>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

35. kolejka LOTTO Ekstraklasy (19.05-22.05.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Arka Gdynia 4:1
Śląsk &amp; Over 2.5 @ 3.10 ✅
forBET

Meczo być albo nie być wg mnie. Wygrany odskakuje na 3 punkty, dodatkowo Śląsk wygrywając zakopuje Arkę, bo żeby wyprzedzić Śląsk Arka musi mieć więcej punktów.
Ostatnio w derbach graczom Śląska zabrakło kolokwialnie mówiąc pary, dobry mecz z Ruchem okupili słabą postawą w meczu z Zagłębiem.
Pewnie nie zagra Riera, który przytuli karę od komisji ligi za swoje zachowanie.
Mecz z gatunku takich, który trzeba wygrać, Śląska nie ratuje tutaj remis, a porażka wręcz zakopuje. Kolejne mecze z Cracovią i Wisłą w Płocku nie będą łatwe, w mojej ocenie to będzie najłatwiejszy mecz z pozostałych trzech.
Swój typ określam trochę na bazie przemyśleń, jak to powinno wyglądać, a moim zdaniem będzie na początku jak z Ruchem, Śląsk się rzuci i w zależności od tego zy szybko strzelą bramkę, może dwie tak spotkanie się ułoży, gram też over, a dlaczego?
A no patrząc na to, że na bramce Śląska jest Pawełek, który jest niby doświadczony, niby powinien dawać spokój drużynie, a jest wręcz przeciwnie, tykająca bomba, tutaj coś wpuści, tutaj źle mur ustawi itd, dlatego nie zdziwię się jak Arka bramkę zapakuje.
Mój typ to taki 2:1 / 3:1.
Arka wyjazdowo ostatnio słabo. Większość to porażki nie licząc spotkań w PP, gdzie wygrali z Wigrami no i byli gościem w meczu finałowym PP, ale tego nie liczymy.
Ostatnia wygrana w lidze na wyjeździe to grudzień 2016 - Wrocław.
Pozostaje mi mieć nadzieję jako kibicowi Śląska, że sytuacja się nie powtórzy, a Śląsk weźmie rewanż i przybliży się do pozostania w lidze.


Cracovia vs Ruch Chorzów 2:0
Cracovia &amp; Over 2.5 @ 2.45 ⛔
forBET

Tutaj wszystko jasne, Ruch obrał kierunek pierwsza liga, ciężko będzie to zmienić.
Cracovia u siebie nie przegrywa, chociaż notuje w większośi remisy, to na włąsnym boisku jest mocna. Nie przeszkadza brak Covillo, Wójcickiego.
Ruch natomiast coraz gorzej od momentu odejścia Fornalika, po odejściu Lipskiego gra się posypała, nie ma kto kreować gry.
Nie będę pisał na temat tego czy trener i Lipski postąpili dobrze czy niedobrze chodzi tutaj o brak perspektyw, niestety. W Chorzowie jest/było kilku zdolnych graczy na których klub również mógł zarobić, spłacić trochę długów, no ale jak to bywa w Polskiej rzeczywistości często się po prostu &quot;nie da&quot; co jest bzdurnym podejściem, no ale trudno się mówi. Dla mnie mentalnie ten zespół jest już w 1 lidze, albo i niżej.
Cracovia wygrywając to spotkanie, będzie miała 24 punkty i przy ewentualnej wygranej Śląska z Arką praktycznie pieczentuje utrzymanie. I praktycznie Ruch wtedy spada do 1 ligi, jak będzie zobaczymy, ale dla mnie scenariusz pod tytułem 3,4:0 dla Cracovii nie jest niemożliwy, potencjał z przodu mają duży, Ruch problemy w obronie, a Grodzicki i Kowalczyk, którzy mają być ostoją obrony i drużyny myślami są już w nowych klubach, bo ich gra i zachowanie dramatyczne.
Swoją drogą ponieważ jeden z defensorów Ruchu ma przeszłość w Cracovii, to czy spędzi ostatnią noc przed meczem w hotelu z piłkarzami Cracovi tak jak to było przed jednym z ważnych spotkan Śląska z Cracovia? Żenada.
Tutaj typ kieruję na podstawie obserwacji głównie Ruchu z ostatnich kolejek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Śląsk-Arka
Typ: Śląsk wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.65
Buk Sportingbull
Analiza: 35 kolejka polskiej ekstraklasy piłkarskiej , ekipa Wrocławskiego Śląska na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Gdyńskiej Arki. Gospodarze oczywiście dla mnie jak i bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie są faworytem do zdobycia kompletu punktów, obie ekipy nie zapewniły sobie jeszcze utrzymania w lidze na sezon następny, Śląsk w tej chwili zajmuję pozycję nr, 6 w grupie spadkowej z dorobkiem 20 oczek na swoim koncie , natomiast goście jutrzejszego spotkania są jedną pozycję niżej i mają na koncie tyle samo punktów,ale w tym momencie to oni lecą z ligi. Śląsk na swoim obiekcie grał ostatnimi czasy nieźle , szczególnie w poprzedniej kolejce gdzie pokonał drużynę Chorzowskiego Ruchu 6:0, Arka natomiast na wyjazdach przegrywa praktycznie wszystkie swoje spotkana , ogólnie na tym stadionie nigdy im się łatwo nie grało w poprzednich 5 spotkaniach na stadionie śląska zanotowali 5 porażek oraz 1 zwycięstwo, jutro na pewno łatwo nie będzie bowiem gospodarze muszą w tej kolejce spróbować zdobyć komplet punktów, w innym przypadku , znaczy w przypadku porażki mogą powoli zacząć pakować walizki do 1 ligi, bowiem w następnej kolejce znów grają wyjazd z którego pewnie punktów nie wywiozą, stawiam na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy z Wrocławia.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Śląsk - Arka 1 kurs 1,95
✅
Dzień konia na narodowym z Lechem już się nie powtórzy. Z Petrą zagrali dramatyczny mecz u siebie, powinni dostać 3-4 bramki, tylko nieskuteczność Recy ich uratowała. Z przodu totalnie nic. Siemaszko wychodzący sam na sam kończy akcję nawet bez oddania strzału. Jeden jedyny solidny bramkarz ich ratuje. Arka spadnie razem z Ruchem. Nie zasługuje na ekstraklasę.
Craxa - Ruch. 1 1.65 ✅
Krakowianie po batach od Łęcznej, ale z przebiegu spotkania nie zasłużyli na taki wynik. Dwa niepodyktowane karne, niecelny strzał do pustej, po straconej bramce się posypali. Ruch nic nie osiągnie. Żadne motywacje PF im nic nie dadzą, po prostu są słabi. Warzycha też się pogubił - wystawianie nowicjuszy na mecz z Piastem, fantazja go poniosła. Dziś wyszło, że piłkarze nie dostali premii za zeszły sezon, wcale nie jest tak różowo. Craxa jest mimo wszystko o klasę lepsza w mojej opinii.
Wisła - Pogoń 1 2.1 ✅
Konsekwentnie grałem przeciwko Wiśle, dawała zarobić, ale to dobry moment żeby spasować. Wczoraj wydymani przez sędziego, w końcu poszli po rozum do głowy z Brożkiem, który został na ławie. Ondrasek całkiem nieźle go zastąpił, ładna asysta. Brakuje mi Stilicia zamiast Boguckiego i byłaby gitara. Pogoń bardzo słabo ostatnio. Szczęśliwy remis wczoraj, chyba stracili wiarę wiedząc, że Moskal i tak odchodzi po sezonie. Idealny mecz na przełamanie dla krakowian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Wisla Krakow 2.0✅
Unibet

To raczej &quot;pewniaczek&quot; tej kolejki, Pogon razem z Termalika to juz sobie jakies jaja robia. Wisle nie wypada odpuszczac i powinni walczyc o te 5 miejsce z Korona.Nasze ekstraklasowe ekipy niestety nie potrafia grac co 3 dni i roznie to moze byc ale licze ze Wisla sprawi pogrom


sychy typ popieram Robsona
Slask Wroclaw 2.0✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Śląsk - Arka
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.67
buk: unibet
Wynik: 4:1 ⛔ i czerwona kartka dla mnie ????​

Ja w tym spotkaniu pójdę jednak w drugą stronę. Śląsk gra strasznie w kratkę i nie równo, pokazał to mecz z Ruchem i potem z Zagłębiem. U siebie potrafili rozbić słaby Ruch, a na wyjeździe nie strzelili nawet gola Zagłębiu. Jutro mecz o życie dla obu ekip. Porażka jednych czy drugich teoretycznie zaprzepaszcza szanse na utrzymanie. Arka mistrzem wyjazdów nie jest, ale podobnie jest z grą Śląska w spotkaniach u siebie, gdzie mają jeden z najgorszych bilansów. W ostatniej kolejce Arka mimo zdecydowanej przewagi w posiadaniu piłki oddała zaledwie dwa celne strzały na bramkę Wisły Płock, jest to wynik bardzo słaby jak na zespół, który walczy o utrzymanie. Jutro spodziewam się innego spotkania w ich wykonaniu. Goście na pewno nie rzucą się do ataku na swoich rywali bo niema takiej potrzeby, to Śląsk tu musi wygrać bowiem ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań. Arka grając z kontry pokazała już kilkakrotnie, że to potrafi robić i jutro zapewne tak też będzie. W ostatnich dwóch pojedynkach to Arka była górą ogrywając swojego rywala po 2:0, chciałoby się napisać, że zespół z Gdyni ma patent na wygrywanie z Śląskiem, ale czy tak jest naprawdę okaże się jutro wieczorem. Odnośnie osłabień to w ekipie gospodarzy nie zagra Sito Riera, w ekipie goście nie zobaczymy na pewno Barisica, Abbotta czy też Marcianika. Z pewnością nie będzie to mecz do jednej bramki, ale Arkę stać na pokazanie dobrego futbolu i zdominowanie rywala, tak jak to było ostatnio w meczu z Górnikiem.
edit: Tak jak kolega niżej napisał, liczą się punkty z rundy zasadniczej. - Robson1416
pzdr!

20:30 Cracovia - Ruch
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.65
buk: unibet
Wynik:​

Kursy ciągle spadają w dół na zwycięstwo Cracovii i nic w tym dziwnego. Ruch w dwóch ostatnich spotkaniach stracił aż dziewięć goli, a porażką z Piastem można powiedzieć, że przypieczętował swój spadek do 1 ligi. Fornalik wiedział, że ma uciekać z tego tonącego okrętu, którego nie da się już uratować. Przyjście Warzychy nie podziałało, a sam trener jest trochę pogubiony w tym co robi. Zespół niema pomysłu na grę, a wszystko opiera się na starych nawykach wprowadzonych przez Fornalika. Może trochę szkoda, że Ruch spada, ale czas najwyższy żeby w takim klubie i mieście ktoś się w końcu obudził i przestał ładować kasę. Cracovia ostatnio przegrała srogo z Górnikiem 3:0. W ekipie Pasów zabrakło przede wszystkim skuteczności, bo to, że sobie stworzyli kilka sytuacji nic nie dało skoro piłka nie była umieszczona w siatce. Jutro myślę, że będą mieli łatwiejsze zadanie. Obrona Ruchu wraz z bramkarzem jest w opłakanym stanie, zespół gości na pewno jest rozbity, a przy dobrej dyspozycji Piątka czy też Stebleckiego, Cracovia powinna trafić do siatki rywala przynajmniej z dwa/trzy razy.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Stawiając na Arkę radzę wziąć pod uwagę, że grają bez zdrowego napastnika. Barisić, Abbott, Trytko w ogóle nie są zdolni do gry, Siemaszko gra z kontuzją.
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Śląsk Wrocław vs Arka Gdynia
mój typ: X2 (kurs 1,82 w STS)​

A ja zamierzam pójść wbrew trendom do stawiania na Śląsk. Forma i wyniki Arki w ostatnich tygodniach to prawdziwa sinusoida, więc po ostatniej porażce i słabej grze z Wisłą Płock powinna przyjść pora na jakąś zdobycz punktową, zwłaszcza że Arka trenera Ojrzyńskiego powinna przeciwstawić Śląskowi bezkompromisową walkę o każdy metr boiska, czyli coś czego Śląskowi ewidentnie brakuje, o czym mówił nawet trener Urban po porażce z Górnikiem Łęczna. Dla Arki mecz ze Śląskiem w kontekście walki o utrzymanie ma większy ciężar gatunkowy niż finał Pucharu Polski, a ewentualna porażka stawia ich w bardzo trudnej sytuacji. Arka ma wielkie szczęście, że ostatni mecz wypadł jej akurat z utrzymanym już w lidze Zagłębiem, z tymże moim zdaniem nawet punkty zdobyte w &quot;meczu przyjaźni&quot; nie zagwarantują jej utrzymania, jeśli nie zapunktuje jutro ze Śląskiem.
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
18:00 Śląsk - Arka
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.67
buk: unibet
Wynik:​


Goście na pewno nie rzucą się do ataku na swoich rywali bo niema takiej potrzeby, to Śląsk tu musi wygrać bowiem ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań.
Zdaje się, że przy równej liczbie punktów w pierwszej kolejności brana jest pod uwagę zdobycz punktowa z rundy zasadniczej, w czym lepszy był Śląsk, więc Arka, żeby ich wyprzedzić, musi po prostu mieć na koniec sezonu więcej punktów niż wrocławianie - dla mnie jest to jakiś argument w stronę Arki, która w bezpośrednim meczu nie może oddać punktów Śląskowi.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Cracovia - Ruch
Typ:
Cracovia ✅
Kurs:
1.65
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
Bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania, zresztą jak praktycznie każde w grupie spadkowej, gdzie ścisk jest maksymalny. W lepszej sytuacji jest na pewno Cracovia, stąd mój typ na nich, są lepsi kadrowo, Ruch po odejściu Fornalika posypał się już chyba na dobre, wyjątkiem mecz z Zagłębiem, gdzie byli lepsi, jednak mecz skończył się remisem, kolejne dwa spotkania to już kompromitacja zespołu z Chorzowa, najpierw porażka 0:6 we Wrocławiu, następnie 0:3 już u siebie z Piastem. Ogólnie uważam, że odejście Fornalika było przysłowiowym gwoździem do trumny, pokazał to o czym wszyscy wiedzieli od dawna, że w Chorzowie dzieje się źle, ostatnio wyszło, że klub nie wypłacił premii jeszcze za zeszły sezon, tym bardziej dziwi, że Ruch otrzymał licencję na grę w Ekstraklasi w następnym sezonie. H2H też wypada na korzyść zespołu z Krakowa, wziałem tylko spotkania z ostatnich dwóch lat, to jest od 2015 i w tym czasie rozegrali 9 meczy, 7 wygranych Cracovii, 1 remis i jedna wygrana Ruchu, u siebie Cracovia przegrała z Ruchem ostatni raz w 2012 i myślę, że jutro się to nie zmieni, raz, że wszystkie statystyki przemawiają za Cracovią, a dwa, że Ruch jest już praktycznie jedną nogą w 1 lidze.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Śląsk - Arka
obie strzelą @1,8
Totolotek ✅

Oprócz Ruchu dwie drużyny najbardziej narażone na spadek, mojego kibicowskiego punktu widzenia dobrze jakby obie ekipy się utrzymały, Arka to zaprzyjaźniony klub Zagłębia, którego jestem kibicem, a Śląsk to wiadomo, ale zawsze lepiej mieć derbowe mecze na poziomie Ekstraklasy. Nie odważę się tu typować czystego wyniku, w lepszej sytuacji wydaje się być Śląsk, który gra u siebie, bilans z Arką na swoim stadionie ma na plus, chociaż ostatnie bezpośrednie starcie, które miało miejsce we Wrocławiu w grudniu wygrała Arka. Remis w tym mecz nie urządza żadnej z drużyn, ale też wątpię, aby któraś od początku postawiła wszystko na jedną kartę i rzuciła się na przeciwnika, bardziej to będą takie piłkarskie szachy, chyba, że szybko padnie pierwsza bramka, wtedy drużyna przeciwna będzie zmuszona do ataku i worek z bramkami może się otworzyć, ja osobiście idę w stronę &#39;obie strzelą&#39;, Śląsk wydaje mi się, że strzeli na pewno, a Arka co najmniej jedną bramkę również zdobędzie, oby dało to jej jakieś punkty.
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Panowie, a co sądzicie o handicapie (-1) na Cracovie (czyt. wygra przynajmniej dwoma bramkami)? Kurs koło 2,5. Ruch gra ostatnio bardzo słabo, a Cracovia będzie chciała odjechać spadkowiczom.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Cracovia Krakow -vs-
Ruch Chorzow
Over 2.5 @ 1.943⛔
Pinnacle

Ruchu mimo wszystko nie mozna lekcewazyc, ile razy to juz ich w tym sezonie spisywali na straty a oni powracali, a co pokazuje w tym sezonie Cracovia? Przegrana 3-0 z Leczna, wyfarcony remis w Plocku w ogole w tym meczu nie istnieli.Tak wiec jak dla mnie granie z handicapem na Cracovie to kiepski pomysl co nie znaczy, ze nie wejdzie.Moim zdaniem lepszym pomsylem jest granie overow bramkowych jak juz Robson typ podal, z slabosci obu ekip moze pasc sporo bramek.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Gdyby mecz Craxy odbył się tydzień, czy kilka dni temu to kwestia z handi byłby do ogarnięcia. Ale jest problem. Zieliński oskarżył swoich zawodników o sabotaż po meczu z Łęczną, moim zdaniem to było kretyńskie. Pytanie jak zareagują piłkarze po tym texcie.
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Cracovia - Ruch ⛔
mój typ: Ruch strzeli (kurs 1,55 w STS)​
Ostatnie dwa spotkania Ruchu to aż dziewięć bramek straconych i żadnej strzelonej, trzeci mecz bez zdobyczy bramkowej byłby pierwszą taką sytuacją w tym sezonie, do tej pory najdłuższa seria Niebieskich bez strzelonej bramki w lidze to dwa spotkania, co łącznie z ostatnimi dwoma kolejkami miało miejsce dwa razy, więc liczę na to, że Ruch meczem z Cracovią zakończy swoją niemoc strzelecką, zwłaszcza że ma w swoich szeregach w miarę dobrych graczy ofensywnych.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Gdyby mecz Craxy odbył się tydzień, czy kilka dni temu to kwestia z handi byłby do ogarnięcia. Ale jest problem. Zieliński oskarżył swoich zawodników o sabotaż po meczu z Łęczną, moim zdaniem to było kretyńskie. Pytanie jak zareagują piłkarze po tym texcie.
daj linka
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Reakcja mogłaby być w przypadku, gdyby Cracovia o nic nie walczyła, jednak walczy o utrzymanie, a Ruch teoretycznie ja najłatwiejszym przeciwnikiem, co więcej grając u siebie taki mecz po prostu muszą wygrać.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dziś, czyli w piątek mamy jedną wielką loteriadę i nie ma co wdawać się w bezsensowną grę.
W sobotę natomiast widzę bet dnia w meczu Lech - Lechia

Niektórzy pewnie pomyślą, że postawię na Kolejorza, bo moja sympatia do Lechii jest żadna i... znana, he, he.
Uważam, że Lechia jest beznadziejnieb prowadzona, a transfery robione są pod kasę, a nie pos wartość sportową. Ponadto Lechia ma najsłabszego &#39;trenera&#39; z czołowej czwórki. Moim zdaniem Nowak to żaden trener!

Ale postawię na Lechię, choć niewiele za nią przemawia.
Lechia w Poznaniu niemal zawsze bierze bęcki, a jej mecze wyjazdowe to przykład rozpaczy.

Co zatem przemawia za Lechią?
1. &#39;Sędziowie&#39;
Widać, że drukują dla Lechii, choć nie wiem, dlaczego, ani kto posmarował.

Gil w meczu z Wisłą i Musiał z Jagą robili co mogli i osiągnęli cel.

Musiał jest synem Adama Musiała z Wisły Kraków, a to dużo mówi.
Musiał 4 razy prowadził mecze Lechii i wszystkie Gdańszczanie wygrali. Przypadek?
W Poznaniu Musiał znowu będzie pilnować, by Lechii nie stała się krzywda.

Zanosi się na to, że Lech będzie największym przegranym.
Najpierw przegrany puchar, a teraz nerwówka, bo Kolejarz może zostać wydutkany z pucharów, gdyż 4 miejsce nie premiuje do nich.
Skończy się to zwolnieniem trenera, bo to polska rzeczywistość
Widać konflikt na linii trener - Robak, a Robak to najlepszy strzelec Kolejorza

Lechia na wyjazdach gra padlinę, ale nawet ślepej kurze trafia się ziarno
Lechia to ziarno znajdzie w Poznaniu i pogrąży Lecha i jego trenera

Lech - Lechia typ: 2 kurs 4.30 bukmacher nieznany
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Cracovia - Ruch Chorzów
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs:
2,52 ⛔
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
No to jednego spadkowicza już praktycznie mamy, na 3 kolejki przed końcem sezonu Ruch Chorzów ma 3 punkty straty a jego gra wygląda tragicznie ostatnie mecze dosadnie to pokazały, 0:3 z Piastem Gliwice i 0:6 ze Śląskiem Wrocław. W tym klubie już od dłuższego czasu się źle dzieje a teraz jeszcze wyniki fatalne do tego doszły.
Cracovia z 21 punktami zajmuje 4 miejsce w grupie spadkowej, lecz mają tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową i ten mecz po prostu muszą wygrać. Po 3 w miarę dobrych spotkaniach 2:2 z Zagłębiem Lubin, 2:0 z Arką Gdynia i 1:1 z Wisłą Płock przyszła klęska 0:3 z Górnikiem Łęczna.
W tym meczu stawiam również na minimum 3 gole, bo zarówno Cracovia musi wygrać jak i Ruch nie ma nic do stracenia więc będą także atakować może coś ustrzelą jeśli nie to sama Cracovia jest w stanie strzelić 3 bramki tak tragicznie grającemu przeciwnikowi.
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom