>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35. kolejka LOTTO Ekstraklasy (19.05-22.05.2017)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jagiellonia - Legia
Legia over 1,5 gola @1.83 Totolotek
⛔
Trzy kolejki przed końcem pozycji lidera będzie broniła warszawska Legia która na szczyt ligowej tabeli dostała się na finiszu rozgrywek ogrywając Lecha Poznan, nie mniejszy udział w tym wszystkim miała Lechia wygrywając z Jagiellonią.Dzisiaj kolejne starcie ekip z top4 gdzie jest bardzo ciasno, Legia przewodzi nad Jagą, Lechem i Lechią mając zaledwie 2pkt przewagi, tak więc 3 kolejki przed końcem mamy kolejne starcie gdzie ważą się losy mistrzostwa.Co do formy obu zespołów zdecydowanego faworyta w tym starciu upatruje w stołecznej drużynie.Jagiellonia od kilku tygodni jakby straciła polot w grze, gra Legii idealna również nie była, ale w ostatnim meczu z Lechem wyglądali naprawdę dobrze, gra była dopięta na ostatni guzik, Legia grając mecze o stawkę potrafi prezentować się naprawdę dobrze, a taki mecz jest dzisiaj w Białymstoku.Legia o wiele lepiej radzi sobie na presji, o Jagiellonii raczej tego powiedzieć nie mogę a oni muszą po prostu wygrać z Legią jeśli poważnie tratują temat mistrzostwa.Uważam że Legia dzisiaj zwycięży i to zdecydowanie.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
W takiej samej sytuacji w rundzie zasadniczej szedł bym w stronę Poznaniaków, ale w meczu, który będzie jednym z kluczowych dla układu tabeli lepiej 1X2 nie ruszać. Myślę że tutaj warto pójść w stronę overa bramkowego. Ani Lecha ani Lechii nie urządza remis a tym bardziej nie mogą sobie pozwolić na porażkę, bo to byłby prawdopodobnie koniec walki o mistrzostwo Polski, dlatego myślę że będziemy świadkami pasjonującego meczu, tzw &quot;wymiany ciosów&quot;. Nikt tutaj nie będzie kalkulować ani nikt nie odstawi nogi. Liczę na szybki, ultra ofensywny mecz ze sporą ilością bramek.
Typy:
powyżej 2,5 gola @ 1,82 (Unibet) ⛔
powyżej 8,5 celnych strzałów w meczu @ 1,95 (Totolotek) ⛔
Jagiellonia - Legia Warszawa
W środę grałem w stronę Legii, a dziś jestem jeszcze bardziej skierowany ku stolicy. Wojskowi idealnie trafili z formą na końcówkę sezonu. Z meczu na mecz wyglądają co raz lepiej. Rozgromili 6:0 Bruk Bet, który tak bardzo w ostatnim czasie im nie leżał a w ostatniej kolejce zagrali prawie że perfekcyjnie z Lechem Poznań. Również w środę dużo rozpisywałem się o sposobie gry Jagiellonii i nie ma sensu abym dziś powielał te same zdanie. Jaga potrafi zdominować zespoły słabo grające piłką po ziemi i zespoły, które dają się zepchnąć do defensywy. Z dobrze operującymi piłką zespołami Jaga po prostu sobie nie radzi. Próbuje wyjść wyżej, a wtedy raz po raz zaawansowani technicznie zawodnicy posyłają przeszywające linie podania. Tak było kilka dni temu w Lechii, tak będzie dzisiaj w Białymstoku przeciwko obrońcy mistrzowskiego tytułu. Stawiam na jednostronne spotkanie i wyje mi się że gole dziś będą strzelać tylko podopieczni Jacka Magiery.
Typy:
Legia @ 1,95 (Fortuna) KE ⛔
Liczba bramek gości @ 1,83 (Totolotek) KE ⛔ niestety minus, ponieważ brak linii.
Po za tym polecam również: powyżej 2,5 żółtej kartki gospodarzy @ 1,95 i Legia powyżej 5,5 rzutów rożnych @ 1,83 (oba Totolotek)
 
T 52

thedon

Użytkownik
Dla mnie to wyglada nastepujaco :
Jagiellonia - Legia Warszawa (x2) 1,25 ✅
Lepsza druzyne ma chyba Legia ..
Chociaz remis tez w miare mozliwy.
Lech Poznań - Lechia Gdańsk (12) 1,3 ⛔
Obie druzyny maja ofensywne nastawienie.
Zdecydowanie mecz sezonu. Bedzie komplet widzow najprawdopodobniej.
Moze byc bts
Pewnosc kupony : 4/5
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Może kogoś to zainteresuje, lub jeszcze bardziej przekona w swoim typie. Piłkarze Legii mieli dzisiaj w nocy dwie pobudki, które urządzili im nieznani sprawcy i nie mam na myśli tutaj Ultrasów Legii. Ktoś o 2 oraz 5 podrzucił kilkanaście petard pod hotel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 19

fael

Użytkownik
Może kogoś to zainteresuje, lub jeszcze bardziej przekona w swoim typie. Piłkarze Legii mieli dzisiaj w nocy dwie pobudki, które urządzili im nieznani sprawcy i nie mam na myśli tutaj Ultrasów Legii. Ktoś o 2 oraz 5 podrzucił kilkanaście petard pod hotel.
Co to ma do rzeczy? Nie sądzę, żeby to w jakikolwiek sposób wpłynęło na dzisiejszą formę Legii. Rzadko kto z nich ma jakąkolwiek dietę, czy mega zdrowy harmonogram dnia. Najwyżej krócej dzisiaj pograją na playstation i odeśpią zaległą godzinkę, czy dwie.
Mój kupon na dziś z ekstraklasy:
Lech Poznań vs Lechia Gdańsk - over 2 ⛔
Jagielonia Białystok vs Legia Warszawa - goście over 0.5 ⛔

Kurs: 1.65 unibet
⛔ No to Legia dostała prezent.​
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Jaga w tym meczu wyraźnie niedoceniana przez buków. A przecież w ost. meczach pokazywała że potrafi grać u siebie a miejsce w czubie tabeli to nie przypadek. Po wpadce z Lechią w klubie pełna mobilizacja. Miasto przyozdobione. Gram w stronę Jagi, bo myślę że mecz będzie wyrównany a atut swojego boiska zrobi swoje. Jaga do przodu! ????
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Co to ma do rzeczy? Nie sądzę, żeby to w jakikolwiek sposób wpłynęło na dzisiejszą formę Legii. Rzadko kto z nich ma jakąkolwiek dietę, czy mega zdrowy harmonogram dnia. Najwyżej krócej dzisiaj pograją na playstation i odeśpią zaległą godzinkę, czy dwie.
Chyba żartujesz chłopie.Masz pojęcie o dniu meczowym klubów z ekstraklasy jak Biedroń o seksie z kobietą. Zdaje sobie sprawę, że to forum coraz bardziej zalegają dzieciaki grający za zapałki do tego piszące takie głupoty.
Dla Twojej informacji, na pewno podziała to mobilizująco na Legionistów, ale Ty tego nie bierzesz pod uwagę. Nie dziwie się, po co miałbym przesiadywać od porannych godzin na innych forach, stronach klubowych, interesować się całą otoczką meczu itd kiedy grywałbym za 2 zł.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Lech - Lechia over 4,5 żółtych kartek @1,80 / 9/10 fortuna ✅

Dla mnie świetny pick na ten mecz. Przegrany praktycznie odpada z walki o mistrzostwo. Mecz poprowadzi Tomasz Musiał, który ma średnią 3,77 żółtych kartek na mecz, jednak bywały pojedynki, w których nie pozwalał na dużo (Lechia - Korona - 6 żk, Legia - Zagłębie 9 żk, Korona - Legia 7 żk, Piast - Korona 8 żk).
W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padło 11! żółtych kartek i 2 czerwone, na boisku mocno iskrzyło, poza zresztą też (pamiętny wjazd Milinkovicia-Savicia). Z pewnością oba teamy pamiętają tamten mecz, a stawka tego pojedynku będzie jeszcze większa, zatem spodziewam się ostrej walki, bez odkładania nogi.
Lech - Lechia over 3,5 @3 5/10 fortuna ⛔

Do składu lechitów wraca Jevtic, co prawda prawdopodobnie nie zagra od pierwszej minuty, jednak ma pojawić się na boisku, a wiadomo jakim ważnym ogniwem jest on w drużynie Bjelicy. Czuję, że to może być otwarty pojedynek, szybko strzelona bramka otwarłaby worek z bramkami. Lechia stwarza sobie sporo okazji, czasami brakuje wykończenia, a &quot;Kolejorz&quot; w defensywie popełnia błędy. Remis nikogo nie urządza, over 3,5 do zrobienia.
 
F 19

fael

Użytkownik
Chyba żartujesz chłopie.Masz pojęcie o dniu meczowym klubów z ekstraklasy jak Biedroń o seksie z kobietą. Zdaje sobie sprawę, że to forum coraz bardziej zalegają dzieciaki grający za zapałki do tego piszące takie głupoty.
Dla Twojej informacji, na pewno podziała to mobilizująco na Legionistów, ale Ty tego nie bierzesz pod uwagę. Nie dziwie się, po co miałbym przesiadywać od porannych godzin na innych forach, stronach klubowych, interesować się całą otoczką meczu itd kiedy grywałbym za 2 zł.
Zinterpretowałem to tak, że Legia będzie zdekoncentrowana przez to, że się nie wyspała. Nie musisz się od razu rzucać, jak typowy Janusz. Powodzenia
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Co do petard, mogą zadziałać w dwojaki sposób:
-dodatkowa motywacja dla Legionistów (trzeba pokazać zaściankowym kibicom, kto panuje)
-niewyspani mogą popełniać więcej błędów
Na tym poziomie takie detale mają znaczenie, jednak nadal kierowałbym się ku Legii. Doświadczenie z LM (gra co 3 dni, gra pod dużą presją), świetnie wyniki wyjazdowe (seria bodajże 11 zwycięstw na wyjeździe), wielka motywacja, żeby zagrać znowu w LM sprawią, że Legia może ten mecz znowu wygrać w podobnym stylu jak ostatnio (1:4)
 
Z 616,1K
jagiellonia - Legia
typ 2
kurs1,95 ⛔
Forbet
Moim zdaniem jest to decydujący pojedynek o wywalczenie mistrzostwa kraju.Jagiellonia która doznała kompromitującej porażki 4-0 w wyjazdowym meczu z Lechią może się już niepozbierać.Jak na możliwości czysto piłkarskie to tak ich dużym sukcesem jest miejsce w czołówce ligi.Legia wiadomo to nasza eksportowa drużyna która zdecydowanie ma najsilniejszy skład w naszej lidze.Po zwycięstwie 2-0 w poprzedniej kolejce z Lechem na własnym stadionie kroczą pewnie po kolejny tytuł.Każde inne rostrzygnieęcie niż wyjazdowe zwycięstwo Legi będzie olbrzymią niespodzianką.A na koniec można powiedzieć że ich kolejny tytul sprawi przynajmniej że nieskompromitują się w europejskich pucharach.Niestety taka prwada że jest Legia a w tyle pozostałe drużyny.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Jagiellonia - Legia
Typ:
obie strzelą i over 2,5gola w meczu ⛔
Kurs:
2,20 ⛔
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz kolejki w naszej rodzimej Ekstraklasie, rozpędzona Legia przyjeżdża do niedawnego lidera, czyli Jagiellonii. Trochę mnie dziwi fakt tak mocnego faworyzowania zespołu z Warszawy, fakt, że ostatnio mają imponującą serię 10 zwycięstw na wyjazdach, ostatni raz przegrali w delegacji 14 pazdziernika w Szczecinie, dodatkowo w tych wygranych meczach tylko raz nie zdobyli minimum 2 goli, natomiast jeśli chodzi o Jagiellonię to w tym sezonie na ostatnie 15 meczy u siebie w 12 strzelili minimum jednego gola i dzisiaj myślę, że na conajmniej to jedno trafienie ich stać, Probierz nie odpuści raczej tego meczu, ma być komplet publiczności, a wiadomo, że dobry doping to mega wsparcie i 12 zawodnik, Legia też na pewno coś strzeli, może nawet wygra, ale nie będzie to na pewno spacerek, po cichu liczę nawet na urwanie punktów Legii i może remis. W ostatnich dwóch sezonach w Białymstoku Legia grała dwa razy raz był remis 1:1, raz wygrała Legia 4:1, ale w obydwu meczach obie drużyny strzeliły po golu, dzisiaj remis raczej nikogo nie satysfakcjonuje, więc może prawem serii czas na zwycięstwo Jagiellonii, najlepiej 2:1, wtedy pokryje mój typ. Powodzenia.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lech Poznań vs Lechia Gdańsk - 6 żółtych kartek
Ż. Kartki Over 5.5 @ 1.90 ✅
Ż. Kartki Over 6.5 @ 2.90 ⛔
forBET

Mając w pamięci ostatnie spotkanie w Poznaniu idę w kartki, dzisiejszy mecz jest jeszcze ważniejszy niż ten ostatni, a Sławek nie zapomniał co się wydarzyło i dzisiaj kultury Kędziory pewnie będzie chciał nauczyć ;).
Kto wygra zachowa szanse na MP, przegrany może się obejść smakiem. Dlatego szybko strzelony gol przez jedną lub drugą opcję sprawi, że mecz się otworzy i zaostrzy, dodatkowo Kędziora i koledzy zadbają o to, żeby takiego Peszkę prowokować już od 1 minuty, bo a może znowu się zagrzeje i wpadnie jakaś czerwona kartka. Oczywiście tego nikomu nie życzę, ale widzę tutaj całkiem fajne kursy i warto wejść.
Nie zagra Wojtkowiak i Jevtic.
Sędziuje Musiał, który też potrafi pokazać sporo kartek, średnia ponad 4, ale jak trzeba potrafi pokazać i 8.
http://int.soccerway.com/referees/tomasz-musial/89320/matches/

Edit: No i na koniec się zagotowało. Musiał w pierwszej połowie powinien pokazać jeszcze minimum dwie kartki, a szkoda, no ale przynajmniej w połowie się zwróciło ;).
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lech - Lechia
Lech strzeli powyżej 1,5 gola @1,87
Fortuna ⛔
Robak strzeli @2,00 Fortuna ⛔
Obie ekipy w odmiennych nastrojach po ostatniej kolejce, Lechia wygrała u siebie z Jagiellonią i wróciła do walki o mistrza, a lech nie wykorzystał szansy na objęcie prowadzenia w tabeli i przegrał w Warszawie z Legią 0:2. Uważam jednak, że dzisaj to jednak Lech zdominuje ten mecz i wygra, raz, że Poznaniacy u siebie są mocni, na ostatnie 15 meczy u siebie 11 zwycięstw,3 remisy i tylko 1 porażka, zaś Lechia na wyjazdach gra słabo na ostatnich 15 ligowych delegacji 5 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek, dodatkowo w Poznaniu nie wygrała od...55 lat, więc widać, że stadion przy Bułgarskiej im po prostu nie leży. Na ten mecz wybrałem dwa typy, jeden, że Lech strzeli minimum 2 gole, a drugi, że gola zdobędzie najlepszy strzelec Lecha Robak, którego tydzień temu trener posadził na ławce, Lech jak wiemy tamto spotkanie przegrał, myślę, że Robak będzie chciał udowodnić, że to był bład i należy mu się miejsce w podstawowej jedenastce, stawiam na zwycięstwo gospodarzy 2:0, może 2:1.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech - Lechia
W dzisiejszym meczu ponownie spróbuję typu na ilość fauli. Przegrany wyklucza się z walki o tytuł mistrzowski definitywnie. Emocji dzisiaj nie powinno zabraknąć. Zapewne wszyscy pamiętają jak skończył się poprzedni mecz tych drużyn w Poznaniu. Na dwa rozegrane w tym sezonie spotkania piłkarze popełnili po równo 36 przewinień w każdym także myślę, że dzisiejszą linię są w stanie spokojnie pokryć.
Typ: powyżej 30,5 fauli ✅ 17 - 21
Kurs: 1,8
Totolotek
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Lech - Lechia 2 @4 / 3/10 ⛔

Widzę w tym typie value. Lechia pokazała z Jagiellonią, że stać ją na wielki mecz. Lech mnie do końca nie przekonuje, pomijając wpadkę z Arką, nawet w wygranym meczu z Pogonią, &quot;Portowcy&quot; mieli swoje okazję.
Krasic, Slavchev, Wolski, Peszko, z przodu potencjał lechistów jest ogromny. Jevtic pewnie pojawi się na boisku, jednak jest po kontuzji i minie trochę czasu zanim będzie w optymalnej dyspozycji. Lech jest do pokonania.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jagiellonia vs Legia Warszawa - 7 żółtych kartek i 1 czerwona.
Over 5.5 żółtych kartek @ 1.95 ✅
Over 6.5 żółtych kartek @ 2.90 ✅
forBET

idziemy znowu w kierunku kartek, chociaż w spotkaniu Lecha z Lechią się nie uda, bo Musiał puszczą grę o tyle Jaga chcąc walczyć o mistrza musi dzisiaj wygrać i grać od początku ofensywnie, w dwóch zespołach jest kilku graczy , których stać na twardą grę, pewnie kilka jakieś spięcia zobaczymy, a Probierze dopełni całości. Jak to piszecie po nieprzespanej nocy niektórzy mogą mieć wolniejsze myślenie ;), ale aż tak moim zdaniem to nie wpłynie.
Sędzią spotkania jest: Bartosz Frankowski, który kartkuje aż miło.
http://pl.soccerway.com/referees/bartosz-frankowski/138988/
takze no kolejna próba na kartki dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Popieram kolegę z góry i pójdę dalej. W Milenium możemy łączyć gole, kartki i rożne. Kiedyś już wrzucałem taki typ i go powtórzę. Dziś powinno być kilka goli, bo Legia przy podziale punktów w Poznaniu ma szansę praktycznie zapewnić sobie mistrza. I bardzo dobrze, bo jeśli któraś z ekip grających dziś o 15.30 zdobyłaby mistrza, to byłaby to tragedia dla polskiej piłki. Ostatni sezon, gdzie mamy szansę na awans w starym systemie i takie śmieszne klubiki jak Lech i Lechia zapewne poleciałyby już w 3 rundzie, chyba, że w 2 trafiliby na Irlandczyków.
Walki w dzisiejszym meczu nie zabraknie, powinno być sporo akcji, tym samym rożne i gole. Sędzia Frankowski, jak wspomniał kolega, gwarantuje kartki. dlatego zagram wszystko łącznie. Sądzę, że w Białymstoku zobaczymy trochę ambicji w przeciwieństwie do tej żałosnej padliny z Poznania.
Jaga - Legia o 2,5 + o 8,5 rr + o 4,5 żk 4.01 Milenium ⛔
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jagiellonia - Legia over 4,5 żółtych kartek @1,80 ✅
Linia w fortunie niższa niż w forbet, a kurs bardzo podobny. Stawka meczu wysoka, walka o mistrzostwo, jak pokazał mecz Lecha z Lechią, wystarczy parę minut i kartki lecą. Bartosz Frankowski kartkuje, linia niezbyt wysoka.
Legia -1,5 @3,45 ⛔

Potencjał ogromny, ostatnio forma wysoka, widać, że nie ma już miejsca na kalkulację, trzeba grać i wygrywać. Jagiellonia po wpadce z Lechią może stracić pewność. Legia zapewne będzie miała kilka świetnych okazji, jeśli tylko skuteczność będzie na optymalnym poziomie, handicap do gry.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Termalica - Korona 0:2
Typy: ✅
Korona @ 2.85
Korona DNB @ 1.98 ✅
buk: unibet

Gracze Termalicy jak i wszyscy fani tego klubu powinni się cieszyć, że przed podziałem punktów udało im się wejść do grupy mistrzowskiej. Bruk-Bet jest zdecydowanie najsłabszą drużyną w całej stawce. W czterech pierwszych spotkaniach rundy finałowej Słoniki zdobyły ledwie jeden punkt i straciły aż 12 bramek wiele wskazuje na to, że w tym spotkaniu nie poprawią znacznie swojego bilansu.. W zdecydowanie lepszej dyspozycji są podopieczni Macieja Bartoszka, którzy w czterech dotychczasowych spotkaniach grupy mistrzowskiej zdobyli pięć punktów. Kielczanie dość pechowo przegrali z Lechem ale później urwali punkt walczącym o mistrzostwo Lechii i Jagiellonii. Od początku rundy finałowej Korona gra na bardzo dobrym poziomie, lecz jedynym problemem tej drużyny jest słaba dyspozycja na wyjazdach, dlatego stąd taki kurs na ekipę gości. Podopieczni Bartoszka chcą udowodnić, że są lepszym zespołem oraz że poprzednia przegrana z Niecieczą była tylko wypadkiem przy pracy. Na dzień dzisiejszy to goście są w dużo lepszej dyspozycji dlatego też idę w ich kierunku.
Na koniec odnośnie absencji w ekipie gości. Dziś kolegom z Kielc nie będzie mógł pomóc Jakub Żubrowski, który z Wisłą dostał czwartą żółtą kartkę w sezonie. Na kontuzje wciąż narzekają Djibril Diaw oraz Ilijan Micanski. Ostatnie spotkanie z Wisłą mocno odczuli też Rafał Grzelak, Ken Kallaste i Serhii Pylypchuk, dlatego ich występy stoją pod znakiem zapytania. Podobnie zresztą jak Miguela Palanki, który zmaga się z urazem od meczu z Lechią. Lecz nie zapominajmy, że w składzie Korony są Kiełb, Bartosz Rymaniak czy też Radosław Dejmek, którzy będą mieli za zadanie poprowadzić dziś Koronę do zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom