>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka LOTTO Ekstraklasy (04.05-06.05.2018)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Jagiellonia - Legia
Legia wygra @2,57 Fortuna ⛔ ⛔ beznadziejny mecz Legii
W tym sezonie chyba 2 lub 3 raz gram coś w stronę Legii, dlaczego ? Bo myślę że to ten moment gdzie Warszawiacy mimo różnych problemów, gorszej formy ogarnęli się i zmierzają po kolejny tytuł MP. Niestety ale stwierdzenie że w Ekstraklasie gra 16 drużyn a MP i tak zdobywa Legia zaczyna być już normą co roku. Jeszcze kilka spotkań temu stawiałem na Jagę co mecz i na prawdę oglądałem ich grę z ogromnym podziwem. Lecz nastał czas w którym można było liderować i uciekać Legii,Lechowi i co się zaczęło ? Nagły spadek formy, słabsza gra, porażki i nagle przewaga zmieniła się w stratę do 1 miejsca 3 punktów. Lech to samo mimo lepszej gry, dobrych zawodników, pochwał, niesamowitej defensywy nagle porażka 2-4 z Górnikiem i wczoraj remis 0-0 z Wisłą Płock. Legia w tym momencie ma 1 pkt przewagi nad Lechem i 3 nad Jagiellonią. Odejście Jozaka, Klafurić trenerem - gościu bez nazwiska, mało znany i chyba nie trenował nawet jakichś poważnych drużyny w podobnych do Ekstraklasy ligach poukładał to jakoś i Legia znów pogrywa sobie dobrze i wygrywa. Wygrana PP, w lidze 2 wygrane z rzędu. Bardzo dobrze gra w ataku Niezgoda, młody Szymański prezentuje się na prawdę fajnie i cała drużyna spisuje się pozytywnie. Jaga tak jak pisałem widoczny spadek formy, nawet gra wygląda słabo i wydaję mi się że dzisiaj doświadczona Legia wypunktuje gospodarzy i znów wszyscy zobaczymy że Legioniści mimo słabszych momentów w sezonie zdobywają MP.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
powyżej 31,5 fauli @ 1,83 ⛔
Totolotek
powyżej 5,5 żółtych kartek @ 1,98 ⛔
forBet
4! porażka z rzędu u siebie drużyny, która bije się o mistrzostwo Polski? Aż trudno w to uwierzyć ale to jest tylko Ekstraklasa i takie rzeczy tylko u nas. Ja jestem jednak zdania, że Jaga zrobi wszystko aby tak się nie stało i mocno postawi się dzisiaj Legii, która z kolei wygrywając bardzo zbliżyłaby się do kolejnego tytułu Mistrza Polski.
Goście w środku tygodnia zgarnęli pierwsze trofeum jakim był Puchar Polski i maja wielką chrapkę na kolejny jakim jest tytuł mistrzowski. Nic innego mi się nie widzi w tym meczu jak sporo walki, brzydkich fauli, dążenie do celu za wszelką cenę. Dodatkowo Legia w tym sezonie poniosła dwie porażki z Jagą nawet nie strzelając im bramki i to moim skromnym zdaniem jeszcze bardziej ich nakręci na wygraną za wszelką cenę. Do tego myślę, że dobrym typem jest zakład na kartki bo tych dzisiaj też nie powinno zabraknąć.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Byłem na meczu Jaga - Legia i jeszcze przed rozpoczęciem spotkania chodziły słuchy że Legia przyjechała po remis. Przebieg meczu to potwierdził. Zero gry ze strony gości tylko wybijanie piłki i parę wyjść z kontro
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Dziwny mecz. Legia dzisiaj dramatyczna fizycznie. Spory kryzys (a następny mecz za 3 dni) czy pobalowali po finale PP? Zresztą Lech też wczoraj fizycznie nie wyglądał najlepiej, a Jaga dzisiaj też dała z siebie sporo.
&quot;Wyścig&quot; trwa dalej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom