>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka LOTTO Ekstraklasy (04.05-06.05.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
W grupie mistrzowskiej najciekawiej zapowiada się starcie Jagielloni z Legią, gospodarze w decydującej części seonu spuścili z tonu i systematycznie tracą punkty, czy uda im się wygrać z Legią i pozostać w walce o najważniejsze trofeum w Polsce? Ciężki wyjazd czeka również kolejnego kandydata do mistrzostwa, Lech jedzie do Płocka, gdzie miejscowa Wisła podrażniona porażką w ostatniej kolejce z Zagłębiem będzie chciała urwać punkty Poznaniakom. W grupie spadkowej mecze ostatniej szansy w walce o utrzymanie Termalica jedzie do Gdańska na mecz z Lechią, a Sandecja w Niecieczy podejmuje Piasta. Jeżeli obie ekipy przegrają mogą już praktycznie szykować się do występów w przyszłym sezonie na zapleczu Ekstraklasy. Jakie są Wasz typy na tą kolejkę, zapraszam do ich podawania oraz pisania analiz.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Niestety kursy na wygraną Piasta Gliwice drastycznie spadły z 2.55 na 2.10
Chciałem podzielić się tym spostrzeżeniem, bo ucieszyłem się w poniedziałek kiedy spojrzałem na ofertę i popełniłem błąd nie grając tego. Napisze kilka słów więcej wkrótce.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LECHIA GDANSK-TERMALIKA NIECIECZA typ 1 kurs 1.8 fortuna . Lechia Gdańsk jest zdecydowanym faworytem piątkowego meczu. Nie ulega to dla mnie żadnej wątpliwości.
Lechia, mimo wpadki ze Śląskiem, jest na fali. Gdański zespół jest w wyższej formie niż Nieciecza, ma piłkarzy, którzy prezentują wyższą jakość i jestem przekonany, że to wszystko udowodnią na boisku. W ostatnich tygodniach trener Piotr Stokowiec zaczął wyprowadzać zespół na właściwe tory, a dwa wygrane mecze derbowe dodały graczom dużo pewności siebie. Przed spotkaniem z Lechią Gdańsk sytuacja kadrowa Bruk-Betu Termaliki Nieciecza nie wygląda dobrze. Nie zagrają w nim wykluczeni za kartki Martin Miković, Roman Gergel i Bartosz Szeliga.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
LECHIA GDANSK-TERMALIKA NIECIECZA typ 1 kurs 1.8 fortuna . Lechia Gdańsk jest zdecydowanym faworytem piątkowego meczu. Nie ulega to dla mnie żadnej wątpliwości.
Lechia, mimo wpadki ze Śląskiem, jest na fali. Gdański zespół jest w wyższej formie niż Nieciecza, ma piłkarzy, którzy prezentują wyższą jakość i jestem przekonany, że to wszystko udowodnią na boisku. W ostatnich tygodniach trener Piotr Stokowiec zaczął wyprowadzać zespół na właściwe tory, a dwa wygrane mecze derbowe dodały graczom dużo pewności siebie. Przed spotkaniem z Lechią Gdańsk sytuacja kadrowa Bruk-Betu Termaliki Nieciecza nie wygląda dobrze. Nie zagrają w nim wykluczeni za kartki Martin Miković, Roman Gergel i Bartosz Szeliga.
Generalnie z typem się zgadzam, tak naprawdę mecz o utrzymanie, bo jeśli Lechia wygra, to zakopie Termalicę już na amen. Tak samo mecz Sandecja z Piastem, wygrana Piasta.
Bo zostanę 3 spotkania i dwie ekipy 8 punktów straty do miejsca bezpiecznego, co powoduje, że szanse są znikome, a zwłaszcza, że odbędzie się mecz Sandecja z Termalicą, który w przypadku remisu wyśle ekipy do 1 ligi, szybkie ligowe rozstrzygnięcia w dolnej &#39;8&#39;.
Swoją drogą spadek Sandecji i Niecieczy będzie historyczny, bo spadek 2 drużyn grających na tym samym stadionie, ciekawe czy był kiedykolwiek taki przypadek :p
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Generalnie z typem się zgadzam, tak naprawdę mecz o utrzymanie, bo jeśli Lechia wygra, to zakopie Termalicę już na amen. Tak samo mecz Sandecja z Piastem, wygrana Piasta.
Bo zostanę 3 spotkania i dwie ekipy 8 punktów straty do miejsca bezpiecznego
A już będąc tak zupełnie precyzyjnym, jeśli Piast i Lechia wygrają swoje mecze, to poznamy pierwszego spadkowicza na pewno - Sandecję, która miałaby 9pkt straty do bezpiecznego miejsca, a musiałaby mieć więcej punktów, żeby te zespoły wyprzedzić, a zostaną 3 kolejki do rozegrania. Strata 8pkt teoretycznie dawałaby szansę BBT, ale musiałaby wygrać wszystkie mecze, liczyć, że w następnej kolejce Piast z Lechią w bezpośrednim meczu nie zagrają na remis, który by dał utrzymanie obu drużynom, a potem kibicować, żeby przegrany z tego meczu również przegrał w kolejce 36. i 37. Generalnie kosmiczny zbieg okoliczności musiałby wtedy zajść. Krótko mówiąc - Termalica i Sandecja przegrywa w weekend = znamy spadkowiczów już teraz. To z punktu bukmacherskiego nie byłoby złe, bo wtedy można by pograć jakieś overy na końcowe kolejki. Parę sezonów temu była sytuacja, że spadkowicze byli znani po 36. kolejce i w ostatniej były same &quot;wesołe&quot; mecze w dolnej połówce i wyniki typu 4:4, 3:3 itp. ;)
edit: Zgadza się dodałem punkt Sandecji ;) - Robson1416
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Termalica 04.05.2018. godz. 20:30 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.79 / Buk: 1xbet

No to zaczynamy, powoli nam się wszystko klaruje jeśli chodzi o grupę spadkową, dzisiejsze starcie Lechii z Termalica może nam wszystko tak naprawdę wyjaśnić. Zacznijmy od Lechii która po bardzo dobrych meczach przegrała ostatnio we Wrocławiu i tutaj można zadać sobie takie dwa pytania na które też od razu można odpowiedź i będą to odpowiedzi które są mocnym argumentami za takim wyborem typów. Czy Lechia nie zrobiła postępu w swojej grze? – Zrobiła i to bardzo duży, szczególnie to że zaczynają tam grać zawodnicy którzy walczą na boisku a nie „wielkie gwiazdy”, progres w graniu piłką i stwarzaniu sytuacji jest duży, podobał mi się ostatnio sposób w jaki ma piłka ma krążyć między zawodnikami, dużo szybkich podań, gra w trójkąta z tego są sytuację. Przecież tak naprawdę w meczu ze Śląskiem to powinni strzelić przynajmniej trzy bramki, zresztą nikogo by nie zdziwiło to jakby tamten mecz skończył się wynikiem hokejowym typu 3:3 tych akcji było po jednej i drugiej stronie całe mnóstwo. Tutaj wobec tego rodzi się drugie pytanie, czy Lechia ma problem w defensywie? – Ma i to zdecydowanie, takiego progresu w tej formacji nie zrobili, do tego dochodzą te ciągłe braki kadrowe i cały czas trzeba coś w tej formacji zmieniać, nie ma stabilizacji. W Lechii doskonale zdają sobie sprawę jakie to ważne spotkanie i wszyscy oczekują tutaj zwycięstwa, jestem w 100% przekonany że oni tutaj mocno zaatakują i będą to robić przez 90 minut bo to im ostatnio fajnie wychodzi a tylu sytuacji drugi raz nie będą marnować. Zresztą rywal przyjeżdża w jeszcze gorszej, wręcz tragicznej formie w defensywie który dodatkowo musi to wygrać i w każdym meczu otwiera się z każda minutą robią autostradę do swojej bramki, a forma graczy w defensywie i ilość prostych błędów indywidualnych zakrawa o klasę B a nie Ekstraklasę. To się nie zmieni z racji tego co napisałem nie ma miejsca na remisy, trzeba to wygrywać. Dzięki ostatnim występom stali się ekipą z największą ilością bramek straconych wyprzedzili w tej kwalifikacji Lechie, a na wyjazdach w 17 spotkań ten bilans wynosi 35. Tutaj naprawdę można wypisywać mnóstwo złego o ich grze w destrukcji, braki tracone gdy prowadzą (min. dwa razy z Cracovia stracili prowadzenie), mnóstwo karnych dla rywali, nie wytrzymują ciśnienia, mnóstwo fauli i kartek w tym czerwone. To co w tym najgorsze to przecież Zieliński to trener potrafiący zespół poukładać taktycznie na tyłach a nie jest wstanie tego tutaj zrobić z zawodnikami w takiej formie. Stawiam tutaj wobec tych problemów obu ekipach naprawdę na mocny festiwal bramek.

Polska, Ekstraklasa: Cracovia - Śląsk Wrocław 04.05.2018. godz. 18:00 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.87 / Buk: 1xbet


Cracovia już swoje zrobiła dwie kolejki temu czyli się utrzymała, od starcia z Termalika zespół buduje podwaliny pod nowy sezon, który ma być lepszy a kto zna Probierza ten wie że on od swoich zawodników wymaga walki w każdym meczu. Przypomnę tutaj to co napisałem przed tygodniem, kiedy przed meczem z Niecieczą trener zaznaczył że oczekuje od zespołu reakcji w ofensywie, jest już spokój dlatego chce by jego zespół zaczął lepiej rozgrywać piłkę i podejmować większe ryzyko przy konstruowaniu akcji, tych sytuacji ma być więcej, nad tym skupiają się ostatnio na treningach bardzo mocno. Efekt tego jest taki że mamy cztery bramki strzelone przeciwko temu zespołowi ale te dwie stracone bo właśnie chcą grać tą piłkę i Probierz zaznaczył to że tracimy te bramki bo jeszcze te warianty nie funkcjonują tak jak należy. To że na konferencji wspomina się o tym że Piątek walczy o króla strzelców i podniesie swoje wartości na rynku transferowym też moim oznacza że zespół będzie robił wiele czyli grał ofensywie by ich lider powalczył o ten laur. Jestem przekonany że Cracovia zagra na luzie, ofensywnie z kilkoma niespodziankami w składzie co nie ułatwi komunikacji defensywnej.
Śląsk wygrał trzy najważniejsze mecz z rzędu i dzięki temu jest już spokojny, oj na pewno zeszło ze wszystkich ciśnienie, presja. Co to może oznaczać, znając dyspozycję Śląska z tego sezonu pewnie to rozluźnienie spowoduje kłopot który i tak jest w grze destrukcyjne bo ostatnio z Lechią to kto oglądał ten doskonale zdaje sobie sprawę z tego że to nie miało się prawa skończyć na jednej bramce straconej, było sporo szczęścia. Nie licząc starcia z beznadziejną Termalica w grupie spadkowej to przecież ta ich gra na wyjeździe w defensywie jest tragiczna min. seria 9 spotkań w których tracili przynajmniej po dwie bramki w sumie było w tym okresie 26. Z drugiej strony bardzo dobrze sami zagrali w ofensywnie, szczególnie w kontrach i na pewno jeśli gdzieś jest postęp i potencjał tej ekipy to w ataku, liczę że to pokażą na boisku.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nie ulega to dla mnie żadnej wątpliwości.
Lechia, mimo wpadki ze Śląskiem, jest na fali.
Nie wiem, na jakiej &quot;fali&quot; jest Lechia? Bo po dwumeczu z Arką, przyszedł b. szczęśliwy remis z Cracovią, a o padace zakończonej porażką ze Śląskiem nie wspomnę.
Wystarczył młody Kosecki, by rozłożyć Lechię na łopatki. Śłask niczego wielkiego nie zagrał, lecz ani przez moment jego zwycięstwo nie było zagrożone.
Po co wprowadzać ludzi w błąd?
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Nie wiem, na jakiej &quot;fali&quot; jest Lechia? Bo po dwumeczu z Arką, przyszedł b. szczęśliwy remis z Cracovią, a o padace zakończonej porażką ze Śląskiem nie wspomnę.
Wystarczył młody Kosecki, by rozłożyć Lechię na łopatki. Śłask niczego wielkiego nie zagrał, lecz ani przez moment jego zwycięstwo nie było zagrożone.
Po co wprowadzać ludzi w błąd?
Zgadzam się z kolegą w 100%. Fakty są takie, ostatnie 10 meczów! Lechii to zdobycz 9 punktów. Bez pojedynku z Arką to 8 spotkań i 3 punkty. TRAGEDIA. Jak dla mnie Termalica ma szanse jutro coś ugryźć.
btw, czy Darko Jevtić zagra w Płocku? Ktoś, coś?
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
btw, czy Darko Jevtić zagra w Płocku? Ktoś, coś?
Brał dziś udział w treningu.
Lechia we Wrocławiu w 1 połowie zmarnowała dwie setki, mecz ustawił wątpliwy karny. Trzeci stracony gol pechowo po rykoszecie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Brał dziś udział w treningu.
Lechia we Wrocławiu w 1 połowie zmarnowała dwie setki, mecz ustawił wątpliwy karny. Trzeci stracony gol pechowo po rykoszecie.
Jaki wątpliwy? Jak ktoś jest kaleką i skacze z ręką wyciągniętą do przodu to musi mieć w głowie, że może to grożić wolnym/karnym. Zresztą za chwilę usłyszę, że Lechia przegrała bo sędzia.
Nie, Lechia nie przegrała bo sędzia, tylko Lechia przegrała bo gwiazdeczkom się grać nie chce, już nie będę się pastwił nad Peszką, ale na MŚ bym go nie zabrał.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Rafał Grzelak otrzyma żółtą kartkę (Nieciecza) 2.0 forbet ✅
Gość w 11 spotkaniach w Ekstraklasie złapał 7 żółtych kartek. dziś mecz &quot;na noże&quot; z Lechią. w sumie tylko zwycięstwo gości przedłuża ich nadzieje na utrzymanie. w stsie podobny zakład stoi po 1.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Śląsk
BTS @ 1.63
Fortuna


W ostatniej kolejce obie drużyny zaskoczyły nas swoją skutecznością i liczę, że teraz ta forma zostanie dalej podtrzymana. Śląsk w tej kolejce potrzebuje zaledwie remisu aby zapewnić sobie utrzymanie, lecz swoje spotkania musiały by przegrać Sandecja oraz Nieciecza. Można powiedzieć, że goście uciekli spod topora bo było już naprawdę groźnie. Po ostatnich zwycięstwach w szatni panuje lepsza atmosfera, a z ekipy zeszła presja. Na dodatek Śląsk w końcu odniósł długo wyczekiwane zwycięstwo na wyjeździe. Do składu powoli powracając zawodnicy, którzy borykali się z kontuzjami, a trener ma lepsze pole manewru. Ciekawie zapowiada się pojedynek napastników Piątek-Robak. Ten pierwszy walczy dalej o jak najlepsze pokazania się na naszych boiskach, gdyż latem mówi się o jego odejściu. Robak natomiast strzelił już 100 goli na boiskach ekstraklasy i zapewne dalej będzie chciał śrubować ten rekord. Oprócz tych dwóch panów, reszta graczy również odpaliła z niezłą dyspozycją co od razu przełożyło się na wyniki obu zespołów. Cracovia pewna utrzymania, będzie chciała wygrać kolejne spotkanie ligowe przed własną publicznością gdzie jest nie pokonana od siedmiu spotkań. To samo tyczy się gości, którzy notują serię trzech zwycięstw. Myślę, że spokojnie każdą z drużyn stać tutaj przynajmniej na jedno trafienie dlatego stąd ten typ na BTS. Przejdźmy na koniec do absencji. Pasy” bez Damiana Dąbrowskiego (uraz). Nie wiadomo co z Michalem Peskoviciem. Przyjezdni bez Łukasza Madeja, Djorde Cotry, Michała Maka, Mariusza Pawelca, Bobana Jovicia, Adama Kokoszki (kontuzje), Tima Riedera (pauza za żółte kartki) czy Sito Riery.

20:30 Lechia - Termalica
Termalica @ 4.25
over 2.5 gola @ 1.70
fortuna

Dla ekipy gości jest to ostatni dzwonek jeśli chodzi o utrzymanie się. Goście mają pięć punktów straty do Lechii i porażka w tak ważnym spotkaniu sprawiła by, że zawodnicy gości znaleźli by się jedną nogą w 1 lidze. Termalica rozegrała dobre zawody w Krakowie i przed spotkaniem z Lechią mogą być pełni nadziei. Niestety w tamtym spotkaniu Cracovia była bardziej skuteczna, a dwa rzuty karne w końcówce spotkania przesądziły o wyniku meczu. Termalica może czasami odstaje piłkarsko od innych drużyn, ale walką i zaangażowaniem też są w stanie zdobywać punkty. Nie spodziewam się dziś szalonego tempa bowiem obie drużyny będą tu szanowały piłkę i szukał spokojnie swoich szans. Jednak z biegiem uciekających minut to gracze gości będą musieli bardziej się otwierać na rywala i atakować żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, która da nadzieje na utrzymanie się w ekstraklasie. Jestem zdania, że remis nie zadowoli tutaj żadną z drużyn, i liczę, że Słoniki jako pierwsi trafią do siatki rywala i będą kontrolować przebieg spotkania szukając kolejnych szans. Martwią mnie trochę osłabienia ze strony gości bowiem nie zagrają Bartosz Szeliga (pauza za żółte kartki), Martin Miković czy Roman Gergel. Gospodarze bez Rafała Wolskiego, Marco Paixao oraz Romario Balde. Termalica nie jest tu stawiana w roli faworyta, ale jest w stanie sprawić dużą sensację bo nie gra ostatnio źle, a drużynie brakuje szczęścia, bowiem Słoniki ostatnio więcej goli tracą z rzutów karnych niż z gry rywala.
Mam też nadzieje, że walka o utrzymanie nie zatrzyma się na tej kolejce, a emocje będą trwały do samego końca.

Już tak po za typami. Wygrana Legii w Pucharze Polski oznacza, że 4. miejsce daje grę w pucharach, a to z kolei oznacza, że każda drużyna mistrzowskiej ósemki ma jeszcze na to szansę. Zobaczymy komu tak naprawdę zależy na pucharach. Mowa min. o Górniku Zabrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Cracovia - Śląsk Wrocław
Obie strzelą @ 1,67

LVBET
Cracovia gra dobrą ofensywę, zwłaszcza u siebie. Śląsk prawie zawsze strzela chociaż ten raz do siatki rywala. Oba zespoły Pasy u siebie i WKS na wyjazdach bardzo często tracą bramki i takie zestawienie wskazuje, że jest spore prawdopodobieństwo na bramki z obu stron.

Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice
Piast bez remisu @ 1,54
Remis bez wygranej Piasta @ 1,84

LVBET
Chyba z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można powiedzieć, że Sandecja na dłuższy czas wróci do Nice I Ligi a może i jeszcze niżej. Piast zdecydowanie odskoczył od strefy spadkowej, ale jeszcze nie może sobie pozwolić na zwolnienie tempa. Podopieczni Waldemara Fornalika wygrywając w Gdyni przerwali trwającą od 10. marca pięciomeczową ligową serię bez wygranej. Powyższe okoliczności teoretycznie sprzyjają zdobyczy punktowej gości w tym meczu, więc można by rozważyć zagranie w tym kierunku w postaci ręcznie robionej podwójnej szansy.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
Typ:
under 2,5 ⛔
Kurs: 1,9 (fortuna)
Nicolai Brock-Madsen to zawodnik Pasów, który w ostatnim meczu mógł się podobać. Dobrze zbudowany, świetnie grający głową zawodnik dostał od Michała Probierza pełne 90 minut i zrobił to co do niego należało. Już podczas sparingów zimowych świetnie grał, ale jedynym jego pechem jest Krzysztof Piątek. Powiedzmy sobie szczerzę. To raczej jego ostatnie mecze w polskiej lidze, wysoka forma i te ważne bramki które daje to atut Pasów. Cracovia gra dobrze od tych 3 spotkań w grupie spadkowej, mecz z Termalicą mógł wiele pokazać. Przegrywać dwa razy i wygrać 4:2 to wielka sztuka. Szkoda tylko, że liczba osób na stadionie jest bardzo mała.
Śląsk Wrocław wygrywa ważne mecze i mają już na tyle dużą przewagę punktową, że nie muszą grać z nożem na gardle. Kosa zagrał świetny mecz z Lechią, ciekawe jest to, że przed meczem Wojciech Kowalczyk pytał się Kosy kiedy będzie w formie tak jak w Legii (tzn. brać piłkę i gaz). Ostatni mecz obu drużyn to 2:1 dla Pasów, pamiętam jak Pawelec w ostatnich minutach popełnił katastrofalny błąd i Cracovia zatrzymała 3 punkty u siebie.
Co do mojego under 2,5, nie spodziewam się tak dobrego meczu jak w poniedziałek przy okazji Śląsk - Lechia. Sądzę, że tempo będzie słabe, obie drużyny przystąpią do siebie z szacunkiem i będzie typowy mecz walki jak to mawiają i zakończy się niskim wynikiem.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Cracovia - Śląsk
Cracovia lub remis i powyżej 1,5 @ 1,76 LVBET✅
Oba zespoły praktycznie zapewniły sobie utrzymanie, więc taki mecz bez większej stawki. Zarówno Cracovia jak i Śląsk bez presji wyniku radzą sobie doskonale, sporo puntując w ostatnim czasie. Stawiam na otwarty mecz, w którym więcej argumentów będą mieć piłkarze Michała Proierza, głównie atut własnego boiska, bowiem Ślask jest najgorzej grającym zespołem Ekstraklasy po za swoim stadionem, odnosząc tylko jedno zwycięstwo 1:2 w ostatniej kolejce w Niecieczy. W trzech ostatnich spotkaniach przy Kałuży wygrywali gospodarze, wiec ldziś liczę na podobny obrót spraw.
Lechia - Bruk-Bet
Lechia @ 1,81⛔
Lechia ha -1,5 @ 2,95⛔
Powoli sprawdza się moja przepowiednia że z ligi spadnie Termalica i Sandecja. Oba zespoły w ostatnim czasie grają tragicznie i mimo że Lechia też nie zachwyca to wydaje mi się że choćby samą jakością poszczególnych piłkarzy ije na głowę dzisiejszych gości. Dodatkowo Termalica gra fatalnie na wyjazdach. W tym sezonie wygrali tylko 1 raz i zanotowali tylko 5 remisów co daje marne 8 punktów. Lechia u siebie stara się grać ofensywnie, stwarzać sobie sytuacje i dziś myślę że będzie podobnie i to Gdańszczanie zanotują kolejce 3 punkty.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Craxa Śląsk over 2,5 @1,85 oraz over 3,5 @3,1
Mecz jak dla mnie otwarty będzie zespoły nie mają juz czego tutaj bronić utrzymanie jest.Niby kibiców mało na stadionie Craxy jednak ost sporo 5 goli.Dziś goście, którzy wolą jednak grać do przodu myślę cos ustrzelą gospodarze to samo wynik otwarty z dużą liczba goli jak i sytuacji.Mozliwa powtórka z ostatniego meczu i 5goli.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
WISLA PLOCK-LECH POZNAN typ X kurs 3.3 FORTUNA .Przed sezonem na Wisłę nikt nie stawiał, zespół ten może i gra bez presji dzięki czemu odnosi bardzo dobre jak na swoje możliwości wyniki. Siła tkwi w ofensywie w tym w środkowej strefie. Odbudował się Semir Stilić, w wysokiej formie są Damian Szymański i Dominik Furman, a do tego bardzo fajnie funkcjonują szybkie skrzydła Wisły .Lech wie, że to ten mecz jest dla niego tak naprawdę starciem ostatniej szansy. Przy porażce oraz niedzielnej wygranej Legii będzie już realnie po mistrzostwie. Nie ma co ukrywać Lecha Poznań pod taką presją w tym sezonie jeszcze nie było. Poszczególni piłkarze nie mogą kalkulować, myśleć o kartkach, o pauzie za nie w kolejnym meczu tylko będąc w pełni skupieni i skoncentrowani w każdej formacji powinni starać się powtórzyć grę z pierwszych 30 minut podczas spotkania z Górnikiem. Wtedy lechici wcale nie grali źle. Grali szybko, składnie, sporo biegali, walczyli i stwarzali spore zagrożenie pod bramką Loski, który świetnie bronił m.in. strzały głową Gytkjaera .Tak slaba gra Lecha w obronie jak z Górnikiem raczej się już nie powtórzy ,dlatego stawiam remis.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
CRACOVIA KRAKOW-SLASK WROCLAW typ 1 kurs 2.2 fortuna.Do piątkowego starcia obie drużyny przystąpią bez porazki od czterech spotkań. Cracovia w czterech meczach odniosła dwa zwycięstwa i tyle samo remisów. Z kolei Śląsk na zakończenie rundy zasadniczej zremisował z Koroną Kielce, a następnie wygrał trzy spotkania z rzędu, które praktycznie przesądziły o pozostaniu na przyszły sezon w Ekstraklasie.W meczu z Cracovią za kartki nie zagra obrońca wrocławian Tim Rieder. Cracovia w pełnym składzie o zwycięstwie może zadecydować coraz bardziej skuteczny Piątek ,ostatni mecz 20 min. 3 bramki.Cracovia pewnie zmierza do 9 miejsca na koniec sezonu ,Moim zdaniem najmocniejsza drożyna grupy spadkowej.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
K. Piątek strzeli gola @ 2,35 ✅
forBet
powyżej 3,5 żółtych kartek @ 1,7 ⛔
STS
Skoro obie ekipy już bezpieczne, na piłkarzach mniejsza presja to wydaje się, że dzisiaj powinniśmy zobaczyć radosny futbol i parę bramek. Ja jednak wybieram typ na bramkę Piątka, który dzięki ostatnio strzelonym 3 bramkom podgonił Carlitosa i Angulo i ma wciąż szanse na króla strzelców. Tym bardziej, że grając w grupie spadkowej przyjdzie mu się mierzyć ze słabszymi obrońcami niż wspomniana dwójka. Oprócz Śląska jeszcze Arka, Sandecja i Pogoń a więc jest szansa na parę bramek z jego strony.
Co do kartek to przeglądając staty z ich spotkań rzuciło mi w oczy, że często sędziowie w tych spotkaniach pokazują żółte kartki. Tak to wygląda jeżeli chodzi o ostatnie 4 sezony: *7, 3, 6, *5, *3, 6, 4, *6, 6, 6, i *4 (to ostatni mecz pomiędzy Cracovią i Śląskiem 10.02.18).
*mecze w Krakowie
Wiem, że staty często nie grają ale w tym przypadku warto zaryzykować na te 4 kartki (w forBet np. kurs tylko 1,42).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3:2
Pogoń 1,62
Dla Arki można powiedzieć, że sezon się już zakończył, rozegrali już w sumie najważniejszy mecz w sezonie czyli finałowy mecz Pucharu Polski z Legią, porażka 1:2 - wynik niby ok ale w tym meczu nie mieli szans na nic więcej, Legia kontrolowała mecz, może ostatnie 10 minut odpuścili.
W lidze natomiast Arka już przegrywa mecz za meczem, 1:5 z Piastem, 1:3 z Sandecją, 1:2 z Lechią, 2:4 z Lechią. Utrzymanie już mają pewne a Pogoń gra dużo lepiej niż początkiem sezonu. Pogoń na pewno będzie chciała wygrać u siebie i mieć już spokojną głowę i awansować nieco w tabeli na 10 miejsce co i tak jest niskim wynikiem jak na potencjał.
Pogoń na ostatnie 3 mecze 0 bramek straconych, w tym meczu może stracą bramkę bo Arka strzela ale powinni spokojnie wygrać.
Wisła Płock - Lech Poznań 0:0
Lech 2,22
Bardzo ważny mecz dla Lecha bo jeśli stracą tutaj punkty to nawet wygrana u siebie z Legią może nie pomóc dlatego nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, już i tak dość stracili w ostatnich kolejkach. Dwie porażki u siebie 0:1 z Koroną i 2:4 z Górnikiem mocno zmniejszyły szansę na mistrzostwo no ale walka trwa dalej i trzeba zdobywać 3 punkty.
Wisła ostatnio dość niespodziewanie przegrała 1:2 z Zagłębiem Lubin u siebie może to jest znak, że Ci piłkarze, którzy grają tak świetnie już powoli tracą siły pod koniec sezonu? Zobaczymy ja jednak myślę, że przystawiony do muru Lech zmobilizuje się i na trudnym terenie wywiezie 3 punkty.
Lechia Gdańsk - Nieciecza 0:1
Lechia
1,82
Można powiedzieć, że jest to mecz dla Lechii o utrzymanie się na 100% w lidze a gdzie tego nie dokonać jak u siebie przed własnymi kibicami, którzy są tak mocno zawiedzeni postawą piłkarzy przez cały sezon...
Trener P. Stochowiec mam nadzieję, że poukłada ten zespól na następny sezon i już nie będzie takiej kompromitacji no ale w tym sezonie trzeba się utrzymać a jeśli Lechia przegra ten mecz to może być ciężko...
Czuję, że w tym meczu może wpaść też kilka bramek - Nieciecza nie ma nic do stracenia Oni muszą zaatakować mimo wszystko Lechia powinna zgarnąć 3 punkty.​
Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom