>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka Premier League (7.04 - 8.04.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
33. kolejka

kusy od: bah

33. kolejka zapowiada się na wyśmienicie. Najpierw zajrzymy do Liverpoolu, aby obejrzeć tamtejsze derby pomiędzy Everton-Liverpool. Wieczorem przeniesiemy się do Manchesteru aby być może świętować razem z The Citizines zdobycie mistrzostwa. Gospodarze potrzebują trzech punktów aby otwierać szampany i chyba lepszego rywala nie mogli sobie wymarzyć do świętowania. Skomplikowała się sytuacja Chelsea, której być może nie zobaczymy w przyszłym sezonie w LM. Teraz przed nimi kolejne Derby Londynu tym razem z West Ham. W dole tabeli również trwa walka o utrzymanie. West Bromwich już z tej rywalizacji odpadł, ale Stoke, Southampton i Crystal Palace będą musieli walczyć do samego końca.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Czy 7 miejsce da europejskie puchary?
Głównie chodzi mi o typ na Leicester. Gdzieś czytałem, że passa 3 spotkań bez wygranej u siebie nie zdarzyła im się od 3 sezonów. A właśnie 3 ostatnie mecze u siebie to 3 remisy Lisów, ale w każdym z tych spotkań mieli przewagę. Dodatkowo ostanie dwa spotkania ogólnie wyjazdowe pokazali się z bardzo dobrej strony, grając agresywnie i skutecznie. Tak jak wspomniałem: dawno u siebie nie wygrali, a można nawet kurs 2.0 na nich łapać w starciu z Newcastle. Co uważacie?
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
Co do Liverpoolu z Evertonem to wszystko zalezy od dzisiejszego meczu, Jesli Liverpool ugra dzis dobry wynik to stawialbym 1X badz Everton DNB. Mecze z City kosztuja Liverpool sporo sil po wygranej 4-3 przydarzyły sie LFC 2 porazki 0-1 ze Swansea i 2-3 z WBA.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co do Liverpoolu z Evertonem to wszystko zalezy od dzisiejszego meczu, Jesli Liverpool ugra dzis dobry wynik to stawialbym 1X badz Everton DNB. Mecze z City kosztuja Liverpool sporo sil po wygranej 4-3 przydarzyły sie LFC 2 porazki 0-1 ze Swansea i 2-3 z WBA.
Ja uważam, że obojętnie jaki wynik dzisiaj padnie ( oczywiście taki, który bedzie dawał szansę na awans LFC w rewanżu) to Jurgen wystawi w sobote eksperymentalny skład.
 
lukas88 299,5K

lukas88

Forum VIP
07.04.2018 g. 13.30 Everton- Liverpool
Typ: 1 (+0,5)✅✅✅
Kurs: 2,01
Pinnacle
Stawka 6/10

W sobotnie popołudnie na Goodison Park derbowy pojedynek pomiędzy Evertonem i Liverpoolem zainauguruje 33 kolejkę Premier League. The Reeds wczoraj mocno upokorzyli Guardiolę i jego zespół. Mimo wygranej 3-0 nie mogą być pewni awansu do półfinału bo City ma ogromny potencjał i uważam że nie złożyli jeszcze broni przed rewanżem, szanse na powrót do rywalizacji są niewielkie ale są.
Everton obecny sezon ma kiepski, myślę że mieli aspirację na walkę o Top 6, a plasują się w połowie stawki. Uważam że Klop mocno porotuje składem, mimo że to derby. W lidze walczą jedynie o pozycję 2-4 bo City nie dogonią a i na spadek poza Top4 marne szanse. Jednak dużo bardziej prestiżowe jest zaistnienie na froncie Europejskim gdzie są na dobrej drodze do Top 4 w LM, jednak muszą we wtorek postawić kropkę nad i.
Everton na Goodison potrafi rozgrywać świetne mecze, a pojedynki z lokalnym rywalem tylko podnoszą rangę spotkania, oto historia spotkań w ostatnich latach:
19.12.16 PL Everton Liverpool 0 : 1
04.10.15 PL Everton Liverpool 1 : 1
07.02.15 PL Everton Liverpool 0 : 0
23.11.13 PL Everton Liverpool 3 : 3
28.10.12 PL Everton Liverpool 2 : 2
01.10.11 PL Everton Liverpool 0 : 2
17.10.10 PL Everton Liverpool 2 : 0

Mając na uwadze powyższe idę w kierunku gospodarzy.
---------------------------------------------------------------------------------------
07.04.2018 g. 18.30 Manchester City- Manchester United
Typ: 2 (+0,5)✅✅✅
Kurs: 2,01
Pinnacle
Stawka 6/10

Drugie derbowe spotkanie w tej kolejce i ponownie idę w kierunku underdoga. City po ciężkim laniu na Anfield:
- po pierwsze na pewno wpłynie to na ich pewność siebie
- po drugie jak przy okazji powyższego spotkania napisałem nie wieżę że Pep złożył broń, uważam że jest w stanie poświęcić derby z United na poczet walki w LM
- City ma tytuł niemal w kieszeni więc 3 pkt nie są im niezbędne
Poza tym City nie straciło punktu w lidze na Emirates od 2 kolejki gdy punkt wywiózł Everton.
Co do United to pierwszy pojedynek na Old Trafford przegrali, mimo iż mieli w końcówce kilka sytuacji by zremisować czy nawet wygrać to spotkanie ale zabrakło skuteczności, uważam że Mou będzie chciał wykorzystać zranione City i zrewanżować się za porażkę u siebie.
W porównaniu do pierwszego spotkania do United dołączył Alexis, który sporo daje w ofensywie, natomiast sporym osłabieniem przed derbowym pojedynkiem ze strony City jest brak Aguero, którego wpływu na grę i wyniki The Citizens nie trzeba przypominać.
Spodziewam się ciekawego pojedynku, z którego zwycięsko wyjdą przedstawiciele czerwonej części Manchesteru.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Pewnie w meczu Evertonu z Liverpoolem za duzo bramek nie padnie. Lpool prawdopodobnie bez Salaha i do tego Everton postawi autobus, wzialem under 2.5 gola po fajnym kursie.
A polecam wg mnie ciekawe i typy, ktore wejsc powinny.
Spodziewalem sie ,ze uposledzona ofensywnie druzyna Evertonu nic nie strzeli, Liverpool bez Salaha to jak Barca bez Messiego, Klopp mial farta z tym transferem, pilka po prostu szuka Salaha to widac, sa tacy zawodnicy, Messi, ROnaldo, ich tez pilka szuka jak magnes.. ale under 0,5 gola , no wstyd, nie sadzilem ze az tak bedzie to nudny mecz bo widowiska sie nie spodziewalem.
0:0.

Arsenal vs Southampton. Arsenal 1.57 fortuna 3:2 Welbeck odpalił.
Manchester City vs Manchester United . City 1.87 fortuna LOL , 2:0 i dwie sam na sam popsul Sterling, wygrana United to jakis kurcze cyrk.
2:3.

Święci graja dno, Arsenal u siebie jest mega mocny i pewnie juz gracze Southampton w szatni stawiaja na to iloma bramkami dostana w piz... Wg mnie u siebie Arsenal to najgorsza druzyna jaka sie mogla trafic Świętym w walce o utrzymanie, ich gra nie napawa optymizmem, Ozil, Ramsey i Aubameyang to ogarna , moze 2:0.
A city, wtopa z Liverpoolem, nie lezy im filozofia gry Kloppika, nie mniej gramy na stadionie City i gracze MOU zostana tam rozniesieni w pył, po tym co pokazali w LM z przecietna Sevilla. Mou chyba wie ze bedzie lanie, spodziewam sie otwartego meczu i wyniku 3:1 dla City.
A tu kupon, ktory pogralem, czesc typow wejdzie, czesc pewnie nie, ciekawy kurs na Real z Atleti albo nasza polska Ekstraklase, cos z francuskiej tez sie znajdzie.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDk2Njc0MTQwMDpGSrx7NduraucuD6M=&amp;kind=MAIN
Moj kupon nadal w grze. cala Premier weszła i nie tylko .. pewnie mi nasza kochana bezuzyteczna polska liga popsuje.. czekam na rostrzygniecia.. Ale najbardziej jestem dumny z Vigo, stawialem na ich Win a oni 4:0 !!!
Ciołki z Bialegostoku , juz z Arka sie meczyli.. ehh
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Leicester - Newcastle
Obydwie drużyny strzelą @ 1.85 1-2 ✅
Będzie krótko. Pojedynek byłego mistrza z beniaminkiem. Myślę, że na dzień dzisiejszy nie ma już tematu spadku Srok. Benitez może nie jest trenerem na miarę Realu Madryt ale w Anglii sprawdza się bardzo solidnie i jeśli tylko właściciel klubu stwierdzi że można coś zainwestować w projekt Rafy to Newcastle naprawdę może w kolejnych sezonach walczyć o coś więcej niż tylko ligowy byt. Oczywiście z Hiszpanem na ławce trenerskiej. Co do Leicester to myślę że na dzień dzisiejszy ich miejsce w tabeli dość dobrze odzwierciedla ich pozycję w Anglii. Są nieźli ale też bez jakichś fajerwerków na miarę sukcesu sprzed 2 lat. Forma ostatnio w miarę, Vardy z Mahrezem w niezłej formie, Lisy gdzie mają punktować, tam raczej punktują, chociaż ze spotkań ze Stoke i Bournemouth dało się chyba trochę więcej wyciągnąć. Trochę statystyk. Leicester na ostatnie 10 spotkań zaliczyło 8 razy BTS. Newcastle podczas 10 ostatnich spotkań wyjazdowych 7 razy zdołało strzelić bramkę, myślę że w sobotę też tak się stanie. Lisom strzelały ostatnio różne ekipy, w tym katastrofalny West Brom, oraz wspomniane już Stoke, więc myślę że ekipa Beniteza tym bardziej jest w stanie to zrobić. Mecz raczej będzie bez większej presji, chociaż nikt nie odpuści, obydwie drużyny wypoczętę. Spodziewam się wyrównanego spotkania i bramek z obydwu stron.
Everton - Liverpool
BTS @ 1.70 0-0 ⛔ e: Jednak Ings to nie to samo co Salah. Sorki jeśli ktoś pograł.

Odnośnie tej kolejki Premier League - 2 najciekawsze spotkania nabierają dodatkowego smaczku przez rewanż w Lidze Mistrzów i nieco zwiększają szanse ekip które nie były uważane za faworytów. Mowa oczywiście o derbach Manchesteru i Merseyside. Guardiola i Klopp mogą zdecydować się na odpoczynek kilku piłkarzy co może dać nadzieję na korzystne wyniki dla United i Evertonu. Odnośnie derbów Merseyside to moim zdaniem przychodzą w dobrym dla The Toffees w całkiem fajnym momencie - mimo że jeszcze zostało parę kolejek do końca to jest to ich ostatni mecz z ekipą z czołówki i zwycięstwo dzisiaj może im dać dodatkowy impuls. Everton mimo że zawiódł mnie w przekroju całego sezonu to jednak u siebie bramki strzela. Na 20 domowych spotkań w 16 z nich udało im się coś wcisnąć. Ostatnio strzelać zaczął ich zimowy nabytek - Tosun, a defensywa The Reds to nie jest jakaś zapora nie do przejścia, nawet teraz z Van Dijkiem. Ofensywa zaś - inna sprawa, to wiemy wszyscy. Nawet w spotkaniach wyjazdowych tego sezonu - 17/20 spotkań ze strzeloną bramką. Fakt, bardzo dużo tutaj zależy od Salaha ale nawet jeśli dzisiaj odpocznie to Liverpool i tak ma spory potencjał z przodu a Everton to też nie jest drużyna ze świetną defensywą - w lidze dotychczas stracili aż 53 gole. Podsumowując, spodziewam się ciekawego spotkania. Gospodarze na pewno zwęszyli szanse przez zbliżający się mecz Liverpoolu z City ale nadal za faworytów uważam ekipę Kloppa. Nawet jak dziś nie będzie Salaha, Tosun nie będzie miał dnia, to nadal są to derby Merseyside - może tu wydarzyć się naprawdę wszystko. Powodzenia .
Sts
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Aż dziwne,że jeszcze nikt nie wziął na tapetę spotkania Bournemouth z Crystal Palace. Zauważmy jedno,że Palace walczy o utrzymanie ale ma mega pecha, ostatnie 5 spotkań:
- porażka ze Spurs 0-1 gol w 88&#39;
- porażka z United, mimo prowadzenia 2-0
- porażka z Chelsea
- WYGRANA Z HUDDERSFIELD na ich terenie 0-2
- porażka z Liverpoolem, gol na 1-2 w 84&#39;
Bournemouth moim zdaniem jest zdecydowanie w ich zasięgu. Zwłaszcza,że mają w miarę bezpieczną pozycję w tabeli. Nie wiem czemu ale wydaje mi się rozsądne pogranie w kierunku gości, którzy w pełni zasługują na to aby pozostać w Premier League.
To takie luźne przemyślenia. Dodatkowo wygrana United aczkolwiek kurs nie jest już tak zachęcający jak wcześniej a dwa tutaj bardziej wypowiada się serce a nie rozum ;)

Ps. Palace jak spadnie to będą frajerami sezonu, tyle spotkań oddać w końcówce to jaja
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Skład Liverpoolu z dużym prawdopodobieństwem będzie wyglądał tak:
Karius, Clyne, Van Dijk, Lovren, Klavan, Milner, Henderson, Wijnaldum, Mané, Ings, Solanke.
Czyli chyba warto pograć coś w stronę Evertonu.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
WBA - Swansea ---&gt;X2 @1.67 Fortuna ✅✅✅
W meczu WBA- Swansea można na spokojnie iść w X2 moim zdaniem. Baggies już chyba kompletnie stracili nadzieje na utrzymanie się w lidze, zwolniono Pardewa i w tym spotkaniu poprowadzi ich Darren Moore.Z drugiej strony Łabędzie mają spore szanse na utrzymanie się w lidze, często punktują u siebie, wyjazdy idą im gorzej ale mimo wszystko systematycznie jakoś idą do przodu. W obecnej formie obu drużyn nie widzę WBA zdobywających jutro trzech punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
WBA - Swansea ---&gt;X2 @1.67 Fortuna
W meczu WBA- Swansea można na spokojnie iść w X2 moim zdaniem. Baggies już chyba kompletnie stracili nadzieje na utrzymanie się w lidze, zwolniono Pardewa i w tym spotkaniu poprowadzi ich Darren Moore.Z drugiej strony Łabędzie mają spore szanse na utrzymanie się w lidze, często punktują u siebie, wyjazdy idą im gorzej ale mimo wszystko systematycznie jakoś idą do przodu. W obecnej formie obu drużyn nie widzę WBA zdobywających jutro trzech punktów.
A moze bedziemy mieli efekt nowej miotły i zmiana trenera da lekkiego kopa, o tym ze Wba spadnie z ligi to juz chyba wszyscy wiemy, niepotrzebne zwolnienie Pullisa, ktory ogarnial mecze i utrzymywal sie z ta druzyna wiele lat w Premier, no ale popelnili blad i zegnamy WBA, swiat sie nie konczy na spadku z PremierLeague, jednak mozemy zobaczyc wygrana WBA i u siebie ze Swansea, ktore na wyjazdach przewaznie remisuje lub przegrywa , mozna zaryzykowac gospodarzy, strzelic cos na pewno strzela i kiedy jak nie z przecietnym na wyjazdach Swansea po komplet punktów. WBA 2.35 fortuna. 1:1.
 
lukas88 299,5K

lukas88

Forum VIP
Wczorajsze typy w derbach Liverpoolu i Manchesteru na ✅ więc próbujemy coś ugrać również dzisiaj:
08.04.2018 g. 15.15 Arsenal- Southampton
Typ: 2 (+1)
Kurs: 2,00
Unibet
Stawka 5j

Arsenal w transie, 5 kolejnych przekonujących zwycięstw na różnych frontach, w tym 5-1 w dwumeczu z Milanem. Jednak dzisiaj na Emirates przyjeżdża niewygodne Southampton, zespół który nie stracił bramki na Old Trafford, z mistrzem Anglii Manchesterem City przegrali po bramce w 96 minucie, z Chelsea porażka 0-1 po bramce do szatni. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy zespołami pokazuje że Świeci nie są łatwym rywalem dla Kanonierów:
30.11.16 CC Arsenal Southampton 0 : 2
10.09.16 PL Arsenal Southampton 2 : 1
02.02.16 PL Arsenal Southampton 0 : 0
03.12.14 PL Arsenal Southampton 1 : 0
23.09.14 CC Arsenal Southampton 1 : 2

Na 5 ostatnich spotkań na Emirates, Arsenal wygrał dwa, i oba zwycięstwa były minimalne. Faktem jest że Arsenal teraz jest w transie, w końcu mają duet solidnych napastników, obudził się Ramsey, w formie jest Ozil, i dobrze wprowadził się do zespołu pozyskany z Manchesteru United Mkhitarian. Jednak dla Arsenalu sezon ligowy jest stracony, nie mają szans na Top 4, więc jedyną szansą na grę w LM jest wygranie Ligii Europy gdzie jedną nogą są już w półfinale.
Święci rozgrywają słaby sezon, bardzo potrzebują punktów, bo znajdują się w strefie spadkowej. W moim odczuciu Southampton to zespół z potencjałem, który powinien się kręcić w okolicy połowy tabeli, jednak obecne realia wyglądają inaczej.
Zdecydowałem się na grę w kierunku gości gdy osobiście uważam że Święci mają szansę ugrać tutaj przynajmniej punkt z kilku względów:
- Arsenal 3 dni po meczu z CSKA
- Arsenal 5 zwycięstw z rzędu,
- Arsenal lubi gubić punktów ze słabymi zespołami
- historia spotkań pomiędzy zespołami
- wielka potrzeba punktów po stronie gości
Upatruję w spotkaniu remisu gdyż:
- Arsenal 8 spotkań bez remisu
- Southampton to najczęściej remisujący zespół w lidze 13 remisów w 31 spotkaniach
Alternatywnie:
x2 @ 2,65 Unibet 3/10
X @ 4,50 Unibet 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Chelsea - West Ham (0-1 ) handicap
Wynik: X2
STS - 1,75
Kurs nie jest może jakiś zabójczy, ale do dubla w sam raz.
Gdy spojrzymy na wyniki klubu z zachodniej części Londynu to wydaje się, że z Chelsea trzeba spodziewać się pogromu.
Według mnie nic bardziej mylnego. Gdy spojrzymy na derby Londynu w wykonaniu West Ham na wyjeździe radzą sobie bardzo dobrze, widać, że w derbach grają na 100 %, jak nie więcej.
Jak dla mnie ten mecz skończy się w najgorszym wypadku jednobramkowym zwycięstwem Chelsea (jeśli w ogóle wygrają). Taktyka minimalizmu Mourinio tylko upewniają mnie w tym becie.
Wpadka z Mourinio, ale ogólnie typ trafny✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radi77 43

radi77

Użytkownik
Chelsea - West Ham (0-1 ) handicap
Wynik: X2
STS - 1,75
Kurs nie jest może jakiś zabójczy, ale do dubla w sam raz.
Gdy spojrzymy na wyniki klubu z zachodniej części Londynu to wydaje się, że z Chelsea trzeba spodziewać się pogromu.
Według mnie nic bardziej mylnego. Gdy spojrzymy na derby Londynu w wykonaniu West Ham na wyjeździe radzą sobie bardzo dobrze, widać, że w derbach grają na 100 %, jak nie więcej.
Jak dla mnie ten mecz skończy się w najgorszym wypadku jednobramkowym zwycięstwem Chelsea (jeśli w ogóle wygrają). Taktyka minimalizmu Mourinio tylko upewniają mnie w tym becie.
Co ma do tego Mourinho?
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Chelsea - West Ham (0-1 ) handicap
Wynik: X2
STS - 1,75
Kurs nie jest może jakiś zabójczy, ale do dubla w sam raz.
Gdy spojrzymy na wyniki klubu z zachodniej części Londynu to wydaje się, że z Chelsea trzeba spodziewać się pogromu.
Według mnie nic bardziej mylnego. Gdy spojrzymy na derby Londynu w wykonaniu West Ham na wyjeździe radzą sobie bardzo dobrze, widać, że w derbach grają na 100 %, jak nie więcej.
Jak dla mnie ten mecz skończy się w najgorszym wypadku jednobramkowym zwycięstwem Chelsea (jeśli w ogóle wygrają). Taktyka minimalizmu Mourinio tylko upewniają mnie w tym becie.
Kolega nie zauważył, ze Mourinho już nie trenuje Chelsea? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom