>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

35 kolejka Serie A [06-07 maja 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP




Na tą kolejkę przygotowane dwa hity w postaci sobotnich derbów Turynu i najciekawszego spotkania Milan - Roma. Roma, która jest po fatalnych derbach z Lazio i traci grunt pod nogami w postaci tylko 1 punktu przewagi nad Napoli. Sytuacja taka, że nawet remis będzie traktowany jako porażka. A pamiętajmy, że mają jeszcze mecz z Juventusem. Milan wiadomo, dużo nie trzeba mówić na ich temat. 1 punkt uzbierany w meczach z Empoli i Crotone niech wystarczy za cały komentarz.
Z meczów o 15 na pewno rzuca się w oczy Sassulo - Fiorentina czy Genoa - Inter, jednak dla mnie najciekawsze wydarzenie to mecz Pescara - Crotone i @1,6 na gości. Czyli wiadomo o co chodzi. Zrobiła się mega ciekawa końcówka bo taka Genoa jest już bardzo blisko strefy spadkowej. Jeśli w tej kolejce Crotone wraz z Empoli ogarnie 3 punkty co w mojej ocenie jest jak najbardziej do zrobienia to Genoa wpadnie po prostu w panikę i może nie ogarnąć tej sytuacji.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy :wink:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
w oczy rzuciło mi się info o kontuzji po stronie gospodarzy Abate, Antonelli i Bonaventura jednak nie ma oficjalnego info czy na 100% nie zagrają
Cała trójka nie gra już od wielu kolejek..
Bonaventura wznowił lekkie treningi, ale nie wróci już do końca sezonu.
W meczu z Romą zawieszony za kartki jest Juraj Kucka.
Z zespołem trenuje już normalnie Romagnoli, którego brakowało w meczu ostatnim z Crotone.
Roma na pewno bez zawieszonych za kartki Rudigera (czerwo za atak w Immobile w derbach) i Strootmana (nurkowanie i 2 mecze zawieszenia...).
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Witam serdecznie, co myślicie na temat meczu AC Milan-As Roma, w oczy rzuciło mi się info o kontuzji po stronie gospodarzy Abate, Antonelli i Bonaventura jednak nie ma oficjalnego info czy na 100% nie zagrają. Jak myślicie pewniejsze zwycięstwo gości czy może remis ? xD
Tak jak napisał Grac45...Już w sobotę Napoli przeskakuję Romę w tabeli.Zaczyna się sraczka i goście muszą wygrać na San Siro.A Milan jak to Milan,teoretycznie walczy o puchary ,a realnie mogą postraszyć Rzymian i zagrać super mecz jak to było z Juventusem (mimo porażki)..Szczęsny może mieć kocioł pod bramką.Ale poczekam z typem do soboty i wiadomości z obu klubów
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
Panowie, a co z Juve-Torino? Juve u siebie twierdza 17 meczow i zadnego remisu ani porazki. Czy LM cos zmieni? Jakies rotacje w skladzie?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak, kilka zmian w składzie przewidzianych.
W bramce ma stać Neto, w obronie szansę otrzymają Liechsteiner, Barzagli, byc może też Benatia. Na lewej zagrąc ma Asamoah. W pomocy wraca Khedira, który pauzował w meczu z Monaco.
Z przodu Cuadrado na skrzydło.
Najpewniej tylko duet Dybala &amp; Higuain nie zostanie zmieniony bo najzwyczajniej Allegri grająć taką taktyką nie ma kogo w ich miejsce wstawić, bo Pjaca ma kontuzję.
Wiadomo LM priorytetem, ale kadra Juvenutus na tyle szeroko, że wyżej wymienieni gracze i tak prezentują świetny poziom.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Panowie, a co z Juve-Torino? Juve u siebie twierdza 17 meczow i zadnego remisu ani porazki. Czy LM cos zmieni? Jakies rotacje w skladzie?
Osobiście bym odradzał granie tutaj Juve. Owszem Stara Dama jest faworytem i wcale nie jest powiedziane, że straci punkty. Jednak, żeby uniknąc nerwówki lepiej dać sobie tutaj spokój. Rotacja w składzie na bank będzie. Juve mimo zaliczki z pierwszego meczu z Monaco, koncetruje się głownie na rewanżu. Mimo, że są to derby to ten pojedynek odstawiony w tym momencie jest na drugi tor.

Reasumując: Juve faworyt i pewnie wygra, ale najlepiej ten mecz odpuścić i w spokoju sobie obejrzeć ten pojedynek.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
W takim razie OVER 2.5 to chyba spoko typ na derby, Torino wiadomo jaki zespół, zwariowana drużyna.
Ostatnie 6 derbów bramek dużo padało, a teraz jak obrona Juve nie będzie takim monolitem po zmianach to trzeba założyć, że może coś trafi Torino i Juve musi odpowiedzieć dwoma, bo przecież nie przegra po raz pierwszy od kilkunastu miesięcy u siebie a do tego z rywalem zza miedzy.
Chociaż kurs 1.43 to śmiech...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Napoli – Cagliari
godz.18.00
Taki mój mały pomysł na to spotkanie , to że Napoli to wygra i że padną bramki to raczej pewne ... kursy nie rozpieszczają, zreszta moja propozycja też nie jest jakaś niesamowita ale może dla kogoś do jakiegoś dubla sie nada. Napoli w pogoni za Roma , która jutro gra ważny mecz z Milanem gdzie tak naprawdę wszystko może się zdarzyć ???? ale to już temat na inna dyskusje :cool: Napoli u siebie ciśnie sporo cornerów zwłaszcza z drużynami typu Cagliari (poniżej tabelka z tego sezonu) liczę na sporo sytuacji już w pierwszej połowie i co za tym idzie cornerów. Moja luźna propozycja to powyżej 4,5 rzutu rożnego w pierwszej połowie w @forbet po kursie 1,55
 
A 0

alien93

Użytkownik
Dla zainteresowanych meczem Milan - Roma, proponuje zagrać na kartki. Meczu zwycięzcy nie mam zamiaru obstawiać, Roma jest faworytem i ściga się z Napoli ale Milan jest całkowicie nie przewidywalny. Drużyna z Mediolanu ogólnie lubi pozbierać sobie kartki. W dziesięciu ostatnich meczach tych drużyn najmniej kartek bylo w ostatnim - 3. W pozostałych całkiem sporo, z pięciu obie ekipy nie zchodzły (łącznie oczywiście). Tym bardziej wiadoma stawka meczu obu drużyn. Czysto na pewno nie będzie. Nie wiem kto będzie sędziował, ale zainteresowani na pewno sprawdzą. Ja rozważam opcję over 4.5 na Forbet (bez podatku), kurs 1.35 nie zachwyca ale jest dość pewny.


Jeszcze pytanko, co sądzicie o meczu Udine - Atalanta ? Goście cały sezon grają na prawdę dobrze, uciekają Milanowi i są bardzo blisko LE, ostatni remis z Juventusem w Turynie tylko potwierdza ich motywacje. Kurs na Atalante - 1.75 Forbet
 
M 27

milt

Użytkownik
W Atalancie nie zagrają Freuler, Conti i Kessie trzej podstawowi pomocnicy. Zagrać od pierwszej minuty mają Grassi i D&#39;Alessandro. Zawodnicy ofensywni którzy też sporo grają. Trener wpuszcza ich na boisko kiedy wynik się nie układa. Jak w meczu z Bologną stracili bramkę na 2:2 to chwilę później weszli na boisko, a mecz wygrali. Z Romą jak stracili na 1:1 znów D&#39;Alessandro wszedł kilka minut później na murawę. Z Sassuolo gdy przegrywali do pierwszej połowy to od początku drugiej i Grassi i D&#39;Alessandro wchodzą na boisko i udało im się zremisować. Więcej na temat jak wpłyną braki kadrowe na jakość gry Atalanty i na ile ich zastąpią Ci dwaj zmiennicy może napisze Tobie ktoś kto ogląda często mecze Atalanty.
Ostatnie wyniki oczywiście przemawiają za Atalantą i większa motywacja bo walczą o 4 miejsce i bezpośredni awans do LE, a Udinese nie gra już o nic. Seria trzech zwycięstw domowych Udinese nabita na drużynach które fatalnie grają wyjazdy czyli: Cagliari, Genoa, Palermo.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
AC MILAN - AS ROMA
San Siro ,godz:20:45
Kolejna firma zawita do Mediolanu i kolejny raz Milan będzie chciał udowodnić ,że jest więcej wart niż ogrywanie drużyn z miejsc 15-20.Szanse na puchary to nie tyle co zasługa gospodarzy ,ile równie słabej dyspozycji goniącego peletonu Fiorentina / Inter (z którymi odpowiednio wygrał i zremisował).A dziś przyjeżdża Roma potem wyjazd do ...Atalanty.Także z pucharów może zostać jedynie nijakość.Dziś chcą się przełamać na Romie,która jak już traci punkty to z czołówką (jak np. ostatnie derby czy Atalanta).Wczoraj wygrało Napoli,a za tydzień czeka rzymian Juventus.Walka o miejsce nr 2 będzie trwać zatem do końca sezonu i Milan nie może stanowić zagrożenia.Tymbardziej,że ofensywa gospodarzy kuleje (Bacca ,Lapadula + Suso) i to widać w wynikach i nawet nie równa się do ofensywy gości (Dżeko,Salah + Nainggolan , Perotti i pauzujący dziś Strootman).Z absencji dodać trzeba jeszcze obrońce Rudigera w Romie oraz Kucke w Milanie.Uważam iż siła ,skład ,forma i klasa przemawia za Romą i 3 punkty pojadą do Rzymu

Typ:2 za 2.12 @ Fortuna ✅
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Pescara - Crotone
Pojedynek dwóch beniaminków. Jeszcze jakiś czas temu oba zespoły mogły nastawiać się na grę w Serie B w przyszłym roku. Crotone jednak notuje niesamowity zryw i zdobywa ostatnio bardzo dużo punktów. Na 4 kolejki przed końcem brakuje im tylko 4 oczek do bezpiecznej strefy. Bilans ostatnich pięciu meczy 3-2-0 daje im jeszcze spore nadzieje na utrzymanie. Pokonali w tym czasie Sampdorię na wyjeździe i Inter u siebie, zremisowali u Torino i podejmując Milan. Pescara z kolei od jakiegoś czasu pewna jest degradacji. Jednak jak przystało na ekipę trenera Zemana, nie załamują się i nie grają padaki, tylko konsekwentnie próbują dobrze się zaprezentować. Grają do przodu, przez co w ich meczach pada mnóstwo goli. Większość niestety wpada jednak do ich siatki. Nie spodziewam się, żeby inaczej było dzisiaj. Pescara nie ma nic do stracenia i postara się utrudnić drogę, również zeszłorocznemu, rywalowi.
Można by tu było grać na BTS, ale kurs 1.45 nie powala. To w końcu Włochy. No i jak to mam ostatnio w zwyczaju pochylę się nad rzutami rożnymi. Dobra passa trwa więc mam nadzieję, że i tu jest dobra czutka. Długo zastanawiałem się czy postawić na ogólną liczbę kornerów, czy tylko na te nabite przez Crotone. To w końcu oni mają o co walczyć. Jednak biorąc pod uwagę ciąg na bramkę gospodarzy i łatwość, z jaką rywale nabijają rożne na ekipie Crotone, idę w tą pierwszą opcję.
Pod względem kornerów ostatnie mecze tych drużyn przedstawiają się następująco:
Pescara: Cagliari (w) 3-5, Roma (d) 9-5, Juventus (d) 2-1, Empoli (w) 7-5, Milan (d) 5-7.
Crotone: Milan (d) 6-11, Sampdoria (w) 5-9, Torino (w) 11-5, Inter (d) 3-7, Chievo (w) 2-8.
Co tu napisać... no nie mało. Przy specyfice dzisiejszego spotkania, myślę, że ponownie powinien paść spory wynik w tej rubryczce.
powyżej 11,5 rzutów rożnych @2.02 Unibet ⛔ 11... nieodpowiedni moment na podniesienie linii :p
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Genoa - Inter
07.05.2017 godz. 15
Typ: 1 4.60 Unibet, 1X 2.12 Unibet
Zarty się skończyły dla godpodarzy mają już na gardle i muszą tu coś ugrać. Inter chyba odpuscił puchary, bo ostatnio kompletna padaka i na 5 ostatnich meczów tylko remis z AC Milan. Sytuacja Genoi jaka jest każdy widzi zazwyczaj nie gram typów na przełamanie ale najgrożniejszy rywale czyli Crotone i Empoli ze sporymi szansami na komplety punktów i wtedy zrobiłoby się naprwade gorąco.
Ponadto począwszy od sezonu 2013/14 wszystkie mecze miedzy tymi zespołami to 3 za 3. Na jesień wygrał Inter teraz powinna Genoa.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

AC Milan - AS Roma
Typ: Roma @ 2,20 Expekt
✅✅1:4​

Roma może i przegrała ostatni mecz z Lazio, ale Roma nadal ma o co grać i na papierze w obecnej chwili jest lepsza niż zespół Milanu. Milan ostatnio fatalnie, brak wygranej z Pescarą czy Crotone to dla nich porażka totalna. Nie wiem czy oni faktycznie nie chcą do LE, casus Interu na to wskazuje. Ale jednak Montella i wszyscy z obozu Rossonerich mówią, że tęsknią za meczami w środku tygodnia. Ja też tęsknię za Milanem w Europie.
Roma przyjeżdza jednak z planem wygrania i złupienia Mediolanu drugi raz w tym sezonie. Z Interem poszło bardzo dobrze, Inter wtedy był w gazie, a Radja Nainggolan zagrał kosmos i Roma zmiotła Inter 3:1.
Milan ma to do siebie, że potrafi spinać się na te mocne zespoły,a le Roma jest tak zmotywowana dzisiaj, że myślę, że będzie ogień!

Niby nie ma Rudigera i Strootmana, ale to nie jest jakaś straszna sprawa.
Na prawą wchodzi Emerson Palmieri, na lewej gra świetnie, teraz na lewej Juan Jesus. Raczje wielkiego spadku jakości chyba nie powinno byc myślę. Choć Rudiger naprwadę świetnie grał.

Za Strootmana wchodzi Paredes, też nie widzę utraty jakości. Paredes świetny grajek. Do tego Radja, Salah, El Sha i Dzeko. Moc z przodu jak należy.
Czym może straszyć Milan? Na pewno duet Suso &amp; Deulofeu może zrobić wiatr na bokach. Reszta formacji już znacznie słabsza po stronie Milanu. Obrona bez Romagnolego dzis. Calabria i De Sciglio jednak będą mieli mnóstwo roboty z Salahem i Perottim. Potem wejdzie jeszcze El Sha na świężości. Środek pola też duża przewaga na korzyść Romy. No bo z czym do ludzi z Sosą, Fernandezem i Pasaliciem? Na przeciwko wyjadacze De Rossi i Radja + świetny Paredes.

Oby Donnarumma nie miał dnia konia!

Forza Roma!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom