>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

35. Kolejka Ligue 1 [25.04-29.04.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
35. kolejka

kursy od: Fortuna


W Ligue1 cały czas toczy się walka o to kto zagra w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. O te miano walczą Marsylia, Lyon oraz Monaco. W dole tabeli również nie brakuje emocji i wrażeń. Nikt nie jest pewny jeszcze spadku, a Lille, Troyes i Metz na pewno będą walczyć do końca.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
29.04.2018 g. 21.00 PSG- Guinamp
Typ: goście strzelą bramkę do 72 minuty
Kurs: 2,67✅✅✅
Efortuna
5/10

Znowu przesadzony kurs na bramkę gości. Guinamp melduje się w połowie stawki, potrafią strzelać bramki, mają na koncie 41 po 34 kolejkach. PSG potrafi popełniać sporo błędów w defensywie, tylko rywale nie zawsze potrafią to wykorzystać, ale Guinamp potrafiło strzelić 2 gole zespołowi z Paryża w pucharowym pojedynku zakończonym wygraną PSG 4-2.
W niedzielę również spodziewam się ciekawego widowiska z ofensywą grą z obu stron.
Delikatnie spróbuję też uderzyć w kierunku gości, gdyż kursy są zwariowane:
2(+2,5) @ 2,18 Marathonbet 5/10✅✅✅
2(+1,5) @ 3,75 Unibet 3/10✅✅✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja
Spotkanie: Monaco-Amiens
Typ: over 3.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
analiza: Monaco na swoim stadionie w tej kolejce francuskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowało będzie ekipę Amiens. Gospodarze są oczywiście zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów. Graja na swoim stadionie a po ostatnich porażkach tytuł wicemistrza się od nich oddalił i mają zaledwie 1 punkt przewagi nad zespołem Lyonu. Amiens natomiast już praktycznie zapewniło sobie utrzymanie, głównie dzięki ostatnim zwycięstwom, z 4 spotkań doznało tylko 1 porażki z zespołem Lyonu , ale 3 spotkania wygrało i dlatego też teraz może być spokojnie o ligowy byt na kolejny sezon. Gospodarze moim zdaniem nie dość że będa chcieli tutaj wygrać to pewnie będą chcieli nastrzelać bramek swoim rywalom, by trochę polepszyc stosunki z kibicami po ostatnich słabych wynikach. Dlatego mój typ będzie tutaj skierowany w strone overu bramkowego. Gospodarze potrafią u siebie strzelać po 3 czasem 4 bramki do tego praktycznie zawsze tracą jednego gola. Myślę że pomimo osłabień to Monaco będzie dyktowało warunki. Pod znakiem zapytania stoi bowiem występ Benaglio,Falcao,Ghezzal, Jovetić,Keita, Traore, na pewno nie zobaczymy natomiast: Jemerson,Pellegri, Sidibe,Subasić, wiec lista jest spora, u gości nie zagrają raczej: Bodmer, Gakpe. Stawiam na dokładny wynik 3:1 po 90 minutach.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Lyon - Nantes
Moje ulubione statystyczne rożne.
RR NANTES AWAY OSTATNIE 10 MECZY (L1):
5,4,4,4,4,9,2,2,9,2
ŚREDNIA: 4,5

NA ILE RR POZWALA LYON RYWALOM NA SWOIM BOISKU W OSTATNICH 10 MECZACH (L1):
5,3,2,7,1,7,1,10,2
ŚREDNIA: 3,8

Chciałbym się skupić jedynie na ekipie dzisiejszych gości. Przeglądając ofertę w Milenium natknąłem się na linię 3,5 rzutów rożnych gości. Wydała mi się niewysoka. Przeglądając statystyki zauważyłem, że 4 korki dla Nantes okazały się nie do osiągnięcia zaledwie w 3 ostatnich 10 meczach. Tę linię na wyjeździe potrafili pokryć grając ostatnie mecze wyjazdowe choćby w Monako, Marsylii i Nicei czyli z drużynami jak na L1 mocnymi i znajdującymi się w górnej części tabeli. Tę linię udawało się pokryć nawet w spotkaniach gdzie posiadanie piłki dzisiejsi gości mieli na poziomie około 40%. Kontrataki owej drużyny przynoszą rzuty rożne. Uważam że szanse na pokrycie powyższej linii 3,5 rr są jak najbardziej realne. Kursy do tego również zachęcają bowiem under 3,5 milenium wycenia na 1,73 natomiast over 1,87. W undera na pewno nie radziłbym iść bowiem średnia z obydwu statystyk oscyluje w granicach właśnie 4.
To jedynie moja statystyka, wiele aspektów pomija.
Moja propozycja:
over 3,5 rr Nantes @1,87 Milenium ✅✅✅ 4 rr
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
canarinhos69 znalazłem coś takiego:
Pelé
Sarr - X - Rolando - Amavi
Anguissa - Gustavo
Njie - Payet © - Ocampos
Germain
Nie mam pojęcia na ile jest prawdopodobne, że zobaczymy taką 11-stkę. OM jest w dość komfortowej sytuacji przed rewanżowym meczem z RB Salzburg. Pierwszy mecz wygrany 2:0. W lidze potknęło się AS Monaco, więc dzisiejsza wygrana pozwoli zepchnąć AS i OM będzie mieć 1 punkt przewagi.
Myślę, że @1.81 jest warte pogrania na OM lvbet⛔

Tym bardziej, że gospodarze grają w kratkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom