>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

34. kolejka I ligi (03.06.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
forBET!
forBet - bonus 100% do 600zł!
Zapraszam do pisania analiz oraz podawania typów na 34. kolejkę I ligi.​
 
B 167

borys30

Użytkownik
Stomil + Łęczna ???????????? fajny dubel na papierze rywale o pietruszkę wątpliwe by gryźli trawę o każdą piłkę. Obie ekipy ostatnio niezłe wyniki pokazujące że im zależy by zostać na danym poziomie rozgrywek. ;)
Łęczna dziś pokazała jak im zależy dno i kilo mułu ????
 
J 185

jkj

Użytkownik
Chojnice @1,75✅
-1,5 @3✅
Over 3,5 @3,2 Fortuna✅ Łatwo i przyjemnie 100% analizy sprawdzonej.
Dziś w Chojnicach ostatni mecz w tym sezonie.Gospodarzą nie udało sie awansowac wiadomo chcieli mysleli o tym, ale do konca nie mieli tego zespołu, ktory wywalczył awans moze na kolejny rok.Bytovia sie konczy zespol bez sponsora to jakby powiedziec piłkarza nie za bardzo bedzie sie chciało biegac hehe dla mnie dzis Chojniczanka sie rozprawi i to mocno a do tego wysoki over w meczu bedzie.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Chojnice @1,75
-1,5 @3
Over 3,5 @3,2 Fortuna
Dziś w Chojnicach ostatni mecz w tym sezonie.Gospodarzą nie udało sie awansowac wiadomo chcieli mysleli o tym, ale do konca nie mieli tego zespołu, ktory wywalczył awans moze na kolejny rok.Bytovia sie konczy zespol bez sponsora to jakby powiedziec piłkarza nie za bardzo bedzie sie chciało biegac hehe dla mnie dzis Chojniczanka sie rozprawi i to mocno a do tego wysoki over w meczu bedzie.
Walisz fleki gościu. Od początku było wiadomo, że Chojnice pod koniec zaczną odpuszczać. Oni po raz kolejny mieli wyjebane na ten awans. Stadion w modernizacji i pewnie w przyszłym sezonie już pójdą na ekstraklasę.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Raków @2,8 sts⛔ szkoda ostatnia akcja.mozna było zamykac jednak spokojnie.
Za mniejsza stawke zagram rowniez Raków.Maja fajny zespół wiem ktos pomysli o nic nie graja a Siedlce o utrzymanie tylko dlaczego nie wygrali w ostatniej kolejce? Juz by sie utrzymali.W normalnych warunkach tutaj mielibyśmy kurs @1,8 uwazam, że taki kurs jaki dzis daja trzeba spróbować .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom