>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

34. kolejka Premier League (14.04 - 16.04.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
34. kolejka

kursy od: bah

Koronacja Manchesteru City została przełożona po porażce z United 2:3. Teraz czeka ich kolejne ciężkie ligowe starcie, bowiem wybierają się do Londynu na mecz z Tottenhamem. Ciekawie wyglądaj kurs na Southampton, który walczy wciąż o utrzymanie. Chelsea już nie masz szans na Ligę Mistrzów i jakoś będzie chciała uratować ten słaby sezon. Emocji nie powinno zabraknąć w spotkaniu West Ham-Stoke. Goście również są w grze o utrzymanie i tylko trzy punkty mogą im w tym pomóc. W pozostałych spotkaniach na pewno emocji nie będzie brakowało, dlatego zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Widzę że zaawansowana dyskusja w tym temacie więc dorzucę swoje &quot;trzy grosze&quot; ????
15.04.2018 g. 17.00 Manchester United- WBA
Typ: 2 (+2)✅✅✅
Kurs: 1,86
Marathonbet
7/10

Zacznę od moim zdaniem bukmacherskiej &quot;truskawki na torcie&quot;, gdyż tak widzę niedzielny pojedynek pomiędzy Manchesterem United a kulejącym West Bromem. Kibice Czerwonych Diabłów, zapewne w euforii po świetnej II połowie zespołu z czerwonej części Manchesteru przeciwko rywalowi zza miedzy- Manchesterowi City. Przypomnę derbowy pojedynek zakończył się wynikiem 2-3 mimo że United przegrywali do przerwy 0-2, choć spokojnie mogło być 0-4. Jak główny typ bardzo bezpiecznie podałem handicap 2 bramek, jednak osobiści polecam do gry stratę punktów Czerwonych Diabłów czy też niższe linie handicapu. Optymalnym typem jest moim zdaniem zakład X2 po zacnym kursie 5,50 w Bet 365. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na spacerek United, ja jednak widzę to inaczej, i oto kilka czynników, które skłaniają mnie ku grze na gości.
1. United notują świetną serię 5 ligowych zwycięstw z rzędu, co na poziomie PL jest świetnym wynikiem, który nie zdarza się często, United na przestrzeni wspomnianych 5 spotkań, wygrali m. in z City, Liverpoolem i Chelsea, także sama śmietanka ....
2. Jeszcze ciekawiej wygląda seria ManU pod kątem kolejnych spotkań bez remisu- aż 11
3. Po drugiej stronie West Brom i fatalna serie: 10 spotkań bez zwycięstwa, 4 porażki z rzędu, 15 wyjazdowych spotkań bez zwycięstwa
4. Manchester w 10 ostatnich domowych spotkaniach tylko raz pokrył zaproponowany przeze mnie handicap, było to 3-0 ze Stoke.
5. H2H w ostatnich latach pokazuje że United nie mają łatwych spotkań z WBA:
01.04.17 PL Manchester Utd West Brom 0 : 0
07.11.15 PL Manchester Utd West Brom 2 : 0
02.05.15 PL Manchester Utd West Brom 0 : 1
28.09.13 PL Manchester Utd West Brom 1 : 2
Mając na uwadze powyższe, a także fakt że jeśli WBA ma jeszcze jakiekolwiek nadzieje na utrzymanie to jakiekolwiek punkty w tym spotkaniu są konieczne, z drugiej strony rozluźnione United może nieco zlekceważyć bądź co bądź niewygodnego rywala po ostatnich świetnych wynikach co powinno stworzyć szansę na niespodziankę dla gości. Poza tym po ostatnich derbach Manchesteru i kiepskiej formie Krychowiaka i spółki, spodziewam się masówki na Utd co jeszcze bardzie skłania mnie do gry na underdoga.
Alternatywnie:
2 (+1,5) @ 2,38 Unibet 5/10✅✅✅
x2 @ 5,50 Bet 365 3/10✅✅✅

X @ 7,85 Unibet 2/10⛔
-------------------------------------------------------------------------------------------------
14.04.2018 g. 16.00 Burnley- Leicester
Typ: BTS✅✅✅
Kurs: 2,05

Betrally
6/10

W tym spotkaniu, najpewniejszą opcją dla mnie jest BTS, Burnley widać że po kiepskim przełomie roku złapało wiatr w żagle, o czym świadczą 4 kolejne ligowe zwycięstwa (co jest zresztą głównym czynnikiem że nie idę w kierunku Burnley bo w PL serie zwycięstw pow. 3 są mocno niebezpieczne). Leicester dysponuje ogromną mocą w ataku, jest Vardy, Marhez, którzy potrafią rozmontować każdą defensywę. Także po stronie gospodarzy wysoka forma i atut własnego boiska, po stroni gości duży potencjał w ataku. BTS jak najbardziej prawdopodobny, niech wygra lepszy, aczkolwiek chodzi mi po głowie podział punktów w tym spotkaniu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
14.04.2018 g. 16.00 Cr. Palace- Brighton
Typ: 1✅✅✅
Kurs: 1,98

Tonybet
6/10

Zdecydowanie idę w kierunku gospodarzy, którzy przegrali 3 ostatnie domowe spotkania.
1-2 z Liverpoolem mimo że prowdzili do przerwy
2-3 z Manchesterem United mimo że do 55 minuty prowadzili 2-0 a zwycięska bramka dla United padła już w doliczonym czasie gry po genialnym strzale Maticia
0-1 z Tottenhamem po straconej bramce w 88 minucie.
Także jak widać, mimo gry z tuzami ligi, byli bliscy zdobycia punktów, jednak zabrakło szczęścia, doświadczenia i determinacji.
W sobotę podejmują jeden z najgorszych zespołów na wyjazdach w lidze, tylko 10 punktów w 15 meczach. Mecz niezwykle ważny w kontekście walki o utrzymanie, w przypadku wygranej Palace dojdą rywala na 1 punkt i pozwolą odskoczyć od strefy spadkowej.
Potencjał zdecydowanie po stronie gospodarzy, uważam że Zaha i spółka w końcu zgarną 3 punkty na własnych śmieciach.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
14.04.2018 g. 20.45 Tottenham- Manchester City
Typ: 2 DNB✅✅✅
Kurs: 1,83
BAH
7/10


Typ na przełamanie, nie wierzę w 3 z rzędu porażkę City, mimo że w dwóch poprzednich spotkaniach nie grali źle to przegrali. Wspomniany pojedynek z United przegrali bo w 1 połowie pudłowali na potęgę, a po przerwie zamiast wyjść na II połowę spotkania to myślami byli już przy rewanżu z LFC i liczyli ze mecz sam dogra się do końca.
We wtorek świetna pierwsza połowa, powinno być 2-0 ale przed przerwą sędzia Lohoz odebrał im gola co moim zdaniem przełożyło się na grę po przerwie.
Tottki moim zdaniem ostatnio nieco słabsza gra, mimo że wyniki ich bronią. Kane i spółka notuja najlepszą serię w lidze 6 zwycięstw z rzędu i 14 spotkań bez porażki. Jednak uważam że 15 nie będzie, jeśli City zagra spotkanie na Wembley jak pierwszą połowę czy to z United czy rewanż z LFC to będziemy mieli wynik zbliżony do grudniowego spotkania zakończonego 4-1 dla City. Dlatego też pewnie pobieram poniższe zakłady:
City wygra @ 2,65 Tonybet 5/10✅✅✅
City (-1) @ 4,25 Unibet 3/10✅✅✅
City (-1,5) @ 5,25 Unibet 2/10✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Kurs na City zachęca i nie chce mi się wierzyć w kolejną porażkę. Musza! wygrać ten mecz by dac swoim kibica radość z tytułu po odpadnięciu z LE i porażce w derbach. Wybieram opcje bez remisu.
Z tego co widzę gdy Tottenham przegra a Chelsea wygra to strata wyniesie 7 punktów czyli Chelsea ma szansę na LM. Myślę że BTTS z Southampton możliwy.
 
M 3

mozil99

Użytkownik
Jesli chodzi o mecz City stawiam, ze City bedzie mialo wiecej roznych w meczu kurs 2.05 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grruber 28

grruber

Użytkownik
Godzina: 16:00
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia/ Premier League
Mecz: Burnley - Leicester
Typ: 1 handicap rzuty rożne -1,5/+1,5
Kurs: 2,40
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam kolejny mecz na ktory dzisiaj zwrocilem uwage w perspektywie rzutow roznych to spotkanie w Premier League pomiedzy Burnley a Leicester. Sa to ekipy zajmujace odpowiednio 7 i 8 miejsce w tabeli. Do konca sezonu pozostało 6 spotkan. Burnley ostatnio ma dobra passe, na 5 spotkan wygrali 4 i jeden zremisowali. Do 6 w tabeli Arsenalu traca 5pkt , co moze dac awans do europejskich pucharow. Burnley w domowych meczach zdobywa bardzo wiele cornerow. Mianowicie w meczu z Evertonem 10-4 rozne a w meczu z Southampton 7-5 ( Southampton tez lubi wbijac rozne). Wczesniejsze mecze z Manchesterem City Liverpoolem nie daly tyle roznych ale to ze wzgledu na sile przeciwnika ale juz z Manchesterem United potrafili nabic 5-4. Jak widac w domu umieja nacisnac przeciwnika co z tym idzie pare cirnerow wpadnie.
Leicester natomiast tez nie jest laikiem i tez swoje szanse na cornery bedzie mialo. Leicester na wyjezdzie nabija oczywiscie mniej cornerow niz w domu. Ostatnie mecze wyjazdowe zr to Bringhton 6-1, West Brom 7-6. Jak widac oba mecze w roznych przegrane. Sukces trafnosci typy bedzie zalezal moim zdaniem od ulozenia sie meczu. Jesli Burnley szybko obejmie prowadzenie ( mysle ze jednak mecz bedzie bardziej wyrownany) to zaklad bedzie zagrozony, ale jesli mecz bedzie wyrownany a jeszcze lepiej jak Leicester obejmie prowadzenie to miom zdaniem typ wejdzie. Pozdrawiam
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
J. Bednarek otrzyma żółtą kartkę TAK 2.5 forbet
Nie mogłem nigdzie spotkać takiego zakładu, więc pisałem do każdego polskiego buka z osobna. Tylko w forbecie mnie wysłuchano; swoją drogą to chyba jeden z nielicznych buków w Polsce, który wychodzi naprzeciw życzeniom graczy.
Wracając do zakładu. Zgodnie z informacjami, które krążą wśród mediów, Jan Bednarek zagra w podstawowym składzie w dzisiejszym spotkaniu z Chelsea.
Jeżeli plotki potwierdzą się, to dla byłego piłkarza Lecha Poznań mecz z mistrzem Anglii będzie debiutem w Premier League. Jak to tej pory Bednarek w pierwszym zespole Southampton zagrał w dwóch spotkaniach. Pierwsze było jeszcze pod koniec sierpnia w Pucharze Ligi z Wolverhampton (0:2). Polak zagrał wtedy 73 minuty. W drugim pojedynku (już w tym roku) przeciwnikiem &quot;Świętych&quot; było Fulham (1:0) w FA Cup. Tam Bednarek zagrał pełne 90 minut.
Stres związany z debiutem w PL, presja wyniku (Southampton zaciekle walczy o byt), trudny rywal ze sporą siłą ofensywną z przodu, to wszystko skłania mnie do zagrania tego zakładu.
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Kurs na City zachęca i nie chce mi się wierzyć w kolejną porażkę. Musza! wygrać ten mecz by dac swoim kibica radość z tytułu po odpadnięciu z LE i porażce w derbach. Wybieram opcje bez remisu.
Z tego co widzę gdy Tottenham przegra a Chelsea wygra to strata wyniesie 7 punktów czyli Chelsea ma szansę na LM. Myślę że BTTS z Southampton możliwy.
A Tottenham nie musi wygrać? Co za głupie pisanie, że muszą. I jakim odpadnięciu z LE? :O.
Moim zdaniem City w lekkej załamce i jeśli nie potrafili u siebie zapewnić sobie mistrzostwa, to zapewne nie uda im się to z Tottenhamem.
Spurs - City 1X
Southmapton - Chelsea 1X
i kasiorka jest.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Popieram akcje związaną z grą na Palace. Muszą wygrać limit wtop wyczerpany do maksimum.
Dodatkowo bardzo ciekawie wygląda potyczka Huddersfield z Watford, które ostatnio nie punktuje regularnie. Znacznie większy potencjał po stronie gości i dlatego dziś próbuje tak:
Crystal-Brighton 1
Huddersfield-Watford 2DNB
@3.70
STS
Tottenham-City - no bet. Jednak idąc ku zasadzie nie gra się na ekipy, które grały w tygodniu w pucharach bardziej skłaniam się ku Spurs. Szkoda tylko,że tak późno kryzys dojechał Obywateli bo mielibyśmy zaciętą końcówkę w walce o mistrza. Dwa, United same sobie winne bo tracili punkty z ekipami, które powinny tych punków im dostarczyć ;)
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Cristal Palace-Brighton &amp; Hove Albion
C.PALACE wygraja pierwsza polowe✅✅Kurs 2.5 @ Bet365
Tak jak opisal wyzej nasz moderator Lukas88
Ekipa orlow ma bardzo dobre pierwsze polowy,czy z Liverpool ,czy z ManUtd prowadzili do przerwy nawet 2 golami,potem kryzys.
Mysle,ze dzis takze rzuca sie na gosci od poczatku spotkania i padnie szybki gol lub dwa dla ekipy ze stolicy.
Niezly spektakl i pieniazki w kieszeni.3:2✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wczoraj sie działo, wygrane Crystal ,Burnley , City po ciekawych kursach. Dzis juz mniej meczy, Handicap w strone WBA jak wyzej kolega pisal dobry typ. MU gra w kratke. A odemnie.
Newcastle vs Arsenal. Newcastle z remisem 1.71 fortuna , Newcastle 3.35 fortuna
2:1 na spokojnie ????

Arsenal sito w obronie, wyjazdy im czasem nie wychodza. Sroki ostatnio w dobrej formie strzeleckiej, Gayle i spolka strzelaja jak na zawolanie. Ostatnio im nie lezy Arsenal grajac u siebie no ale dzis musi byc przelamanie, innej opcji nie widze. W formie Welbeck ale on sam nic nie zdziała. Wg mnie pachnie remisem ale Newcastle po ograniu na wyjeździe Leicester moze i dzis sprawic kolejna niespodzianke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Są takie mecze w sezonie, gdy człowiekowi zapala się lampka ,,coś jest nie tak - omijaj ten mecz&quot;. I dzisiaj w Premier League taki właśnie mecz, a właściwie to dwa.
Patrząc po kursach to Newcastle lub remis wydaje się być ciekawą opcją, dość pewną. No ale istnieją w futbolu pewne niepisane zasady. I taką zasadą jest z pewnością fakt ,,Newcastle leży w Premier League Arsenalowi najbardziej&quot;.
Ciężko wytłumaczyć ten fenomen, bo zmieniają się składy, zmienia forma i Londyńczycy grali już na Newcastle będąc w fatalnej dyspozycji. Ale fakty są takie, że od pamiętnego 4:4 i kolejnego remisu, Sroki dostają regularnie z Kanonierami (chociaż dostają to może złe słowo, po prostu przegrywają)...Niepokoi mnie też fakt formy gospodarzy, bo Newcastle wygrało trzy ostatnie mecze (niby nic złego). Umówmy się jednak, że zespoły tego pokroju (średnie po prostu), nie notują dłuższych serii, a swego czasu Sroki miały walczyć o utrzymanie, tak mówiono jesienią. Wszystko pod tym względem przemawia za przerwaniem passy i remisem/wygraną Arsenalu. Ja jednak się wstrzymuje, bo na to już kursy mało ciekawe. Podobnie jak w meczu United, gdzie 1,2 w Premier League w jasny sposób się omija. To tak może jako bardziej przestroga, w takie mecze jak dzisiejsze lepiej się nie pchać.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Sroki ostatnio w niezłej dyspozycji, ostatnie 3 spotkania komplet zwycięstw dzięki czemu wskoczyli na 10 miejsce w tabeli. Ostatnio w środku pola nieźle prezentuje się Shelvey który strzela i asystuje. Newcastle ostatnie 3 spotkania tylko 1 bramka stracona i 6 strzelonych, więc powinni dziś co wdziobać. Kanonierzy najedli się stresu w ostatnim pucharowym spotkaniu gdzie &quot;pewny&quot; awans był zagrożony. Obrona zaczyna znów szwankować i po ostatnich straconych bramkach widać jak zawodnicy mają do siebie pretensje. Natomiast w ofensywie potrafią kreować sytuacje i wydaje się że bramka dla nich jest raczej pewna bo i Auba i Lacazette ostatnio regularnie wpisują się na listę strzelców, nieźle wygląda też Ramsey. OBIE STRZELĄ 1.59 ##### fortuna
2-1✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Wczorajsze moje typy w spotkaniach Premier League podane na początku tematu 6/6 na ✅, został się jeszcze na dzisiaj Manchester United, na który czekam z niecierpliwością. Jednak po ujrzeniu składów na pierwsze niedzielne spotkanie Premier League zdecydowałem się zaproponować coś od siebie:
15.04.2018 g. 14.30 Newcastle- Arsenal
Typ: under 2,5⛔
Kurs: 2,12
Unibet
Stawka 5/10

Miałem początkowo grać na gospodarzy z zabezpieczeniem remisu, jednak kurs marny. Dlatego też pobieram kurs powyżej 2 na zdarzenie under 2,5 gola. Dlaczego? Już przedstawiam swoją argumentację:
- Newcastle to drużyna dla której priorytetem jest blokowanie dostępu do własnej bramki, jak każdy zespół prowadzony przez Rafę Beniteza, potrafili powstrzymać United, mega overowe City strzeliło im tylko jednego gola....
- Arsenal z problemami kadrowymi, owszem mają z przodu Aube, Lacazetta i Iwobiego ale kto ma im dograć piłkę??? Nie ma w składzie Ozila, Ramseya, Mkhitariana, Kolsinaca. Na rozegraniu wychodzi debiutant 18- letni Willock a za jego plecami Elneny i Xhaka.

- historia spotkań pomiędzy zespołami:
29.08.15 PL Newcastle Arsenal 0 : 1
21.03.15 PL Newcastle Arsenal 1 : 2
29.12.13 PL Newcastle Arsenal 0 : 1
19.05.13 PL Newcastle Arsenal 0 : 1
13.08.11 PL Newcastle Arsenal 0 : 0
Abstrahując od zakładu na under bramkowy polecam za nieco niższą stawkę podział punktów w tym spotkaniu. Newcastle od 4 spotkań bez remisu, a także 3 kolejne domowe zwycięstwa. Arsenal z kolei nie podzielił się punktami z ligowym rywalem od 10 kolejek.
Remis @ 3,60 Bet 365 3/10⛔
Remis + under 2,5 @ 4,30 Efortuna 2/10⛔
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Siema trole.
WHU - Stoke
Btts + Stoke over 1.5 kartki @3.10 ✅ bet365
Big game time. Sytuacja w tabeli oraz nadchodzący terminarz wskazują mi tu na bramki i na to że obie druzyny nie pozostaną sobie dłużne. Do tego dochodzi presja i w kazdym ze scenariuszy widze kartki dla Garncarzy. Sedziuje M.Oliver ze srednią 3.5 kartki na mecz w tym sezonie PL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Siema trole.
WHU - Stoke
Btts + Stoke over 1.5 kartki @3.10 bet365
Big game time. Sytuacja w tabeli oraz nadchodzący terminarz wskazują mi tu na bramki i na to że obie druzyny nie pozostaną sobie dłużne. Do tego dochodzi presja i w kazdym ze scenariuszy widze kartki dla Garncarzy. Sedziuje M.Oliver ze srednią 3.5 kartki na mecz w tym sezonie PL.
Tak jak piszesz over 2.5 u ruskich po 2.17 mozna zaryzykowac,walki nie powinno zabraknac,wynik kazdy mozliwy,po tym weekendzie mozna sie wszystkiego spodziewac,chociaz na papierze mloty ostatnio nieco lepsza dyspozycja.
 
L 4

lechijka

Użytkownik
WHU - Stoke
Typ: Whu win

Mecz drużyn z dolnej części tabeli. Piłkarze West Hamu nie maja juz szans na jakikolwiek sukces w ligowej tabeli, lecz zdobyte dzis 3 oczka pozwola im sie poczuć bardzo bezpiecznie w kwestii utrzymanie sie w lidze.
Stoke powinno dziś pokazac wszystko co potrafi bo ich sytuacja nie jest najlepsza. Ja uwazam jednak ze w raz z druzyna WBA pożegnaja sie z Premier League a ich kolejnym krokiem ku temu bedzie dzisiejsza porazka. W ostatnich 2 spotkaniach WBA poprawiło swoją gre zyskując jeden punkt zdobyty na trudnym terenie w meczu z Chelsea i pewnie pokonując świętych 3:0 na swoim boisku. Stoke zaś przegrało swoje ostatnie 4 spotkania w lidze i mysle ze dziś ta niechlubna passe podwyzsza do serii 5 przegranych i 10 spotkań bez zwycięstwa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom