>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35. kolejka La Liga [28.04 - 01.05.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

35. kolejka La Liga



kursy od: forbet

Kolejka goni kolejkę i tak powoli dobiegamy do końca tego sezonu. Lecz przed nami jeszcze kilka ciekawych starć. Lider Barcelona w weekend zmierzy się w derbach z Espanyolem. Real Madryt będzie podejmować u siebie Valencię. Czy Królewscy zemszczą się za porażkę na Mestalla? Atletico zagra z Las Palmas, a kolejkę zamyka mecz Sevilli z Malagą.

Zapraszam do pisania analiz i ciekawiej dyskusji.

Aby was zmotywować to najlepsze analizy będą nagradzane reputacją.


 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Villareal-Gijon
Typ; over 3.5
Kurs 2.48
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym, ekipa Villarealu na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Sportingu Gijon. Ci pierwsi w poprzedniej kolejce sprawili sporą niespodziankę w wyjazdowym spotkaniu do 3 w ligowej klasyfikacji zespołu Atletico Madryt w którym wygrali 0:1 gospodarze maja bardzo małe szanse żeby awansować do piłkarskiej Ligi Mistrzów bowiem tracą sporo do sevilli,ale muszą wygrywać żeby spróbować pograć o awans do piłkarskiej ligi europy, więc w tym spotkaniu Villareal potrzebuje kompletu punktów, morale po ostatniej wygranej sa wysokie , gorzej sytuacja wygląda w zespole przyjezdnych , którzy mają kilka punktów straty do bezpiecznej pozycji , musieliby w tym meczu zainkasować komplet punktów, co na pewno nie będzie łatwym zadaniem bowiem gospodarze na swoim stadionie w obecnym sezonie przegrali zaledwie 3 spotkania, moim zdaniem tutaj Villareal wygra pewnie i wysoko , mój typ to dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iz goście będą ofensywnie usposobieni w tym spotkaniu bowiem przecież nie maja nic do stracenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Villareal-Gijon 3:1
Typy:
Villareal @ 1.46 ✅
Villareal do przerwy/koniec meczu @ 2.15 ✅
buk: unibet
Drużyna Escriby jest ostatnio w dobrej formie, zespół wygrał cztery z pięciu spotkań, a przegrał tylko na wyjeździe z Alaves, na dodatek w ostatniej kolejce skromnie pokonali Atletico 1:0 co jeszcze bardziej przybliżyło ich do zajęcia piątej lokaty. Napisałem przybliżyło bowiem przewaga nad szóstym i siódmym zespołem wynosi zaledwie jeden i dwa punkty. Dlatego dziś Żółta Łódź Podwodna musi zatopić swoją kolejną ofiarę. A tą ofiarą jest ekipa Gijon, która raczej nie uniknie degradacji. Goście dzisiejszy zawodów w ostatniej kolejce pomimo prowadzenia z Espanyolem ostatecznie zremisowali 1:1. Do bezpiecznej strefy tracą aż sześć punktów i nie zapowiada się na to żeby ta strata miała się zmniejszyć. Villarreal zagrał bardzo dobre zawody z Atletico, a dobrymi zmianami popisał się trener Escriba. Dzisiaj nie wyobrażam sobie straty punktów przez gospodarze dlatego też idę w ich kierunku w postaci zwycięstwa oraz że będą prowadzić do przerwy i zakończą mecz zwycięstwem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 0

luki10012

Użytkownik
28.04.2017 g.20:45 Villareal - Sporting Gijon
Villareal jeśli chce dalej być na miejscu dajacym grę w europejskich pucharach musi ten mecz wygrać. Sporting już raczej ma za dużą stratę aby obronić się przed spadkiem i myślę, że w klubie już zdają sobie z tego sprawę. Nie spodziewam się zaciętego widowiska w którym padnie wiele bramek dlatego obstawiam under 2.5, który w 17 meczach domowych villarealu padł 8 razy. Do tego nie sądzę aby gracze Sportingu zdołali strzelić bramkę.

TYPY
Under 2,5 bramki 2,29⛔
Czy obie drużyny zdobędą po bramce - NIE 1,98⛔

Bet at home
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Villareal-Gijon
Typ:1H(-1,5)
Kurs 2,00
Buk totolotek



Villareal FC dziś zagra ze Sporting Gijon. Gijon jest już na przegranej pozycji. Szans na utrzymanie w LaLiga według mnie już nie ma. Po drugiej stronie barykady mamy drużynę żółtej łodzi podwodnej, która walczy o występ w europejskich pucharach. Zajmuje 5 miejsce z jednym punktem przewagi. Dla nich ważne będzie utrzymanie tej lokaty ponieważ daje ona udział w lidze europejskiej bezpośrednio od fazy grupowej. Natomiast zajmując 6 miejsce będą musieli grać w eliminacjach czego zapewne będą starali się uniknąć. Villarreal CF w ostatnich 5 spotkaniach odnotował 4 zwycięstwa i jedną porażkę, natomiast goście odnotowali w tym czasie 2 remisy i 3 porażki. W pierwszej rundzie wygrał Villarreal CF 3:1.
Mój typ na to spotkanie to jest 2:0, 3:1 i łatwe zwycięstwo gospodarzy. H-1,5 powinno siąść ledziutko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dzisiaj nie warto patrzeć na statystyki straconych bramek.
W Villarreal zabraknie Mussachio i Ruiza. Zatem zobaczymy duet Alvaro i Bonery. O ile ten pierwszy jest ok, to Włoch to tykająca bomba.
Przypomnijmy sobie jak zagrała defensywa, gdy grali w takim samym zestawieniu:
http://www.flashscore.pl/mecz/bcLlhGkn/#sklady;1
Villarreal ma dwa style. Wyjazdowy i domowy. Ten wyjazdowy to zaprezentowali z Atletico, gdzie schowani za podwójną gardą i Rojiblancos mający problem z takimi drużynami nie mieli pomysłu na rozmontowanie defensywy Villarrealu. Tutaj jednak to gospodarze zaatakują, a goście będą chcieli wywieźć za wszelką cenę co najmniej remis. Dzięki temu Gijon powinien mieć kilka sytuacji na bramki. A na wyjazdach nie prezentują się aż tak źle. Ok, nie wygrywają zbyt często, ale potrafią napsuć krwi najlepszym jak w meczu na Pizjuan z Sevillą 0:0, Mestalla z Valencią 1:1, Realem Madryt 2:1 (przestrzelony karny w 82` na 2:2).
Nie szedłbym tak ochoczo na zwycięstwo gospodarzy po takim kursie.
Sporting Gijon x2 @2.95 uni ⛔
Sporting Gijon +1.5 AH @1.78 1xbet ⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Real - Valencia
Typ: powyżej 6.5 żółtej kartki
Kurs: 2.05
buk: unibet
Wynik: 7 ✅

Pierwsze spotkanie gdzie wybieram żółte kartki. Real podobnie jak Barcelona muszą odnosić w każdym spotkaniu zwyciestwo i nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek rozluźnienie. Jutro oprócz dobrego widowiska spodziewam się dość ostrego meczu. Valencia już nas przyzwyczaiła w tym sezonie do ostrej gry i łapania żółtych jak i czerwonych kartek. Sędzią tego meczu jest Gil Manzano, bardzo kontrowersyjny sędzia, który nie waha się wyjmować kartki. W 19 po sędziowanych spotkaniach wyjął 108 żółtych kartek co daje nam średnią 5,68 kartki na mecz. Na dodatek ten Pan wyjął pięć czerwonych kartek co jest też sporym wynikiem. Tak jak wspomniałem jutro spodziewam się dużo ostrej gry i głupich fauli. Gol strzelony przez gości może tutaj dodać nam pikanterii.
20:45 Espanyol - Barcelona
Typy:
obie strzelą @ 1.86 ⛔
powyżej 6.5 żółtej kartki @ 2.07 ⛔
buk: unibet

Dlaczego gole?. Espanyol pomimo tego, że nie ma już szans na europejskie puchary w przyszłym sezonie to gra przyjemnie i efektownie dla oczu. W spotkaniach u siebie są naprawdę mocni i groźni o czym przekonało się kilka zespołów z La Liga. Barcelona natomiast regularnie w każdym spotkaniu traci gola. Obrona nie gra tak dobrze jak w poprzednim sezonie i popełnia dużo błędów. Jutro goście będą w tym meczu cierpieć i myślę, że piłkarze dobrze o tym wiedzą. W zespole gości do składu powraca Neymar, a reszta graczy jest do dyspozycji Enrique. Jest to najtrudniejszy mecz Barcy w końcówce tego sezonu.
Dlaczego kartki?. Są to derby, a w takich spotkaniach emocji nie brakuje. Espanyol zrobi wszystko i znajdzie każdy sposób na zatrzymanie graczy Barcelony. Gospodarze są zdolni do wszystkiego, a urwanie punktów największemu rywalowi, który walczy o mistrzostwo sprawiło by im dużo radości. Sędzią jutrzejszych zawodów będzie Pan Undiano Mallenco, kolejny kontrowersyjny sędzia, który podobnie jak Manzano nie oszczędza zawodników w postaci kartek. Jego średnia to 4,76 kartki na mecz. Jutro Mallenco będzie miał sporo pracy. Na dodatek gdy spojrzymy na bezpośrednie pojedynki to kartek w derbach padało całkiem sporo. Przed nami bardzo ciekawy mecz,a zarazem bardzo trudny do sędziowania. Zobaczymy czy Barcelona podoła temu wyzwaniu i wywiezie kolejne cenne trzy punkty.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Godzina: 16:15
Mecz: Real Madryt - Valencia
Typ: Real wygra i obie strzelą ✅✅ wynik: 2-1
Kurs: 1.74
Bukmacher: Unibet


Sezon wkracza w decydującą fazę. Real walczy o dublet, w lidze zależy tylko od siebie, jak wygra wszystko (możliwy 1 remis), to bez oglądania się na rywali zdobędzie tytuł. Valencia nie walczy już o nic. Rozczarowujący sezon, fatalna pierwsza połowa i walka przez chwilę o utrzymanie. Teraz są na 12. miejscu, co jest porażką dla drużyny, niegdyś rywalizującej o czołowe lokaty z Barcą i Realem.

Wybrany przeze mnie typ na to spotkanie wydaje się mieć duże szanse, aby wszedł. Real w tym sezonie gra świetnie z przodu (mają na koncie ponad 50 meczów z rzędu ze strzeloną bramką), ale też nie zachwyca w obronie. Rzadko kończą mecze z zerem z tyłu i tylko dzięki umiejętnościom ofensywnych piłkarzy ciągle liczą się w walce o najwyższe cele. W ostatnich latach Królewskim nie gra się łatwo z ekipą Nietoperzy. Wystarczyć przytoczyć ich ostatnią konfrontację, zakończoną wygraną Valencii 2-1. Zresztą takich zaciętych pojedynków było więcej. Ostatnim meczem, gdzie piłkarzom z Mestalla nie udało się wbić gola Realowi, było spotkanie ligowe w styczniu 2013 roku (0-5). Od tamtej pory, drużyny zagrały ze sobą 8-krotnie i za każdym razem strzelali i jedni i drudzy.

Real jest oczywiście faworytem tego spotkania. Mają dużo lepszych piłkarzy i nawet, jak pierwszy skład nie gra dobrze, to zawsze jest ktoś na ławce, kto potrafi pociągnąć zespół do zwycięstwa. Uważam jednak, że Valencia, świadoma ostatnich wyników z Królewskimi, nie podda się łatwo i będzie walczyła o każdą piłkę. Mecz moim zdaniem przegra, ale bramkarz Realu nie będzie mógł się dziś cieszyć z czystego konta.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Real v Valencia
Typ:1H(-1,5)
Kurs 1,40
Buk Totolotek



Witam, dziś proponuję zagrać poraz kolejny typ hendicap -1,5 w strone gospodarzy. Real Madryt walczy do końca z Barceloną o LaLige i w tej walce nie zamierza odpuszczać. Niestety przez brak warsztatu ZZ nie ma jeszcze wygranych rozgrywek co przy bardziej ogarniętym trenerze i przy tak słabej Barcelonie w tym sezonie już dawno powinno być załatwione. Ale wróćmy do tematu. W tych ostatnich kilku kolejkach nie powinno zabraknąć ambicji i chęci do gry nawet kiedy z przodu będzie wystawiany Ronaldo i ta niemota Benzema. Real po świetnym meczu z Deportivo będzie chciał się poraz kolejny pokazać przed meczem w LM z materacami i dziś wydaje mi się że u siebie spokojnie ogra drużynę z Walencji. Po drugiej stronie barykady są Nietoperze które w tym sezonie rozczarowują delikatnie mówiąc. Walczyli w pierwszej rundzie o ucieczkę z okolic strefy spadkowej, teraz są na 12m z punktami które zapewniają utrzymanie. Valencia gra w kratkę, wygrane spotkania przeplata przegranymi. Kadrowo po stronie gospodarzy zabraknie Pepe i Bale(potencjalne wzmocnienie a nie osłabienie), a u gości nie będzie Abdennoura i Zazy. W pierwszym meczu wygrała Valencia 2:1, dziś jednak nie widzę szans na powtórzenie tego wyniku. Ja stawiam na H-1,5 w strone Realu.
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Dziś kolejny Januszowaty tip. Po zagranej ósmej ligi mistrzów, zagram coś z hiszpańskiej, bo z premier league to tak średnio powiedziałbym.
Real - Valencia btts / 1 (1.45) ✅
Espanyol - Barcelona / 2 (1.20)
Las Palmas (+2.5) - Atletico M. / 1 (1.20) ⛔
żal, szybkie bombardowanko na początku meczu i 3 bramki do 18 minuty... Boateng jeszcze czerwo, gdy był cień nadziei na bramkę... nie udało się. dupa.
ako 2.09 ónibet
t

Jak często typuję Real, dzisiaj mam mieszane uczucia. Życzę im wszystkiego co najlepsze w drodze po tytuł, ale odkąd zapuściłem Januszowaty wąs, to pamiętam, że ta Valencia to taki cierń w boku i nigdy nie lubiłem obstawiać jej spotkań, bo zawsze różnie się to kończyło. Wybiorę bezpieczne rozwiązanie. both tim skores... :grin:
Derby Barcelony. Mobilizacja obu ekip. Liczę na to. Po zwycięstwie nad Realem teraz będą spacerki. Może nie takie jak z Osasuną, bo to dziady, ale będą trzepali brameczki. Obstawiałbym też, że Suarez strzeli gola, ale dzisiaj mam inny plan, a poza tym kurs jakiś dziwny, pewnie zagra niepełny mecz i po kuponie będzie.
Chciałem znaleźć zakład na posiadanie piłki którejś z ekip, ale nie znalazłem. Tutaj liczę na standardowy scenariusz Atletico. Oddanie piłki i sporadyczne atakowanie, męczenie buły. Las Palmas u siebie mocne.
Tutaj ważna rzecz: ja bym obstawiał na Atletico normalnie, bo mają patent na palmiarzy i gonią dziadów jak chcą, ale wiecie... zaraz liga mistrzów i mecz z Realem. Nie wiadomo czy zagrają Juanfran i Carasco. Cieakwe czy wybiegnie cudak Griezman aka. &quot;3 punkty są nasze&quot;. To wszystko takie nie pewne... wolę sobie odpalić mecz na kanarach i obstawić to na do czego jestem przyzwyczajony. Ciężki mecz dla faworytów. Twardy opór dziadów i wykorzystywanie atutu własnego boiska. Liczę na jakąś brameczkę od żółtych, ale nie jestem pewien występu Boatenga, który jest ważnym ogniwem LasPalmas. Oby dzisiaj wyszedł pomimo jakiegoś tam drobnego urazu, którego dostał ostatnio.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
20:45 Celta vs Bilbao
Typ: Celta lub remis z kursem 2,13 w Totolotku
Bez jakichś tam szczegółowych analiz. Celta u siebie jest zawsze groźna, nieważne z kim gra. Myślę, że mając w czwartek mecz w Lidze Europy z ManU, wcale nie odpuszczą dzisiejszego meczu i będą chcieli przystąpić do meczu z Anglikami, podbudowani zwycięstwem. Bilbao na wyjazdach nie spisuje się najlepiej. Oczywiście ostatnie wyniki są dobre, trzy zwycięstwa, lecz myślę, że przy takim kursie, warto zaryzykować.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Bilbao złapało wiatr w żagle, po trzech zwycięstwach z rzędu jadą do Vigo. Miejscowa Celta w tygodniu ma mecz w Lidze Europy z MU, a w lidze grają tak naprawdę już o nic i nie muszą spinać się jakoś szczególnie mocno na to spotkanie. Athletic walczy o pozycję premiowaną awansem do LE i nie może pozwolić sobie na potknięcie na tym etapie rozgrywek.
Bilbao @1.70 UNIBET
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Został nam ostatni mecz Celta - Bilbao. Co w tym meczu proponujecie ? Co może okazać sie najpewniejsze ? Daje repki za pomoc
 
S 22

sieko

Użytkownik
Został nam ostatni mecz Celta - Bilbao. Co w tym meczu proponujecie ? Co może okazać sie najpewniejsze ? Daje repki za pomoc
Według mnie można grać na Bilbao. Wiadomo boisko zweryfikuje mecz, ale jest pare powodów, dla których warto pograć na Basków. Po pierwsze tabela, Athletic walczy o miejsce gwarantujące start w LE, muszą powalczyć żeby wziąć udział w pucharach w przyszłym sezonie. Natomiast Celta bezpieczny środek tabeli i co ważniejsze grają w czwartek arcy ważny mecz przeciwko Manchesterowi United w Lidze Europy. Zapewne dzisiaj nie zagrają na 100%, bo ten mecz im wiele nie da a mogą sporo stracić jak dojdą jakieś kontuzje. Warto dodać, że dzisiaj ekipa z Balaidos nie gra najlepszą 11-tką - za kartki pauzuje Gustavo Cabral i Pablo Hernandez, kontuzjowany od kilku meczów jest Giuseppe Rossi, a decyzją trenera na ławce znaleźli się John Guidetti, Pione Sisto, Jonny a także największa gwiazda Celty Iago Aspas.
Jeżeli chodzi o Athletic to występują w swoim optymalnym składzie, dlatego warto pobrać czysty kurs na Bilbao, który i tak już sporo spadł, ale nadal jest godny uwagi.

Argumenty przedstawione powyżej wyraźnie wskazują, że Bilbao nie powinno mieć wielkich problemów z pokonaniem Celty, aczkolwiek wiadomo to jest piłka i wszystko sie może zdarzyć ????
Bilbao @1.65 Unibet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Malaga - Sevilla
Typ: 1X
Kurs: 2.00
buk: unibet
Wynik: 4:2 ✅

W ostatniej kolejce zespół Michela na wyjeździe pokonał najsłabsza ostatnio drużynę La Liga z Granady 2:0 strzelając dwa gole w drugiej odsłonie spotkania. Malaga w ostatnim czasie naprawdę zaczęła grać dość przyzwoicie co przyniosło efekty w postaci zdobytych punktów. Po słabszym okresie zespół wygrał cztery z ostatnich pięciu spotkań. W tym pokonał u siebie Valencię i Barcelonę dokładnie w obu spotkanie po 2:0. Dziś przyjeżdża do nich Sevilla, która gra w kratkę i nie do końca mnie przekonuje. Goście dalej mają szansę na zajęcie trzeciego miejsca na koniec sezonu, ale muszą wygrać wszystkie swoje spotkania i liczyć na jeszcze jedno potknięcie ekipy Atletico. Nie będę zdziwiony jak to potknięcie zaliczy dziś Sevilla, goście nie wygrali żadnego z ostatnich czterech meczów wyjazdowych w lidze, a w ostatnich pięciu spotkaniach z Malagą na Rosaleda zaliczyła tylko jedno zwycięstwo i dwie porażki. Malaga spisuje się ostatnio całkiem nieźle i dziś są w stanie sprawić kolejną niespodziankę tak jak to miało miejsce w spotkaniach z Valencią i Barceloną. Kurs na 1X jest bardzo przyzwoity do grania i ja to pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
gats 12,9K

gats

Użytkownik
21:00 Malaga - Sevilla
Typ: Czerwona kartka (Tak)
Kurs: 2.95
buk: Unibet
Wynik: ⛔

Mam zupełnie inny pomysł na to dzisiejsze spotkanie (miał być over 2.5).
Odkad pamietam zawsze bylo bardzo nerwowo przy okazji tej rywalizacji a
ostatnie 3 spotkania konczyly sie czerwonymi kartkami.
Dostawali je zawodnicy z ktorych duza wiekszosc zagra dzisiaj i mam przeczucie
ze przynajmniej jedna z ekip nie dojedzie dzisiaj do konca spotkania w pelnym skladzie.
Moi faworyci do kartki dzisiaj to Camacho oraz Pareja. Dodatkowym aspektem bedzie La Rosaleda gdzie Malaga zawsze dostaje skrzydel i gra ofensywnie a slaba i sfrustrowana na wyjazdach Sevilla (przegrane ostatnie 3 mecze) bedzie grac biedę.

8 x :zoltakartka:

:;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom