>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka LOTTO Ekstraklasy (16.05-17.05.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ruch Chorzów vs Piast Gliwice 0:3 (0:0)
Over 3.5 @ 3.15 ⛔
Over 2.5 @ 1.90 ✅
forBET

Lecimy, bo coraz mniej kolejek do końca, walka w dolnej części tabeli jest bardzo interesująco. Ruch po ostatniej porażce we Wrocławiu trener ma poważne zadanie, żeby pozbierać zespół, obrona zagrała słabo, atak, nieistnieje, bez Lipskiego wygląda to słabo, Nowak, który ma go zastąpić dopiero uczy się jakby tej ekstraklasowej piłki,
Piast natomiast pokazał się z dość dobrej strony w Lubinie, niestety dla nich przegrali, no , ale Zagłębie było zdecydowanym faworytem co zresztą pokazało spotkanie. Myślę, że jutro będzie zupełnie inne spotkanie, dla mnie faworytem jest ekipa z Gliwic, jednak teraz wszystko może się zdarzyć.
Dlaczego gram taki duży over?
- Po pierwsze forma obronna drużyn oraz forma bramkarzy 0 Hrdlicka we Wrocławiu zagrał fatalnie, jeszcze przed pierwszą bramką mógł sobie sam wrzucić piłkę za linię. Obrona Piasta też pozostawia wiele do życzenia, chociaż jak napisałem wcześniej generalnie są ekipą overową, także idziemy w tym kierunku.
- po drugie obie ekipy potrzebują punktów, najlepiej 3, nie wierzę, że będzie to spotkanie defensywne, każdy z zespołów będzie chciał strzelić bramkę jak najszybciej i im szybciej ktoś strzeli, to drugi zespół będzie musiał się &quot;otworzyć&quot;, co sprawi, że mecz będzie ciekawszy.
edit:
No szkoda, że dopiero pod koniec meczu Ruch dostał bramkę a potem to już poszło..

KE ⛔ 10
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Korona Kielce vs Wisla Kraków 3:2 (1:2)
Over 3.5 @ 2.80 ✅
Over 2.5 @ 1.85 ✅
forBET

Co tu dużo mówić, oczywiście można się czarować i mówić, że to nie prawda, ale sezon dla obu ekip już się zakończył, można na spokojnie przygotowywać się do kolejnego, a w pozostałych spotkaniach pokazać się z jak najlepszej stron, aby przedłużyć kontrakt czy tam znaleźć nowego pracodawcę.
Obie ekipy pierwsze spotkania rozegrały z czołowymi ekipami, wypadły w miarę podobnie tzn. Korona zanotowała 2 remisy i 1 porażkę, Wisła 1 remis i 2 porażki.
Jako, że jak mówiłem mecz nie ma wielkiego ciężaru gatunkowego, możemy zobaczyć, fajne, ofensywne spotkanie, bo o ile strefa spadkowa czy walka o mistrza wiąże się z pewną presją o tyle spotkanie o miejsce 5-6 nie bardzo.
Historia spotkań tych dwóch ekip między sobą - overowa, zdarzały się wyjątki, że padło mniej bramek, ale generalnie się zawsze dzieje.
Dlatego spodziewam się ofensywnego i ciekawego spotkania, nie zagra Kiełb, Micański oraz Diaw, a ze strony Wisły - Sadlok.
To tyle i aż tyle ;).

edit: plażowe granie w Kielcach.
KE ✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Korona - Wisła 1 kurs 2.5

Konsekwentnie gram przeciwko Wiśle. Pisałem o tym przed meczem z Jagą - drużyna jest celowo sabotwana przez trenerów. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Trudno wygrać mecz grając w 10-tkę (Brożka nie liczę, polecam zobaczyć co zrobił w 28 minucie meczu z Jagą, jest na skrócie ekstraklasa.tv) , Stilić dostał cień szansy i zdjęli go w drugiej połowie, choć jako jeden z nielicznych umie rozegrać fajną akcję. Znając życie w środę wróci drewno &quot;Bogucki&quot; . Problem krakowian to jest sprawa, że nie stwarzają sobie nawet okazji , mają 1-2 w ostatnich meczach, nie mówiąc o wykończeniu.*W chwili obecnej potencjał ofensywny jest zerowy. Być może zamiast Brożka będzie Zachara, albo Ondrasek , ale też im nie wróżę. Małecki totalnie przygaszony, ostatni dobry mecz zagrał miesiąc temu z Zagłębiem.

Korona dobry mecz z Lechią, nie powiem że byli lepsi, ale gdyby wygrali to nikt nie mógłby być zdziwiony. Wcześniej u siebie z Jagą zasłużyli na wygraną.*

Myślę, że Wisła po raz kolejny się podłoży. Kurs z kosmosu biorąc pod uwagę grę obu ekip.

Jeszcze ciekawostka. To że trenerzy Wisły nie widzą/nie potrafią zobaczyć tego co się dzieje na boisku (a za tym ocenić postawę piłkarzy) potwierdza sytuacja w meczu z Lechią. Cywka dostał 2 żółte w ciągu kilku minut, sędzia następnie daje mu czerwoną a sztab trenerski Wisły wybiega z ławki i drze ryje &quot;za co, ***** za co?&quot; , a sędzia techniczny - za drugą żółtą. A sztab trenerski na to - jaka druga, kiedy była pierwsza? Na to sędzia - 5 minut*
temu(oba faule jakieś 10-15 metrów od ławki ) Komentarz zbędny.

**
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Zagłębie - Śląsk ⛔
mój typ: X (kurs 3,20 w forBet)​
Moim zdaniem w derbach Dolnego Śląska padnie remis i dzięki takiemu rozstrzygnięciu oba zespoły zagwarantują sobie status ekstraklasowca w przyszłym sezonie, lubinianie dzięki 26 pkt. na 90% przekroczą już barierę punktową dającą utrzymanie, a Śląsk ma przed sobą jeszcze trzy mecze, w których musiałby zdobyć ok. 4 pkt., co patrząc na ich terminarz, wydaje się niemal pewne.

Korona - Wisła K.

mój typ: 1 (kurs 2,45 w forBet)​
Czas na pierwsze zwycięstwo kielczan w rundzie finałowej, szczególnie że pokonanie znienawidzonej Wisły na pewno bardzo docenią kibice Korony, zwłaszcza że Wisła nie wydaje się przeszkodą nie do przejścia, patrząc choćby na ich mizerię w ofensywie.
Legia - Lech
mój typ: X (kurs 3,30 w forBet)​
Legia w tym sezonie, jeśli chodzi o rywalizację z pierwszą czwórką, zanotowała tylko jeden remis, punktując na poziomie aż 88 %. Mam nadzieję, że lechici mają już dość upokorzeń doznanych od Legii i zawalczą o remis, który stawia ich w całkiem dobrej sytuacji w perspektywie kolejnych spotkań.
Lechia - Jagiellonia✅
mój typ: 1 (kurs 2,20 w forBet)​
Myślę, że lechiści są w stanie pokonać Jagę, która jeśli chodzi o dotychczasowe mecze w grupie mistrzowskiej, mimo niezbyt wymagających przeciwników, w ogóle mnie nie przekonała do tego, że jest to drużyna, która może zdobyć tytuł.
Arka - Wisła P.✅
mój typ: X2 (kurs 1,55 w forBet)​
Dla mnie Arka nie jest drużyną zdolną wygrać dwa mecze ligowe z rzędu, zresztą ostatni raz dokonali tego w sierpniu i w tym upatruje szanse płocczan na korzystny wynik, który przypieczętuje ich pozostanie w lidze na kolejny sezon.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Zamieściłem w poprzedniej kolejce post i prosiłem żeby go nie usuwać ale niestety komuś strasznie przeszkadzał.
Napisałem w nim że w pierwszej kolejce punkty straciła Legia z Wisłą , w drugiej Jagiellonia z Koroną a że w trzeciej straci Lechia z Koroną a w czwartej Lech z Legią.
Podtrzymuję swoje zdanie i z wielkim optymizmem podchodzę do meczu Legia - Lech.
Legia się zaczyna rozpędzać i nie piszę tego przez sam pryzmat meczu z Termalicą i wygranej 6-0.
Ja wiem jak Legia podchodzi do ważnych spotkań. Bardziej boję się o stratę punktów w meczu z taką Koroną czy Pogonią niż jak grają z Lechem czy Jagiellonią.
Kurs 2,05 na Legie u siebie z Lechem trzeba brać i dziękować.
Hamalainen się rozkręca a w Poznaniu panika przed 93 minutą.... ????
Lech jak na razie miał trzech słabych przeciwników z którymi wygrał kolejno 3-2 z Koroną , 3-0 z Termalicą i 2-0 z Pogonią.
Legia zremisowała z Wisłą która liczyła jeszcze wtedy na puchary oraz ograli 2-0 Pogoń w Szczecinie i Termalicę 6-0.
Teraz prawdziwe sprawdziany i wyzwania dla jednych i drugich.
Legia tutaj na pewno przeważa doświadczeniem w ważnych grach. Lech tego doświadczenia nie ma co pokazał w meczu z Arką w finale.
Morale w Legii poszły w górę po okazałym zwycięstwie z Termalicą i teraz nie ma już miejsca na błędy i starty punktów. Lech ich jeszcze nie stracił w fazie mistrzowskiej a na pewno nie wygrają wszystkich spotkań.
Kadrowo Legia wygląda lepiej i podejrzewam że kolejne dobre spotkanie rozegra Nagy oraz Vadis. No i trzeba pamiętać że w składzie jest prawdziwa zmora Lecha czyli HAMALAINEN ????
Stawiam tutaj zdecydowane 1 po kursie 2,05 oraz :
Legia &amp; BTTS 4,00
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Łęczna -Cracovia
Typ: Łeczna wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.50
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem jedno z ostatnich spotkań polskiej ekstraklasy piłkarskiej w grupie spadkowej, ekipa Górnika Łęczna na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Cracovii. Moim zdaniem gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, będzie to dla nich jedno ze spotkań ostatniej szansy bowiem na swoim stadionie grają dobrze, w spotkaniu poprzedniej kolejki z Płocką Wisłą zabrakło im po prostu skuteczności i sędzia nie sprzyjał im za bardzo bowiem tam mógł paść zupełnie inny wynik na korzyść ekipy z Lubelszczyzny , gospodarze są w tym momencie w strefie spadkowej i tutaj potrzebują kompletu punktów, Cracovia ma o 3 oczka więcej i jest w tym momencie w lepszej sytuacji bowiem po remisie w Płocku przybliżyła się do utrzymania w lidze w obecnym sezonie. Górnik Łęczna na własnym obiekcie stwarza sobie sporo sytuacji do zdobycia bramki i według mnie w tym spotkaniu to właśnie gospodarze będą prowadzili grę , bo przecież nie mają nic do stracenia, remis bardzo w tej rywalizacji nic im nie daje a gościom daje już praktycznie zapewnione utrzymanie w esktraklasie, ja stawiam na dokładny wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Typ: Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola KE ✅
Kurs: 2,17
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz Zagłębie - Śląsk, są to 37 derby dolnego śląska, dotychczas o jedno spotkanie lepsi są lubinianie, którzy wygrali 15 razy, Śląsk wygrał 14 razy, a 7 razy padł remis. Ostatnie derby zostały rozegrane 22 kwietnia, mecz zakończył wynikiem 1:1 i miał dla Zagłębia tragiczny skutek, ponieważ nie załapali się do górnej ósemki i przez to muszą walczyć o utrzymanie, ale mam nadzieję, że dzięki temu zarząd przejrzy na oczy i po sezonie dojdzie do zmian, bo po odpadnięciu z pucharów z zespołu grającego efektownie i skutecznie stało się jedną ze słabszych ekip grających w Ekstraklasie, a takiej słabej rundy wiosennej to już dawno nie było w ich wykonaniu. Wracając do meczu to w ostatniej kolejce oba zespoły przełamały swoją niemoc, Zagłębie zdobyło komplet punktów po 8 meczach bez wygranej, a Śląsk po 5 meczach. Najpewniejszym typem na ten mecz wydaje się być typ obie strzelą, na 9 meczy rozegranych w Lubinie 7 razy taki typ by wszedł, ja jednak dla podbicia kursu zagram, że Zagłębie strzeli minimum 2 gole, osobiście typuję wynik 2:1 lub 3:1 dla gospodarzy. Jeśli chodzi o absencje kadrowe to w Zagłębiu oprócz kontuzjowanych od dłuższego czasu Forenca i Jacha nie zagrają zawieszeni za kartki Tosik i Jagiełło, w Śląsku nie zagrają kontuzjowani Alvarinho, Kokoszka i Roman.
Inne typy jakie bym widział w tym meczu to:
1 @2,4 (Totolotek) ✅
1-1 podwójna szansa @1,91 Fortuna ✅
1 DNB @1,6 Totolotek ✅
obie strzelą @1,65 :Fortuna KE
https://forum.bukmacherskie.com/fortuna ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Arka Gdynia - Wisła Płock
obie strzelą @1,7 Totolotek ⛔

Arka po zdobyciu niespodziewanie Pucharu Polski ciągle musi walczyć o utrzymanie w Ekstraklasie, w ostatniej kolejce wygrali z Górnikiem Łęczna i wydostali się ze strefy spadkowej, przełamali tym samym serię 9 meczy bez wygranej w lidze, natomiast Wisła Płock w ostatniej kolejce zremisowała z Cracovią, jest liderem grupy spadkowej i ma 7 punktów przewagi nad drużynami zajmującymi miejsca spadkowe, więc teoretycznie powinna bez problemu się utrzymać. Jeżeli chodzi o sam typ to Arka na własnym stadionie na ostatnie 15 meczy w 11 pokryła ten typ, czyli obie drużyny strzeliły minimum po jednej bramce, natomiast jeśli chodzi o mecze wyjazdowe Wisły to na ostatnie 15 meczy w 10 ten typ wszedł, a w rundzie wiosennej na 6 delegacji płocczan we wszystkich obie drużyny strzeliły.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Według mnie Betem dnia jest zwycięstwo Ruch Chorzów w dzisiejszych małych derbach Górnego Sląska.
Oczywiście każdy w głowie może mieć ostatni odpuszczony przez piłkarzy Ruchu pojedynek z Śląskiem w którym przegrali 6:0 więc dwa razy się zastanowi czy aby na pewno warto wchodzić w tym spotkaniu w Ruch. Odpowiedz brzmi TAK.
Co sie zmieniło wciągu niespełna 72h ? dużo !
Po pierwsze wczoraj Niebiescy otrzymali licencje na grę w przyszłym sezonie.
Po drugie zawodników wczoraj odwiedziła mocna delegacja &quot;PF&amp;UN&quot; i rozmowa trwała naprawdę długo.
Po trzecie przyszły zaległe przelewy !
Po czwarte ważne jest sam fakt że tak szybko oni sami będą mogli zmazać plamę.
Po piąte doping rozpoczęty będzie już 15 minut przed meczem, a że młyn został przeniesiony na &quot;prosta&quot; w tych najważniejszych spotkaniach to można się spodziewać przysłowiowego pierdolnięcia.

Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Typ: Ruch Chorzów
Kurs: 2.60
Stawka: 9/10
efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Zagłębie Lubin-Śląsk Wrocław
Piłkarsko lepsza ekipa na dziś to bez dwóch zdań Zagłębie,ale w związku z tym ,że mamy 4 kolejki do końca a Wojskowi potrzebują pkt jak ryba wody,myślę ,że Lubin tego meczu nie wygra.Odkąd pamiętam w 80% pkt zdobywali Ci co &quot;bardziej potrzebowali&quot;
X2 - 1,58 forbet
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Idę w stronę Chorzowa. Ekstraklasa nauczyła mnie tego, że jeżeli logika podpowiada, że zdarzenie A powinno wejść, to wejdzie... zdarzenie mu przeciwne. Ruch dostał oklep 0:6, stoi nad skrajem bankructwa, zmienił trenera, kraj się śmieje z nich - więc idę w ich wygraną.
Z drugiej strony mamy Piast, którego od kilku miesięcy typuję do spadku. Nie podoba mi się ich gra i liczę na to, że Chorzów sprawi, że &quot;walka o spadek&quot; nabierze jeszcze większych rumieńców w ostatnich tygodniach.
Ruch wygra - @2.70⛔ (z podatkiem) - forBET
Spadek....
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Freddy Krueger z całym szacunkiem jasne pf wiadomo... ultras ruch to jest poziom 2 bądź 3 ligowy, kto tam ma ich dopingować 5 tys dziadków zjadających osiem paczek słonecznika...bądźmy poważni Ruch ma tragiczna bazę. Stadion żałosny zawsze u siebie grali z charakterem i to jest jedyny argument za tym ze mogą powalczyć dzisiaj i wygrać mobilizacja jest starych obecnych graczy legend...plus akcja z z Lipskim. Piast tez nie jest w nie wiadomo w jakiej formie normalnie pewnie można by mówić o mniejszym zaangażowaniu piastunek w ten mecz gdyby nie to ze oni tez walczą o utrzymanie. Plus do tego 6-0 niebiescy źle nie grali punktowali co ma wisieć nie utonie i spadek jest kwestia czasu dla Ruchu spadł odwieczny rywal, gksa za bardzo nie podtrawi sobie poradzić jakby nie lewe interesy pomoc Legii w postaci zawodników ruchu juz by nie było... poza tym najważniejszy argument doping hools itp sprawy sa ważne ale nie maja wielkiego wpływu na wynik formę na boisku te elementy nie graja na śląsku wiadomo jaka sytuacja jest duzo klubów każdy ma swoje gorsze lepsze chwile. Ruch musi zacząć od zera tez uważam ze dzisiaj powalczą ale czy to cokolwiek da liga na dol;e jest wyrównana bardzo
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Freddy Krueger z całym szacunkiem jasne pf wiadomo... ultras ruch to jest poziom 2 bądź 3 ligowy, kto tam ma ich dopingować 5 tys dziadków zjadających osiem paczek słonecznika...bądźmy poważni Ruch ma tragiczna bazę. Stadion żałosny zawsze u siebie grali z charakterem i to jest jedyny argument za tym ze mogą powalczyć dzisiaj i wygrać mobilizacja jest starych obecnych graczy legend...plus akcja z z Lipskim.
Chyba nigdy nie byłeś w Chorzowie. Nie chce tu schodzić na tematy kibicowskie, ale Ruch to absolutnie ścisła czołówka pod tym względem - w tym zalewie kibicowskiej komercji w Ekstraklasie, w czym przodują szczególnie Legia i Lech, Ruch to fajna odmiana, prawdziwe kibicowanie z charakterem w starym dobrym stylu. Żeby nie być gołosłownym podam przykład z ostatniego finału PP, Lech wyskoczył z oprawami za kilkadziesiąt tysięcy, które im prawie w ogóle nie wyszły, a Arka tradycyjnie, prosto i z klasą, każdy powie że ta komercja i modern style w wykonaniu Lecha została na tym finale całkowicie ośmieszona, nawet sami to potem przyznawali, że nie tędy droga.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
lukaszlbn tyle ile razy ja bylem w Chorzowie to ty sobie w głowie nie wyobrażasz ale mniejsza z tym- wrzuć mi jeden mecz doping - oprawę Ruchu godna uwagi?Poza ostatnia mobilizacja i nie mowie tu o wyjazdach tylko o meczach u siebie. ile osób chodzi do młyna na Ruchu?jaki jest jego poziom? tam średnia ekipa wyjazdowa ich ogarnia zagłuszy.Poczytaj ich komunikaty odnośnie sytuacja jak sami sie mobilizują i czego oczekują jak sie oceniają na majówce było ich raptem kolo.5 tys na swoim obiekcie gdzie prezes twierdzi ze pogody nie było i ludzi wyjechali kpina i śmiech na sali co do finalu PP no Lechowi sie nie udało ale tam pojechało ich 17tys- Arka super.Komercja no życie Ruch poza chuliganka nie znaczy nic w aspekcie kibicowskim
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Miałem się dziś wybrać do Chorzowa, ale nastąpiła zmiana planów, nie jestem czarnym kotem,
bo Niebiescy wygrali z Lechią gdy byłem ostatnio w Chorzowie :cool: a
le moim zdaniem Ruch tego spotkania nie wygra. Fajnie wyglądał u siebie z Lubinem,
ostatnio zagrął tragicznie we Wrocławiu, teraz nastroje są dużo lepsze,
ale moim zdaniem drużyna nie zareaguje szybko po klęsce 0-6 ze Śląskiem.
Piast był, gorszy od Zagłębia w weekend, mimo że ostatnio w meczu Ruch - Piast było 0-0,
dziś obie ekipy strzelą gole.
Co do pozostałych spotkań widzę brak przegranej Cracovii, która mimo słabej gry wyjazdowej,
pod względem zdobytych punktów, jest zasłużenie faworytem z Górnikiem,
który nie oddał chyba nawet celnego strzału w Gdynii i dla mnie jest trupem.
Poza tym derby Dolnego Śląska dla mnie zostaną wygrane przez gospodarzy,
obie ekipy niedawno grały w Lubinie i było 1-1, lepsi byli gospodarze.
Można zagrać Zagłębie DNB + Pogoń DNB na jutro.
W Koronie widzę gole, zgadzam się z powyższym overem.
Reszta jutro, oby było lepiej niż ostatnio.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik Łęczna -€“ Cracovia
Górnik over 4,5 celnych strzałów @1.7 totolotek✅
Dla Górnika ten mecz powinien mieć duże znaczenie, do końca rozgrywek zostały 4 kolejki prócz meczu z Cracovią rozegrają jeszcze u siebie spotkanie z Zagłębiem i dwa wyjazdy w Chorzowie i Gliwicach, tak więc powinni dzisiaj wyjść bojowo, łatwiejszej okazji na zdobycie 3pkt może już nie być.
Cracovia bezpiecznego bytu również nie ma, ale są w lepszej sytuacji, mają 21pkt jest to 3pkt nad przedostatnim Górnikiem Ł.Pasy nie są wyjazdową ekipą, jeśli jednak zagrają na przyzwoitym poziomie mają szansę wygrać, Górnik kalkulować nie może, Cracovia owszem i remis zły dla nich nie będzie(Łęczna dla nich stoi w miejscu a Górnik ma jeszcze 3 mecze a przecież inni rywale też mogą odbiegnąć)
Cracovia zdaje się mieć lepszy kalendarzyk i meczami u siebie powinni wywalczyć byt, dzisiaj mogą obrać taktykę na kontrę i nawet ustrzelić Łęczną, ale to gospodarze powinni być bardziej aktywni z przodu, Cracovia raczej asekuracyjnie nastawiona na kontry (to chyba będzie dobra dla nich taktyka na odsłoniętych Górników)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 2.60
buk: unibet
Wynik: 3:0 ✅

W ostatnim spotkaniu Górnik rozegrał bardzo słabe zawody gdzie zasłużenie przegrał z Arką 1:0. Zespół Smudy nie oddał ani jednego celnego strzału na bramkę rywala, a Gdynianie całkowicie zdominowali swoich rywali. Teraz czas na kolejną rywalizację i spotkanie z Cracovią. Górnik po ostatnich dwóch porażka znowu znalazł się w czerwonej strefie i nie może sobie pozwolić na drugi słaby mecz ofensywny, a to atak był ostatnio największym atutem drużyny Franciszka Smudy. Po stronie łęcznian w ostatnich spotkaniach odblokowali się zarówno Bartosz Śpiączka, jak i Piotr Grzelczak. Smuda przed dzisiejszym spotkanie znowu musi po czarować aby zespół wrócił na dobre tory bowiem trzecia porażka z rzędu może tutaj zwiastować czarne chmury nad ekipą gospodarzy, którzy wydawało się, że wykaraskali się z tego wszystkiego. Kogo powinien obawiać się dzisiaj Smuda?. Na pewno jest to Krzysztof Piątek, który wróci dzisiaj do składu Cracovii. Ostatnio również w dobrej dyspozycji jest Steblecki, który już kilkakrotnie ratował zespół Cracovii. Gospodarze przystępują z nożem na gardle do tego spotkania. Smuda wie, że w przypadku przegranej i zwycięstwa Piasta nad Ruchem utrzymanie w lidze bardzo się oddali.
20:30 Ruch - Piast
Typ: BTS
Kurs: 1.78
buk: unibet
Wynik: 0:3 ⛔

Myślę, że jest to mecz o być albo nie być w ekstraklasie dla ekipy gospodarzy. Po ostatniej wysokiej porażce z Śląskiem 6:0, gospodarze tylko dzięki zwycięstwu mogą się podnieść na koniec sezonu, a wygrana w Derbach może podziałać bardzo mobilizująco na zawodników. Ja jednak wybrałem typ na bramki. Obie drużyny w ostatnim czasie mają sporo problemów w defensywie o czym świadczą stracone gole. Dzisiaj ten mecz powinien pokazać kto zasługuje na zostanie w ekstraklasie na kolejny sezon. Na gospodarzy mobilizująco powinien podziałać fakt, że wczoraj otrzymali licencje na kolejny sezon, a więc teraz wszystko w rękach i nogach piłkarzy. Piast przed tym spotkanie jest w o tyle lepszej sytuacji, że nad strefą spadkową ma tylko jeden punkt przewagi. Wygrana z Ruchem znacznie przybliżyła by ich do utrzymania się. Spodziewam się dość otwartego spotkania, obu zespołom będzie zależeć na zwycięstwie gdyż do końca sezonu zostało już całkiem niewiele. Na dodatek obie ekipy udowodniły już w tym sezonie, że potrafią strzelać bramki. W ekipie gospodarzy najlepszym strzelcem jest Jarosław Niezgoda. Młody napastnik zdobył w tym sezonie dziesięć bramek, ale po raz ostatni do siatki trafił 18 marca. W ekipie gości jest nim Badia, lecz ostatnio i ten zawodnik się zablokował. Tak jak napisałem, mam nadzieje, że te Derby długo zostaną w naszej pamięci i w końcu zobaczymy mecz jak na Derby przystało.
20:30 Zagłębie - Śląsk
Typy:
BTS @ 1.65 ⛔
powyżej 2.5 gola @ 1.84 ⛔
buk: unibet
Wynik:​

Dzisiaj przed nami kolejne Derby, tym razem Derby Dolnego Śląska. Po raz kolejny idę w stronę bramek. Obie ekipy w ostatnich swoich spotkaniach udowodniły, że mają sporty potencjał w ataku. Śląsk rozbił Ruch 6:0 przy czym pokazał, że ten zespół posiada jakiś potencjał, natomiast Zagłębie wygrało 3:1 z Piastem. Wygrana ta była również zasłużona pomimo tego, że pierwsza bramka dla Miedziowych była trochę przypadkowa, to dwie następne padły po świetnych kontrach zespołu!. Dziś jak na Derby przystało nie ma mowy o odpuszczaniu. Oba zespoły dalej nie mogą się czuć pewnie pod względem utrzymania, choć są w lepszej sytuacji niż ich rywale.Zagłębie ma 25 oczek i dzisiejsza wygrana teoretycznie dała bym i utrzymanie. Śląsk natomiast ma ich dopiero 20, zwycięstwo nad Zagłębiem z pewnością uspokoiłoby ich sytuację. W ostatnim spotkaniu w ekipie Śląska odblokował się Biliński który zanotował hat-tricka. Radość tego zawodnika przy strzelonych bramkach mówiła sama za siebie, że ten zawodnik tego bardzo potrzebował. Może i teraz Kamil poprowadzi zespół do kolejnego zwycięstwa?. Oba zespoły w tym sezonie grają bardzo nierówno i tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Na pewno żadna z drużyn nie będzie chciała przegrać tak arcyważnego spotkania, dlatego myślę, że gole w tym spotkaniu są najlepszym wyjściem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Według mnie Betem dnia jest zwycięstwo Ruch Chorzów w dzisiejszych małych derbach Górnego Sląska.
Oczywiście każdy w głowie może mieć ostatni odpuszczony przez piłkarzy Ruchu pojedynek z Śląskiem w którym przegrali 6:0 więc dwa razy się zastanowi czy aby na pewno warto wchodzić w tym spotkaniu w Ruch. Odpowiedz brzmi TAK.
Co sie zmieniło wciągu niespełna 72h ? dużo !
Po pierwsze wczoraj Niebiescy otrzymali licencje na grę w przyszłym sezonie.
Po drugie zawodników wczoraj odwiedziła mocna delegacja &quot;PF&amp;UN&quot; i rozmowa trwała naprawdę długo.
Po trzecie przyszły zaległe przelewy !
Po czwarte ważne jest sam fakt że tak szybko oni sami będą mogli zmazać plamę.
Po piąte doping rozpoczęty będzie już 15 minut przed meczem, a że młyn został przeniesiony na &quot;prosta&quot; w tych najważniejszych spotkaniach to można się spodziewać przysłowiowego pierdolnięcia.

Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Typ: Ruch Chorzów
Kurs: 2.60
Stawka: 9/10
efortuna
Zgadzam się ???? w Chorzowie wszyscy wierzą w utrzymanie i dziś to będzie całkowicie inny mecz niż ten we Wrocławiu. Kibice wczoraj odwiedzili graczy i powiedzieli &quot;po męsku&quot; czego się od nich oczekuje. Oczywiście nie było jakiegoś straszenia itd, bardzo dobra inicjatywa i myślę, że dzisiaj Ruch zagra z bardzo wielkim zaangażowaniem i serduchem i po takim kursie nie żal nie spróbować postawić na gospodarzy., tym bardziej, że dziś trybuny będę naprawdę bardzo głośno wspierać graczy Niebieskich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom