>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka I ligi (4.06.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Jeden beniaminek Ekstraklasy już jest, czas na drugiego. Ostatnia kolejka wszystko się decyduje, chociaż jeszcze zamieszanie ze Stalą Mielec zobaczymy jak to się potoczy.

Kto awansuje? A kto spadnie? - zapraszam do dyskusji w temacie:
http://forum.bukmacherskie.com/f345/i-liga-dyskusje-transfery-informacje-sezon-2016-2017-a-135251.html

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEMAT 34 KOLEJKI!​
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wisła Puławy - Górnik Zabrze
Jeśli tylko chcą wejść do ekstraklasy to czyściutka dwójka,kurs w ok 1,75✅,jadą na wyjazd do jednej ze słabszych ekip,jedyną ekipę do awansu wykluczyłbym Chojniczankę,Górnik ma wszystko w swoich nogach,gra ze słabeuszem,piłkarsko są dużo lepsi a prezent jaki zrobiło im Zagłębie Sosnowiec prosi się wykorzystać
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Wisła Puławy - Górnik Zabrze
Jeśli tylko chcą wejść do ekstraklasy to czyściutka dwójka,kurs w ok 1,75,jadą na wyjazd do jednej ze słabszych ekip,jedyną ekipę do awansu wykluczyłbym Chojniczankę,Górnik ma wszystko w swoich nogach,gra ze słabeuszem,piłkarsko są dużo lepsi a prezent jaki zrobiło im Zagłębie Sosnowiec prosi się wykorzystać
dlaczego wykluczasz Chojniczanke ? :grin::grin::grin:
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem nie są gotowi na ekstraklasę,finansowo,zapleczem stadionowym,mogę się oczywiście mylić,ale zobaczymy po tej kolejce...........Chociaż na niwie sportowej życzę jak najlepiej i awansu
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem nie są gotowi na ekstraklasę,finansowo,zapleczem stadionowym,mogę się oczywiście mylić,ale zobaczymy po tej kolejce...........Chociaż na niwie sportowej życzę jak najlepiej i awansu
finansowo jak najbardziej tak, w przypadku awansu stadion bedzie przygotowany na ekstraklase, jedyne co nie przemawia za awansem to pilkarze ktorzy w wiekszosci nie nadaja sie na gre w ekstraklasie. A reszta jak najbardziej jest za
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Generalnie Górnik jest w tej samej sytuacji co Legia. Musi wygrać, wtedy nie będzie rozkminiania co kto i kiedy i z kim.
U siebie Górnik pokonał Puławy 4:0 czy będzie też tak teraz?
Generalnie dla gospodarzy czyli Wisły mecz ten również będzie mega ważny, bo walczą o baraże.
W razie gdyby nie Górnik, jest Chojniczanka, a ta za rywala ma Chrobrego Głogów i to u siebie, generalnie Głogów nie gra o nic, jeśli miałbym rozstrzygać, to moim zdaniem większe szanse ma w tym momencie Chojniczanka, chociaż to tylko takie gdybanie, bo I liga to naprawdę liga cudów.
W Głogowie Chojniczanka wygrała 1:3
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
chrobry to taka druzyna, ktory faworytow lubi ogrywac, ze slabymi punkty tracic, w ostatniej kolejce robili z sosnowcem co chcieli i mogli wygrac o wiele wyzej, chojnice w tej rundzie nie graja nic specjalnego, a to ze sa jeszcze spore szanse na awans pewnie tylko splata im bardziej nogi, w zwiazku z czym

chrobry x2 2.38 fortuna
chrobry strzeli 1,71

ogolnie rzecz biorac na tym poziomie presja raczej przeszkadza niz pomaga w zwiazku z czym smieszne kursy na chojnice zaglebie i miedz raczej nie sa do gry
 
S 14

slabytyper

Użytkownik
finansowo jak najbardziej tak, w przypadku awansu stadion bedzie przygotowany na ekstraklase, jedyne co nie przemawia za awansem to pilkarze ktorzy w wiekszosci nie nadaja sie na gre w ekstraklasie. A reszta jak najbardziej jest za
Czyli tak jak w większości klubów które się biły o ekstraklasę.

Stefan, powiedz mi co tam myślicie w Chojnicach o Macieju Bartoszku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
guernica 584

guernica

Użytkownik
Generalnie Górnik jest w tej samej sytuacji co Legia. Musi wygrać, wtedy nie będzie rozkminiania co kto i kiedy i z kim.

U siebie Górnik pokonał Puławy 4:0 czy będzie też tak teraz?
Generalnie dla gospodarzy czyli Wisły mecz ten również będzie mega ważny, bo walczą o baraże.

W razie gdyby nie Górnik, jest Chojniczanka, a ta za rywala ma Chrobrego Głogów i to u siebie, generalnie Głogów nie gra o nic, jeśli miałbym rozstrzygać, to moim zdaniem większe szanse ma w tym momencie Chojniczanka, chociaż to tylko takie gdybanie, bo I liga to naprawdę liga cudów.
W Głogowie Chojniczanka wygrała 1:3
Tylko czy Chojniczanka chce awansować? Oni mi wyglądają na taką drużynę bez honoru. Jak Sosnowiec czy Katowice. I tylko,dzięki temu, że są takie drużyńy awansuje górnik.
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1 liga
Godzina: 12:30
Spotkanie: Wisła Puławy - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze
Kurs: 1.78
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ostatnia kolejka polskiej pierwszej ligi . Miesiąc temu nie dawałem jakichkolwiek szans Górnikowi na awans. Jednak pięć kolejnych zwycięstw i kiepskie wyniki drużyn bedących wówczas wyżej w tabeli sprawiły ,że przed ostatnią kolejką wszystko w rękach (a raczej nogach) piłkarzy z górnego śląska. Za nimi 5 drużyn które wciąż liczą sie w walce o drugie , premiowane awansem miejse a co za tym idzie Górnik nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek wpadkę , remis nie wchodzi w grę. Gdyby nie to , że Wisła walczy jeszcze o uniknięcie spadku i gre w barażach kurs byłby zdecydowanie niższy. Do mnie to jednak ani trochę nie przemawia. Bazuje na formie obu ekip a ta jest całkowicie różna . Tak jak wspomniałem , w maju Zabrzanie wygrali wszystkie swoje mecze inkasując 15pkt. Z drugiej strony mamy gospodarzy którzy w ostatnich 10 meczach wygrali zaledwie raz. W dodatku są najgorzej grającym zespołem 1 ligi na własnym terenie (2-7-7). Górnik jest obecnie poprostu za mocny by po takiej serii zaprzepaścić awans w Puławach. Aczkolwiek przyznam , że jako kibic Ruchu Chorzów życzę im tego z całego serca ???? . Ktoś jednak kiedyś powiedział , że w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty tak więc gram zwycięstwo Górnika. Za mniejsze stawki polecam HT/FT 2/2 (2.75) oraz hc -1 (3.05). Kursy w nawiasach pochodzą z unibetu.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
W Górniku motywacja jest i jeżeli sami piłkarze się nie spalą to powinni awansować bez problemu. W Totku znalazłem ciekawy typ
Wynik meczu/ilość goli
gość/+1,5 kurs 2,10
gość/+2,5 kurs 2,65
Pierwsza propozycja warta zagrania Górnik powinien wygrać i 2 gole powinny wpaść spokojnie tym bardziej że Wisła nie ma nic do stracenia musi zaatakować a to stwarza okazje do kontr dla Zabrzan. Druga opcja już trochę ryzykowna ale również możliwa.
Ciekawe jak inne drużyny Sosnowiec, Miedź, Chojniczanka czy chcą wogóle awansować??

Dla odwarznych typ Sosnowiec - GKS Tychy
Tychy +1,5 gola po kursie 3,25.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Też chciałem grać na Górnik, ale jakby nie patrzeć Wisła ma szansę na utrzymanie, a dokładniej baraże więc im motywacji też nie braknie. Chociaż wiadomo że sportowo lepszy jest Górnik, jednak patrząc na układ tabeli, nie szalałbym grania po takich kursach na gości. Chyba że o czymś nie wiem, i Wisła na przykład nie dostanie licencji u ma gdzieś ten mecz?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Napewno Wisła będzie walczyć bez dyskusji, ale przepaść sportowa jest miedzy tymi drużynami duża. Brosz uzbierał fajną ekipę młodych zawodników i kilku starszych z doświadczeniem i po ostatnich wynikach widać że chcą tego awansu. A pozatym duże parcie jest kibiców (obiecana premia). Wiadomo to jest sport i wszystko możliwe. Zobaczymy jutro. Ja narazie pograłem Górnik+Legia w dublu i myślę o jeden z tych dwóch opcji za mniejsza stawkę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:30 Wisła - Górnik
Typ: 2
Kurs: 1.75
buk: unibet
Wynik:zero:1 ✅


Kursy strasznie pospadały w dół,lecz nic w tym dziwnego. Górnik w meczu z Podbeskidziem pokazał, że ostatnie wyniki nie były przypadkowe. Świetna forma zawodników na koniec sezonu sprawiła, że zespół z Zabrza jest jedną nogą w ekstraklasie. Dziś trzeba dołożyć drugą i po prostu wygrać. Tym samym nie trzeba patrzeć na wyniki jakie padną w Sosnowcu czy Chojnicach. Sam mecz może nie należeć do łatwych bowiem gospodarze mają jeszcze szanse na baraże o utrzymanie. Goście jednak takiej szanse nie mogą zaprzepaścić. W zespole funkcjonuje wszystko jak trzeba, widać, że praca trenera Brosza nie poszła na marne, a wszystko wystrzeliło w odpowiednim momencie tego sezonu.
Zagłębię + Chojniczanka
AKO: 2.06
buk: unibet
Wynik: 2:1, 2:2 ⛔

Obok Górnika są to dwie kolejne ekipy, które mają również wielkie szanse na awans dlatego stawiam na ich zwycięstwa w dublu.Taki sam dorobek punktowy jak Górnik ma również Chojniczanka. Podejmuje ona u siebie Chrobrego, który chociaż nie gra już o nic, to w poprzedniej kolejce ograł Zagłębie. Dziś wydaje się, że dla ekipy gospodarzy będzie to spacerek. Zagłębie natomiast podejmuje GKS Tychy. Tyszanie to również zespół nie grający już o nic, ponieważ Bytovia doganiając w tabeli GKS ma z nim gorszy bilans spotkań. Zagłębie będąc dalej myślami przy awansie powinni to spotkanie również wygrać.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Ibis, nie patrz na to w ten sposób, że ktoś ma szanse na awans i koniecznie muszą wygrać. Wiele się mówi, że Chojniczanka i Zagłębie nie chcą awansować.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
12:30 Wisła - Górnik
Typ: 2
Kurs: 1.75
buk: unibet
Wynik:​


Kursy strasznie pospadały w dół,lecz nic w tym dziwnego. Górnik w meczu z Podbeskidziem pokazał, że ostatnie wyniki nie były przypadkowe. Świetna forma zawodników na koniec sezonu sprawiła, że zespół z Zabrza jest jedną nogą w ekstraklasie. Dziś trzeba dołożyć drugą i po prostu wygrać. Tym samym nie trzeba patrzeć na wyniki jakie padną w Sosnowcu czy Chojnicach. Sam mecz może nie należeć do łatwych bowiem gospodarze mają jeszcze szanse na baraże o utrzymanie. Goście jednak takiej szanse nie mogą zaprzepaścić. W zespole funkcjonuje wszystko jak trzeba, widać, że praca trenera Brosza nie poszła na marne, a wszystko wystrzeliło w odpowiednim momencie tego sezonu.

Zagłębię + Chojniczanka
AKO: 2.06
buk: unibet
Wynik:​


Obok Górnika są to dwie kolejne ekipy, które mają również wielkie szanse na awans dlatego stawiam na ich zwycięstwa w dublu.Taki sam dorobek punktowy jak Górnik ma również Chojniczanka. Podejmuje ona u siebie Chrobrego, który chociaż nie gra już o nic, to w poprzedniej kolejce ograł Zagłębie. Dziś wydaje się, że dla ekipy gospodarzy będzie to spacerek. Zagłębie natomiast podejmuje GKS Tychy. Tyszanie to również zespół nie grający już o nic, ponieważ Bytovia doganiając w tabeli GKS ma z nim gorszy bilans spotkań. Zagłębie będąc dalej myślami przy awansie powinni to spotkanie również wygrać.
zajebiste typy, bo musza wygrac to wygraja, to nie jest primera division ze real jedzie do granady i ma pewne 3 punkty tylko 1 liga polska
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dokładnie gdyby Chojniczanka, Sosnowiec, Miedź, Katowice chciałby
awansu to już dawno by to zrobiły. Najwidoczniej klubom i pilkarzom jest dobrze tam gdzie są i niepotrzeba im problemów z Ekstraklasa bo wiadomo większe budżet , zmiany w składach itd. Z typami na Chojnice i Sosnowiec bym uważał.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czytajcie wszystkie posty.
Post StefanMKS
finansowo jak najbardziej tak, w przypadku awansu stadion bedzie przygotowany na ekstraklase, jedyne co nie przemawia za awansem to pilkarze ktorzy w wiekszosci nie nadaja sie na gre w ekstraklasie. A reszta jak najbardziej jest za
 
M 340

macvas

Użytkownik
Często bywa tak, że z jakichś, najczęściej pozasportowych powodów awans bywa nie na rękę. Są kluby skazane na egzystencję w niższych ligach i kluby, które aby myśleć o spokojnej przyszłości zwyczajnie muszą bić się o najwyższą klasę rozgrywkową. Nie ma sensu rozpisywać się dlaczego, ale z drugiej strony pisanie, że Sosnowiec (klub i Miasto z dużym potencjałem) nie chce awansu wydaje mi się co najmniej dziwne.

Dzisiaj tak jak większość pobieram wygraną Zabrzan. Wszystkie karty na stole.
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Dziś mam nadzieję, że polecą overy bramkowe, spotykają się zespoły które bramki potrafią strzelać, dodatkowo zespoły które nie grają właściwie o nic, zagrają na większym luzie co sprzyja stwarzaniu sytuacji bramkowych.
Stomil Olsztyn-Wigry Suwałki over 2,5 - 1,8 Fortuna ✅
Znicz Pruszków-Olimpia Grudziądz o. 2,5 - 1,8 Fortuna ⛔
Do tego dorzuciłem mecz który również powinien dostarczyć emocji jak i goli Zagłębia i GKS Tychy. Pierwsi będą musieli się otworzyć żeby powalczyć o 3 pkt, dodatkowo dużo strzelają i tracą sporo bramek. Ci drudzy natomiast w kilku ostatnich spotkaniach na wyjeździe wysokie nabijali overy 3:2, 2:2, 3:0, 1:4. W bezpośrednich pojedynkach również bramki padały.
Zagłębie Sosnowiec-GKS Tychy o. 2,5 - 1,7 Fortuna ✅
o. 3,5 - 2,74 Fortuna ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom