>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 kolejka Premier League [8-10 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Promocja w Totolotek - 100% do 700PLN plus 10zł freebet bez depozytu!
Rywalizacja wciąż trwa, Chelsea już blisko koronacji choć Tottenham nie odpuszcza i wciąż wierzy. Szkoda, że dla dramaturgii i emocji w końcówce sezonu Manchester City nie wygrał z Chelsea w środę. Wtedy być może liga stała by się jeszcze ciekawsza. A tak Chelsea ma dość bezpieczną przewagę i w tej serii gier czeka ją mecz z Bournemouth na wyjeździe.
W tej kolejce bez hitów. Macie już swoich faworytów? Zapraszamy do dyskusji i pisania cennych uwag/wskazówek, które pomogą wygrać ;)
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Przyznam szczerze, że mamy dość ciężką kolejkę do typowania. Przynajmniej z mojej perspektywy. O ile z reguły jakieś kierunki narzucają mi się w miarę szybko tak tutaj musiałem pogłówkować.

West Ham - Swansea

Jak wspomniałem w zapowiedzi wcześniejszej kolejki - sytuacja w PL jest ciekawa nie tylko na górze ale na dole również. Mające fatalną serię Młoty podejmują u siebie Swansea. Zarówno w jednej jak i drugiej ekipie nastroje nie są zbyt dobre. Swans wypuściło punkciki(i moje pieniążki) w ostatnich minutach meczu z Tottenhamem. Były to bardzo ważne punkty bo przecież kolejkę wcześniej nie zdołali pokonać Boro. W efekcie z powrotem znaleźli się w strefie spadkowej i sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie. W przypadku gospodarzy jest podobnie. Ostatnie zwycięstwo zanotowali 2 miesiące temu co na pewno jest frustrujące. Dodatkowo dostali bęcki w derbach. Po piętach depczą im Hull, CP i podejmowane Swans. W związku z tym przypisuję temu spotkaniu rangę 6 punktów. Jedni i drudzy mają coś do udowodnienia, zarówno przed sobą jak i kibicami. Co za tym idzie spodziewam się niezłego tempa i wielu emocji. Często jest tak, że zawodnicy wylewają frustracje na boisku a Młoty nie stronią od podkręcania atmosfery swoimi faulami. W Swans też jest paru gagatków. W związku z tym idę tu w over kartkowy. Kurs jest większy niż się spodziewałem co stanowi dla mnie dodatkową zachętę. Zapewne spowodowane jest to statystykami sędziego - Kevina Frienda. Wychodzi mu niecałe 4żk/mecz jednak jak możecie zauważyć w jego tegorocznych STATYSTYKACH daje on albo bardzo mało albo bardzo dużo. Ze względu na czynniki wspomniane wyżej skłaniam się ku tej drugiej opcji.

Over 4.5 kartek @2.10 Sportingbull ✅✅

Mam też inny koncept na ten mecz niejako związany z powyższą treścią. Obie drużyny mają problemy w defensywie ale potrafią wiele pokazać w ofensywie. Gol od każdej z nich wydaje mi się formalnością(@1.60+ Unibet) ale w takim wypadku wątpię by na tym miało się skończyć. Dlatego jako sidebety do spotkania dorzucam.

BTS+Over 2.5 @1.95 sportingbull⛔ i delikatniej
BTS+Over 3.5 @2.95 sportingbull⛔

Boro - Burnley​
|

W kontekście tego spotkania chciałbym zapytać o opinię bardziej zorientowanych. Myślę tu nad zwycięstwem gospodarzy lub jakiegoś undera. Boro potrzebuje zwycięstwa a wyjazdy Burnley wyglądają dość marnie. Mają w swoim składzie Traore, który robi niesamowity wiatr. Jeśli Boro spadnie spodziewam się jego transferu w lecie. Co sądzicie? Niepokoi mnie trochę, że kursy na Boro rosną.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Shake, co do spotkania Boro z Burnley to w under chyba nie ma co się bawić. Bet ewidentnie bardzo dobry jednak kursy oscylujący w okolicach 1.6 moim zdaniem nie do gry. Czy warto iść w stronę Boro? Wydaję mi się, że to jakaś opcja w tym spotkaniu. Tak jak właśnie piszesz Traore jest wielkim talentem i w końcu zaliczył asystę. Myślę, że popchnie go to do przodu i zwiększy jego wartość rynkową przed letnim okienkiem. Burnley bardzo słabo na wyjazdach i ogólnie w ostatnim czasie. Wygrana ze Stoke nie powinna nam mydlić oczu, bo obie ekipy były w tym spotkaniu bardzo słabe i to właśnie chyba fakt, że grali na &quot;Turf Moor&quot; dał ekipie gospodarzy 3pkt. Osobiście nie tykam tego meczu ale warto się zastanowić nad graniem 1X do jakiegoś dubelka czy wrzuceniem Traore to swoich składów w FPL.

Stoke - Liverpool

Wyśmienite kursy oscylujące w okolicach 2 na &quot;The Reds&quot;. Za nim pogracie na tą grube sianko warto wspomnieć, że w tym spotkaniu będzie brakowało Mane, który wypadł do końca sezonu, a występ Coutinho także jest poważnie zagrożony. Nie mniej jednak ja pójdę w stronę ekipy z Anfield. Analiza dziś lub jutro ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Bournemouth - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1.58
buk: unibet
Wynik: 1:3 ✅

Ja na jutro wybrałem najniższą linię oporu. Chelsea pewnie z meczu na mecz zmierza po wymarzone mistrzostwo. W ostatniej kolejce przed własną publicznością pokonali pewnie Manchester City 2:1. Teraz stanie przed nimi rywal nieco słabszy, ale w dobrej formie w ostatnim czasie. Drużyna gospodarzy nie przegrała pięciu spotkań z rzedu, w których zdobyła dziewięć punktów i ma już nad strefą spadkową siedem punktów przewagi. Tak dobre wyniki nie są przypadkiem. W dobrej formie są Joshua King oraz Benik Afobe, którzy w miarę regularnie trafiają do siatki rywali. Jutro zapewne gospodarze w jakimś stopniu będą chcieli podciąć skrzydła swojemu rywalowi. Chelsea po niespodziewanej porażce z Crystal Palace w tygodniu osiągnęła swój cel pokonując The Citizines. Conte przed każdym zbliżającym się spotkaniem potrafi dokonywać drobnych korekt, bo o rotacje w składzie Chelsea raczej ciężko. Zobaczymy jak to będzie funkcjonować za rok, gdy The Blues będą grać w Lidze Mistrzów. Jutro spodziewam się nacisku od pierwszych minut drużyny gości aby dość szybko strzelić bramkę i ustawić spotkanie pod siebie. Do końca zostało im niewiele bo osiem spotkań i zapewne Conte i spółka jak najszybciej będą chcieli zapewnić sobie majstra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lancev 984

lancev

Użytkownik
City - Hull
Citizens nie wygrali w lidze od czterech kolejek, natomiast Tygrysy są zdecydowanie na wznoszącej fali. Nie ma co patrzeć z kim kto grał, bo od Guardioli i spółki wymaga się po prostu samych zwycięstw. Tym bardziej w takim meczu, jak ten jutrzejszy. Nie ma co ukrywać, że wszystkie argumenty czysto piłkarskie są po stronie gospodarzy. Wydaje mi się, że będą to chcieli pokazać od pierwszych minut i szybko wybić z głowy rozpędzonemu Hull myśli o jakichkolwiek punktach. U Guardioli zawsze czynnik psychologiczny odgrywał duże znaczenie (z różnymi skutkami, wiadomo) więc tak, jak wspomniałem, przy obecnej &#39;formie&#39; obu drużyn, widzę tutaj napór City od pierwszych minut. Prosi się tu o granie jakichś szybkich zakładów. W całorocznym był/jest rożny w pierwszych dziesięciu minutach, co przy takich piłkarzach, jak Sane czy Sterling wydaje się perfekcyjną opcją. ✅
e: I jeszcze Navas na boku. Ja mam tylko następującą opcję: o5,5rr ht @1.86 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 50

gerro28

Użytkownik
Stoke vs Liverpool -typ 2 1.97 fortuna
Liverpool niby osłabiony,kto widział ich mecz z bournemouth widać było ,że chłopaki chcą wygrać na pół gwizdka niestety się zemściło.Żarty się skończyły bo mc i arsenal depcze po pietach plus liverpool ma 1 mecz więcej.Stoke 3 porażki z rzędu.Po tym kursie dla mnie value nawet w osłabieniu.
 
M 12

mikigorbi

Użytkownik
West Ham - Swansea - obie strzelą 1,60 STS
Obie drużyny będą walczyć o swój byt i sądzę, że bramki padną po obu stronach. Obydwie drużyny strzelają co prawie każdy mecz bramki więc mój typ wydaje się bardzo realny.
Bournemouth - Chelsea - 2, 1,60 STS
Zgadzam się w pełni z ibisem, że to będzie wygrana Chelsea. Grają bardzo solidnie i równo. Widać, że jak trzeba się zmobilizować, tak jak z City to to po prostu robią i to w dobrym stylu. Zwłaszcza po wpadce z Crystal.
Tottenham - Watford - Tottenham (-1) 1,75 STS
Ostatni mój typ to, że Tottenham wygra co najmniej 2 bramkami. Obok Chelsea najrówniejsza i solidniejsza drużyna, co z resztą widać po miejscu w tabeli. Gospodarze mają najmniej straconych bramek u siebie - 8 i stosunkowo sporo strzelają - 35, 3 wynik w lidze. A Watford jedynie 12 bramek na wyjeździe.
Ewentualnie jeszcze wygrana Gospodarzy do zera. 1,85 STS
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
08.04.2017 g. 13.03 Tottenham- Watford
Typ: 2 (+2)
Kurs: 1,83
BetVictor
Stawka 5j


Jak dla mnie na WHL pogromu nie będzie, Watford co prawda w strefie bezpiecznej jeśli chodzi o utrzymanie, ale spodziewam się walki. Motywacja na pewno będzie duża bo w końcu grają z v-ce liderem. Tottek 5 zwycięstw z rzędu, i pora na stratę punktów. Już w poprzedniej kolejce Łabędzie napsuły im krwi, i wywalczyli 3 pkt dopiero w końcówce spotkania. Watford postawił twardy opór City, United czy ograł na wyjeździe Arsenal. Dziś liczę na niespodziankę i urwanie punktów przez gości.​
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
08.04.2017 g. 13.03 Tottenham- Watford
Typ: 2 (+2)
Kurs: 1,83
BetVictor
Stawka 5j

Jak dla mnie na WHL pogromu nie będzie, Watford co prawda w strefie bezpiecznej jeśli chodzi o utrzymanie, ale spodziewam się walki. Motywacja na pewno będzie duża bo w końcu grają z v-ce liderem. Tottek 5 zwycięstw z rzędu, i pora na stratę punktów. Już w poprzedniej kolejce Łabędzie napsuły im krwi, i wywalczyli 3 pkt dopiero w końcówce spotkania. Watford postawił twardy opór City, United czy ograł na wyjeździe Arsenal. Dziś liczę na niespodziankę i urwanie punktów przez gości.​
Nie zagra trójka podstawowych stoperów. Prodl i Kaboul kontuzja, Britos czerwona kartka. A Tottenham w ataku to nie ogóry. Dla mnie głupota. Podobnie, jak argument, że &#39;w końcu musi zgubić punkty&#39;. Tottenham -1 @1.60 Unibet / 1.70 STS
Pojawiło się info, że Deeney, Cleverley i Doucoure odpoczną. Albo zasłona dymna, albo odpuszczają.
✅ absolutna dominacja
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Postanowiłem dodać nowy post z typami na dzisiaj, bo podejrzewam, że tam wyżej go nikt nie zobaczy.
Middlesbrough - Burnley
Shake, co do spotkania Boro z Burnley to w under chyba nie ma co się bawić. Bet ewidentnie bardzo dobry jednak kursy oscylujący w okolicach 1.6 moim zdaniem nie do gry. Czy warto iść w stronę Boro? Wydaję mi się, że to jakaś opcja w tym spotkaniu. Tak jak właśnie piszesz Traore jest wielkim talentem i w końcu zaliczył asystę. Myślę, że popchnie go to do przodu i zwiększy jego wartość rynkową przed letnim okienkiem. Burnley bardzo słabo na wyjazdach i ogólnie w ostatnim czasie. Wygrana ze Stoke nie powinna nam mydlić oczu, bo obie ekipy były w tym spotkaniu bardzo słabe i to właśnie chyba fakt, że grali na &quot;Turf Moor&quot; dał ekipie gospodarzy 3pkt. Osobiście nie tykam tego meczu ale warto się zastanowić nad graniem 1X do jakiegoś dubelka czy wrzuceniem Traore to swoich składów w FPL.
Stwierdziłem jednak, że 1x2 nie ma co grać. Spodziewam się piłkarskich szachów na początku spotkania i małej ilości bramek w 1 połowie. Underek tutaj można grać moim zdaniem na spokojnie. Wydaję mi się jednak, że obie drużyny rzucą się na przeciwnika w 2 połowie i wtedy zaczną padać bramki.
Under 1 do przerwy - 1.59/unibet ✅
W której połowie padnie więcej bramek? W drugiej - 2.22/fortuna ⛔
Stoke - Liverpool

Chore kursy na Liverpool! Brak Mane i bardzo możliwy brak Coutinho nie powoduję, że Stoke staję się zespołem na poziomie ekipy Kloppa. Stoke jest w żałosnej formie i widać to po ich ostatnich wynikach. 4 spotkania, 1pkt i tylko jedna strzelona bramka do tego po rzucie karnym. &quot;The Reds&quot; potrafią grać z &quot;The Potters&quot; co pokazują ich ostatnie spotkania. Wyjątek stanowi mecz w, którym było 6-1. Z tego jednak co pamiętam był to już mecz o nic, więc nie było spiny. Dzisiaj Liverpool musi wygrać żeby umocnić się w top4 ligi. Osobiście gram czyste zwycięstwo obojętnie jaki będzie skład, ale dołożę jeszcze handi, gdy ten będzie dobrze prezentował się na papierze. Do tego milenium po raz kolejny oferuję nam zakład na to, że ktoś z dwójki danych zawodników strzeli gola. Dzisiaj są to Firmino i Sturridge. Jeżeli obaj zagrają w &quot;11&quot; to także zagram ten zakład.
Liverpool - 2.23/unibet ✅
Liverpool (-1.5) - 4.4/unibet ⛔
Woodburn strzeli gola - 4.6/unibet
⛔

Bez analizy:
City - Hull
Typ: BTTS - 1.95/unibet ✅
Bournemouth - Chelsea
Typ: Over 2.5 - 1.8/fortuna ✅
Handi na LFC powinienem usunąć ale kurs mnie poniósł, tak samo jak z Woodburnem. Najważniejsze, że 3pkt jadą na Anfield. Najbardziej szkoda mi betu na więcej bramek w 2 połowie na Boro. Wiedziałem, że będzie 0-0 do przerwy to przekombinowałem... Cóż, koniec końców przy płaskiej stawce byłby plusik, więc myślę, że jak ktoś korzystał z typów to mógł zarobić ???? Pozdro!
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Na fejsie mnie zablokowali za naganne wypowiadanie się o islamskich przybyszach i nie moge dodawac postów, ale na szczęście tutaj nie ma takiej inwigilacji ;) dobra, ale już się nie żalę tylko przechodzę do meritum.
Stoke vs Liverpool. Tym meczem sie zainteresowałem. A dokladnie kartkami. Wiadomo, Garncarze u siebie spinają tyłki na wielkie firmy, więc dzisiaj nie będzie inaczej. The Reds wiadomo, walka o utrzymanie sie w top 3. Konieczne 3 pkt. Do tego sędzia. Niezły ancymon, a wiec Mike Dean. Ost w meczu Chelsea-City nie sypal kartkami, więc dzisiaj czuję, ze nadrobi. Staty ma niezłe jesli chodzi o kartki. Ost. 13 meczów i 9-krotnie pokrywał dzisiejszą linię. Dla mnie jest to jeden z najbardziej specyficznych arbitrów w PL. Liczę dzisiaj na jego kartkową ułańską fantazję. Samych wygranych Panowie! Pozdro!
Stoke-Liverpool over 3,5 kartki --&gt; 1.61 unibet
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dziwne, że nikt nie gra w stronę West Hamu. Kurs chyba nieco za wysoki. Oczywiście, mają fatalny bilans i to nawet u siebie, ale warto zwrócić uwagę na to, kto przyjeżdżał tam (Leicester, Chelsea, City, United). Z zespołami o podobnym/niższym poziomie były wygrane (remis z West Bromem, wygrana z Hull, Palace czy Burnley - mowa oczywiście o meczach u siebie). Ja zatem spróbuję.
West Ham - Swansea @ West Ham wygra 2,2 Unibet✅ 1-0, chyba mało kto się spodziewał takiego undera aż tutaj
Młoty powoli zbliżają się do strefy spadkowej i żarty się skończyły. Nie wygrali od siedmiu spotkań co jest wynikiem żenującym, na wyjazdach nigdy nie grywali dobrze, ale porażki u siebie na pewno bolą kibiców. Dzisiaj zawitają do Londynu Łabędzie.
Łabędzie, które no właśnie. Totalnie bez wyrazu. Po zdawałoby się przebudzeniu nastał kolejny moment stagnacji i widmo spadku znowu zagląda do walijskich serc. Muszę przyznać, że Swansea jest winna sama sobie, remis z Middlesborough przykładowo to mecz z gatunku ,,musimy wygrać&#39;&#39;, porażka także z Hull, Bournemouth czy też ostatnio Tottenhamem, który w ostatnich minutach psychicznie podłamał chyba grajków.
Swansea jest w strefie spadkowej i przy formie Hull oraz Palace wydaje się, że ciężko będzie im się utrzymać. Nie widzę w tej ekipie jakości. Zawodnicy są bez wyrazu, obrona mało szczelna. Nie ma też za bardzo kto strzelać, często muszą liczyć na błysk geniuszu Sigurdssona, który miewa te dopieszczone podania. Na wyjazdach grywają słabo, w ostatnich 15 delegacjach zdobyli całe 7 punktów (warto nadmienić, że zdobyli Anfield, zremisowali także z Evertonem - te dwie zdobycze punktowe należy im zapisać na plus). Na minus jednak? Cała reszta - porażki nawet na terenach, gdzie przegrywać nie wypada albo nie powinno się, gdy walczy się o utrzymanie.
West Ham powinien być zmobilizowany, bo na dobrą sprawę porażka ze Swansea dzisiaj przybliży ich do strefy spadkowej na 2 punkty. Myślę, że nikt w Londynie nie wyobraża sobie Młotów grających w Championship. Całkiem nawiasem, spodziewam się dość dużej liczby bramek, bo obie defensywy są jak tyczki.
W obliczu dzisiejszej wygranej, ale i ogółem uważam, że warto ruszyć też Chelsea. 4 punkty straty Tottenhamu przy ewentualnej utracie punktów u Wisienek i z niewinnej walki zrobiłaby się gra na całego. Myślę, że Conte do tego nie dopuści i znowu Chelsea odfrunie na 7 punktów.
Nie pchałbym się za to znając składy w Middlesborough. Zespół ten lepiej broni niż atakuje, dzisiaj Negredo na ławce. Gestede czy też Stuani a do tego środek pola rzemieślników. Będzie to ciężki mecz do ogladania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
M 15

mynton

Użytkownik
Stoke ns Liverpool​


Nie wiem dlaczego wszyscy stawiają na The Reds. Widząc składy, analizując aktualną formę i lekceważenie słabszego przeciwnika uważam że Stoke poradzi sobie z łatwością.
Mój typ to:
Stoke @3.45

Do akko można dorzucić Chelsa @1.6 . O przyszłym mistrzu nie trzeba pisać.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Stoke - Liverpool
Patrzę na skład Liverpoolu i nie wierzę. The Reds mają zamiar się bronić. :mrgreen:
Mignolet - Klavan Lovren Matip - Arnold Wijnaldum Can Milner Clyne - Woodburn - Origi.
Środek pola będzie nieźle zamknięty, gra powinno toczyć się na skrzydłach. Piłki do wysuniętego Origiego będą dorzucać boczni Clyne i Arnold. Widzę też dużo prób strzałów z dystansu Cana, Wijnalduma czy młodego Woodburna.
Z drugiej strony wszyscy wiemy, jak Liverpool &#39;potrafi&#39; bronić. Przy obecnej sytuacji gra trójką stoperów nie wydaje mi się taka głupia. Najważniejsze będzie nie stracić gola i ukąsić coś z kontry. Jednak przy takich graczach, jak Allen, Shaqiri i Berahino nie ma co liczyć, że goście utrzymają The Potters z dala od swego pola karnego. Tam jednak mur zestawiony z Klavana, Lovrena i Matipa powinien skutecznie rozbijać akcje rywali.
Widzę tutaj, o dziwo, otwarty mecz. Przy takich zestawieniach nie ośmielę się jednak postawić na gole. Myślę za to, że zobaczymy sporo rzutów rożnych.
Over 11,5 rożnych @2.06 STS ✅
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka nożna – Premier League ⚽⚽
Godzina: 17:00
Spotkanie: Everton - Leicester
Typ: Everton
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie, krótka analiza
Na niedziele wpadło mi w oko spotkanie które odbędzie sie jutro czyli 9 kwietnia,Everton na Goodison Park podejmie Leicester City.
Gospodarze zajmują 7 miejsce mając 51 pkt na koncie (14-9-8) natomiast Leicester 11 miejsce z 36 pkt ( 10-6-14)
Kto się interesuje to wie że goście po zwolnieniu trenera graja jak z nut (czyli tak jak myślealem że bedzie) Leicester złapali forme godną poprzedniego sezonu,lecz takiego osiągnięcia z pewnością nie powtórzą.
Oglądając ostatnie mecze obu drużyn ,stwierdzam ze Everton jest lepszy i są w stanie zdobyć 3 pkt w niedziele.Analiza dość krótka z powodu innych meczów które leca w tle pisania ale jedna ide w strone gospodarzy.
Powodzenia!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Sunderland - United

Jeszcze wczoraj kurs na Sunderland wynosił 10 i miałem nie mały mentlik w głowie aby spróbować zagrać w stronę &quot;Czarnych Kotów&quot;. Dzisiaj spadły one do 8 i raczej nie chce ich grać, nie mniej jednak odradzam grać na gości z Manchesteru. Kurs strasznie niski, a forma niezbyt wysoka. W perspektywie ciężki wyjazd do Brukseli w czwartek, który moim zdaniem jest dużo ważniejszym spotkaniem niż dzisiejszy pojedynek przeciwko Sunderlandowi. Zreszta Mou powtarza, ze woli wygrać trofeum niż być w top4. Ostatnio United biło głowa w mur i zaliczyło kolejny remis z WBA, Sunderland przegrał kolejne spotkanie jednak dobrze się bronił w 1 połowie meczu z mistrzem Anglii. Dzisiaj spodziewam się tego samego, murowania ze strony ekipy gospodarzy i ciągłego napierania gości z Manchesteru. Kiedy ta zmasowana obrona zostanie przerwana? Może wcale, ale na pewno nie w 1 połowie. Po raz kolejny idę w Under w 1 polowie i nawet, gdy padnie 1 bramka to dostaniemy zwrot, a kurs jest wyśmienity. Sam nie będę miał okazji oglądać spotkania, ale chyba nie będę żałował, bo wyczuwam kolejny mecz, po którym Mourinho powie, ze bramkarz rywala był najlepszym piłkarzem na boisku.

Under 1 do przerwy - 2.06/unibet
ZWROT
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Everton - Leicester

Podobnie, jak wczoraj, idę dzisiaj w rożne. Po obu stronach na środku obrony nie zagrają podstawowi stoperzy. Kontuzjowanego Morgana po raz kolejny zastąpi Benalouane. W meczach ze Stoke i Sunderlandem chyba dobrze rozumiał się z Huthem, bo Lisy nie straciły gola. Z drugiej strony, pauzującego za czerwoną kartkę w meczu z MU, Williamsa zastąpi młody Pennington. Spodziewam się, że młokosa mocno będą wspierali Baines, Barry i Gueye. Lisom może być ciężko dziś atakować środkiem. Ale kto by się tym przejmował, mając w swoim składzie doskonale centrującego Albrightona i błyskotliwego (momentami) Mahreza na drugim skrzydle. Dzisiaj gra Lisów będzie opierać się na wrzutkach z boków, a Slimani i Vardy będą szukać luk w ustawieniach Jagielki i Penningtona. Nie gorzej wygląda to z drugiej strony, bo w awizowanym składzie na skrzydłach widnieją Mirallas i Barkley. Według portalu whoscored.com podwieszony pod Lukaku będzie młody Lookman, który potrafi zrobić sporo wiatru. Spodziewam się dziś szybkiego meczu, z akcjami głównie na skrzydłach. Powinno być sporo korków. Typ znajduje poparcie również w czysto statystycznym spojrzeniu.

over 11,5 rożnych @2.10 forbet ⛔ 10
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Crystal Palace - Arsenal
Typy:
Arsenal @ 1.78 ⛔
BTS @ 1.58 ⛔
buk: unibet

Crystal Palace w ostatnim czasie naprawdę zanotował zwyżkę formy. Jednak w ostatniej kolejce musi uznać wyższość piłkarzy Southampton gdzie ostatecznie przegrali 3:1. Gospodarze muszą zbierać punkty bowiem ich sytuacja w tabeli nie jest najlepsza. Jednak mając w składzie piłkarzy jak Zaha, Benteke czy Townsed zespół ten jest w stanie powalczyć nawet z Arsenalem. Ja jednak idę w stronę Kanonierów, którzy podobnie jak ich rywal potrzebuja trzech punktów. Kanonierzy gdy dzisiaj nie odniosą zwycięstwa to Europejskie Puchary w przyszłym sezonie będą im powoli odjeżdżać. Arsenal ma 3. pkt straty do United oraz 7. pkt do Manchesteru City. Myślę, że wszyscy są pogodzeni z tym, że Wenger po sezonie odejdzie, lecz przydało by się przynajmniej zakwalifikować do tej LE. Do swojej optymalnej formy zaczyna powracać Mesut Ozil, który ostatnio zaliczył dobre zawody. Do tego równa forma Sancheza przez cały sezon pozwala gościom myśleć pozytywnie przed tym spotkaniem. Mecz naprawdę zapowiada się bardzo dobrze. Obie drużyny mają o co walczyć i spodziewam się kolejnego dobrego widowiska.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zgadzam sie z Ibisem.. Crystal vs Arsenal Obie strzelą 1.6 bet-at-home
Obie druzyny potencjal maja strzelecki, mecz powinien obfitowac w bramki, moze nie tak jak Everton vs Leicester , ale po golu strzelic te zespoly powinny.. Zapowiada sie ciekawe spotkanie.
Slaby Arsenal jak co roku z Wengerem.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Panowie! Mam małą rozkminę. Xhaka w podstawie Arsenalu. Cięzki teren Selhurst park, wymykające się pouchary The Gunners i właśnie zastanawiam się nad kartką dla Szwajcara. Sędziuje Pan Oliver, czyli nie najgorzej. Jak oceniacie szanse kartki pomocnika Arsenalu? Często łapie kartki. ostatnio z WH nie wyłapał, więc liczę, że dziś popłynie. Jak oceniacie szanse? ????
Granit Xhaka kartka TAK --&gt; TAK 3.0 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom