>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 kolejka I ligi 27.05.2012

Status
Zamknięty.
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Piast - Zawisza
Analiza przed ostatnia kolejka z 90minut.pl
W Gliwicach dzis zapowiadaja sie pilkarskie szachy.. w Mojej ocenie zagraja spokojna 1 polowka, z uwazna gra z tylu obu druzyn przede wszystkim, aby nie stracic bramki.. stawka meczu ogromna.. dla wielu pilkarzy byc moze najwazniejszy mecz w zyciu. Nie licze w 1 polowce na fajerwerki, ba w mojej ocenie nudna 1 polowka na 0:0 i obserwacja, nasluchiwanie co sie dzieje w Gdyni i w meczu Kolejarza.
Bardzo podoba mi sie typ z tobetu: Time of 1st goal: 28:00 min or later/No goal @ 1.77
W Gdyni nie wyszli na trening i wystawiaja kilku mlodych bardzo licze ze jednak nie odpuszcza znienawidzonym paprykarzom i przynajmniej zagraja na remis.. wowczas w Gliwicach obie ekipy zawodowa sie remisem.. i nie dziwi mnie tutaj 0:0 FT na czujce co sie dzieje w Gdyni.. jezeli tak bedzie korzystnie duza szansa na taki wynik..
Chlopacy z Bydgoszczy za awans dostaja milion na podział.. wierze ze dadza dzis z siebie wszystko i Zawisza po 18 latach wroci do ekstraklasy !! Piast nawet jezeli przegra w najgorszy razie zagra baraz o ektraklase z Pogonia
FF wzialem dubelki:
Arka 1X 2.37 + Piast - Zawisza X @ 3.30 @ 7.38 Bet365
Arka 1X 2.35 + Piast - Zawisza 0:0 11.50 @ 27.03 Bwin
i HT 0:0 w Gliwicach @ 2.95 Bwin (betsson ma tutaj 1.98 :shocked ????
---
z obozu Olimpi Grudziadz: Niestety w zespole &quot;biało-zielonych&quot; zabraknie z powodu kontuzji Michała Stachurskiego, Janusza Dziedzica, Macieja Dąbrowskiego, Adama Cieślińskiego, Michała Wróbla i kapitana Bartłomieja Kowalskiego.
jednak tego nie ruszalem, bo w Zabkach takze widzi mi sie remis, moze 1:0
 
M 135

mhm

Użytkownik
Odnośnie meczu Kolejorza to dla tych którzy twierdzą, że grozi im awans to przecież lepiej wam pograć Arkę (6,00) + Piast (2,10) bo w takim wypadku będzie im ten awans groził. I tak oto macie ako ponad 12,00 a nie jakieś &quot;marne&quot; 2,60
nie rozumiem? Serio cos na tym forum ostatnio wysyp niezrozumialych ludzi.
Wytlumacze ci lopatologicznie.
Kolejarz RYZYKUJE, ze Pogon nie wygra. Ja nie mowie ze pogon nie wygra ale oni nie moga tego ryzykowac? Czemu zatem mialbym grac na arke? Jaki to ma zwiazek. Jaka tu jest logika?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Co do typu na Polonie to dziś jedzie mała garstka fanatków na to spotkanie i zapewne będą wywierać spory &quot;nacisk&quot; na piłkarzy co może zaowocować 3 pkt. Trener też pewnie tym ostatnim meczem bedzie chcial zmyc obraz tego zezonu ktory nie nalezal do najlepszych a jak wiemy to trener Fornalak jest jedna z osob ktore Polonię wybiły na wyżyny we wcześniejszych latach.
Tylko się cieszyć,że będzie wsparcie ????

Co do głosów, żeby odrazu grać Arkę i Piasta 1X. To że &quot;Kolejarz broni się przed awansem&quot; wcale nie znaczy, że musi stanąć przed taka perspektywą. Może ale nie musi a strata punktów jest realna nawet w przypadku wygranej Zawiszy czy dobrego występu Pogoni.

Od początku popierałem typ przeciwko Kolejarzowi i swoją opinię podtrzymuję również teraz.

Co jeszcze? Wątpię w dobrą postawę Radzionkowa na koniec a i komplet punktów Termalicy to raczej sfera marzeń. Po tylu słabych meczach nie przewiduje nagłego zrywu ????

To tyle. Sorry za ewentualne błędy ale pisze z komórki
 
M 135

mhm

Użytkownik
ryzykuje wejscie do wyzszej klasy rozgrywkowej gdzie nie chce grac. Ja wiem ze zawsze mozna nie dostac licencji ale po sie z tym pierniczyc? Czy historia nie uczy, ze zespoly niegotowe na awans odpuszczaja ostatnie mecze? Furth w Niemczech, Bielsko przez kilka sezonow. Nie byli gotowi=udupili. Proste. Poza tym pilkarze Kolejorza nie moga ryzykowac bo awans=polowa z nich nie pogra w ekstraklasie.
Poza tym Kolejorz nie ma perspektyw na granie wyzej. Dostanie kase z C+ i co? Bedzie wegetowal? Same klopoty, organizacja meczow nie wiaodmo gdzie? Przyjazd kibicow gosci. Teraz to maja swiety spokoj we wiosce i se kopia pilke. Jak zrobia awans to sie zaczna dla nich klopoty organizacyjne.
 
D 0

darek_kg

Użytkownik
A teraz kibice gosci nie przyjezdzali ? W przyszlym sezonie nie beda przyjezdzali w 1lidze ? Niczego nie musza odpuszczac bo nie dostana licencji i po problemie. A moze pokombinuja jak beda chcieli . Nie ma zadnego problemu zeby pozniej sie martwic.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
ryzykuje wejscie do wyzszej klasy rozgrywkowej gdzie nie chce grac. Ja wiem ze zawsze mozna nie dostac licencji ale po sie z tym pierniczyc? Czy historia nie uczy, ze zespoly niegotowe na awans odpuszczaja ostatnie mecze? Furth w Niemczech, Bielsko przez kilka sezonow. Nie byli gotowi=udupili. Proste. Poza tym pilkarze Kolejorza nie moga ryzykowac bo awans=polowa z nich nie pogra w ekstraklasie.
Poza tym Kolejorz nie ma perspektyw na granie wyzej. Dostanie kase z C+ i co? Bedzie wegetowal? Same klopoty, organizacja meczow nie wiaodmo gdzie? Przyjazd kibicow gosci. Teraz to maja swiety spokoj we wiosce i se kopia pilke. Jak zrobia awans to sie zaczna dla nich klopoty organizacyjne.
Idąc Twoim tokiem myslenia to w Polskiej Ekstraklasie(1 lidze) nigdy nie grały by zespoły jak : RKS Radomsko , Świt Nowy Dwór , Szczakowianka Jaworzno , Podbeskidzie Bielsko Biała itp itd
Nie wiem czy dla zwykłego pilkarza Kolejarza który odszedł by na skutek awansu do Ekstraklasy nie były by to fajne wspomnienia i życiowy sukces taki awans do najwyzszej klasy rozgrywkowej.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A teraz kibice gosci nie przyjezdzali ? W przyszlym sezonie nie beda przyjezdzali w 1lidze ? Niczego nie musza odpuszczac bo nie dostana licencji i po problemie. A moze pokombinuja jak beda chcieli . Nie ma zadnego problemu zeby pozniej sie martwic.

W pierwszej lidze? Ile jest nocnych ekip wyjazdowych? To powoli temat kibicówski, z tą kolejką to nie ma już tyle wspólnego... Stróże NIE MAJĄ możliwości żeby ugościć kibiców Legii, Lecha, Wisły i wystarczy się zastanowić żeby to znaczyć.

Co do kolegi który rzuca tu przykładem Radomska i Nowego dworu - Mogę się mylić (nie sprawdzam) ale to nieporównywalnie większe miasta! Jaworzno to samo choć tam w grę wchodziła przede wszystkim korupcja. Przykładu z Bielskiem nawet nie komentuję...
Wielkość miasta to jednak nie wszystko. Przecież z roku na rok zwiększane są wymogi licencyjne.

Kolejarzowi awans nie po drodze. Powtórzę po raz ostatni i... Zabieram się za oglądanie
 
M 135

mhm

Użytkownik
jedyna mocno ekipa kibicowska w 1 lidze jest GKS Katowice (patrzac relatywnie do sytuacji w klubie). Jak bedzie chcial przyjechac Lech, Legia, Ruch to ciekawe gdzie przyjada?
calkiem przypadkowo zapewne w 7 min Elblag strzela gola;)
Tak samo jak przypadkowo pare wynikow w tym sezonie w obu polskich ligach bylo. Nie napinam sie przed faktem bo mecz trwa 90 min ale wszystko to mocno smierdzi od poczatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Parę słów o tej kolejce:
1a. Piast pokazał, że w pełni zasłużył na awans. Byli regularni (ułatwiła im to gra na własnym stadionie), najrzadziej tracili punkty (szczególnie głupie porażki Pogoni ułatwiły Piastunkom zajęcia fotela lidera) a i w ostatnim meczu zdecydowanie pokonali bezpośredniego rywala do awansu.
1b. Zawisza poczuł, że do awansu brakowało więcej niż mogło się wydawać.
Jeden zawodnik awansu nie czyni... szczególnie gdy jest wypożyczony.
2a. Pogoń... przejdź do 2b.
2b. Arka pokazała, że wcale nie trzeba gryźć trawy, gdy rywalizuje się z długoletnim przeciwnikiem. Według mnie nieco przeszli obok meczu a zwycięstwo było dla Pogoni formalnością.
3. Kolejarz chyba jednak nie chciał walczyć na 100%?
Ktoś powie &quot;źle zaczęli ale walczyli!&quot;
Ok. Przecież źle zacząć z Olimpią Elbląg to standard ;)



Niestety teraz czeka nas przerwa w rozgrywkach.
Zapraszam do opisywania Waszych spostrzeżeń w temacie:
I Liga - Dyskusje, transfery, informacje [Sezon 2011/2012]

Zamykam temat ostatniej kolejki sezonu 2011/2012 :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom