>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka Ligue1 [30 kwietnia - 1 maja]

Status
Zamknięty.
slaviu 343

slaviu

Użytkownik

Tabela Ligue 1 na 6 kolejek przed końcem





kursy z Betclic


Po środowych zaległych meczach 32 kolejki Lille straciło fotel lidera na rzecz rozpędzonego OM i walka o mistrza naprawdę nabiera rumieńców. Trudno przypuszczać, by któraś z tych drużyn straciła punkty w weekend. Lille po prostu musi wygrać z najsłabszym Arles, a niewątpliwie będące na fali OM podejmować będzie Auxerre. Najtrudniejsze zadanie z pierwszej trójki czeka Lyon, który zagra na wyjeździe z Touluse. W dole tabeli ważny mecz Nice - Caen, w przypadku wygranej gospodarze odjadą od strefy spadkowej już na 6 punktów. Ostatnia szansa na włączenie się do walki o pozostanie w elicie dla RC Lens, które zagra z Lorient (które to nie przegrało w lidze od 12 lutego!). Interesująco będzie też w Rennes, gdzie będący w fatalnej formie gospodarze (ostatnie 6 meczów 0-2-4) podejmą zawsze groźne Bordeaux. Zapraszam do komentarzy i analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jest kilka fajnych typów.

-


RC Lens - FC Lorient | FC Lorient lub remis - 1,55 (Expekt) ✅


Dla mnie to jeden z ciekawszych kursów na ten weekend, na prawdę bardzo dobra opcja.Dziw bierze, że jest taki spory kurs, ale to lepiej dla Nas bo można skorzystać.Myślę, że bukmacher sugeruje się tym, że Sang&amp;Or muszą ratować ligę, ale mieli też szansę do tego z SB29 i Auxerre gdzie zamiast mieć z tych meczy 4 punkty to maja tylko dwa.Generalnie ciężko już będzie z dogonieniem miejsc bezpiecznych, a przed nimi trudne spotkania.Te w sobotę również.Z ciekawszych informacji to w drużynie z Północy Francji powrót do gry awizuje bramkarz Runje oraz pomocnik Kovacewic, ale wątpię, żeby zaczął mecz w pierwszej jedenastce.Rywal, w sobotę będzie ciężki.Od pewnego czasu Lorient gra fajną piłkę, w formie strzeleckiej jest Gameiro, a Lorient jest niepokonane w lidze od ponad 9 spotkań, ostatni mecz przegrali w połowie lutego.Widać w ich statystykach, że jak się nie udaje wygrać meczu to starają się go zremisować i to się udaje m.in - mecze z Lille, St Etienne, PSG czy Nancy.Zajmują bezpieczną pozycję i raczej puchary europejskie im nie grożą, ale to pozwala z ich strony na bardzo ciekawą grę.Warto zobaczyć skrót meczu Lille kiedy to konstruwali na prawdę ciekawe i przebojowe akcje, niestety na ich nieszczęście nic nie wpadło, dopiero po śmiesznej, główkowej akcji dwójki graczy, którą wykończył Gameiro.Dobrą wieścią przed meczem z Lens jest to, że do treningu wrócił Lamine Koné (3/0), zaś nie zagrają raczej Mathias Autret (4/0), Franco Sosa (13/0) oraz Benjamin Lecomte (1/0) nie mniej jednak nie ma to znacznego wpływu na kadrę Lorient.Bardzo podoba mi się ten typ, jestem przekonany, że goście są w stanie nie przegrać tego meczu przy formie jaką prezentują i przynajmniej jeden punkt wywiozą z Lens.Co ciekawe na przestrzeni 13 lat w Lens aż 5 razy padał remis, raz wygrało Lorient i nigdy nie wygrali gospodarze także można przypuszczać, że lubią grać tam gracze z Lorient.Dla mnie bardzo fajne zdarzenie z przyzwoitym kursem.

Mam jeszcze typ na under Lille oraz szukam wysokiego handi na Arles, może znajdzie coś w meczu Nicei, ale to później bo teraz mi się nie chce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Marsylia - Auxerre

Marsylia w zaległym meczu pokonała w tygodniu u siebie Nice 4:2. Dzięki temu zwycięstwu wskoczyli na fotel lidera po raz drugi w sezonie. W niedzielę zmierzą się z Auxerre i będzie to ich pierwsza obrona liderowania. Jak widać bukmacherzy faworyzują gospodarzy. Mają ku temu powody: ekipa z południa jest liderem, w tym sezonie przegrali u siebie tylko 2 mecze, mają passe 6 meczy bez porażki. Jednak moim zdaniem liga francuska jest tak wyrównana, że w tym meczu jest możliwa niespodzianka w postaci remisu. Sądzę tak ponieważ na 32 mecze w tym sezonie zespół gości zaliczył 17 remisów. Auxerre tylko 8 razy przegrało w tym sezonie. Po za tym ekipa I. Jelenia i D.Dudki nie przegrała od 5 spotkań. Są w dobrej dyspozycji bardzo zdeterminowani aby utrzymac się w lidze, a są na dobrej drodze. Warto też wspomnieć,że w 1 meczu pomiędzy tymi zespołami padł remis. Auxerre również zremisowało w tym sezonie z Lillie. Widać więc, że pomimo słabego miejsca w lidze Auxerre nie należy do kelnerów, którzy wyjdą na boisko po to aby przegrać.

Moim zdaniem Auxerre postawi trudne warunki Marsyli i będą chcieli wywalczyć 1 punkt, który może okazać się na wagę złota w ostatecznym rozrachunku. Stawiam remis lub wygrana gości.

Remis lub Auxerre
2.75

Auxerre +2 (gole)
1.57

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
-


LOSC Lille - Arles - Avignon | under3.5 - 1,52 (Betsson)
⛔


Uważam ten typ za bardzo fajny, nie wiem jak innych, ale mnie ten kurs bardzo satysfakcjonuje.Taki w sam raz do dubla, a i jest kilka czynników, które skłaniają mnie do zagrania takiego zdarzenia.Do niedawna lider francuskiej ligi zmierzy się u siebie z beniaminkiem, a zarazem już spadkowiczem z L1 - Arles.Wydawać by się mogło, że tytuł jest na wyciągnięcie ręki, ale ostatnio słabsza forma podopiecznych Garcii spowodowała, że dali się wyprzedzić Olympique.Złożyło się na to remisy z Bordeaux oraz Lorient oraz porażka z Monaco.Przyznam, że miałem okazje oglądać te mecze i coś już wtedy nie grało w ekipie Lille.Dość mocno się męczyli bo z Bordo strzelili dość późno gola i mogło się wydawać, że dowiozą prowadzenie, a dostali bramkę po rogu i skończyło się 1:1, kolejny mecz to błąd obrońcy i kuriozalny gol Koreańczyka z Monaco.Najbardziej zapadł mi w pamięć jednak ostatni mecz gdzie niestety Lorient nie zdołało wygrać mimo sporej przewagi - bardzo ciekawa, szybka, widowiskowa gra Lorient w I połowie nie przełożyła się na gola, a co później wykorzystał Sow.Lille dopiero mocniej przycisnęło po golu na 1:1 kiedy to mieli dwie dobre okazji, ale szczęście dopisał drużynie Gourcuffa.Nie będę mówił, że jutrzejszy mecz jest nazbyt trudny, ale atmosfera obok Lille jest gęsta i jutrzejsze zwycięstwo powinno dać im lekki oddech.Nie przewiduję łatwego zwycięstwa - mówiło się, że nie zagra Sow, ale ostatecznie został powołany tyle, że raczej zacznie mecz na ławce i w razie kłopotów ma wejść na plac gry.Owa atmosfera średnio wpływa na zespół bo m.in dlatego Garcia z musu powołał Sowa, a sam w wywiadzie przyznał, że nic nie gra i nie są już zależni od samych siebie.Nie zagra na pewno Obraniak, który dostał dwa mecze bana za faul w meczu z Caen oraz zabraknie Balmona.Rywal, nie do końca wymagający.Niestety znacznie odstaje poziomem od reszty stawki, ciężko pamiętać kiedy wygrał ostatnie spotkanie.Generalnie ciężko cokolwiek powiedzieć o tym zespole tyle, że ciągle przegrywają oraz...łapią kuriozalne czerwone kartki bo w ostatniej kolejce złapali już w 10 minucie, zaś w meczu z Monaco bramkarz pograł niecałe 2 minuty.Co warto docenić, że ponad 80 meczu z Nancy bronili się bardzo fajnie i wywieźli punkt z Lotaryngii.Na pewno w drużynie gości nie zagra Sébastien Piocelle (19/0), dochodzi do tego absencja obrońcy Diambobo Baldé za czerwoną kartkę, Kaby Diawary (16/2) oraz Gaëla Germany (18/1), zaś do gry wraca Camel Meriem [ pamiętacie kolesia ;o ], Thomas Ayasse oraz Vincent Planté też będą zdolni do gry.Niestety nie wróżę sukcesu ekipie z Południa Francji, ale uważam, że przy dyspozycji Lille nie dadzą sobie strzelić aż czterech goli.Nie sądzę, aby Lille zniszczyło Arles, które potrafi się skutecznie bronić.Dla mnie dobry typ oraz kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Nikt nie myśli nad postawieniem PSG dzisiaj z przeciętnie grającym Valenciennes Fc?
Dla zainteresowanych http://domacifilmovi.us/ch4.php &lt;--- transmisja live
PSG zagrają dzisiaj bez Peguya Luyinduli i zawieszonego Christophe&#39;a Jalleta. Goście będą musieli sobie radzić bez kilku ważnych graczy: Remiego Gomisa, Jonathana Lacourta i Rudy&#39;ego Matera oraz zawieszonego Milana Bisevaca. 4 pozycja gospodarzy, Valenciennes dopiero 12 miejsce a od miejsca zagrożonego spadkiem dzielą ich tylko 3 punkty! Przewaga PSG powinna być, aż nad to widoczna w tym spotkaniu bowiem bardzo im zależy na zajęciu jak najwyższej pozycji w tabeli. A istotne jest to, że nadal mają szansę na wskoczenie do pierwszej trójki. Pod względem meczy wyjazdowych Valenciennes jest jedną ze słabszych ekip w Lique 1. PSG u siebie czuje się jak ryba w wodzie i dzisiaj stawiam na wysokie ich zwycięstwo oraz włączenie się do walki o mistrzostwo ligi!
Paris Saint Germain - Valenciennes Fc
Wynik: 3:1
1 / 1.56


 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
-


Olympique Marseille - A.J Auxerre | OM over1.5 - 1,60 ⛔ (Betsafe)​


Już w środku tygodnia chodził mi ten typ po głowie w meczu z Niceą, kurs był niższy, dziś jest troszeczkę bardziej zachęcający.Uważam, że obok grania zwycięstwa Marsylczyków to również ten typ jest godny uwagi i można próbować zagrać, ewentualnie jak kto woli wrzucić do niedzielnej taśmy.Jak wiemy, w środku tygodnia OM pierwszy raz w sezonie zasiadło w fotelu lidera, ale już dziś musi walczyć o jego odzyskanie przy korzystnym wyniku jaki uzyskało Lille.Także krótko można podsumować iż niezbędne minimum do tego to zwycięstwo.Uważam również, że raczej zadowolenie się wynikiem 1:0 nie będzie dziś satysfakcjonujące, można też wziąć pod uwagę, że w Auxerre też może coś strzelić.Ostatnio bardzo dobry czas dla Marsylii bo obronili tytuł pucharu ligi, przewodzą w lidze i są głównymi kandydatami do Mistrzostwa.Idą za tym też wyniki bo ostatni raz w lidze przegrali na początku marca z Lille.Tak to wygrywają oraz strzelają nawet przyzwoitą ilość goli bo na 10 ostatnich spotkań aż osiem razy strzelali więcej niż jednego gola.Ostatnio mieliśmy do czynienia z Ayew show - dwaj bracia strzelali bramki dla drużyny z Prowansji, a Andrew popisał się hattrickiem.Deschamps uznał, że najlepsza będzie ta sama kadra więc dziś nie ma zmian w składzie - zabraknie obrońcy Stefana Mbii oraz zawieszonego przez LFP Loica Remy&#39;ego.Nie mniej jednak coś ruszyło w grze Marsylczyków.Jak narzekałem na ich styl od początku sezonu to teraz wreszcie coś się zaczyna dziać bo te zwycięstwa nie są już tak wymęczone, strzelają coraz więcej goli i dziś liczę oraz uważam, że jest możliwe strzelenie Auxerre co najmniej dwóch goli.Goście, drużyna ze środkowej Francji, nie chciałbym być niemiły,ale w tym sezonie zajmują miejsce raczej przeznaczone dla nich, a nie tak jak to było w poprzednim sezonie.Drużyna gra mocno przeciętnie, ciężko przychodzi im wygrywać, co prawda nie są pokonani od pięciu meczy, ale też wygrali tylko raz, na pewni chluby nie przynosi im ostatni remis u siebie z RC Lens.Można dodać, że ostatnio dobrą pracę wykonuję Dudka w zespole Fernandeza, strzelił dwa gole po stałych fragmentach gry, ostatnio asystował.Nie mniej jednak nie możemy zachwycać się ich grą bo nie jest to wybitne granie, bliżej im poziomem do Monaco aniżeli chociażby do Bordo czy Rennes.Na niekorzyść gości działa również absencja kilku graczy, jest ich sporo bo aż 10 : Stephane Grichting, Remy Riou, Delvin Ndinga, Jeremy Berthod, Jean-Pascal Mignot, Kamel Chafni, Benoit Pedretti, Alain Traore i Alexandre Licata, zawieszony jest Dennis Oliech.Na pewno ważna sprawa, że nie ma Pedriettiego, nie ma też Oliecha, który ostatnio lepiej poczynał sobie aniżeli Jeleń.
Zdecydowanie trudne starcie dla A.J i nie wróżę im sukcesu.Ostatanio dość efektywnie grali na Stade Velodrome gdzie na 10 razy wygrali 3, ale dziś myślę, że zwycięstwo odniesie OM oraz strzeli co najmniej dwa gole.Moim zdaniem oby dwa typy, tj. zwycięstwo OM oraz ich over bramkowy jak najbardziej do gry w różnych konfiguracjach.
Transmisja w Orange Sport od godziny 16.55.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja mimo wszystko dzisiejszy mecz Marsylia - Auxerre odpuszczam. Raz, że moja sympatia jest podzielona. Chciałbym tytułu dla OM rzecz jasna, ale też głupio by było gdyby Jeleń i Dudka spadli z Ligue1... A drugi powód to ciągłe remisy AJA więc czyżby kolejny na Velodrome? Marsylia owszem z Niceą dobry mecz braci Ayew, ale jakoś tak odpuszczam dzisiiaj ich ;)
Mam za to dwa inne wg mnie ciekawe typy.
VS
MONTPELLIER - BREST
Typ : Montpellier @ 1,92 Tobet ⛔0:0
W zasadzie mecz o nic chociaż Brest ma jeszcze jakies tam obawy przed spadkiem, ale przy bardzo złych okolicznościach i Montpellier musi się obawiac, ale to juz naciąganie teorii troche bo mają 43pkt, a 18 Caen 36pkt to mimo wszystko do konca jeszcze 6 meczów...
Montpellier w tym meczu ma atut własnego boiska, gdzie przed rokiem byli naprawde mocni. W tym troche gorzej to wygląda. Za piłkarzami Montpellier trzy porażki z rzędu. Dwie z OM i środowa z Lyonem 2:3. Byli tu blisko ugrania remisu, ale jednak Gourcuff w 89min strzelił zwycięska bramke.
Po meczach z potentatami wypada się przełamać. Niby nie będzie Spahica, ale będą Estrada i Giroud.
Okres świetności Brest już minął dawno. Po takim kursie próbuje ;)
MONTPELLIER : Jourdren - Bocaly, Yanga-Mbiwa, El Kaoutari, Jeunechamp - Dernis, Pitau, Estrada - Camara, Giroud, Belhanda.
BREST : Elana - Baysse, Brou Apanga, Kantari, Ferradj - Poyet, Ngoyi, Ewolo, Lesoimier - Ayité, Roux.
VS
TOULOUSE - OL. LYON
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,65 Tobet✅2:0

Przewiduje dla Lyonu ciężki mecz. Dzisiaj Lyon bez Bastosa, Pjanica, Toulalana, Brianda, Edersona czy Crisa. Są to spore straty. Gra Lyonu nie zachwyca w wielu meczach w tym sezonie. Na geniusz Gourcuffa nie ma co nawet liczyc, bo ileż to on zawodził. Nawet stałe fragmenty gry mu nie wychodzą, często po jego dośrodkowaniach pilka nie mija nawet pierwszego obrońcy... Sam Lisandro ma ciągnąc gre ?
Toulousa jest niewygodnym rywalem. Może nie maja genialnego sezonu, ale potrzebują pkt w walce o utrzymanie. Co jest ich silną stroną? Defensywa, u siebie tylko 13 bramek straconych. W ataku też nie błyszczą bo 15 strzelonych. Bilans under/over 13-3. Dokładając do tej analizy historie ostatnich meczów Tuluza - OL to 10 ostatnich konfrontacji to max 2 bramki, a często częściej nawet 1 lub żadnej. Braków w zespole fioletowych nie ma na to spotkanie. Tak więc spodziewam się niskiego wyniku bramkowego.
TOULOUSE : Ahamada - Congré, Cetto, Fofana, M&#39;Bengué - Capoue - Sissoko, Didot, Devaux, Tabanou - Braaten.

LYON : Lloris - Réveillère, Diakhaté, Lovren, Cissokho - Gonalons, Källström - Delgado, Gourcuff, Lisandro - Gomis
 
U 0

univerman

Użytkownik
2011-05-01 17:00
Toulouse-Lyon Typ:2HT/2FT 2 2.90 [URL='http://record.affiliatelounge.com/_-s5pl5io9iA79R6Xuh-yI2Nd7ZgqdRLk/1']Betsson[/URL]
Rozgrywki: piłka nożna - Francja
Goscie po ostatniej pechowej porazce z PSG,beda dzis chcieli odrobic strate punktow i dalej walczyc o mistrzostwo,ktore w ciaz jest w zasiegu ich sil i mozliwosci.Gospodarze walcza tylko o utrzymanie.Na własnym obiekcie spisuja sie słabo tak jak i na wyjezdzie,bowiem ostatnie spotkanie wygrali u siebie z Monako 6 lutego :smile:Bilans starc bezposrednich pomiedzy tymi klubami,wypada na korzysc Lyonu,goscie zwyciezali na Stadium Muncipal 3 -krotnie,natomiast Les Violets 2-krotnie.Spodziewam sie tutaj zwyciestwa gosci,poniewaz gospodarze nie maja kima nawet postraszyc przyjezdnych ,w przeciwienstwie do podopiecznych C .Puela,ktorzy maja rowny sklad i widoczny jest progres,mimo ostatniej porazki z PSG.Polecam i jestem przekonany,ze juz od poczatku lyonczyczy beda szarzowac w polu karnym przeciwnika!!
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Podsumowanie 33. kolejki :



Oraz tabela :




Z typowanie średnio, najbardziej byłem pewny undera Lille, a tu Arles znów czerwona kartka i po sprawie.

Oglądałem dziś OM i już w II części przeczuwałem, że może być ciężko bo ewidentnie grali żeby dotrzymać wynik świadczy o tym zmiana Cheryou na Cabore, dostali przypadkowego gola oraz stracili Lucho bo doznał kontuzji.Gignac kompletnie się nie sprawdza, dziś dał popis, zagrał gorszą wersję Anelki czyli stojanov, kompletnie mu nie zależało, nie biegał, nie pokazywał, nie kreował sobie pozycji.
Skomplikowali sobie sprawę Mistrzostwa bo teraz jadę do Lyonu i później jeszcze wyjazd do Lorientu gdzie nie będzie łatwo, jedynie co może ich pocieszać, że Lille jedzie na Parc des Princes, a PSG poczuło szansę, że mogą skończyć na pudle rozgrywki.
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Podsumowanie 33. kolejki :

Oglądałem dziś OM i już w II części przeczuwałem, że może być ciężko bo ewidentnie grali żeby dotrzymać wynik świadczy o tym zmiana Cheryou na Cabore, dostali przypadkowego gola oraz stracili Lucho bo doznał kontuzji.Gignac kompletnie się nie sprawdza, dziś dał popis, zagrał gorszą wersję Anelki czyli stojanov, kompletnie mu nie zależało, nie biegał, nie pokazywał, nie kreował sobie pozycji.
Skomplikowali sobie sprawę Mistrzostwa bo teraz jadę do Lyonu i później jeszcze wyjazd do Lorientu gdzie nie będzie łatwo, jedynie co może ich pocieszać, że Lille jedzie na Parc des Princes, a PSG poczuło szansę, że mogą skończyć na pudle rozgrywki.
Jako, że Ligue 1 oglądam regularnie i to moja ulubiona liga w Europie dołoże swoje 3 grosze do podsumowania Qoziego. Zgadzam się, że Gignac się w OM nie sprawdza. To nie ten sam piłkarz co z czasów gry w Toulouse. Bez Loica Remy ofensywa OM nie napawa optymizmem, sytuację ratują tylko bracia Ayew. Dla mnie jednak większym rozczarowaniem niż OM jest Lyon. To kadrowo chyba najsilniejsza ekipa we Francji, ale na boisku tego nie widać. Oglądałem ostatnie dwa mecze w całości z Montpellier i Toulouse i naprawdę totalna mizeria. Z HSC co prawda wygrali, ale mieli dużo szczęścia. Goście często dochodzili do sytuacji strzeleckich, Dernis i spółka wjeżdżali w defensywę OL jak w masło (szczególnie w pierwszej połowie). Szkoda właśnie Dernisa, grał świetny mecz dwa razy pięknie uderzał z dystansu i dwa razy w poprzeczkę. Dla OL chyba najlepiej by było jakby po sezonie odszedł Puel, kadrowo są naprawdę silni i z tej drużyny w moim odczuciu można wycisnąć znacznie więcej. Co jeszcze to myślę, że PSG ma duże szanse na miejsce na pudle, w czołówce sporo wyjaśni najbliższa kolejka gdzie OL gra z OM. Osobiście nie mam nic przeciwko by Lille pozostało liderem do końca i wygrało Ligue1, mają ciekawy zespół i z pewnością to, że prowadzą to nie przypadek, tylko wynik dobrego zarządzania klubem, transferów przez ostatnie lata. Ja osobiście od lat sympatyzuję z AS Saint-Etienne :cool:. Niestety u Les Verts nie dzieje się ostatnio najlepiej, liczę na rozsądne ruchy transferowe w lecie i walkę o top6 w przyszłym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom