>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka Primera Division [25-26 kwietnia 2009r.]

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Przed nami 33. już kolejka Primera Division. Czy Valencia po raz kolejny otrzyma od Barcelony lekcję gry? Czy Real Madryt poradzi sobie z będącą w słabej formie Sevillą?
Kursy by UNIBET

 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Valencia - FC Barcelona
Już jutro o 22:00 Barcelona zagra drugi z sześciu pod rząd arcyciężkich spotkań. Po rozgromieniu na Camp Nou Sevilli 4:0, tym razem Katalończycy udadzą się do Valencii, by Estiadio Mestalla zdobyć kolejne trzy punkty. Gospodarze tego pojedynku zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli. Do liderującej Barcelony tracą 26pkt, lecz do trzeciej Sevilli już tylko 2. W ostatnich 5 ligowych spotkaniach Valencia zdobyła komplet punktów. W ostatniej kolejce wygrała na wyjeździe z Realem Betis 2:1.
Barcelona - ostatnie 7 pojedynków to 7 wygranych. Mają 6 pkt przewagi nad drugim Realem, a w perspektywie za tydzień mecz na Santiago Bernabeu. Barcelona ra magicznie nawet bez Messiego. W środowym meczu Argentyńczyk cały czas siedział na ławce - błyszczał ktoś inny - Andres Iniesta. Pierwszego gola strzelił a trzy kolejne wypracował. W ostatnich tygodniach to on jest najlepszy i to on rozdaje karty. Mecz na Mestalla na pewno nie będzie łatwy, choć patrząc na ostatnie wyniki spotkań między tymi dowma drużynami, można odnieść wrażenie, że Barcelona lubi grać z Valencią. Ostatnie dwa spotkania Na Camp Nou to zwycięstwa Barcy 4:0 i 6:0. Tym razem obie drużyny spotkają się na Mestalla, ale i tutaj Barcelona gra całkiem nieźle. Katalończycy bez osłabień. Jedynym (prócz Milito) graczem niezdolnym do gry jest Martin Caceres.
Natomiast Valencia będzie musiała dać sobie radę bez Albeldy i Joaquina.
W tym meczu stawiam na Barcelonę.
Kurs 2.00 - palce lizać.
Sevilla - Real Madryt
Wicelider - Real Madryt przyjeżdża na stadion trzeciej drużyny w tabeli - Sevilli. Gospodarze ostatnio zawodzą. Przegrana 3:1 z Valencią i 4:0 z Barceloną z pewnością nie jest tym na co ich stać. Stopniała ich dość bezpieczna przewaga nad czwartą Valencią. Zupełnie inaczej trzyma się Real Madryt - na ostatnie 17 ligowych spotkań wygrali aż 16. Choć co trzeba przyznać - większość tych zwycięstw były wymęczone i w słabym stylu. Gonią Barcelonę, lecz strata sześciu punktów ciągle się utrzymuje.
Real osłabiony - nie zagrają kontuzjowani Robben i Sneijder, najprawdopodobniej nie wystąpi także Huntelaar. Wątpliwy jest także występ Heinzego. Z pewnością nie zagra ukarany czerwoną kartką za bandyckie zachowanie w meczu z Getafe Pepe - nie wiadomo, czy Portugalczyk w ogóle zagra w tym sezonie. Nie w pełni sił jest także Cannavaro. Dodatkowym osłabieniem może być brak Higuaina - w spotkaniu z Getafe ujrzał on żółta kartkę, która eliminuje go z kolejnego meczu. Jednak Real złożył apelację, jej wynik poznamy jeszcze dzisiaj.
W zespole gospodarzy nie zagra najprawdopodobniej Luis Fabiano.
ostatnie spotkanie tych drużyn, rozegrane na Santiago Bernabeu, wygrała Sevilla 4:3.
Moim zdaniem, Sevilla wygra także teraz. Passa Realu musi zostać w końcu przerwana, a wg. mnie dokona tego właśnie Sevilla - podrażniona wysoką porażką z Barceloną, a dodatkowym plusem dla nich jest to, że Real zagra bez kilku ważnych zawodników.
Kurs 2.55 - kuszące ????​
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Jutro o 22.00 na Estadio Mestalla sędzia Muniz Fernandez rozpocznie spotkanie 33. kolejki hiszpańskiej Primera Division, w którym Valencia podejmować będzie kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa FC Barcelonę.
Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek, gdyż obie drużyny znajdują się obecnie w dobrej formie. Co prawda trudno jest porównywać Nietoperzy do Barcy, która w chwili obecnej znajduje się na poziomie wręcz nieosiągalnym dla jakiejkolwiek innej ligowej ekipy. Ale podopieczni Unai Emery&#39;ego również potrafią wygrywać, co pokazują w ostatnim czasie. Jutro o zwycięstwo będzie jednak niezwykle trudno, gdyż pokonanie będącej w tak wysokiej dyspozycji Balugrany to zadanie praktycznie niewykonalne.
Valencia przystąpi do tego spotkania bez Davida Albeldy i Joaquina. Z kolei Barca będzie musiała sobie radzić bez Gabriela Milito i Martina Caceresa.
Będzie to również pojedynek dwóch świetnych napastników - Davida Villi i Samuela Eto&#39;o, którzy walczą między sobą o tytuł najlepszego strzelca Primery. Nawet, jeżeli żaden z nich nie wpisze się jutro na listę strzelców, to goli (i to z obu stron) - moim zdaniem - nie zabraknie, a tym samym Victor Valdes w tym sezonie nie pobije klubowego rekordu bez puszczonej bramki.
Typuję 2:1 dla gości.

Moje typy (bwin):
FC Barcelona 1.80 ⛔
(Ile goli zostanie strzelonych) Więcej niż 2.5 1.55 ✅
(Uda się obydwu drużynom strzelić gola?) Tak 1.50 ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Valencia - FC Barcelona

Barcelona dalej potrafi grać kapitalnie w dodatku nawet bez Messiego, który w spotkaniu z Sevillą odpoczywał. Na Mestalla łatwo o zwycięstwo nie będzie, ale mimo wszystko to świetna Blaugrana jest faworytem tego meczu. Co ciekawe Barcelona w tym sezonie oprócz pierwszego spotkania z Numancią, w każdym pozostałym strzelała minimum jedną bramkę. Śmiem twierdzić, że nie inaczej będzie w pojedynku z Valencią.

Popularne Nietoperze wydostały się z głębokiego kryzysu i dzięki kilku wygranym osadziły się na czwartej pozycji w lidze. Duża w tym zasługa bardzo dobrej dyspozycji graczy ofensywnych Davida Silvy i Davida Villa. Natomiast trochę gorzej wyglądała linia obronna, która traciła bramki... Powracając do stadionu Estadio Mestalla to Valencia w każdym tegorocznym domowym spotkaniu strzelała rywalowi bramkę ! Biorąc pod uwagę fakt, że ofensywni gracze czują się bardzo dobrze i są w formie liczę, że podobnie będzie w spotkaniu z Barceloną nawet biorąc pod uwagę fakt, że Victor Valdes jest coraz bliższy pobicia rekordu Primera Division bez puszczonej bramki. Wychodzi więc na to, że obie drużyny strzelą minimum po jednej bramce. Barcelony raczej remis w tym spotkaniu nie zadowoli stąd spodziewam się otwartej gry do samego końca, wykorzystania błędów jakie popełnia obrona Valencii i kolejnych bramek.

Stąd mój typ na over 2,5 który niejako pokrywa się z typem na zwycięstwo Barcelony, ale wydaje mi się być bezpieczniejszym wrazie niespodziewanej wygranej Valencii, która jeśli nastąpi to raczej nie do zera ;) Moim zdaniem jedyny wynik jaki może być niekorzystny dla typu to 1:1 - oby jednak taki nie padł ;) Jak będzie ? czas pokaże
Mój typ: over 2,5 - 1,55 w Unibet 10/10 ✅ 2-2 ????
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Wydaje mi się, że w tej kolejce warto stawiać na Seville. Real Madryt od kilku dobrych spotkań w lidze nic nie gra, wystarczało to na buble typu Recreativo ale już przy odrobinie lepszym teamie (Getafe) mieli naprawde spore problemy i tylko geniusz Higuaina i Casillasa uratował ich od porażki na Santiago Bernabeu. Dziś czeka ich wyjazd do Sevilli która przegrała co prawda z Barceloną 4:0 (zabawna historia bo w przerwie postawiłem niezłą sumke ze bedzie -4.5 gola i miałem ciężko jak już w 60 którejś minucie było 4:0 a Etoo później miał jeszcze full setek) ale po stracie pierwszej bramki grała bardzo dobrez i dopiero kolejne stracone bramki całkowicie ich podłamały. W mojej ocenie beda chcieli zmazać tę plamę przed własnymi kibicami i dadzą z siebie wszystko. Mam nadzieje, że trener drużyny z Andaluzji postawi od początku na Fredrica Kanoute bo z Barcą siedział on na ławce i w mojej ocenie był to duży błąd. W Madrycie nadal komentowane zajście z udziałem Pepego pewnie odbije sie na ich formie,a sam brak ww zawodnika to wielkie osłabienie. Poza tym wykluczony jest Robben i Sneijder wiec siła ofensywna bedzie sie opierać na genialnym Higuainie, drewnianym Huntelaarze i mającym przebłyski Raulu. Wydaje mi się, że to może nie wystarczyć na sforsowanie obrony Sevilli.
Moja typy: Sevilla- Real Madryt 1, 1x, +2,5 gola, Kanoute strzeli gola.
Pozdro
 
rafhack 0

rafhack

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs: 1,90
Bukmacher: expekt
Analiza: Lider La Liga, FC Barcelona zmierzy się na stadionie Mestalla z Valencią. Barca prezentuje ostatnio wysmienitą formę, co udowodnili w ostatnich meczach, m.in. deklasując Sevillę 4-0. W ostatnim meczu zagrali bez Messiego, ktory raczej dzisiaj zagra. We wtorek Barcelonę czeka mecz w LM, co nie zmienia faktu, iz lider ligi hiszpanskiej nie moze sobie pozwolic na chwile odpoczynku. Maja 6 punktow nad nieustannie sciagjacym ich Realem Madryt, ewentualna strata punktowa w Walencji zblizy Królewskich do Dumy Katalonii. Na mec powołany zostal najlepszy sklad Barcelony. Barca zagra zapewne najlepszym ustawieniem: Valdes-Abidal, Marquez, Puyol, Alves, Iniesta, Xavi, Messi, Keita, Henry, Eto&#39;o. Zapowiada się ciekawy pojedynek miedzu dwoma najlepszymi strzelcami ligi, zatem Davidem Villa i Samuelem Eto&#39;o. W ostatnim czasie Nietoperze prezentują sie wspaniale, ale nie wydaję mi się, aby dali radę sprostać Barcelonie. Dodatkowym minusem po stronie Valenci jest absencja Albeldy i Joaquina. W pierwszym meczu na Camp Nou Barca wygrała 4-0.
Ostatnie mecze Valenci u siebie:
Malaga CF 1:1
Real Valladolid CF 1:2
Recreativo de Huelva 1:1
Getafe CF 4:1
Sevilla FC 3:1
Ostatnie mecze Barcelony na wyjeździe:
Atlético de Madrid 3:4
UD Almería 2:0
Real Valladolid CF 1:0
Getafe CF 1:0
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Jeśli chodzi o Barcelonę, to zamiast grania over 2.5 polecam zwyczajnie typ na Barcę po lepszym kursie, który jak dla mnie może i będzie nawet pewniejszy. Kto wie, czy Barca nie wygra 1-0, lub 2-0? Na pewno nie będzie to łatwy mecz, Valencia ostatnio w świetnej formie, ale nie zapominajmy, że zwycięstwa zostały odniesione z drużynami z dolnej części tabeli Primera Division. Barcelona również gra jak gra, każdy widzi, nie ma co tutaj się rozpisywać, Guardiola na razie tworzy magię, zobaczymy jak długo będą w stanie grać na tak wysokim poziomie. Ostatnio odpoczywał Messi, świetnie zastąpił go Iniesta, który był motorem napędowym. Barca ma całkiem solidną defensywę, a ich styl gry sprawia, że przeciwnik nie ma za bardzo jak tworzyć okazji strzeleckich. Valencia jest trochę nieprzewidywalna, zauważmy, że już nie takie drużyny jak Barca ogrywały ją na Mestallia. Racing, Sporting Gijon, Valladolid. Jak dla mnie defensywa Valencii również jest jaka jest, jeśli Valencia posiada inicjatywę, to wszystko jest dobrze, ale jak druga drużyna zaczyna ją przejmować, to czesto się gubią i tracą dużo bramek. Nie wiem co pewniejsze, over czy win Barca, ale ja jednak skłaniam się ku Barcelonie, bo po lepszym kursie, a prawdopodobieństwo obu zdarzeń wydaje się być podobne.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Valencia - Barcelona

Dzisiaj o 22 na Estadio Mestalla odbędzie się najciekawszy pojedynek tej serii spotkań w lidze hiszpańskiej. Miejscowa Valencia podejmować będzie zespół lidera z Katalonii. Oba zespoły w ostatnim okresie czasu spisują się znakomicie (Barca cały czas wiadomo), ale należy zwrócić uwagę na świetną serie drużyny Valencii (5 ostatnich zwycięstw w lidze). Zespół gospodarzy już jakiś czas temu spłacił wobec graczy swoje zaległości finansowe i odrazu widać to po grze zespołu. Obecnie Valencia zajmuje 4 miejsce w lidze z dorobkiem 55pkt i tracą do trzeciej Sevilli tylko 2 pkt (Sevilla w tej kolejce podejmuje Real, więc zwycięstwo może pozwolić im na przeskoczenie rywala). Valencia w meczach u siebie prezentuje bardzo ładny futbol (bilans 10-3-3), ostatnio ograli u siebie w wysokich stosunkach bramkowych zespoły Getafe (z którym tak męczył się ostatnio Real, czy Sevilla która przegrała u siebie) 4-1, oraz zespół Sevilli 3-1. Barcelona jest liderem hiszpańskiej ligi i ma 6pkt przewagi nad drugim zespołem Realu. Barcelona w meczach u siebie miażdży wszystkich rywali, jednak w meczach wyjazdowych nie jest już tak kolorowo - widać oszczędzanie zespołu i nieforsowanie tempa, jak to jest na Camp Nou. Ostatnie 2 mecze wyjazdowe to skromne zwycięstwa po 1-0 z Getafe i Valladolid. Bilans wyjazdowy Barcy to 12-1-2. W pierwszym meczu w tym sezonie na Camp Nou zespół Barcy ograł dość wyraźnie Valencie 4-0. Jestem pewien, że dzisiaj Valencia postawi bardzo ciężki opór i wygra to spotkanie. A tak prezentuje się historia spotkań pomiędzy tymi zespołami w ostatnich sezonach w meczach rozgrywanych na Mestalla:
Valencia - Barcelona 3-2
Valencia - FC Barcelona 0-3
Valencia - FC Barcelona 2-1
Valencia - Barcelona 1-0
Valencia - Barcelona 0-2
Valencia - Barcelona 0-1
Valencia - Barcelona 1-3
Valencia - Barcelona 2-0

Jak widzimy ostatnie spotkania potwierdzają, że Valencia nie stoi na straconej pozycji i w takiej formie w jakiej są obecnie mogą powalczyć z Barcą. W tych spotkaniach nie padały jeszcze remisy, więc albo Barca gładko rozjedzie Valencie (w co wątpie), albo Valencia po wyrównanym spotkaniu ograją Barcę jedną bramką. Należy także zwrócić uwagę na to, że Barca już we wtorek rozegra pierwszy półfinałowy mecz w Lidze Mistrzów...

Moje propozycje:
Valencia win [4,00] expekt
DW 2-1 [15,00] expekt
DW 3-2 [30,00] expekt
David Villa will score [2,60] expekt
Valencia (-0,5) [3,80] bet365
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o Barcelonę, to zamiast grania over 2.5 polecam zwyczajnie typ na Barcę po lepszym kursie, który jak dla mnie może i będzie nawet pewniejszy. Kto wie, czy Barca nie wygra 1-0, lub 2-0?
Ja właśnie myślę, że Barca nie pobije tego rekordu bez straconej bramki i już dziś gola straci. Valencia naprawdę ma świetną ofensywę. David Villa, David Silva czy też Mata są w dobrej dyspozycji. Do tego tak jak wspominałem Valencia w każdym meczu na Mestalla strzelała bramkę, dlaczego nie miałaby uczynić tego i teraz ?

Jestem ciekaw jak to spotkanie się potoczy, ale pozostaje przy swoim... over 2,5 bezpieczniejszy niż typ na wygraną Barcy ;)
 
W 0

wskw

Użytkownik
Atlético Madrid - Sporting Gijón
Jutro o godzinie 21:00 zmierzy się Atletico - Gijon. Spotkanie zapowiadanie się bardzo ciekawie, zwłaszcza że obie drużyny walczą o punkty. Gijon zmaga się o utrzymanie w lidzie z kolei gospodarze walczą o europejskie puchary. Ostatnie mecz nie przemawia za Los Indios, zostali oni upokorzeni na wyjazdowym meczu z Racing 5-1. Wcześniejsze mecze gospodarzy to dwie wygranie z Numancia 3-0 i z Deportivo 2-1 ich forma bardzo skacząca potrafią wygrać z Barceloną 4-3 zremisować z sąsiadem za miedzy 1-1 i przegrać w ostatnim meczu 5-1. Jest to ostatni dzwonek dla nich, że muszą się wziąć do gry. Uważam, że będą chcieli zmazać czarną plamę po ostatnim meczu i wygrają pewne dwoma bramkami zwłaszcza przed swoją publicznością. Z drugiej strony goście nie wygrali żadnego meczu już o 5 kolejek przegrywając u siebie z ostatnim Espanyolem 3-0 czy to 2-0 z Betisem na wyjeździe. W dobrej dyspozycji jest także napastnik Atletico Forlan u ostatnich dwóch meczach strzeli po jednej bramce i myślę, że jutro również wpakuje jakąś do siatki. Zwłaszcza, że traci tylko dwie bramki do Davida Villi i cztery do Eto&#39;a.
Moje typy:
Diego Forlan strzeli gola kurs: 2.25
Atletico Madrid v Gijon handicap 0:1 Typ: 1 kurs: 1.91
Atletico Madrid v Gijon Typ: 1 kurs: 1.37
Kursy z Gamebookers
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Skład Barcy:
Valdés; Alves, Piqué, Puyol, Abidal; Xavi, Busquets, Keita; Messi, Eto&#39;o e Iniesta
Mooocny, wg mnie Iniesta jest o niebo lepszy w tym momencie niż Henry.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wczoraj Valencia ambitnie przeciwstawiła się Barcelonie. A jak będą wyglądały dzisiejsze spotkania? Sevilla - Real odpuszczam, bo żaden wynik mnie nie zdziwi. Zastanawiam się nad Getafe - Villarreal 1 lub 1x. Villarreal ma olbrzymie problemy na wyjazdach i ostatnio ogólnie bez wielkiej formy. A Getafe niezle gralo z Barcą, Sevillą i Realem.

Mój typ dnia to jednak powrót do formy Atletico. Ich rywalem jest Gijon, które jest w katastrofalnej formie na dodatek teraz zagra bez najlepszego ostatnio zawodnika Barrala, ktory pauzuje za czerwoną kartkę. Gijon jak przegrywa to często różnicą dwóch bramek jak to miało miejsce np. w srodku tygodnia w pojedynku z Espanyolem, w ktorym przegrali az 0-3. Atletico zostalo rozgromione 1-5 w Santander, ale ta porazka powinna zagrac na ambicji piłkarzom, ktorym jesli naprawdę zalezy na europejskich pucharach w przyszlym sezonie to powinni teraz dla dobra swojego i kibicow pewnie rozgromic Gijon. Raz juz zaaplikowali tej druzynie 5 bramek, myślę, że teraz może być podobnie. Forlan, Aguero, Sinama-Pongolle... spodziewam sie wysokiej wygranej Atletico
mój typ; Atletico Madryt (-1,5) 2,025 w Bet365 ✅
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
Espanyol vs Real Betis 17:00

18 Zespoł Laligi podejmuje 12 zespoł . Esponyol bedzie sie bardzo starał aby wygrać i może wygra ale nie to jest istotne w ostatnich 5 meczach u siebie Esponyol traci śr. 1.60 bramki z tego po 2 z realem i sevilla , 3 z mallorca , 1 deportivo i czyste konto z racing . Natomiast betis w 5 ostatnich meczach na wyjazdach strzela śr. 2.00 bramki i tylko 2 razy strzelał mniej niż dwa gole . A w każdym mecz strz. i tracił bramki . W ostatnich meczach między drużynami tylko raz betis nie strzelił 2 bramek i tylko mniej niż 3 bramki więc po kuszącym kursie postawie na Betis Over 1.5 i Oba strzela bramke i over 3.0 ( najwyżej bedzie zwrot) i jeszcze dość ryzykownie Gol przed 28:00 min - TAK .


Espanyol - Real Betis Obie Drużyny Strzelą TAK 1.64 ⛔
Espanyol - Real Betis Poniżej/Powyżej Over 3.0 2.36 ⛔
Espanyol - Real Betis Liczba Goli na Druzyne Real Betis Over 1.5 3.10 ⛔
Espanyol - Real Betis Gol przed 28:00 min - TAK 2.05 ✅

Bukmacher : Betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom