>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 kolejka Premier League [22-25 kwietnia 2017] + zaległe mecze

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
ma ktoś link do skrótu meczu Bournemouth z Boro ?
pierwszą połowę widziałem a chciałbym popatrzeć czy były okazje na gole od stanu 4-0,
na YT nie widziałem wczoraj.
http://www.flashscore.pl/mecz/AZZQ78l5/#h2h;home
statystyki skłanią na typy over 2,5 ✅ oraz bts ✅ .
Widziałem ostatnie spotkania Liverpoolu oraz wygraną CP z Arsenalem.
Do tego goście od meczu ze Stoke strzelali w każdym kolejnym spotkaniu.
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
ma ktoś link do skrótu meczu Bournemouth z Boro ?

pierwszą połowę widziałem a chciałbym popatrzeć czy były okazje na gole od stanu 4-0,
na YT nie widziałem wczoraj.

http://www.flashscore.pl/mecz/AZZQ78l5/#h2h;home

statystyki skłanią na typy over 2,5 oraz bts.

Widziałem ostatnie spotkania Liverpoolu oraz wygraną CP z Arsenalem.
Do tego goście od meczu ze Stoke strzelali w każdym kolejnym spotkaniu.
http://footyroom.com/matches/79922423/afc-bournemouth-vs-middlesbrough/review
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kelly kartka TAK
5.00
Unibet

Z Keanem nie wyszło to próbuje z wychowankiem Liverpoolu, który zagra dziś na nie typowej dla siebie pozycji - na środku obrony.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Liverpool nie umie grać z CP, trzeci raz z rzędu przegrał u siebie z nimi :grin::grin::grin:
piłka po stronie Liverpoolu, Coutinho fajnie załadował z wolnego, potem namieszał na początku 2 połowy
i szkoda, że nie strzelił :razz:
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie Chelsea-Southampton
Typ 1/1
Kurs 2.04
Buk Unibet
Analiza: Chelsea w tej kolejce na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Southampton, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie, gospodarze w tym sezonie na własnym stadionie zagrali 15 razy wygrali aż 13 spotkań , jest to bardzo dobry wynik a dwa przegrane spotkania można uznać za wypadki przy pracy, gospodarze wiedzą o co grają mają na wyciągnięcia ręki tytuł mistrza kraju i awans do piłkarskiej Ligi Mistrzów co nie udało się w poprzednim sezonie. Southampton w spotkaniach wyjazdowych gra w kratkę goście podobnie jak gospodarze nie notują za dużo podziałów punktów , myślę że w tym meczu będzie ciekawie, bowiem gospodarzom w ostatnich sezonach nie grało się łatwo z zespołem popularnych świętych i myślę że goście w tej kolejce również bramke będa w stanie strzelić , przynajmniej jedną bowiem udawało im się to w każdym z ostatnich 5 spotkań na stadionie The Blues, mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do przerwy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż gospodarze w tym mecz w ogólnym rozrachunku sięgną po komplet punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 217,7K

dx2

Użytkownik
Chelsea-Southampton 1 @1.44
Tutaj sie gra o mistrzostwo. Juz wydawalo sie, ze Chelsea nic nie zagrozi, ale po wpadce z Crystal Palace i porazce z Man U, Tottenham zaczal naciskac. Ogolnie nikt sobie chyba nie potrafi wyobrazic, ze Chelsea moglaby to mistrzostwo jeszcze oddac. The Blues bez kontuzji, dla nich to jest teoretycznie mecz z kategorii &quot;must-win&quot;. Tottenham gra dopiero jutro, wiec Chelsea nie moze sie ogladac za siebie. Filozofowac mozna, ale mi tutaj wszystko wskazuje na wygrana Chelsea.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rafgames 0

rafgames

Użytkownik
Middlesbrough-Sunderland
Typ:X
Kurs:3.33
Buk: Fortuna
Analiza:Spotkanie 2 najgorszych ekip z Premier League,obie ekipy w tym sezonie zasługują na spadek ich gra jest tragiczna co odzwierciedlają to miejsca w tabeli mianowicie Middlesbrough-19 lokata z dorobkiem 24 pkt
Sunderland 20 lokata z dorobkiem 21pkt.Forma rowniez jest poniżej skali Middles 5meczy 2 pkt to samo w wypadku Sunderlandu.
Gospodarze nie wygrali 16 meczy z rzędu ostatnie ich wyniki 3 porazki 2 remisy (Remisy-Burnley 0:0 i Swansea 0:0).
Goście to samo 3 porażki 2 remisy (Remisy-2:2 z West Hamem i 0:0 z Burnley)
8 meczów z rzędu bez zwycięstwa ostatnia wygrana 4:0 na wyjezdzie z Crystal Palace gdy ta ekipa była w tragicznej formie teraz natomiast zachwyca także to zwycięstwo nie ma zbytniego znaczenia.
Uważam że nie zobaczymy tutaj wiele bramek under 2.5 raczej gładko 0:0 1:1 przewiduje takie wyniki.
Obie ekipy grają o nic wiedzą że w tym sezonie nic już nie osiągną czas na spadek i może za rok powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii na chwilę obecną nie ma tutaj o co grać.
Nikt nie powinnien się tutaj przemęczać , alternatywnie można under 2.5 1.5 to już bardziej ryzykowne.
Stawiam na remis wydaję mi się tutaj najbardziej prawdopodobną opcją.
Życzę powodzenia :grin:

Arsenal-Leicester
Typ-Over 3.5 gola
Kurs:2.00
Fortuna

Zapraszam na środowe spotkanie gdzie ekipa z Londynu podejmie przed wlasną publicznoscią mistrzów Anglii.
Gospodarze ostatnie 5 meczy 8 bramek , strzelają sporo w lidze 5 meczy w 4 z nich przynajmniej 2 bramki.
Co do gości 5 meczy ostatnich 11 strzelonych bramek, 5 meczy ostatnich przynajmniej 2 bramki.
Faworytem są kanonierzy grają u siebie bardzo dobrze,co do lisów na wyjazdach raczej słabo jednak nie przewiduje tutaj wyniku tylko liczbę bramek
BTS słaby kurs odrzuciłem myslę że jutro możemy się spodziewać wyniku 3:1 , 2:2
Powodzenia ????

Crystal Palace-Totenham
Typ:BTS
Kurs.1.61
Fortuna
Kolejne ze spotkań w środku tygodnia,derby Londynu.
Gospodarze ostatnio rozpędzeni niczym dziki 5 meczy 10 pkt gdzie strzelali zawsze przynajmniej 1 bramkę.
Goście jeszcze większe dzikusy 5meczy 15 pkt tłuką wynikami takimi jak 4:0 3:1
W chwili obecnej kurs na BTS bardzo zbliżony do zwycięstwa Kogutów w jutrzejszym spotkaniu myślę że spokojnie można wrzucić BTS do kuponu.
Co do liczby goli w 5 spotkaniach Crystal -10 Totenham-15
Jutro będziemy oglądać przynajmniej 1 bramkę z obu stron ale myślę że na tym się nie skończy.
Powodzenia ????
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Middlesboro - Sunderland ⛔
d.w. 0-0 (8.50) ónibet
d.w. 1-1 (6.50) ónibet

szybka bramka i kontrolowanko meczu... blisko, blisko było...
Spotkanie na dnie tabeli dwóch najgorszych ekip jeśli chodzi o strzelanie bramek. Typ wejdzie jeśli obie drużyny przystąpią ostrożnie, bez wariactwa. Jeśli wyjdą grać na pałę... no to trudno... Ogólnie z h2h i z racji własnego boiska, bardziej grałbym na boro, ale Sunderland nie ma już większych szans na opuszczenie strefy spadkowej, więc powinni nie mieć tak mocnej presji na zdobywanie punktów, a dobrze wiemy, że często słabsze ekipy grają wtedy lepiej.

Arsenal - Leicester 1 (1.55) ónibet
✅
Tutaj niespodzianka. Janusz stawia na Arsenał. Zwykle walę na niespodzianki w spotkaniach Arsenalu i fajnie to wchodzi. Ostatnio zaobserwowałem, że Arsenal coś tam psuł nam kupony z silnym Man City, więc takiej tragedii nie grają. Arsenalowi sprzyja dobre h2h i pomimo tego, że nie jestem ich fanem, to myślę, że dystans do czołówki nie zwiększy się jeszcze bardziej po tym meczu. Grają z mistrzem, być może jakaś dodatkowa mobilizacja i na własnym boisku pogonią lisełki. Żiru, Ozil, Sanchez. Pewnie nie tak wyobrażali sobie grę ich ekipy. Może warto się jeszcze raz pokazać z dobrej przed wytransferowaniem gdzieś indziej? :wink: Trochę się cykam spotkania, ale idę ze zmysłem bukmacherskim i stawiam to, bo przecież w futoblu nie ma nic pewnego.
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Na dzisiejszy wieczór zaplanowano mecz w angielskiej Premier League pomiędzy Crystal Palace którzy uplasowali się obecnie na 12pozycji w lidze a jej wiceliderem Totenhamem Hotspur.
Gospodarze ostatnimi czasy w wybornej formie, najpierw ograli na wyjeździe lidera z Londynu Chelsea 1:2 , potem wyjazdowa porażka ze &quot;Świętymi&quot; 3:1 I w końcu pewne zwycięstwo nad całkowicie bezpłciowym Arsenalem u siebie aż 3:0 mogą napawać optymizmem przed ich dzisiejszą konfrontacją. Dodatkowo remis z &quot;Lisami&quot; po 2:2 a także wyjazdowa wygraną nad &quot;The Reds&quot; 1:2 może dodać sporo pewności siebie piłkarzom którzy stawiani są w roli under-doga. Pozycja w ligowej tabeli niepozwoli im w tym sezonie walczyć nawet o Ligę Europy, widmo spadku również wydaje się ich nie dotyczyć, tak więc pozostaje im zagrać na pełnym luzie bez żadnej presji dla swoich kibiców.
Zupełnie inaczej ma się sytuacja w zespole Totenhamu, którzy na ten moment tracą 7pkt do &quot;The Blues&quot; i jeśli myślą o końcowym triumfie w lidze, po prostu muszą dzisiaj przywieźć trzy punkty. Bezpośredni rywal do majstra odprawił ich w pucharze FA 4:2 i niewiem czy czasami tym samym nieopodciął skrzydeł &#39;Kogutom&#39;
Z drugiej strony drużyna pod wodzą Pochetino wydaje się być kompletna i zdeterminowana a więc wierzę że powalczą do końca deptając po piętach ekipie Chelsea. Jeśli spojrzymy na ostatnie wyniki obu drużyn, możemy spodziewać się minimum trzech goli jeśli dołożymy do tego stawkę o którą powalczy Tottenham to same rzuty różne wydają się tutaj być wręcz formalnością.
Obydwa zespoły w gazie, w 5 minionych pojedynkach trafiali łącznie do bramki przeciwnikow 25 razy, więc czekamy na mecz.

obie strzelą @ 1.70 Unibet - to gruuubiej ⛔
gol w obu połowach 1 54 Unibet - pewka do dubla z &quot;Lisami&quot; ⛔
over 2.5 gola &amp; over 10.5 różnych @ 2.80 Unibet - też ⛔
... padaczka po całości jedyne co to rożne wypaliły Kogutom eeeh

&quot; jeśli nie możesz dojść do siebie, to przyjdź do nas &quot;
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Crystal Palace - Tottenham
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.72
buk: unibet
Wynik:​


Szaleńczy pościg Kogutów trwa w najlepsze! W siedmiu ostatnich kolejkach Premier League zespół z północnego Londynu jest nie do zatrzymania. Obie ekipy wydają się być w bardzo dobrej formie co potwierdzają ich ostatnie wyniki. W ostatniej kolejce Crystal Palace utarł nosa Liverpoolowi wygrywając 2:1. Najlepszemu strzelcowi drużyny z Londynu Christianowi Benteke udał się rewanż na byłym klubie. Palace przegrali tylko jedno z ośmiu ostatnich spotkań w lidze, odnieśli aż sześc zwycięstw i praktycznie zapewnili sobie utrzymanie. Tottenham dalej chce dotrzymać kroku liderowi Chelsea, lecz nie będzie to takie łatwe bowiem Koguty mają jednak o wiele trudniejszy terminarz od The Blues. Spurs potwierdzili dobrą formę nie dając żadnych szans u siebie niezłym w ostatnim czasie piłkarzom Bournemouth wygrywając 4:0. Cieniem formy może być porażka z Chelsea 4:2 w FA Cup, lecz Totki wcale nie były tam zespołem gorszym. Palace są w bardzo dobrej formie, ale Tottenham gra jeszcze lepiej oba zespoły powinny wyjść w najlepszych zestawieniach na to spotkanie, dlatego spodziewam się dobrego widowiska z dużą ilością goli.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Arsenal - Leicester
Typ: Goście powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2.9

Uważam, że dzisiaj kursy na Arsenal są zdecydowanie za niskie ponieważ jak pokazały ostanie tygodonie Lisy po zwolnieniu Ranieriego zdecydowanie odżyły i zaczeły grać tak jak w zeszłym sezonie. Aresnal natomiast wyraźnie się meczy i tak na prawdę w lidze nie ma już o co walczyć. Gołym okiem widać, że kanonierzy męczą się z drużynami które lubia grać z kontry (Przegrana 3-1 z WBA, 3-0 z Crystal, czy porażka 2-1 z Watfordem) a Leicester taka drużyną nie wątpliwie jest. Warto zaznaczyć, że goście mimo lepszy kilku tygodni dalej są zagrożone spadkiem ponieważ mają 6 pkt przewagi nad strefa spadkowa, ale 2 mecze załegłe. Typów na Arsenal absolutnie nie neguję ponieważ kanonierzy zdecydowanie lepiej grają u siebie, ale Leicester spokojnie może te 2 bramki strzelić.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Żałuję, że zapomniałem zagrać overek i bts w meczu Chelsea,
ale innym meczem zamierzam kontynuować serie wygranych podobnie jak Totki.
CP widziałem w kilku ostatnich spotkaniach, Tottenham widziałem w większości spotkań.
Goście są mocnym faworytem analizując same kursy, dla mnie nie ma sensu grać wygranej gości
czy handicapu, łatwiej byłoby obstawić strzelca gola.
Widzę linię 7 i więcej rogów gości w dafabecie i po kursie 1,9 i powiem Wam, że taka linia jest warta gry.
W ostatnim spotkaniu z Chelsea zrobili dwucyfrówe, w innych meczach nie multum kornerów,
dla mnie ten mecz nie będzie spacerkiem, dlatego rzuty rożne gości powinny być zapłacone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 0

luki10012

Użytkownik
Wydaje mi się, że Arsenal mógł złapać trochę wiatru w żagle po zwycięstwie nad City i nadal ma szansę na pierwszą czwórkę, więc na ten mecz będą dobrze zmotywowani. Do tego Leicester bez podstawowego obrońcy i jednego z lepszych strzelców w drużynie. Biorąc pod uwagę także ich mecze na wyjazdach zaryzykowałbym granie na Arsenal z handicapem -1. Mam takie przeczucie, że kilka bramek w tym meczu padnie.
Powodzenia w dzisiejszych meczach Panowie ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Crystal Palace - Tottenham
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Z jednej strony Crystal Palace, który ostatnio ma rewelacyjną formę na 8 ostatnich meczy ma 6 zwycięstw, 1 remis i tylko 1 porażka. Ograli między innymi Arsenal 3:0, Chelsea 2:1, Liverpool 2:1 - te wyniki robią wrażenie i z bardzo ciężkiej sytuacji w tabeli gdzie byli na dnie tabeli, są już w środku i praktycznie maja zapewniony byt w następnym sezonie w Premier League. Ich przeciwnikiem jest Tottehnam, jedyny poza Chelsea, który ma szansę jeszcze na tytuł mistrzowski. Tracą do Chelsea 4 punkty i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów jeśli myślą o dogonieniu Chelsea. Obie ekipy potrafią strzelać bramki dlatego zamiast typować zwycięstwa gości wolę iść bezpieczniej w bramki. W ekipie gospodarzy zabraknie S. Dann, J. Tomkins, C. Wickham i prawdopodobnie L. Remy natomiast w ekipie gości nie zagra E. Lamela, D. Rose, M. Vorm i H. Winks. W pierwszym meczu Tottenham wygrał tylko 1:0 dziś liczę na dużo więcej bramek i na powtórkę wyniku z poprzedniego sezonu gdzie Tottenham wygrał na wyjeździe z Crystal Palace 3:1. Powodzenia.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Crystal Palace - Tott&#39;ham Hotspur / 21:00 @ Canal + sport
Derby Londynu, mecz dwóch drużyn będących w dobrej formie. Nie ma sensu abym pisał o tym co powyżej zostało już napisane przez poprzedników. Patrząc na dyspozycję obu drużyn jak już zostało napisane nie powinno zabraknąć dziś goli. Tottenham gra bardzo ofensywnie co przekłada się na strzelone gole jak i czasem tracenie też bramek. Wydaje mi się jednak że elementy piłkarskie zrobią dziś swoje i to goście zdobędą upragnione 3 punkty pozostając dalej w grze o mistrza. Najzwyczajniej nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Kurs 1,55 jest jednak tak niski że nie będę stawiał tego jako coś bardzo pewnego i oczywistego. Skupię się na golach.
Harry Kane walczy o króla strzelców i pokazał w meczu półfinałowym w pucharze Anglii że wie jak się strzela gole. 20 bramek w 25 meczach w lidze w których grał to dla mnie spory argument by spróbować czy dziś znów to zrobi.
Kane strzeli @ 1,85 Unibet
Dele Alli odebrał właśnie drugi rok z rzędu nagrodę dla najlepszego młodzieżowca sezonu i rozgrywa swój najlepszy sezon. Jeśli Tottenham zagra bardzo dobry mecz jest w stanie strzelić 2-3 gole i wygrać przekonywująco a wtedy i gol dla Alli&#39;ego może się znaleźć ;)
Alli strzeli @ 2,6 Unibet
Na koniec już swoiste na fart ????
Eriksen asysta @ 2,9 Unibet
Kane strzeli minimum 2 gole @ 5 Unibet
⛔ x 4 = Eriksen strzelił zamiast podać a Kane podał zamiast strzelić ;)
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
26.04.2017 g. 21.00 Cr. Palace- Tottenham
Typ: 1X
Kurs: 2,55
Unibet
Stawka 4 j



Mecz już za kilkanaście minut więc na szybko, Cr. Palace potrafi grać z czołówką, pokonali ostatnio Chelsea, Liverpool czy Arsenal. Tottek niesamowita forma, 6 zwycięstw ligowych z rzędu i wspaniała pogoń za Chelsea, która straciła punkty z United i właśnie Crystal Palace. Uważam iż gospodarze mimo iż byt mają raczej zapewniony to i tak podejdą do tego spotkania ambicjonalnie i będą chcieli urwać chociaż punkt.​
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Manchester City - Manchester United​

Mimo problemów kadrowych po obu stronach szykuje się bardzo ciekawe spotkanie. Pozwolę sobie zacząć od największego, moim zdaniem, problemu. Chodzi o defensywę United. Mou nie ma wyjścia - musi wystawić średnio ogranego Blinda, który i tak jest tykającą bombą na pozycji środkowego obrońcy. Najbardziej udowodnił to... w poprzednich ligowych derbach Manchesteru ???? A jak nie to co? Darmiana wrzuci do środka? Chyba jeszcze bardziej ryzykowne. Mou jest sceptyczny wobec młodzieży więc szczerze wątpię by wyszedł jakiś zawodnik u-21. Kontuzja Ibry też dosyć problematyczna. Nie wiem jak Portugalczyk ugryzie atak. Zapewne Rashford na szpicy a po bokach Martial i Lingaard. Jeden nie ma mentalnego wsparcia od trenera a drugi jest chimeryczny jak Mignolet. Rashford to też nie jest jakiś mega pewny punkt programu co pokazał ostatni mecz z Anderlechtem. Wypada Pogba, wypada Mata. Miki na 10? W środku pewniakami wydają się być Herrera i Carrick(Felek??) co jest spoko linią. Niemniej jednak jestem dość sceptyczny.
City ma jeden poważny problem. Nie wiadomo czy zagra Silva. Różnica polega na tym, że tam ma kto przejąć jego obowiązki. Czy to De Bryune czy Yaya Toure. Gotowy do gry jest zarówno Aguero jak i Jesus choć ten drugi nie do końca jest w formie. Dlatego Argentyńczyk wydaje się pewniakiem. Po tym jak Jesus wygryzł go ze składu wrócił do dobrej formy i regularnie strzelał. Liczę na kontynuację dobrej passy.
City gra u siebie, City ma mniej problemów, mecze City wyglądają lepiej. W związku z tym upatruję tutaj zwycięstwa gospodarzy. Kurs jest spoko ale mógłby być lepszy. Ciężko wyobrazić mi sobie ten mecz i to zwycięstwo bez gola Aguero. Z tego względu, że przewiduję przewagę City to spodziewam się kartek u gości. Ktoś z dwójki Carrick-Herrera wydaje się pewniakiem zważywszy na jakość kontr w wykonaniu City. Sędziuje Martin Atkinson a więc faule taktyczne nie ujdą nikomu płazem. Do tego hiszpan często się gotuje a w związku z absencją Pogby będzie miał jeszcze więcej roboty.
Aguero gol + City win @3.15
Herrera kartka @2.65
Carrick kartka @4.75
(w tym przypadku jeszcze poczekam do składów. Za felka płacą 2.65)
wszystko Unibet

GARŚĆ LINKÓW:​
Prasówka dotycząca City: http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Football/Premier+League/Manchester+City/Injuries+&amp;amp;+Suspensions
Prasówka dotyczący United: http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Football/Premier+League/Manchester+United/Injuries+&amp;amp;+Suspensions
IAS: http://injuriesandsuspensions.com/england-premier-league-injuries-suspensions-393/
 
L 0

luki10012

Użytkownik
27.04.2017 g.21 Man City - Man United
City ostatnio przegrali w Pucharze jednak prezentowali się dobrze i nie zasłużyli na porażkę. Czerwone Diabły w lidze ostatni mecz wygrali 0:2 lecz nie zagrali rewelacji i Burnley też miało swoje okazje. Mają też straszne problemu z kontuzjami a u ich rywali nie zagra tylko Silva , ale tak jak kolega wyżej napisał mają go kim zastąpić. Mimo iż derby rządzą się własnymi prawami to jednak sądzę, że zdecydowanym faworytem jest druzyna z niebieskiej strony Manchesteru. Mecz na pewno będzie jednak zacięty i zobaczymy kilka zółtych kartek, jednak i patrząc na poprzednie mecze bezpośrednie nie sądzę aby ich ilość przekroczyła 5. City będzie chciało ten mecz wygrać by nie stracić miejsca w pierwszej 4 i na pewno wyjdą nastawieni ofensywnie, więc linia 10,5 rzutów rożnych powinna zostać przekroczona.

MOJE TYPY
Man City 1,87 ⛔
Under 5,5 kartek 1,63 ✅
Over 10,5 rzutów rożnych 2.02
✅

Kursy z Bet at Home
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Manchester City - Man United

K. de bruyne zolta karta kurs 6 1xbet
Sprawa jest prosta derby Manchesteru takze jakies karkti napewno sie posypia, Kevin ma juz 4 kartki jesli wylapie dzisiaj to upusci go mecz z Middlesbrough, ale wroci na mecze z Crystal Palace a pozniej z Leicester. Kurs malina takze probujemy. Na unibecie Kevina do wyboru nie ma.
Sędziuje Atkinson srednia kolo 4 kartek na mecz.
Shake // Od stycznia kartki odliczamy do 10 a od bodaj kwietnia do 15 więc cała logika w piach
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Manchester City - Manchester United
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami Hit Premier League, mecz pomiędzy dwoma Manchesterami. Dzieli ich zaledwie 1 punkt, zajmują odpowiednio 4 i 5 miejsce. Obie drużyny tymi miejscami są rozczarowane, City moim zdaniem dużo bardziej ponieważ był to jeden z większych faworytów do wygrania całej ligi, Manchester dopiero się buduje więc można było stwierdzić, że w tym sezonie nie mają szans na mistrza. Manchester United gra w półfinale ligi europejskiej z Celtą Vigo i są wyraźnym faworytem w tym dwu meczu. Oczywiście Manchester United jeśli wygra ligę europejską wchodzą w następnym sezonie do Ligi Mistrzów i to jest teraz głównym priorytetem dla J. Mourinho. Manchester bardzo osłabiony będzie w tym meczu, brakuje Z. Ibrahimovica, P. Pogby, M. Rojo, J. Mata - ta 4-órka mogła by śmiało wystąpić w pierwszym składzie. W City nie zagra D. Silva, J. Stones i I. Gundogan. G. Jesus wraca do gry, wejście miał fenomenalne, dziś wystąpi na ławce rezerwowej ale jest to doskonała wiadomość dla J. Guardioli.
Manchester J. Mourinho są w nieco lepszej formie, City ostatnio odpadło w półfinale Pucharu Anglii z Arsenalem po dogrywce i mogą być nieco podłamani. Dziś liczę na to, że będą chcieli zrewanżować się za tą porażkę i wygrać ten jakże ważny mecz.
Przed nami szykuje się doskonały mecz do oglądania, zobaczymy jak to wyjdzie.
Ja osobiście liczę na wynik 2:1 dla City.
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom