>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 kolejka Serie A [28-30 kwietnia 2017]

Status
Zamknięty.
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Co prawda bez konkretnego tematu, ale ogólnie o dzisiejszej kolejce, czyli czemu włoskiej piłki lepiej nie ruszać - częśc kolejna.
Strata punktów Juventusu jest jeszcze zrozumiała chociaż wielu widząc kurs 1,9 na Juve przecierało oczy ze zdumienia. I tak Juventus jest najpewniejszym z włoskich klubów, więc nie ma co się dziwić.
Jednak:
- Roma gubi punkty w derbach, gdzie chyba większość postawiłaby na Romę tudzież Romę z podpórką a tutaj wynik 1:3 i praktycznie to jeszcze kontrowersje z karnymi - Lazio właściwie więc zjadło Romę w meczu, który na papierze stawiał gospodarzy na czele - byli w każdym razie faworytami
- Empoli, które wygrywa dwa poprzednie mecze (tylko ono jedno wie jak) daje dupy z Sassuolo, które nie gra o nic...
- Jeszcze lepiej - Bologna wygrywa 4:0 (tak...4:0 chociaż z ostatnich wyników ledwo co możnaby na ich wygraną postawić) z Udinese, które chociaż w kratkę to grało całkiem nieźle
- Pescara wreszcie czyli zespół (wóz albo przewóz - defensywa nie istnieje) przegrywa raptem 1:0...1 gol w meczach drużyny, która overy robi na potęgę
- Milan po raz kolejny gubi punkty we frajerski sposób i co z tego, że grają ładnie jak za grę not nie przyznają a fakty są takie, że tutaj ciężko będzie zbudować cokolwiek sensownego bez trenera z wizją i rozsądnej polityki transferowej (przy Chinach i pieniądzach może być trudno ogarnąć to od razu, zwłaszcza tę politykę transferową)
- na deser esencja czyli Palermo wygrywające z Fiorentiną ^^ Tego akurat może i nawet po ostatnich kursach i wynikach bym się spodziewał, ale 2:0 raczej nie.
Jak ktoś trafił tutaj jakiś kurs rzędu 1,5 czy też 1,6 to podziwiam. Oczywiście mowa o faworytach, bo kwestia bramek czy też rogów/kartek to raczej nie dla mnie. Włoska liga zatem po raz kolejny pokazuje, że lepiej trzymać te pieniądze w portfelu a ostatnie kolejki to co najwyżej obejrzeć w telewizji.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Moja myśl była dobra można było grać grubo w rożne w Romie.
A co powiecie aby pograć overy RR w Inter-Napoli ?
Ja na mecz Inter - Napoli mam inny plan. Moim zdaniem będzie to mecz z wieloma bramkami. Kursy na over 2,5 w tym momencie są za niskie, żeby je ruszać (koło 1,5 z hakiem). Myślę, że warto poczekać na live, jak przez pierwsze 10-15 min bramka nie padnie to na over 2,5 kurs powinny być juz &gt; 1.7.

Dlaczego bramki powinny paść ? Choćby dlatego, że remis w tym meczu nikogo nie urządza. Napoli chcąc walczyć o wicemistrzostwo musi wziąć komplet punktów, choćby z tego względu, że Roma przegrała i jeśli Napoli dziś wygra to zbliży się do nich na 1 pkt. Z drugiej strony Inter, który jeśli marzy jeszcze o europejskich pucharach to koniecznie musi odnieść tutaj zwycięstwo. Atlanta i Milan straciły punkty, więc także jest okazja zbliżyć się do nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom