>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

36. kolejka LOTTO Ekstraklasy (12.05-13.05.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W​
ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Przedostatnia kolejka sezonu, po porażce z Jagiellonią z gry o mistrzostwo Polski odpadł już praktycznie Lech, ma jeszcze matematyczne szanse, ale już nawet w Poznaniu nie wierzą w wygranie ligi, zatem kto z dwójki Jagiellonia-Legia sięgnie po najwyższe krajowe trofeum? W walce o 4 miejsce dające udział w eliminacjach Ligi Europy zostały 3 drużyny Górnik oraz dwie Wisły, która z nich będzie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej? W grupie spadkowej o pozostanie w elicie walczą 3 drużyny, Lechia po ostatniej wygranej w Gliwicach może już być praktycznie pewna utrzymania, natomiast Piast bardzo sobie skomplikował sytuację i będzie musiał do ostatniej kolejki drżeć o utrzymanie, a jakie są Wasze typy na najbliższą kolejkę?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Warto dodać, że Sandecja zagra swój mecz w Mielcu. Drużyna z Nowego Sącza jest zmuszona na zmianę stadionu. Ciekawe czy nie odbije się to na ich postawie. Najgorzej, że akurat teraz. Choć z drugiej strony przyjedzie Cracovia, która myśli o wakacjach.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Sandecja - Cracovia 1 @2,25 STS

Mecz przyjaźni. Grająca już o pietruszkę Cracovia jedzie do Mielca zagrać z Sandecją, która ma nóż na gardle.
Nie widzę w tym meczu innego scenariusza niż wygrana gospodarzy. Już były w tej lidze mecze przyjaźni, które kończyły się wygraną tego kto bardziej potrzebował punktów ????
Zagłębie - Jagiellonia 2 @2,10 STS

Obserwując h2h mam dziwne wrażenie, że te zespoły ze sobą współpracują. W 29 kolejce Jagiellonia przegrała w Lubinie 1:0 pozwalając tym samym awansować Zagłębiu do górnej 8. Teraz czas na rewanż? Tym bardziej, że Zagłębie już ma po sezonie, a Jaga walczy mocno o mistrzostwo.
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Legia - Górnik - 2 @5,5 LVBET
Wiem, że ten typ to jak włożenie kija w mrowisko, ale zaryzykuję. Powód? Górnik w rundzie wiosennej ma dokładnie odwrotną tendencję niż w rudzie jesiennej. Teraz wygrywa mecze właśnie na wyjazdach, a w rundzie jesiennej był szczególnie mocny u siebie. Wszystkim niedowiarkom opadały wówczas szczeny ???? Jest też kilka smaczków, które skłoniły mnie do grania tego typu. W tym roku mija dokładnie 20 lat od ostatniego wygranego meczu Górnika przy Łazienkowskiej. Jak nie teraz to kiedy? Wygrana Jagiellonii z Zagłębiem, a może Lecha w Krakowie to najciekawszy scenariusz przed ostatnią kolejką. Jak dla mnie scenariusz bardzo ciekawy i być może mecz finałowy o mistrzostwo w Poznaniu. Choć Lech może mieć bardzo duże problemy z Wisłą.
Na koniec kwestia trenera - z jednej strony Brosz, który prowadzi drużynę od dłuższego czasu na dobre i na złe. Z drugiej strony Legia, która zmienia trenerów jak rękawiczki. Dla mnie w Górniku jest &quot;team spirit&quot;, którego brakuje przy Łazienkowskj i Legia zostanie rozłożona na łopatki przez świetną młodzież z Zabrza!
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Legia - Górnik - 2 @5,5 LVBET
Wiem, że ten typ to jak włożenie kija w mrowisko, ale zaryzykuję. Powód? Górnik w rundzie wiosennej ma dokładnie odwrotną tendencję niż w rudzie jesiennej. Teraz wygrywa mecze właśnie na wyjazdach, a w rundzie jesiennej był szczególnie mocny u siebie. Wszystkim niedowiarkom opadały wówczas szczeny ???? Jest też kilka smaczków, które skłoniły mnie do grania tego typu. W tym roku mija dokładnie 20 lat od ostatniego wygranego meczu Górnika przy Łazienkowskiej. Jak nie teraz to kiedy? Wygrana Jagiellonii z Zagłębiem, a może Lecha w Krakowie to najciekawszy scenariusz przed ostatnią kolejką. Jak dla mnie scenariusz bardzo ciekawy i być może mecz finałowy o mistrzostwo w Poznaniu. Choć Lech może mieć bardzo duże problemy z Wisłą.
Na koniec kwestia trenera - z jednej strony Brosz, który prowadzi drużynę od dłuższego czasu na dobre i na złe. Z drugiej strony Legia, która zmienia trenerów jak rękawiczki. Dla mnie w Górniku jest &quot;team spirit&quot;, którego zabraknie w niedzielę przy Łazienkowskiej i Legia zostanie rozłożona na łopatki przez świetną młodzież z Zabrza!
Też tak myślę, że scenarzyści Ekstraklasy nie zakończą serialu w przedostatnim odcinku. Lepszego finału sezonu niż ostateczny pojedynek o tron Polski pomiędzy Lechem a Legią nie można już ułożyć. Jednak moim zdaniem lepiej już zagrać X2 lub 2DNB, bo ten remisik jest też całkiem możliwy a kursy na te zdarzenia są całkiem dobre.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia
Arka lub remis @ 2,08

Unibet

Arka wolna od pucharów i walki o utrzymanie może sobie pozwolić na reset, trochę się odbudować i wrócić do wcześniej dobrej dyspozycji by z czystą głową zacząć nowy sezon. Nastąpiło przełamanie i w takim momencie nawet w tej sytuacji kadrowej w jakiej się znajduje z takim rywalem porażka nie jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem. Termalica od momentu odjęcia posady trenera przez Jacka Zielińskiego osiąga niespotykanie schematyczne wyniki kolejno wygrana, remis, trzy porażki, wygrana, remis, trzy porażki, wygrana remis, czyli idąc tym tropem można oczekiwać porażki, ale tak na serio to ten rozkład pokazuje, że zespół z Niecieczy ma problemy ze zdobywaniem punktów w kilku meczach pod rząd i komplet punktów w tym starciu stoi pod znakiem zapytania.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Obie strzelą @ 1,77

1xbet
Pogoń w wiosennej części rozgrywek Szczecinie osiąga bardzo dobrze rezultaty. Wygrała 6 z 7 rozegranych tu meczów w każdym z nich strzelając co najmniej dwa gole, więc potencjał strzelecki jest spory. Zespół ze Szczecina po ostatniej porażce 2:0 w Wrocławiu mimo pewnego utrzymania raczej nie będzie chciał odpuszczać tego meczu już w tym sezonie się dosyć naprzegrywał. Lechia po dwumeczowym małym dołku wygrała w Gliwicach i też nie będzie chciała tutaj czegokolwiek odpuszczać. Obrona gospodarzy nie jest jakaś wyraźnie skuteczna czyste konta udało się zachować gdy rywal najwyżej trzykrotnie oddawał celne strzały na bramkę Portowców. Dlatego widzę w tym meczu bramki z obu stron.
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Też tak myślę, że scenarzyści Ekstraklasy nie zakończą serialu w przedostatnim odcinku. Lepszego finału sezonu niż ostateczny pojedynek o tron Polski pomiędzy Lechem a Legią nie można już ułożyć. Jednak moim zdaniem lepiej już zagrać X2 lub 2DNB, bo ten remisik jest też całkiem możliwy a kursy na te zdarzenia są całkiem dobre.
Gdyby tak miało być to po drodze musieliby Jagę w Lubinie przekręcić.
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków
Mecz odbędzie się na stadionie w Mielcu, gdzie na trybunach obok siebie zasiądą kibice Cracovii, Sandecji i Stali. Ostatnia szansa dla Sandecji na walkę o utrzymanie. Przegrana oznacza prawie pewny spadek. Cracovia za to ma pewne utrzymanie i nie walczy już o nic.
Sytuacja wygląda prawie tak samo jak rok temu, kiedy do Arka musiała pokonać Zagłębie Lubin żeby zapewnić sobie utrzymanie. Mecz zgodowy zakończył się wygraną 3:1 dla Gdyńskiego klubu.
Myślę że tutaj będzie podobna sytuacja i Cracovia odpuści mecz
Kurs na zwycięstwo Sandecji leci cały czas w dół
Typy z 1xbet
Sandecja DNB 1,52
Sandecja 2,06
drużyna Sandecji wygra różnicą 1 goli- TAK 3,86
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Nieciecza - Arka
Nieciecza @ 1.87
Fortuna


Kolejny mecz o życie dla piłkarzy gospodarzy. Termalica w tym spotkaniu musi postawić wszystko na jedną kartę aby w ostatniej kolejce myśleć dalej o utrzymaniu. W ostatniej kolejce zremisowali 1:1 z Sandecją i żadna z drużyn zapewne nie jest zadowolona z tego wyniku. Arka co prawda wygrała w ostatniej kolejce 2:0, ale to nie jest dalej ta drużyna, którą oglądaliśmy parę tygodniu temu. Po raz kolejny nie spodziewam się szalonego tempa, a spokojne wyczekiwanie swoich szans. Na pewno to gospodarze muszą być skuteczni i to zabójczo, ale muszą pamiętać aby zagrać na zero z tyłu, bo w przypadku porażki i przy założeniu, że swoje spotkania wygrają Piast i Lechia, to już w ten weekend poznamy spadkowiczów. W ostatniej kolejce o sobie dał znać Śpiączka, ale ciężko powiedzieć czy tym razem zagra od pierwszych minut. Podsumowując dla Termalicy jest to przedostatni gwizdek żeby zrobić krok w stronę utrzymania. Tu tylko zwycięstwo daje słonikom nadzieje na to, a z racji, że jest to mecz u siebie to wygrana gospodarzy jest tu bardzo prawdopodobna ze względu na to, że nie jedna mocna drużyna poległa w Niecieczy. Jeszcze absencje - Gospodarze nadal bez Martina Mikovicia i Romana Gergela (dyskwalifikacje). Goście raz jeszcze bez Marcusa da Silvy Dawida Sołdeckiego i Michała Nalepy.
Ostatnio wyczytałem, że w przypadku awansu Stali Mielec do ekstraklasy, prezes słoników będzie chciał wykupić ten klub i zrobi wszystko żeby dostał licencje. Wtedy zespół z Niecieczy miałby być szkółką w niższych ligach.

15:30 Pogoń - Lechia
Pogoń @ 2.60
Fortuna

O drużynie Pogoni pisałem parę dni temu i po raz kolejny się powtórzę. Gospodarze co prawda ulegli w ostatnim spotkaniu 2:0 ze Śląskiem, ale szybka czerwona kartka dla bramkarza tak naprawdę pozamiatała tutaj cały mecz. Pogoń u siebie spisuje się bardzo dobrze co udowodnia w każdym domowym spotkaniu. Trener, który wyciągnął ten zespół z dużego dołka pokazuje, że ten zespół ma potencjał i to bardzo duży. Lechia pomimo ostatniej wygranej 2:0 z Piastem nie jest jeszcze pewna utrzymania, a porażka z Pogonią może znowu wprowadzić lekki chaos w drużynie. Lechia o dziwo w spotkaniu w Gliwicach wyglądało naprawdę dobrze. Wynik 0:2 był chyba najmniejszym wymiarem kary. W Szczecinie gra się trudno, a przy tak dobrej grze gospodarzy może być ciężko nawet o jeden punkty. Pogoń wyjdzie na to spotkanie mocno zdeterminowana aby odnieść kolejne ważne zwycięstwo. W ekipie gospodarzy martwi fakt, że na pewno nie zagra Załuska, który ostatnio miał zabieg, w 13 minucie czerwoną kartkę zobaczył Budziłek, którego szybko musiał zastąpić ledwie 20-letni Jakub Bursztyn. Dla tego młodego chłopaka będzie to kolejny poważny sprawdzian. Na ławce zabraknie również trenera Kosty Runjaica, który przeszedł operację kolana.Od pierwszych minut powinniśmy zobaczyć mocno zdeterminowanego Piotrowskiego, który latem ma przejść do Genk za 2mln. Pomimo osłabienia w bramce gospodarze są w stanie sobie tutaj poradzić i strzelić rywalom przynajmniej dwie/trzy bramki tak jak to było dotychczas w spotkaniach domowych.

15:30 Śląsk - Piast
Śląsk @ 2.45
Fortuna

Piast skomplikował sobie mocno swoją sytuację, a terminarz, który mają naprawdę jest ciężki. Śląsk złapał wiatru w żagle i na pewno nie odda tego meczu Gliwiczanom. Gospodarze naprawdę teraz imponują swoją grą, a w świetnej formie są Robak, Piech czy Kosecki. Dwójka napastników dobrze się uzupełnia, choć nie grają razem to, który by nie wyszedł w podstawowym składzie to i tak strzela gole. Szkoda, że Kosecki tak późno wystrzelił z swoją formą, bo teraz prawa strona Śląska wygląda przyzwoicie. Nie wiadomo co z Chrapkiem, który nabawił się w ostatniej kolejce lekkiego urazu. Trener Pawłowski zapewne odetchnął z ulgą widząc tak dobrze grających swoich graczy i posada na przyszły sezon powinna być bezpieczna. Goście w spotkaniu z Lechią wypadali bardzo słabo i powinni się raczej cieszyć, że nie dostali srogiego lania. Trochę byłem zdziwiony postawą Piasta, ale mecz z Lechią kompletnie im nie wyszedł. Jutro do składu powinni wrócić Czerwiński oraz Papadopulos, ale wypada nam Jodłowiec, który będzie pauzował za kartki. O punkty w Wrocławiu może być ciężko, a nawet będzie bo jak wspomniałem, Śląsk pokazuje futbol do którego już nas kiedyś przyzwyczaił i teraz aż chce się to oglądać. Gospodarze zapewne będą chcieli podtrzymać swoją zwycięską passę, a mecz z Piastem jest do tego dobrą okazją. Presja jaka będzie ciążyć na ekipie gości na pewno da o sobie znać w tym spotkaniu. Forma co poniektórych graczy Śląska sprawia, że idę w ich kierunku, i mam nadzieje, że gospodarze pomogą Termalice i Sandecji odnosząc zwycięstwo w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wisła Kraków - Lech Poznań
Ostatni mecz Białej Gwiazdy u siebie w tym sezonie oraz pożegnanie Arka Głowackiego i Pawła Brożka mają sprawić, że na stadionie przy ulicy Reymonta pojawi się około 20 tysiecy kibiców. Jest to swietna okazja, aby Wisla w końcu się przełamała i wygrała w Krakowie z Kolejorzem.

Jedynym utrudnieniem może być brak Carlitosa, który bedzie pauzować za kartki. Jednak mimo wszystko uwazam, że Wiślacy nie przegrają tego spotkania z tak słabo prezentującym się Lechem Poznań. Na dodatek dochodzi zwolnienie trenera Bielicy, co moim zdaniem pogorszyło atmosferę. Ponadto na wyjazdach w tym roku Lechowi grało się ciężko. A mając w pamięci bardzo wazny mecz w walce o majstra z Jagą przy własnej publicznosci - tą grę bez pomyslu i bez zaangażowania i jakiejkolwiek walki to trudno teraz nagle oczekiwac, że Kolejorz zacznie grać lepiej. Wisła po trzech zwycięstwach z rzędu w grupie mistrzowskiej jest faworytem i powinna to udowodnić.
Wisła @2.65⛔
Wisła lub remis @1.45✅

kursy z LVBet
Paweł Brozek uratowal chociaż jeden kuponik w pożegnalnym meczu w ostatniej minucie ????
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 12.05.2018. godz. 15:30 ⛔
Typ: over 1.5 bramki Pogoń Szczecin / Kurs: 2.12 / Buk: 1xbet


Lechia jeszcze potrzebuje tego punktu by się utrzymać, ale mimo wszystko wystarczy to co teraz mają, tak mi się wydaje. Mają ogromne szczęście że wygrali w Gliwicach, gdzie nie ma co ukrywać grali słabo, bardzo słabo ale w przeciwieństwie do Piasta byli w tym co mieli do wykorzystania bardzo skuteczni, dla mnie to gospodarze w tamtym meczu wyglądali lepiej ale ogólnie poziom obu ekip jest mega słaby dla mnie to nawet Sandecja oraz Termalica dzięki temu że walczą i to widać wyglądają lepiej. Nie wróże im nic dobrego będąc w takiej formie, a oglądając ich poczynania to fizycznie ten zespół jest kompletnie nie przygotowany a przecież grali w mega trudnych warunkach cztery dni temu, a to znowu podróż. W ataku to Flavio gra co chwilę a oddycha rękawami co mecz, a zmiennika brak, kto oglądał ostatni mecz ten widział ile przez to pojedynków przegrywał, skurcze to tam wszystkich na boisku łapały a niestety dla nich nie mogą się nastawić na to że Pogoń dziś będzie grała spacerkiem. Ostatni mecz w domu, kibice będą chcieli podziękować ekipę która była w tragicznej sytuacji za to jak walczyli, to samo będą chcieli robić zawodnicy. Pogoń ruszy do ataków, będzie chciała strzelać bramki a co najistotniejsze to jest w formie. Przegrali co prawda w Wrocławiu ale ten mecz ułożyła czerwona kartka już w 10 minucie a wyniki ekipy ze Szczecina w domu to zaledwie 1 porażka w 10 meczach przy świetnej skuteczności, w tym roku tutaj tylko właśnie w tej jednej porażce nie strzelili gola w pozostałych meczach przynajmniej dwa razy ta piłka do siatki wpadała.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Sandecja win @ 2,16 Fortuna
Dzisiaj kontakty muszą zostać uruchomione. Wygrana potrzebna sandecji jak woda na pustyni. Przy wspólnym grillu i piwku musi się tak skończyć. Dodatkowo Termalica gra z Arka i tam pewnie też może pójść jakaś mobilizacja dla śledzi żeby odebrać punkty Niecieczy i scenariusz idealny dla Sandecji się robi.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 12.05.2018. godz. 15:30 ✅
Typ: over 2.5 bramki / Kurs: 2.05 / Buk: 1xbet


Piast to w tej chwili wydaje się ekipa z najgorszej formie, bo po Sandecji oraz Termalice naprawdę widać ogromną walkę, zaciekłość i chęci a w Gliwicach jakby coś pękło a wszystko zaczęło się od tych derbów z Górnikiem. Niby w wielu spotkaniach są przy piłce, wydają się że jakość mecz kontrolują ale też jest to bardzo asekurancka gra a na tym etapie rozgrywek widać że to kończy się źle. Nie mogą grać tak jak Sandecją gdzie za wszelką cenę chcą dowieść remis i dostają bramkę w końcówkę. W starciu z Lechią mnóstwo nerwowości, mieli przewagę ale co z tego jak Lechia wychodzi tak naprawdę z pół akcją i strzela bramkę i ta gra siada jeszcze bardziej. Znowu po spotkaniu kilku graczy powiedziało że stracili tą drugą bramkę która zamknęła ten po tym jak się za bardzo otworzyli, ale na co chcieli czekać, nie ma już kompletnie na co. Jeśli tak samo podejdą do tego starcia dzisiaj to znowu źle to się dla nich skończy, zresztą oba warianty będąc w takiej formie są nieciekawę bo faktycznie jak poszli do przodu w starciu z ekipą Gdańsk to wszędzie te przestrzenne dla rywala się otworzyły który sił biegać nie miała ale i tak dał radę a Śląsk gra na luzie, jest już dawno pewny utrzymania i to im mocno pomogła czyli cała presja odeszła i zaczęli wykorzystywać to co mają w ataku. Znowu stali się skuteczność z pomysłem na swoją grę, ofensywny gracze co ciekawe złapali formę, także fizyczną i efekt widać. Walczą o wygranie grupy spadkowej, ostatni mecz u siebie nie będą patrzyć na rywala tylko ruszą do ataków by kibicie mogli oglądać widowisko na jakiego ten stadion zasługuje a wiele w tym sezonie tego nie było. Te bezpośrednie starcia też świetnie ostatnio wyglądają we Wrocławiu pod kątem bramek: 2:2, 3:4, 1:2, 3:0.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Lechia dnb @2.25 STS
Uważam, ze przy tym co prezentuje Lechia to nie ma miejsca na kalkulacje i trzeba wygrywać. Ostatnio się przełamali to czemu nie iść za ciosem, zwłaszcza że Nieciecza nie złożyła broni. Niby Pogoń wygrywa ostatnio u siebie, ale Pogoń może być śmiało wizytówką Ekstraklasy jeśli chodzi o dawanie d*py. Oni mogą zlać Lecha czy Legię na wyjeździe i potem u siebie dostać z Niecieczą, czy Sandecją np. 0:3. Lechia ma skład zdolny spokojnie ograć Portowców, którzy na dobrą sprawę nie grają o nic i dodatkowo bramkarz ostatnio wyłapał czerwo, więc jest to swego rodzaju ułatwienie dla Lechii. Poza tym pomijając używanie mózgu, mogli nawet kupić sobie ten mecz, bo ich stać xd. A tak na poważnie, mam wrażenie że Lechia lepiej sobie radzi poza własnym stadionem, być może nie potwierdzają tego statystyki, aczkolwiek tak czysto obserwując to jakoś pamiętam, że co zaliczali jakieś wtopy to było u nich na stadionie.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
A ja nie zdziwię się jak nikt się nie podłoży i Cracovia po prostu wygra
albo rybki albo akwarium czyli po prostu graj na pasy i będziesz zarobiony po uszy,a nie klikaj biernie w klawiaturę kompa!!!!
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Bruk-Bet - Arka Gdynia
powyżej 32 fauli @ 1,83 ⛔
Totolotek
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,8 ⛔
STS
Nie wiem czy goście przejdą obok meczu i dadzą łatwo wygrać kolejnej zagrożonej ekipie jak to zrobili w spotkaniach z Sandecją i Piastem ale liczę, że jednak dzisiaj postawią się gospodarzom i Ci aby ugrać jakieś punkty w tym meczu będą musieli się bardzo namęczyć. Piłkarze TBB muszą uważać bo jedna bramka przypadkowo stracona na początku może ich wpędzić w duże tarapaty. Raczej nie ruszą szybko na rywala bo mogą łatwo nadziać się na kontrę ale wydaje mi się, że trochę przeczekają aby zobaczyć jak dzisiaj prezentują się arkowcy i wtedy dopiero ruszą zdecydowaniej do ataku.
Tak widzi mi się sporo walki w tym meczu szczególnie w środkowej strefie boiska. Obie ekipy sporo faulują, gospodarze 568 fauli, goście jak to przez cały sezon nie maja sobie równych i na ich koncie już 663 (warto dodać, że następna Korona ma aż 84 faule mniej).
EDIT: jednak Arka przeszła obok meczu, tylko 7 fauli w ich wykonaniu to jakaś kpina
Sandecja - Cracovia Kraków
powyżej 3,5 żółtych kartek @ 1,75 ⛔
STS
Większość twierdzi, że goście puszczą ten mecz aby pomóc Sandecji się utrzymać a może akurat będzie odwrotnie i zagrają tak aby ekipę Sandecji spuścić z ligi. Nie wiadoma jak to się skończy, kto faktycznie wygra czy padnie dużo bramek ja wybrałem na ten mecz zakład na ilość kartek.
STS akurat ciekawy kurs dał przy zaledwie 4 kartkach (może liczą właśnie na taki mecz przyjaźni) gdzie np. forBet na taką samą ilość ma 1,45 a Totolotek zaledwie 1,32.
W pierwszym meczu tych drużyn gdzie Sandecja była gospodarzem sędzia pokazał 5żk i 1cz (konsekwencja 2żk) natomiast nie tak dawno bo w marcu w Krakowie zawodnicy ujrzeli 6 żk.
Także mimo wszystko liczę, że dzisiaj goście aż tak łatwo nie dadzą się i w poczynania piłkarzy Sandecji wkradnie się trochę nerwowości i zaczną się jakieś brzydki faule czy dyskusję z arbitrem.
Rok temu mieliśmy analogiczną sytuację w 36 kolejce w meczu Zagłębie Lubin - Arka Gdynia gdzie zgodnie z przewidywaniami Arka bezproblemowo wygrała ale przy okazji zobaczyła akurat 4 żk.
EDIT: jednak zgody między kibicami nic tutaj nie dały, brawo dla zawodników Cracovii, że zagrali jak zawodowcy i zapewne niejeden kupon położyli ????
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
powyżej 29,5 fauli @ 1,83 ⛔
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,83 ✅
Totolotek
Lechia zrobiła duży krok w stronę utrzymania ale jeszcze musi postawić kropkę nad i.
Akurat dzisiaj może im o to być ciężko aby wywieźć jakiś punkt ze Szczecina bowiem gospodarze ostatnio naprawdę prezentują się bardzo dobrze czego nie można powiedzieć o ekipie gości.
Jak wspomniał jack13 Lechia w meczu z Piastem nie zagrała najlepiej ale wykorzystali to co mieli i dlatego wygrali tamto spotkanie. Kondycyjnie też nie wyglądali najlepiej a dzisiaj będą musieli się sporo nabiegać na boisku Pogoni a przerwa była krótka ne regenerację.
Z tego też względu w tym meczu również stawiam na faule i kartki, Pogoń nie odpuści i za wszelką cenę będą chcieli wygrać aby skomplikować jeszcze trochę sytuację Gdańszczan przed ostatnią kolejką w której być może będą zmuszeni zagrać z Sandecją o utrzymanie.
Średnie kartek obie ekipy mają odpowiednio - Pogoń 2,43 Lechia 2,2. Tutaj z kolei STS na taką linię kartek ma kurs zaledwie 1,47 więc jak widać trzeba mimo wszystko przeglądać oferty w poszukiwaniu wyższych kursów.
Na ostatnie 7 spotkań w Szczecinie piłkarze tylko raz nie popełnili mniej niż 30 fauli, w pozostałych spotkaniach linia zawsze była przekroczona.
EDIT: to jest niefart, przy aż 8 żółtych kartkach tylko 26 fauli w meczu

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
powyżej 3,5 goli @ 3,25 ✅
STS
W tym jedynym spotkaniu wybieram typ na bramki.
Gospodarze ostatnio w bardzo dobrej formie, walczą o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu. Piast sam sobie jest winny sytuacji w jakiej się znalazł. Akurat ja uważam, że wszystkie nieszczęścia nie zaczęły się akurat od derbowego meczu z Górnikiem ale o wiele wcześniej. Nie wspominając tych karnych z początku sezonu, to wystarczy prześledzić ile bramek stracili po 90 minucie i ile przez przez to punktów im uciekło. Trochę więcej koncentracji w końcówkach meczu i bardzo prawdopodobne, że Piast byłby teraz już dawno bezpieczny.
Dzisiaj nie mają co kalkulować i znowu grać tak aby nie stracić bramki. Tutaj na pewno nie wystarczy 1 bramka aby wygrać mecz bo Śląsk z taką siłą ofensywną na pewno coś strzeli.
Dzisiaj stawiam na parę bramek z jednej jak i drugiej strony, poprzednie mecze we Wrocławiu też pokazują, że możemy dzisiaj liczyć na over.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Myślę, że w Warszawie będzie remis. W Lubinie natomiast wygrana gości ;)
Nie no fajnie, że tak uważasz, ale może podzielisz się dlaczego tak uważasz? :|
Tak na szybko bo mecz zaraz.
Sandecja @2,45 totolotek.
Gospodarze mają nóż na gardle, mecz dla nich z cyklu o być albo nie być,
Przyjaźń na trybunach, nie chce mi się wierzyć, że Cracovia grając tak na prawdę o nic zrobi krzywdę Sandecji, tak samo jak nie zrobiło krzywdy Arce.
Kurs piękny także idę w kierunku zawodników z Nowego Sącza.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Górnik lub remis @ 2,30

Unibet
Górnik się trochę rozkręcił i wraca do jesiennej dyspozycji. Legia w ciągu ostatnich dwóch tygodni rozegrała cztery mecze i żadnego z nich nie mogła potraktować ulgowo, więc zmęczenie może być wydoczne. Już w starciu z płocką Wisłą wygrała dzięki przypadkowym bramkom Cafu. Zespół z Zabrza walczy o puchary i motywacji mu nie zabraknie. Najbliżej mi do remisu, ale Wojskowi jakoś nie lubią się dzielić w tym sezonie punktami, biorą wszystko albo nic.
 
A 0

andee

Użytkownik
Nie no fajnie, że tak uważasz, ale może podzielisz się dlaczego tak uważasz? :|
Tak na szybko bo mecz zaraz.
Sandecja @2,45 totolotek.
Gospodarze mają nóż na gardle, mecz dla nich z cyklu o być albo nie być,
Przyjaźń na trybunach, nie chce mi się wierzyć, że Cracovia grając tak na prawdę o nic zrobi krzywdę Sandecji, tak samo jak nie zrobiło krzywdy Arce.
Kurs piękny także idę w kierunku zawodników z Nowego Sącza.
Juz odpowiadam. Górnik nie może pozwolić sobie na przegrana. Walczą o grę w pucharach to raz. Dwa, grają fajna piłkę i młodzi chcą się wypromować. Trzy, grają z Legia i...wiadomo że taki mecz elektryzuja. A cztery...rewanż za puchar Polski ;)
A Jagiellonia czemu wygra? Po wygraniu z Lechem są zdeterminowani i widać rosnąca formę. A Zagłębie juz jest na wakacjach wiec zagrają aby zagrać i oddać 3 punkty za 29 kolejkę ;)
 
M 158

murzyn30

Użytkownik
A ja się tak cieszyłem ze zdazylem w ostatnich możliwych chwilach postawić na sandecje... ale mi sztama wielka ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom