>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35 kolejka Primera Division 1-2 maja 2010r.

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP




Zbliżająca się 35 kolejka Primera Division będzie niosła za sobą również wielkie emocje jak podczas wcześniejszej kolejki. Dwa mecze szczególnie wpadają w oko. CF Villarreal zmierzy się na El Madrigal z drużyną podopiecznych Guardioli , Barceloną a dzień później Sevilla przyjmie na własnym stadionie drużynę z Madrytu, Atletico. Pozostałe mecze również będą obfitowały w emocje ale na pewno nie tak duże jak w tych meczach. Te dwa mecze zapowiadają się o tyle ciekawie, iż Villarreal musi dzielnie bronić 6 pozycji, która predysponuje ich do grania w europejskich pucharach, a niezwykle zaciekle goni ich drużyna Getafe. Jednak potyczka z Barceloną będzie nie lada wzywaniem.
Mecz Sevilli bardziej mimo wszystko ze wskazaniem na drużynę gospodarzy. Obie drużyny ostatnio w bardzo chwiejnej formie, także przebłysk geniuszu któregoś z zawodników może zadecydować o wyniku tego meczu. Niewykluczone też, iż Villarreal zatrzymując Barcelonę jest w stanie pomóc drużynie podopiecznych Manuela Pellegriniego ale będzie to bardzo trudne zadanie.
Co do jednego nie możemy mieć wątpliwości. Wszystkie mecze będą emocjonujące i mam nadzieję, pełne bramek i nerwów do samego końca.
Zapraszam do oglądania meczów i śledzenia na bieżąco wyników w Primera Division.

Ciekawostka - Martin Caceres (piłkarz Barcelony) prawdopodobnie przedłuży swój pobyt w Juventusie Turyn.
http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=170021


-- Zapraszam do dyskusji i pisania analiz --
 
F 0

fabisz

Użytkownik
3 mecze na które można zaryzykować z dużym zyskiem to w mojej opinii:

valladolid- getafe 2
getafe przyzwoicie radzi sobie na wyjazdach i jest dróżyną po prostu lepszą

deportivo- real saragossa x
w ostatnich 4 meczach te zespoły po 2 razy remisowały, w poprzedniej rundzie mecz ich mecz zakończony remisem 0:0, a depor to jeden z najmniej bramkostrzelnych zespołów w lidze

villareal- barcelona
nie wydaje mi sie, że barca może tu zaliczyć potknięcie, a kurs jak na mecz barcelony bardzo przyzwoity
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
VS

1.05.2010r. - godz. 22:00

Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie i wg mnie bardzo obfitujące w bramki. Osobiście przyznam , że Villarreal jest drużyną, której kibicuję w Primera Division. Postaram się jednak spojrzeć na ten mecz bardziej obiektywniej. Jak wszyscy wiemy Barcelona odpadła z walki o najwyższe trofeum Champions League i teraz pozostaje im walka o zwycięstwo w Primera Division. Wszyscy teraz pewnie zakładają, że Barcelona rozjedzie Żółtą Łódź Podwodną po tym co się stało wczoraj na Camp Nou. Myślę, że Villarreal wyszło z kryzysu , który bardzo komplikował całej drużynie szansę na grę w następnym sezonie w europejskich pucharach. Nie mniej, utrzymują 6 pozycję , która jest przepustką do gry w LE. Na El Madrigal to piłkarze Villrrealu trzymają fason i godnie reprezentują barwy klubowe mając obecnie nie najgorszą formę na swoim stadionie 12-3-2. Ponadto strzelają bardzo dużo bramek. Dużą zaletą tej drużyny jest to , iż bramki strzela tam bardzo dużo zawodników , którzy niekoniecznie występują na pozycji napastnika jak Nilmar, Rossi, Llorente . Ostatnio nawet Godin świetnie się prezentuje. We wszystkim pomagają im również tacy zawodnicy jak Cazorla , Ibagaza, Javi Venta, Senna. Na własnym stadionie potrafią walczyć i nie poddają się zaraz po straconej bramce jak co poniektóre drużyny. Trener Garrido podkreślił , że nie ulegną Barcelonie i będą walczyć o każdy centymetr boiska. Wszyscy liczą na fenomenalne spotkanie.
Drużyny gości nie ma co opisywać. Wszyscy doskonale znają ich sytuację. Pozostało im tylko wygranie 4 ostatnich meczów . Bardzo byłoby ciekawie gdyby był to wyrównany mecz, pełny zwrotów akcji , nerwów do samego końca i emocji nie z tej ziemi , gdyż obie drużyny o coś walczą. Barcelona o ostatnią deskę ratunku jakim jest zdobycie mistrzostwa w La Liga a Villarreal o utrzymanie 6 pozycji bądź nawet walka o 4 miejsce co jest teoretycznie możliwe i po to aby udowodnić sobie , że są drużyną posiadającą ogromny potencjał a korzystny rezultat z Barceloną jest jak najbardziej w ich zasięgu.
Pamiętajmy , że to Villarreal ostatnio w styczniu na Camp Nou zanotowało remis 1:1
a jeszcze wcześniej w maju ubiegłego roku 3:3 a w marcu 2008 wygrali 1:2.
Teraz grają u siebie i myślę, że mimo wszystko będzie im łatwiej.
Trzeba przyznać, że mają patent na Barcelonę ale tym razem Barcelona gra o o wiele większą stawkę także będzie to wielki mecz.

Mecz wg mnie to zdecydowany hit 35 kolejki nawet większy niż potyczka Sevilli z Atletico. Polecam każdemu poświecić 2 godz. i oglądnąć ten mecz bo zapowiada się naprawdę fenomenalnie.

Pomocnik Villarrealu Santi Cazorla odniósł się do wczorajszego meczu Interu z Barceloną twierdząc, że mają inną filozofię gry niż Inter i preferują ofensywny styl gry , który cieszy oczy. Dodał również, że morale drużyny z meczu na mecz wzrastają i czują się naprawdę świetnie i pewni oraz głodni zwycięstwa z drużynami z wyższej półki.
Zatem spotkanie będzie naprawdę bardzo ciekawe:

http://www.villarrealcf.es/principal_n.php?nombreModulo=noticiasDetalle&amp;amp;idnoticia=9942&amp;amp;idseccion=7&amp;amp;idmenu=90&amp;amp;idsubmenu=125


Edit: Dodatkowo artykuł z dnia dzisiejszego , dotyczący pojedynku Villarrealu z Barcą.
Polecam przeczytać w jakich nastrojach przed meczem są obie drużyny ????


http://pl.soccerway.com/news/2010/May/01/villarreal-a-stern-test-for-downhearted-barca/

Moje typy:

Obie strzelą -- @ 1.66 ✅
Over 3,5 --- @ 2.85 ✅



Photo Styczeń 2010 (Camp Nou)
To zdjęcie lepsze.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mecz wg mnie to zdecydowany hit 35 kolejki nawet większy niż potyczka Sevilli z Atletico. Polecam każdemu poświecić 2 godz. i oglądnąć ten mecz bo zapowiada się naprawdę fenomenalnie.
W pełni popieram ;)
Mecz Sevilla - Atletico będzie wielkim hitem, ale podczas finału Pucharu Króla. W Primera Division Atletico już nie gra o nic więc tacy gracze jak Camacho, Salvio czy Ibra mogą dostać swoją szansę. Sevilla jest zdeterminowana do zdobycia trzech punktów i wiele na to wskazuje, że ten mecz wygra. Aczkolwiek chciałbym aby zwycięskie było Atletico ;P
Co do spotkania na El Madrigal... Villarreal na fali, pnie się w górę tabeli i gdzieś tam pojawiły się przebąkiwania o 4 miejscu na koniec sezonu. Aby ten cel osiągnąć przydałoby się solidnie zapunktować z Barceloną tzn. wygrać. Moim zdaniem nie jest to zadanie niewykonalne. Gospodarze jak najbardziej mogą to uczynić.
Kurs na Barcelonę z wiadomych przyczyn zaniżony, moim skromnym zdaniem jednak aż nadto zaniżony. Goście faworytem i zapewne zagrają dobry mecz, ale Villarreal zapewne będzie stanowiło trudną przeszkodę i ja raczej nie zaryzykuję typu na gości.
 
demontyper 0

demontyper

Użytkownik
Primera Division
O Godzinie 18-00 Czasu Polskiego rozpocznie się pojedynek pomiędzy drużyną Real Valladolid - CF Getafe.
Obie drużyny walczą w tym meczu o inny cel -mianowicie Gospodarze znajdują się w strefie spadkowej na 18 miejscu w lidze ,do końca rozgrywek pozostaje 4 kolejki i jeśli chcą pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej muszą zdobywać punkty ponieważ do bezpiecznego 17 miejsca ,które zajmuje Malaga tracą 2pkt. Drużyna Valladolid-u przekonała juz swoich kibiców ,iż potrafi walczyć i zdobywać punkty w potrzebie . W ostatniej kolejce pokonali na wyjezdzie niezły ostatnio Gijon 2-0. Nie bez echa przeszła także niedawna wygrana nad znajdującą się w chwilowym kryzysie Sevillą 2-1 na swoim terenie . Reasumując w ostatnich 4 kolejkach zdobyli 8pkt. co jest bardzo przyzwoitym osiągnięciem jak na drużynę zajmującą taką lokatę. Zupełnie inny Natomiast cel w Lidze ma drużyna Gości Getafe CF zajmująca 7 lokatę w lidze . Cel patrząc w tabele ligową jest widoczny jak na tacy - Europejskie Puchary to o nie walczą goście ,którym z tą sama liczbą 50pkt . depcze po piętach Athletic Bilbao . Na razie puchary są w ich zasięgu ale punkty są potrzebne ponieważ konkurencja nie śpi -a dodając ,że przy odrobinie szczęścia i dobrej gry odrabiając 6pkt. do 4 w tabeli Mallorci -mogą osiągnąć nawet Ligę Mistrzów . Także cele są i dobra gra w ostatnim czasie także , ponieważ jeśli spojrzymy na ostatnie dokonania tej drużyny to na pewno na uwagę zasługują niedawne wygrane z Sevillą 4-3 , Villarealem 3-0 czy Deportivo 3-1, nie mniejszym sukcesem jest także dorobek 13pkt w 6 ostatnich kolejkach. Zauważalna dla oka jest dobra metamorfoza w tej drużynie a mecze tego team-u w ostatnim czasie ogląda się z przyjemnością . Dlatego myślę ,że z powodzeniem można stawiać typ na Getafe z Handicapem +1 ,gdyż uważam ,że nie przegrają tego spotkania . Życzę trafnych Typów
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie:Villareal - Barcelona 1/2
Typ:2
Kurs:2.10
Buk: unibet
Analiza:
Czytając fora fanów Primera Division mam wrażenie, że każdy jest w 100% przekonany, że barca się posypała i, że z Villareal będzie na bank remis. Jak dla mnie sytuacja jest kompletnie odwrotna. Barca po wygranym!!(mimo odpadnięcia) meczu z Interem będzie chciała całemu światu udowodnić, że te odpadnięcie nie było słuszne. Poza tym w Villareal nie pracuje Jose Mourinho a tylko on chyba umie wyłączyć z gry Lionela Messiego. Przypomnijmy: 7meczów przeciw Barsie w zespołach prowadzonych przez Portugalczyka to 0 bramek Messiego. Przeciw innym zespołom ten filigranowy zawodnik strzela jak na zawołanie. Barca po przegraniu Champions Leuge będzie podwójnie zmotywowana do zwycięstwa nie tylko w tym meczu, ale także będzie coś chciała udowodnić &#39;królewskim&#39;. Poniżej skład z primeradivision.pl. Ja jednak myślę, że Barca meczu nie odpuści i wyjdzie skład znacznie mocniejszy.
Villarreal: D. Lopez - Musacchio, Godin, Capdevila, Venta, Cani, Ibagaza, Bruno, Nilmar, Llorente, Rossi
Barcelona: Valdes - Pique, Marquez, Puyol, Maxwell, Xavi, Yaya Toure, Jeffren, Messi, Bojan, Pedro
 
xfilipx180 13,5K

xfilipx180

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt – Osasuna Pampeluna
Typ: Team 1 - wygra do zera? - TAK
Kurs: 1.70
Bukmacher: bwin
Analiza:
Real Madryt czekajacy na potkniecie Barcelony i objecie fotelu lidera, zagra w niedziele z Osasuna. Real na wlasnym stadionie przegral tylko z Barcelona, reszta to same wygrane, bilans: 16-0-1, jest super.
Real z pewnością zagra bardzo ofensywnie, tak jak to robił w tym sezonie na własnym boisku z drużynami dolnej części tabeli. O Realu nie ma co duzo pisac, na wlasnym stadionie radzi sobie super, i takie druzyny jak Osasuna musza liczyc na cud aby wyniesc punkty z ich stadionu.
Natomiast Osasuna 6 osatatnich wyjazdowych potyczek przegrala, jak widac bardzo slabo. Spogladajac na terminarz, zobaczylem ze w ostatnich 5 wyjazdowych meczach, w 4 nie strzelila ani jednego gola. Sądzac po takim zespole jak Real Madryt, ktory nie pozwoli sobie strzelic bramki, goscie beda musieli liczyc na cud. Bilans gosci na wyjezdzie: 4-2-11.
Na dodatek trener Osasuny da odpoczac: Camunasowi, Pandianiemu i Punalowi. Sadzac po ostatniej grze Osasuny na wyjazdach, oraz gre Realu na wlasnym stadionie, sadze ze Real zniszczy rywali, nie wpuszczajac przy tym zadnej bramki.
 
demontyper 0

demontyper

Użytkownik
Primera Division
Spotkanie : Athletic Bilbao -RCD Mallorca

Analiza :

Spotkanie Drużyny walczącej o Ligę Mistrzów (Mallorca) z ekipą z Bilbao ,która również nie gra o pietruszkę gdyż Liga Europejska jest dalej w ich zasięgu . Zaczynając Analizę od gości można wysunąć wniosek ,że potrafią wygrać z najlepszymi czego dowodem jest wygrana z Valencią 3-2 ale także co gorsze gubią punkty z przeciętniakami tak jak z Almeria 1-1 czy z Saragossą 1-1. Drużyna może bez wielkich gwiazd ale zgrana i nadrabiająca grą drużynową . Natomiast jeśli chodzi o gospodarzy Athletic Bilbao to można powiedzieć ,iż grają bardzo nierówno ostatnie dwa remisy po 0-0 z Saragossą i Osasuną to dowód na to ,że mają nie tylko dobre mecze ale także i słabe . Drużyna swojego boiska ponieważ większość punktów zdobywają u siebie . Mają duże szanse na LE straty punktowe do miejsc uprawniających grę w tym pucharze nie są duże -Maja nawet małą szansę na LM . Myślę ,że to będzie mecz walki a wynik zbliżony do remisu z lekkim wskazaniem na Mallorcę gdyż wydaje się ,iż ta drużyna jest obecnie w wyższej formie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

REAL MADRYT- OSASUNA PAMPELUNA
Typ : Real -1 @ 1,44 Bet365 ⛔3:2
Nie lubię stawiac na Królewskich, ale tym razem zrobie wyjątek i im zaufam dokładając typ z handi do tego kuponu. Wiadomo że wczoraj Barca wygrała 4:1 na El Madrigal. Dzisiaj na Bernabeu więc nie wyobrażają sobie wpadki. Szczerze mówiąc to ja takowej się również nie spodziewam raczej bo Osasuna spisuje się tragicznie na wyjazdach w ostatnim czasie, a także w przeciągu całego sezonu. Świadczy o tym bilans 4-2-11. Ostatnio jednak grali z całą czołówką Primera Division oczawszy od Barcelony, przez Atletico, Seville, Valencie aż do Mallorci. Teraz mecz na Bernabeu również nie zapowiada się łatwo. Braków w zespole Osasuny w tym meczu akurat nie będzie.
Real kiedy przychodzi im się mierzyc ze średniakami to jeszcze jakoś sobie radzi i wygrywa z dużą przewagą, to własnie w takich meczach błyszczy C.Ronaldo. Dzisiejsze spotkanie właśnie do takich nalezy. Sądze że Real bedzie dominował przez cały mecz , Osasuna skupi się na obronie, ale kiedy wkońcu pęknie to Real zdobędzie kolejne bramki. Pellegrini nie będzie miał dzisiaj do dyspozycji Raula, L.Diarry, van der Vaarta, oraz niedostępnych dłuższy czas Pepe i Drenthe.
Królewscy mogą już liczyc na Kake i to on dał im wygraną w ostatniej kolejce, może nie jest on jeszcze gotowy na 90min, ale pewnie go zobaczymy i tak w jakims przedziale czasowym. Oto jaki skład może desygnowac na ten mecz Pellegrini.
--------------Cassillas--------------
Arbeloa----Albiol----Ramos----Marcelo
----------Gago----Xabi Alonso------
Ronaldo--------Guti-----Kaka--------
------------Higuain------------------
Pomimo iż życze tytułu Mistrza zespołowi Barcelony to uważam że dzisiaj Real jeszcze nie straci dystansu do FCB. Stanie się to w następnej kolejce kiedy to Królewscy zagrają z Mallorcą na wyjeździe;)
----------------------------------
Ok mogę zrozumiec to że Atletico grało w czwartek na Anfiled i dzisiaj moga odczuwac skutki tamtej potyczki, ale czy @1,36 na chimeryczną Seville to nie przesada? Może tylko mi się tak wydaje, ale kilku zawodników z podstawowego składu Quique Sanchez Flores na pewno pośle do gry. Wg hiszpańskich dzienników szanse gry mają dostac Aguero, Tiago, Reyes, Jurado i paru jeszcze. W awizowanych składach nie ma od początku Folana, Simao czy Raula Garcii. Rozumiem że Atletico w lidze cieniuje, ale na gola na Sanchez Pizjuan ich stac chyba. Może więc warto spróbowac opcji obie strzelą @ 1,75 ✅3:1​
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
- VS -
02. 05. 2010r. - godz. 21:00
Ja dzisiaj trochę odbiegnę od meczów Sevilli i Realu.
Dzisiejszy mecz na San Mames zapowiada się o tyle ciekawie, że obie drużyny aspirują do tego aby grac przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Bilbao może po dzisiejszej ewentualnej wygranej wskoczyć na 6 pozycję i zepchnąć drużynę Villarrealu , która przegrała wczoraj z Barceloną na własnym stadionie. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa gdyż, ewentualna wygrana Sevilli nad Atletico i porażka Mallorci sprawi, że podopieczni Gregorio Manzano spadną z 4 miejsca , które predysponuje ich do gry w LM.​
Także, dzisiejsze mecze naprawdę mogą ale nie muszą zadecydować o tym co będzie się działo dalej.
Drużyna gospodarzy jest u siebie naprawdę bardzo mocna i strzela mnóstwo bramek. Dziwi fakt, iż w drużynie Basków dzieją się ostatnio dziwne rzeczy o czym świadczą 2 ostatnie bezbramkowe remisy. Ostatnia ich wygrana to wygrana u siebie z Almerią 11 kwietnia , 4:1 . Oczywiście jak wszyscy wiemy najskuteczniejszym napastnikiem w drużynie gospodarzy jest niewątpliwie Fernando Llorente. Dzisiaj się okaże , czy to on pozbawi drużynę gości złudzeń o grze w LM.
Drużyna gości ostatnio miała lekkie zachwianie gdyż grając w przewadze na własnym stadionie zremisowali rzutem na taśmę 1:1. Nie mniej drużyna gości na pewno nie będzie chciała odebrać sobie jakże świetnej pozycji w lidze, która tak wiele im może dać. Drużyna gości nie posiada jednego strzelca , który by często trafiał do bramki. Ostatnio dość często zdarza się , że nawet Ruben , który jest obrońcą trafia do siatki rywali. Oczywiście jeśli trzeba tacy zawodnicy jak Webo czy Aduriz zawsze staną na wysokości zadania i pomogą drużynie bo po to są przecież wysuniętymi napastnikami.
Myślę, że dzisiaj będziemy świadkami mimo wszystko wyrównanego widowiska. Jednak nie podejmę się typowania 1X2 gdyż jest to zbyt ryzykowne. Na pewno obie drużyny zagrają na 100% a ewentualny remis bardziej pomoże gościom ale Baskowie z pewnością nie oddadzą łatwo skóry i będą walczyć o swoje i miejmy nadzieję, że nie padnie tu znów kolejny remis 0:0 po nudnym meczu.
Składy :
Bilbao : Iraizoz, Toquero, Koikili, Ustaritz, Amorebieta, Llorente, Yeste, Gabilondo, San José, Armando, Susaeta, Iraola, Gurpegi, Castillo, Javi Martínez, Iturraspe, Muniain i De Marcos.
RCD Mallorca : Lux, Mattioni, Josemi, Ruben, Mario, Varela, Webó, Julio Castro, Aouate, Keita, Nunes, Ayoze, Victor, Martí, Aduriz, Bruno Chiny, Corrales i Valero.

Moje typy:​
Llorente strzeli --- @ 2.20 ✅
Obie strzelą -- @ 1.75 ✅


 
uniqer 0

uniqer

Użytkownik
Spotkanie:
Athletic Bilbao - RCD Mallorca
1 2 ( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)

Typ: 2
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bwin
Analiza oparta głównie na podstawie ostatniej formy obu zespołów. Atletico prezentuje spadek formy, nie strzelili bramki od 3 ostatnich spotkań. Choć z drugiej strony są obecnie jednym z 3 zespołów, które prezentują pokaźną liczbę spotkań bez porażki na swoim boisku (seria 9 spotkań). Jednak uważam że nie są aż tak klasowym zespołem jak Valencia czy Barca, aby utrzymywać taką serię dalej. Dziś jest dobry moment dla Majorki, nie przegrali 5 ostatnich spotkań, kurs jest ciekawy i jeśli mecz nie skończy się remisem to myślę, że są w stanie wymęczyć 0:1. Polecam również kurs na czystą dwóję za 3.65.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
PODSUMOWANIE 35 KOLEJKI PRIMERA DIVISION

35 kolejka to przede wszystkim tak jak pisałem na początku wielkie emocje. Podsumowując wszyscy z pewnością żyli meczami Barcelony, Sevilli oraz Realu. Krótko podsumowując te najciekawsze mecze można powiedzieć, iż mecze były bardzo ciekawe , obfitujące w bramki i przede wszystkim bardzo nerwowe szczególnie w meczu Realu, który zagrał okropne spotkanie i co do tego nikt nie ma chyba najmniejszych wątpliwości. Już w 7min po fatalnym błędzie obrońcy Realu , napastnik Osasuny , Aranda wykorzystał nadarzającą się okazję i strzelił na 0:1. Wszyscy byli przekonani , że to wypadek przy pracy i zaraz Real pokaże Osasunie jak się gra. Niestety po wyrównaniu na 1:1 , Osasuna znów wykorzystała nadarzającą się okazję i widzieliśmy wynik 1:2 dla Osasuny. Potem tuż przed końcem 2 połowy Marcelo strzałem z główki zdołał wyrównać ponownie i było już 2:2.
Druga połowa to był istny koszmar wypełniony okropnymi błędami podopiecznych Pellegriniego. Osasuna nawet mogła strzelić na 2:3 mając 100% okazję 2 na 1. Niestety zawiedli. Ronaldo ustalił wynik na 3:2 w końcówce meczu w 89min również strzałem w główki. Pomimo wygranej , wszyscy związani z klubem z Madrytu nie wychodzili z meczu w dobrych nastrojach bo dobrze wiedzieli co się działo na boisku.

W meczu Villarrealu z Barceloną na El Madrigal niestety to goście dominowali. Wszyscy liczyli na mecz pełen emocji i mimo jednostronnego widowiska mogliśmy ujrzeć naprawdę ładne bramki. Gole Messiego i Bojana naprawdę robią wrażenie. Mecz jak wszyscy wiemy zakończył się 1:4 a gol dla drużyny gospodarzy zdobył nikt inny jak J. Llorente . Wszystko dzięki genialnemu Sennie i tak naprawdę dzięki temu , że sędzia nie odgwizdał rzutu wolnego wcześniej . Mecz pełen bramek, pięknej techniki i naprawdę oglądało się go bardzo przyjemnie.
Jeśli chodzi o drużynę Sevilli to piłkarze stanęli na wysokości zadania. Pokonali drużynę Atletico 3:1 Już po 1 połowie widzieliśmy wynik 3:1 ale w 2 połowie niestety nikomu nie udało się trafić do bramki. Zwycięstwo tak naprawdę drużynie Sevilli zapewniły dwa strzały Negredo i na dodatek były to rzuty karne. Dzięki temu drużyna podopiecznych Antonio Giráldez’a zbliżyła się do Mallorci. Sevilla zajmuje teraz 5 pozycję i walczy z Mallorcą o 4 miejsce, które predysponuje ich do gry w LM.

Na koniec warto dodać, że drużyna RCD Mallorca pokonała drużynę Bilbao na wyjeździe co sprawiło, że udało im się uniknąć spadku z 4 miejsca na 5 i tym samym morale drużyny bardzo wzrosły. Mallorca wygrała 1:3 po golach Castro, Nunes’a oraz Aduriza. Dla drużyny Basków gola zdobył najskuteczniejszy napastnik drużyny Fernando Llorente.

Największe emocje przed nami gdyż już za 2 dni kolejna kolejka Primera Division gdzie Mallorca zmierzy się z Realem i ten mecz zadecyduje czy dostaną upragnioną premię do gry w LM.


Gorąco zachęcam do oglądnięcia skrótów meczów :

Athletic Bilbao - Mallorca :

http://www.footytube.com/video/athletic-bilbao-mallorca-may02-41558

Sevilla - Atletico Madryt :
http://www.footytube.com/video/sevilla-atletico-madrid-may02-41497

Real Madryt - Osasuna :
http://www.footytube.com/video/real-madrid-osasuna-may02-41530


Photo z dzisiejszego meczu Sevilla - Atletico.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom