>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka Serie A [22-24 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Totolotek - 100% do 700PLN plus 10zł freebet bez depozytu!

Po zaskakującym remisie Romy z Atalantą sytuacja na szczycie wydaje się przesądzona. Juventus już nie wypuści z rąk scudetto. Walka trwa o 2 miejsce pomiędzy Napoli i Roma oraz o pozycje 5 i 6, w których biorą udział zespoły z Mediolanu, Atalanta i Lazio. To tutaj do końca sezonu czekają nas największe emocje.

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy ;)
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
No jak to sie mówi trzeba kuć zelazo póki gorące
(czytaj-Graj dopóki sie opłaca)

Mianowicie biore dzis pod lupe spotkanie
Chievo - Torino typ 2 @ 2.28 Unibet

Szczerze powiedziwaszy zdziwił mnie ten kurs Torino to jest drużyna ktora ma dobrą paczke począwszy od kandydata na tegorocznego Capocannoniere ,szybkiego Argentynczyka Maxi Lopeza z grającym w srodku Adem&#39;em Ljajiciem no ktorego zaryzykujej i nazwe &quot;drugim&quot; małym Pirlo z Turynu..oczywiscie nie mozna zapomniec o swietnym bocznym obroncy Davide Zappacosta oraz konczac na 30letnim reprezentancie Anglii Joe Harcie..

Najwazniejszy aspekt a w zasadzie dwa ktore mnie sklaniaja do zagrania czystej &quot;dwojki&quot; w tym meczu to

a)straszny szpital u latajacych osłow
Birsa V.(Kontuzja kolana)
Cacciatore F.(Kontuzja)
Inglese R.(Kontuzja)
Meggiorini R.(Kontuzja)
Sardo G.(Kontuzja pachwiny)
Sorrentino S.(Kontuzja goleni)

to lista zawodnikow ktorzy NA PEWNO nie zagraja w słonczne popołudnie na Stadio Marc&#39;Antonio Bentegodi w miescie Romeo i Julii

dodatkowo szansa na brak miejsca w wyjsciowej 11sce mają rowniez
Gamberini A.(Kontuzja)
Rigoni N.(Kontuzja)

Co prawda historia ostatnich 5 meczy H2H na stadionie w Veronie wskazuje na remis w ciemno

23.09.15 SA Chievo Torino 1 : 0
06.01.15 SA Chievo Torino 0 : 0
04.05.14 SA Chievo Torino 0 : 1
12.05.13 SA Chievo Torino 1 : 1
24.09.08 SA Chievo Torino 1 : 1

To mimo wszystko sadze ze braki kadrowe w druzynie gospodarzy oraz ich &quot;FORMA&quot; :

15.04.17 SA Cagliari Chievo 4 : 0
08.04.17 SA Juventus Chievo 2 : 0
02.04.17 SA Chievo Crotone 1 : 2
19.03.17 SA Bologna Chievo 4 : 1
12.03.17 SA Chievo Empoli 4 : 0

aktualna skaza ich na porazke typuje gładkie 1-3 i dwie bramki Bellottiego
Jesli ktos mialby jakies obiekcje Serdecznie zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szczerze powiedziwaszy zdziwił mnie ten kurs Torino to jest drużyna ktora ma dobrą paczke począwszy od kandydata na tegorocznego Capocannoniere ,szybkiego Argentynczyka Maxi Lopeza z grającym w srodku Adem&#39;em Ljajiciem no ktorego zaryzykujej i nazwe &quot;drugim&quot; małym Pirlo z Turynu..oczywiscie nie mozna zapomniec o swietnym bocznym obroncy Davide Zappacosta oraz konczac na 30letnim reprezentancie Anglii Joe Harcie..
Hoho poleciałeś ostro ;)

&quot;szybki Maxi Lopez&quot; - Hmm, szybki może i tak, ale szybko to on wagę jedynie przybiera! Jak to Sinisa ujął kilka miesięcy temu to &quot;Maxi Lopez jedyne co ma maxi to brzuch&quot; ;D Czy z innej beczki &quot;Wygląda jakby nosił ze sobą pralkę&quot;.
Nie wiem kiedy go w akcji ostatnio widziałeś, ale sonduje, że wieki temu.. Ostatnio z Crotone też zmarnował taką setkę, że szok!

&quot;Ljajić grający w środku(..) zwany drugim małym Pirlo&quot; - OMG! Tu już totalna wtopa z Twojej strony. Ljajić to skrzydłowy, z Pirlo sorry, ale żadnego porónania nie widzę. Nie ta pozycja, nie ta klasa, wszystko nie to.

Jeszcze co do Harta to akurat do niego można mieć wiele zarzutów, bo robi takie babole nieraz, że szok. Gra niepewnie na przedpolu. Zawalił im mecz z Interem, remis 2;2 a gdyby nie dwa błędy Harta to by wygrać mogli.

Typu nie neguję, sam lubię Torino w tym sezonie oglądać. Ale trochę koryguję to co napisałeś, bo razi po oczach bardzo!
Powodzenia z typem. Pozdrawiam
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atalanta Bergamo - FC Bologna
Typ: 1
Kurs: 1,32
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela tak w ramach przypomnienia:

Atalanta walczy u europejskie puchary, natomiast dla Bologni sezon skończony, nie grozi im ani spadek ani już walka o coś więcej. Bologna ma bardzo bezbarwny sezon i oni już raczej myślą, żeby go dograć do końca i niech się kończy. Atalanta u siebie zanotowała 10 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki natomiast goście na wyjazdach mają 3 zwycięstwa, 6 remisów i 7 porażek. Stawiam tutaj oczywiście na gospodarzy, którzy powinni być dużo bardziej zmotywowani, by to spotkanie wygrać.
Absencje w Atalancie:
obrońcy Drame (10 występów w tym sezonie) i Zukanovic (19 występów w tym sezonie)
Absencje w Bologni:
pierwszy bramkarz Mirante (17 występów w tym sezonie), obrońcy Pulgar (24 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Helander (9 występów wt ym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Nagy (24 występy w tym sezonie), Rizzo (11 występów w tym sezonie) i Valencia (bez występu) i napastnik Verdi (24 występy w tym sezonie, 5 goli na koncie)
Atalanta jest lepszym zespołem i powinna tutaj zdobyć 3 punkty, jeżeli marzą się jej europejskie puchary.
✅ 3-2
 
kubaaafc 31

kubaaafc

Użytkownik
Zgadzam sie z przedmowca apropo Atalanty. Nie powinni miec wiekszych problemow z Bologna tym bardziej, ze wraca po zawieszeniu motor napedowy Alejandro Gomez .Po kontuzji wraca Spinazzola, ktory powinien zagrac od poczatku. Mam nadzieje, ze w koncu odpali sie Petagna, ktory ostatnio zdecydowanie obnizyl loty. Z meczu na mecz gra co raz gorzej , szczegolnie mozna to bylo zauwazyc przy wpadce z Sassuolo ale tam to wlasciwie caly zespol bil glowa w mur . Licze, ze dzis z oslabiona Bologna nie bedzie kolejnej wpadki .
Atalanta 1.35 Unibet
Mecz Fiorentiny z Interem dla mnie no bet . No moze jedynie BTS ale po 1.49 w Uni nie warty grania. Wahania form obu zespolow sa na tyle duze, ze kompletnie nie mam pomyslu na ten mecz. Rzeklbym, ze tymczasowo nie nawidze obu zespolow z racji ostatnich katastrof ( Viola - Empoli 1-2 , Crotone - Inter 2-1 ) .
Natomiast do was , do starych wyjadaczy mam pytanie apropo faworytow w meczach niedzielnych oraz poniedzialkowych . Lazio odpuszczam ze wzgledu na niziutki kurs (1.14 Unibet) , handi ryzykowne pamietajac np. Napoli - Palermo 1-1 i dosc dobra forme strzelecka Sycylijczykow na wyjazdach. ¨
Bardziej chodzi mi o 4 meczyki - Milan- Empoli (1.34 Unibet) , Sassuolo - Napoli (1.38 Unibet), Pescara - Roma (1.22 Unibet) . Juventus - Genoa(1.17 Unibet na podbicie) .
Milan jak gra u siebie ostatnio wszyscy widzimy. Osobiscie mialem okazje obejrzec mecz z Genoa wprost z trybuny San Siro i mimo 1-0 kontrola Milanu nad meczem byla widoczna. 4-0 z Palermo to juz w ogole popis . Po drugiej stronie Empoli, ktore wydawaloby sie jeszcze przed tygodniem tylko na wlasne zyczenie moze jeszcze dolaczyc do grona spadkowiczow , jednak zwyciestwo na z Fiorentina troszke ich od tego oddalilo. Pytanie czy z Milanem walczacym o puchary beda potrafili sie tak spiac jak z Fiora ??
Napoli bez oslabien, jednak Sassuolo stac na dobry mecz i niespodzianke mimo tego, ze praktycznie sezon dla nich sie skonczyl . Nie sledze az tak meczow Napoli dlatego prosze o rade .
Co do Juventusu i Romy to chyba nie ma watpliwosci .
Remis Pescary z Milanem to istny cud nad Polwyspem Apeninskim. 2 gole Milanu tylko niestety jeden nie do tej bramki co trzeba (biedny Paletta do spolki z Donnaruma) . Mysle , ze po raz drugi cud sie nie zdarzy i Roma nie pozwoli sobie na utrate punktow , tym bardziej , ze sa wypoczeci i praktycznie w najsilniejszym zestawieniu.
Natomiast Genoa chyba ma szczesie, ze nazbierala troche punktow na poczatku sezonu oraz, ze rywale w walce o otrzymanie sa po prostu jeszcze gorsi . Druzyna kompletnie bez wyrazu , pomyslu na gre . Mysle , ze Juve nawet drugim skladem daloby rade z rowniez dosc oslabiona Genoa. Juve po ciezkim meczu w Barcelonie , Pjanic , Pjaca , Marchisio i Cuadrado poza skladem ale mimo to powinni sobie poradzic , nawet malym nakladem sil .
Jest to moj pierwszy post apropo Serie A, jednak przez wiele miesiecy czytalem temat, sugerowalem sie waszymi typami , pomogliscie zarobic( za co wielkie dzieki) , wiec postanowilem i dodac cos od siebie . Mysle czy by nie wejsc grubiej w te typy . Co myslicie ?? Pozdrawiam ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jest to moj pierwszy post w tym temacie . Przez wiele miesiecy czytalem temat, sugerowalem sie waszymi typami , pomogliscie zarobic( za co wielkie dzieki) , wiec postanowilem i dodac cos od siebie . Mysle czy by nie wejsc grubiej w te typy
Super, że na coś się dyskusje i propozycje z tego działu przydały. Fajnie, że piszesz post w naszym dziale, ale dlaczego tak późno ? :p W kazdym razie witam i zachęcam do częstszego udzielania się i dyskusji. ;)

Bardziej chodzi mi o 4 meczyki - Milan- Empoli (1.34 Unibet) , Sassuolo - Napoli (1.38 Unibet), Pescara - Roma (1.22 Unibet) . Juventus - Genoa(1.17 Unibet na podbicie) .

Milan jak gra u siebie ostatnio wszyscy widzimy. Osobiscie mialem okazje obejrzec mecz z Genoa wprost z trybuny San Siro i mimo 1-0 kontrola Milanu nad meczem byla widoczna. 4-0 z Palermo to juz w ogole popis . Po drugiej stronie Empoli, ktore wydawaloby sie jeszcze przed tygodniem tylko na wlasne zyczenie moze jeszcze dolaczyc do grona spadkowiczow , jednak zwyciestwo na z Fiorentina troszke ich od tego oddalilo. Pytanie czy z Milanem walczacym o puchary beda potrafili sie tak spiac jak z Fiora ??


Sam zagrałem w dniu wczorajszym już na Milan. Myślę, że jak mówisz nie powinni mieć kłopotu by pokonać Empoli. Empoli, które wygrało niby mecz z Fiorentina, ale mieli tam dużo szczęscią i trochę sędziego po swojej stronie. No bo ten karny w 90minucie to co jak co, ale mocno kontrowersyjny, delikatnie mówiąc...
Fiorentina bywa chimeryczna, były to derby Toskanii, ale i tak wynik zaskakujący.
Milan jak mówisz z Palermo super zawody, z Interem w derbach mimo 0-2 do przerwy to co jak co, ale Milan był lepszym teamem w pierwszych 45 minutach.
Deulofeu napędza akcje, a od meczu z Palermo jest już Suso, a jak to ważny gracz mówić nie trzeba. Dla mnie najlepszy obok Donnarummy w tym sezonie w Milanie. Gol z Palermo z wolnego to cacuszko, w derbach asysta przy bramce Romagnolego. Empoli jest słabe, według mnie Milan po prostu chce powrotu pucharów, nawet jakby to była Liga Europy. Milan tęskni za meczami w środku tygodnia. A ja tęsknie za Milanem w Europie. Ponadto Milan ma naprawdę przystępny kalendarz w walce o ten cel. Trzeba to wykorzystać.


Roma i Juventus raczej formalność jak mówisz. Róznica klas zbyt duża na korzyść czołowych ekip Serie A. Nawet jak Juventus zagra zmienionym składem to jest przepaść. Ponadto trzeba się rywalowi zrewanżować za tę klęskę 0:3 z pierwszej rundy. Genoa już z powrotem z Ivanem Juricem na ławce, ale przygoda Mandorliniego to był dramat jakiś.

Roma w Pescarze raczej spokojnie, choć czuje, że w tym meczu tez sporo bramek zobaczymy. Zeman nastawia ofensywnie ekipę, Roma nie zawsze broni szczelnie,a Spaletti to też zwolennik ofensywnego stylu. Według mnie będzie strzelanina w poniedziałek, ale to o tym pomyślę jeszcze dokładnie za jakiś czas.

I zostaje jeszcze Napoli, to myślę podobnie jak Ty, że problemów nie powinni mieć w Sassuolo. Gospodarze bez Politano jutro zagrają. Napoli niby coś się mówiło, że Hamsik jakiś drobny uraz. ALe wskoczy zatem Zielu i będzie git także. Napoli musi wygrywać. Na wyjazdach nawet lepiej im się może grać z kontry gdy z przodu Mertens, Insigne i Callejon to ma kto napędzać te szybkie akcje. Sassuolo wygrało wreszcie u siebie z Smapdorią, ale szału ta ekipa nie robi. Widziałem ich mecze z Sampą własnie, z Lazio i Bologną, to nie ma o czym za bardzo mówić. Berardi dość przeciętnie, po tych kontuzjach wpadł w dołek.



Fiorentina - Inter

Dziś ciekawy mecz, ale nie ma w ogóle tutaj pomysłu co typować. Jedni i drudzy to zagadka. Dziwi mnie jednak jedna rzecz, że w kontekście Interu mówi się już, że Stefano Pioli może odejść. Serio?! Przecięż to jakaś farsa. Tak budująć zespół to nigdy nie będą wielcy jak za czasów Jose czy Manciniego! Zagrali 3-4 gorsze mecze, ale przecież zła pozycja w lidze to zasługa De Boera, a Pioli uratował sezon i fakt, że wciaż walczą o LE chociaż! Widać, że nie kumają tego w Interze, więc życzę im dziś porażki :p Tak o po prostu.
Fiorentina jednak też zagadka wielka. Sousa na wylocie po sezonie. Dziś bez Kalinica, który bluzgał sędziemu po meczu z Empoli.
Fiorentina u siebie jednak tylko 1 raz przegrała, własnie z Empoli. Ciekawie może być we Florencji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubaaafc 31

kubaaafc

Użytkownik
Super, że na coś się dyskusje i propozycje z tego działu przydały. Fajnie, że piszesz post w naszym dziale, ale dlaczego tak późno ? :p W kazdym razie witam i zachęcam do częstszego udzielania się i dyskusji. ;)
Dzieki serdeczne , obiecuje poprawe i zmiane z charakteru pogladowego na czestsza aktywnosc w dyskusji ????

Moim oczkiem w glowie mimo wszystko Premier league ale ostatnimi czasy zainteresowanie Serie A wzroslo szczegolnie w charakterze zarobkowym .

Dzieki za sugestie i komentarz co do meczow . Poczekam tez na opinie innych uzytkownikow ale wydaje mi sie, ze niespodzianek byc nie powinno, a nawet jesli jakas sie szykuje to moze trafic na Palermo i Chievo , bo te mecze omijam :p

Licze na wielkie ambicje Milanu , gdyz nowym wlascicielom trzeba sie pokazac i wrocic do Europy . Wszyscy tesknimy za Milanem w srodku tygodnia ???? Napoli , Roma wiadomo o co walcza . Mysle, ze przede wszystkim Rzymianie beda chcieli uniknac El. do Lm po wtopie z Porto w tym sezonie. Napoli wielkie ambicje, genialna ofensywa , oby to jutro pokazali , bo w ostatnim czasie zdobywali duzo ciezsze tereny niz Sassuolo, chocby dwa razy zdobyty Rzym.

Co do Juve to zastanawialem sie rowniez nad Under 3.5 po 1.56 Unibet lub nawet Under 4.5 1.22 Unibet gdzie kurs jest i tak wyzszy od czystego zwyciestwa.

Atalanta juz dzis pograna , Florencja odpuszczona . Z gigantami poczekamy do jutra ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Inter to zagadka, Fiorentina też. Ostatnio gospodarze zdominowali Empoli a dostali 1-2 u siebie.
Dla mnie to jest dobry mecz na rogi, linia 10,5 po 1,8 ✅ np. w dafabet to dobry typ, w ostatnich 4 meczach u siebie Fiorentiny linia była pokryta.
Co do meczu Atalanty, dla mnie goście nie strzelą bramki ⛔, do tego w meczu padnie mniej niż 3,5 gola ⛔.
http://www.flashscore.pl/mecz/x65E0ZWj/#h2h;home
Atalanta u siebie ma takie wyniki ;)
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Sampdoria - Crotone
23.04.2017 godz. 15
Typ: X2 1.93
Fortuna

Końcówka tego sezonu na dole zrobiła się dość ciekawa. Wszystko za sprawą beznadziejnego Empoli, które samo zgotowało sobie nerwy i niepewne jeszcze utrzymanie. Goście wydawało się pewny spadek wraz z Pescarą i Palermo ale ostatnie 3 mecze - 7 punktów, w tym wygrane z Interem czy na wyjezdzie z Chievo. Zostało jeszcze 6 kolejek więc mogą jeszcze powalczyć- obecnie tracą 5 oczek do Empoli. Patrząc na wyniki Gości w tym sezonie to kilka porażek po 2-0 czy 3-0( z Romą przegrali nawet 4-0), ale w większości są to porażki jednobramkowe. Dotychczas gościom udało się w delegacjach ugrać aż 6 punktów za 1 wiktorię i 3 remisy.
Sampdoria jest już na wakacjach - mają pewne utrzymanie a w pucharach nie zagrają.Na chwilę obecną grają o 9 lokatę z Torino. U siebie grają całkiem całkiem - ich bilans 8-5-3 więc może się wydawać że typ absurdalny. Jednak trzeba mieć na uwadze że teraz głownie za zdobywanie punktów biorą się &quot;ogórki&quot;.
Patrząc na to jeszcze że Empoli jedzie do Medilanu na mecz z już &quot;chińskim&quot; AC Milan
to według mnie mają naprawdę zniwelować stratę do ekipy Skorupskiego.
Według mnie warto spróbować.
 
leemon 34

leemon

Użytkownik
Dyscyplina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Genoa
Typ: Dokładny wynik 2:0 ⛔
Kurs: 6,5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Juve pewnie zmierza po 6-te z rzędu scudetto (6 meczów do rozegrania, 8 punktów przewagi). Do arcyważnego spotkania z Monaco w LM zostało 1,5 tygodnia. Juve w tym sezonie a przede wszystkim w ostatnich spotkaniach cechuje duży minimalizm.
Najczęstszym scenariuszem w meczach domowych jest szybkie rozstrzygnięcie w pierwszych 45 minutach. Na 16 takich spotkań w Turynie 12 bianconeri wygrywali już do przerwy, żeby w drugiej połowie grać na zaciągniętym hamulcu, kontrolując mecz i oszczędzać siły na dalszą część sezonu. Spodziewam się podobnego scenariusza w dzisiejszym meczu.
Pozostałe typy: Juventus 1/1 (1,65), under 2,5 (2,4)
 
aman 139

aman

Użytkownik
Milan - Empoli

typ: Pierwsza drużyna wygra do zera kurs 2.22 eFortuna

Ostatnie mecze Milanu napawają optymizmem, wróciła forma z rundy jesiennej gdzie na boisku prym wiódł Suso. Teraz akcje Milanu stają się jeszcze bardziej dynamiczne ze względu na Deulofeu (chociażby kapitalny kontratak zakończony golem z Juventusem). O gola Rossonerrich jestem w tym spotkaniu niemal pewny, a pokrzyżować plany może jedynie Skorupski, bo defensywa Empoli pozostawia wiele do życzenia.

Co do typu.. bardziej wierzę w impotencję strzelecką graczy Empoli, niż solidność obrony Milanu. Choć dla przypomnienia, wynik 1:0 to najczęstszy wynik jaki osiągał w tym sezonie zespół Milanu.
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Rowniez dalem jek Leemon DW 2:0

Juventus wiadomo u siebie &#39;robią&quot; Barcelone u siebie
ale z ekipami pokroju wlasnie Genoa potrafia zanudzic mecz do bólu
spoedziewam sie podobnego scenariuszu jak tydzien temu w meczu z Pescara
Gonzo raz!
Gonzo dwa!

i w myslach juz polfinal LM
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
23.04.2017 g. 20.45 Juvenntus- Genoa
-
Typ: under 3
Kurs: 2,03
Pinnacle
Stawka 5j


O ostatnim dzisiejszym meczu Serie A na Juventus Stadium &quot;Stara Dama&quot; podejmuje zespół Genoi. Juve w niesamowitym gazie, awansowali do półfinału LM po dwumeczu z Barceloną. Juve na własnym stadionie notują niesamowitą serię 32 kolejnych zwycięstw z rzędu. Dziś wbrew pozorom czeka ich trudne zadanie, gdyż zawsze Juventusowi grało się ciężko z dzisiejszym przeciwnikiem.
W poprzednich dwóch sezonach spotkania kończyły sie wynikami 1-0. Dlatego próbuję w tym spotkaniu under bramkowy oraz delikatny handicap w kierunku gości. Mimo iż jestem pod wrażeniem gry gospodarzy, to są też tylko ludźmi i nie sądzę że zleją dzisiaj przyjezdnych, a może nawet stracą punkty.

Juve w obecnym sezonie jeszcze bez straty punktów na własną publicznością, do końca sezonu 4 domowe spotkania, czy powtórzą wyczyn z przed 3 sezonów i osiągną niebotyczny wynik w domowych spotkaniach 19-0-0???

Alternatywne typy:
2 (+2) @ 1,95 Marathonbet 4/10
2 (+1,5) @ 2,55 Marathonbet 3/10
X2 @ 5,50 Marathonbet 2/10
under 1,5 gola @ 5,40 Marathonbet 1/10
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Witam, dziwny post, ale jakze szczery i prosilbym o nie usuwanie
Chcialbym podziekowac fachowcom od tej ligi co tutaj pisza regularnie (Robsona chcialbym pozdrowic bo nie raz typowalismy razem i wiem na co go stac )
Od miesiaca robicie super robote i grajac odwrotnie zarobilem naprawde piekna sume.
Chcialbym sie odwdzieczyc i prosilbym na priv o maila na skrilla i przeleje od razu na dobry trunek! To nie zart, naprawde chcialbym podziekowac.
Pozdrawiam
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
NA szybko sprawdzałem statystyki Milanu i są zadziwiające, w ich spotkaniach pokazano 12 czerwonych kartek
w lidze do tej pory, nie strzelili 4 karnych a ich rywale 3.
Dosyć interesujące.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ja szczerze powiedziawszy zauważyłem, że włoska liga ogółem jest mało opłacalna, gdy gramy na faworytów (kursy są mocno zanizone). Poza Juventusem - każdy może coś odwalic. Granie na wyjazdach na faworytów mija się z celem. Ciężko znaleźć druga taka ligę - premier league czy też Primera Divison są łatwiejsze do rozszyfrowania. We Włoszech kursy poniżej 1,8 lepiej omijać a w szczególności te 1,3 (te właściwie to wszędzie lepiej omijac). Jutro Roma gra z pescara i znowu mamy 1,25. Obiektywnie patrząc to łatwy mecz dla Romy, ale kurs nieopłacalny do gry. Robienie tasiemki na faworytów - musiałbym przyjrzeć się ale we Włoszech nie wiem kiedy ostatnio wszyscy faworyci wygrali dlatego łączenie 4 zdarzeń co najmniej z faworytam z jednej ligi uważam za nieopłacalne.
Dzisiaj Juventus powinien sobie poradzić z genoa i tutaj szukałbym czegoś w stylu Juventus i poniżej 3,5. Nie zerkalem na kursy (podejrzewam ze marne), ale Juventus to jedyny zespół któremu we Włoszech ufam. Ja na waszym miejscu bym trzymał się z dala od wŁochów. No chyba, że zobaczycie coś w granicach 1,7-1,8 u siebie albo gracie jakieś X2 na wyjeździe.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Witam, dziwny post, ale jakze szczery i prosilbym o nie usuwanie
Chcialbym podziekowac fachowcom od tej ligi co tutaj pisza regularnie (Robsona chcialbym pozdrowic bo nie raz typowalismy razem i wiem na co go stac )
Od miesiaca robicie super robote i grajac odwrotnie zarobilem naprawde piekna sume.
Chcialbym sie odwdzieczyc i prosilbym na priv o maila na skrilla i przeleje od razu na dobry trunek! To nie zart, naprawde chcialbym podziekowac.
Pozdrawiam
To może ja pierwszy rzucę kamieniem i polecę swoją osobę, oczywiście pod warunkiem jak jesteś na plus.
Taką fajną whisky z dłuższym leżakowaniem nie pogardziłbym :grin:

Ja szczerze powiedziawszy zauważyłem, że włoska liga ogółem jest mało opłacalna, gdy gramy na faworytów (kursy są mocno zanizone). Poza Juventusem - każdy może coś odwalic. Granie na wyjazdach na faworytów mija się z celem. Ciężko znaleźć druga taka ligę - premier league czy też Primera Divison są łatwiejsze do rozszyfrowania. We Włoszech kursy poniżej 1,8 lepiej omijać a w szczególności te 1,3 (te właściwie to wszędzie lepiej omijac). Jutro Roma gra z pescara i znowu mamy 1,25. Obiektywnie patrząc to łatwy mecz dla Romy, ale kurs nieopłacalny do gry. Robienie tasiemki na faworytów - musiałbym przyjrzeć się ale we Włoszech nie wiem kiedy ostatnio wszyscy faworyci wygrali dlatego łączenie 4 zdarzeń co najmniej z faworytam z jednej ligi uważam za nieopłacalne.
100% racji.
W zasadzie chce coś do tego tekstu dodać, ale nie wiem co. Dzisiejsze Napoli @1,4 na wyjeździe i co? i remis. Tydzień temu Fiorentina u siebie @1,3 z patologią z Empoli i co? 1-2 w plecy. Dzisiejszego Milanu nie wspominam nawet.
Powiem Wam szczerze że ze 2 sezony temu było zdecydowanie lepiej. Kartki ładnie chodziły i całe przewidywania pod faworytów były znośne. Teraz mamy sytuację, że na słynne Milan-Calgiari oddsy wystawiły 3,5 linie(!) czerwona = 2 zółte i nawet tego nie przekroczyli. Co do wyjazdów, Lazio @1,6 w Genoi tydzień temu i co? remis. Takich przypadków jest cała masa nie ma co wymieniać wszystkiego.
Ktoś powie, macie problem z faworytami to grajcie dogów i zarabiajcie na niespodziankach. Ale jak racjonalnie przewidzieć i polecać takie coś jak wyniki w;
Crotone 2-1 Inter
Fiorentina 1-2 Empoli
Pescara 1-1 Milan
Milan 1-2 Empoli
(To jest tylko ostatni miesiąc)
W życiu nie znalazłbym pół powodu, żeby iść w dzisiejsze Empoli a oni ni z tego ni owego robią 6 punktów na takich wyjazdach ???? Brzmi jak żart. 2 tyg temu nie wiedzieli o co chodzi jak przyszło im grać z ... Pescarą u siebie. Uratowany remis i zero perspektyw na końcówkę ligi,tydzień temu skazywałem ich na &quot;śmierć&quot; i spadek z ligi, kosztem Crotone które faktycznie jest w teraz w dobrej dyspozycji, ale to co robi teraz Empoli dla mnie jest niezrozumiałą sytuacją.
Tak jak wspomniałem, liga zrobiła się strasznie ciężka do typowania a co za tym idzie ze słabymi kursami w ogóle nie wartymi świeczki. Top7 z powodu maksymalnie zaniżanych kursów praktycznie nie do grania. Pozostała cześć średniaków w tabeli jest strasznie zachwiana i nawet przy równych kursach jest ciężko cokolwiek przewidzieć. Oczywiście da radę coś skubnąć tak jak na ostatnim kryzysie Genoi, gdzie praktycznie każdy ich lał, ale to jednak w moim odczuciu nie to co kiedyś.
Z ostatnich betów co było warte i naprawdę żal dla tych co się nie decydowali to na pewno takie Lazio - Napoli, gdzie mamy i tak zaniżone 2,4 na gości, ale jednak pewne łatwe zwycięstwo 3-0. Chociaż z drugiej strony taka Atalanta robiąca furorę w tym sezonie grała z Napoli i Romą 4 razy i ma bilans 3-1-0 nawet w przysłowiowej czołówce ciężko cokolwiek przewidywać.
W obecnej kolejce @2,3 Torino przy osłabionym Chievo jako tako. Podobnie przehandlowanie Sampdorii na wygraną Crotone. Mecz oglądałem wyrywkowo co prawda z Milan-Empoli ale Doria już ostatnimi czasy się pokazała jak dała Vojvodinie w pucharach 0-3 we Włoszech na stadionie Torino. Tutaj w dodatku 1-0 ht i ostatecznie 1-2 wcale mnie nie zdziwiło.
W tym sezonie jak się zastanowić to największym hitem było na pewno polowanie na Juventus i jego undery. Na live kopalnia złota. Robią 2-0 z takim przysłowiowym Lazio i można łapać dobre linie z super kursami a tam jak te 2-0 w 30&#39; minucie wpadło tak zostawało. Dopiero dzisiaj wyżej rozwalili tych grajków bez honoru z Genoi.
No i na pewno rzuty rożne, bo te chodzą bardzo miło i często i gęsto są przekraczane przez magiczną barierę over14 rożnych
Nie chce nikogo oczywiście zniechęcać, ale fakt is fakt i nie ma co sobie mydlić oczu.
W tym roku mniej polecam typów, ale to nie jest na zasadzie lenistwa czy czegoś a tego, że nie raz nie jestem wstanie niczego godnego znaleźć. Ale jeśli chcecie ode mnie radę nad czym się teraz skupić przy ostatnich meczach to na pewno overy. Włosi uwielbiają grać na wesoło na koniec sezonu, słynne karne, gdzie taki Luca Toni albo Antonio Di Natale ładowali sobie ostatni bramki w karierach. Szukajcie który zasłużony snajper kończy karierę a karny czy gol w ostatnim meczu na 99% pewny, podobnie jak hat trick Higuaina z Frosione w ostatniej kolejce tamtego sezonu dający rekord goli w Serie A ;)
Kończymy jutrzejszym ostatnim meczem, także można swobodnie się wypowiedzieć i pochwalić się swoim doświadczeniem. Chętnie posłucham innych komentarzy w tej sprawie i pewnie nie tylko ja jestem ciekawy jak Wy oceniacie te rozgrywki na przestrzeni ostatnich lat. Oczywiście pod kątem bukmacherskim.
 
S 31

szynka

Użytkownik
Moim zdaniem dwie powyższe wypowiedzi w 100% trafne, aż jestem zdziwiony że dokładnie te same wnioski i przemyślenia mam. Od siebie dodam tyle, że spośród wszystkich lig włoska wydaje mi się być tą, którą najlepiej znam- ale yielda mam na niej jednego z najgorszych spośród wszystkich lig jakie gram. Dziś co prawda zagrałem tylko singla remis Sassuolo-Napoli, ale dalej jestem w trakcie całego sezonu na małym minusie. Jedyne co jest w miarę przewidywalne to overy- choć i od tego zdarzają się oczywiście wyjątki. I takiego wyjątku poszukam jutro, bo jak zobaczyłem te linie na overy/bts w meczu Romy to mi gały z orbit wyszły. Under 3,5 albo BTS-NIE po kursach grubo powyżej 2 moim zdaniem jak najbardziej do grania. Pescara już nie jest taka tragiczna z tyłu po zmianie trenera, Roma z kolei dosyć solidna defensywa i bramkarz Wojciech Szczęsny w czołówce bramkarzy z czystymi kontami. Trochę się boję ofensywy Romy, bo oni są tutaj w stanie nastrzelać, natomiast Pescara z przodu totalnie mnie nie przekonuje- grają ambitnie, ale mają koszmarną skuteczność a rywal dziś będzie z bardzo wysokiej półki. Obie drużyny bez większych osłabień, dlatego ode mnie polecam:
BTS-NIE @2.54 u ruska,
alternatywnie: under 3,5 @2,24 u ruska
i za grosze: remis po kosmicznym kursie 7,6 również u ruska
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
@up
Oczywiście kursy są bardzo zachęcające, jednakże w mojej opinii jest to mecz z kategorii &quot;niewiadome&quot; (przynajmniej pod względem liczby goli). Dlaczego? Otóż, sądzę, że zwycięzcą tego starcia będzie Roma. Aczkolwiek Rzymianie mają tendencję do cofnięcia się po zdobyciu bramki dającej prowadzenie lub też przy korzystnym wyniku grania byle dograć do 90 minuty spotkania. Zaś trenerem gospodarzy jest nie kto inny jak Zdenek Zeman, czyli trener ULTRAOFENSYWNY. Polecam poczytać kilka jego wywiadów, zobaczyć jak grały jego drużyny, jest bardzo ciekawy człowiek, a jak można wywnioskować z poprzedniego zdania, nie będzie chciał skończyć tego meczu z zerowym dorobkiem bramkowym. Z dostępnych opcji można by spróbować zagrać wynik do przerwy i na koniec spotkania 2/2 - choć kurs jest dosyć niski, bądź też zaryzykować wysoką wygraną Romy, ta bowiem nie wygrała jeszcze w tym sezonie jakoś wysoko. Ja na ten moment to spotkanie odpuszczam, ale przed telewizorem wieczorem na pewno zasiądę.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Kursy na undery dzisiaj tym bardziej kuszace biorac pod uwage wyniki tej kolejki - czytaj - mase goli i same i overki 2,5 gola.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom