>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

34 kolejka Premier League [22-25 kwietnia 2017] + zaległe mecze

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Swansea - Stoke

O gospodarzach pisałem już tak masakrycznie dużo razy, że każdy kto tu wpada doskonale wie dlaczego lubię grać ich domowe spotkania. Ich sytuacja w tabeli na pewno byłaby lepsza gdyby nie potracili głupio punktów z Boro i Totkami. Ba, Watford też był w ich zasięgu choć tam akurat nie byli gospodarzami. Niemniej jednak będące na wakacjach Stoke przyjeżdża do Walii na mecz z drużyną z umiejętnościami i ogromną motywacją do utrzymania. To, że pyknęli Hull biorę z przymrużeniem oka bo po tak fatalnej serii trzeba coś pokazać przed własną publicznością. Kurs to dla mnie czyściutkie value.

Swansea win @2.25 Unibet ✅
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Hull - Watford
22.04.2017 godz.16
Typ: Hull 1.85
Totolotek

Kursy na gospodarzy spadają i nie ma co się dziwić. Mega ważny mecz dla ekipy Grosickiego. Są na 17 miejscu, czyli ostatnim bezpiecznym i mają 2 punkty przewagi nad 18 Swansea oraz 6 punktów nad przedostatnim Middlesborough(strata spora ale mają mecz zaległy) i nie mogą pozwolić sobie na stratę czegokolowiek po ostatnich dwóch wyjazdowych porażkach (obie po 3:1 ze Stoke i Man City). Ponadto są drużyną, która punktuje głównie u siebie. Ostatnia ich porażka na swoim obiekcie miała miejsce w Boxing Day z Manchesterem City. Naprzeciw gospodarzom staje Watford zespół będący już na wakacjach. Są na 10 i nie mają szans ani na puchary ani raczej spadek też już im nie grozi(chyba tylko matematycznie). Watford przeplata ostatnio mecze- wygrywają u siebie, przegrywając
wyjazdy.
Jeszcze kwestia meczy bezpośrednich rywali: Swansea podejmie u siebie bezpieczne Stoke i mimo beznadziejnej formy (Stoke na dobrą sprawę też gra padakę ostatnio) i myślę, że śmiało mogą powalczyć o zwycięstwo. Middlesborough pojedzie za to na mecz z drużyną Boruca (są na 16 miejscu więc też w bezpośrednim mimo wszytsko towarzystwie Tygrysów, mając nad nimi 5 punktów przewagi) i raczej ciężko będzie im o zdobycz punktową
Myślę ze Hull wyjdzie na odpowiedniej motywacji, a Watford nie będzie się specjalnie wysilać, a co za tym idzie raczej spokojna wygrana Grosickiego i jego drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Hull - Watford
Typ: 1
Kurs: 1.92
buk: unibet
Wynik: 2:0 ✅
Popieram Typ kolegi powyżej i sam dorzucam do niego trzy grosze. Watford jest ekipą, która masz już pewne utrzymanie, ale również niema szans na europejskie puchary. Dlatego też pozostaje im dograć ten sezon, pokazać się i poćwiczyć coś nowego już do następnego sezonu. W innej sytuacji są gospodarze, którzy potrzebują trzech punktów jak ryba w wodzie. Hull pomimo tego, że na wyjazdach spisuje się kiepsko w meczach u siebie wygląda solidnie i punktuje. Drużyna jeszcze nie przegrała spotkania pod wodza Silvy, a w siedmiu ostatnich spotkaniach ligowych zanotowali aż pięć zwycięstw. Jutro to oni powinni dyktować warunki gry dlatego też idę w ich stronę. Kurs jeszcze nie spada, a w unibecie macie ten Typ po 1.92. Pobierać dopóki warto.
16:00 Swansea - Stoke
Typy:
Stoke DNB @ 2.45 ⛔
BTS @ 1.81 ⛔
buk: unibet

W ostatnim spotkaniu drużyna Marka Hughesa w końcu się przełamała łatwo pokonując Hull City u siebie 3:1. Stoke zagrało kapitalne zawody. Od pierwszych minut przycisnęli swojego rywala, który miał sporo szczęścia, że mecz nie zakończył się wyższą porażką. Dobre spotkanie po kontuzji zagrał Xherdan Shaqiri, który strzelił gola i zanotował asystę. Szwajcar świetnie współpracował i rozumiał się z Arnautovićem, który również dołożył jedno trafienie w tym spotkaniu. Nie możemy zapominać także o Crouchu. Anglik pomimo swojego wieku, dalej wydaje się być ważnym ogniwem dla swojego zespołu. Drużyna Paula Clementa przegrywa mecz za meczem i nie wróży to dobrze przed jutrzejszym spotkaniem. Swansea jest w strefie spadkowej i nie może tutaj patrzeć na innych, tylko sami muszą zdobywać cenne dla nich punkty. Tylko jak Swansea ma je zdobyć skoro gra kiepsko i znów popełnia duże błędy w defensywie. Takie błędy jest w stanie wykorzystać ekipa gości. Stoke jeśli zagra z takim zaangażowaniem i determinacją co w meczu z Hull to o ich zwycięstwo jestem spokojny.
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
22.04.2017 g. 16.00 West Ham- Everton
-
Typ: Everton over 1,5 gola⛔
Kurs: 1.9
Marathonbet
Stawka 4/10


Miałem pisać analizę o Hull z Watfordem, ale wszystko co najistotniejsze napisali poprzednicy, nie ma co tworzyć kolejnych poematów na ten sam temat. Podpisuję się pod tymi typami w kierunku Grosika i spółki. Natomiast jeśli chodzi o prezentowany przeze mnie mecz to wybrałem zakład iż Everton strzeli przynajmniej 2 bramki, dlaczego? Z kilku prostych powodów:

- West Ham mocno osłabiony Ried O 26/2, Ogbonna O 19/0, Bryam O 15/0, Antonio P 29/9, Noble P 28/3, Obiang P 22/1, Carrol N 18/7

- Everton ma ogromną siłę ataku z Lukaku czy jak ktoś woli &quot;Lakaku&quot; ???? na czele

- WH ma jedną z najbardziej dziurawych defensyw w lidze 59 bramek straconych w 33 meczach

- Everton ma mobilizację bo walczy o LE, a WH w zasadzie utrzymanie praktycznie pewne

- H2H też dość sprzyjające:

07.11.15 PL West Ham Everton 1 : 1
16.05.15 PL West Ham Everton 1 : 2
13.01.15 FAC West Ham Everton 3 : 2
(1 : 1)
21.09.13 PL West Ham Everton 2 : 3
22.12.12 PL West Ham Everton 1 : 2
28.12.10 PL West Ham Everton 1 : 1
08.11.09 PL West Ham Everton 1 : 2
08.11.08 PL West Ham Everton 1 : 3
15.12.07 PL West Ham Everton 0 : 2​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 17:30
Spotkanie Liverpool-Crystal Palace
Typ: Liverpool wygra dokładnie 1 golem
Buk Unibet
Kurs 3.75
Analiza: 34 seria spotkań w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej , Liverpool na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Crystal Palace, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , grają przed własną publicznością gdzie w tym sezonie mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami , w 16 rozegranych spotkań u siebie gospodarze potrafili zanotować 11 zwycięstw 4 podziały punktów i zaledwie 1 porażkę, bilans bramkowy to 41:16, kursy na gospodarzy w tej chwili idą w górę, bowiem z tego co widzę w tym spotkaniu nie zobaczymy Mane Lallany, oraz Hendersona u gości natomiast panują dobre nastroje bowiem w ostatnich kilku kolejkach ponieśli zaledwie 1 porażkę, wygrali przecież z zespołem Chelsey oraz Arsenalu więc mecze derbowe , nie poniesli porażki w meczu z Leicester czyli mistrzem Anglii z sezonu poprzedniego , dlatego myślę że tutaj Liverpool musi się mieć na baczności, jednak kurs na gospodarzy jest niezły i według mnie warto tutaj spróbować na nich pograć, tym bardziej iż inny wynik aniżeli wygrana Liverpoolu w tym spotkaniu mogłaby odsunąć ich poza pierwszą trójkę , gdzie na ich miejsce szykowałyby się zespoły z Manchesteru mający kolejny 1 oraz 2 spotkania zaległe, mój typ na ten mec zto wynik 2:1 dla gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Jako gwozdz programu na dzis pobieram zwyciestwo Hull w meczu z Watford. Od poczatku mam wrazenie ze kursy na zwyciestwo gospodarzy sa jakby to lekko ujac sporo &quot;naciagniete&quot; w gore.Hull jesli punktuje to robi to u siebie, na ostatnie 5 spotkan na wlasnym stadionie az cztery raz byli lepsi od rywali i raz podzielili sie punktami. Watford juz niejako na wakacjach, a jak gra sie na wakacjach pokazali wczoraj kopacze z Brighton ( bramkarz strzelajacy dwa samoboje w jednym meczu - polecam!). Takze na dzis polecam smialo stawiac na Hull.

Hull City - Watford 1 @1.90 ✅

SkyBet

e:// pewniak dnia tak jak pisalem, gdyby nie niedotleniony sedzia skonczylo by sie wiekszym pogromem, in plus
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Hull - Watford Hull wygra dowolna połowę @1.50


Hull myśląc o utrzymaniu się w lidze takie spotkanie musi wygrać. Tygrysy nie raz już pokazały, że są mocne na własnym obiekcie i mam nadzieję, że to pokażą dzisiaj. Spokojnie stać ich na to. Tym bardziej, że mobilizacji u gości nie będzie zbyt dużej. Z pewnością już myślą o wakacjach, bowiem dla nich sezon praktycznie jest już zakończony. Gospodarze zaś od początku tutaj powinni rzucić się na bramkę rywala
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Bournemouth - Middlesbrough under 2,5 2,01 ⛔
West Ham - Everton over 2,5 1,8 ⛔
Hull - Watford under 2,5 1,89 ✅ Hull win 1,85 ✅
wszystko sbobet
Boro na wyjazdach przegrywają praktycznie każdy ostatni mecz, wygrali tylko jeden mecz wyjazdowy w lidze.
Ostatnio przegrali 2-4 z Hull wcześniej 4 kolejne undery na wyjazdach.
Widziałem mecz z Arsenalem i dla mnie gospodarze wygrają ten mecz maks 2-0.
Hull u siebie w świetnej formie http://www.flashscore.pl/mecz/xMyJ9UJh/#h2h;home
Watford na wyjazdach większość spotkań dostaje http://www.flashscore.pl/mecz/xMyJ9UJh/#h2h;away
i notuje częściej undery.
West Ham u siebie tylko ze Swansea zanotował under w ostatnich meczach
http://www.flashscore.pl/mecz/61TZ5nJH/#h2h;home
Everton jest faworytem, ale przecież poza domem dawno nie wygrał, wolę zagrać over w meczu niż wygraną gości.
Co do spotkań Bournemouth i West Ham dokładam jeszcze over 10,5 rożnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

West Ham - Everton
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,60 Expekt
⛔0:0​

West Ham - Everton over 2,5 1,8
West Ham u siebie tylko ze Swansea zanotował under w ostatnich meczach
http://www.flashscore.pl/mecz/61TZ5nJH/#h2h;home
Everton jest faworytem, ale przecież poza domem dawno nie wygrał, wolę zagrać over w meczu niż wygraną gości.
Dokładnie, jest to pierwsza rzecz o jakiej pomyślałem w tym meczu to gole;)

WHU moze i ma kilka braków. Ale trzeba spojrzeć na to kto zagra bardziej niż patrzeć na to kogo zabraknie. Jest Lanzini, wraca Sakho, do tego Snodgrass i Andre Ayew. To naprawdę świetni zawodnicy, którzy powinni dziś kreować sytuację. Na szpicy Jonathan Calleri. Znam tego gościa z Boca Juniors, podziwiać go tam można było. Pewnie wielu kojarzy go z jednej ,ale jakże pięknej bramki zdobytej krzyżaczkiem, GOLAZO! W Sao Paulo też miał dobre momenty.
Ogólnie jest potencjał do gry kombinacyjnej.

Everton uwielbia grać na wyjazdach z West Hamem. Ponadto wyszukałem taką ciekawostkę odnośnie Romelu Lukaku.

&quot;Lukaku po przeprowadzce ze Stamford Bridge na Goodison Park w 2013 roku mierzył się z West Hamem siedmiokrotnie w lidze. W każdym z tych meczów strzelił jedną bramkę. Pomijając gole Belg w siedmiu występach trzy razy asystował. Drużyna z Liverpoolu w tych spotkaniach zdobyła 13 bramek, z tego wynika, że napastnik był zaangażowany w zdobycie aż dziesięciu! W dwóch meczach pucharowych dorzucił „skromne” dwie bramki.&quot;
źródło: whufc.pl

Everton w meczu z Burnley miał trochę kłopotów. Defensywa Evertonu nie gra najlepiej. Z Leicetser świetny mecz i dużo akcji było. Teraz z Burnley u siebie też zanim strzelili gola to mogli z 0-2 przegrywać bo Keane z główki strzelał i dopiero Barkley z linii bramkowej wybił rozpaczliwie, a raz Robles sam na sam wyłapał z Vokes.
Everton dziś na wyjeździe. Mam nadzieje, zę Koeman nie będzie kombinował i da z przodu obok Lukaku Mirallasa, a nie tego młodego Smitha...

Ostatnie mecze obu zespołów bramkostrzelne, jedni i drudzy mają wiele do zaoferowania kibicom w tym meczu.

Liczę więc na widowisko.



Burnley - Manchester United

Wiadomo już że Manchester zagra bez Ibrahimovica i Rojo. Szkoda obu, raczej przez kilka miesięcy ich nie zobaczymy ????
Rojo &amp; Bailly tworzyli ostatnio kapitalny duet na środku obrony. Teraz zanosi się, że Bailly będzie z Blindem gral w środku. W pomocy zagra Ander Herrera, który odpoczywał z Anderlechtem.
Pewnie obok Pogba i trzeci może być Mkhitaryan.

Liczę na kolejny kapitalny występ Marcusa Rashforda. Chłopak staje się bożyszczem Old Trafford. Mecz z Chelsea i Anderlchetem wyborny w jego wykonaniu po prostu. Jedyne czego mu brakuje jeszcze to chłodnej głowy w wykańczaniu sytuacji bramkowych. Pewnie jutro zagra też Martial od początku i minuty dostanie Rooney wreszcie. Skoro był na ławce w czwartek to jutro zagrać musi, a przecież już w kolejny czwartek derby Manchesteru.

Burnley raz już w tym sezonie zatrzymało Man.Utd. Na Old Trafford te pamiętne 0:0, gdzie Tom Heaton nomen omen wychowanek Manchesteru miał dzień konia i bronił wszystko co się da, a było tego naprawdę mnóstwo!
Jutro czas na rewanż, wg mnie wygrana Manchesteru. Forma jest, remisy pechowe, ale nie ma co na to patrzeć. Jose stworzył maszynkę powoli, ponad 20 meczów bez porażki robi ogromne wrażenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dzisiaj w Anglii 3 mecze faworytów u siebie i wiem tylko jedno - ktoś z tej trójki na pewno wypali kulą w płot. Hull, Swansea, Bournemouth - gdzieś tutaj na pewno czai się mina. W moim odczuciu właśnie paradoksalnie w Hull, ale zobaczymy jak to będzie. Ja na tapetę biorę mecz ostatniej z wymienionych ekip.
Borunemouth wygra @ 1,85 Unibet ✅ 4-0, niech już się nie kompromituje to Middlesborough i spada
Ekipa popularnych Wisienek po okresie całkiem niezłej gry teraz jest ofiarą kalendarza spotkań. Starcia z Chelsea oraz Tottenhamem, gdzie zostali właściwie skazani na pożarcie. Strefa spadkowa tuż tuż, wypadałoby udziobać kilka punktów, aby dobrnąć do tej magicznej liczby 40 a nawet ją przekroczyć a okazji lepszej od spotkania z Boro u siebie nie będzie.
Grają z Middlesborough włąśnie, które na wyjazdach jest...lepiej chyba przemilczeć tę kwestię. Ogółem ekipa znana chyba wszystkim sympatykom Premier League nie wygrała od grudnia ubiegłego roku w lidze...Tak - to zatrważające. Oczywiście nadal mają szansę na utrzymanie się, ale patrząc na zawodników, styl gry oraz formacje myślę, że będzie o to niezwykle ciężko a właściwie to u mnie są już skreśleni.
Co oferują goście? Zagrożenie po stałych fragmentach gry, garść wrzutek na dość dobrze spisujących się akurat w powietrzu stoperów oraz kilka przebojowych akcji Traore, który możliwe, iż zacznie z ławki, więc do 65 minuty to będzie ból dla oczu. Gdzie są ich braki? Właściwie łatwiej powiedzieć, gdzie nie ma...Z tego co widzę to zagrożony występ Valdesa (nie grał z Arsenalem), który jako tako ratował ten zespół, do tego nie zagra Gestede, ale patrząc na jego 43 mecze w Premier League bez zwycięstwa to tylko bym się na miejscu szkoleniowca cieszył...Middlesborough dość dobrze funkcjonuje w obronie, ale to kwestia raczej tego - jakimi personaliami dysponują. Wszyscy środkowi pomocnicy są co najwyżej defensywno - ofensywni. Coś mi nie pasuje w ich formacji, nie ma kto kreować i pociągać akcji do przodu, ale nie będę tutaj się odnosił do ich taktyki, bo to też temat rzeka a i często się o tym mówi.
Wisienki z kolei grają całkiem przyjemnie dla oka. Nie jest to zespół skrojony na zagrożenie najpoważniejszym firmom w lidze, ale w tych meczach też czasami pokazują pazur. Patrząc na ich ostatnie mecze i: United/West Ham/Swansea/Southampton/Liverpool/Chelsea/Tottenhamem łatwo można zauważyć, że nie były one lekkie. Z ekipami na swoim/niższym poziomie sobie poradzili (Swansea, West Ham u siebie). W meczach z faworytami remisowali/przegrywali. Myślę, że dzisiaj jest świetna okazja, aby zdobyć w końcu 3 punkty i zobaczymy może nie ciekawy mecz, ale z przewagą Bournemouth, które na własnym stadionie jest zdecydowanie mocniejszą drużyną aniżeli na wyjazdach.
Watford - Hull @ BTS: tak 1,84 @ Unibet ⛔ po czerwonej spodziewałem się, że to Hull nie zrobi tu bramki...a tymczasem Watford pokazał, czemu jest tylko Watfordem - zero ambicji, zero czegokolwiek
Jest to poniekąd typ na przekór. Watford zalicza imponującą passę 5 spotkań bez bts, z kolei dzisiaj przyjeżdżają w delegację do ekipy, która lubi strzelać i lubi tracić. Oczywiście, wielu idzie w Tygrysów, bo oni tu muszą i u siebie są mocni. Prawda jest jednak taka, że personalnie to Watford jest mocniejszą ekipą. Należy przy tym pamiętać, że za każde miejsce w Premier League wypłacane są dodatkowe pieniądze (w milionach funtów łącznie, różnice około 0,5 - 0,8 mln funtów za miejsce w górę czy też dół). Myślę, że nie do końca jest tak, że Watford nie ma o co grać. Należy pamiętać, że to nie jest jakiś hegemon i finansowy gigant.
Ostatnie wyniki także pokazują, że nie mają się czego wstydzić. Przegrali trudny wyjazd w Palace, które w tamtym czasie było w gazie a także z Tottenhamem a do tego wygrywali u siebie, chociaż kursy w ich stronę nie były jednoznaczne.
Nie patrzę tu oczywiście daleko wstecz, bo oczywiście bilans wyjazdowy mają słaby, by nie powiedzieć fatalny. To sprawia, że nie idę tutaj w X2 a właśnie w bramki. Myślę, że Hull u siebie strzelić po prostu wypada a goście na pewno nie oddadzą tego spotkania już w szatni, mają również wszystkie predyspozycje, aby tutaj coś ustrzelić.
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Wiadomo czy zagra jutro Henderson i Lalana ?? bo całkiem fajny kurs -1 handi jest na Liverpol 2,41 tylko jest taka sprawa ze słabo im idzie z druzynami z dolu i sam nie wiem
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Liverpool - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 1.50
buk: unibet
Wynik:

The Reds ciągle potrzebują punktów aby utrzymać trzecie miejsce w tabeli na koniec sezonu, które da im pewny awans do LM. Dzisiaj jednak ekipa gospodarzy musi uważać na dobrze grających w ostatnim czasie Crystal Palace. Goście wygrali aż pięć z ostatnich siedmiu spotkań ligowych i w tym czasie przegrali tylko z Southampton na wyjeździe. Trener Sama Allardyce&#39;a dobrze to wszystko sobie poukładał i goście są na dobrej drodze do utrzymania się. Liverpool będzie musiał w szczególności uważać na Wilfried Zaha, który do sześciu goli dołożył także jedenaście asyst w 29 spotkaniach oraz na swojego byłego gracza Christiana Benteke. Liverpool nie przegrał u siebie spotkania od styczniowego meczu ze Swansea, a od tego czasu pokonał u siebie min. Chelsea, Tottenham i Arsenal. Dla Kloppa jedynym zmartwieniem jest nieobecność kontuzjowanego Mane ciężar gry ofensywnej muszą na siebie brać inni, ostatnio tym graczem był Roberto Firmino. Siła ataku pod nieobecność Mane nie straciła dużo na jakości, bowiem Klopp ma kim zastąpić Senegalczyka. Anfield to bardzo trudny teren odkąd zespół przejął Klopp. Wyniki Liverpoolu nam tylko to potwierdzają, dlatego też widzę dzisiaj tutaj pewne zwycięstwo Liverpoolu.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
15:15 Burnley - Manchester Utd
Typ: Burnley +1
Kurs: 2.20
buk: Dafabet
⛔⛔????
Do rzeczy. Burnley u siebie 10-2-4 statystyki podobne do....Arsenalu. Typowa ekipa swojego boiska, pierwszy mecz z MU na Old Traford skończył się 0:0...i był to jeden z niewielu remisów które osiągneli na wyjazdach (0-4-13). Dziwny terminarz PL rozstawił ostatnie 6 z 8 meczy Burnley na wyjazdach, teraz wracają do siebie. MU totalnie bez formy, wątpie w ich awans do top4 po tym co widziałem z Anderlechetem. Oliwy do ognia dodaje kontuzja Ibry, który dołącza do Smallinga Maty i Jonesa. Następna sprawa to rozegrany ledwie 3 dni temu mecz LE z dogrywką, nie ma mowy żeby tego nie poczuli pod koniec meczu. Kolejna rzecz to 4 dni po tym meczu.....derby Manchesteru z City bezpośrednim rywalem do top4. Potem nie lepiej 2x Celta Vigo, Arsenal i Tottenham ogólnie terminarz bardzo wymagający i czarno to widzę dla diabłów. Nie twierdzę że dzisiaj polegną na 100%, ale nawet przy remisie handi pokrywa. Burnley z kolei robi u siebie 1-1 z Chelsea, wygrywa z Leicester 1:0, ogrywa Everton 2:1, czy pokonuje 2:0 Liverpool.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Burnley vs MU. Burnley z remisem 2.15 Sportingbull
Manchesterowi nie gra sie dobrze z Burnley. W tym sezonie 0:0 na Old trafford. Dzis mecz graja u siebie i dwa ostatnie mecze konczyly sie wygrana Burnley i remisem 0:0. Dzis nie zobaczymy pewnie mega wspanialego spotkania, raczej pilkarskie szachy i wcale nie jest powiedziane, ze Burnley ten mecz gladko przegra. Ja typuje Burnley remis ale liczę, ze pokonaja Czerwone Diably.
0:2.
Liverpool vs Crystal. Obie strzelą 1.8 SPortingbull
Tutaj mniejsza analiza. W tym meczu obie druzyny powinny strzelic sobie po golu. Jak mialbym typowac wynik, to 2:1 lub 3:1 dla Lpoolu.
1:1 do przerwy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Michael Keane kartka TAK
6.00
Unibet
Burnley dziś na własnym obiekcie podejmować będzie United. United mimo znacznej przewagi nie mogło pokonać Burnley na OT. Ja skupiam się na kartce dla wychowanka United, który w tym sezonie gra wyśmienicie i już głośno mówi się o jego letnim transferze.
Keane w tym sezonie łapał kartki przeciwko Chelsea, City, Spurs i Boro. Typ dla lepszego oglądania spotkania bo kursy nie zachęcają na grę na United a przeciw nim gram bardzoooo rzadko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Kolejny dzien ze zmaganiami na boiskach Premier League, dzisiaj zdecydowalem sie na wytypowanie obu rozgrywanych dzis spotkan, zapraszam na moje analizo-przemyslenio-przeczucia.
W pierwszym meczu dzisiejszego dnia Burnley podejmie u siebie ekipe Manchesteru United.Troche smieszy mnie jak czytam te opinie, ze United zmeczone (przypominam, ze to ekipa profesjonalistow a nie np jakis polski zespol ktory skarzy sie na to ze trzeba grac co tydzien).Fakt faktem pograli troche minut ale dzisiaj licze na dokladne wykonczenie tych akcji ktore stworza sobie czerwone diably.Gospodarze to typowa ekipa swojego podworka cos w stylu tygrysow z Hull City ale United to nie Watford i mysle ze dzisiaj Burnley bedzie musialo przelknac gorycz porazki.Wielki Jose nie pozwoli na strate jakichkolwiek punktow z takim przeciwnikiem, przypomnijmy ze diably maja jedno zalegle spotkanie a cele do osiagniecia sa naprawde wysokie a wiemy jakie ambicje ma Mou.Na to spotkanie pobieram zwyciestwo gosci.

Burnley - Manchester United 2 @1.72 ✅✅

Betstars


W drugim dzisiejszym spotkaniu rewelacyjna ekipa z Liverpoolu podejmie rownie &quot;rewelacyjna ostatnimi czasy&quot; druzyne z Crystal Palace.Czar swietnej gry Palace powinien prysnac w tym spotkaniu.Liverpool gra u siebie naprawde swietnie i bija sie o najwyzsze cele, dzisiaj powinni gladko poradzic sobie z druzyna gosci, jak dla mnie kurs przesadzony powinno byc max 1.30 takze pobieram zwyciestwo gospodarzy po przyzwoicie dobrym kursie.

Liverpool - Crystal Palace 1 @1.50 ⛔⛔

Betstars
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
LFC - Crystal Palace
Typ na to spotkanie nasuwa się od razu - BTTS to coś co trzeba dzisiaj zagrać. Kurs fajny, bo 1.73 czyli idealnie żeby zaatakować singlem czy nawet dorzucić do jakiegoś ciekawego dubelka. Zacznę może od bramki dla gospodarzy, tutaj problemu być nie powinno. Podopieczni Kloppa strzelają praktycznie każdemu przeciwnikowi w lidze, a tym bardziej zrobią to Crystal Palace, które po nowym roku zaczęło grać dużo lepiej w obronie jest to jednak zasługa głównie Sakho wypożyczonego z Liverpoolu. Dziś on jednak nie zagra przez co obrona &quot;Orłów&quot; powinna być dużo łatwiejsza do sforsowania przez ekipę &quot;The Reds&quot;. Forma brazylijskiego duetu Firmino-Coutinho w ostatnich tygodniach wygląda bardzo dobrze i póki co nikt nie tęskni za Sadio Mane, którego zabraknie do końca sezonu. Jeżeli chodzi o bramkę dla gości to tutaj także jestem spokojny, bo każdy kto śledzi Premier League widzi jak mocno przypomina ona szwajcarski ser. Przed tym mecze bardzo dużo było mówione o tym, że nie będzie mógł zagrać żaden ze stoperów. Wygrali oni jednak walkę z czasem i podobno Lovren jak i Matip będą mogli zagrać. Nie mniej jednak LFC straciło już 40 goli w tym sezonie co pokazuję, że mają oni najsłabszą defensywę w całym top6. &quot;Orły&quot; od momentu kiedy przejął je &quot;Big Sam&quot; grają dużo lepiej także w ataku co pokazuję seria 7 ostatnich spotkań z przynajmniej 1 golem, gdzie tacy bramkarze jak Courtious, Schmeichel czy Cech musieli wyciągać pilkę z siatki przynajmniej po 2 razy. Do tego Benteke, który gra solidny sezon w CP wraca na Anfield, gdzie się zupełnie nie sprawdził. Jak na moje będzie chciał się pokazać z dobrej strony. Obie strzelą gram jednak do jakieś taśmy dorzucę jeszcze wygraną LFC razem z BTTS&#39;em, bo po prostu LFC ostatnio wygrywa nawet jak nie gra dobrze. Punkty nadal trzeba zbierać żeby zapewnić sobie miejsce premiowane grą w LM, a przecież piłkarsko gospodarze są dużo lepszą drużyną.
BTTS - 1.73/unibet ✅
LFC wygra i BTTS - 2.85/unibet ⛔
Firmino strzeli gola, Coutinho strzeli gola, Benteke strzeli gola, Cabaye i Lovren dostaną kartki - 151/unibet
⛔
BTTS był perełką tak jak mówiłem, ale o dużo pomyliłem się twierdząc, że LFC jest lepszą drużyną. Potrzeba nowej jakości w tej drużynie, bo przegrywając z takimi zespołami jak CP to niestety nie da się nic osiągnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom