>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35. kolejka LOTTO Ekstraklasy (19.05-22.05.2017)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet Termalica - Korona Kielce
Typ: obie strzelą ⛔
Kurs: 1,70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Na dzisiaj wybrałem ostatni mecz naszej ekstraklasy, pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to wygrana Korony jak postawił kolega wyżej, ale w zespole z Kielc nie będzie grało kilku podstawowych zawodników, kontuzjowani są Diawa, Micanski i Planka, po ostatnim meczu na urazy narzekają Pillipczuk, Grzelak i Kallaste, a za kartki pauzuje Żubrowski. W Termalice nie zagrają Gergel, Smuczyński i Wróbel. Jeżeli chodzi o H2H to Słoniki nie wygrały jeszcze ze Scyzorykami u siebie, jeden remis i dwie porażki, za to na dwa mecze na poziomie ekstraklasy w Kielcach...wygrali przyjezdni. Termalice w tym sezonie zostały u siebie jeszcze dwa mecze, dzisiejszy i za tydzień z Jagiellonią, więc teoretycznie punktów muszą poszukać dziś. Uważam, że będą się chcieli pokazać przed własną publicznością, powalczą o korzystny wynik i mam nadzieję, że coś strzelą, Korona mimo wielu braków kadrowych też tanio skóry nie sprzeda, bo ciągle walczy o 5 miejsce na koniec sezonu, więc na bramkę z ich strony również liczę, stąd typ na obie strzelą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom