>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka LOTTO Ekstraklasy (16.05-17.05.2017)

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Stały bonus za Ekstraklasę w totolotek Postaw we wtorek przynajmniej 100 złotych na dowolne mecze piłkarskiej Ekstraklasy i odbierz bonus w wysokości 10 złotych!
Na skróty

Zagraj mecze piłkarskiej Ekstraklasy Stały bonus 10 zł
Aby zagrać za otrzymany bonus, Twój kupon musi posiadać min. 1 zdarzenie z kursem 1,50
Postaw zakład
 
paweltkwm 55

paweltkwm

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Kraków (Korona Kielce wygra mecz) 2.3 Uni​


Korona w świetnej formie, mimo, że nie mają szans na puchary grają każdy mecz jak finał LM. W ostatnich 3 meczach byli rewelacyjni, Lechowi ledwo co udał się ugrać 3 pkt na własnym obiekcie. Lechia i Jagielloni które biją się o mistrzostwo Polski zaledwie remisowali swoje mecze.

Wisła zakończyła sezon po porażce 0:1 przeciwko Lechii. W meczu z biało-zielonymi kiedy wiadomo było, że już nie mają szans na Europę, grali totalną klapę. Sadlok (który nie zagra z Koroną) i Małecki pomimo, że cały sezon napędzali ataki Wisły nie stworzyli rzadnej ciekawej akcji. Więcej, piłkarze z białą gwiazdą na piersi nie zdołali oddać celnego strzału na bramkę Jagii.

Warto wspomnieć, że obie ekipy fatalnie w tym sezonie spisywały się na wyjazdach (Wisła 12 pkt, Korona 9pkt) za to ze swoich stadionów uczyniły prawdziwe twierdze (Wisła 33 pkt Korona 32pkt)

Podsumowując, myślę, że kurs na Korone 2,34 jest spoooooro zawyżony i warto zagrać w kierunku zwycięstwa gospodarzy. Prawidłowy kurs w moiej ocenie powinien oscylować w granicach 1.7​
 
W 2

winner2000

Użytkownik
Legia Warszawa - Lech Poznań (Legia wygra mecz) 2.05 b.win
Dla mnie kurs jest dużo zawyżony. Legia dla mnie jest tutaj 100% faworytem, mimo tego, że Lech na wyjazdach ostatnio nieźle ciśnie. Ale znając ostatnie mecze Legia-Lech, sędziowie znów coś wstrącą od siebie i padnie bramka w 95 minucie. Pomijając te domniemania, wg mnie Legia wygra wysoko ten mecz. Zawsze się na mecz z poznaniakami maksymalnie koncentruje, a z kolei Lech, nie wiem czemu, ale gra z Legią nerwowo i niedokładnie, po prostu nie wytrzymują presji.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań lub remis
@1.60 dafabet
Napiszę krótko. Lech przyjeżdża tutaj po remis bo remis nie będzie taki zły. Czuję, że dzisiaj Lechia wygra z Jaga, a przy takim wyniku Lechowi starczy remis by wracać ze stolicy zadowolonym. Bjelica sam.powiedzial, że Legia ma mocnych zawodników i że będą w stanie ich zatrzymać. Zauważmy, że Legia to inna drużyna gdy gra u siebie i niech Wam nie zamazuje obrazu zwycięstwo ze słaba Termalica bo oni grają wielkie nic już od jakiegoś czasu, co potwierdziły gra oraz wyniki u siebie z Lechem i na wyjeździe z Legią. Legia ma problem z graniem u siebie. Może to presja kibiców? Nie wiem. Lech natomiast czuję, że będzie znakomicie przygotowany pod względem taktycznym na te kluczowe mecze co potwierdził Nenas Bjelica i ja mu wierzę. Gość był uważany za bardzo dobrego taktyka we Włoszech w Serie B, a tam jest mnóstwo schematów, strategii, taktyki. Myślę też, że to była taktyka Bjelicy, że głównym zadaniem Lecha w tej fazie normalnej rozgrywek ekstraklasy było koncentrowanie się na tym, by wygrywać mecz za meczem ze średnimi/słabymi. Tak się zdobywa punkty. Ale też na rundę mistrzowską Lech będzie przygotowany już na tych mocnych. W ogóle uważam, że Bjelica pod względem taktyki to najlepszy trener w Polsce obecnie. Jeszcze tak przypomnę, że ostatnie mecze Lecha z Legią były pechowe dla Lecha. Dwa mecze w sezonie ostatnio to zwycięstwa Legii po 2:1, ale w samej końcówce gdzie mogło to się potoczyć w dwie strony bo gra była mega wyrównana. Natomiast ja pamiętam sezon 2015 i podobną sytuację do tego roku. Lech przegrał w finale PP i jechał jak na pożarcie do Warszawy na mecz z Legią i co? Wygrał ważny mecz 2:1 na Łazienkowskiej. Może i dzisiaj tak będzie? Dla mojego typu starczy nawet remis, a jestem przekonany że remis jest jak najbardziej możliwy.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Legia Warszawa v Lech Poznań (17.05.2017 20:30)
Legia @2.12 ✅
Legia -1.5 @3.90 ✅
DW 2:0 @9.70 ✅
2-0
eFortuna

W końcu zaczynamy prawdziwą zabawę w naszej lidze, pięć dni, cztery mecze pomiędzy pierwszymi czterema zespołami. Przewidywalny skład Legii jest podobny do tego z niedzieli, a jedyną zmianą będzie Moulin za Kopczyńśkiego. Można pisać, że Legioniści słabo grają w spotkaniach u siebie, ale z czołówką wyniki osiągają niesamowite. Warszawiacy mają po swojej stronie na pewno doświadczenie, lepiej radzą sobie w stresie, a Lech ma już z tym problemy. Każde ważne spotkanie paraliżuje im nogi. W ciągu ostatnich 5 lat z ważnych spotkań pomiędzy zainteresowanymi wygrali tylko jedno (w 2015 roku), a resztę przegrywali, czy to w lidze czy w Pucharze Polski. Legia bez osłabień, brak pauzujących za kartki. Legioniści będą bardzo zmotywowani, ruszą od samego początku do ataku, bo w tym spotkaniu liczy się tylko wygrana. Jeśli chodzi o typ na handicap, uważam, że Lech po stracie bramki będzie musiał mocnej zaatakować, otworzyć się, co da szanse Legii na grę z kontrataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Lechia - Jagiellonia
Typ: 2 ⛔
Kurs: 3.15
buk: unibet
Wynik: 4:0​

Tak naprawdę to dzisiejsza wygrana gości może wybić z głowy wygranie ligi gospodarzom oraz europejskie puchary w przyszłym sezonie. Po niedzieli sytuacja Lechii zrobiła się bardzo nieciekawa. Podopieczni Piotra Nowaka muszą teraz liczyć już nie tylko na samych siebie, ale również na potknięcia rywali, a kolejnym rywalem jest presja, którą muszą wytrzymać zawodnicy. Remis z Korona był nie bez powodu, ten mecz na pewno nie był perfekcyjny dla piłkarzy Nowaka, a pokonanie wracającej na dobre tory Jagiellonii będzie niezmiernie ciężko. W sobotę białostoczanie pewnie zwyciężyli z Białą Gwiazdą, dzięki czemu na swym koncie mają już 37 oczek. Dokładnie tyle samo co Lech Poznań i tylko jedno więcej niż Legia. Podopiecznym Michała Probierza bardzo wygodnie siedzi się w fotelu lidera i łatwo nie pozwolą się z niego zepchnąć. Do składu powracają podstawowi gracze, którzy znowu zaczynają błyszczeć, a więc Probierz ma tu kolejne powody do zadowolenia. Jagiellonia z pewnością zagra ostrożnie w tym spotkaniu i powoli będzie szukać tutaj swoich szans oczywiście nie tracąc w międzyczasie gola.
20:45 Pogoń - Termalica
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.90
buk: unibet
Wynik: 1:1​

Obie ekipy nie najlepiej zaczęły rundę finałową. Jedni i drudzy w rundzie finałowej nie zdobyli jeszcze oczka, a co najlepsze nie zdobyli nawet bramki. Dzisiaj któreś z nich już musi sobie jakieś punkty dopisać i jestem zdania, że będą to piłkarze gospodarzy. Pogoń raz, że w spotkaniach u siebie spisuje się całkiem przyzwoicie, a dwa dysponuje o wiele lepszą kadrą od graczy gości. W meczu z Lechem zabrakło zawieszonego Fojuta, a także kontuzjowanego Adama Frączczaka, tego ostatniego w ataku zastąpił Marcin Listkowski. Dziś do składu powinien wrócić Fojut, lecz nie wiadomo co z najlepszym strzelcem Adamem Frączczakiem. W barwach „Słoników” zabraknie Vlastimira Jovanovica oraz Kornela Osyry. To osłabienie szeregów defensywy i II linii przeciwnika, ponieważ obaj są podstawowymi piłkarzami Bruk-Betu. Z pewnością jest to mecz na przełamanie dla obu drużyn i liczę, że to po raz kolejny zwycięsko z tego pojedynku wyjdą gracze Pogoni, którzy na jesień strzelili Słonikom aż pięć goli.
20:30 Legia - Lech
Typ: powyżej 5.5 żółtej kartki ⛔
Kurs: 1.80
buk: forbet
Wynik: 5​

Przejrzałem temat i chyba nikt jeszcze temat kartek w tym meczu nie poruszył. Jest to pierwsze ze spotkań na wagę mistrzostwa. Przegrana jednej z drużyn z pewnością skomplikuje tutaj sprawę, bowiem obie ekipy mają aspiracje o mistrzostwo, a nie tylko za zajęcie drugiego czy trzeciego miejsca. W spotkaniu spodziewam się dużo walki w środku pola, dzisiaj nie będzie mowy o odpuszczaniu. Spodziewam się również dużo zaczepek słownych i uszczypliwości z obu stron. Na pewno więcej emocji tutaj doda gol strzelony przez gospodarzy bądź gości. Sędzią tego spotkania będzie Pan Daniel Stefański, sędzia, który miał już okazję sędziować spotkanie Lech-Legia w 28. kolejce. Wtedy padło pięć żółtych kartek, a mogło ich być zdecydowanie więcej. Jednak ranga tamtego meczu nie była tak wielka jak ten dzisiejszy. Sędzia Stefański w tym sezonie 33 spotkaniach pokazał 120 kartek, co daje średnią 3,64 kartki na mecz. Nie jest to duża średnia, ale tak jak pisałem dzisiejszy mecz jest jedną z najwyższych rang tego sezonu i myślę, że sędzia będzie miał tutaj sporo pracy.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Lechia-Jagiellonia
Lechia over 4,5 celnych strzałów @1.65 totolotek
Przed nami trzy decydujące kolejki w których top4 wyjaśni sobie kto zasługuje na mistrza, a kto obejdzie się smakiem jeśli chodzi o puchary.Dzisiaj w pierwszym z tych meczów zrobi to Lechia z Jagiellonią, dla Lechii jest to mecz ostatniej szansy jeśli chodzi o marzenia o mistrzostwie, muszą po prostu zbliżyć się do lidera pozbawiając go punktów, jeśli to się nie uda kłopot może być nawet z dostaniem się do wyczekiwanych w Gdańsku europejskich pucharów, które przed rokiem stracili w ostatnim meczu sezonu na rzecz Cracovii w bezp meczu.Jagiellonia z kolei także musi walczyć o 3 pkt, podział punktowy prawdopodobnie będzie kosztował fotel lidera na dwie kolejki przed końcem ligi.Lechia to ekipa która ma potencjał, niestetyk w meczach z nieatrakcyjnym rywalem nie są skuteczni tak jak sobie można życzyć, w meczach o stawkę jest tam większy pazur i na taką postawę liczę w dzisiejszym spotkaniu, po potknięciu z minionej kolejki.Jagiellonia okres konia ma za sobą, mimo odnoszonych zwycięstw ich gra już nie jest taka przebojowa, uważam że nie udźwigną ciężaru mistrzostwa i utracą obecną pozycję a z Lechią w ostatnich latach idzie im kiepsko, 4 porażki z rzędu po dwa w Gdańsku 3-0 i 5-1, i w Białymstoku 1-0 i 3-0.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Typy: 1 ha -1,5 @ 4,50 (Unibet) ✅
Lechia strzeli powyżej 2,5 gola @ 5,00 (Unibet) ✅
Chciał bym nawet napisać długą analizę do tego spotkania, bo jest o czym, ale niestety czas goni.
Moim zdaniem w ta kolejka w głównej mierze pokaże nam kto w tym sezonie ma największe szanse na zdobycie tytułu. W zeszłej kolejce wpadkę z Koroną zaliczyła Lechia i teraz aby pozostać w gronie zespołów liczących się w walce o tytuł musi po prostu wygrać, a rywal nie jest łatwy, bo to aktualny lider z Białegostoku. Jagiellonia swoją wysoką pozycję zawdzięcza temu że potrafi zdominować zespoły z dolnej części tabeli i z tymi zespołami uzbierali praiwe że komplet punktów. Bolączką Jagi jest słaba gra z zespołami dobrze operującymi piłką po ziemi, z zespołami, które starają się przejąć kontrolę nad meczem. Jagiellonia nie cofa się głębiej w meczach z &quot;potentatami&quot; tylko zostaje wyżej i próbuje grać wyższym pressingiem i to jest główny powód dlaczego Duma Podlasia przegrywa tak wysoko mecze z zespołami na literę L.
Dla przykładu ostatnie wyniki Jagi przeciwko Lechii:
0:3
0:1
1:5
0:3
Dziś myślę że będzie podobnie. Lechia od początku będzie chciała objąć pełną kontrolę nad meczem i moim zdaniem wygra i to dość wysoko. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Typerów! Potrzebna konsultacja! Na dzisiejszy mecz w Warszawie mam dwa typy. Który z nich wydaje się bardziej prawdopodobny? Over 6.5 kartki czy over 31.5 fauli? Kursy 2.5 i 1.9. Z góry dzięki za odpowiedzi ;) pozdro! buk STS
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Legia - Lech: freebety za różnicę bramkową
W środę 17 maja, w Warszawie dojdzie do potyczki pomiędzy . Z tej okazji Unibet przygotował , w której rozdaje darmowe zakłady. Ich wartość będzie zależeć od tego jaką różnicą bramkową zakończy się mecz przy Łazienkowskiej! Do zgarnięcia nawet 50 PLN!
Jak to działa? Zapisujemy się do , a następnie obstawiamy zakład przedmeczowy za minimum 50 PLN z minimalnym kursem 1.40. Oczywiście zakład na mecz . W zależności od różnicy bramkowej w meczu, wypłacony zostanie stosowny bonus. Za różnicę 1 bramki = 10 PLN, 2 bramek = 25 PLN, 3 i więcej = 50 PLN. Dla przykładu, jeżeli wynik meczu bedzie 2:1 to freebet wyniesie 10 PLN, jeżeli na przykład wynik bedzie 3:1, wówczas 25 PLN.
Darmowy zakład będzie przyznany 18.05.2017 do godziny 19:00 CET i będzie ważny przez 7 dni (zakłady proste i kombinacyjne)
Darmowy zakład będzie ważny przez 7 dni na dowolne wydarzenia sportowe. Będzie widoczny i gotowy do wykorzystania na kuponie po wybraniu wydarzenia/wydarzeń. Darmowy zakład nie pojawia się w sekcji Oferty Bonusowe Mojego konta. Na kuponie należy kliknąć w „Darmowy Zakład/Booster zysków”, a następnie kliknąć ponownie w „Darmowy zakład”. Można go wykorzystać tylko w całości.

Nie macie konta w Unibet? Zgarnij bonus powitalny tutaj
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Pogoń Szczecin - TermalicaBruk Bet
Typy: Pogoń @ 1,85 (Unibet) ⛔
Pogoń -1,5 @ 3,40 (Unibet: ⛔
Oba kluby po serii meczów z czwórką walczaca o Mistrzostwo Polski, a więc oba kluby po serii trzech porażek z rzędu. Oba kluby również w tych mwczach nie strzelily ani jednej bramki. Pogoń 0-2 0-2 0-1, natomiast Termalica 0-2 0-3 0-5, a więc z meczu na mecz co raz gorzej. Piłkarze ze Świata kostki brukowej najwyraźniej mają już wakacje, ale mają do tego prawo, bowiem ich glownym celem było utrzymanie a wykonali nawet coś ponad stan awansując do górnej ósemki tabeli. Pogoń mimo trzech klęsk z rzędu nir wygląda aż tak słabo jak slabe są wyniki. We wszystkich trzech meczach stworzylo naszym rodzimym potentatom spore kłopoty. Dzisiaj wydaje mi się że całkowicie rozluznioną Termalice, Pogoń powinna pewnie i wysoko pokonać, na lewno stać ich na to.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Witam Typerów! Potrzebna konsultacja! Na dzisiejszy mecz w Warszawie mam dwa typy. Który z nich wydaje się bardziej prawdopodobny? Over 6.5 kartki czy over 31.5 fauli? Kursy 2.5 i 1.9. Z góry dzięki za odpowiedzi ;) pozdro! buk STS
Szedłbym raczej w stronę fauli, linia na kartki wysoka, Daniel Stefański pozwala na ostrzejszą grę.
Korona - Wisła 1 @2,3 ✅
Korona gra ostatnio fajną piłkę, Wiślacy nieco zrezygnowani, brak Sadloka to osłabienie znaczące. Małecki stara się z przodu, jednak nie ma wsparcia. Gospodarze wydają się być bardziej zmotywowani.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Legia Warszawa - Lech Poznań
Tzw derby Polski i mecz pomiędzy moim zdaniem dwóm głównym kandydatom do tytułu. Ostatnie mecze miedzy tymi zespołami nie były overowe, ale moim zdaniem dziś będzie inaczej. Aż 4 zespoły walczą o tytuł i nie można sobie pozwolić na stratę punktów. Zarówno Jacek Magiera jak i Nenad Bjelica zapowiadają zażartą walkę o 3 punkty i zdobędą je za wszelką cenę. Wydaje mi się że że oba zespoły mogą pójść na wymianę ciosów i bedziemy świadkami ciekawego meczu ze sporą ilością bramek.
Typy:
Powyżej 2,5 gola @ 1,87 ⛔
Powyżej 3,5 gola @ 3,38 (oba Unibet) ⛔
Korona Kielce - Wisła Kraków
Oba zespoły nie walczą już o nic. Są w grupie mistrzowskiej więc utrzymanie jest pewne a o europejskie puchary też nie walczą bowiem Jaga i 3 zespoły na L uciekły daleko do przodu. Zarówno Korona jak i Wisła w tym sezonie preferują grę ofensywną. Oba zespoły stawiały spory opór pierwszej czwórce, ale za dużo nie punktowały, więc dziś zagrają o trzy punkty aby nie pozostać bez zwycięstwa w grupie mistrzowskiej. Do tego oba zespoły osłabione brakiem ważnych postaci defensywy. W Koronie zabraknie Diaw a a w Wiśle Macieja Sadloka. Myślę że dziś w Kielcach zobaczymy dobre widowisko z ofensywna grą i mirjmy nadzieję z bramkami.
Typy:
Powyzej 2,5 @ 1,82 (Fortuna) ✅
Obie strzelą @ 1,61 (Fortuna) ✅
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia Warszawa vs Lech Poznań
Żółte kartki Over 5.5 @ 1.80 ⛔
Żółte kartki Over 6.5 @ 2.50 ⛔
forBET


Dla obu ekip jeden z najważniejszych meczy w sezonie o ile nie najważniejszy.
W przypadku wygranej Lecha w Warszawie, może być dla Legii słabo - 4 punkty straty, 3 kolejki do końca, ale nie ma sensu gdybać wszystko wyjdzie w praniu. Stawiam na mecz przede wszystkim twardy, zacięty i ostry, sporo spięć, pewnie przepychanki, ewentualny szybki gol dla jednej z ekip tylko to spotęguje. Na potwierdzenie moich przypuszczeń.
W ostatnich 9 spotkaniach (więcej nie sprawdzałem) między tymi ekipami pada minimum 5 żółtych kartek, a nawet i więcej.
Kilka zdań odnośnie sędziego:
Legia Warszawa - Lech Poznań, godz. 20:30, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Sędzia ten potrafi pokazać sporo kartek, nie pieści się jak to się mówi, sędziował też ostatni mecz tych ekip i pokazał - 5 kartek.
Ostatni w tym sezonie mecz tych ekip, będzie się działo.

edit: No szkoda, I połowa zapowiadała więcej kartek ;).
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Lech
Typ: obie strzelą KE ⛔
Kurs: 1,70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Zdecydowanie najbardziej elektryzujące spotkanie w naszej ekstraklasie, koledzy wyżej typują, że albo jedni albo drudzy wygrają do zera, ja mam trochę odmienne zdanie i wydaje mi się, że dzisiaj na Łazienkowskiej to obie drużyny strzelą minimum po golu, pod lupę wziąłem ostatnie 14 meczy ligowych Legii w rolii gospodarza, 15 meczy Lecha w roli gości w ekstraklasie oraz bezpośrednie pojedynki na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Jeśli chodzi o Legię to na 14 ostatnich meczy u siebie strzelali gole w 13 (tylko 0:0 z Koroną), Lech na 15 wyjazdów nie strzelił gola tylko w dwóch (0:0 z Wisłą oraz Termalicą), jeśli zaś chodzi o bezpośrednie pojedynki to od 2015 roku zespoły te spotykały się 11 razy (liga, puchar, super puchar) i w 7 meczach obie drużyny zdobywały gole. Stąd mój typ na to spotkanie. Inną opcją jaką widzę w tym meczu to rzuty rożne, Legia to drużyna, która ma najwięcej &quot;rogów&quot; na swoim stadionie 8 na mecz, natomiast Lech wykonuje najwięcej wolnych z narożnika na wyjezdzie, również z całej ligi i jest to ponad 6 rożnych na mecz.
over 10,5 RR @1,75 ⛔
over 6,5 RR Legii @1,95 ⛔
over 4,5 RR Lecha @1,70 KE ⛔
-------------------------
Zespół, który walczy o mistrzostwo oddaje jeden celny strzał, tragedia to mało powiedziane, myślałem, że chociaż drugi typ na rożne wejdzie, w ~70 minucie mieli 4 róg, ponad 20 minut na jeden rożny...ale nie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Witam Typerów! Potrzebna konsultacja! Na dzisiejszy mecz w Warszawie mam dwa typy. Który z nich wydaje się bardziej prawdopodobny? Over 6.5 kartki czy over 31.5 fauli? Kursy 2.5 i 1.9. Z góry dzięki za odpowiedzi ;) pozdro! buk STS
Ostatnio często obstawiam właśnie ilość fauli i tak patrząc na dzisiejszą linię to jest dosyć wysoko ustawiona.
Zarówno Legia jak i Lech należą do drużyn najmniej faulujących i zajmują w tej klasyfikacji 14 i 15 miejsce. Średnia popełnianych fauli na mecz obu drużyn wynosi 13.
Linia kartek też wysoko bo obie drużyny również łapią mało kartek.
Legia do tej pory ukarana została 58 razy, natomiast Lech tylko 49 co nie daje średniej nawet 2 żk na mecz.
Stawka meczu wysoka i tylko to przemawiać może za tym, że te wszystkie statystyki po tym meczu pójdą wysoko w górę. Niektórzy zawodnicy nie utrzymają nerwów na wodzy i faule i kartki się posypią.
Ja wybrałbym typ mimo wszystko na faule bo jak napisał wyżej Pezio sędzia pozwala na ostrzejszą grę i wcale nie musi od razu wyciągać kartoników.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bonus King na 16.05 w Totolotek

Mistrzowski bonus na mistrzowską grupę!

Postaw w środę kupon z min. 4 zdarzeniami, w którym przynajmniej jedno z nich będzie dotyczyć dowolnego spotkania Ekstraklasy i odbierz bonus 20% od wniesionej stawki aż do kwoty 40 złotych.

Na skróty:
Zagraj kupon min. 4 mecze z min. 1 mecz z Ekstraklasy
Bonus 20% od zagrania
Max bonus do 40 zł
Aby zagrać za otrzymany bonus, Twój kupon musi posiadać min. 1 zdarzenie z kursem 1,50
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Lech
Typ: OVER 4.5 żółtych kartek
Kurs: 1.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Oczywiście wiele na temat tego spotkania zostało już powiedziane . Legia, w obliczu porażki Jagielloni, staje przed wielką szansą wskoczenia na fotel lidera w wyścigu o mistrzostwo. Pojedynki z Lechem to dla stołecznych coś więcej niż mecz. W spotkaniach tych obie ekipy dają od siebie ponad 100% , nie brakuje ostrej , czasem brutalnej gry , w efekcie czego , kartek. Daniel Stefański , podobnie jak ostatnio Poznaniu , poprowadzi dzisiejszy klasyk. Wtedy piłkarze ujrzeli 5 kartoników. W ostatnich 8 pojedynkach , zawsze linia 4.5 była przekraczana. Dodajmy do tego większą niż zwykle stawkę spotkania i typ naprawdę staję się godny polecenia. STS proponuje 1.40 na takie rozwiązanie.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Pogoń (-1,5) - Bruk-Bet Termalica 1 @3,20

Pogoń u siebie potrafi grać w piłkę, w meczu z Lechem mieli swoje okazję, jednak po straconej bramce na 0-2 troszkę się podłamali. Termalica dostała baty od Legii, do tego kolejny wyjazd. Nastroje w drużynie pewnie nie za wesołe. Delev z Gyurcso na skrzydłach powinni mieć przewagę, jeśli tylko Pogoń będzie wykorzystywała swoje okazję, handicap do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom