>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka Ligue1 [14-16 kwietnia 2017] + zaległy Metz - PSG [18.04.2017]

Status
Zamknięty.
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Pójdzie walkower dla Lyonu i zwroty będą - Bastia prawdopodobnie po tym tylko pogrążyła się w spadku do Ligue 2.
Swoją drogą to patologia jakich mało. Dwukrotnie nie ogarnąć kibiców i jak w ogóle zabezpieczany był ten mecz. Trzeci świat a nie cywilizowana Europa Zachodnia. Dla zakładu szkoda, bo wydaje się, że zakład trzymał się dobrze, ale takich rzeczy nie przewidzisz. No nic.
Co do tego kiedy będą zwroty - zapewne, gdy zapadnie oficjalna decyzja o walkowerze. To musi francuska federacja podjąć tę decyzję - Lyon bodaj z Metz też miał walkower przyznany. Można sobie mniej więcej zobaczyć ile to trwało. Mi i tak położyło kupon już coś innego, więc zbytnio nie zwracam uwagi na ten mecz ;) .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
jak długo mogą to rozliczać w onibet? na pewno zwrot? szkoda mi zakładu bo 1X by siadło po @2.10 :/

nie dokończą meczu np. jutro?
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Kursy na poziomie 1,30 na PSG w meczu wyjazdowym to dla mnie jakieś nieporozumienie tym bardziej że przed tygodniem gospodarze podejmowali u siebie lidera Ligue 1 czyli Monaco i kurs na zespół z księstwa był w okolicy 1,70.
Nie twierdzę że PSG tego meczu nie wygra, ale uważam że będzie to dla nich trudny mecz i kurs jest zdecydowanie zaniżony. Rozumiem że &quot;muszą&quot; wygrać by gonić Monaco ale ich dzisiejszy rywal to nie ogórki i jeśli mądrze ustawią formacje obronne to mogą urwać punkty zawodnikom Emery`ego.
W dodatku PSG ma już 5 kolejny zwycięstw na koncie więc zaczynam polowanie na stratę punktów.​
Tak pisałem w przypadku piątkowego spotkania PSG z Angers i dziś podbijam temat w spotkaniu z Metz:

18.04.2017 g. 18.30 Metz- PSG
-
Typ: 1 (+2)✅✅✅
Kurs: 2,11
Marathonbet
Stawka 7 j


Dzisiejsze zdarzenie pewniejsze niż poprzednio i kurs wyższy. Wystawienie kursu 1,17 na wyjazd PSG- bez komentarza. Oglądałem spotkanie z Angers i wynik nie odzwierciedla wyniku spotkania. Angers było równorzędnym rywalem, miało kilka dobrych sytuacji jednak zabrakło skuteczności. Bukmacherzy wystawili takie kursy sugerując się pojedynkami Metz z czołówką ligi:

Monaco 0-7
Lyon 0-3
Nice 2-4
Bordeaux 0-3

Ja jednak nie mam przekonania do PSG, które gra w moim odczuciu średnio. Metz też nie jest jakimś totalnym lamusem, na 16 spotkań u siebie przegrali tylko 4. Jak zepną poślady są w stanie urwać szejkom remis i w tym kierunku idę.

Poza tym PSG nie straciło punktów na wyjeździe od 17 grudnia, czyli ponad 4 miesiące (7 kolejek), i jeszcze jedna ciekawa kwestia: PSG jako jedyna drużyna L1 nie zanotowała w obecnym sezonie remisu na wyjeździe (dla porównania w poprzednich sezonach na wyjazdach notowali kolejno: 3,7,5,4,5 remisów na wyjeździe a do końca już tylko 3 wyjazdowe kolejki.



Alternatywne typy:
1 (+1,5) @ 3,05 Marathon 4/10✅✅✅
1 (+0,5) @ 5,40 Unibet 3/10⛔
REMIS @ 8,40 Marathonbet 2/10⛔
Under 3 @ 2,70 Marathonbet 4/10⛔
Under 3,5 @ 1,92 Marathonbet 6/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP

18.04.2017 g. 18.30 Metz- PSG
-
Typ: 1 (+2)✅✅✅
Kurs: 2,11
Marathonbet
Stawka 7 j

Dzisiejsze zdarzenie pewniejsze niż poprzednio i kurs wyższy. Wystawienie kursu 1,17 na wyjazd PSG- bez komentarza. Oglądałem spotkanie z Angers i wynik nie odzwierciedla wyniku spotkania. Angers było równorzędnym rywalem, miało kilka dobrych sytuacji jednak zabrakło skuteczności. Bukmacherzy wystawili takie kursy sugerując się pojedynkami Metz z czołówką ligi:
Monaco 0-7
Lyon 0-3
Nice 2-4
Bordeaux 0-3
Ja jednak nie mam przekonania do PSG, które gra w moim odczuciu średnio. Metz też nie jest jakimś totalnym lamusem, na 16 spotkań u siebie przegrali tylko 4. Jak zepną poślady są w stanie urwać szejkom remis i w tym kierunku idę.
Poza tym PSG nie straciło punktów na wyjeździe od 17 grudnia, czyli ponad 4 miesiące (7 kolejek), i jeszcze jedna ciekawa kwestia: PSG jako jedyna drużyna L1 nie zanotowała w obecnym sezonie remisu na wyjeździe (dla porównania w poprzednich sezonach na wyjazdach notowali kolejno: 3,7,5,4,5 remisów na wyjeździe a do końca już tylko 3 wyjazdowe kolejki.


Alternatywne typy:
1 (+1,5) @ 3,05 Marathon 4/10✅✅✅
1 (+0,5) @ 5,40 Unibet 3/10⛔
REMIS @ 8,40 Marathonbet 2/10⛔
Under 3 @ 2,70 Marathonbet 4/10⛔
Under 3,5 @ 1,92 Marathonbet 6/10⛔
Szkoda że Metz dało ciała w ostatniej akcji meczu, i zostawili wolnego zawodnika na 10 metrze, który po dośrodkowaniu pokonał bramkarza głową. PSG po pierwszej połowie gdzie zmiażdżyli rywala posiadaniem piłki 85 % -15 % myśleli że mecz się sam wygra. Zostali skarceni dwoma golami na 2-2 i tylko fartem wygrali to spotkanie. Typ główny siadł na miękko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom