>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka LOTTO Ekstraklasy (27.04-30.04.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
W ostatniej kolejce cała czołowa trójka wróciła na zwyciezką ścieżkę wygrywając swoje mecze na boiskach rywali, teraz wracają na swoje stadiony czy utrzymają formę i również u siebie wszyscy zainkasują po 3 punkty czy jednak ktoś straci i utrudni sobie walkę o mistrzostwo Polski, w grupie spadkowej najciekawiej zapowiada się spotkanie Śląska z Lechią, czy Wrocławianie wygrają 3 mecz z rzędu? Zadanie nie będzie łatwe, bowiem Lechia zdobyła w 3 ostatnich kolejkach 7 pkt i nie ma zamiaru na tym poprzestać. Czy Sandecja po wygranej z Arką zapunktuje również z Pogonią? Zapraszam do wyrażania swoich opinii oraz pisania analiz na nadchodzącą kjolejkę Lotto Ekstraklasy.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Arka - Piast
Arka praktycznie bezpieczna, przy tak grajacej TBB i Sandecji te 40 punktów, które mają powinno dać im utrzymanie. W środę czeka ich finał PP i wątpię abym z Piastem był ważniejszy.
Piast cały czas walczy o życie a moim zdaniem to dwie drużyny o podobnym potencjale.
1.45 na Piasta x2 dla mnie ok!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Arka - Piast
Arka praktycznie bezpieczna, przy tak grajacej TBB i Sandecji te 40 punktów, które mają powinno dać im utrzymanie. W środę czeka ich finał PP i wątpię abym z Piastem był ważniejszy.
Piast cały czas walczy o życie a moim zdaniem to dwie drużyny o podobnym potencjale.
1.45 na Piasta x2 dla mnie ok!
Może w tym meczu drużyn underowych warto zagrać poniżej 2,5 bramki ????
Chyba już nie powinni Gdynianie strzelać sobie samobójów.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Śląsk owszem wygrał dwa ostatnie mecze, jednak ani z Sandecją, a tym bardziej z Termalicą nie zaprezentował się dobrze. W Niecieczy grał w dodatku ponad pół meczu z przewagą liczebną.
Lechia za Stokowca to postęp i nie wydaje się, żeby gdańszczanie przegrali ten mecz.
___
Kursy na pierwszą trójkę absolutnie nie akceptowalne.
___
Ciekawi mnie czy Trałka planuję się wykartkować umyślnie przed najważniejszymi meczami czy jednak będzie ryzykować? Sytuacja tym bardziej ciekawa, że zagrożony też jest Gajos.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
Remis @ 3,9
Obie strzelą @ 1,88

LVBET
Pogoń od momentu gdy jej trenerem jest Kosta Runjaić w Szczecinie gra lepiej niż dobrze, najczęściej wygrywa, ale co kilka meczów traci punkty. Tak, więc nie jest wykluczone, że to będzie zupełnie inny mecz niż ten z 22. kolejki. Będąca po upragnionym zwycięstwie na fali Sandecja może zmienić swoje dotychczasowe oblicze i wywieść ten punkt ze Szczecina. Po mimo tego, że Portowcy w Gliwicach nie zdobyli gola to mieli dwie setki przy tak słabej skuteczności obrony rywala nie spodziewam się aby znowu zakończyli mecz bez zdobyczy bramkowej. Z drugiej strony jeśli Sączersi chcą zdobyć w tym meczu punkty to muszą zdobyć przynajmniej jedną bramkę, grając na 0:0 mają bardzo małe szansę na sukces.
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Remis @ 3,2 ⛔ przegrany
Remis do przerwy @ 1,99 ⛔ przegrany

LVBET
Szwoch, mogłeś mi chociaż dać remis do przerwy.

28 kwietnia 2017 roku kilka dni przed finałem Pucharu Polski Arka w Gdyni również grała z Piastem. Wtedy padł remis 1:1, powtórka tego wyniku jest całkiem możliwa. W Gliwicach robi się gorąca, Piast zaczyna musieć a taka sytuacja nie pomaga. Arka zgodnie z przewidywaniami straciła punkty z Sandecją w Niecieczy. Teraz wraca do siebie, powinno być już lepiej, spokojniej. Jeśli nie wygra tego meczu to też raczej nie powinna go przegrać. Gospodarze mają ten komfort, że dzięki dobrej postawie na jesieni nie muszą zbytnio obawiać się o utrzymanie w lidze i mogą zagrać mocno zachowawczo, defensywnie na zero z tyłu bez obawy o to co z przodu.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Remis @ 3,4
Handicap 0:1 Remis @ 3,7
Obie strzelą @ 1,7

LVBET

Kolejne eksperymentalne typy. Cracovia w Krakowie na wiosnę nie przegrała, głównie dzięki bardzo dobrej formie strzeleckiej. W 5 z 6 domowych meczów dwukrotnie trafiała do siatki rywala (tylko z Legią nie udało się trafić). Skuteczność obrony Termalici jest znacznie poniżej przeciętnej, tylko wyraźna niemoc Pasów (tak jak w ostatnim starciu obu zespołów) jest w stanie uchronić Słoniki od straty bramki. Goście są bliscy spadku, ale nic nie jest jeszcze przesądzone jedyny zespół, który mogą wyprzedzić Piast Gliwice także nie prezentuje dobrej formy, więc trzeba walczyć na 100% w każdym meczu. Podopieczni Jacka Zielińskiego nie grają zbyt dobrze w ataku, ale mają nawet spory potencjał w tej części piłkarskiego rzemiosła. Rywal jest już pewny utrzymania. W Gdańsku jakiejś petardy w wykonaniu podopiecznych Michała Probierza nie było. Mimo świetnych wyników u siebie tracili bramki w 5 z 6 wiosennych spotkań. To rodzi szansę dla Bruk-Betu na uniknięcie kolejnej wpadki i nawet zremisowanie tego spotkania lub w przypadku porażki to najmniejszą różnicą jednej bramki. Dwa pierwsze typy to taki ręcznie robiony odpowiednik zdarzenia &quot;Cracovia zremisuje lub wygra jedną bramką&quot;.
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LECH POZNAN-GORNIK ZABRZE typ 1.Kurs FORTUNA 1.42.Tej wiosny sportowo nie licząc walkowera za mecz z Piastem drużyna Górnika na 13 spotkań wygrała raptem 2 razy. Wiosną ewidentnie jej nie idzie i gdyby nie spora zaliczka punktowa z jesieni, to zabrzanie mogliby nawet nie awansować do górnej ósemki. Nadal nie wiadomo, czy w sobotę zagra Igor Angulo. Hiszpan po urazie barku wrócił już do zajęć, jednak jego występ przeciwko Lechowi od początku stoi pod znakiem zapytania. Górnik zaczyna pomału odczuwać trudy sezonu, ma wąską kadrę, młodzi piłkarze mają prawo czuć się zmęczeni, a przy tym nadal mają problemy w defensywie.Lech przy pelnych trybunach będzie walczyl do ostatnich minut , co będzie kluczem do zwycięstwa. Lech nie ma miejsca na potknięcia, nie ma miejsca nawet na remis, dlatego Lech świadom tego co go czeka wygra .
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
ARKA GDYNIA-PIAST GLIWICE typ X.Kurs Fortuna 3.1. Arka zanotował trzy porażki z rzędu. W ostatniej serii spotkań gdynianie pomogli nawet wygrać Sandecji, strzelając dwa samobójcze gole.Piast zalicza się do tych bardzo potrzebujących, ale sami sobie gliwiczanie na razie nie potrafią pomóc. W ostatniej kolejce tylko zremisowali u siebie z Pogonią, choć ta nie stawiała w drugiej połowie zbytniego oporu.Bardzo prawdopodobne jest więc, że Arka zagra podobnie jak Pogoń, czyli na bezbramkowy remis. Aby wrócić na Śląska z trzeba punktami trzeba zdobyć jakiegoś gola, a to ostatnio zawodnikom Piasta przychodzi z dużym trudem.Arka gra o puchar pewna utrzymania ,Piast slaba skuteczność może buc bez bramek.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!
Od najbliższego weekendu, czyli kolejki 33 zmianie ulega 8 punkt regulaminu Króla Ekstraklasy:
8. Typy rozliczamy do 24h od zakończenia ostatniego meczu w danej kolejce - SAMODZIELNIE! Brak rozliczenia w ciągu 24h typów na minus powoduje podwojenie minusu tzn wtedy ⛔ 200 zamiast 100. Natomiast trafiony typ zostaje zaliczony za 0 punktów.

po zmianie:

8. Typy rozliczamy do 24h od zakończenia ostatniego meczu w danej kolejce - SAMODZIELNIE! Typy nie rozliczone przez usera nie będą brały udziału w konkursie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Arka - Piast
Piast @ 2.70
Piast + under 2.5 gola @ 5.10
fortuna

Na temat tego spotkania zostało już trochę napisane i ja dodam coś od siebie. Tak jak już ktoś wspomniał, Arka 2 maja rozegra dla siebie bardzo ważne spotkanie jakim jest finał Pucharu Polski. Ich dobra sytuacja w tabeli pozwala na rotacje w składzie czy też odpuszczenie tego spotkania tak jak to miał pojedynek z Sandecja. Na dodatek Arkowcy doznali trzech porażek z rzędu i zapewne chcieli by szybko przerwać tą złą passę. Nie będzie to takie proste. Piast do kolejnego spotkania przystępuje z nożem na gardle. Goście po raz kolejny muszą zagrać o pełną pulę bowiem mają tylko dwa punkty przewagi nad Termalicą i trzy nad Sandecją. Piast rozegrał niezłe spotkanie z Pogonią, gdzie miał kilka sytuacji, które mógł zamienić na gole. Nie zapominajmy jednak, że i w tamtym spotkaniu to i Pogoń mogła wyjść zwycięsko i gdyby nie świetna dyspozycja tego dnia Szmatuły, Piast był by w jeszcze gorszej sytuacji. Myślę, że goście będą na spokojnie realizować założenia taktyczne Fornalika. Nie spodziewam się zabójczego tempa bowiem obie drużyny nas do takiego nie przyzwyczaiły. Obie drużyny będą szukać swoich szans, a gdy tylko nadarzy się okazja postarają się zamienić je na gole. Mam nadzieje, że zespołem, który to zrobi będzie Piast. Jeśli chodzi o absencje, to Żółto-niebiescy zapewne bez Antoniego Łukasiewicza i Luki Zarandii. Dalsze absencje mogą wynikać ewentualnie z potrzeby oszczędzenia graczy przed finałem Pucharu Polski. Gliwiczanie bez Mateusza Maka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Legia Warszawa - Korona Kielce 27.04.2018. godz. 20:30 ✅
Typ: BTS - TAK / Kurs: 2.00 / Buk: 1xbet

https://forum.bukmacherskie.com/aff/1xBet

Legia odżyła, trochę ten pożar w tym zespole się ugasił a to co teraz potrzebują to spokój w pracy, bo presja z każdym mecze wzrasta. Ta gra nadal jest daleka od idealnej ale na pewno wygląda lepiej, ale dla mnie nadal nie widzę stabilności i w każdej chwili mogą powrócić fragmenty tej katastrofalnej gry. Za chwilę finał Pucharu Polski i trzeba się podwójnie motywować bo odpuszczać nie ma co bo przecież cały czas gonią rywali w lidze, muszą wywierać presję a patrząc na to co w naszej lidze się wyprawia, strata dzisiaj punktów może zakończy walkę o tytuł. Na wiosnę Legia w defensywie nie imponuje, tylko z Pogonią udało się im się tutaj zachować czyste konto, zresztą przegrali trzy mecze z ostatnich pięciu starć w domu.
Korona sezon już tak naprawdę zakończył, swoje zrobili, ogromna złość jest wobec tego co zaprzepaścili w Pucharze Polski i nikt nie ukrywa że jeszcze ten mecz w głowie im siedział w starciu z Jagą, ale głowy zostały zresetowane i jest spokojna walka o jak najlepsze miejsce. Jestem przekonany że dziś trener tak składem się nie pobawi jak ostatnio i tak gra w wykonaniu po prostu będzie płynniejsza, tym bardziej że lista kontuzjowanych w tym zespole wreszcie wygląda normalnie. Doskonale wiemy że wyjazdy to nie jest ich ulubiona strona gry ale potrafią wyjść zmotywowani na te ważne mecz a rywalizację z Legią zawsze traktują bardzo poważnie o czym już aktualny mistrz Polski dwa razy się przekonał, przegrywając w Kielcach 3:2 oraz remisując w Warszawie 1:1. Aspekt taki jak fakt że to Legia jest pod presją i ciśnienie też może mieć spore znaczenie, bo jak wspomniałem Korona już nic nie musi a pokazali w Poznaniu że tak gra się łatwiej, jest większy luz, zresztą z Jagiellonia te mocne rezerwy też miały sporo do powiedzenia w ofensywie.
Myślę że ten kurs na opcję bramkowe jest bardzo dobry, Legia jeśli złapała faktycznie lepszy rytm nie będzie tutaj czekał tylko ruszy by szybko zamknąć mecz i odpoczywać przed pucharem, stać ich na wypunktowanie rywala który jednak powinien walczyć jak zwykle do końca i w końcówce pry odpuszczaniu Legii coś na pewno strzelić. Drugi wariant jeszcze lepszy to mocne wejście w mecz Korony które pójdzie na wymianę ciosów a wówczas Legia będzie musiała uważać na zabójcze kontry a najlepszy scenariusz to pierwsza bramka dla przyjezdnych i robi nam się wówczas jestem przekonany mocno otwarty mecz.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
sobota 15:30 Wisła Płock - Zagłębie Lubin
STS, Wisła Płock, 2,10
Janusz Hazardu wchodzi w ligę polską. W poprzedniej kolejce Wisła Płock dała Januszowi sporo zarobić. W tej kolejce postąpię podobnie. Wisła to zgrany monolit z liderem Furmanem, który w mojej ocenie jest za dobry na polską ligę ale za słaby na zachód. Śledzę postępy tej drużyny i jestem przekonany, że z formą trafili idealnie. Liczę, że przy potknięciach Legii załapią się na trójkę, a to byłby mega wyczyn. Aby tak się stało w meczu taki jak jutrzejszy muszą zainkasować komplet punktów. Łatwo nie będzie. Zagłębie, w które nie wierzę po objęciu posady trenera przez Lewandowskiego (takiego polskiego Zidane ???? ), radzi sobie nadzwyczajnie dobrze, wiele remisów, minimalne zwycięstwa 1:0. Osobiście nie spodziewałem się, że Lewandowski dotrwa na ławie trenera do dziś. Widać, że gra w obronie jest poukładana. Wyjazdowo Zagłębie pod wodzą Lewandowskiego prezentuje się bardzo dobrze. Ostatnie 5 wyjazdów to 3 remisy i dwa zwycięstwa.
Idę w kierunku Wisły Płock gdyż to bodaj ich najlepszy sezon, jeśli chcą wejść do trójki to muszą tu jutro wygrać. Innej opcji nie ma.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Jagiellonia - Wisła niedziela 18:00
Romanczuk dostanie kartkę @2,75 STS ✅
Runje dostanie kartkę @3 STS ✅


Gram tutaj na kartki zawodników Jagi gdyż uważam centrala będzie chciała zrobić wszystko aby ta dwójka nie zagrała z Legią, a przecież nie pozwolą żeby zagrali z Legią i wykartkowali się na Lecha ???? Dodatkowo mecz sędziuje Daniel Stefański ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Over 2,5 @ 2,01
Gole padną w obydwu połowach @ 1,82

LVBET

Po ostatnim ligowym starciu z Cracovią trener Lechii Piotr Stokowiec, powiedział: &quot;Rywal na więcej nie pozwolił&quot;. Dzisiejszy rywal Śląsk już tak silnego oporu postawić nie powinien. Pierwsze zwycięstwo w tym roku odniósł dopiero w 10. wiosennej kolejce. Nie stracił bramki tylko w 2 z 11 tegorocznych spotkań ligowych (oba czyste konta miały miejsce we Wrocławiu z jedną z najsłabszych ekstraklasowych drużyn w ostatnich latach Sandecją). Jednak ciężko się tutaj spodziewać łatwego zwycięstwa zespoły w Gdańska. Mimo tych słabych wyników w obecnej części sezonu, jakie osiąga zespół z Wrocławia to jednak stwarza on swoje sytuację i tylko raz nie zdobył gola. Skuteczność obrony podopiecznych Piotra Stokowca nie osiągnęła jeszcze docelowego poziomu i gospodarze mają spore szansę na powiększenie ilości zdobytych bramek. Na pewno też liczą na jubileuszowe setne trafienie w Ekstraklasie Marcina Robaka. Oba zespoły oddaliły już od siebie widmo spadku, ale piłkarze mają o co grać prawdopodobnie dojdzie w każdym z nich przed startem nowego sezonu do jeszcze kilku zmian kadrowych a czasu na zaprezentowanie się jest już mało.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Legia Warszawa - Korona Kielce
bardzo ciekawe spotkanie - z jednej strony Legia, która po awansie do finału Pucharu Polski i wygraniu w Ekstraklasie w ostatniej kolejce 0:1 z Wisłą nabiera wiatru w żagle. Z drugiej natomiast Korona, która odpadła z PP w półfinale oraz wysoko przegrała z Jagiellonią. Na pierwszy rzut oka faworyt jest jeden. Natomiast pewniaków nie ma (tym bardziej w &quot; najlepszej lidze świata&quot;) więc postanowiłem poszukać niespodzianki. Kilka argumentow:
- zwolnienie samego trenera w końcówce sezonu. Koncepcja została podobna ponieważ zespół przejął asystent Jozaka a Dean Klafuric nie ma za dużego doswiacdośdczenia, trenowal bowiem żeńską druzyne
- w zwiazku troche z powyzszym Legia ma az 10 przegranych meczow
- korona jest nieobliczalnym rywalem, co udowodnili w Poznaniu przerywając zwycieską passę Lecha
- Legia czuję presje i z minuty na minutę będa pojawiać się niespokojne zagrania miedzy innymi w obronie, na ktore bedzie czekac groźny napastnik żółto-czerwonych Nika Katcharava. Ponadto trener Korony twierdzi, że nie podłożą się Legii i będą walczyć do końca
- na koniec trochę statystyki, Korona to niewygodna drużyna dla Warszawiaków ponieważ od ostatnich 3 spotkan - Legia przy Ł3 nie potrafila wygrać
Korona lub remis @2.51 fortuna
⛔⛔
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Piast DNB @1,84 Fortuna ✅✅ 1-5 Piast zdominowal dzisiaj, fajnie grali
Ciekawy mecz jeżeli chodzi o układ tabeli w grupie spadkowej. Głównie dlatego że Piast ma tylko 2 punkty przewagi nad przedostatnim Bruk-Betem i 3 nad Sandecją. Wydawało by się ostatnio że tylko Termalica może zagrozić Piastowi, ale zespół z Nowego Sącza wygrał z Arką i ma nadal szanse na wygrzebanie się ze strefy spadkowej. Dzisiejsi gospodarze ostatnio przegrali z Sandecją co mogłoby być zaskoczeniem, lecz mnie to wgl nie zdziwiło, w tamtym meczu sam obstawiałem wygraną Sandecji. Stawiając dzisiaj na Piasta (DNB bo remis może tu się trafić taki 0-0 ) kieruję się znów takim powodem że Arka ma 2 maja PP i wydaję mi się że to dla nich jest najważniejsze. Ostatnio słyszałem wypowiedzi niektórych ekspertów że Arka ma walkę o 9 miejsce, ale po co ? Najważniejsze jest utrzymanie które mają już praktycznie zapewnione. Wydaję mi się że to czy skończą na miejscu 9 czy 11 nie będzie miało dla nich znaczenia. Jest szansa na PP, znów europejskie puchary i dla kibiców liczy się tylko Puchar. Myślę że piłkarze Arki, ci podstawowi którzy dzisiaj zagrają a niedługo będą walczyli o PP nie będą się zabijali o każdą piłkę i narażali na uraz. Raczej będzie spokojnie ugrać mecz, bez kontuzji i może uda się zremisować albo jakimś fartem wygrać. Piast natomiast ma o co walczyć bo czerwona strefa coraz bliżej i mogą się tam niedługo znaleźć. Gra Piasta się poprawiła i może wyniki nadal są słabe, po wygraniu z Sandecją są to 3 remisy i 2 porażki jednak zespół prezentuje się nawet nieźle i wydaję mi się że jest szansa aby zespół z Gliwic utrzymał się w tym sezonie w Ekstraklasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Korona Kielce
Legia 1,53
Legia po zmianie trenera nie można powiedzieć, że nagle odżyła... ale wygrała 2 bardzo ważne pojedynki, w półfinale pucharu Polski 2:1 z Górnikiem i na wyjeździe w lidze z Wisłą Kraków 1:0 grając przez długi okres w 10.
Korona natomiast forma w dół, po słabym meczu w pucharze Polski, gdzie odpadli z Arką Gdynia po porażce 0:1, u siebie przyjęli od Jagiellonii mały łomot aż 0:3...
Legia w dalszym ciągu szansa na Mistrza jest więc pełna mobilizacja, Korona lekka zadyszka w dodatku w środku pola w Koronie nie zobaczymy J. Żubrowskiego.
Dziś Legia w końcu może zostać liderem chociaż przez chwilę...
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
Pogoń 1,62
Sandecja ostatnio wygrała 3:1 z Arką i o dziwo jeszcze wierzą w utrzymanie. Pogoń niby 6 punktów ma przewagi nad strefą spadkową ale nie mogą sobie pozwolić na porażkę zwłaszcza u siebie z ostatnią drużyną.
Pogoń ostatnio pokonała bardzo łatwo u siebie Termalice 2:0 i to był najniższy wymiar kary i ten mecz powinien zakończyć się podobnie.
Pogoń u siebie w końcu zaczęła grać na miarę oczekiwań.. A Sandecja mimo wszystko spadnie z ligi.
W rundzie zasadniczej Pogoń wygrała u siebie 4:1 liczę na podobny wynik.
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
powyżej 2,5 i obie strzelą 2,24
W tym meczu czuję, że zobaczymy bramki...
Jagiellonia w dalszym ciągu walczy o mistrza także nie może nawet na chwilę odpuścić Wiśle. Wisła Kraków natomiast lubi czasem zaskakiwać jako &quot;nie faworyt&quot; i myślę, że postawi się Jagielloni bardziej niż miało to miejsce w poprzedniej rundzie gdzie Jaga wygrała u siebie 2:0.
Jagiellonia już nie ma tej formy co miała wtedy ale oczywiście ich nie przekreślam.. Wisła natomiast może jedną akcją przez Carlitos strzelić gola z niczego. Wisła nie musi bronić bo nie ma już przed czym teraz już tylko mogą iść w tabeli do góry, niżej nie spadną niż 8 miejsce. Uważam, że to rozluźni Wisłę i zagrają na luzie, dobry mecz. Czuję nawet remis 2:2.
Wszystkie kursy z Fortuna
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Arka vs Piast 52min 0-3 ⛔ bedzie [CUT] atmosfera przed finalem....
Arka DNB
1,9 bet365

Uwazam Leszka Ojrzynskiego za jednego z lepszych w swoim fachu w polskiej lidze, moze i nawet troche niedocenianego.... Arka wtopila 3 ostatnie mecze w lidze, z Korona w pucharze wygrali ale moim zdaniem dosc szczesliwie. Wiem ze w srode graja mecz zycia o puchary. Ale maja do tego czasu 4 dni wolnego, wiec to sporo.
Mysle ze Leszek ich odpowiednio zmobilizuje do ligowego meczu, by podbudowac morale przed finalem PP. 4 porazka z rzedu Arki?? Watpie.....Tym bardziej ze Piast mimo iz walczy o utrzymanie(bardziej niz Arka) to jego forma nie zachwyca....
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Lech Poznań - Górnik Zabrze 28.04.2018. godz. 20:30 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.92 / Buk: 1xbet


Tak pewnie do ostatniej kolejki cała trójka walcząca o mistrza będzie wywierała na siebie presję, wczorajsze zwycięstwo Legii nie oznacza dla Lecha nic innego jak konieczność wygrania swojego spotkania by powrócić na fotel lidera. Tak się zastanawiam czy Lech znowu gdzieś nie złapał słabszego okresu bo tych wyśmienitych meczach najpierw nie ma co ukrywać sensacyjna porażka z Korona u siebie chociaż ten mecz mógł wyglądać całkiem inaczej gdyby Jevtic trafił z karnego a następnie zwycięstwo w Lubinie ale po nie wybitnym meczu chociaż na wyjeździe na tym etapie liczą się bardziej punkty niż styl i to zrobili. Myślę że te spotkania to bardziej dyspozycja dnia i zaufam tej ekipie że wrócą do tej swojej gry z ostatnich spotkań rundy zasadniczej a już na pewno u siebie jak zwykle powinni być aktywni w ataku, napędzani przez swoich kibiców. Mogą cały czas liczyć na Gytkjaera który złapał ten rytm napastnika, myślę że ten mecz z Korona też dobrze im zrobił, taki zimny prysznic pokazał że nie wolno lekceważyć ekip które o nic już nie grają, trzeba grać przez 90 minut swoją piłkę. Górnik walczy niby o czwartej miejsce ale oni powoli są na wakacjach, koniec sezonu, brak szerokiej kadry i ich gra wygląda coraz gorzej, ale nie da się grać tak intensywnie przez cały sezon co widać wiosną gdzie wygrali tylko dwa mecze, potrafili być bardzo skutecznym zespołem jak zwykle ale tracili masę bramek i te serie remisów 2:2 pokazują że poziom w defensywie się nie zmienił a nawet wygląda to gorzej. Walczyć potrafią oczywiście, z kontra nie zapomnieli jak się gra ale dziś będą przez 90 minut naciskani cały czas i ta defensywa tego nie wytrzyma
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom