>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 kolejka Premier League [22-25 kwietnia 2017] + zaległe mecze

Status
Zamknięty.
lukee 178

lukee

Użytkownik
Podsumowując ten mecz no to porażka straszna ... City chociaż próbowali ale to co United grali no to kura jak by beniaminkiem ligi byli. 2 strzały w meczu w tym jeden celny w meczu drużyn o podobnych potencjałach to jest kompromitacja. Jestem w stanie zrozumieć że kontuzje ale taktyka bronienia w 9 mnie załamuje. To przecież United powinno zależeć na wygraniu tego meczu. Teraz mogą się już skupić na LE, no chyba że Klopp coś odwali i wypadnie z top4 ale patrząc na terminarz United i to jak grają nie wróżę im miejsca w czwórce.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Ten mecz znów pokazał nam, dlaczego nikt nie lubi Mournho i dlaczego Guardiola jest przereklamowanym przeciętniakiem. Kolejny raz bezwartościowa klepanka, która nie daje absolutnie żadnych efektów. Nie sprawdziła się w Bayernie i nie sprawdzi się tutaj. Zero zaskoczenia, zero przyspieszenia, dla autobusu Portugalczyka jest to woda na młyn. Mourinho w swoim stylu zamurował bramkę i czekał, co się wydarzy. Za tego trenera United nigdy nie będzie grał widowiskowej piłki i będą grać dogrywki z takimi Anderlechtami, bo Portugalczyk nie potrafi ustawić ofensywnie swojego zespołu. Teraz nawet nie idą za tym wyniki, bo kiedyś miał wykonawców, a teraz pomimo wydanych milionów, nadal musi ustawić skład ze średniaków pokroju Martiala, Fellainiego, Rashforda czy Lingaarda. Konkurencja mocna, nie ma CR7 czy Hazarda w formie i pojawiają się problemy. Porugalczyk zapewne dostanie jeszcze jeden pełny sezon, żeby coś tu zbudować, ale zastanawiam się, kiedy w końcu upadnie mit wielkiego Guardioli i w końcu wszyscy ostatecznie przekonają się, że jego czas już dawno przeminął. Ja osobiście stawiam na to, że następny sezon będzie jego ostatnim w wielkiej piłce i dalej pozostaną tylko Chiny, MLS lub emerytura, choć niewykluczone, że znów znajdzie się jakiś naiwniak, który uwierzy w jego &quot;geniusz&quot;.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Pewnie jeden i drugi dostanie w wakacje po 100-200 baniek i będą ściągać &quot;na gotowe&quot; płacąc po 40+ milionów. Lepiej by w United odpuścili ze 2 lata ściągnęli Simeone i dali takiemu gościowi zrobić skład od zera w wg mnie to nawet w tym United nie ma kto tworzyć okazji. Samą dobrą obroną to taki Mourinho remisów może naklepać i nic więcej. Co do Guardioli tez przed sezonem liczyłem że więcej pokarze a tu do końca będzie walczył o bycie w top4.
 
gats 12,7K

gats

Użytkownik
Jak dla mnie MVP tego meczu byl Fellaini, on zawsze da zarobic, jego kartka w takim spotkaniu jest tak pewna jak głodowa emerytura z ZUS. Przez 80&#39; grali grzecznie ale Felek nigdy nie wytrzyma do konca i puszczaja mu nerwy jak gimbusowi. Juz przed meczem mialem przeczucie ze bedzie to pewny X dlatego bramek w zyciu bym tu nie obstawil. Podsumowujac to chyba najgorsze derby jakie widzialem w tym roku w Anglii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom