>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka I ligi (06.06.2015)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

bet365​

Przed nami ostatnia kolejka I ligi. W Lubinie zmierzą się dwie drużyny, które wywalczyły już awans do Ekstraklasy. Kto w pojedynku przyszłych beniaminków okaże się lepszy?
Na dole jedna niewiadoma. Tychy czy Siedlce, Siedlce czy Tychy. W lepszej sytuacji Pogoń, która otrzyma darmowe 3 punkty za mecz z Flotą, wobec czego GKS Tychy musi wygrać, aby się utrzymać. Patrząc na formę wyjazdową zadanie przed podopiecznymi Tomasza Hajty arcytrudne. W Głogowie mini derby Dolnego Śląska natomiast w Grudziądzu ostatni mecz na pierwszoligowym szczeblu rozegra Widzew Łódź.

Zaparaszam do dyskusji i pisania analiz.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ostatnie kolejka 1 ligi, znamy prawie wszystkie rozstrzygnięcia. Awans Zagłębia i Niecieczy. Do 2 ligi spada Widzew, no i z przyczyn wiadomych Flota (choć pewnie spadną nie do 2 , a niżej, o ile reaktywują drużynę). Pozostaje do podziału jedno miejsce spadkowe i jedno barażowe.
Mamy dwóch chętnych Pogoń Siedlce - 27 punktów oraz GKS Tychy - 28 punktów.
Pogoń Siedlce ma tego farta, że ostatni mecz to mecz z Flotą Świnoujście czyli 3 darmowe punkty, zatem przeskakują GKS i są w tej chwili na miejscu barażowym z liczbą 30 punktów.
Zatem GKS musi to spotkanie wygrać i jak to przy okazji meczy o wszystko są domysły różnego rodzaju i spiski. Jak to już ktoś kiedyś pisał, że możliwa jest ustawka meczu Dolcan vs GKS Tychy, a dlaczego?
A no dlatego, że trenerem GKSu jest Halto, trenerem Dolcanu Dariusz Dźwigała, panowie pracowali razem w Jagiellonii. Choć jak wiadomo to tylko gdybanie ;)
Jak będzie przekonamy się czy T. Hajto będzie w stanie przygotować zespół do walki, bo z motywacją nie powinno być problemu.
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Dla mnie jak nie będzie na układzie to szansa, że Tychy ugrają coś sportowo jest żadna. Kiedy kurs na GKS był w okolicach dwójki i up to można było lekko atakować po 1.67 to kompletnie bez sensu. Reszta spotkań jak wiadomo wakacyjna. Ja płaską gram
Zagłębie - Termalica over 2.5 1.95
Wigry Suwałki DNB 1.9
Chrobry - Miedź BTS Tak 1.9
W meczu Zagłębia widzę bramki. Mocno ofensywne drużyny które nie grają o nic i mogą na luzie pobawić się w piłkę świętując awanse. Kości nie będą trzeszczały ale mecz będzie. Poza tym wielu zawodników ma motywacje bo idzie ekstraklasa wiadomo trzeba wzmocnić skład i nikt nie chcę zostać odstrzelony. Wigry moim zdaniem są faworytem bo Wiśle przetrącono kręgosłup. Z tego co widziałem w dwóch ostatnich meczach Płocczanie nadal są w szoku że wieś Nieciecza a nie oni są w ekstraklasie. W Suwałkach nikt za darmo punktu nie dostaję to trudny teren. W meczu Chrobrego mamy derby regionu. Drużyny grają o nic ale w derbach powinni pobiegać. W meczach tych drużyn BTS padał zawsze. Myślę że tak będzie i tym razem. Stawka lekka.
 
T 0

trygron

Użytkownik
możliwa jest ustawka meczu Dolcan vs GKS Tychy, a dlaczego?

A no dlatego, że trenerem GKSu jest Halto, trenerem Dolcanu Dariusz Dźwigała, panowie pracowali razem w Jagiellonii.
Chodzą słuchy że obaj się nie lubią i gospodarze powinni być jednak zmotywowani żeby nie przegrać.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Ja bym dzisiaj poszedł w stronę Chojniczanki, która zagra na wyjeździe z Bytovia Bytów. Tomasz Kafarski, nie będzie mógł skorzystać z usług aż 5 zawodników. Choć od poniedziałku Daniel Mąka i Łukasz Wróbel wznowili treningi z zespołem, mało prawdopodobne, że zobaczymy ich w sobotę na murawie. Na pewno nie wystąpią pauzujący za kartki Tadeusz Socha, Michał Jakóbowski i Krzysztof Bąk.
Tylko nieco lepiej wygląda sytuacja w obozie Chojniczanki, gdzie trener Mariusz Pawlak nie będzie mógł skorzystać z trzech piłkarzy. Za kartki pauzuje pomocnik Przemysław Pietruszka. Z powodu kontuzji nie zagra w Bytowie inny zawodnik środka pola, Paweł Iwanicki, a pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Przemysława Pietruszki.
Dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami zakończyły się zwycięstwami Chojniczanki. Myślę że Druex a raczej Drutex jest usatysfakcjonowany pozostaniem w lidze i nic do szczęścia im już nie potrzeba. Chojniczanka może po zwycięstwie awansować nawet na 5 pozycję w tabeli. A to wiadomo wiąże się z wyższą premią za miejsce na koniec sezonu. Chojniczanka jest 3 siłą w 1 lidze jeśli chodzi o zdobycz bramkową. Tylko Zagłębie i Termalica (które awansowały do ekstraklasy), strzelały więcej goli od Chojniczaki. Jak widać siłę ognia mają z przodu. Nieco gorzej jest z defensywą. Ale mniejsza o to...
Bytovia Bytów - Chojniczaka Chojnice 0:1 ✅
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.23
Betgun
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
GKS - Arka @ 1X @1,28 ✅ 0:0
Olimpia - Widzew @ 1 @ 1,33 ⛔ 1:1 ???? Szkoda...
Zagłębie - Nieciecza @ 1 @ 1,29 ✅ 1:1
AKO: 2,21

Mało czasu więc na szybko. Jak dla mnie bardzo mocny tripel. Arka gra piach. Drużyna nie ma obecnie żadnego stylu, a i straciła posłuch u Nicińskiego, który się totalnie pogubił. GieKSa wróciła na dobre tory, widać dużo poprawę w stosunku do tego co było na początku rundy. Widzew mocno osłabiony. Za kartki pauzują Nishi i Mroziński, a dodatkowo zabraknie Bernhardta, który wyjechał na zgrupowanie kadry. Od kilku dni nie ma już w Łodzi najlepszego obrońcy łodzian - Krystiana Nowaka, który poprosił o rozwiązanie kontraktu na który zgodził się klub. Wobec tylu absencji Stawowy zmuszony był powołać czterech juniorów, którzy zostali zgłoszeni do I ligi. Olimpia w formie i tutaj powinna być widoczna zdecydowana różnica.
Na koniec szlagier, który zostanie rozegrany w Lubinie. Zagłębie tego meczu nie przegra. Dziś w Lubinie świętowanie, które ma być potwierdzone pewną wygraną, która w świetnym stylu zakończyłaby sezon na pierwszoligowym szczeblu. Krążą plotki jakoby Mandrysz miał dać szansę kilku rezerwowym. Podpurka 1X jak najbardziej do gry.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Przyrowski już chyba uciekł z GKS-u , Florek w bramce. Kursy powinny się odwracać na live. Myślę, że ustawki nie będzie i za drobne można spokojnie grać wygraną gospodarzy. Padlina jaką gra drużyna z mojego miasta, trener który ma tak tajemną wiedze, że aż nie potrafi jej przekazać niestety musi się równać spadkiem z ligi. Będziemy mieli najpiękniejszy stadion w 2 lidze nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Wygrana Tyszan będzie śmierdzieć bardziej niż wybór Kataru na gospodarza MŚ. Hajto wyp.... !!
Typ: Dolcan 4,25✅ óni

Typ wszedł, ale i tak smutno na sercu :-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom