>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 kolejka Ligue1 [24 kwietnia 2011r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Niedziela 24.04.11

[17:00] Auxerre- Lens 2,05 3,15 3,75
[17:00] Bordeaux - StEtienne 2,00 3,15 3,90
[17:00] Brest - Paris SG 3,20 3,15 2,25
[17:00] Caen - Toulouse 2,40 3,10 3,00
[17:00] Monaco - Rennes 2.15 3,10 3,45
[17:00] Nancy - Arles 1,50 3,70 7,00
[17:00] Valenciennes - Sochaux 2,00 3,20 3,80
[21:00] Lorient - Lille 3,10 3,15 2,30

Kolejka uszczuplona o mecze Marsylii i Montpellier z racji tego, że oba zespoły zmierzą się w sobote na Stade De France w meczu o Puchar Ligi Francuskiej. Dlatego też reszta meczów odbędzie się w niedziele. Najciekawiej powinno byc w Loerient gdzie zawita Lille. Lille, które gra w kratkę.
Wazne spotkanie na dole pomiedzy Auxerre i Lens. Dudka tydzień temu zapewnił AJA strzałem z wolnego w doliczonym czasie bardzo cenne 3pkt. Czy tym razem może błyśnie Jeleń?

Składy, informacje -&gt; http://www.lequipe.fr/Allos-v2/Allo_L1.html

Zapraszam do dyskusji ;)
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Ciekawe spotkanie pomiedzy ekipami VALENCIENNES VS. SOCHAUX
.Gospodarze po zeszlo tygodniowej wygranej nad outsiderem ligi jakim jest Arles troche uspokoili swoja sytuacje w lidze i wszkoczyli na 13 pozycje majac 38pkt.Nie jest to wystarczajaca ilosc zeby zapewnic sobie spokojne utrzymanie wiec trzeba walczyc dalej.Goscie plasuja sie w srodku bez szans na jakies puchary i w pelni sa zadowoleni ze swojej obecnej sytuacji,chociaz 42 pkt to tez do konca nie wiadomo czy wystarczy do utrzymania,ale wydaje mi sie ze gospodarze beda bardziej zmotywowani zeby odniesc kolejne zwyciestwo i moze sie im to udac bo SOCHAUX na wyjazdach to przed ostatnia gruzyna ligi.3zw 2r i 10p,wiec nie ma sie czym chwalic.Determinacja gospodarzy przy wsparciu swoich kibicow wg mnie pozwoli im minimalnie pokonac gosci i juz prawie na pewno zapewnia sobie tym utrzymanie.
Kurs na zwyciestwo gospodarzy w okolicach 2,00 wiec warty ryzyka.
pozdro....

⛔⛔⛔⛔⛔⛔

Robson // Prosimy nie pisac całego tekstu pogrubieniem. Pozdr
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ligue 1: Statystyczna zapowiedź 32. kolejki

Fabien Laurenti i Wendel mają szansę rozegrać w najbliższy weekend swoje 150 spotkania w Ligue 1. Zapraszamy do zapoznania się ze statystyczną zapowiedzią 32. kolejki.
BILANS SPOTKAŃ:
AS Nancy - AC Arles
Ogólnie: 0-1-0 (1:1
W Nancy: 0-0-0 (0:0)
W Arles: 0-1-0 (1:1
AJ Auxerre - RC Lens
Ogólnie: 19-20-16 (61:58)
W Auxerre: 15-10-2 (35:12)
W Lens: 4-10-14 (26:46)
FC Lorient - Lille OSC
Ogólnie: 3-4-4 (15:19)
W Lorient: 2-2-1 (8:7)
W Lille: 1-2-3 (7:12)
Olympique Lyon - Montpellier HSC
Ogólnie: 14-10-9 (48:40)
W Lyonie: 9-4-3 (29:18)
W Montpellier: 5-6-6 (19:22)
Olympique Marsylia - OGC Nice
Ogólnie: 45-19-21 (140:92)
W Marsylii: 31-7-4 (80:28)
W Nicei: 14-12-17 (60:64)
Stade Brest - Paris Saint Germain
Ogólnie: 3-10-8 (16:28)
W Brest: 2-5-3 (9:13)
W Paryżu: 1-5-5 (7:15)
AS Monaco - Stade Rennes
Ogólnie: 40-13-20 (121:79)
W Monaco: 26-4-6 (74:34)
W Rennes: 14-9-14 (47:45)
Girondins Bordeaux - AS St. Etienne
Ogólnie: 35-26-36 (139:139)
W Bordeaux: 28-11-9 (91:46)
W St. Etienne: 7-15-27 (48:93)
FC Valenciennes - FC Sochaux
Ogólnie: 16-16-21 (56:83)
W Valenciennes: 11-11-4 (32:19)
W Sochaux: 5-5-17 (24:64)
SM Caen - FC Toulouse
Ogólnie: 9-5-5 (23:15)
W Caen: 6-1-2 (13:5)
W Tuluzie: 3-4-3 (10:10)
AKTUALNE PASSY:
Kolejne wygrane mecze na wyjeździe:
5 - Olympique Marsylia
Kolejne przegrane mecze:
3 - SM Caen
Kolejne przegrane mecze na wyjeździe:
3 - SM Caen
Kolejne mecze bez porażki:
8 - FC Lorient
7 - OGC Nice
5 - AS Saint-Etienne
5 - Olympique Marsylia
4 - FC Valenciennes
4 - Girondins Bordeaux
4 - AJ Auxerre
3 - Paris Saint Germain
3 - FC Sochaux
Kolejne mecze bez porażki u siebie:
12 - FC Lorient
12 - Olympique Lyon
11 - Lille OSC
10 - Paris Saint Germain
7 - AJ Auxerre
7 - FC Valenciennes
4 - OGC Nice
3 - AS Saint-Etienne
Kolejne mecze bez porażki na wyjeździe:
8 - Olympique Marsylia
7 - Montpellier HSC
4 - FC Lorient
4 - Girondins Bordeaux
3 - OGC Nice
Kolejne mecze bez zwycięstwa:
19 - AC Arles
5 - Stade Rennes
5 - Girondins Bordeaux
4 - FC Toulouse
3 - AS Nancy
3 - SM Caen
3 - RC Lens
Kolejne mecze bez zwycięstwa u siebie:
10 - AC Arles
5 - RC Lens
5 - Toulouse FC
4 - Montpellier HSC
4 - FC Valenciennes
3 - Stade Rennes
3 - FC Lorient
Kolejne mecze bez zwycięstwa na wyjeździe:
15 - AC Arles
10 - AJ Auxerre
4 - SM Caen
4 - AS Saint Etienne
3 - Girondins Bordeaux
Kolejne mecze ze zdobytą bramką:
10 - Olympique Marsylia
5 - FC Valenciennes
5 - OGC Nice
5 - Montpellier HSC
4 - SM Caen
4 - Stade Brest
3 - AS St. Etienne
3 - AS Monaco
3 - FC Sochaux
Kolejne mecze ze zdobytą bramką u siebie:
15 - Lille OSC
10 - AJ Auxerre
7 - Olympique Marsylia
6 - Stade Brest
4 - SC Caen
4 - Olympique Lyon
3 - AS St. Etienne
3 - OGC Nice
3 - Montpellier HSC
Kolejne mecze ze zdobytą bramką na wyjeździe:
6 - FC Valenciennes
5 - Olympique Marsylia
3 - AS Nancy
3 - AS Monaco
3 - FC Toulouse
3 - OGC Nice
Kolejne mecze bez zdobytej bramki:
4 - AC Arles
Kolejne mecze bez zdobytej bramki na wyjeździe:
3 - AC Arles
Kolejne mecze ze straconą bramką:
8 - Lille OSC
5 - FC Sochaux
5 - RC Lens
4 - OGC Nice
4 - FC Toulouse
3 - AS St. Etienne
3 - SM Caen
Kolejne mecze z co najmniej dwiema straconymi bramkami:
3 - SM Caen
Kolejne mecze ze straconą bramką u siebie:
5 - RC Lens
5 - FC Toulouse
4 - AC Arles
4 - Montpellier HSC
4 - Lille OSC
4 - Olympique Marsylia
3 - FC Sochaux
Kolejne mecze ze straconą bramką na wyjeździe:
12 - SC Caen
10 - Stade Brest
5 - Lille OSC
3 - Paris Saint Germain
Kolejne mecze z co najmniej dwiema straconymi bramkami na wyjeździe:
4 - SC Caen
ZAPOWIEDZI STATYSTYCZNYCH WYDARZEŃ:
PIŁKARZE
Mecze:
150. mecz - Fabien Laurenti (+1)
150. mecz - Wendel (+1)
100. mecz - Fabien Lemoine (+1)
50. mecz - Franck Queudrue (+1)
50. mecz - Franck Dja Djedje (+1)
Bramki:
50. bramka - Ireneusz Jeleń (+2)
SĘDZIOWIE
Herve Piccirillo - 200. mecz (+1)
Źródło: Ligue1
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


As Monaco - Fc Stade Rennes
1:0

Typ: 2

Kurs: 3.82


Faworytem Monaco? Pytam się czemu? To że graja u siebie wcale nie jest jakimś zdecydowanym atutem. To że bronią się przed spadkiem i muszą wygrać i ciąży na nich presja wcale nie stawia ich w roli faworyta, wręcz przeciwnie taka myśl jeszcze gorzej paraliżuje drużynę i wprowadza niekorzystną atmosferę. A drużyna Rennes od 5 meczy notuje gorszą dyspozycję, lecz nadal pozostają w gronie zespołów liczących się w walce nawet o mistrza kraju! Kursy raczej powinny być w drugą stronę 2.20 na zwycięstwo gości i 3.40 na win Monaco, no ale mamy nieco inaczej i zamierzam z tego skorzystać. Monaco ostatnio po dramatycznym boju uległo Nice 3:2, wcześniej niby punktowali i to nie byle z kim bo Lille. W sumie nie wiadomo czego się spodziewać po zespole gospodarzy, który ma nóż na gardle. Ja po cichu liczę na przełamanie złej passy przez Rennes i zwycięstwo na trudnym terenie, jakże ważne zwycięstwo które da im upragniony awans w tabeli być może nawet na 3 pozycję. Les Rouges et Noirs jak mawia się o piłkarzach Rennes muszą przypomnieć sobie jak zdobywa się bramki. A stadion Monaco (Stade Louis II) nie jest trudną twierdzą do zdobycia. Monaco zdecydowanie lepiej gra w meczach wyjazdowych niż u siebie, co także mnie skłoniło do postawienia na Rennes, które zresztą ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami bez większych problemów wygrało. Kurs niech nie przestraszy was, bo wydaje mi się że ma duże szanse na powodzenie. W mojej opinii Rennes nie pojedzie się bronić do Monaco, bo nie ma czego bronić. A wygranie w meczu wyjazdowym po serii kilku meczy bez wygranej byłoby wspaniałe. W sumie to oni są zdecydowanie wyżej w tabeli, to oni są lepszym zespołem, to oni strzelili więcej od Monaco bramek w tym sezonie i dlatego na nich stawiam w niedzielne popołudnie!​
Rennes walczy o mistrza Lique1, Monaco o utrzymanie... co jest bardziej cenne?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Co prawa piłkarska Francja jest bardziej zabsorbowana meczem w Paryżu, ale ligowe sprawy toczą się swoim życie i gramy dalej.Moim zdaniem najciekawszym meczem jest spotkanie Lorient i nie uważam wcale, że wynik jest już przesądzony.Ciężko jest mi w ogóle wskazać na łatwe wygrane drużyn, które uważane są za faworyta.Jedynie to pokusiłbym się na granie Paris-Saint Germain.

-


Stade Brestois 29 - Paris - Saint Germain | PSG DNB - 1,65 (Betway) ZWROT


Uważam, że dość przyjemny zakład bo generalnie mało ryzykujemy.Strasznie byłbym zdziwiony gdyby Paryżanie przegrali mecz w Bretanii.Jestem przekonani, że pokrzepieni zwycięstwem z Lyonem pójdą za ciosem i wywiozą korzystny rezultat z Brestu.Są ku temu powody bo pisałem w poprzedniej kolejce, że iż wygrają z ekipą Puela to wejdą do gry o LM w tym sezonie.I tak się stało także nie wypada tego zaprzepaścić przy pierwszej nadarzającej się okazji.Brest, dość ciekawy beniaminek, zaskoczeniem było, że w ogóle weszli do L1, następnie szokiem można nazwać to, że nadawali prym lidze w początkowej fazie rozgrywek.Jak wiadomo i na nich przyszedł kryzys także zadomowili się na dobre w środku tabeli i grają w kratkę.Wiadomo, że i tak grają lepiej/najlepiej ze wszystkim beniaminków mimo, że wchodzili jako ostatni.Grają w kratkę, przegrywają z teoretycznie mocniejszymi od siebie tj. Sochaux, Lille czy średnim poziomem jakim jest Bordeaux.Na plus na pewno trzeba zaliczyć ich rezultaty z Rennes oraz remis na Lens gdzie Sang&amp;Or walczą o utrzymanie, a nie potrafią pokonać SB29 u siebie.Znacznie więcej mogę powiedzieć o PSG.Ostatnio widziałem ich mecz z OL i wyglądali dobrze.Mecz na pewno nie zachwycił, ale Paryżanie dopieli swego i wygrali po szczęśliwym goli Camary.Przy ewentaulanej wygarnej odskoczą Rennes, które ma trudny mecz w Księstwie i licząc na potknięcie Lyonu w meczu z Montpellier będą mogli wskoczyć na premiowane miejsce grą w LM.Bardzo mi się podoba gra defensywy bo fajnie usposobieni są boczni zawodnicy : Ceara oraz Armand, na środku stary, doświadczony Camara oraz młody Sakho, który ma już ponad 100 meczy w L1 i przy kontuzji Mexesa to on wskakuje do Kadry.Wszystko uzupełnia Makelele [ polecam mecze L1, ten facet nie schodzi z poziomu ! ] oraz Clement.Po bokach śmiga Jallet oraz Nene i przyznam, że ten drugi jest w średniej dyspozycji, ale ten pierwszy na prawdę mi imponuje - widziałem go na prawym boku obrony, ale Kombouare przestawił go do II linii gdzie w meczu z OL był wyróżniającym się graczem.Jestem pod wrażeniem jego rozmachu.Generalnie dobra atmosfera zapanowała w ekipie ze stolicy bo własnie Jallet postanowił prolongować swój kontrakt, a wcześniej takie same decyzje podjęli odpowiednio Chantome oraz Sakho.Wracając do składu, w napadzie na pewno Horeau, który jest niezwykle skuteczny bo moze się wydawać, że tylko gra tą głową, przeszkadza, rozpycha się, ale jest bardzo zwrotny i nie dość, że robi miejsce kolegom absorbując swoją osobą to i w walce powietrznej ma dużą przewagę co często przekłada się na gole dla PSG.W poprzedniej rundzie wygrali goście niedzielnego meczu 3:1, uważam, że jest duża szansa na powtórzenie tego wyniku, zakład uważam za bardzo bezpieczny i możliwy do wejścia, a jeśli nawet nie to liczę w najgorszym wypadku na zwrot bo nie jestem w stanie wyobrazić sobie PSG przegrywającego w takiej dyspozycji.


To tyle jeśli chodzi o dziś, w niedziele koło południa postaram się dopisać coś na temat innych meczy w Ligue 1 gdzie widzę kilka ciekawych rozwiązań, to na pewno spotkania Caen, Monaco czy Auxerre, ale to już w niedziele więcej na ten temat.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Auxerre- RC Lens
Typ: X2
Kurs: 1,66( bet365)
Lens musi zdobyć dziś w Auxerre jakieś punkty, do wyprzedzającego ich Caen tracą 6 pkt, więc chcąc utrzymać kontakt i nawiązać jeszcze walkę o utrzymanie punkty tu są niezbędne. Walki i zaangażowania na pewno im nie zabraknie.
W tegorocznych meczach wyjazdowych przegrywali z mocnymi: z Lille 0-1, z Rennes 0-2 czy z Lyon 0-3. Byli natomiast w stanie wywieźć punkt z Paryża( 0-0) czy Nicei( 0-0) a nawet spuścić niespodziewany łomot Montpellier( 4-1).
W szeregach gospodarzy dziś sporo nieobecności:

  1. Mignot( 17/3),
  2. Grichting( 25/0),
  3. Chafni( 21/1),
  4. Pedretti( 20/5),
  5. Ndinga( 21/0),
  6. Quercia( 19/4),
  7. Oliech( 29/3).

Liczę, że goście nie zważając już na styl gry postawią trudne warunki Auxerre i po ciężkim boju wywalczą potrzebne im punkty.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Krótko, bo wiadomo okres świąteczny;)
VS
BORDEAUX - ST.ETIENNE
Typ : Bordeaux @ 2,03 Pinnacle ✅2:0
Poprostu Żyrondyści zaimponowali mi przed tygodniem w meczu z Lille. Grali z ogromnym zaangażowaniem. Kolejny ich słaby mecz oznaczał by poprostu chyba piekło ich kibiców. Gdyby nei Landreau we wspomnianym meczu z Lille to po 20min mogło być z 2-0 dla Żirądę. Mecz z Zielonymi do łatwych należał nie będzie, ale licze na chociażby powtórke tego co zaprezentowali tydzień temu.
BORDEAUX : Carrasso - Chalmé, Savic, Fernando, Marange - A. Diarra, L. Sané - Ben Khalfallah, Plasil, Wendel - Modeste
ST ETIENNE : Janot - Ebondo, Marchal, Monsoreau, Bocanegra - Alonso, Perrin, Matuidi, Payet - Rivière, Aubameyang

Oba zespoły lubią remisowac, ale jednak licze na jakąś skromną wygraną Bordeaux. Typ ryyzkowny, ale może tym razem ryzyko popłaci ;)


Widziałbym ponadto dzisiaj :

Under2,5 Auxerre- Lens @ 1,578 Pinnacle ✅1:1
Nancy - Arles Typ : Nancy @ 1,472 Pinnacle⛔0:0
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
-


A.J Auxerre - RC Lens | under2.5 - 1,55 (Gamebookers)✅


Ja w tym spotkaniu postawiłbym na to rozwiązanie.Bardziej mi się to widzie aniżeli stawianie zwycięzcy w tym meczu.Jak wiemy, mecz dolnych rejonów tabeli, Auxerre, które nie przegrało czterech ostatnich spotkań podejmuje Lens, które same sobie utrudnia drogę do utrzymania.Gospodarze wygrzebali się ze strefy spadkowej dzięki ośmiu punktom, które wywalczyli ostatnimi czasy, ale to jeszcze mało aby myśleć o pewnym miejscu w tabeli.Nadal mają niewielką przewagę nad Caen, Monacy oraz Nancy, dziś muszą zdobyć jakieś punkty, żeby przy korzystnych wynikach tych drużyn znów nie spaść nisko w tabeli.Sprawa nie wydaje się jednak prosta bo mimo, że są delikatnym faworytem to sporo absencji jest w zespole Fernandeza.Jak kolega wymienił wyżej to nie zagra na pewno Pedretti czyli lider drugiej linii, obrońca Grichting oraz dwaj bardziej usposobieni ofensywni gracze czyli Oliech i Quercia.Co prawda jest powołany na ten mecz Jeleń, ale on ostatnio mniej strzela.Jak widać po statystykach u kolegi wyżej te brakujące ogniwa strzelały trochę bramek dla Auxerre, dziś tego braknie.Lens, sami sobie utrudniają walkę o utrzymanie i już dziś mają sporą stratę.O ile porażkę na Gerland z Lyonem mogę zrozumieć czy też u siebie z OM to już remis z Brestem nie bo mieli prowadzenie i zamiast dowieść to do końca to zremisowali 1:1.Oglądałem ich właśnie w meczach z Olympiquami i wypadli średnio, dość sporo błędów w defensywie, czasem trochę chaosu.Ciekawie zagrali kilka akcji po kontrach kiedy to zagrażali bramce przeciwnika.Niestety nic nie potrafili strzelić.Dziś nie zagrają na pewno Allasana Toure (8/0) obrońca, pomocnik Kovacevic (14/0) oraz Joseph-Monrose (8/0) i Doumeng.Tyle z ważniejszych osłabień drużyny z Nord-Pas-de Calais.Nie liczę dziś na pewno na porywające widowisko, ostatnie mecze tych drużyn to przeważnie zwycięstwa Auxerre, a Lens nie wygrało z drużyną Jelenia od 21 lat.Co istotnie to w ostatnich spotkaniach padało bardzo mało goli, dziś myślę, że będzie podobnie.Bardziej skłaniałbym się ku gospodarzom, ale w stosunku 1:0, nie więcej.


-


Stade Malherbe Caen - Toulouse Football Club | Toulouse lub remis - 1,55 (Expekt)✅



Tutaj raczej upatrywałbym tego, iż drużyna Tuluzy wywiezie jakieś punkty z Normandii.Trochę wysoki na nich kurs, co prawda obie drużyny nie zachwycają ostatnio to jakoś myślę, że potencjał piłkarski jest po stronie drużyny z Południa Francji i są w stanie co najmniej ugrać remis.Caen, nie wygrało żadnego z ostatnich trzech spotkań gdzie przegrywali nieznacznie z PSG czy Sochaux.Do tego warto zauważyć, że mimo iż strzelali w każdym z tych meczy to tracili też sporo i przełożyło się to na to iż wychodzi prawie trzy gole na mecz stracone przez drużynę z Północy.Ich sytuacji się skomplikowała bo spadli na 18. miejsce w tabeli, premiujące spadkiem i będą musieli się sporo napocić, żeby opuścić tą strefę, biorąc pod uwagę to, że coraz lepiej gra Auxerre i systematycznie punktuje Monaco to nie będzie to wcale takie łatwe.Jednak dziś nie oczekiwałbym od nich wygranej, raczej ewentualny remis bo przyjeżdża bardzo solidny średniak francuskiej ekstraklasy.Pamiętam zawsze, że potrafili i najlepszym urwać punkty co pozwoliło im plasować się wysoko w tabeli.Dziś tak nie jest, mimo, że mają przewagę nad strefą spadkową to nie mogą być pewni utrzymania.Ostatnio ich wyniki też wyglądają średnio bo za korzystny można uznać ich rezultat z OM bo 2:2 na Velodrome to dobry rezultat, ale pechową porażkę z Auxerre i Montpellier już nie.Dziś jestem jakoś przekonany do tego, że drużyna z miasta samolotów nie przegra tego meczu i wyciągnie remis w Normandii.Oby dwa zespoły osłabione, u gości nie zagra pomocnik Franck Tabanou (28/4) oraz Xavier Pentecôte (4/0), to tyle jeśli chodzi o ważniejsze osłabienia, u gospodarzy problemy z udem ma Grégory Proment (6/0), doświadczony obrońca Grégory Tafforeau (16/0), Branko Lazarevic (5/0).Decyzją trenera włączony do zespołu został młody, 16-letni napastnik Mbyae Niang.Ostatnie mecze na stadionie Michel-d&#39;Ornano to tylko jedno zwycięstwo na przestrzeni 7 lat gospodarzy, dwa razy wygrali goście, a w sezonie &#39;09 właśnie był remis.Spotkane w Tuluzie wygrali goście dzisiejszego meczu, też dziś sądzę, że nie przegrają tego meczu i wrócą na tarczy, a kurs w miarę zachęcający.


Postaram się ułożyć to w jakąś ciekawą całość, na razie solidnie wygląda to w GB, tj. :

Auxerre - Lens u2.5 - 1,55
Brest - PSG 2 (DNB) - 1,57

AKO : 2.43 | GB

+1,55

Co do Tuluzy, nie mam jeszcze pomysłu do czego to dołożyć, może jakiś mecz z innej ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna Francja Ligue 1 17-00
Brest- PSG
typ: 2/2
4.0
Ladbrokes
Analiza
Dziś w spotkaniu 32 kolejki francuskiej ekstraklasy pilkarskiej ligue 1 brest na wlasnym boisku podejmie zespol paris saint germains.
Gospodarze tego pojedynku jak na beniaminka spisuja sie w tym sezonie bardzo dobrze. Na ta chwile plasuja sie na 11 pozycji, maja jednak tylko cztery punkty przewagi nad strefa spadkowa. Goscie tego pojedynku, zawodnicy z Paryża na 7 kolejek przed koncem sezonu zajmuja 4 miejsce w ligowej tabeli, z szansa jeszcze nawet na mistrzostwo Francji. Druzyna PSG nie moze jednak glupio tracic punktow, gdyz ma az siedem punktow straty do prowadzacego zespolu Lille. Plan minimum PSG na ten sezon to zapewne kwalifikacja do gry w europejskich pucharach w przyszlym sezonie. Gwarantuje to miejsce czwarte, lecz tuz za plecami PSG czai sie Rennes, ktore tylko czeka na jakiekolwiek potkniecie Paryzan. Druzyna Brest nie jest ostatnio w najwyzszej formie i to dzis powinni wykorzystac zawodnicy z Paryża. Beniaminek sposrod szesciu ostatnich spotkan wygral zaledwie jedno, jedno rowniez zremisowal i az cztery razy przegral.
16/04-11 Ligue 1 Lens vs. Brest 1:1
09/04-11 Ligue 1 Brest vs. Rennes 2:0
02/04-11 Ligue 1 Sochaux vs. Brest 2:1
19/03-11 Ligue 1 Brest vs. Lille 1:2
12/03-11 Ligue 1 St. Etienne vs. Brest 2:0
06/03-11 Ligue 1 Brest vs. Bordeaux 1:3
PSG natomiast widac ze ostatnimi czasy jakby zlapalo wiatr w zagle. Paryzanie wygrali trzy ostatnie spotkania, a od czterech meczow sa niepokonani. Pokonali bezposredniego rywala w walce o mistrzostwo Lyon 1-0.
20/04-11 Puchar Francji Angers vs. Paris St Germain 1:3
17/04-11 Ligue 1 Paris St Germain vs. Ol. Lyon 1:0
09/04-11 Ligue 1 Caen vs. Paris St Germain 1:2
02/04-11 Ligue 1 Paris St Germain vs. Lorient 0:0
Nie powiem nic dziwnego jak stwierdze ze Paris St Germain to ekipa mocniejsza kadrowo, bardziej doswiadczona. Tym doswiadczeniem powinni dzis oni przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. Paryzanie nie moga sobie dzis pozwolic na strate jakich kolwiek punktow.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Nancy - Arles
Typ: -1 Nancy
Kurs: 1.70
Buk: 5Dimes
Gospodarze tego pojedynku znajdują się tylko 2 punkty nad strefą spadkową. Goście zajmują ostatnie miejsce, więc oni już są pogodzeni ze spadkiem. Dla ekipy Nancy walka wciąż trwa. Goście na wyjazdach tracą średnio 2 bramki w spotkaniu, a ze średnich wynika, że na mecz zdobywają dokładnie 0.27 bramki, więc bardzo, bardzo słaby wynik przy blisko 1.5 bramki strzelonej Nany przed swoją publicznością.
Nancy na własnej murawie ma bilans 6 zwycięstw, 7 porażek i 2 remisów. Ich jutrzejszy przeciwnik na wyjeździe nigdy nie zgarnął kompletu punktów, odniósł 11 porażek i 4 razy zremisował.
Goście do tego meczu przystąpią bez:
Camel Meriem - pomocnik / 27 meczy i 2 bramki.
Fabiel Laurenti - obrońca / 26 meczy (kapitan)
GL
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dokończenie 32 kolejki spotkań w Ligue1.
[19:00] Marsylia - Nice 1,36 4,33 9,50
[19:00] Lyon - Montpellier 1,40 4,33 8,50
W obu spotkaniach faworytami są gospodarze i tutaj raczej nie ma nic do dyskusji. W obu zespołach ciśnienie jest przeogromne, gdyż punkty straciło Lille i jest dobra okazja do nadrobienia paru punktów. W lepszej sytuacji są na pewno marsylczycy którzy tracą tylko 2pkt do lidera i jeśli uda im się wygrać awansują na fotel lidera. A wygrać powinni gładko bo Nicea na wyjazdach po prostu nie rozpieszcza. OM wygrało w sobotę Puchar Ligi Francuskiej co na pewno doda im jeszcze więcej mobilizacji i zapału do wygrania pozostałych spotkań i wygrania ligi. Pomimo tego że goście wciąż nie mają zapewnionego awansu myślę że i tak będą musieli skapitulować w starciu z rozpędzoną Marsylią.
W drugim spotkaniu też dużej niespodzianki nie powinno być. Lyon traci 8 punktów do Lille i jeśli jeszcze myśli o zdziałaniu czegoś w lidze musi to spotkanie wygrać. Trener gospodarzy Claude Puel nie traci nadziei na mistrzostwo i zapowiada ostrą walkę. Teraz jest tak na prawdę odpowiedni czas na sprawdzenie co wart jest cały zespół, a szczególnie dwójka napastników - Lisandro Lopez i Bafetimbi Gomis. Natomiast goście przegrali tydzień temu z OM 2:1, w sobotę przegrali kolejny raz z Marsylią, ale teraz w finale Pucharu Francji i nie wiadomo jakie teraz będą panowały w zespole nastroje. Chyba jednak zdają sobie powoli sprawę, że wizja gry w europejskich pucharach odleciała. Les Gones prawdopodobnie w optymalnym składzie. Marsylia - Nice 1 | 1,36 Bet365 ✅
Lyon - Montpellier 1 | 1,40 Bet365 ✅
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Więcej analiz i typów na http://pro-typ.blogspot.com/

Olympique Lyonnais(3 miejsce) podejmuje na własnym stadionie przyjezdnych z Montpellier(10 miejsce). Na dwa mecze rozgrywane w 2010 roku Lyon wygrał 2-1 i 1-0 grając na wyjeździe. Lyon wygrywając dzisiejszy mecz zbliży się do lidera Lille na 4 punkty i będzie miał jeszcze szanse na wygranie ligi. Ostatnie 5 meczów Lyonu to 2 wygrane 2 remisy i 1 porażka, natomiast Montpellier ma bilans 1-2-2 + porażka pucharowa z Marseille 1-0. Ostatnie 2 mecze Montpellier to właśnie mecze przeciwko Marseille zakończone porażkami 1-0 na neutralnym teranie i 1-2 u siebie. Lyon walczy o Mistrzostwo a przyjezdni postawili wszystko na puchar ale nie udało się i teraz już w lidze grają praktycznie o nic (spadek im nie grozi a awans do czołówki też raczej jest niedostępny dla nich). Liczę na pewną wygraną gospodarzy i podtrzymanie szans na mistrzostwo, choć możliwe że dziś fotel lidera obejmie drużyna Marseille.

Dziś gospodarze czyli Marseille(2 miejsce) podejmie Nice(14 miejsce). Ostatnio w dobrej formie jest drużyna z Marseille i dziś ma szanse na objęcie fotelu lidera, traci 2 punkty do Lille i dziś rozgrywa zaległy mecz. W tamtym roku jak Marseille podejmowało Nice na własnym stadionie mecz zakończył się rezultatem 4-1 dla gospodarzy. Forma Nice też jest dobra bo na ostatnich 5 spotkań ligowych mają bilans 2-3-0 + ostatnio mecz przegrany w pucharze z Lille u siebie 2-0. Marseille natomiast ostatnie 5 mczów ma bilans 4-1-0 + wygrana z Ligowym Pucharze z Montpellier 1-0. Nice na wyjeździe odniosło w tym sezonie tylko 2 wygrane. Liczę na łatwą wygraną gospodarzy i objęcie prowadzenia w tabeli.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Olympique Marsylia - OGC Nice

Z bólem serca muszę patrzeć jak zespół, który naprawdę darzę sympatią - Lille - nie gra tak jak powinien. Ostatnie 3 mecze to tylko 2 zdobyte punkty. Otwiera to ogromną szansę przed bezpośrednim rywalem - Marsylią. Jeżeli uda się pokonać Nice to już dziś Olympique zostanie liderem tabeli. Na pewno mobilizacja w zespole gospodarzy jest ogromna. Forma też niczego sobie. Gospodarze walczą tylko o mistrzostwo kraju i w tej chwili są chyba najpoważniejszym kandydatem do tego tytułu. Kilka dni temu Marsylia wygrała Puchar Ligi, co na pewno podziałało korzystnie na piłkarzy i morale urosło. W zasadzie nie ma co się tu rozwodzić nad stawianiem na gospodarzy. Są w lepszej formie, są po prostu lepszym zespołem i tylko od nich będzie zależeć powodzenie w tym meczu. Jeśli OM zagra na swoim dobrym poziomie to dziś spokojnie zgarnie 3 punkty.
Gospodarze wystąpią bez Loica Remy (N, 26/9) i Stephane M&#39;Bia (P, 24/1). Na pewno jest to spore osłabienie, ale Marsylia ma spokojnie kim zastąpić tych graczy.
Nicea też ma swoje problemy i to zdecydowanie większe. Trener gości dziś nie będzie mógł skorzystać z:
Drissy Diakite (O, 23/0)
Emerse Fae (P, 24/3)
Didiera Digarda (P, 18/0)
Davida Belliona (N, 10/0)
Ismaela Gace (O, 15/1)
Anthony&#39;ego Mouniera (P, 31/3)
Gregory&#39;ego Paisleya (O, 8/0)
Larysa Mabiala (O, 6/0)
Alaina Cantareila (O, 4/0)


Jeżeli faktycznie te informacje się potwierdzą to nie wiem kto tam będzie grał, ale to już problem Erica Roya.
Myślę, że dzisiaj spokojnie Marsylczycy wykorzystają okazję do objęcia prowadzenia w tabeli. Na swoim terenie notują bardzo korzystny bilans gier z Nice (8-0-1).

Typ: 1 [1,36 - Expekt]
Olympique Marsylia 2-0 OGC Nice
________________________________________

Olympique Lyon - Montpellier

Na tym etapie rozgrywek Lyon nie może już sobie pozwolić na stratę punktów w takim meczu jeżeli chce myśleć o mistrzowskim tytule. Szanse na zwycięstwo w lidze są i tak niewielkie, ale istnieją, a gospodarze to raczej zespół, który nie odpuszcza. Dzisiaj na Gerland przyjedzie Montpellier. Co ciekawe goście są jedną z lepiej grających drużyn na wyjazdach. Nie zmienia to jednak faktu, że bezpieczne miejsce w środku tabeli nie wpływa korzystnie na zespół, który po raz kolejny nic szczególnego nie osiągnie. Generalnie rzecz biorąc Olympique jest w tej chwili w sytuacji dość niekomfortowej, bo nie może być nawet pewny miejsca w Lidze Mistrzów, a to dla tak renomowanego zespołu katastrofa. Dlatego też dzisiejsze zwycięstwo jest tak ważne. Można odskoczyć na 3 punkty od PSG, a na 6 kolejek przed końcem sezonu jakaś tam zaliczka na pewno to jest. Pamiętam, jak rok temu też stawiałem na Lyon u siebie z Montpellier i jak się okazało wówczas beniaminek sprawił ogromną niespodziankę wygrywając na Gerland. Liczę, że dziś taka sytuacja nie będzie miała miejsca, a gospodarze pokażą klasę pewnie wygrywając swój mecz. Patrząc na ostatnie wyniki ligowe na własnym terenie wydaje się to bardzo prawdopodobne. Z tego co wyczytałem wynika, że żaden z zespołów nie ma poważnych problemów kadrowych przed tym meczem.

Typ: 1 [1,40 - Expekt]
Olympique Lyon 2-0 Montpellier
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Ciekawie wyglada spotkanie pomiedzy OLYMPIQUE MARSYLIA VS. NICEA.
Gospodarze po bardzo kiepskiej w ostatnich tygodniach grrze ekipy z Lille maja niepowtarzalna szanse na wskoczenie dzis na fotel lidera co bedzie dla nich dodatkowa motywacja i na swoim obiekcie uciesza swoich fanow,ktorych u siebie rzadko zawodza (8zw 5r 2p)Co prawda maja serie 5 meczy bez porazki(4zw i 1r),ale mysle ze przy takiej okazji jak odzyskanie 1-go miejsca ta seria przedluzy sie do 6.Nicea walczy o utrzymanie i raczej punkty zdobywa u siebie.Na wyjazdach to glownie remisy i porazki a dzisiaj raczej ich nie zdobeda.
Jeszcze przeczytalem posta wyzej kolegi Leona i jesli te absencje sie potwierdza to zwyciestwo Marsylii dzis pewne.Tylko kurs niski ale mozna sprobowac tak:
Zwyciestwo Marsyli Handicup(-1,5)-1,95
over 2,5 bramki-1,80
Pozdro....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom