>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 kolejka Seria A [14 - 15 kwiecień 2018]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:
Chievo - Torino
Atalanta - Inter
Fiorentina - Spal
Milan - Napoli
Bologna - Verona
Juventus - Sampdoria
Lazio - Roma

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:
Benevento - Juventus
Roma - Fiorentina
Sampdoria - Genua
Torino - Inter
Napoli - Chievo
Udinese - Lazio
Milan - Sassuolo

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No cóż dzisiaj pozostaje po takim kursie?
Grać na Inter. Bez wielkiego rozpisywania.
Grają paradoksalnie lepiej niż gdy mieli wyniki, ale teraz czegoś brakuje. Skuteczności, wykończenia.
Ale to bardzo ważny mecz dla Interu. Derby Rzymu w niedziele i ktoś tam straci punkty (albo obie ekipy). Przy dzisiejszym zwycięstwie Mediolańczyków w Bergamo, Inter po tej kolejce na pewno zajmie znów miejsce w top 4.
Atalanta bez Petagny, Spinazzoli i Ilicica. Dla mnie to są ogromne osłabienia tej ekipy w ofensywie!. Gomez lubi grać w przodzie z Petagna, a Barrow czy Cornelius po prostu nie dają takiej jakości w przodzie.
Atalanta to nie ten sam zespół co w zeszłym sezonie na własnym obiekcie. Ostatnio porażka z Sampa, która na wyjazdach jest żadna. No i remis ze Spal. Ewidentnie widać obniżkę formy, bo i gra i wyniki nie są ok. Niby walczą o Ligę Europy, ale wg.mnie są słabszym zespołem niż w zeszłym sezonie.
Inter natomiast zagrał dobre zawody z Milanem i Torino, ale zabrakło kropki nad i. Tutaj wyniki nie są ok, ale gra napawa optymizmem co do następnych zawodów.
No i tak jak wspomniałem brak Petagny, Spinazzoli i Ilicica. To są może nie zawodnicy z topu Serie A, ale Atalanta z nimi gra zdecydownie pewniej w ataku pozycyjnym.
Obie ekipy wiedzą o co grają, ale mając na uwadze osłabienia teamu z Bergamo, że zdarzają im się wpadki na własnym stadionie i że jest to mega kluczowy mecz dla Interu w LM w przyszłym sezonie, stawiam na Inter!

Inter @2.70
 
lukas88 321,3K

lukas88

Forum VIP
Typ krótki i na szybko bo mecz za chwilę.
Fiorentina- SPAL- 2 (+1)✅✅✅
Kurs: 2,08
Marathonbet

Oba zespoły mają o co walczyć, Fiora o LE, goście o utrzymanie.
Fiora 6 zwycięstw z rzędu, Spal potrafi zagrać genialnie w defensywie i stawić twardy opór.
Uważam że w obliczu tak niewygodnego przeciwnika, Fiora nie będzie kontynuować swojej świetnej passy.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom