>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35 kolejka Seria A [28 - 29 kwiecień 2018]

Status
Zamknięty.
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:
Roma - Chievo
Inter - Juventus
Crotone - Sassuolo
Bologna - Milan
Fiorentina - Napoli
Torino - Lazio

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Inter vs Juventus. Juve 2.42 fortuna. 3:2 ;)
Po blamażu z Napoli czas na rewanż. Juve na wyjeździe w tym roku gra bardzo dobrze. Wygrane z Tottenhamem i Realem pokazały,ze grac potrafią. Inter cos tam lepiej pogrywa ostatnio ale dla Juve juz nie moze byc zadnej wtopy, jezeli myślą o mistrzostwie. Wg mnie wiedzą,ze dzis muszą wygrac i ograją Inter.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus powyżej 2.5 żółtych @2.25✅✅
lvbet

Inter - Juventus, najważniejsze spotkanie 35 kolejki włoskiej Seria A. Mecz, który może bardzo dużo wyjaśnić, jeli chodzi o układ w tabeli. Oba zespoły nie są niczego pewne. Inter cały czas walczy o miejsce gwarantujące grę w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Dzisiejsza porażka, przy wygranych Lazio i Romy może te szanse przekreślić.
Stara Dama, która nie zachwyca w tym sezonie, poza kilkoma spotkaniami, gdzie zagrali bardzo dobrze. Jeden punkt przewagi nad Napoli, które de facto ma łatwiejszych rywali, i Juve nie może sobie pozwolić na stratę punktów, bo to będzie teoretycznie oznaczać jedno: brak mistrzostwa.
Nie jest to zwykły mecz, obie drużyny wiedzą o co walczą i dlatego spodziewam się twardej gry o każdy centymetr boiska.
Powyższe spotkanie poprowadzi Daniele Orsato, który w tym sezonie prowadził 17 spotkań w Serie A i pokazał 62 żółte kartki.
 
ilovpl 0

ilovpl

Użytkownik
Inter - Juventus
typ:
Over 8.5 RR @1.5✅
Over 9.5 RR @1,83✅
Over 10.5 RR @2.3⛔ pomimo szalonego meczu od 77&#39; ani jednego rogu
Bardzo ważny mecz w końcówce dla układu Włoskiej tabeli,
Gospodarze po lekkim kryzysie wrócili na właściwe tory i walka o wejście do Ligi Mistrzów determinuje ich do większej koncentracji, w przeciwieństwie Juventusu, które to w ostatnich ligowych meczach zaliczyło wpadki przez co skomplikowali sobie drogę po zajęcie 1 miejsca.
uważam że w tym spotkaniu bedzie ukazana typowa włoska piłka, do pierwszego błędu obrony którejś z drużyn, co za tym idzie waga spotkania i wiadomość że juventusu nie zadowoli nawet 1 punkt bedzie odzwierciedlało się w rzutach rożnych, dla drużyny interu remis nie jest jeszcze złym wynikiem gdyż pozostała czołówka również ma cieżkie spotkania i mozliwe ze ktoś zgubi więcej niż 2 punkty,
ostatnie meczy między tymi dwoma zespolami, w Turynie zakończyły się 0:0 i 1:0 , natomiast w Mediolanie to drużyna Interu była górą, odpowiednio 2:1 i 3:1 ( puchar Włoch )
liczę na wyrównane spotkanie, ale z racji tego że ciężko mi wytypować faworyta wybieram over RR za odpowiednie stawki,
powodzenia
 
N 182

nafal

Użytkownik
ATALANTA - GENOA
ATALANTA HOME RR OSTATNIE 10 MECZY (Serie A):
11, 8,10,10,2,10,8,5,5,9
ŚREDNIA: 7,8
GENOA AWAY RR OSTATNIE 10 MECZY (Serie A):
3,1,3,8,7,1,3,3,4,3
ŚREDNIA: 3,6
ATALANTA HOME SUMA RR OSTATNIE 10 MECZY (Serie A):
15,12,17,16,7,13,15,8,12,12,
ŚREDNIA: 12,7
GENOA AWAY SUMA RR OSTATNIE 10 MECZY (Serie A):
10,6,11,10,10,9,7,11,7,5
ŚREDNIA: 8,6
NA ILE RR ATALANTA U SIEBIE POZWALA RYWALOM OSTATNIE 10 MECZY ? (Serie A)
4,4,7,6,5,3,7,3,7,3
ŚREDNIA: 4,9
NA ILE RR GENOA NA WYJEŹDZIE POZWALA GOSPODARZOM SPOTKANIA (Serie A)
7,5,8,2,3,8,4,8,3,2
ŚREDNIA: 5
_______________________________________________________________

Reasumując. Atalanta wybitnie overowa drużona i to nie podlega dyskusji. Biją te korki aż miło patrzeć. Dzisiejsi goście sami klepią ich mało ale na wiele pozwalają w tym aspekcie swoim rywalom. Spójrzmy w tabelę i czy coś można zobaczyć co może wpłynąć na aspekt chęci walki o jakiś cel ? No Atalanta - jeśli chcieliby zagrać w przyszłym sezonie w Europie (wróć - powalczyć o LE w kwalifikacjach bo bezpośredni awans praktycznie nierealny już) to trzeba odpierać ataki przede wszystkim Rossonerich którzy czają się tuż za plecami ze stratą 1 punktu. Genoa ? Spaść chyba już nie spadną, 4 kolejki do końca, przewaga bardzo bezpieczna.
A więc co grać ? Patrząc na to wszystko i wspierając się &quot;ewentualną&quot; motywacją piłkarzy oto moje 3 propozycje:
Over 9,5 rr w meczu @1,70 forBet ⛔⛔⛔ 1:7 ATALANTA ?!?!????
Atalanta handi -2,5 rr w meczu @1,65 forBet ⛔⛔⛔
Atalanta over 6,5 rr @ 1,80 Milenium. ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Spotkanie: Fiorentina-Napoli
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.00
Godz: 18;00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Chyba najciekawsze dziś spotkanie rozgrywane we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Fiorentiny na własnym stadionie podejmowała będzie Napoli. Goście oczywiście są stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, mają 4 punkty straty do lidera z Turynu, oraz realne szanse na tytuł mistrza kraju. Juventus wczoraj ze sporym szcześciem pokonał Inter Milan na wyjeździe , zostały 3 kolejki do zakończenia serie a w obecnym sezonie, goście w tym spotkaniu po prostu muszą wygrać, Fiorentina ma jeszcze szanse na awans do kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europejskiej, ale musi w tym meczu wygrać żeby nawiązać walkę z zespołem Atalanty Bergamo, która okupuje 6 pozycję, tak więc obie ekipy mają o co grać spotkanie więc zapowiada nam się niezwykle ciekawie. Postanowiłem tutaj iśc w stronę overu bramkowego, pomimo tego iż ostatnio zespoły grały raczej underowo, to ja myślę że w tym meczu będzie sporo bramek, Napoli na wyjazdach potrafiło niejednokrotnie strzelać po 2 bramki w meczach wyjazdowych , Fiornetina u siebie tez coś powinna wcisnać, stawiam na dokładny wynik 1:3 po końcowym gwizdku sędziego.
 
N 182

nafal

Użytkownik
HELLAS VERONA - SPAL 1905

HELLAS RR HOME OSTATNIE 10 MECZY (SA):
6,2,4,3,7,4,5,6,4,2
ŚREDNIA: 4,3
SPAL RR AWAY OSTATNIE 10 MECZY (SA):
4,2,3,4,1,3,7,3,3,0
ŚREDNIA: 3
HELLAS RR HOME OGÓLNA ILOŚĆ RR W MECZU (SA):
11,11,8,7,14,10,6,12,17,5
ŚREDNIA: 10,1
SPAL RR AWAY OGÓLNA ILOŚĆ RR W MECZU (SA):
12,9,12,9,11,9,12,14,9,10
ŚREDNIA: 10,7
NA ILE RR POZWALA HELLAS GOŚCIOM W MECZACH U SIEBIE ?
5,9,4,4,7,6,1,6,13,3
ŚREDNIA: 5,8
NA ILE RR POZWALA SPAL GOSPODARZOM W MECZACH U SIEBIE ?
8,7,9,5,10,6,5,11,6,10
ŚREDNIA: 7,7
___________________________________________
Mecze Verony overowe aczkolwiek sama Verona coś u siebie nie szaleje i w większym stopniu pozwala piąć się ku górze w tej statystyce swoim gościom. Jednakże mecze wyjazdowe Spal także obfitują w korki i oni w jeszcze większej mierze pozwalają nabijać je swoim rywalom. Spal w tej statystyce jeszcze słabsze i zdecydowanie dupy nie urywają.
Spotkanie w dole tabeli. Obie ekipy w strefie spadkowej. Tutaj jest walka o 3 punkty przez duże &quot;P&quot;.
Biorąc pod uwagę wagę spotkania oraz przytoczone statystyki oto moje propozycje:
over 8,5 rr w meczu @1,50 (forBet) ✅✅✅ 9
Hellas handicap +1,5 rr w meczu @1,55 (forbet) ⛔⛔⛔ 1:8
Hellas handicap -0,5 rr w 1. połowie @2,40 (forbet) - tzn. w pierwszej połowie zdobędą więcej rzutów rożnych ⛔⛔⛔ 0:1 ht
Hellas handicap +0,5 rr w 1. połowie @ 1,70 (forBet) - tzn. w pierwszej połowie będą mili minimum tyle samo rzutów rożnych co drużyna gości. ⛔⛔⛔ 0:1 ht
Ostatnie 2 bety może komuś wydać się głupie ale uważam je za VALUE w świetle powyższych statystyk.
edit: ahhh Verona Verona
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Fiorentina-Napoli 2 @1,50 1xbet 3:0 masakra ????
Kurs nie powala ale dużo wskazuje na Napoli. Drugiej takiej szansy na mistrzostwo mogą długo nie mieć. Wiadomo, że grają atrakcyjną, ofensywną piłkę, jedyny kontuzjowany zawodnik to Ghoulam i Sarri w końcu ma jakieś alternatywy z ławki bo ostatnio za takich robią Zielu z Milikiem.
Z drugiej strony Fiorentina, która od kilku sezonów jest kompletnie bezjajeczna. Mało jakiegoś konkretnego stylu w tym wszystkim. Młoda krew jak Simeone czy Chiesa miała dodać tej drużynie troche fantazji ale mimo wszystko słabo to wygląda. Są pojedyncze przebłyski, lecz drużyna ma problem z konstruowaniem akcji ofensywnych, nie widać tam kogoś, który zasiądzie za kierownicą. O nic już nie walczą, bo nie sądzę, by Liga Europy ich jakoś specjalnie interesowała. Prawda jest taka, że łatwiej wykręcić dobry wynik z lidze nie grając tam.
Liczę, że ten mecz będzie kwintesencją sezonu obu drużyn.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Benevento - Udinese
Udinese Wygra @ 2.51 Fortuna

Ostatnia drużyna Serie A podejmie jak że znaną ekipę Udinese, które w tym sezonie walczy jak by nie było o utrzymanie. Benevento gra tak jak by pogodzili się ze spadkiem co o dziwo daje im dobre wyniki takie jak ostatnio wygrana z Milanem. Udinese dla mnie jest drużyną bardziej poukładaną pomimo tego iż mają niekorzystną formę spadkową. Dla Udinese jest to ważny mecz na przełamanie tak aby na resztę sezonu być spokojnym o utrzymanie natomiast Benevento jest drużyną dużo słabszą od Udinese i nie powinien przynieść większych problemów Udinese co pokazuje ich ostatni mecz bezpośredni gdzie Udinese wygrało spokojnie 2:0 na własnym stadionie, tutaj powinno być podobnie.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Napoli Napoli kupon spierd..........
Jak to jest że Napoli pokonuje na wyjeżdzie Juve a teraz dostaje lańsko od Fiorentiny ? Nie oganiam tego.....
To mi przypomina walke o mistrza Polski
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
W.sumie praktycznie identyczny scenariusz tam i u nas co roku. Grają wszyscy a na końcu wygrywa.Legia i Juve ???? Tylko współczuć tym co grali na Napoli czy Udine. Oni dopiero zrobili numer.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Napoli Napoli kupon spierd..........
Jak to jest że Napoli pokonuje na wyjeżdzie Juve a teraz dostaje lańsko od Fiorentiny ? Nie oganiam tego.....
To mi przypomina walke o mistrza Polski
A czy Fiorentina to jacyś frajerzy którzy w s. A grają przypadkiem?3 tygodnie temu walnęli Romę w Rzymie 0-2 (było to ich 6 zwycięstwo z rzędu)
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Ale przecież Napoli walczy o mistrza to co oni odpier..... ? Wygrywają z JUVE a nie mogą pokonać Fiory/////// wtf
Ten włoski futbol mnie śmieszy...........
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ale przecież Napoli walczy o mistrza to co oni odpier..... ? Wygrywają z JUVE a nie mogą pokonać Fiory/////// wtf
Ten włoski futbol mnie śmieszy...........
Mnie Ty śmieszysz.
Jadą na trudny teren, gdzie grając w pełnym składzie gra się ciężko, A Napoli dostali w 10 minucie czerwoną kartkę i praktycznie całe spotkanie grali w osłabieniu. Tego nie przewidzisz. Jestem pewny, że gdyby Koulibaly nie dostał czerwonej to Napoli by ten mecz wygrało, A tak cały plan na te spotkanie się Sarriemu poprzestawiał i było źle jeśli chodzi o linie między formacjami czy przesuwaniem się poszczególnych zawodników w fazie defensywnej
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co że wygrali z Juventusem, strzelili gola przed gwizdkiem bardzo wyrównanego meczu gdzie ewidentnie widać było że to nie jest dzień Juve.Tak jak wygrali fartem w Turynie tak teraz niefartem autor tego zwycięstwa przyłożył łapę do tej porażki.
Kolejna kwestia mecz Inter-Juventus nie wierze że to nie siadło Napoli na głowę.
Napoli niedawno remisowało z Sassuolo, Milanem na wyjeździe, zresztą przez sporą część sezonu mieli fotel lidera a go stracili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom