>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 Kolejka Serie A (2 - 3 maj 2009 )

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Sobota 02.05.09

[18:00] Bologna - Reggina 1.80 3.40 4.60
[20:30] Inter - Lazio 1.50 3.85 7.25

Niedziela 03.05.09

[15:00] Fiorentina - Torino 1.50 3.75 7.75
[15:00] Roma - Chievo 1.50 3.85 7.25
[15:00] Udinese - Atalanta 1.95 3.25 4.10
[15:00] Catania - Milan 6.75 3.75 1.55
[15:00] Juventus - Lecce 1.35 4.75 9.00
[15:00] Palermo - Cagliari 2.00 3.10 4.10
[15:00] Siena - Napoli 2.20 2.85 3.85
[20:30] Genoa - Sampdoria 2.30 3.10 3.25

Pięć kolejek do końca rozgrywek i coraz bliżej końcowch rozstrzygnięć. W tej kolejce w przynajmniej trzech meczach zespoły zagrożone spadkiem grają z pretendentami do Europejskich Pucharów. Jak w takiej sytuacji zaprezentują sie drużyny? Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Inter - Lazio 1 @1.50

Dzisiaj dwa spotkania i myślę ze najpewniejszym typem z tego bedze dziś Inter :] W Mediolanie już sie oswoili z myślą że obronią tytuł mistrzowski jednak w ramach formalności trzeba coś jeszcze wygrać. 7ptk przewagi to sporo jednak nikt nie chce mieć nerwowej końcówki ???? Nerazzurri ostatnio nie błyszczą więc liczę ze dzisiaj sie przełamią, w końcu u siebie sa niepokonaną drużyną.. Lazio gra mocno w kratkę, raczej nikt już wielkich nadziei na dobre miejsce w lidze sobie nie robi. Najważniejszym spotkaniem teraz dla Rzymian będzie finał pucharu Włoch z Sampdoria która jest spokojnie w ich zasięgu. W pierwszym meczu Lazio poległo u siebie 0-3, dzisiaj raczej takiego pogromu nie przewiduje ale stawiam na spokojne zwycięstwo gospodarzy. W Interze zabraknie Maicona, Nelsona Rivasa, Hernana Crespo, Bolzoniego, Dejana Stankovicia i Mario Balotelliego zaź trener Lazio bedzie musial sobie radzić dalej bez Gorana Pandeva, czy Dabo.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus(-1) - Lecce 1 @2,05
Tutaj zdecydowanie stawiam na pewne zwycięstwo Juve. Stara Dama ostatni raz wygrała 21 marca z Romą, potem były trzy remisy i jedna porażka w lidze.. Najwyższy czas to zmienić i w końcu odnieść przekonywujące zwycięstwo tym bardziej że za tydzień bardzo ważny mecz z Milanem i dobrze by było podnieść morale w drużynie. Okazja ku temu jest dzisiaj doskonała bo zagrają z jedna z najsłabszych ekip Lecce. Drużyna jest w nieciekawej sytuacjo bo na 5 kolejek przed końcem zajmuje przedostatnie miejsce i tylko jakoś cud możne sprawić że sie uratują przeskakując Torino i Bologne.. W ostatnich meczach potrafili jednak napędzić strachu rywalom, dzisiaj bez wątpienia motywacji im nie zabraknie.
Ranieri w meczu bedzie mógł skorzystać z usług Legrottaglie zabraknie za to nadal kontuzjowanych Chielliniego Sissoko, Salihamidzicia, Molinaro i Tiago, na Lecce powinno to spokojnie wystarczyć.
Udinese - Atalanta 1 @1,95
Typowy mecz o pietruszkę dwóch zespołów ze środka tabeli. Udine jest obecnie 10 i ma oczko przewagi nad Atalanta właśnie. Dla gospodarzy tak pozycja może być nieco rozczarowaniem w końcu po niezłym poprzednim sezonie, w tym jak dokładnie pamiętamy grali w pucharze UEFA, więc na pewno apetyty były większe.. Dla Atalanty ta pozycja to myślę że taki plan jaki sobie założyli przed sezonem, na puchary jeszcze za mało, a i walka o utrzymanie nie grozi ;) Druga cześć sezonu jest jednak zdecydowanie lepsza dla ekipy z Udine, czasy kiedy to tracili punkty na prawo i lewo juz minęły. Zespól wydaje się ze złapał właściwy rytm o czym świadczą ostatnie wygrane na wyjeździe z Chievo czy u siebie z walcząca o LM Fiorentiną. Atalanta natomiast już zdążyła nas przyzwyczaić że gra dosyć w kratkę, w jednym tygodniu potrafią sprawić niespodziankę i urwać punkty komuś z czołówki by potem je stracić u siebie z jakimś &quot;średniakiem&quot; W składzie Udinese zabraknie Di Natale i Cody, ale i tak w ataku od pierwszych minut powinniśmy zobaczyć Quagliarelle, Pepe i Floro Flores. Atalanta z Donim i Floccarim , bez Vieriego który zrezygnował z gry. Jak dla mnie zwycięstwo będących w dobrej formie gospodarzy ;)
Fiorentina - Torino 1 @1,50
Kolejne ważne spotkanie dla obu ekip, cele jednak zupełnie odmienne. Fiorentina starannie musi gromadzić kazdy punkt gdyż Genua wyraźnie ma ochotę na 4 miejsce i zapewne do końca będzie toczyć sie walka miedzy tymi drużynami. Dla Torino natomiast każde oczko możne być na wagę utrzymania, obecnie sa na bezpiecznym 17 miejscu ale zapas mają praktycznie żaden :] Fiorentina ostatnio rozbiła u siebie Rome 4-1 i ciężko zeby teraz straciła punkty z Torino. Zespół prezentuje ostatnio dobra formę, regularnie trafia Giraldino. Myślę że będąc o krok od eliminacji do LM Viola dzisiaj wygra i umocni sie na 4 pozycji
Genua - Sampdoria over2,5 @2,00
Tutaj trochę odważnie i trochę odwrotnie niż pokazywały by to statystyki, ale nie bez przyczyny :] Spotkanie derbowe i tutaj nikt nie będzie kombinował, dla każdej z ekip liczy sie tylko zwycięstwo. Genua dodatkowo zmobilizowana bo traci zaledwie 1ptk do czwartej Violi więc liczy sie każde oczko. Zespól grał przez cały sezon równo i dobrze, teraz jakby złapali lekką zadyszkę ale nie wierze żeby nie spróbowali powalczyć jeszcze w końcówce sezonu. Sampdoria zdecydowanie lepsze druga cześć sezonu, głownie za sprawą lepszej skuteczności. Nic już nie zdziałają ale mogą juz śmiało powalczyć z każdym ;] Z jednej strony Milito i Motta z drugiej Cassano i Pazzini, licze że sobie postrzelają :p
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus


Genoa - Sampdoria Genua 0:1 1 (4,20)

Sezon w większości lig europejskich dobiega końca, więc pora zacząć wyszukiwać spotkań na których idzie zarobić. Na dziś wybrałem spotkanie w ramach włoskiej Serie A. Dziś o godzinie 20:30 dojdzie do derbowego spotkania w Genui. Genoa CFC podejmie Sampdorię jak każdy wie spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami. Oczywiście uważam podobnie, ale tylko, kiedy jest środek sezonu. W derbach zdecydowanie bardziej na zwycięstwie będzie zależeć gospodarzom. Do końca sezonu pozostało 5 kolejek, a Genoa przez swoje dwie ostatnie wpadki utrudniała sobie zadanie wywalczenia miejsca w najlepszej czwórce. Porażki z Lazio i Bolgoną mając w pamięci pokonanie Juve są lekko zaskakujące i według mnie przyszedł czas na przebudzenie. Ligę UEFA gospodarze już mają w kieszeni jednak nadal w ich zasięgu są kwalifikacje LM. Do 4 miejsca mają stratę tylko jednego punktu. Zajmująca tamte miejsce Fiorentina spotka się z zespołem z dolnej części tabeli Torino. Wiele wskazuje na to, że popularna Viola wzbogaci się o kolejne 3 pkt. W takim wypadku Genoa dzisiejsze spotkanie musi wygrać. Z goła innej sytuacji są zawodnicy Sampdorii. Bowiem dla nich sezon już się zakończył, ponieważ nie są ani zagrożeni spadkiem z ligi, ani nie mają szans walczyć o europejskie puchary. Dodatkowo zawodnicy Sampy nie błyszczą w meczach wyjazdowych, gdyż mają bilans 3 wygranych, 4 remisów oraz 9 porażek. Skrzętnie wyliczyłem również, że z owych 9 porażek, aż 7 pokrywało handicap -1.5 w stronę gospodarzy. Mecz obu drużyn jesienią wygrali dzisiejsi gospodarze po bramce Milito. Dzisiaj liczę, że strzelą oni o dwie bramki więcej niż goście i wygrają te arcyważne spotkanie. Mam nadzieję, że kryzys formy już za nimi i dziś pokażą się z jak najlepszej strony przed własną publiką.

Kurs z: Bwin​
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Inter - Lazio 1 @1.50 ✅
Juventus(-1) - Lecce 1 @2,05 ⛔
Udinese - Atalanta 1 @1,95 ✅
Fiorentina - Torino 1 @1,50 ✅
Genua - Sampdoria over2,5 @2,00 ✅
Kolejny mecz bez wygranej Juve ???? Ciężko powiedzieć co sie dzieje, zapanowała taka dziwna niemoc, pamiętamy że na jesieni tamtego roku wielu piłkarzy było kontuzjowanych a pomino to reszta grała na bardzo wysokim poziomie.. Teraz niby wszystko jest oki ale z wszystkich jakby uszło powietrze. Poza tym zielono czyli tak ja sie spodziewałem ???? Roma specjalnie sie nie popisała jedynie, remis z Chievo u siebie to na pewno nieszczyt marzeń. W dole ciagle ścisk, Reggina wyraźnie ma ochote sie uratować ???? Genua po świetnym meczu wygrywa z Sampdorią i czwarte miejsce jest dalej sprawą otwartą ;)

Komplet wyników:

Sobota 02.05.09

[18:00] Bologna - Reggina 1 - 2
[20:30] Inter - Lazio 2 - 0

Niedziela 03.05.09

[15:00] Fiorentina - Torino 1 - 0
[15:00] Roma - Chievo 0 - 0
[15:00] Udinese - Atalanta 3 - 0
[15:00] Catania - Milan 0 - 2
[15:00] Juventus - Lecce 2 - 2
[15:00] Palermo - Cagliari 5 - 1
[15:00] Siena - Napoli 2 - 1
[20:30] Genoa - Sampdoria 3 - 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom