>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35. kolejka LOTTO Ekstraklasy (08.05-09.05.2018)

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Sandacja win @3.5 sts
Jak dla mnie Sandecja wygra z Termalica. Samo to, że na dobrą sprawę Termalica nie jest tam nawet w roli gospodarza, bo cały sezon Sandecja rozgrywa u nich to już jest na korzyść &quot;gosci&quot;. Dodatkowo Sandecja na przestrzeni całego sezonu wygląda znacząco lepiej, tyle że brak im czy to szczęścia, czy doświadczenia, bo często strzelają, ale rzadko kiedy utrzymuja prowadzenie. Ja osobiście uważam, że grają spokojnie na poziomie ligi, jest w ich grze wiele przemyślanych zagrań, a nie takie bicie na oślep co to niektórzy. Wg mnie w Nowym Sączu uwierzyli na poważnie w utrzymanie i jest to drużyna z większymi jajami od bruk betu i widzę ich na spokojnie w roli faworyta tego meczu.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
W Wiśle nadal nie zagra Merebashvili, Łasicki, Sylwestrzak i Stępiński natomiast w Legii tylko Kopczyński ale on od dłuższego czasu grzeje ławke.​
Nie wiem czy ktoś pisał wcześniej, ale warto dodać, że zabraknie Michalaka, no chyba że Wisła Płock zapłaci 1 mln złotych za występ jego. Legioniści zabezpieczyli się wcześniej, ale jak prześledzicie ostatni mecz 0:2 przy Łazienkowskiej to również nie zagrał i Wisła wygrała.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa (grupa spadkowa)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz
Typ: 1
Kurs: 2,18
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja z kolei odwrotnie jak kolega wyżej chyczy idę w stronę zespołu z Niecieczy. Właśnie liczę w tym spotkaniu na to doświadczenie zespołu, który już 2 sezony spędził w Ekstraklasie. Sandecja wprawdzie też ma kilku graczy, którzy grali w Ekstraklasie w innych zespołach ale o wiele bardziej doświadczony wydaje się być zespół &quot;gospodarzy&quot; i po tej wygranej na wyjeździe z Lechią myślę, że wstąpiły w nich nowe siły i nadzieje na utrzymanie. Myślę, że to Termalica będzie w tym spotkaniu groźniejsza i skuteczniejsza. Nie spodziewam się tutaj wielu bramek a bardzo zaciętego pojedynku pełnego walki, w którym ostatecznie Nieciecza zwycięży przewagą jednego gola. Dla mnie osobiście to oni są faworytem i liczę bardzo na napastnika Gutkovskiego.
⛔ 1-1
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 08.05.2018. godz. 18:00 ⛔
Typ: over 3.5 bramki / Kurs: 4.04 / Buk: 1xbet


No to nam się zrobiła zabawa po ostatnie kolejce – cztery ekipy pozostają w ostrej walce o utrzymanie, dwie bezpieczne na ten moment ekipy zmierzą się w bezpośrednim starciu i ktoś dzisiaj przybliży się do miejsc spadkowych a ktoś oddali bo raczej remisu tutaj nikt nie weźmie. Na pewno mam tu na myśli Piast którego minimalizm i defensywna gra została ukarana w meczu z Sandecją. Na pewno są mocno wkurzeni bo przecież tam mieli sytuację na 1:2 i praktycznie to zapewniło by im utrzymanie. Myślę że przez ten mecz trochę zatracili spokoju, udzieli im się nerwowość, która będzie sprzyjała temu że tych błędów będzie więcej to samo będzie się działo w Lechii co widzieliśmy w starciu z Niecieczą, gdzie tracili sporo prostych piłek bo chcieli za szybko, swoje też w przypadku dzisiejszych gości po prostu robi dyspozycja defensywa do które ma się wiele zastrzeżeń. Wyszły też aspekty fizyczne a dziś ten mecz będzie intensywny na walkę i znowu to biegowo w końcówce może źle wyglądać. Nie sądzę wobec tego by po strzeleniu bramki to już będzie obrona totalna. Trochę też źle do tego meczu podeszli za dużo górnych piłkę na walkę na 1 na 1 to nie była dobra taktyka, Stokowiec jest mądrym trenerem i wnioski z tego meczu na pewno ma. Dziś widzę więcej gry kombinacyjne, po ziemi po prostu piłką to dobry sposób na defensywę Piast dla mnie osobiście mało zwrotna gdy piłka krąży po ziemi. Też po ostatnim meczu pojawił się problem bo wypada Czerwiński a to jego przyjście poprawiło w tak znaczący sposób grę w defensywie tej ekipy a jego brak będzie niezwykle mocno odczuwalny. Co do Piasta to też po prostu liczę że wyciągnęli wnioski z ostatniego meczu w naszej lidze naprawdę czasami bronienie to jest najgorsza taktyka a grają u siebie dodatkowo na takie coś nie można sobie pozwolić. Będzie agresja, będzie walka ale myślę że za tym pójdą też bramki a ta pierwsza oby wpadała szybko i wtedy liczę że to już pójdzie bo to ten moment w którym już trzeba będzie ryzykować w swojej grze.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Bruk-Bet - Sandecja
powyżej 33,5 fauli @ 1,83 ⛔
Totolotek
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,86 ✅
forBet
Wydaje mi się, że w tym spotkaniu jak i Piasta z Lechia zespół, który wygra tak na 90% zagwarantuje sobie utrzymanie natomiast przegrywająca będzie już jedna nogą w I lidze. Bramek możemy za dużo nie zobaczyć bo nikt nie ruszy od początku do przodu tylko będzie wzajemne wyczekiwanie na błąd przeciwnika. Może dopiero ok 70 min przy wyniku remisowym coś się ruszy bo remis to najgorsze rozstrzygnięcie dla obu ekip. W tym akurat meczu spodziewam się sporo walki jak to zapowiadali zawodnicy obu ekip stąd typ na faule.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn gdy Sandecja była &quot;gospodarzem&quot; były 32 faule, w drugim 25.
Typ ma szanse powodzenia tym bardziej, że obie ekipy w przekroju całego sezony bardzo dużo faulują, Bruk-Bet 553 (16,2), Sandecja 559 (16,4). Typ na kartki w parze z faulami.

Piast - Lechia
powyżej 33,5 fauli @ 1,83 ⛔
Totolotek
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,8 ⛔
forBet
Tutaj podobna sytuacja co w meczu w Niecieczy. Nie ma już miejsca na błędy i mecz do raczej szybkich i ofensywnych nie będzie należał. Trener gospodarzy chyba nieco się ostatnio pogubił, nie wiem dlaczego od pierwszych minut w każdym spotkaniu oglądamy Angielskiego, dlaczego w meczu z Sandecją jak już wszedł Papadopulos nie nastąpiła od razu następna zmiana, np. za Kirkeskova nie wszedł Badia lub Valencia aby zacząć robić wiatr na skrzydłach. Zapewne parę razy daliby się sfaulować i byłaby szansa na wrzutkę w pole karne na głowę Papadpolusa a tą potrafi akurat nieźle grać. Ale to już przeszłość.
Nie wiem co dzisiaj wymyśli Fornalik, może piłkarze sami powinni wybrać skład i jak się ustawić.
Nie wiem kto zagra na większej presji ale chyba jednak goście, wszak w poprzednim sezonie do końca mieli szansę na mistrza a teraz widmo spadku zagląda im w oczy. Chociaż z drugiej strony Piast nie wygrał u siebie już od listopada i taka zła seria też może pętać nogi piłkarzom.
Stawiam tutaj również na sporo walki, męskiej walki i częstej gry przerywanej faulami. Może Piast dużo nie fauluje, 465 razy ale Lechia już zdecydowanie więcej bo 556 razy. Typ na kartki w parze z faulami.
edit: oj przydałby się Papadopulos w polu karnym przy tylu rożnych i wrzutkach, cóż pauzował jednak za głupotę
Arka - Cracovia
K. Piątek strzeli @ 2,35 ⛔ edit: chyba już prostszej sytuacji jak karny nie mógł mieć
forBet
Tutaj tylko jeden typ i krótki na ten mecz a mianowicie bramka Piątka. Ostatnio prezentuje się bardzo dobrze i cały czas ma szanse na tytuł króla strzelców co jeszcze bardziej podniosło by jego cenę przy ewentualnym transferze. Arka ostatnio traci sporo bramek i jest dzisiaj spora szansa, że dzisiaj właśnie Piątek strzeli im bramkę.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 2 3.35 totolotek ✅
Obstawiam zwyciestwo Gdanszczan. Lechia kadrowo jest duzo lepsza druzyna, nowy trener probuje cos z nich ulepic, ale w kilka tygodni ciezko wypracowac monolit. Ostatni mecz Lechii to totalny zawod, dobre kilkanascie minut a potem chodzenie po boisku. Moj typ uwazam za dobry z prostej przyczyny - Lechia potrafi sie jak malo kto zmobilizowac na najwazniejsze mecze. Grajac przeciwko Arce dwukrotnie pokazali bardzo wysoki poziom. Dlaczego mecz z Piastem jest podobny? M.in. przez kibicow. Znowu dobitnie pokazali swoja zlosc, znowu pilkarze sa pod presja i MUSZA wygrac. Tak samo bylo przez derbami z Arka. Wtedy staneli na wysokosci zadania. Mieli kilka dni na przemyslenie wszystkiego. Ja jedyny problem jaki widze w Lechii to chec do gry. Nie moze byc tak, ze polowa zawodnikow stoi, nie angazuje sie czy zwyczajnie chodzi po murawie. To juz jest ostatni dzwonek dla Lechii, spadek do 1 ligi bylby katastrofa nie do przelkniecia. Licze na najlepszy mecz w sezonie i pewne 3 punkty.
2:0 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 08.05.2018. godz. 20:30 ⛔
Typ: over 3.5 bramki / Kurs: 2.96 / Buk: 1xbet


Śląsk jest już w rytmie zabawa, wakacje do tego grona dołączyła oficjalnie Pogoń Szczecin i nie widzę powodów gdyby tej zabawy dziś także nie oglądać. Śląsk na etapie walki w grupie spadkowej zrobił na pewno krok do przodu w ofensywie, graczy ma solidnych i ich zwyżka forma spowodowała że te bramki w wykonaniu ekipy z Wrocławia są. Widać było że to ciśnienie z nich zeszło i gram im się lepiej w ofensywie bo to rozluźnienie mocno pokiereszowało defensywie co nie jest dziwne patrząc na cały sezon tej ekipy i jej dyspozycję w tym aspekcie. Wiemy jak to się skończyło w Cracovie ale i tak też mogło się skończy z Lechią i tak sobie patrzę na to co gra teraz ekipa z Gdańsk i to jest zero pomysłu w ataku a mieli tyle sytuacji. Co jest dla mnie pewne to fakt że Pogoń po żaden remis, na wycieczkę tutaj nie przyjechali, Pogoń z nowym od trenerem od dawna gra fajną piłeczkę, jest szukanie ofensywnej, szybkie gry to się ceni wiadomo to nie poziom by tak grać ale te próby zdecydowanie dają bramki i sytuację bramkowe. Jeśli obie ekipy podejdą do tego spotkania w taki sposób że krzywda nam się już przecież nie przydarzy to znowu będzie otwarty mecz i bramki, tych w dwóch pierwszych meczach tych ekip nie brakowało 3:0 we Wrocławiu gdzie Pogoń na pewno nie była tak aktywna wówczas w ataku, co już miało miejsce w drugim meczu gdzie skończyło się wynikiem 3:2 gdzie też ciśnienie na wynik było nie tak jak dzisiaj.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Wczoraj fajnie zapowiadał się over w meczu Śląsk - Pogoń jednak 2 połowa powiedzmy sobie szczerze, była słaba. W ostatnich minutach była szansa gospodarzy jednak nic po niej. Kolejny dzień, kolejne mecze i kolejne propozycje ode mnie:
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ:
Gytkjear strzeli i Lech wygra @3,60 (forbet) ⛔ ⛔

Mecz kolejki. Tak samo jak ostatnio Jaga - Legia. Czy będziemy mieli lepszy futbol? Moim zdaniem poprzeczka jest nisko zawieszona i gracze obu drużyn nie powinny mieć z tym problemu. Dziś ode mnie typ nietypowy, bo strzelce gola i zarazem zwycięzca meczu. Dlaczego? Otóż Gytkjear prawdopodobnie wyjdzie obok drugiego napastnika Khoblenko i da to napastnikowi z Danii mnóstwo przestrzeni w polu karnym. W ostatnim meczu gracze z Płocka świetnie zagrali w obronie, kryjąc napastnika Kolejorza. Z drugiej strony na kogo mają liczyć kibice Lecha? Oczywiście, że na napadziora, który ma 18 bramek i już 2 mecze bez gola, więc czas się przełamać.
Co do Jagi, widać było jak nie chcą przegrać z Legią, grali bardzo asekuracyjnie, w ostatnich minutach Legia zaczęła popełniać błędy i Bartosz Kwiecień wszedł i był najlepszy wg mnie w 2 połowie. Dziś Jaga wie doskonale, że porażka oddali ich od mistrza - trzeba będzie się otworzyć i zaryzykować na co Lech może świetnie odpowiedzieć.
Przed tą kolejką w 16 spotkaniach grupy mistrzowskiej tylko jedna domowa drużyna wygrała swój mecz, była to Legia wygrywając ze słabą Koroną 3:1. Dziś o 20:30 zanosi się na mega mecz, niestety nie będzie mi dane obserwować ????
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Typ:
Zagłębie strzeli pierwszego gola @2,45 (forbet) ⛔
Kolejny nietypowy typ ode mnie i myślę godny uwagi. Zagłębie w rundzie zasadniczej wygrało oba mecze z Wisłą, strzelając w każdym gola jako pierwsza drużyna. Wiem, że wtedy był Świerczok, ale teraz jest Mares, który może nie strzela zbyt często ale jest niezwykle dobrym wg mnie zawodnikiem. Chciałem w tym meczu postawić na kartkę żółtą dla Cywki, ale nie mogę znaleźć buka który to oferuje. Jak ktoś by znalazł proszę o wspomnienie gdzieś lub pw. Idąc tropem drużyn wygrywających na wyjazdach to ten mecz jest idealny. Na Wisełkę już jest poniżej kurs 2, ale przecież nie są faworytem. Przecież niewiele brakło, aby przegrali w Białymstoku. Mecz ze słabą Koroną, gdzie teraz jest pewnie sporo ważniejszych rzeczy wewnątrz klubu to, ok, spory wyczyn patrząc na przeszłość, ale to musiały być 3 punkty.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Korona lub remis @ 1,95
Unibet
Obie strzelą @ 1,57 Unibet
Zagrywka Va banque, typy godne Ekstraklasy;). Górnik rozegrał ostatnio dwa dobre lub bardzo dobre mecze, Korona przegrała trzy, tracąc w każdym z nich po trzy gole, więc na pierwszy rzut oka wydaje się, że wygrają gospodarze, ale wcale tak nie musi być. Zespół z Zabrza statusu jednej z rewelacji sezonu w Ekstraklasie trzech wygranych pod rząd nie zrobił. Zespół z Kielc po raz pierwszy w sezonie przegrał w trzech kolejnych meczach. Z każdym kolejnym przegranym meczem prawdopodobieństwo kolejnej porażki jest coraz mniejsze. Gospodarze bardzo często tracą bramki, jeśli typ &quot;Obie strzelą&quot; nie jest spełniany to chyba częściej z powodu, że Górnik nie strzeli a nie jego rywal. Goście ostatnio stracili sporo bramek i dzisiaj może już być lepiej pod tym względem, ale czy aż tak dobrze, że zachowają czyste konto? Realnie patrząc to jedna bramka ze strony podopiecznych Marcina Brosza jest bardzo realna.
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Hejka witajcie w środku tygodnia! Wczorajsze mecze underowe mogłyby sugerować, że cała kolejka będzie tak wyglądać. Jak dla mnie nic bardziej mylnego. Wczoraj kilka drużyn podeszło bojaźliwie, nastawili się na obronę, żeby tylko nie stracić. Sądzę, że to była przyczyna niewielu bramek choć zwycięstwa były pewne po 2:0 poza remisem w Niecieczy. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy zupełnie inny obraz gry. Drużyny, które są underdogami właściwie nie mają nic do stracenia. Mam tu na myśli Korone i Zagłębie Lubin. Dlatego w tych meczach spodziewałbym się strzelaniny. Dodatkowo drużyny, z którymi grają są w gazie i nawet Grónik bez Angulu strzela jak na zawołanie. Poza tym spodziewam się dzisiaj pewnych wygranych Legi i Lecha. Jak dla mnie Wisła Płock zaszła o wiele za daleko i dzisiejszy mecz powinna przegrać z kretesem. Jagiellonia również straciła zęby i sądzę, ze kolejarz wykorzysta to z należytą pieczołowitością. Moje typy na dzisiaj:
godz. 18:00
Górnik Zabrze - Korona Kielce - over 3,0
LVBET - 2,03
godz. 18:00
Legia Warszawa - Wisła płock - drużyna 1. strzeli w pierwszej i drugiej połowie
LVBET - 2,75
godz. 20.30
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok - wygrana Lecha
LVBET - 1,93
godz. 20.30
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin - over 3,0
LVBET - 2,55
Co myślicie o powyższych typach?
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Co myślicie o powyższych typach?
..że są słabo uargumentowane.
Z obozu Lecha.
Kolejorz dziś bez Majewskiego (pauzuję za kartki). Wychodzi na to, że naturalnym zastępcą jest Jevtic, ten jednak może nie być przygotowany na całe spotkanie i nic pewnego, że wyjdzie w podstawowym. Poza tym był w słabej formie ostatnio. Zagrożeni przymusową pauzą są Trałka, Gajos, Vujadinovic.
Coś mi się wydaję, że Bjelica dziś trochę namiesza w składzie biorąc pod uwagę mecze co 3 dni i słabe ostatnie mecze. Możliwe, że Lech wyjdzie dwójką napastników, co do tej pory nie funkcjonowało zupełnie (choćby drugie połowy z Koroną i Górnikiem u siebie).
Jaga chyba bez znacznych, nowych osłabień personalnych.
Jagiellonia wydaję się, że dała z siebie maksa w niedzielę z Legią. Mieli 1 dzień mniej na odpoczynek od Lecha. Może to mieć jakieś znaczenie, choć Lech fizycznie też już chyba siada.
1x2 dla mnie po raz kolejny no bet. Przynajmniej przedmeczowo.
---
Przypuszczalna kadra Lecha:
Bramkarze: Matus Putnocky, Jasmin Burić
Obrońcy: Robert Gumny, Emir Dilaver, Rafał Janicki, Nikola Vujadinović, Piotr Tomasik, Volodymyr Kostevych
Pomocnicy: Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Kamil Jóźwiak, Tymoteusz Klupś, Niklas Barkroth, Mario Situm, Darko Jevtić, Maciej Makuszewski
Napastnicy: Christian Gytkjaer, Oleksiy Khoblenko
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Co do Jagi, widać było jak nie chcą przegrać z Legią, grali bardzo asekuracyjnie, w ostatnich minutach Legia zaczęła popełniać błędy i Bartosz Kwiecień wszedł i był najlepszy wg mnie w 2 połowie. Dziś Jaga wie doskonale, że porażka oddali ich od mistrza - trzeba będzie się otworzyć i zaryzykować na co Lech może świetnie odpowiedzieć.
.
Co to za farmazony? Legia cały mecz wybijała piłkę ze swojego pola karnego a ich wyjście do kontr można policzyć na palcach jednej ręki.
To Lech będzie musiał się otworzyć bo w Poznaniu większe ciśnienie na Mistrzostwo
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Legia ponoć bez Niezgody i Pazdana, a więc spore osłabienia.
Malarz- Vesović, Remy (Mauricio), Astiz, Hlousek- Philipps, Antolić- Szymański, Cafu, Pasquato- Kucharczyk (Eduardo)
Ciekawe jak to zestawi trener Legii?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa (grupa spadkowa)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym sezonie aż ciśnie się na usta by powiedzieć, że Legia słaba jak nigdy ale mistrza i tak zdobędzie. Cóż można powiedzieć, Legia słabo gra ale rywale ułatwiają jej zdobycie kolejnego mistrzostwa. Idealny sezon na to by mistrzostwo zdobył Lech lub Jagiellonia ale oni też tracą punkty i wygląda to tak jakby nikt poza Legią nie chciał zdobyć mistrzostwa haha. Specyficzna jest ta nasz liga nie ma co. Legia zapewne zdobędzie mistrzowski tytuł a ja w tym meczu typuję jej wygraną. Do końca sezonu 3 kolejki i Wisła Płock wydaje się być najłatwiejszym przeciwnikiem. Później zespół ze stolicy gra jeszcze u siebie z Górnikiem i wyjazdowy mecz w Poznaniu z Lechem. Muszą dziś zdobyć te 3 punkty, bo wydaje się być to warunkiem koniecznym aby spokojnie obronić tytuł. Jednak w tym sezonie chyba mnie już nic nie zdziwi. Nie mniej stawiam na Legię, bo jednak u siebie powinna sobie dać radę z Wisłą Płock tym bardziej, że to już ostatnia prosta w walce o mistrzowski tytuł.
✅ 3-2
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Korona Kielce 09.05.2018. godz. 18:00 ✅
Typ: over 3.5 bramki / Kurs: 2.88 / Buk: 1xbet


Korona meczem z Wisłą ostatecznie zakończyła sezon w którym jeszcze coś można było ugrać, teraz pozostaje gra dla kibiców, dla siebie, dla zabawy a wiemy że Korona jest ekipą która ofensywie potrafi grać a sytuacja w tabeli powinna im dać luz. Bardzo im zależy na przełamaniu tej ostatnio bardzo złej passy trzy mecze przegrane z rzędu z koszmarnym błędami w defensywie czyli najmocniej to rozluźnienie czuć na tyłach. Widać jak już z Wisłą chcieli i było ofensywnie przez co było sporo luk w obronie które rywal świetnie wykorzystał. Dziś widzę tą samą grę, te same problemy z nadzieją że wróci skuteczność bo tego chyba nawet bardziej brakuje niż jakości w bronieniu bo brak bramek ich mocno otwiera i denerwuje przez co coraz mocniej właśnie atakują. Trener oraz zawodnicy na przedmeczowej konferencji mocno mówili o tym że czeka ich spotkanie otwarte i pełne bramek dla mnie nie ma powodów by tym słowom nie wierzyć. Górnik myślałem że mocno dopuści na koniec ale tutaj nadal ta modra polityka stawiania na młodzież działa, to że nie zmienili swojego nastawienia do gry czyli momentami naprawdę szalonej gry też mocno cieszy. Widać w ich grze radość przez cały sezon a ostatnio jakby wróciło trochę sił i znowu ten beniaminek jest skuteczny, szybki w ofensywie nie martwiący się tym co się dzieje na tyłach bo ich bronią przez cały sezon był atak i strzelanie bramek. Kibice czekają od czterech spotkań na zwycięstwo tutaj, z takim rywalem który mocno się gubi gdy jest naciskany w defensywie muszą i chcą zagrać o komplet punktów bo tak naprawdę dla nich ciągle jest otwarta walka o podium a nawet przecież mistrzostwo tez mogą zdobyć i tak szczerze dla mnie najbardziej na to zasługują – nie chodzi tylko o to że grają ofensywnie ale ta ich gra przez cały sezon z kilkoma wahaniami jest tak naprawdę najrówniejsza chodzi o to że cały sezon trzymają się swojego pomysłu na grę. Wracając jeszcze do tych słów wypowiedzianych przez obóz Korony czyli znowu powinno być żywo – w tym sezonie dwa mecz to dwa remisy 2:2 oraz 3:3.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Korona Kielce
powyżej 30,5 fauli @ 1,83 ✅
Totolotek
Wczoraj typy na faule w dwóch meczach o życie nie weszły a w meczach tylko o lepszą pozycję w tabeli było odwrotnie. W takim meczu Arki z Cracovią było aż 46! fauli.
Dzisiaj w tym spotkaniu też mi się widzi sporo przewinień. Gospodarze z bardzo dużymi szansami na podium a nawet nie można im jeszcze odbierać szans na mistrzostwo. Ostatnio dwie wygrane na wyjeździe i dzisiaj to oni są faworytem. Z ekipy Korony po tym jak nie udało się awansować do finału Pucharu Polski zeszło powietrze i przegrali kolejne 3 spotkania. Wydaje mi się, że jednak dzisiaj powalczą aby przerwać tą czarną serię i mocno postawią się Górnikowi. Także jedni i drudzy mają jakieś swoje cele w tym spotkaniu i mecz powinien być twardy i wyrównany. Do tego obie ekipy grają często bardzo agresywnie i popełniają przy tym sporo fauli. Górnik ma na koncie 548 (śr 16,1) fauli, Korona 557 (śr 16,4).

Legia Warszawa - Wisłą Płock

powyżej 10,5 rożnych @ 2,2 ⛔
Totolotek
Jakoś nic innego nie przychodzi mi na ten mecz niż typ na rożne. Wątpię aby Legia łatwo wygrała wszak w tym sezonie często zawodzą i jakby nie mieli na koncie aż 11 porażek już dawno świętowali by mistrzostwo. Goście swoje zrobili, obecnie 5 lokata nadal z szansami na 4 miejsce i start w pucharach.
Legia dzisiaj bez Niezgody i prawdopodobnie Pazdana a więc dwóch kluczowych zawodników.
Ciężko przewidzieć jak ten mecz się potoczy, zapewne Legia jak najszybciej będzie chciała strzelić bramkę, bo wraz z upływem minut mogą wkraść się nerwy w poczynania zawodników (w pamięci mają zapewne ich poprzedni mecz gdzie przegrali u siebie 0-2 tracąc bardzo szybko bramki - 10min karny, 17 min samobój).
Im dłużej będzie wynik remisowy tym gospodarze powinni mocniej nacierać i rzuty rożne powinny się mnożyć. Wisła też powinna wyjść nieraz z szybka kontrą i wywalczyć chociażby rożnego.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Górnik @ 2.08 LVBET⛔⛔⛔
Remis bez wygranej Górnika @ 1,85 iforBet✅✅✅
Większość skupiła się na walce o mistrzostwo trzech drużyn (Legii, Lecha i Jagiellonii) a tutaj za plecami mocno zbliża się Górnik. Bardzo dobra gra, taka jak widzieliśmy ze strony Górników w rundzie jesiennej przyniosła wymierne wyniki i aktualnie stratę tylko 2 punktów do trzeciej Jagiellonii oraz tylko 5 do lidera. Biorąc pod uwagę że dziś jest mecz Lecha z Jagiellonią i tam na pewno ktoś punkty straci to przed następną kolejką będziemy mówić o 4 zespołach w kontekście walki o tytuł (jeśli oczywiście dziś Górnik wygra z Koroną). Tak jak się spodziewałem, Korona od początku nie miała zamiaru walczyć o europejskie puchary i dokładni widać to po grze w grupie mistrzowskiej. W trzech ostatnich meczach, widzieliśmy trzy porażki Korony po bardzo mizernej grze. Popełniali masę błędów w defensywie a ofensywa bez wyrazu, zupełnie na odwrót aniżeli w końcówce rundy zasadniczej. Dziś wydaje mi się że Korona nie postawi zbyt wygórowanych warunków Zabrzanom, tak jak nie postawiła czy to Wiśle (0:3), Legii (1:3) czy Jagiellonii (0:3) i pozwoli to Górnikowi włączyć się do walki o Mistrzostwo Polski.

Legia Warszawa - Wisła Płock
Legia @ 1,73 LVBET✅✅✅
Remis bez wygranej Legii @ 1,60 iforBet▶▶▶
Tak jak w meczu Górnika z Koroną jestem mocno przekonany o zwycięstwie gospodarzy. Dla bezpieczeństwa podpieram się typem na remis bez wygranej Legii, bo wiadomo jak nieprzewidywalna potrafi być ta liga. Legia po zwolnieniu Romeo Jozaka pod wodzą Deana Klafuricia gra niespodziewanie dobrze. Szczerze, spodziewałem się jeszcze gorszej gry aniżeli przed zwolnieniem Jozaka, no bo dlaczego asystent zwolnionego trenera miałby poprowadzić zespół lepiej... (wspominałem coś o nieprzewidywalności ligi? ????
Legia ma dziś bardzo dobra okazję aby powiększyć przewagę nad grupą pościgową. W Poznaniu Lech podejmie Jagiellonię i przegrany w tym meczu straci trochę dystansu do lidera. Legia tak jak wspominałem gra nadspodziewanie dobrze, dużo lepiej przechodzą z fazy defensywnej do ofensywnej, lepiej i więcej grają skrzydłowymi oraz na pewno w sferze mentalnej dużo się poprawiło, kilku kluczowych piłkarzy jest w dużo lepszej formie z Michałem Pazdanem na czele. Wisła po znakomitej końcówce rundy zasadniczej i początku rywalizacji w grupie mistrzowskiej znacznie obniżyła loty. Bardzo słaby mecz z Zagłębiem w Płocku przegrany 1:2 po bardzo słabej grze a w sobotę kompletnie dali się zdominować Lechowi i tylko cudem udało się uratować bezbramkowy remis. Dziś myślę że będzie podobnie jak w przypadku meczu z Lechem tylko z tym że liczę na dużo lepsza skutecznosć graczy ofensywnych Stołecznej fdrużyny
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LECH POZNAN-JAGIELONIA BIALYSTOK typ1 kurs 1.9 fortuna Lech chcąc nadal realnie bić się o tytuł i mieć na niego realne szanse aż do 20 maja nie może pozwolić sobie na potknięcieLecha Poznań nie będzie mógł skorzystać z usług Radosława Majewskiego oraz Mihaia Raduta. Z kolei w Jagiellonii Białystok szkolonej przez Ireneusza Mamrota sytuacja kadrowa przed środową konfrontacją jest sporą zagadką. Trener rywala zapowiedział już jednak korekty w składzie swojej drużyny, która miała dobę mniej na regenerację niż Kolejorz, a także musiała pokonać kilkaset kilometrów, żeby dotrzeć do stolicy Wielkopolski. Przez mecze co 3-4 dni w końcówce sezonu nie tylko Lech Poznań, ale również Jagiellonia Białystok mogą jutro wystąpić w zmienionych składach.Lech na własnym stadionie powinien wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Legia - Wisła Płock

Bet na szybko przed meczem. Dziwię się, że nikt tego nie rzucił. Legia bez Pazdana, który ratował ile mógł ten zespół, reszta defensywy bardzo odstawała poziomem. Wchodzi Mauricio, który pojawił się raz na kilka minut i widać było, że jest mało zwrotny i stosunkowo wolny, dlatego Kante czy Varela będą to wykorzystywali. Legia nie może odpuścić, jest Philips w wyjściowym, więc gra w środku powinna być płynniejsza, niż w Białymstoku.

Over 2,5 + BTTS @2.3 Efortuna e: łatwo
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co to za farmazony? Legia cały mecz wybijała piłkę ze swojego pola karnego a ich wyjście do kontr można policzyć na palcach jednej ręki.
To Lech będzie musiał się otworzyć bo w Poznaniu większe ciśnienie na Mistrzostwo
Może i Legia w Białymstoku
To prawda że Legia była w tym meczu zepchnięta ale z drugiej strony Jaga nie stworzyła realnego zagrożenia w tym meczu, strzał rozpaczy w końcówce przeleciał nad poprzeczką a tak to wszystko leciało w trybuny.
Jaga ma patent na Legi wygrali z nimi 2 mecze w rundzie zasadniczej, a i wcześniejszy remis Lecha z Płockiem mecz ten ustawił.
W Poznaniu im bardziej chcą tym większa blokada, problem z graniem na presji, jeśli Legia z Płockiem zwycięży to remis Jagi z Lechem daje w przypadku kolejnej wygranej mistrzostwo Legii (bez względu na to co się dalej wydarzy)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom