>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

33 kolejka Premier League [15-17 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
15.04.2017 g. 13.30 Tottenham- Bournemouth
-
Typ: 2 (+1,5)⛔
Kurs: 2,22
Marathonbet
Stawka 8j


Drugie podejście do wpadki Kogutów, którzy notują trzy świetne serie:

- 6 ligowych zwycięstw z rzędu (przejrzałem ostatnie 10 sezonów PL i Tottek nigdy nie wygrał większej liczby spotkań z rządu niż 6, a taką serię 6 zwycięstw miał wcześniej 3-krotnie)
- 11 domowych zwycięstw z rzędu
- 16 domowych spotkań bez porażki.

Jak wiadomo każda seria się kiedyś kończy, i uważam że zespół Boruca jest do tego zdolny. W ostatnim czasie potrafili na wyjeździe powstrzymać Manchester United czy Liverpool. Jako główny typ daję handicap + 1,5 na Bournemouth jako zabezpieczenie. Tottenham w obecnym sezonie na własnym boisku, mimo wygrania 14/16 spotkań, pokrył handicap -1,5 w 7 pojedynkach. Goście z kolei różnicą minimum dwóch bramek dali się pokonać 6-krotnie.

Jeśli chodzi o sytuację w tabeli to goście potrzebują jeszcze kilku oczek by zagwarantować utrzymanie w lidze. Koguty z kolei mają 7 punktów straty do lidera- Chelsea i 7 pkt przewagi nad 4 miejscem, które powoduje konieczność występowania w eliminacjach do LM.

Reasumując liczę na potknięcie kogutów, którzy nie wygrają w mojej ocenie więcej niż 1 bramką spotkania z tak wymagającym rywalem jak Bournemouth.

Alternatywnie:
Bournemouth +0,5 @ 4,20 Unibet 4/10⛔
X / under 2,5 @ 8,20 Marathon 1/10⛔


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.04.2017 g. 16.00 Cr. Palace- Leicester
-
Typ: X✅✅✅
Kurs: 3,80
Marathonbet
Stawka 4j


Typ na przeczucie i przeciw masówce, która pójdzie na Palace. Ok, gospodarze lekko stuknęli Arsenal 3-0, ale kim w obecnym sezonie są Kanonierzy??? Leicester zapewne porotuje składem przed rewanżem w Atletico, jednak nie sądzę aby się położyli i oddali mecz bez walki, tym bardziej że jeszcze kilku punktów im brakuje do pewnego utrzymania. Już w meczu z Evertonem gdzie część składu regenerowała siły na LM potrafili z wyniku 0-2 dojść na 2-2. W sobotnim spotkaniu remis wydaję się być fajną opcją bo obie drużyny dołożą po punkciku do kolekcji i zbliżą sie do magicznej granicy 40 punktów, która powinna dać utrzymanie.

Alternatywnie:
X HT @ 2,21 Marathonbet 4/10⛔
Under 2,5 @ 1,90 Marathonbet 3/10⛔


-------------------------------------------------------------------------------------------------------


15.04.2017 g. 16.00 Everton- Burnley
-
Typ: 2 (+1,5)⛔
Kurs: 1,71
Marathonbet
Stawka 5j


Typ podobnie jak w przypadku Tottenhamu na przerwanie pewnej serii. Everton nie dość że wygrał ostatnie 7 domowych spotkań to jeszcze wszystkie minimum 2 trafień, może i wygrają 8 ale nie sądzę aby walczący o ligowy byt Burnley ostro się nie postawił. Goście z kolei w 16 wyjazdowych spotkaniach 5- krotnie przegrywali więcej niż jedną bramką, jednak wszystkie 5 wysokich porażek miało miejsce w pierwszych 6 wyjazdach obecnego sezonu. Watr wspomnieć że na wyjeździe potrafili zremisować na Old Trafford, oraz przegrali w stosunku 1-2 na White Heart Lane, Emirates Stadium, Etihad Stadium oraz Anfield Road. Czyli z zespołami z TOP 6 tylko Chelsea pokonała Burnley więcej niż jedną bramką.


-------------------------------------------------------------------------------------------------


15.04.2017 g. 18.30 Southampton- Manchester City
-
Typ: 2✅✅✅
Kurs: 1,80
Unibet
Stawka 7j


Manchester po dwóch wyjazdowych szlagierach z Arenalem i Chelsea gdzie zagrali całkiem dobre spotkania zmierzą się ze &quot;Świętymi&quot; którzy można powiedzieć że są już na wakacjach mając 40 oczek w ligowej tabeli. Dla Manchesteru obecny sezon jest totalną klapą, nie tego oczekiwali włodarze po przyjściu Pepa Guardioli. Odpadli z pucharu ligi oraz z Ligi Mistrzów, liga pozamiatana bo 14 punktów straty do lidera, pozostał się jeszcze tylko FA Cup do wygrania ale tam czeka Arsenal w półfinale i Chelsea lub Tottenham w finale. Także łatwo nie będzie. Teraz pozostaje im honorowa gra do końca sezonu w lidze o jak najlepsza pozycję i przede wszystkim wywalczenie TOP 3 by nie przechodzić przez kwalifikacje do LM w przyszłym sezonie.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Stoke - Hull
Typ: 2X
Kurs: 1.98
buk: unibet
Wynik: 3:1 ⛔ Hull słabo przegrana mogła być dużo wyższa.
The Tigers starali się ugrać cokolwiek w spotkaniu na Etihad Stadium, lecz ostatecznie przegrali 3:1 i musieli uznać wyższość rywali. W spotkaniu od poczatku zagrał Kamil Grosicki, który zebrał różne oceny. Grosicki jednak wygląda lepiej jak wchodzi z ławki i daje porządnego kopa swojej drużynie. Do drużyny po kontuzji wrócił jeszcze Evandro. Teraz czas na mecz z Stoke. Z zespołem, który obecnie ma osiem punktów przewagi nad strefą spadkową. Jednak gospodarze w ostatnim czasie są w słabej dyspozycji. Stoke nie potrafi wygrać od pięciu spotkań i nawet w ostatnim spotkaniu powrót po dziewięciomiesięcznej przerwie Xherdana Shaqiriego nie dała wiele gospodarzom. The Tigers spisują się teraz lepiej niż Stoke i mają większą motywację niż Stoke, którzy są ostatnio w słabej dyspozycji, dlatego też pójdę w stronę gości z podpórką.
18:30 Southampton - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.80
buk: unibet
Wynik:​

Walka o miejsca 3-6 cały czas nabiera tempa, i o te miejsca musi walczyć ekipa The Citizines. Goście tego spotkania cały czas czują oddech United i Arsenalu, dlatego też nie mogą sobie pozwolić tutaj na jakąkolwiek stratę punktów. Guardiola tego sezonu nie może zaliczyć do udanych, ale kto powiedział, że granie i trenowanie w PL będzie łatwe?. Teraz przed nimi kolejne ciężkie zawody. Świeci rozgrywają naprawdę dobry i wyjątkowy sezon. Zespół ten posiada naprawdę dobrych i zdolnych zawodników, którzy w PL są w stanie zagrozić każdemu. Mowa tu oczywiście o Austinie i Redmondzie. Do tego dochodzi niezła dyspozycja w ostatnich tygodniach, co potwierdza tylko fakt, że ten zespół może jutro zagrozić City. Niestety gospodarze nie biorą już udziału w walce o europejskie puchary. Strata punktów jest bardzo duża i niestety Święci mogą tylko umocnić się za Evertonem i resztą czołówki. Kurs na City jest naprawdę przyzwoity do grania. Pep nie będzie mógł skorzystać z Sagny, Ä°lkay Gündogana i Gabriel Jesusa. Reszta zawodników jest do dyspozycji sternika. Także skład powinien być podobny do tego co w meczu z Hull. City w tym spotkaniu jest faworytem na papierze i mam nadzieje, że jutro potwierdzi to również na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Spurs - Bournemouth ✅✅✅
Typ :1
Kurs: 1.27
buk:Fortuna
Wydaje mi się, że będzie to wyrównane spotkanie, jednak różnica klas będzie na korzyść tottenhamu, w którym Kane wraca po kontuzji, a rywalizacja w ataku stworzy dodatkowe zagrożenie dla gości, u których właśnie widzę brak dobrego napastnika. Mecz może być wyrównany, ale bourne gra na wyjeździe na trudnym terenie i niestety wszystko wskazuje na to, że Boruc będzie musiał pogodzić się z porażką jego drużyny.
Stoke - Hull ⛔⛔⛔
Typ: x2
Kurs: 1.89
buk:
Fortuna

Gra stoke ostatnio nie porywa, w ataku mają problem nadurodzaju, nie rozumiem po co kupowali Berahino, jednak główną bolączką już od długiego czasu pozostaje niezmieniona defensywa. Napewno zepną się na ten mecz, ale dla Hull również jest to ważny mecz o utrzymanie i przewiduję, że przy swojej nienajgorszej grze uda im się nie przegrać. Do tego do składu the tigers wraca Huddlestone, w Stoke zaś nie zagra podstawowy pomocnik Joe Allen z powodu kontuzji łydki.
Man Utd - Chelsea ⛔⛔⛔ Conte zawiódł, Kante nie
Typ: x2
Kurs: 1.47
buk:Fortuna

Nie wydaje mi się, aby przyszły mistrz anglii przegrał z drużyną z piątego miejsca. Najbardziej możliwy wydaje mi się tutaj remis. Na niekorzyść Manchesteru może mieć fakt czwartkowy mecz z Anderlechtem, po którym może zabraknąć sił co niektórym piłkarzom United. W dodatku grając najsilniejszym składem zremisowali tam z belgijską ekipą, co pokazuje, że nie są w wybitnej formie. W chelsea wszyscy zdrowi i nie sądzę, żeby taki piłkarz jak Kante dopuścił do porażki swojego zespołu.

Zastanawiam się jeszczę graniem na Arsenal, który potrzebuje punktów do top 4, ale do poniedziałku jeszcze trochę czasu.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Everton-Burnley
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.97
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie z Angielskiej Premier League w którym ekipa Evertonu na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Burnley. Gospodarze w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na swoim stadionie radzą sobie bardzo dobrze i ostatnimi czasy notują tutaj tylko same zwycięstwa, przy czym bawią się grą i strzelają sporo bramek, goście natomiast utrzymania mogą być już praktycznie w 100% pewni, głównie dzięki spotkaniom na swoim terenie zdobyli 36 , jest to 8 punktów przewagi nad zespołem Swansea , który w tym momencie znajduję się w strefie spadkowej. Dodam jeszcze iż Burnley na wyjazdach gra po prostu beznadziejnie zdobył w tym sezonie tylko 4 oczka nie będąc gospodarzem spotkania, Everton natomiast u siebie w 16 spotkaniach zanotował 11 zwycięstw 4 podziały punktów oraz tylko 1 porażkę, co daje im 3 pozycję w klasyfikacji spotkań na swoim stadionie, gospodarze mają jeszcze szanse na zagranie w kwalifikacjach do piłkarskiej Ligi Mistrzów , dlatego jestem pewien że w tym spotkaniu zepną się na maxa , strata jest spora,ale nie do nadrobienia bowiem mają jeszcze 6 kolejek do końca, stawiam na wygraną evertonu do połowy jak i na koniec spotkania oraz na dokładny wynik 3:1 po końcowym gwizdku sedziego.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Panowie co myslicie o zoltej kartce dla matica kusi zeby postawic chlop ma juz 4 kartki a nastepny mecz Chelsea ma z burnley, a pozniej wazny mecz z Evertonem.
W podobny sposob u Conte wykartkowali sie Kante i Pedro przed meczem z Totenhamem.
Kursy na karkti w tym meczu mizerne, na Matica jest 3.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Z PL kilka ciekawych spotkań, bez jakiejś długiej analizy podam mecze, które zagrałem i króciutko dlaczego:
Southampton - Manch. City
Typ: Manch. City @1.8 unibet

City wciąż ma szansę na ugranie czegoś w tym sezonie, Guardiola na pewno nie jest usatysfakcjonowany dotychczasowym miejscem w tabeli, poza tym właściwie bez absencji. Zastanawiam się nawet nad typem w stronę City + btts.
Sunderland - West Ham
Typ: West Ham

Gra drużyna z ostatniego miejsca z West Hamem, który podobnie jak niżej opisane Lisy, właściwie ma pewne utrzymanie, ale dlaczego by nie zdobyć 3 punktów na terenie prawie pewnego spadkowicza? Ostatnio fajnie gra Lanzini, do tego należy dodać przerwaną serię porażek.
Cr. Palace - Leicester
Typ: Cr. Palace @1.76 unibet

Za chwilę rewanż Ligi Mistrzów, sezon w PL właściwie już zakończony bo z tego co kojarzę nie ma właściwie o co walczyć (już prawie pewne utrzymanie), natomiast na własnym boisku z Atletico może uda się awansować. Palace po ostatnim meczu z Arsenalem, pokazało, że umie grać w piłkę stąd też typ w ich stronę - kolejny powód: ucieczka przed strefą spadkową.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Czy ktoś ma informację co się dzieje z Manolo Gabbiadini z Southampton ? Czy siedzi na ławce ostatnio czy jakaś kontuzja ?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Everton - Burnley

Troszeczkę dziwny kurs na wygraną Evertonu. Skoro dają 1.2 na Totki z Bournemouth to dlaczego aż tyle na Everton z Burnley? Przecież to &quot;Wiśnie&quot; zdobyły prawie 3 razy więcej punktów na wyjazdach niż ekipa z Turf Moor. Ostatnio pisałem o tym, że nie gram niskich kursów w Premier League jednak te 1.5, które dają dziś bukmacherzy na Everton dostrzegam jako Value. W sumie nie wiem co mam napisać, bo tutaj argumenty są bardzo proste. Burnley gra na wyjazdach piach, a Everton w ostatnim czasie prezentuję na prawdę bardzo dobrą formę. Każdy chyba wie jak będzie wyglądał obraz tego spotkania, Everton będzie prowadził grę, a goście będą próbowali wyprowadzać swoje zabójcze kontry. Wszystko zależy od tego kiedy padnie bramka. W mojej opinii stanie się to jakoś na przełomie końca pierwszej połowy, a początku drugiej i wtedy gospodarze całkiem przejmą kontrolę nad spotkaniem. Jak na moje tutaj skończy się 2-0 jednak sam próbuję takie dwa bety.

Everton - 1.51/unibet ✅
Everton (-1.5) - 2.43/unibet ✅

Watford - Swansea

Kursik na ekipę gospodarzy troszeczkę wzrósł, ale zapewne jest to spowodowane tym, że ludzie grają na Swansea po tym, jak Watford dostał klęski na WHL w poprzedni weekend. Wynik tamtego spotkania jest naprawdę mylący, gdyż ekipa Mazzariego do momentu straty bramki wyglądała naprawdę dobrze i śmiem nawet twierdzić, że grała lepiej niż Tottenham. Pamiętam, że mieli okazję po stałym fragmencie gry jednak piłka koniec końców wylądowała na słupku Llorisa. Następnie przyszedł geniusz Alliego i wszystko się posypało. Sytuacja Watfordu jest ogólnie bardzo stabilna i można powiedzieć, że spokojnie zapewnili oni sobie utrzymanie w Premier League choć do granicy &quot;magicznych 42pkt&quot; brakuję jeszcze 5 oczek. Kiedy jak nie dziś najlepiej je wywalczyć? Do &quot;Szerszeni&quot; przyjeżdża Swansea, która zajmuję miejsce w strefie spadkowej. Początek Clementa jako trenera &quot;Łabędzi&quot; był bardzo dobry jednak ostatnie wyniki, gdzie jego ekipa zdobyła 1 z 15pkt po bezbramkowym remisie z Middlesbrough raczej nie napawa optymizmem przy wysokiej formie Hull City. Swansea jest bez formy, a do tego na wyjazdach gra tragicznie - 10pkt w 16 spotkaniach i seria 5 porażek z rzędu w delegacjach. Dla mnie słabo. Spójrzmy jeszcze tylko na to, że Watford jest ewidentnie drużyną własnego boiska zdobywając u siebie 25 z 37pkt. Moim zdaniem turbovalue w becie na Watford dziś choć warto podeprzeć się zwrotem w przypadku remisu, a kurs i tak mega mocny.
Watford DNB - 1.87/unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tottenham vs Bournemouth Tottenham wygra minimum dwoma bramkami 1.7 bet-at-home
Tu kolejny pogrom widze. Bournemouth to nie jest ekipa, ktora gra defensywnie wiec dziury w obronie maja i Spursi to wykorzystaja. Sa na fali, gromia rywali, potrafia w 5 minut 3 bramki strzelic. Forma jest. Dzis na WHLine znow powinni zagrac z calym impetem i zgarna 3pkt i ze spokojem 2-3 bramki strzela.
4:0 Spurs.

Crystal Palace vs Leicester Leicester 4.8 bet-at-home

Po takim kursie warto pograc. Leicester z Evertonem 2 bramki strzelilo, porazka z Atleti jedna bramka, przy dzisiejszej porazce z Crystal znow niedaleko beda miejsca gwarantowanego spadkiem, wiec nie moga sobie na to pozwolic. Widze, dzis walke i wygrana Leicester z racji tego, ze na pewno chca uniknac spadku, sa zespolem lepszym, do tego Crystal pokonalo ostatnio tylko slaby Arsenal a z Chelsea przyfarcili.. Nie mniej Crystal gra lepiej niz w polowie sezonu ale dzis o tak wazne punkty wg mnie zawioda i Leicester zgarnie 3pkt.
2:2
Everton vs Burnley Everton wygra 1.5 bet-at-home
Tutaj Everton wygra. Pokazuja, ze na swoich smieciach sa mocni. Przyjezdza najgorszy zespol jesli chodzi o wyjazdy. Burnley jest za slabe na Everton w takiej formie wg mnie i dzis wynik 3:1 dla niebieskich.
3:1 Everton.
Stoke vs Hull Stoke 2.0 bet-at-home
Tutaj wygrana Stoke. Stoke u siebie jest mocne, porazka z Lpoolem, ktory walczy o Top4. Wszyscy ida w Hull, ale pamietajmy, ze jest to wyjazd, w dodatku bardzo trudny teren. Stoke bedzie sie chcialo zrewanzowac za porazke z Lpoolem a okazja piekna, gdyz Hull mimo niezlego przodu ma dziury w defensywie jak szwajcarski ser a sam Grosik nic nie zdziala. Ze spokojem Stoke nawet tutaj moze wygrac dwoma bramkami. Hull defensywa dno, a Stoke zawsze u siebie strzela. czysta jedynka w mojej opinii.
3:1 Stoke.
Waatford vs Swansea Watford 2.7 bet-at-home
No i moja wisienka na dzis. Watford wygra. Swansea raz , ze gra na wyjezdzie, gdzie spisuje sie slabo, dwa, ze pokazali z Tottenhamem, iz ich defensywa kuleje, dzis Watford, ktory potrafi wygrywac mecze u siebie i ostatnio u siebie punktuja. Z taka defensywa Łabędzie dostana dzis kolejne lanie i wg mnie to oni w tym roku spadna z Premierleague. Fabian na bramce tragedia, cos tam sciaga ale ile bledow, do tego obrona dramat. Mboro, Sunderland i wg mnie Swansea spadna, a dzis Watford powinien rowniez zgarnac komplet punktow.
1:0 Watford.
Southampton vs City Southampton 4.8 lub Obie druzyny strzelą 1.7 bet-at-home
0:3.Tragiczna druga połowa Świętych.

W tym meczu padna bramki z obu stron. Bedzie to wg mnie otwarte widowisko. Ide rowniez w wygrana Southampton, poniewaz jest to druzyna solidna, ostatnio notuja wygrane, rzadko przegrywaja , zlapali rytm i stac ich na ogranie City. City, ktore nadal mnie nie przekonuje na wyjazdach. Remis z Arsenalem , porazka z Monaco, remis Lpool. Dzis widze tu niespodzianke i wygrana Southampton. Rok temu bylo tu 4:2 dla Świetych i w tym roku takie 3:1 bylo by dobrym wynikiem. Świeci na pewno beda zmotywowani i maja szanse zgarnac tu 3 oczka .
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
CRYSTAL PALACE - LEICESTER
Nie sądzę, aby Leicester położyło się na hamakach, by jedynie czas się odbębnił. Na moje będą grać tu o pełną pulę, by poprawić morale. Oba zespoły dawno nie zremisowały w lidze. Gospodarze 26ego grudnia, goście 22 stycznia. Na Selhurst Park już 6 meczów z rzędu bez BTSa. W mojej opinii otwarty mecz z bramkami po obu stronach. Remis bardzo prawdopodobny. Kursy na zwycięstwa poszczególnych ekip całkowicie nieadekwatne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
Manchester United - Chelsea Londyn
Chelsea w fenomenalnej formie, ostatnie 30 meczów to 26(!) wygranych. To mówi samo za siebie, obrona dowodzona przez Davida Luiza spisuje się świetnie. Chyba nikt się nie spodziewał, że on wskoczy na taki poziom. Mniej głupich błędów, więcej świetnych długich piłek do Pedro i Hazarda. W bardzo dobrej formie jest Hazard, potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność w kluczowych momentach. No i Kante. Ten gość jest niesamowity, czyści wszystko, rozgrywa z głębi pola, zagrywa czasami takie prostopadłe piłki w pole karne lub w jego okolice, których nie powstydziłby się nawet Fabregas, a i bramke strzelić potrafi. United jak to United. Niby grają dobrze, niby coś tam wygrają, ale generalnie zawodzą. Bardzo słaba skuteczność w meczach na Old Trafford. Ostatnie 5 meczów ligowych w ich wykonaniu to 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka. Wynik średni, a należy zwrócić uwagę na to, że wygrywali z drużynami ze strefy spadkowej (Sunderland, Middlesborough). Poprzedni mecz między tymi drużynami odbył się nie tak dawno, bo miesiąc temu w FA Cup i górą była drużyna z Londynu. Co więcej, Chelsea nie przegrała 12 ostatnich spotkań z United. Ktoś powie, że każda seria się kiedyś kończy. Ja jednak nie wierze by skończyła się akurat jutro, bo nie ma ku temu żadnych przesłanek. Na wszelki wypadek zabezpieczam się zwrotem przy remisie, ale tylko dlatego że kurs bardzo wysoki.
Typ: Chelsea DNB 1,90
Buk: Betclic
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Manchester United - Chelsea
Ciężkie spotkanie do wytypowania.
Magia Old Trafford może zrobić swoje i podnieść Diabły do boju.
Do tego Mourinho chce się zemścić i pokazać że jest No1.
Awans Diabły raczej mają zapewniony w LE. Aktualny mecz jest możliwością utarcia nosa i daniu drabiny na pierwsze miejsce Kogutom.
Obie drużyny mają Asy w rękawie.
Liczę na to, że Valencia będzie trzymał Hazarda w ryzach oraz na to, że Shaw wystąpi zamiast Blinda/Darmiana.
Duet na środku Bailly i Rojo robią fajną robotę. Mecz moim zdaniem Underowy, na remis.
Aczkolwiek atut własnego boiska może dać przewagę.
Manu @1,82 DNB fortuna
BTS 1,74 fortuna
 
benny17 11

benny17

Użytkownik
WBA - Liverpool
W Niedziele Wielkanocną WBA podejmować będzie podejmować na The Hawthorns ekipę Liverpoolu. WBA praktycznie już o nie gra o nic. Powiedzmy sobie szczerze, że siódmego miejsca nie dogonią. Za to Liverpool twardo walczy o LM.
Przytaczanie miejsc w tabeli tych drużyn ma tu mniejsze znaczenie, gdyż typ będzie kartkowy. Dla tych, którzy średnio śledzą kartki w poszczególnych ligach: w Anglii pada ich niewiele. Do tego typu przyda nam się bardziej tabela fair play a ona mówi, że Liverpool to najczyściej grający zespół w lidze, natomiast WBA jest na miejscu jedenastym, z tym że u siebie łapią dużo mniej kartek niż na wyjeździe.
Sędzią jest Johnatan Moss, który nie należy do sędziów mocno sypiących kartkami w tym sezonie. Jego ostatnie 5 meczów to chronologicznie 2,2,1,2,5 kartek.
Dlatego moim typem na to spotkanie: under 3,5 kartek 1,85 sts
Powodzenia! ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
14:30 West Bromwich - Liverpool
Typy:
BTS @ 1.89
Liverpool i BTS @ 3.40
buk: unibet

Mecz, który z chęcią obejrzę przed hitowym spotkaniem United-Chelsea. West Bromwich w tym sezonie jest naprawdę niewygodnym przeciwnikiem dla wszystkich zespołów. Ósma pozycja w tabeli nie jest wcale przypadkiem, lecz strata 10 punktów raczej nie pozwala im myśleć o europejskich pucharach w przyszłym sezonie. West Brom jak niemal każdy zespół lepiej spisuje się na swoim boisku niż na wyjazdach. U siebie wygrali dziewięć z szesnastu rozegranych meczów, a zespół ten słynie z solidnej defensywny jak i najlepiej wykonujący stałe fragmenty gry w całej lidze. W ten sposób zdobyli aż osiemnaście bramek, co jest niemal połową ich całkowitego dorobku. Liverpool nie będzie miał tutaj łatwej przeprawy. The Reds nie przegrał sześciu spotkań z rzędu w lidze i nadal jest na dobrej drodze do tego by zapewnić sobie miejsce w pierwszej czwórce. W ostatnim spotkaniu Klopp zaskoczył ustawieniem z trzema obrońcami. W pierwszym składzie zagrali młodzi Alexander-Arnold i Woodburn. Wybór młodych chłopaków spowodowany jest kontuzjami jakie panuję w ekipie Liverpoolu. Nie zagrają Mane, Lallana czy Henderson, którzy byli w tym sezonie ważnymi ogniwami. A pod znakiem zapytania stoi występ Firmino. Lepsza sytuacja zdrowotna panuje w ekipie gospodarzy – tam wszyscy najlepsi zawodnicy są dostępni na to spotkanie. Podsumowując The Baggies są rywalem lepszym niż słabo grające Stoke z którym ostatnio mierzył się Liverpool. Jednak gospodarze w ostatnich trzech spotkaniach zawiedli i może to być oznaka słabszej formy. Myślę, że BTS na to spotkanie jest najbardziej rozważnym typem, a wygrana gości pomimo tylu kontuzji wraz z BTS dla osób, które mają więcej kasy w portfelu.

Przewidywane składy:

West Bromwich: Foster – Dawson, McAuley, Evans, Nyom – Philips, Fletcher, Livermore, Brunt, Chadli – Rondon.

Liverpool: Mignolet – Clyne, Matip, Lovren, Milner – Lucas, Can, Wijnaldum – Coutinho, Origi, Firmino.

Spotkania United - Chelsea nie ruszam. Mou na pewno ma coś do udowodnienia Conte po ostatnich porażkach 4:0 na SB i porażce w pucharze Anglii. Chciałbym żeby to United zagrali idealny mecz, taki jak wtedy Chelsea na Stamford Bridge, ale czy przy obecnej formie Diabłów jest to możliwe?. Życzę sobie i wam świetnego widowiska w te święta.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
MU vs Chelsea Obie strzelą 1.8 Sportingbull lub remis w meczu 3.0 Sportingbull

Tutaj widzę remis. Jak to w takich meczach bywa zespoly dzielą się punktami. Mam tylko nadzieję, że MOU nie ustawi defensywy znowu, a jak tak to niech ulozy sie tak jak z Evertonem ,czyli szybko strzelony gol i taktyka Mou pada, bo trzeba gonic wynik. Liczę jednak, ze obie druzyny strzelą sobie po golu i nie sprawią zenujacego defensywnego widowiska w tą swiateczna niedziele.
2:0 MU. pierwsza bramka nie powinna byc uznana, mimo to Chelsea rozczarowała mnie osobiscie.
WBA vs Lpool WBA 4.5 lub WBA z remisem 1.95 Sportingbull
Wba ostatnimi czasy ze sredniakami przegrywa a z czolowka urywa punkty. Graja dziwny futbol, sprawiaja w meczu wrazenie, ze nic sie juz nie zdola zrobic, mecz na remis lub przegrany a tutaj przychodzi jakis staly fragment gry, bramka i wygrywaja mecz. Jest to zespol nieprzewidywalny i jak to bylo w meczu ze Stoke , Lpool wyratowal wygraną , tak juz z WBA moze byc ciezko. WBA potrafi zaskoczyc i do tego 2 ostatnie mecze z Lpoolem u siebie to 0:0 i 1:1 . W tym sezonie Lpool u siebie wygral 2:1 wiec meczyl sie troszeczke. Dzis liczę na rewanz za tamten mecz a dwa, ze Lpoolowi gra sie ciezko z West Brom na wyjezdzie, stad ten typ. Lpool na wyjezdzie gra w kratkę i z tak solidną i nieprzewidywalną ekipą jak WBA moga stracic punkty.
0:1 Lpool.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
WBA - Liverpool
Znowu będę dziś liczył, że uda się zarobić na meczu Liverpoolu. Po raz kolejny mam nadzieję na gole i rożne. WBA od trzech meczy nie strzeliło gola i wydaje się, że drużyna The Reds jest idealna na przełamanie. W tym sezonie to cały czas top4 więc motywacja powinna być, a i bramek trudno im się nie wbija. Ekipa Kloppa również oczywiście ma o co walczyć.
Ze strony gospodarzy z pewnością można spodziewać się wielu piłek rzucanych na Rondona, od gości na pewno sporo wrzutek od Clyne&#39;a i Milnera oraz szturmowe akcje Firmino i Coutinho. Jest też sporo zawodników lubiących uderzyć z dystansu: Can, Wijnaldum, Brunt, Morrison. Można więc liczyć na kilka bloków, po których piłka wyjdzie poza linię bramkową.
Liczby korków w ostatnich domowych meczach WBA: 10, 9, 10, 14, 11.
Wyjazdy Liverpoolu: 13, 17, 17, 16, 12.
Myślę, że dziś, przy ofensywnym nastawieniu obu drużyn, średnia będzie co najmniej podtrzymana.
o2,5+BTS @2.15
powyżej 10,5 rr @1.90
forbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom