>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

33 kolejka Bundesligi [13.05.2017]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
33. kolejka Bundesligi
13.05.2017




Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)
Dwie ostatnie kolejki zostaną rozegrane jak zawsze o jednakowej porze. Najważniejsze miejsca już rozstrzygnięte, znamy mistrza, vice oraz spadkowicza/ów , ponieważ Ingolstadt już tylko na cud liczy, musieliby wygrać dwa ostatnie mecze i liczyć na potknięcie rywali. Miejsce w barażach prawdopodobnie HSV bądź Mainz, remis sprzed tygodnia niewiele pomógł obu drużynom.

Na górze ciekawa walka o miejsce w pucharach. Teoretycznie jeszcze Frankfurt z 11 miejsca ma szanse na grę w LE. Po tej kolejce może być dużo przetasowań , bo naprawdę tam ciasno do 5 miejsca.
Najważniejszym meczem zbliżającej się soboty będzie oczywiście mecz RB - Bayern, gdzie drużyny mimo rozstrzygnięć na pewno będą miały coś do udowodnienia.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Kursy są nieźle przevalutowane...
1. Kolonia po 3.50..rozumiem wyjazd..ale Leverkusen bez Hakana i Hernandeza to gra kaszane totalną i napewno nie zagłabym na nich nawet za 1 grosz w tym sezonie.. x2 po kursie 1,7 napewno bliższy prawdy, ale sprobuje czystą 2 i gol Modeste 2.00
2. Freiburg jakby nie patrzeć kurs 2,35 u siebie to kurs do grania, wiadomo Ingole remis z Lipskiem i Leverkusen to też kursy troche poszły do góry.Freiburg obijał i Leverkusen i Schalke i VFL u siebie..więc.. sprawdzić składy i brać w ciemno!
3. Frankfurt ?! Potrafi ktoś wytłumaczyć na jakiej podstawie były ustalane proporcje kursów... Mainz 1,62 - Frankfurt 5,23 !!!?? Ja rozumiem, że Mainz walczy o życie i że ani jedna drużyna ani druga nie zachwyca.. ale żeby aż taka różnica kursów, może jakiś braki w składzie Frankfurtu?? Jeśli ktoś coś wie to dajcie znać, jak nie to napewno x2 lepszy niż 1.. Mainz to ja już od kilku kolejek widze w 2BL. tak, tak zremisowali z Bayernem i to ma być powód, żeby tak rozjechać kursy?!
Ciągnie mnie też w Strone Herty i mimo wszystko HSV (bardziej ich widze w nast sezonie w BL niż Mainz...????)
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Frankfurt w zeszłym sezonie w podobnej sytuacji w 31 kolejce wygrał z Mainz. Sytuacja była taka że walczyli o utrzymanie a Mainz o puchary. I tak wygrali a teraz sytuacja jest z goła podobna z tym że Frankfurt nie walczy o nic. Sprezentowali punkty tydzień beznadziejnemu Wolfsburgowi to tym bardziej na wyjeździe mogą Mainz. Poprostu takie drużyny może dobrze myślą w tym sezonie nie potrzebujemy punktów za sezon może się przydadzą. Po co zabijać się o wynik jeszcze na wyjeździe.
Dla mnie to bet dobry na Mainz
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Dla kogoś kto w tym siedzi od lat zero jakiegokolwiek zdziwienia. Mają wygrać i wygraja. W tamtym sezonie Mainz dał punkty teraz będzie oddane. Mimo iż to derby widać po wynikach , że zespoły dobrze ze sobą żyją.
 
lukas88 279,1K

lukas88

Forum VIP
Niesamowicie zapowiada się 33 kolejka Bundesligi, postanowiłem więc przeanalizować kilka spotkań i podzielić się swoimi przemyśleniami:

13.05.2017 g.15.30 Augsburg- Borussia Dortmund
-
Typ: 2 (-1)
Kurs: 1,83
Marathonbet
Stawka 6j


Tutaj sprawa jest prosta, BVB walczy o bezpośredni awans do LM, muszą zdobywać punkty bo Hoffenheim depcze po piętach. Augsburg spaść już nie spadnie, ale baraże jeszcze mogą im się trafić bo terminarz ciężki bo dwa ostatnie mecze to pojedynki z BVB i Wieśniakami, czyli zespołami które bezpośrednio ze sobą rywalizują o LM. Także mogą być uzależnieni od wyników osiąganych przez HSV, Mainz i Wolfsburg.

Borussia jest drużyną o klasę lepszą, mają o co walczyć, podobnie jak Aubameyang, który ściga się z Lewym o tytuł. BVB stwarza sobie masę sytuacji, pozostaje kwestia wykończenia z którym bywa różnie. Co prawda wyjazdowe mecze mają znacznie gorsze niż domowe bo wygrali tylko 5 z 16 spotkań na terenie rywala, ale uważam że jutrzejszy rywal jest spokojnie do łyknięcia.

H2H na wyjazdach też sprzyja zespołowi Tuchela:

20.03.16 BUN Augsburg Dortmund 1 : 3
16.12.15 POK Augsburg Dortmund 0 : 2
29.08.14 BUN Augsburg Dortmund 2 : 3
10.08.13 BUN Augsburg Dortmund 0 : 4
10.11.12 BUN Augsburg Dortmund 1 : 3

--------------------------------------------------------


13.05.2017 g.15.30 Werder- Hoffenheim
Typ: under 3,5
Kurs: 1,85
1xBet
Stawka 6j


Buki trochę przyfantazjowały z tą linią. Owszem oba zespoły mają kim strzelać i robią to często ale taka linia padała w meczach bardzo rzadko:
- Werder 1/16 domowych spotkań padł over 3,5
- Hoffenheim 2/16 wyjazdowych spotkań padł over 3,5

Niby w końcowych kolejkach zazwyczaj pada więcej bramek ale tutaj mamy mecz gdzie oba zespoły walczą o puchary i nie spodziewam się tutaj ostrej dzidy bez patrzenia na obronę bo odrabiać będzie gorzej niż czekać na swoją okazję.

Osobiście gdzieś remisem mi zalatuje to spotkanie, wieśniaki dużo remisują na wyjazdach, Werder z kolei 8 domowych spotkań bez remisu, także też spora seria.

Alternatywnie za drobne polecam:
X @ 3,85 Marathonbet 3/10
BTS- nie @ 3,10 Marathonbet 2/10



--------------------------------------------------------


13.05.2017 g.15.30 Darmstadt- Herta
Typ: X
Kurs: 3,56
Pinnacle
Stawka 3j


Typ nieco na czuja i na przerwanie serii, nie wierzę że Herta przegra 10 wyjazdowy mecz w lidze z rzędu. Pewniejsza opcja do 2 DNB ale kurs marny, więc mniejsza stawka a większy kurs.
Darmstadt już w 2Bundeslidze, pod koniec sezonu się obudzili wygrali kilka spotkań, jednak nie zanotowali remisu od 15 kolejek, najwyższa pora na podział punktów.

Herta na przeciwnym biegunie, gdyż w pierwszej fazie sezonu byli w Top 4, potem spuścili z tonu i ta wyjazdowa dramatyczna seria. Zespół z Berlina nie zanotował remisu od 11 kolejek, kiedy to urwali punkt Bayernowi.

--------------------------------------------------------


13.05.2017 g.15.30 Freiburg- Ingolstadt
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,74
10 Bet
Stawka 4j


Tutaj faworyt jak dla mnie jest jeden, Freiburg. Gospodarze na własnym stadionie potrafią pokazać fajna piłkę i jeśli chcą zagrać w pucharach w kolejnym sezonie to po prostu trzeba to wygrać. Zabezpieczam się DNB, gdyż goście potrafią się bronić i mają jeszcze teoretyczne szanse na utrzymane i mogą postawić opór i urwać jakiś punkt.


--------------------------------------------------------


13.05.2017 g.15.30 Leverkusen- Koln
Typ: 1
Kurs: 2,22
Marathonbet
Stawka 5j


Ciekawy kurs na Aptekarzy i spodziewam się jeszcze wzrostów, bo idzie masówka na Koln. Owszem goście walczą o puchary, zagrali ostatnio fajny mecz z Werderem ale wcześnie nie pokazywali za wiele. Poza tym wyjazdy mają tragiczne, w tym roku wygrali tylko ze spadkowiczem Darmstadt.

Leverkusen też klapa totalna, sezon spisany na straty, aby nie musieli oglądać się na rywali zza pleców powinni ten mecz wygrać i choć na koniec zrekompensować kibicom beznadziejny sezon. Ostatni mecz na własnym stadionie wygrali 11 lutego, czyli ponad 3 miesiące temu. Ich gra czasem nie wygląda tak źle jak wyniki, potrafią stwarzać sytuacje tylko mają problem z wykończeniem.

Uważam że jak powstrzymają Modesta i zagrają swoje w ataku to powinni wymęczyć jakieś minimalne zwycięstwo.

--------------------------------------------------------


13.05.2017 g.15.30 Mainz- Frankfurt
Typ: over 2,5
Kurs: 1,88
Pinnacle
Stawka 4j


Nie podejmuję się typowania zwycięzcy tego meczu, kursy wariują, z H2H wynika że kluby mogą mieć układ i powinno wygrać Mainz, ale kurs 1,7 nie jest warty świeczki. Wolę kurs 1,88 i szanse 50/50 niż ładować się w niższy kurs przy prawdopodobieństwie 33,3 %. Mainz potrafi strzelać, przekonał się o tym chociażby Bayern, Frankfurt też potrafi się odgryźć. Jakbym miał typować to delikatne zwycięstwo gospodarzy 2-1



--------------------------------------------------------


13.05.2017 g.15.30 RB Lipsk- Bayern
-
Typ: 2
Kurs: 1,96
Pinnacle
Stawka 6j


Żal nie zagrać takiego kursu na Bawarczyków. Trochę nie ogarniam tego kursu, owszem gospodarze wicelider tabeli, ale już pierwsze spotkanie na Alianz Arena pokazało różnicę w jakości pomiędzy zespołami. Mimo że oba kluby teoretycznie o nic nie walczą to Bayern podejdzie do tego meczu jak do meczy z BVB, walka o prym na Niemieckich boiskach. Wymęczyli 1-0 z ogórkami Darmstadt, tutaj spodziewam się wyższego wyniku i zwycięstwa gości, u których mobilizacja będzie dużo większa.

Alternatywnie polecam zagrać 2 +BTS @ 3,26 w Marathonie, gdyż w obu zespołach ma kto strzelać i uważam że Bayern bez Neuera nie zachowa czystego konta, mój typ 1-3.

To tyle, na pozostałe dwa spotkania: Schalke- HSV i Wolfsburg- M`Gladbach nie mam pomysłu na chwilę obecną.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Augsburg-Dortmund
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.75
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Niemieckiej Bundesligi w którym drużyna Augsburga na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Borussi Dortmund. Gospodarze nie są w tej konfrontacji faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają ostatnio w kratkę ,ale w starcu z zespołem Borussi moim zdaniem mają marne szanse na zdobycie jakichkolwiek ligowych punktów, goście natomiast w tym meczu nie mogą sobą pozwolić na wpadkę bowiem tuż za nimi jest drużyna Hoffenheimu, który czeka aby wyeliminować gości z gry o piłkarską Lige Mistrzów w przyszłym sezonie . Borussi ostatnio bardzo dobrze wychodziły te wyjazdowe spotkania, wygrali z Augsburgiem ostatnie 5 z 6 ligowych oraz pucharowych spotkań , praktycznie w każdym meczu strzelali minimum dwie bramki, tutaj również liczę na bramki po obu stronach bowiem obie ekipy strzelają sporo,ale tracą też nie mało, myślę że po końcowym gwizdku sędziego goście dopiszą do swojego dorobku 3 punkty stawiam na wynik 1:2 może 1:3, uważam że pomimo ostatnich wahań formy żółto-czarni sięgną po 3 punkty.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Wysoki ten kurs na Bayern. Biorę go ale nie bez obaw. Lipsk gra o nic, Bayern też. &quot;O nic&quot; oznacza, że koniec końców będą kolejno na 2-gim i 1-szym miejscu w Bundeslidze. Lipsk dostał wpier*ol od Bawarczyków parę miesięcy temu. Będą zapewne chcieli się odegrać i napsuć nerwów mistrzom ale... czy będą w stanie to zrobić? Nie sądzę.
✅
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Lipsk - Bayern - 2
1,84
Lipsk osiagną juz w tym sezonie wszystko co chciał, pewny awans do LM, mecz z Bayernem u siebie to świetne ukoronowanie sezonu, spodziewam sie dziś bardzo otwartego meczu piłkarze RB będą chcieli dać świetne widowisko swoim kibicom, na pewno zagrają na luzie i uważam ze to wykorzysta Bayern, który po pierwsze jest drużyna lepsza kadrowo i dużo bardziej doświadczona, po drugie będą chcieli potwierdzić swoją dominację w Bundeslidze, po trzecie ofensywni piłkarze zagrają pod Lewandowskiego i pomogą mu w zdobyciu króla strzelców.
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Wolfsburg - Moenchendladbach i Leverkusen - Koln BTS @1.52 i 1.62 Unibet ✅ x2
Prosta sprawa. Ekipy pokroju Leverkusen czy Wolfsburga nie powinny drżeć o utrzymanie na dwie kolejki przed końcem. Kilka razy się na tych ekipach przejechałem, ale to już jest ostatni dzwonek, trzeba wziąć się poważnie do roboty. W obu przypadkach powinno być bardzo emocjonująco, bo nie dostają za przeciwników żadnych ogórków ani zespołów, które o nic nie grają. I Koln i Moenchendladbach mają jeszcze spore nadzieje i spore szanse na grę w pucharach. Każdy z tych czterech zespołów zagra dziś tylko i wyłącznie o pełną pulę, nie ma czasu na błędy.
Podam sumy goli z pięciu ostatnich potyczek tych ekip, odpowiednio: 17, 23, 9, 17. Leverkusen defensywnie zagrało z Bayernem i Lipskiem (1 gol w dwóch meczach), a Koln z BVB (0:0). Między sobą powinno już być, jak w reszcie meczy.
 
rdud 22

rdud

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Lipsk - FC Bayern
Typ: Goście powyżej 4,5 różnego
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie dwóch najlepszych w tym sezonie drużyn Bundesligi które nie grają już praktycznie o nic po za udowodnieniem swojej wyższości. Dochodzi tutaj również fakt że Robert Lewandowski będzie walczył do samego końca o koronę króla strzelców. Co do samego typu to Bayern napewno będzie atakował, próbował strzałów z różnych sytuacji, napewno nie odpuszczą bez walki. Liczę na luz w grze Bayernu który wygrał już ligę i myślę że linie 4,5 różnego pokryją bez problemu. Sam gram to dosyć poważnie. Pozdrawiam
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
RB Lipsk - Bayern
Obie strzela 1.54 unibet

Bayer bez Neuer a pod znakiem zapytania występ Comana i Martineza. Lipsk nie gra już o nic ale myślę że padną tu bramki dla obu zespolow
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
A ja jednak zdecyduję się tutaj obstawić jako zwycięzce zespół gospodarzy. Mainz to spotkanie musi wygrać nie ma innej opcji. Rywal jest świetny, bo zespół, który w lidze już o nic nie gra a do tego wystąpi w finale pucharu Niemiec i myślę, że tymi dwoma ostatnimi meczami ligowymi nie będą się już forsować. Mainz w ostatniej kolejce jedzie na wyjazd do FC Koln a więc rywala, który gra o europejskie puchary. Tam będzie ciężki mecz a więc to dzisiejsze spotkanie trzeba wygrać aby być już pewnym utrzymania się w lidze i powalczyć o to aby nie trzeba było grać w meczu barażowym o pozostanie w Bundeslidze. Dla mnie Mainz kadrowo jest zespołem mocniejszy. Cały sezon ciężko coś im szło ale to dobry zespół i wierzę, że dzisiaj to udowodnią tym bardziej, że Eintracht specjalnie zmotywowany tutaj nie przyjedzie. Tak przynajmniej mi się wydaje. We Frankfurcie jest trochę absencji i wątpię też aby inni piłkarze spinali się tutaj, bo może im się przydarzyć uraz, który wyeliminuje ich z najważniejszego meczu sezonu czyli finału pucharu Niemiec. Raczej tego nikt, by u gości nie chciał i myślę, że oni tutaj przyjadą po prostu odbębnić mecz ale bez specjalnego nastawiania się na korzystny rezultat.
✅ 4-2
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Lukas mnie uprzedzil w paru typach.
Zgadzam sie z nim ze Werder vs Hoffenheim under 3.5 1.75, dla asekuracji under 4.5 1.35 Sportingbull.
W tym meczu nie musi byc tyle bramek co tydzien temu. Hoffenheim na wyjazdach malo bramek strzela i traci. Werder tez solidniejsza defensywa u siebie i moze sie powtorzyc wynik ich poprzednich meczow, czyli 1:1. Taki najczesciej pada.
3:5 Hoffenheim.
Darmstadt vs Hertha. Darmstadt z remisem 1.6 Sportingbull
Hertha jakas taka wypalona. Do tego wyjazd gdzie zawsze graja gorzej. Darmstadt po pewnym spadku zaczal nagle wygrywac i to z nie byle kim nawet na wyjazdach. Patrzac na forme zespolow Darmstadt powinien wygrac dzis ale zabezpieczam sie podporka.
0:2. Slabe Darmstadt niech juz nie wracaja do Bundesligi.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja też uważam, że Bayern dziś zrobi sporo rożnych, tylko z Leverkusen było ich mało.
Leipzig też sporo u siebie ich nabija.
Dla mnie linia over 9,5 rogów po 1,8 w sbobecie ⛔ oraz zakłady Bayern powyżej 6,5 rożnych ⛔
i dokładnie 5-6 rogów po kursach ponad 3 ✅ w dafabecie to super linie ????
Co do pozostałych spotkań w dwóch widzę overy 2,5 ✅⛔ oraz bts&#39;y ⛔⛔ dokładnie w Leverkusen i Augsburgu.
Wystarczy przejrzeć h2h między tymi ekipami oraz ostatnie wyniki by znaleźć do tych typów uzasadnienie.
Co do reszty spotkań dla mnie zakłady Freiburg -0,25 ⛔ (połowa przegrana) oraz Darmstadt +0,25 ⛔
oraz undery 2,5 ✅ ✅ w tym meczach to kolejne zakłady warte gry.
Hertha underowa poza domem, do tego seria kolejnych przegranych.
Freiburg 3 wygrane z rzędu u siebie, goście ostatnio bez gola z Leipzig oraz Wilkami.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A co się miało stać :p? BVB remisuje, Wieśniaki wciąż mają szanse na 3cie miejsce i są drużyną dziś lepszą od Bremy.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wie ktoś co się stało Bremie ? Bo nie mam jak obejrzeć meczu a widze wynik w pierwszej polowie 0:3 ..
Tragiczna gra w obronie , druga bramka pokazala, ze obrona to ich slaby punkt a z takim potencjalem ofensywnym jak ma Hoffenheim musieli ich rozbic, tragiczna gra obronna Bremy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom