>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka La Liga [25.04 - 27.04.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


34. kolejka La Liga



Kursy od: forbet

Ledwo co żeśmy odpoczęli od Gran Derbi, a już jutro startujemy z kolejną kolejką. Walka o mistrzostwo trwa dalej. Jednak żeby Barcelona wygrała La Liga musi wygrać wszystkie spotkania do końca sezonu i liczyć jeszcze na jedno potknięcie Realu czy też dwa remisy Królewskich. Myślę, że emocji nie zabraknie bowiem obie drużyny mają dość ciekawy jeszcze terminarz.

Zapraszam do pisania analiz i ciekawiej dyskusji.

Aby was zmotywować to najlepsze analizy będą nagradzane reputacją.

 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ktoś się orientuje czy władze rozważają zawieszenie Marcelo po tym łokciu na Messim ? Obrona Realu wyglądałaby fatalnie, biorąc pod uwagę zawieszenie Ramosa i kontuzje Pepe i Varane&#39;a (?).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ktoś się orientuje czy władze rozważają zawieszenie Marcelo po tym łokciu na Messim ? Obrona Realu wyglądałaby fatalnie, biorąc pod uwagę zawieszenie Ramosa i kontuzje Pepe i Varane&#39;a (?).
Sam łokieć to nic, ale gościu ala Neymar klaskał ironicznie i wykonywał w stosunku do sędziego dziwne gesty ???? W zasadzie powtórka z Neymara więc całkiem możliwe, że będzie miał podobna karę bo inaczej Barcelona powie, że dlaczego tylko ona za prawie identyczną sytuację ma być ukarana.
 
X 24

xavery84

Użytkownik
Na jutro Malaga za forbet kurs 2.15.
Słabszego zespołu od Granady to nie widziałem, a oglądałem już i Gijon i Osasune w akcji. Malaga praktycznie już zapewniła sobie utrzymanie, ale myślę że będą chcieli na koniec sezonu poprawić nieco swoje miejsce w tabeli i pokonają ten zlepek graczy z kilkunastu krajów.

easy ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 37

lalala23

Użytkownik
Ktoś się orientuje czy władze rozważają zawieszenie Marcelo po tym łokciu na Messim ? Obrona Realu wyglądałaby fatalnie, biorąc pod uwagę zawieszenie Ramosa i kontuzje Pepe i Varane&#39;a (?).
Varane wrócił do treningów z drużyną, więc jest prawdopodobieństwo, że zagra w parze z Nacho.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 Gijon - Espanyol
Typ: 2X
Kurs: 1.67
buk: unibet
Wynik: 1:1 ✅

W ostatniej kolejce zespół Quique Sancheza Floresa przegrał u siebie z Atletico 0:1 i jestem zdania, że po tej porażce niestety Espanyol odpadł z walki o miejsca 5-6. Espanyol potwierdził tym samym, że jeszcze nie są w stanie powalczyć o najwyższe cele, a szkoda. Była to dopiero druga porażka w ostatnich siedmiu spotkaniach, prócz Atletico Espanyol przegrał tylko na wyjeździe z Athletic, czyli z kolejnym zespołem, który walczy o miejsca 5-6. Jutro zmierzą się z Sportingiem, który walczy o utrzymanie. Drużyna z Gijon nadal traci do bezpiecznego miejsca cztery punkty i ma coraz mniejsze szanse na utrzymanie. Jutro będzie im niezmiernie ciężko pokonać dobrze grając Espanyol, który z zespołami z dolnej części tabeli radzi sobie bardzo dobrze. Dlatego też idę w stronę Espanyolu z remis. Goście wyglądają dużo solidniej kadrowo od swojego rywala i myślę, że bez większych problemów są w stanie ugrać przynajmniej remis .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Gijon -- Espanyol
Gijon ma jeszcze cień szansy na opuszczenie miejsca zagrożonego spadkiem. Od kilku ostatnich kolejek widać poprawę w grze gospodarzy. Nawet porażka u siebie z Realem pokazuje jakiś potencjał Gijonu. A teraz w zasadzie tylko zwycięstwo może dać mu światełko w tunelu. Espanyol teoretycznie może jeszcze włączyć się w walkę o europejskie puchary, ale jest o to szalenie ciężko w świetle niezbędnych zdobyczy punktowych. Zważywszy jeszcze na h2h obu drużyn (&quot;lustrzane&quot; rezultaty ;) ) obstawiam zwycięstwo Gijonu.
1-1 minus
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Marcelo zagra normalnie ponieważ sędzia nie odnotował w protokole jego niesportowego zachowania więc nie ma podstaw do kary zawieszenia.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Granada - Malaga
Powiedzmy sobie szczerze: Malaga gra tu o pietruszkę. Spaść nie spadnie. O pucharach już dawno zapomnieli. A Granada? Po pierwsze gra potwornie od dość długiego czasu. Praktycznie nie ma już dzans na utrzymanie. Nie da się jednak ukryć, iż oba zespoły się przyjaźnią. Więc co jest stawka tego spotkania? Może Granada zagra dla swoich kibiców, może z jakiegoś innego powodu, ale nie wyobrażam sobie by przegrała mecz z Malagą u siebie. Przede wszystkim dlatego, iż odkąd Granada mierzy się w PD z Malagą na swoim terenie... nigdy nie przegrała. Obstawiam że i dziś nie polegnie.
0-2 minus /w ogóle nie podjęli walki, dziwne.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Atletico Madryt - Villareal under 2,5 1,81 sbobet ✅
Czas kontynuować serię.
Villareal stracił tylko 10 goli poza domem, strzelił 16, a 12 z 16 jego wyjazdowych spotkań kończyło się underami 2,5. Obie defensywy są najlepszymi w lidze, dlatego ten kurs biorę z pocałowaniem ręki.
Jedyny przeciw to wyniki Atletico u siebie z ekipami z czołówki ligi tj. overy z Barceloną, Sevillą i Realem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Granada - Malaga
+6.0 kartek
Bet365
Kurs: 1.90
Witam, na dziś proponuje ww. typ. Najpierw spojrzałem na h2h 5 ostatnich meczy, gdzie typ ten wszedł z nawiązką w 4 przypadkach. Spodziewalem się lini 7.5, a tu taka niespodzianka. W meczach lokalnych andaluzyjskich drużyn zawsze jest gorąco, do tego Granada ma szanse na utrzymanie, więc powinni gryźć trawę. ????
Co sądzicie?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Granada - Malaga
Typ: 1X
kurs: 1.94
buk: unibet
Wynik:zero:2 ⛔
Granada ma jeszcze cień jakiejkolwiek szansy na utrzymanie. Siedem punktów straty do bezpiecznego miejsca przy pięciu kolejkach do rozegrania jest dużo startą, dlatego też dziś gospodarze muszą wygrać aby dalej zachować cień szansy. Niestety ostatnie wyniki nie przemawiają za nimi, żeby gospodarze mogli dzisiaj coś ugrać. Niestety Tony Adams ma spory problem na pozycji napastnika, bo kontuzjowani są zarówno Ramos jak i Krawiec, a jedynym wyborem był Ponce. Strata dwóch napastników w końcówce sezonu nie jest niczym dobrym. Jednak jak spojrzymy na ostatnie bezpośrednie spotkania obu drużyn, to Granada ma jakiś patent na mecze z Malagą bowiem nie przegrali z nimi od czterech spotkań remisując trzy i jeden wygrali. Goście tak naprawdę mają już pewny byt w lidze i potrzebują tylko dograć ten sezon do końca. Drużyna z La Rosaleda gra w ostatnim czasie lepiej, wygrała trzy z czterech meczy, w tym pokonała na własnym terenie Barcelonę i wydaje się, że wybór nowego trenera okazał się dobry. Do tego w świetnej dyspozycji jest były gracz Barcelony Sandro, który ma na swoim koncie już dziesięć trafień. Podsumowując, szuka w tym spotkaniu niespodzianki. Granadę na pewno stać jeszcze na pokazanie kawałek niezłego futbolu, bowiem porażka w tym meczu przekreśli ich szanse na utrzymanie. Remis jest w zasięgu gospodarzy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie:Granada - Malaga
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami 34 kolejka La Liga, pozostało już nie wiele bo 5 kolejek do końca sezonu, czas na najważniejsze rozstrzygnięcia w najlepszych ligach europy. Przed nami mecz pomiędzy 19 w tabeli Granadą a 15 w tabeli Malagą.
Granada w tym sezonu jest beznadziejnie słaba, gorsza jest jedynie Osasuna, wyraźnie odstają te 2 drużyny od reszty stawek, co dobitnie pokazują punkty. Do utrzymania Granada traci 7 punktów, dużo to i mało niby 3 mecze... Ale grą nie pokazują nic. Przed nimi jest jeszcze zespół Gijon z dorobkiem 23 punktów czyli o 3 więcej ale w tej drużynie widać chęć gry, grają dobre mecze lecz wynik czasem gorszy od tego jak grają. Granada u siebie 4 porażki z rzędu co widać, że nie mają szans na utrzymanie się w lidze.
Jeśli chodzi o Malagę, ostatnie 4 mecze to 3 zwycięstwa i 36 punktów w tabeli. Co daje już praktycznie pewne utrzymanie, dziś liczę na postawienie tzw. kropki nad &quot;i&quot;. Widać poprawę w grze ostatnio co pokazują wyniki, wygrana 1:0 z Gijon, 2:0 z Barceloną i 2:0 z Valencią to nie są byle jakie zwycięstwa tylko pewne z dobrymi drużynami.
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem w tym meczu są goście dlatego typuje ich zwycięstwo po dobrym kursie, do tego dodaję jeszcze obie drużyny strzelą po golu i kursik ponad 3 do gry.

Powodzenia.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Atletico Madrid - Villarreal

Wielkimi krokami zmierzamy do końca trwającego sezonu. Na zaledwie 5 kolejek przed końcowymi rozstrzygnięciami jeszcze obie drużyny mają o co grać. Atletico raczej już nie liczy się w grze o majstra, pozostaje walka o pozwolenie gry w LM bez konieczności udziału w eliminacjach ponieważ czują na plecach oddech Sevilli. Villarreal na 5 pozycji, 8 pkt za Sevillą, musiałby się stać mały cud aby udało im się wskoczyć na 4 lokatę, prędzej bronić obecnej pozycji bo za plecami czają się i czekają na potknięcie RSSS i Bilbao. Jeśli chodzi o braki to w Atleti nie wystąpi Juanfran, u gości trener nie będzie mógł skorzystać z usług Asenjo, Cherysheva i Ruiza. W pierwszym meczu doszło do nie małej sensacji, Żółta łódź podwodna wygrała aż 3:0. Jest to jeszcze o tyle większe zaskoczenie ponieważ ostatni mecz tych drużyn z taką ilością bramek miał miejsce w 2012 roku kiedy to Atletico wygrało również 3:0. Na Vicente spotkają się dzisiaj dwie najlepsze defensywy w La Liga. Atletico jest dzisiaj faworytem tego spotkania, a mają to do siebie, że jeśli wygrywają to najczęstszym wynikiem jest wynik 1:0. Zapowiada się dzisiaj na wyrównane spotkanie z lekko przewagą gospodarzy. W bardzo dobrej dyspozycji ostatnio znajduje się Griezmann i myślę, że znowu to ten zawodnik przechyli szale na stronę gospodarzy i Atletico wygra 1:0 po golu w końcówce.



Atletico Madrid - Villarreal
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,75
Unibet

✅ 0:1
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
W meczach Gijon - Espanyol oraz Granada - Malaga obstawiałbym dziś zwycięstwa gospodarzy. Pamiętajmy, że to jest Hiszpania. Może w Anglii, w Niemczech nie ma odpuszczania w ostatnich kolejkach, ale w Hiszpanii na pewno się to zdarza. W obu tych spotkaniach ostatni dzwonek na jakiekolwiek szanse na pozostanie w lidze dla Gijon oraz Granady. Rywale grają o nic. Dla mnie w tych meczach śmierdzi wałkiem na kilometr. Podobnie jak jutro w meczu Leganes - Las Palmas. Trzy jedynki w tych meczach bardzo prawdopodobne wg mnie. Tym bardziej, że do doścignięcia jest jeszcze Deportivo które gra z Realem Madryt.
Zauważcie, że buki czują to w meczu Leganes, gdzie kurs na gospodarzy jest śmiesznie niski. Dziś Gijon ogarnia temat spokojnie. Granada po wysokim kursie też warta ryzyka. Nawet jeżeli mecz będzie uczciwy to nikt mi nie wmówi, że Malaga jest jakoś wybitnie lepszą drużyną.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Atletico - Villareal
Zgodzę się z poprzednikami, którzy już przedstawili sytuację przed dzisiejszym spotkaniem na Vincente Calderon. Faworytem tego według bukmacherów są Rojiblancos, ale według mnie nie będzie to dla nich wcale łatwa przeprawa. Jak trudnym rywalem może być Villareal podopieczni Diego Simeone przekonywali się w ostatnich latach niejednokrotnie. Ostatnie 5 spotkań tych drużyn aż trzykrotnie kończyło się zwycięstwem Żółtej Łodzi Podwodnej, raz był remis i raz wygrało Atleti. Ja jednak nie decyduję się, żeby grać tu w którąkolwiek ze stron, ponieważ zdecydowanie pewniejszym typem wydaje mi się under bramkowy. Obie ekipy przede wszystkim znane są ze swojej żelaznej defensywy. W obecnym sezonie najlepszą defensywę u siebie mają dzisiejsi gospodarze (12 straconych goli w 17 meczach), a najlepszą defensywę na wyjazdach dzisiejsi goście (10 straconych goli w 16 meczach). Typ wydaje się wręcz idealny, a kursy niczego sobie. H2H również mocno przemawia za typem. Ostatni over, kiedy to w grudniu ubiegłego roku Villareal pokonał u siebie Atletico 3-0 był pierwszym po serii 7 underów, w których średnia goli na mecz wynosiła równo 1. Jeśli chodzi o absencje to nie zobaczymy Juanfrana, ale w jego miejsce wystąpi Gimenez, co na obronę Los Colchoneros nie powinno wpłynąć źle. Po przeciwnej stronie zabraknie Sergio Asenjo i Ruiza, co podbija nam kurs na under, ale defensywa Villarealu udowodniła już, że bez swojego podstawowego bramkarza, również potrafi sobie nieźle radzić. Rozwiązaniem na załatanie dziury po Ruizie będzie Alvaro Gonzalez, który rozegrał 20 spotkań w obecnym sezonie LaLiga. To do czego można się jeszcze przyczepić to ilość zdobywanych goli przez Atleti u siebie. Dzisiaj zagrają jednak przeciwko niezwykle solidnej defensywie i często w takich meczach ciężko jest im się przebić i szybko objąć prowadzenie. A jeżeli nie padnie tu szybko bramka, to może w ogóle nie paść. Villareal na pewno będzie zadowolony z każdego punktu, dlatego według mnie bezbramkowy rezultat jest całkiem prawdopodobny, w szczególności do przerwy.
Mój typ:
0-0 HT @ 2.72 marathon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
X 24

xavery84

Użytkownik
Miło dziś Malaga zrobiła. To może coś na jutro.

Proponuję Leganes win z Las Palmas. Goście to drużyna własnego boiska i na wyjazdach grają bardzo kiepsko. Gospodarze walczą o utrzymanie i myślę, że dadzą radę tym bardziej że ostatnio pechowo stracili 1 punkt w Villareal. Oddech Gijon już czuja więc muszą się spiąć.

typ 1
buk forbet
kurs 1,75

kolejny ✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna La liga
Godz; 21:30
Spotkanie La Coruna - Real M
Typ: over 3.5
Kurs 2.10
Buk Unibet
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Deportivo La Coruna na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Madryckiego Realu, goście naturalnie będą w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, po ostatnich wydarzeniach Madrycki Real powinien być skoncentrowany żeby nie popełnić kolejnej wpadki. Real przegrał dwa spotkania po kolei na swoim obiekcie, porażka z Bayernem nie odbiła się szerokim echem bowiem gospodarze po dogrywce zdołali awansować do dalszych rozgrywek piłkarskiej Ligi MIstrzów,ale już porażka z Barceloną i utrata fotelu lidera mocno zachwiały pozycją Zidana w klubie, przede wszystkim Zidane, musi w końcu dać gra zawodnikom w formie, gra Bale po kontuzji, nie gra natomiast Isco , który dwa spotkania wcześniej strzela dwie bramki i załatwia Realu wyjazdowe punkty w Gijon, nie gra również Morata a gra Benznema który w ostatnich spotkaniach nie wyróżnił się niczym , Zidane zmienia tych dwóch grajków i Real wygrywa spotkanie w La Coruni bowiem już jest na musiku , dalej wszystko zależne jest od klubu ze stolicy i jesli wszystko do końca wygra zdobędzie mistrzostwo kraju, ja stawiam na wynik 0:1 do przeryw oraz 1:3 po końcowym gwizdku sędziego w tej rywalizacji
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 27

rafit

Użytkownik
La Coruna - Real
Typ: BTS
STS kurs 1,6

Real w każdym wyjazdowym spotkaniu w tym roku tracił przynajmniej jedną bramkę, niezależnie na jakim froncie grał. La Coruna nie jest może w jakiejś bajecznej formie ale w spotkaniach z tuzami la ligi zawsze strzelało bramkę (z sevilla przegrana 4:2, wygrana 2:1 z barca, remis z atl. madryt 1:1, no i 10.12.2016 przegrana na bernabeu 3:2). Obrona realu będzie wyglądać eksperymentalnie ze względu na absencje pepe, ramosa i varane. Także uważam, że typ absolutnie do zagrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Deportivo - Real btts (1.56) ✅
Suarez strzeli (1.23) /zwrot/
Leganes - Las Palmas 1x (1.16) ✅
ako: 2.23 /ónibet/
✅ 1.81
W meczu Realu sprawa jest prosta. Liczę na bramkę Deportivo i gram ten typ, bo gdy La Coruna gra z lepszymi od siebie robi to zawsze bez stresu (pamiętam mecz jak grali na wyjeździe z królewskimi, czy wówczas gdy potopili kupony z Barceloną). Powinni lajtowo obronić się przed spadkiem, nic tylko robić niespodziankę z Realem - na pewno nie będzie murowanka bramki (no chyba, że pierwsi strzelą i będzie mało czasu do końca). Real lubi tracić gole co nie jednokrotnie to potwierdzał.
W przypadku Suareza, gram gdyż nie strzelił żadnej bramki od 5 spotkań. Dobrze, że nei zrobił tego z Realem, bo zapomniałem o tym, że można zagrać taki typ. A tak, po prostu wchodzę w to. Neymar nie gra, większa szansa dla dwójki Leo - Suarez. Szkoda, że taki kurs.
Leganes gram, gdyż Las Palmas jest po prostu słabe. Udowodnili to z Alaves ostatnio. Oglądałem te spotkanie i biorąc pod uwagę, że teraz wyjazd (a aa wyjeździe traci na wartości jeszcze bardziej), biorę Leganes. Dodatkowo gospodarze powinni mieć większą motywację, bo spójrzcie w tabelę i miejsca spadkowe... końcówka sezonu jest, więc z Las Palmas u siebie przegrać to tak słabo. Ostatnio przerżneli u siebie z Espanyolem. Patrząc okiem bukmacherskim raczej nie przytrafi się druga porażka na swoim pastwisku pod rząd (porażki z Realem nie liczę, bo to nie ta półka).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom