>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

34. kolejka Eredivisie / Jupiler Pro League play-off (6-8.05.2016)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Ostatnia kolejka w Holandii. Ajax jest o krok od mistrzostwa. Ich rywalem będzie zespół De Graafschaps. I mimo, iż zespół Milika gra na wyjeździe wszystko wydaje się być rozstrzygnięte. PSV natomiast podejmie Zwolle, także w wyjazdowym starciu. Ciekawie wyglądają też mecze z dołu tabeli. Willem gra o pewny byt z Rodą. Jednak to Excelsior podejmie Cambuur, czyli ekipę, która opuściła już szeregi Eredivisie.
W Belgii sytuacja wygląda mimo wszystko o wiele ciekawiej. Gandawa stoi przed ostateczną szansą dogonienia czołówki. Muszą bowiem wygrać starcie z Clubem Brugge u siebie. Ponadto Anderlecht prawdopodobnie ogra Oostende. Po porażce 2:4, poszukają w niedzielę rewanżu.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
08.05. niedziela godz. 18.00
Gent - Brugge

Wchodzę grubo w remis w tym spotkaniu ... jak pisał Benek_26 w niedziele o 14.30 Anderlecht gra u siebie Ostendą i na pewno wezmie rewanz za porazke w Ostendzie (4-2!), tym samym zrówna się na parę godzin w tabeli z Brugią.
Dla Gent to ostatnia szansa zeby zachować szanse na mistrzostwo, ich zwyciestow mocno scisnie tabele w pierwszej trojce ale to Bruggia jest delikatnym faworytem w tym spotkaniu i to oni rozdają karty w lidze. Kluczowy jest terminarz kolejnych spotkan. Sądze ze Bruggia bedzie zadowolona nawet z remisu w tym spotkaniu gdyż da on jej 1 punkt przewagi nad Anderlechtem z ktorym zmierzy sie bezposrednio u siebie w kolejnej kolejce i równiez wtedy wystarczy jej remis gdyż dwa ostatnie spotkania gra z cieniasami (away Waregem, home Oostende). Scenariusz na mistrzostwo Brugii wyglada zatem prosto: nie przegrać w Gandawie i nie przegrać u siebie z Anderlechtem i nie musimy sie ogladać na innych. Na 3 spotkania u siebie Gent zremisował juz dwa razy, Bruggia natomiast ... uwaga, nie zremisowała od 33 kolejek w lidze ???? Z drugiej strony na wyjazdach spisuje sie gorzej gdyż przegrała 2 z 3 spotkań (z Anderlechtem i Genk). Wyjazd do Gent to dobra okazja żeby wreszcie zremisować i na to liczę w tym spotkaniu.
Gent - Brugge X @ 3,50 bet 3 6 5 / Ónibet ⛔

Co myślicie ?
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Każda liga ma swoją specyfikę. Liga holenderska również. Jutro mamy ostatnią kolejkę eredivisie więc nie przynudzając przystąpię do rzeczy. Meczu Ajaxu nie warto ruszać. zapewne go wygrają ale po takim kursie szkoda nerwów Jeżeli zakładamy że Ajax to wygrywa to mecz Zwolle PSV ma znaczenie tylko dla jednej strony - dla gospodarzy. Walczą oni o udział w pucharach i aby sobie zapewnić baraże do LE ( bez względu na wyniki innych spotkań ) potrzebują 1 punktu. Specyfika tej ligi patrząc na poprzednie sezony polega na tym że czasami właśnie ekipy potrzebujące punktów potrafią je również w ostatnich kolejkach gubić...
Mam trzy propozycje - zobaczymy co z tego wyjdzie. Gram tu raczej przeciwko ruchom kursowym...
Feyenoord - NEC ( NEC gra ostatnio fatalnie i ich udział w barażach byłby niespodzianką )
Feyenoord kurs 1,57 STS
Zwolle - PSV
X - kurs 4,40 STS
Roda - Willem II
Roda kurs 2,9 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj czeka nas zażarta walka w Eredivisie.
De Graafschap - Ajax Amsterdam

Gospodarze są już pewni gry w barażach, u gospodarzy dzisiaj nie zobaczymy Proppera, Heusinkvelda, Lammersa oraz Linthorsta. Dzisiaj przyjeżdża Ajax Amsterdam który walczy o mistrzostwo mają tyle samo punktów co PSV jednak przeważają bramkami (+6) Jeżeli więc PSV chce zrównać się z Ajaxem musi szybko rozpocząć strzelaninę w Zwolle, Arkadiusz Milik który w tym sezonie zdobył 21 bramek ma marne szansę na koronę króla strzelców ponieważ traci 5 bramek do prowadzącego Janssena, Drużyna Ajaxu nie przegrała z De Graafschap od czternastu spotkań, również nic nie zanosi się aby dzisiaj się to zmieniło. O spotkaniu PSV niema sensu pisać osobno muszą rozpocząć szybko strzelaninę ale również Ajax będzie chciał strzelić szybko bramkę by rozwiać wątpliwości PSV.
De Graafschap - Ajax over 3,5 @@ 1.90 Otobet ⛔
De Graafschap - Ajax over 4,5 @@ 2.80 Unibet ⛔
Zwolle - PSV over 3,5 @@ 1.73 Otobet ✅
Zwolle - PSV over 4,5 @@ 2.60 Unibet ⛔
 
keslerski 1

keslerski

Użytkownik
Na Dziś
Feyenoord - NEC 1

Zwolle - PSV 2

De Graafschap - Ajax 2 -1,5

Szybka analiza:
NEC kompletnie bez formy w ostatnich meczach Feyenoord mysle odniesie latwe zwyciestwo. Ajax jak i PSV walcza o tytul lecz tutaj Ajax ma prostsza droge, nie ma tutaj miejsca na potkniecie
@3,09 stawka 100zl
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Co ten Ajax? Aktualnie przegrywają mistrzostwo. I zapewne uwalaja mnóstwo kuponów.
E: 5 kuponów wtopione, a liczyłem na skromne 2:0.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Nie wiem co pomyslał trener zdejmujac Milika i Cernego, którzy grali dobre zawody... od tamtej pory, od 70 minuty Ajax nic nie gra. Jak strzelą teraz to na mega farcie

Edit No i Ajax zremisował na własne życzenie.
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Brawo Frank. Czas na szukanie pracy. Szkoda Milika, powinien się zabrać stamtąd w jasną cholerę.

PS. Jako ciekawostka za Milika wszedł rodowity holender &quot;Anwar El-Ghazi&quot; ????

Robson// Rozumiem frustrację, ale proszę o brak agresji w postach.
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
W drugiej połowie mieli jeden celny strzał na bramkę. Jak można być takim bakłażanem i zniweczyć dorobek całego sezonu. I to ze spadkowiczem, który nie grał o nic. Mam nadzieję, że Espanyol też zremisuje ;]
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Jest to chba jedna z najwiekszych sensacji w europejskiej piłce na przestrzeni wielu ostatnich lat..,
Nie no największą sensacją ostatnich lat to nie wątpliwie tytuł lisów w Anglii, ale na drugim miejscu może może
 
K 51

kolo12

Użytkownik
dla mnie to byla tak peffka na 99,99% a tu - oj buk dzis pewnei liczyl kase. MAm nadziej z eto sie bedzie mscic na ajaxie i moze nawet spadnie w przyszlym sezonie ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
dla mnie to byla tak peffka na 99,99% a tu - oj buk dzis pewnei liczyl kase. MAm nadziej z eto sie bedzie mscic na ajaxie i moze nawet spadnie w przyszlym sezonie ????
14 Spotkań wygranych pod rząd z tym rywalem a tutaj Ajax taką &#39;&#39;&#39;kupę&#39;&#39; zagrał. Nic tylko się śmiać że można przegrać w tak łatwy sposób mistrzostwo ale to jest sport PSV świętuje a Ajax no cóż....????
 
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
Zdjęcie Milika który jest nieprzewidywalny i przecież mógł coś strzelić a wpuszczenie Elghaziego to &quot;trenerski kryminał&quot; ...

Jeden mecz zaprzepaścił pracę i dobrą grę w całym sezonie. myślę że parę zawodników odejdzie latem...
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Bez przesady z tą dobrą grą. Wiele meczów zagrali na tragicznym poziomie, nawet tych wygranych.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Zgadzam się. Nie jestem taki pewny czy Ajax na ten tytuł zasłużył. W zasadzie &quot;szansę&quot; na tytuł podarował im sędzia w meczu z Utrechtem , kiedy to zagwizdał faul którego nie było na Miliku. Potem bramka na 2-2 i oto punkt, który miał dać mistrza. Wtedy przed dwoma ostatnimi kolejkami sam postawiłem, że Ajax zdobędzie już majstra po @1,72 bo nie wierzyłem, że coś się tu zmieni, a już na pewno nie z 17. drużyną ligi, a tu proszę, proszę taka klapa. Szkoda typu, ale czy Ajax zasłużył na tytuł? Być może, ale to kwestia do dyskusji.
 
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Moim zdaniem Ajax powinien był to wygrać. Dla mnie to, że PSV gra w europejskich pucharach dalej, a Ajax nie to już był wystarczający argument. Sam Ajax miał kupę szczęścia choćby z Utrechtem z tym karnym i nie tylko w tym meczu. Myślę, że PSV zasłużyło na tytuł trochę bardziej, co nie zmienia faktu, że Ajax zachował się jak frajerzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom