>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka Ligue1 [14-16 kwietnia 2017] + zaległy Metz - PSG [18.04.2017]

Status
Zamknięty.
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Nicea - Nancy
Typ: 1, kurs: 1.65
Ciężko tutaj o inny typ, bo Nancy przegrywa wyjazd za wyjazdem, co prawda sporo jest tam wyników 1:0, czyli stykowych, ale po przebiegu meczu widać, że goście są w naprawdę sporym dołku. Ekipa gospodarzy ma się dobrze, po wygranej u siebie z groźnym Bordeaux udało się wywieźć komplet punktów z Lille. Zestawiając formę jednych i drugich wydaje się, że czysta jedynka to bardzo solidny i prawdopodobny typ. Liczę na dobry występ Balotellego, który ostatnio się przebudził i znowu strzela bramki. Nicea nie przegrała w tym sezonie meczu u siebie, co zdaje się potwierdzać mój typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Nicea - Nancy
Typ: 1, kurs: 1.65

Ciężko tutaj o inny typ, bo Nancy przegrywa wyjazd za wyjazdem, co prawda sporo jest tam wyników 1:0, czyli stykowych, ale po przebiegu meczu widać, że goście są w naprawdę sporym dołku. Ekipa gospodarzy ma się dobrze, po wygranej u siebie z groźnym Bordeaux udało się wywieźć komplet punktów z Lille. Zestawiając formę jednych i drugich wydaje się, że czysta jedynka to bardzo solidny i prawdopodobny typ. Liczę na dobry występ Balotellego, który ostatnio się przebudził i znowu strzela bramki. Nicea nie przegrała w tym sezonie meczu u siebie, co zdaje się potwierdzać mój typ.
niby wszystko pięknie wygląda, tylko dlaczego na tak dobra drużyne z tak słabym Nancy jest aż kurs 1,70 średnio u buków? dla mnie to jest co najmniej podejrzana sprawa i łapanie typowych &quot;januszy&quot; na dobry kurs , to samo ostatnio było z Lyonem? a tam wał
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Śmierdzi ta Nicea na odległość, mecz pułapka coś jak z Caen, pewnie się skończy jakimś remisem a buki swoje zarobią na graczach, ja omijam, ewentualnie sobie zagram remis ????

Pewniejsza wydaje mi się Marsylia, za dużo ostatnio tych remisów, St Etienne jakoś nie zachwyca a OM mają kim postraszyć. Kurs 1.8 na własnym boisku biorę w ciemno ????
 
M 27

milt

Użytkownik
Zgodzę się z kolegami wyżej, Nicea nie jest takim faworytem jak wskazują kursy. Niby nie przegrali jeszcze meczu u siebie ale zaliczyli też remisy ze słabeuszami Caen i Metz. Wtedy buki też wystawiły podobne kursy na zwycięstwo Nicei.
Nancy wygrało ostatnie spotkanie 3:0 z Rennes najbardziej underową drużyną w lidze, z dobrą defensywą. W ostatnich meczach albo grali na zero z tyłu albo tracili tylko jedną bramkę a tu przychodzi grać z Nancy i tracą trzy. Wiadomo Nancy ma fatalny streak pięciu porażek wyjazdowych, jednak cztery z tych spotkań to były porażki 0:1.
Także moim zdaniem nie warto grać po tym kursie na zwycięstwo Nicei.
KoRcZuS remisuje dużo to dopiero Rennes 9 remisów na 12 ostatnich kolejek, a seria trzech remisów OM to w Ligue 1 nic nadzwyczajnego ????
 
U 13

uzytkownik-129904

Użytkownik
A ja popieram typ na Nice. Kursy wystawione lekko zawyżone bo buki prawdopodobnie mają na uwadze wyczyn Lyonu w ostatnim meczu. Sytuacja podobna, drużyna z czołówki kontra drużyna walcząca o utrzymanie, z tym że różnica taka że Lyon wyżej niż 4 miejsce nie powalczy to Nice ma dalej szanse nawet na mistrza. Nice jest na 2 miejscu jeśli chodzi o mecze domowe 12zw 4r 0p bramki 33:12, Nancy 14miejsce w wyjazdach 2w 5r 9p a bramki 6:22.
Nice 1.67 sts
 
lukas88 302K

lukas88

Forum VIP
14.04.2017 g. 21.00 Angers- PSG
-
Typ: 1(+1,5) ⛔
Kurs: 2,01
Marathon
Stawka 5j


Kursy na poziomie 1,30 na PSG w meczu wyjazdowym to dla mnie jakieś nieporozumienie tym bardziej że przed tygodniem gospodarze podejmowali u siebie lidera Ligue 1 czyli Monaco i kurs na zespół z księstwa był w okolicy 1,70.
Nie twierdzę że PSG tego meczu nie wygra, ale uważam że będzie to dla nich trudny mecz i kurs jest zdecydowanie zaniżony. Rozumiem że &quot;muszą&quot; wygrać by gonić Monaco ale ich dzisiejszy rywal to nie ogórki i jeśli mądrze ustawią formacje obronne to mogą urwać punkty zawodnikom Emery`ego.
W dodatku PSG ma już 5 kolejny zwycięstw na koncie więc zaczynam polowanie na stratę punktów.

Ponadto gospodarze na własnym stadionie w obecnych rozgrywkach polegli tylko 4 razy i tylko raz różnicą 2 bramek.


Alternatywnie:
Angers 1X @ 3,70 Unibet 3/10⛔
Under 3 @ 1,88 Marathonbet 4/10 ✅✅✅
Under 2,5 @ 2,50 Marathonbet 2/10
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 27

milt

Użytkownik
A ja popieram typ na Nice. Kursy wystawione lekko zawyżone bo buki prawdopodobnie mają na uwadze wyczyn Lyonu w ostatnim meczu. Sytuacja podobna, drużyna z czołówki kontra drużyna walcząca o utrzymanie, z tym że różnica taka że Lyon wyżej niż 4 miejsce nie powalczy to Nice ma dalej szanse nawet na mistrza. Nice jest na 2 miejscu jeśli chodzi o mecze domowe 12zw 4r 0p bramki 33:12, Nancy 14miejsce w wyjazdach 2w 5r 9p a bramki 6:22.
Nice 1.67 sts
Ja będę jednak upierał się że nie warto:smile: Nicea walczy o mistrzostwo a Nancy o utrzymanie. Lorient pokazuje, że drużyny które walczą o utrzymanie to w pewnym momencie sezonu potrafią mocno się spiąć wygrać nawet z mocnym faworytem, mieć serię zwycięstw pomimo że dotychczas przegrywali mecz za meczem. Wygrali z Lyonem na wyjeździe 4:1, mają serię trzech zwycięstw, a wcześniej 5 porażek z rzędu. W spotkaniu Nancy może być podobnie. Wygrali ostatni mecz z Rennes 3:0, na pewno ta wygrana podbudowała ich morale. Bardzo potrzebują punktów w tym meczu bo Lorient po ostatnich zwycięstwach depcze im już po piętach, mają tyle samo punktów, a w kolejnych meczach zawodnicy Nancy grają z OM i Monaco więc o jakiekolwiek punkty będzie jeszcze ciężej. Nicea jak pisałem wcześniej potrafiła zremisować u siebie z Metz i Caen.
Takie moje zdanie osobiście odpuszczam ten mecz więc skoro postawiliście na Nice to mimo wszystko życzę powodzenia i niech wygra.:wink:
Dobrze że parę osób wypowiedziało się o tym typie, jak ktoś będzie chciał pograć ten typ to przynajmniej będzie miał argumenty za i przeciw z różnego punktu widzenia. Moderatorzy zachęcają co kolejkę do dyskusji na temat typów a często zdarza się że ktoś pyta co myślicie o danym typie? A w dziale cisza zero dyskusji.
Pozdrawiam typujących Ligue1!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
14.04.2017 g. 21.00 Angers- PSG
-
Typ: 1(+1,5)
Kurs: 2,01
Marathon
Stawka 5j


Kursy na poziomie 1,30 na PSG w meczu wyjazdowym to dla mnie jakieś nieporozumienie tym bardziej że przed tygodniem gospodarze podejmowali u siebie lidera Ligue 1 czyli Monaco i kurs na zespół z księstwa był w okolicy 1,70.
Nie twierdzę że PSG tego meczu nie wygra, ale uważam że będzie to dla nich trudny mecz i kurs jest zdecydowanie zaniżony. Rozumiem że &quot;muszą&quot; wygrać by gonić Monaco ale ich dzisiejszy rywal to nie ogórki i jeśli mądrze ustawią formacje obronne to mogą urwać punkty zawodnikom Emery`ego.
W dodatku PSG ma już 5 kolejny zwycięstw na koncie więc zaczynam polowanie na stratę punktów.

Ponadto gospodarze na własnym stadionie w obecnych rozgrywkach polegli tylko 4 razy i tylko raz różnicą 2 bramek.


Alternatywnie:
Angers 1X @ 3,70 Unibet 3/10
Under 3 @ 1,88 Marathonbet 4/10
Under 2,5 @ 2,50 Marathonbet 2/10
Jeśli mogę dodać swoje trzy grosze to jak najbardziej się zgadzam z tym, że Angers przysporzy dziś sporo problemów ekipie PSG. Goście dzisiaj bez kilku najważniejszych graczy. Nie zagrają min. Kurzawa, Thiago Silva, Ben Arfa, Draxler. Trójka z nich to podstawowi gracze Emeryego. Angers u siebie wygrywa ostatnio dość regularnie. Jedynym zespołem, który zdobył tu trzy punkty było niedawno Monaco, ale wcześniej na stadionie w Angers przegrywały między innymi Bordeaux (2:1), Guingamp (3:0), Bastia (3:0) i Nancy (1:0). Co do meczu z Monaco, to Angers w pierwszej połowie nawet przeważało, lecz w drugiej nie wytrzymało tempa i ostatecznie przegrali skromnie 0:1. W poprzednim sezonie udało im się bezbramkowo zremisować z PSG i dziś są w stanie powtórzyć ten wynik.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Jeśli mogę dodać swoje trzy grosze to jak najbardziej się zgadzam z tym, że Angers przysporzy dziś sporo problemów ekipie PSG. Goście dzisiaj bez kilku najważniejszych graczy. Nie zagrają min. Kurzawa, Thiago Silva, Ben Arfa, Draxler. Trójka z nich to podstawowi gracze Emeryego. Angers u siebie wygrywa ostatnio dość regularnie. Jedynym zespołem, który zdobył tu trzy punkty było niedawno Monaco, ale wcześniej na stadionie w Angers przegrywały między innymi Bordeaux (2:1), Guingamp (3:0), Bastia (3:0) i Nancy (1:0). Co do meczu z Monaco, to Angers w pierwszej połowie nawet przeważało, lecz w drugiej nie wytrzymało tempa i ostatecznie przegrali skromnie 0:1. W poprzednim sezonie udało im się bezbramkowo zremisować z PSG i dziś są w stanie powtórzyć ten wynik.
Nie rozsmiejszajcie mnie. Dzis PSG zgarnia 3 punkty. Ile jeszcze upokorzen z ich strony? Porazka z Barca wystarczy, zostala tylko liga i napewno sie zmobilizuja na ostatnie mecze aby obronic tytul mistrza Francji. Braki w kadrze PSG? Maja taka kadre, ze spokojnie zastapia brakujacych zawodnikow. Ogladalem ich ostatni mecz z Guingamp i nie powiem I polowa bez werwy, ale w drugiej dominacja PSG i wynik mowi za siebie. Pozdrawiam
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Jeśli mogę dodać swoje trzy grosze to jak najbardziej się zgadzam z tym, że Angers przysporzy dziś sporo problemów ekipie PSG. Goście dzisiaj bez kilku najważniejszych graczy. Nie zagrają min. Kurzawa, Thiago Silva, Ben Arfa, Draxler. Trójka z nich to podstawowi gracze Emeryego. Angers u siebie wygrywa ostatnio dość regularnie. Jedynym zespołem, który zdobył tu trzy punkty było niedawno Monaco, ale wcześniej na stadionie w Angers przegrywały między innymi Bordeaux (2:1), Guingamp (3:0), Bastia (3:0) i Nancy (1:0). Co do meczu z Monaco, to Angers w pierwszej połowie nawet przeważało, lecz w drugiej nie wytrzymało tempa i ostatecznie przegrali skromnie 0:1. W poprzednim sezonie udało im się bezbramkowo zremisować z PSG i dziś są w stanie powtórzyć ten wynik.
Zgadzam sie że PSG dzisiaj będzie męczyć bułe i Angers pokaże po raz kolejny że u siebie są bardzo ciężkim przeciwnikiem.
Ja pobieram typ że Angers strzeli gola (Angers over 0.5 gola po kursie @1,85 - bukmacher Iforbet). Uważam to za spore value. Stawka 3/10
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Nice - Nancy
Typ: Nice @1.65 unibet

Nie zgodzę się z przedmówcami, ponieważ oglądałem ostatnio drużynę Nicei i według mnie grają bardzo fajną piłkę, tworzą sytuacje i je wykorzystują, Balo jest skuteczny i na prawdę wygląda to nieźle. Nancy nie śledziłem ostatnio, aczkolwiek chłopaki walczą o utrzymanie, więc być może po zwycięstwie 3:0 ostatnio, buki zdecydowały się na wyższy kurs w stronę gospodarzy. Tak czy inaczej, myślę, że po takim kursie warto spróbować.
 
uzytkownik-24118 2,1K
FC Metz- Caen
15.04.2017
20:00​
Pojedynek sąsiadów z tabeli. Obie ekipy walczą o utrzymanie, Caen jest 15, z czterema punktami przewagi nad strefą spadkową, Metz jest pozycję niżej i ma zaledwie punkt przewagi nad osiemnastym w tabeli Lorient. Metz na własnym stadionie spisuje się nieźle (12 miejsce, 6-5-4), podczas gdy przyjezdni to najgorsza drużyna Ligue 1 na wyjazdach (2-3-11). ‘
Gospodarze u siebie ostatnio (wyjąwszy porażkę z Lyonem) spisują się nie najgorzej - poprzednio schodzili pokonani z własnego terenu w październiku ubiegłego roku.
Bilans spotkań bezpośrednich, także przemawia za Metz - wygrali oni 4 z 5 ostatnich konfrontacji na Saint-Symphorien
Nie zagrają: (za francja.goal.pl)
Metz: Sarr, Erdinc (kontuzje), Assou-Ekotto (zawieszenie), Bisevac (występ niepewny)
Caen: Dabo, Voisin, Sane, Malbranque, Bazile, Guilbert (kontuzje), Yahia (zawieszenie)
Metz @2,38 Unibet ⛔
WYNIK: 2:2​
 
M 27

milt

Użytkownik
Dzisiaj ciekawie w Ligue 1 ja napiszę parę zdań o meczu Giungamp-Toulouse, zacznę od gości. Po falstarcie na początku rundy wiosennej gdzie przegrali trzy spotkania grają naprawdę dobrze, 3 zwycięstwa, 5 remisów i tylko jedna porażka z Lyonem. Remisy bezbramkowe z PSG i OM, zwycięstwo 4:0 z Angers. Zespół z Tuluzy ma jedną z najlepszych defensyw w lidze imponują grą w obronie ostatnie trzy mecze na zero z tyłu. W ostatnim meczu z OM niezwykle solidnie w defensywie , gracze z Marsylii mieli problemy z dochodzeniem do czystych sytuacji musieli więc często strzelać z dystansu, a ich samych ratowała raz poprzeczka przed stratą bramki. Problemem gości jest jednak gra ofensywna, jedna bramka w pięciu ostatnich spotkaniach to kiepsko wygląda a w szczególności na wyjazdach
6 bramek strzelonych w 16 spotkaniach!
Guingamp ze słabymi drużynami wygrywa z trudniejszymi już kłopoty widać że nie mają takiego potencjału jak Toulouse. Gospodarze przegrali 0:3 z Angers, remis 1:1 z Montpellier, porażki 0:2 z Marsylią, 0:3 z Bordeaux, jedynie z Lyonem udało im się wygrać. OL potrafi gubić punkty ze słabszymi drużynami(porażki z Lorient,Caen). Wygrane z tymi słabymi drużynami to oczywiście zwycięstwa Guingamp z Nancy i Bastią. Na meczu z Nancy zatrzymajmy się na chwilę. Wygrana 1:0, grali z przewagą jednego zawodnika od 27 minuty, przewaga w posiadaniu piłki 62%, 14 oddanych strzałów, ale tylko 5 celnych, z Angers 2. Uważam że w meczu z Tuluzą będą mieli problemy z dochodzeniem do sytuacji strzeleckich i będą zmuszeni oddawać strzały z dystansu podobnie jak OM i mogą być problemy ze zdobyciem bramki.
Kolejna rzecz która zwraca uwagę to gra defensywna Guingamp w meczach u siebie: ogólnie stracili 43 bramki, a u siebie tylko 10!drugi wynik w lidze. Obie drużyny częściej strzelają w drugich połowach. Wyniki ht: Guingamp 6 razy 0:0, Toulouse 7 razy 0:0.
U gospodarzy nie zagra obrońca Kerbrat (30/0).
Toulouse bez znaczących osłabień.
Moim zdaniem warto grać w tym spotkaniu:
XHT
under2,5
2DNB
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Bastia - Lyon
16.04.2017 17 : 00
Typ: 1X 2.17
Fortuna
Śmierdzi mi ten mecz jakąś podpuchą u buków. Lyon niby pewniak grają z ostatnią drużyną, więć powinni na lajcie wygrać. Z tym że oni mają zaraz rewanż w Stambule z Besiktasem , gdzie po wygraniu domowego spotkania 2:1 w tureckim kotle mogą mieć problem z awansem. Bastia, która wydawało się żegna się z Ligue 1, po wygraniu na wyjezdzie z Dijon napewno nabrała nadziei na utrzymanie. Do tego dzisiejsze porażki Dijon z Monaco, Lorient z Montpelier oraz Nancy z Nice mogą dać im dodatkową motywację. Lyon ma 5 pkt przewagi nad piątym Bordeaux oraz 6 nad Marsylią. Do 3 Nicei tracą 19 punktów - lekki obciach tak swoją drogą. W dodatku ich gra na wyjazdach delikatnie ujmując dupy nie urywa 6-3-7. Ostatnio dostali też bęcki od Lorient u siebie. Gospodarze u siebie są za to drużyną bardzo kompromisową - zremisowali aż 9 spotkań z 16.
Uważam, że wiekszą motywację na punkty będą mieć jutro gospodarze tym bardziej, że ekipy które wydawało się że lecą z lig zaczęły poważnie zagrażać faworytom ( Dijon z Monaco, Gijon z Realem).
Bez szaleństw ze stawkami ale spróbować można.
 
P 20

pc3

Użytkownik
Marseille-St.Etienne
Typ: -2.5 bramki @1.8 Fortuna
Bardzo fajny kursik na to zdarzenie, Marsylia ostatnimi czasy ma problem ze strzelaniem bramek (ostatnie 3 mecze 1 bramka), za to goście z St.Etienne mają problemy ze strzelaniem na wyjazdach, do tego bardzo mało tracą. Myślę że St.Etienne będzie przede wszystkim chciało na takim terenie nie stracić bramki licząc na cokolwiek z przodu, a drużynie z Marsylli raczej nie przyjdzie łatwo się przez to przebić. Nie spodziewam się tutaj też jakiejś wymiany ciosów, drużyny sąsiadują w tabeli i nie powinny się za bardzo odkrywać.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Francja Ligue 1 ⚽
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympique Marsylia - Saint-Etienne
Typ: Olympique Marsylia
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Witam serdecznie wszystkich w ten świąteczny dzień.
Dziś zainteresował mnie mecz we Francji gdzie w 32 kolejce Olympique Marsylia gości Saint-Etienne.
Gospodarze zajmują 6 miejsce mając na koncie 48pkt , goście zajmują jedną pozycje niżej tracąc 3pkt do Olympique ,dodatkowo mają jeden mecz zaległy.
Marsylia na ligowych boiskach jest niepokonana od 26 lutego, kiedy na Stade Velodrome doznała bolesnej porażki 1:5 z Paris Saint-Germain. W kolejnych dwóch spotkaniach zespół zapisał na swoje konto komplet punktów
Saint-Etienne jest niepokonane od czterech meczów, ale w tym czasie również zanotowało trzy remisy. Zieloni dzielili się punktami z Bastią (0:0), Metz (2:2) i Nantes (1:1). W międzyczasie skromnie 1:0 pokonali na wyjeździe Dijon. Teraz czeka ich jednak znacznie trudniejsze zadanie.
W zespole Marsylii nie zobaczymy tylko jednego zawodnika - kontuzjowanego Karima Rekika. Nieco dłuższa lista nieobecnych jest w ekipie gości. Na boisku nie pojawią się Loic Perrin, Alexander Soderlung i Florentin Pogba.
Należy również podkreślić, że goście nie wygrali żadnego z siedmiu ostatnich ligowych spotkań z Marsylią.
Przewidywane składy:
Marsylia: Pele - Sakai, Sertic, Rolando, Bedimo - Lopez, Vainqueur, Sanson - Thauvin, Gomis, Payet
St. Etienne: Ruffier - Gabriel, Theophile-Catherine, Lacroix, M&#39;Bengue - Veretout, Saivet - Hamouma, Corgnet, Monnet-Paquet - Beric
Z jednej strony patrząc na oba zespoły,to bardzo prawdopodobny jest remis w tym meczu,ja jednak ide w strone gospodarzy,są na prawdę mocni na swoim stadionie.
Kursy lecą na dół....

Powodzenia !
 
P 20

pc3

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - Francja Ligue 1 ⚽
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympique Marsylia - Saint-Etienne
Typ: Olympique Marsylia
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Witam serdecznie wszystkich w ten świąteczny dzień.
Dziś zainteresował mnie mecz we Francji gdzie w 32 kolejce Olympique Marsylia gości Saint-Etienne.
Gospodarze zajmują 6 miejsce mając na koncie 48pkt , goście zajmują jedną pozycje niżej tracąc 3pkt do Olympique ,dodatkowo mają jeden mecz zaległy.
Marsylia na ligowych boiskach jest niepokonana od 26 lutego, kiedy na Stade Velodrome doznała bolesnej porażki 1:5 z Paris Saint-Germain. W kolejnych dwóch spotkaniach zespół zapisał na swoje konto komplet punktów
Saint-Etienne jest niepokonane od czterech meczów, ale w tym czasie również zanotowało trzy remisy. Zieloni dzielili się punktami z Bastią (0:0), Metz (2:2) i Nantes (1:1). W międzyczasie skromnie 1:0 pokonali na wyjeździe Dijon. Teraz czeka ich jednak znacznie trudniejsze zadanie.
W zespole Marsylii nie zobaczymy tylko jednego zawodnika - kontuzjowanego Karima Rekika. Nieco dłuższa lista nieobecnych jest w ekipie gości. Na boisku nie pojawią się Loic Perrin, Alexander Soderlung i Florentin Pogba.
Należy również podkreślić, że goście nie wygrali żadnego z siedmiu ostatnich ligowych spotkań z Marsylią.
Przewidywane składy:
Marsylia: Pele - Sakai, Sertic, Rolando, Bedimo - Lopez, Vainqueur, Sanson - Thauvin, Gomis, Payet
St. Etienne: Ruffier - Gabriel, Theophile-Catherine, Lacroix, M&#39;Bengue - Veretout, Saivet - Hamouma, Corgnet, Monnet-Paquet - Beric
Z jednej strony patrząc na oba zespoły,to bardzo prawdopodobny jest remis w tym meczu,ja jednak ide w strone gospodarzy,są na prawdę mocni na swoim stadionie.
Kursy lecą na dół....

Powodzenia !
B.Gomis najlepszy strzelec (16 goli) Marsylii wypada za kartki...
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Lyon - Bastia
Lyon poniżej 1,5 gola 1,89 @ Unibet

Czekałem na składy i w sumie to wiele one nie pomogły. Fakty są jednak takie, że Bastia u siebie to ekipa ciężka do gry. Dość powiedzieć, że oni w tym sezonie u siebie nie przegrali różnicą więcej niż 1 gola. Do tego przeglądając statystyki ze spotkań domowych (to zdecydowanie drużyna własnego boiska) dochodzę do wniosku, że oni rzadko tracą tu gole.
Aby podać przykład, od sierpnia tego roku w lidze francuskiej: 3 spotkania, gdzie stracili powyżej 1,5 gola (w 13 udało im się tego nie dokonać czy też przekładając na nasze: stracili mniej niż 1,5 gola). Teraz motywacja powinna być duża, bo i utrzymanie na radarze pojawia się całkiem realną opcją (dość nieoczekiwanie spory ścisk w tabeli Ligue 1 na dole no i każdy punkt na wagę złota).
Przyjeżdża bramkostrzelny Lyon i stąd pewnie takie a nie inne kursy. Ja jednak uważam, że Lyon jest a) dość bezpieczny w tabeli b) nastawiony bardziej na Ligę Europy. Nie twierdzę, że nie wygrają w Bastii, ale na pewno będzie to dla nich ciężkie spotkanie i nie spodziewam się tu zwyczajnie pogromu a raczej ewentualnie czegoś w stylu 0:1 czy też 1:1 o ile gospodarze wyciągną wynik. Dodatkowo remis jest dla mnie całkiem prawdopodobną opcją i nie sądzę, aby trener Lyonu wypruwał z siebie żyły, aby zdobyć tu 3 punkty. Oni raczej myślą są już w gorącym Stambule, gdzie czeka ich niełatwe zadanie. Wiem, że takie pisanie często nie przemawia, bo do czwartku jeszcze sporo czasu, ale Lyon w lidze już wiele nie musi a Bastia jest mega zmotywowana i gdy pojawi się iskierka (a pojawiła) to z pewnością zrobi wszystko, aby nie przegrać tego meczu.
Typ głównie statystyczny, rzadko oglądam ligę francuską - to jakby ktoś pytał ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom