>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

36. kolejka LOTTO Ekstraklasy (12.05-13.05.2018)

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
A ja się tak cieszyłem ze zdazylem w ostatnich możliwych chwilach postawić na sandecje... ale mi sztama wielka ...
Tez przeszlo mi przez mysl , ze Cracovia moze puscic ten mecz ale ludzie jesli znacie Probierza w sensie jego charakter patrzac na.konferencje itd to nie wydAwało mi sie to mozliwe , ze powie chlopakom w szatni , idzcie i dajcie im wygrac hah
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Legia - Górnik Zabrze
over 2.5 gola @ 1.72
BTS @ 1.72
BTS + over 2.5 gola @ 2.14
Fortuna

Przed nami świetnie zapowiadające się spotkanie. Górnik po raz kolejny przyjeżdża do Warszawy aby wyrównać rachunki. Tym razem będzie chciał się zrewanżować za ostatnią porażkę w Pucharze Polski oraz sprawić problemy Legii aby ta jutro nie świętowała zdobycie mistrzostwa. Zabrzanie od trzech kolejek spisują się bardzo dobrze co jest na pewno sporym zaskoczeniem, bo wydawało się, że ten młody zespół odpuści trochę i zostawi innym walkę o europejskie puchary. Górnik na pewno musi zagrać jutro odważnie tak jak to miało miejsce w spotkaniu z Lechem. Trójka Kurzawa, Kądzior i Żurkowski mają sporo do udowodnienia po wczorajszych powołaniach jest to jedna z ostatnich szans dla tej trójki aby przekonać do siebie trenera Nawałkę. Fajnie, że przebudził się Urynowicz, który strzelił już w trzecim spotkaniu z rzędu. Jutro na pewno nie zobaczymy Gryszkiewicza, który pauzuje za kartki, ale za jego miejsce wskoczy Koj, który już jest zdrowy. Drużyna prowadzona przez Deana Klafurica nie przegrała żadnego z ostatnich sześciu spotkań, a zespół po zmianie trenera odżył. Legia potrzebuje trzech punktów aby móc spokojnie jechać do Poznania i tam również świętować mistrzostwo. Do składu fajnie wprowadził się Szymański, który na pewno będzie sporym wzmocnieniem w przyszłym sezonie, a sam zawodnik jutro znowu będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Nie wiadomo czy jutro zagra Niezgoda, który ostatni narzekał na uraz pleców. Po raz grą jest Mączyński, a od pierwszych minut mają zagrać Pazdan i Jędrzejczyk. Obie drużyny mają coś do udowodnienia i obie mają jasny cel. Jedna walczy o mistrzostwo druga o europejskie puchary, które mam nadzieje, że zawitają do Zabrza. Spodziewam się zatem dobrego widowiska z dużą ilością goli. Górnik prezentuje się dobrze w ataku co pokazują ostatnie spotkania, Legia nie jest wcale gorsza, bo również strzela dość regularnie do bramki rywala. Mam nadzieje, że Górnik utrze nosa Legii, a walka o tytuł mistrzowski rozstrzygnie się dopiero w ostatniej kolejce.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tez przeszlo mi przez mysl , ze Cracovia moze puscic ten mecz ale ludzie jesli znacie Probierza w sensie jego charakter patrzac na.konferencje itd to nie wydAwało mi sie to mozliwe , ze powie chlopakom w szatni , idzcie i dajcie im wygrac hah
Cracovia się podłożyła, tyle że chyba nikt nie wziął pod uwagę że Sandecja ma wyj.... na utrzymanie, brak infrastruktury, to nie drużyna na pierwszą ligę, oni chyba chcieli spaść.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Tez przeszlo mi przez mysl , ze Cracovia moze puscic ten mecz ale ludzie jesli znacie Probierza w sensie jego charakter patrzac na.konferencje itd to nie wydAwało mi sie to mozliwe , ze powie chlopakom w szatni , idzcie i dajcie im wygrac hah
jak się nie strzela karnego to nie ma o czym mówić
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0
obie strzelą
1,72
Bardzo ciekawe spotkanie szykuje się nam w Warszawie. Legia już w Niedziele może sobie zapewnić Mistrzostwo lecz musi się spełnić parę czynników ale nie o tym.
Po zwolnieniu trenera Legia zaczęła grać troszkę lepiej... Nie mylić z super formą. Już ostatni mecz z Wisłą Płock pokazał dwa oblicza Legii, niby wygrali...potrafili strzelić bramkę w osłabieniu przy wyniku 2:2 to jest plus dla nich ale nie mogą sobie pozwolić aby Wisła Płock prowadziła grę w Warszawie...
Górnik troszkę odżył i walczy o Europejskie Puchary, mogli mieć już je gdyby tylko wygrali z Koroną u siebie a tylko zremisowali 2:2 mimo, że strzelili bramkę już w 17 sekundzie.
Myślę, że Górnik będzie chciał namieszać jeszcze w walce o Mistrza i nie poddadzą się oczywiście także muszą grać dla siebie aby utrzymać 4 miejsce.
Nie wiadomo czy zagra Niezgoda a raczej prawdopodobnie nie zagra więc jest to osłabienie Legii bo zdecydowanie lepiej Legia gra z Niezgodą ale myślę, że ktoś inny strzeli natomiast w Górniku liczę, że Angulo jeszcze powalczy o króla strzelców.
Wisła Płock - Korona Kielce 4:1
Wisła strz. +1,5 1,82
W tym meczu także widzę bramki ale po stronie Wisły Płock.
Wisła Płock przede wszystkim MUSI wygrać to spotkanie aby powalczyć jeszcze o 4 miejsce z Górnikiem Zabrze oraz Wisłą Kraków trwa walka. Korona lekko &quot;siadła&quot; mimo, że ostatnio zremisowali 2:2 w Zabrzu to nie zagrali jakiś rewelacyjnych zawodów. Płock przegrała w Warszawie 2:3 mimo, że przegrywali już 0:2 i potrafili się podnieść, chwała im za to ale na pewno są Oni zawiedzeni wynikiem. Oglądałem to spotkanie i powiem szczerze Wisła Płock bardzo mi się podobała i jeżeli tylko zagrają na takiej intensywności to zdobędą 3 punkty. Można powiedzieć, że gdyby nie A. Malarz w bramce Legii to Wisłą Płock mogła by nawet wygrać.
Wisła Płock u siebie wygrała z Koroną 2:0 jutro liczę na podobny wynik.
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2
Jagiellonia 2,00
Jagiellonia MUSI wygrać ten mecz aby liczyć na porażkę Legi w ostatniej kolejce, mimo, że nawet dziś Legia wygra to nadal Jagiellonia będzie miała szansę na Mistrza.
Bardzo ważny mecz dla Jagiellonii, na pewno koncentracja jest niesamowita dodatkowo mega podbudowani wygraną w Poznaniu 2:0 w pełni zasłużenie.
Zagłębie miejsce 8 i już chyba mają wakacje, ostatnie 2 mecze to 2 porażki wysokie 0:2 z Górnikiem oraz 0:3 z Wisłą Kraków. Nie widać tam jakiegoś mega zaangażowania...
Dla Jagiellonii jest to mecz MEGA ważny.​
Kursy z Fortuna
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
jak się nie strzela karnego to nie ma o czym mówić
Wszystko się zgadza teddy, tylko zmienionym jedno słowo. Z strzela na podaje z karnego. Sandecja chciała już opuścić ekstraklasę i taka jest prawda. Kto oglądał mecz i widział drugą połowę to zauważył, Cracovia niemal chciała się położyć na boisku a to i tak nie dawało efektów. Nowy Sącz zadowolony bo wrócą do siebie i spokojnie sobie będą grali w 1 lidze. Jedyne czego nie mogę słuchać to wychwalanie w c+ Piszczka i Koleva. To dwa takie kabanosy. Podobne do Rasiaka tylko kilkukrotnie bardziej drewniane.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Wisła Płock - Korona Kielce 13.05.2018. godz. 18:00 zwrot
Typ: over 1 azjan bramki Korona Kielce / Kurs: 2.18 / Buk: 1xbet


Korona w grupie mistrzowskiej trzeba przyznać że jest zespołem który potrafi rozdawać mnóstwo prezentów w defensywie – ten ich luz związany z wykonanie zadania kompletnie rozbił tą formację to też wynika z faktu że Korona nie przestała grać ofensywie co przy mniejsze koncentracji kończy się źle. Trener też trzeba przyznać też już trochę testuje, rotuje składem w ostatnich tygodniach grają wariantem na dwóch napastników czyli poprawiają jeszcze ten swój ciąg na bramkę. Brakuje w tych poczynaniach spokoju bo naprawdę mieli wyborne okazję w każdym z ostatnich spotkań. Zaskakuje te nieskuteczność w domu, dziś jednak wyjazd gdzie też to nie ich mocna strona ale będzie więcej gry z kontry co min. w ostatniej kolejce przyniosło dwie bramki z Górnikiem. Korona zagra swoje, będzie ofensywnie, będą prezenty w defensywie ale z tą grą stać ich na niespodzianki i taką dziś trochę przewiduje – minimum bramka dla nich powinna być a liczę na dwie, zresztą tutaj wygrali w pierwszej rundzie 1:2.
Wisła wyśmienity sezon który jeszcze mogą zakończyć w pucharach ale raczej mi się wydaje że tego nie chcą. Dziś jednak ostatni mecz w domu czyli podziękowania kibiców, oraz podziękowania zawodników czyli trzeba zagrać żywą otwartą piłkę a Wisłę zdecydowanie na to stać. Jestem przekonany że podejdą do tego spotkania ofensywie nie myśląc tak dużo o tym by nie stracić, zresztą ekipa Brzeczka ostatnio częściej i łatwiej traci te bramki.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa: Legia Warszawa - Górnik Zabrze 13.05.2018. godz. 18:00 ⛔
Typ: over 2.5 bramki / Kurs: 1.75 / Buk: 1xbet


Górnik ostatnio znowu złapał to czym brylował na początku sezonu, to co najważniejsze odzyskali trochę sił fizycznych bo nie da się ukryć złapali przez to dołek. To co jednak najważniejsze patrząc przez pryzmat całego sezonu w żadnym spotkaniu nie zmienili swojej myśli na grę, cały czas dążyli do tego by grać swoje – czyli być bardzo aktywnym zespołem w ofensywie. Ligę skończą jako zdecydowanie najskuteczniejszy zespół i już wiele mówi o tej ekipie, a to przecież beniaminek. Walczą o miejsce na podium co było czymś wspaniałym po powrocie do Ekstraklasy. Widać że zeszło z nich cieśnienie i presja co ułatwia im granie tej fajnej ofensywnej piłki. Dziś znowu grają z rywalem którym musi a ostatnio gra im w takich starciach wyśmienicie – Lech 2:4, Jagiellonia 1:2. Do tego maja coś do wyrównania z Legia a mianowicie półfinał Pucharu Polski. To będzie ten sam Górnik to przez cały sezon, mający swój pomysł na grę w ataku oraz taki który dziś nikogo się nie przestraszy. Legia zmierza po tytułu mając trzeciego trener w tym sezonie to już pokazuje jak ta nasza walka wygląda o tytuł – tak naprawdę to dla mnie nikt na niego nie zasługuje. Dla mnie w żadnym momencie sezonu ten zespół nie był w formie i na pewno nie jest teraz. Tak naprawdę mają kupę szczęścia ten mecz tutaj z Płockiem nie powinien się skończyć takim wynikiem 3:2 – powinni stracić punkty, znowu mieli problemy z zespołem który gra odważnie nie boi się atakować, zresztą z Jagą ten mecz to też był katorga dla oczu w wykonaniu obu ekip. Stawiam na aktywny Górnik a co Legia z tym zrobi to w tym sezonie naprawdę nie wiadomo ale ten mecz bez bramek się nie obejdzie.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Typ
: spalone ponad 5,5 ✅
Kurs: 1.85 (fortuna)
Straszna wysoka linia na spalone obu drużyn. Jedyny fakt jest taki, że oba zespoły grają bardzo ofensywnie, napastnicy obu drużyn często biegają wzdłuż obrony rywali i próbują dostać prostopadłe piłki od pomocników czy obrońców. Żeby potwierdzić moją tezę to np Legia łapała na spalone rywali aż 139 razy, przy czym drugi zespół w tej klasyfikacji to Jagiellonia z 96 razami. Nie trzeba być matematykiem, aby obliczyć że daje to blisko 4 spalone przeciwników w meczach z Legią. Sami Legioniści zostali złapani 76 razy. Górnik pewnie będzie szukał podaniami Igora Angulo - bardzo ciekawy mecz się nam szykuje. Jarek Niezgoda może w tym meczu nie wystąpić, a nieprzypadkowo o tym wspominam, bo on był łapany najwięcej razy na spalonych - 22 razy. Drugi jest Kuchy 13 razy. Angulo jest niesamowitym rekordzistą chyba, bo 39 razy był łapany na spalonym. To pokazuje jego balansowanie na granicy przepisów gry, aby urwać się i strzelić bramkę.
Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ:
Lech Poznań ⛔
Kurs: 2.3 (fortuna)
Tutaj nie ma za bardzo jak tego meczu logicznie analizować. Z jednej strony zostaw zwolniony trener Bjelica, z drugiej Wisła dziś bez swojego MPV sezonu - Carlitosa. Dlaczego zatem Lech? Gdyż patrząc na przeszłe wyniki to Lechowi bardzo fajnie się gra na wyjeździe z Białą Gwiazdą. Warto przypomnieć sobie ostatnie starcie, gdzie Lech nie mógł się przełamać na wyjeździe, a dopiero w meczu z Wisłą przyszło efektowne zwycięstwo. Dziś pożegnanie dwóch świetnych graczy - Pawła Brożka i Arkadiusza Głowackiego. Jeszcze na początku sezonu zwolniony trener Kiko Ramirez mówił, że postara się namówić Arka by ten grał póki kocha to i ma siły. Od trenera Carillo jakoś trudno takie słowa usłyszeć, mówi się o jakiś ruchach po sezonie w kadrze trenerskiej.
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Typ:
Novikovas strzeli bramkę ⛔
Kurs: 3.5 (fortuna)
W pierwszej chwili pomyślałem, a może czysta 2. Patrzę a tam kurs blisko 1.9, a mając w głowie naszą ligę trochę trudno o zagranie takiego typu. Więc ode mnie typ na strzelca, mocno ryzykowny, ale dzisiaj Jaga musi atakować, musi wygrać i ktoś te gole musi strzelić. Dobry występ Litwina ostatnio na Bułgarskiej, więc liczę że pójdzie za ciosem i coś tam ukuje.
Wisła Płock - Korona Kielce
Typ:
ponad 3,5 bramki ✅
Kurs: 3.15 (fortuna)
Korona ostatnio zepsuła troszeczkę święto w Zabrzu remisując z Górnikiem 2:2. Mamy takie szczęście, że ten mecz będzie można obejrzeć na żywo w całości na Eurosporcie, a ja z chęcią jednym okiem na takie spotkanie będę patrzeć. Coś czuję, że kibice w Płocku nie będą się nudzić, ostatnio obie drużyny strzelają sporo bramek, wraca po przymusowej pauzie Michalak i fajne będą te pojedynki na skrzydle z Kosakiewiczem bądź Kallaste.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Tak pokrótce o każdym spotkaniu bez jakichś szczegółowych analiz.

Wisła Płock - Korona Kielce

powyżej 9,5 rożnych @ 1,75 ⛔ 9 :|
Totolotek
Gospodarze jeszcze z szansami na zajęcie 4 miejsca i start w pucharach, goście walczą już tylko o jak najwyższą pozycję w tabeli. Mecz raczej powinien być otwarty i obfitować w dużo sytuacji podbramkowych. Bramek również nie powinno zabraknąć jak jednak w tym spotkaniu wybieram typ na rożne. Wisła może nie nabija ich jakoś w dużych ilościach - 172 rożne, ale Korona już zdecydowanie lepiej wygląda w tym elemencie - 191 rożnych także spodziewam się, że te 10 rożnych obie ekipy dzisiaj nabiją.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
powyżej 9,5 rożnych @ 1,75 ⛔ 9 :|
STS
Goście po ostatniej wygranej w Poznaniu nadal z szansami na tytuł mistrzowski. Gospodarze już tak bardziej na dogranie niż aby coś osiągnąć, niedawno mieli jeszcze sami szanse na załapanie się do pucharów ale ostatnie 2 porażki tydzień temu u siebie 0-2 z Górnikiem i w tygodniu 0-3 z Wisłą K. zweryfikowały ich plany. Czy dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli wygrać i utrudnić Jagiellonii walkę o tytuł? Trudno przewidzieć, jednak Jaga zapewne łatwo nie będzie miała. Z tego też względu wybieram ponownie typ na rożne. Gościa aby wygrać będą musieli się trochę wysilić i zaatakować bramkę rywali. Zagłębie też powinno parę razy zagościć pod bramką Jagi stąd typ na rożne wydaje mi się w miarę sensowny.
Obie ekipy podobnie w tym roku, Zagłębie - 185 rożnych, Jagiellonia - 183.

Wisła Kraków - Lech Poznań
powyżej 29,5 fauli @ 1,83 ✅
Totolotek
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,96 ⛔ E: jednak kartki należy obstawiać na STS, tam byłoby na ✅
forBet
Krakowianie nadal z szansami na zajęcie 4 miejsca i start w pucharach, muszą jednak dzisiaj zdobyć przynajmniej punkt i liczyć na porażkę Górnika i wtedy w ostatniej kolejce rozstrzygnąć właśnie z ekipą z Zabrza kto zagra w pucharach. Jest jeszcze Wisła Płock ale ich szanse wydają się najmniejsze (dzisiaj mecz z Koroną, za tydzień wyjazd do Białegostoku).
Poznaniacy stracili bardzo dużą szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego. Wydawało się, że po rundzie zasadniczej są w najlepszej sytuacji, 1 miejsce, 4 mecze u siebie gdzie nie zanotowali porażki od roku i to z głównymi kandydatami do mistrza ale niespodziewanie przyszła czarna seria trzech porażek właśnie w Poznaniu (0-1, 2-4, 0-2) i wszystko posypało się jak domek z kart. Szkoda bo wydawało się, że w ostatniej kolejce dojdzie do hitowego starcia o tytuł mistrzowski pomiędzy Lechem a Legią. Co prawda szanse na to jeszcze są ale dzisiaj Legia i Jagiellonia musiały by przegrać no i Lech wygrać.
Z racji tego, że jedni jak i drudzy teoretycznie mają jeszcze o co grać spodziewam się twardego i ostrego spotkania w którym zobaczymy sporo fauli i kilka kartek.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze
powyżej 29,5 fauli @ 1,7 ⛔ 29 :|
powyżej 9,5 rożnych @ 1,7 ✅
Totolotek
Gospodarze jakoś ostatnio nie błyszczą ale mają jakiegoś mega farta i te najważniejsze spotkania pomimo niesprzyjających okoliczności rozstrzygają na swoją korzyść (rewanż z Górnikiem w PP, ostatni mecz z Wisłą Płock) ale cóż może jak to mówią szczęście sprzyja lepszym.
Dzisiaj może się tak zdarzyć, że już zostaną Mistrzem Polski i ostatnia kolejka będzie bez emocji - wystarczy, ze wygrają a Jaga tylko zremisuje.
Goście po małym spadu formy wyglądają jakby ożyli na nowo i grają jak na jesieni, bez respektu dla rywali, chociaż różnica jest teraz taka, że lepiej graja na wyjazdach niż u siebie. I chyba właśnie ostatnimi meczami u siebie, gdzie większość remisowali pogrzebali swoje szanse nawet na pierwsze miejsce.
Cóż można oczekiwać po tym meczu, Legia doskonale zdaje sobie sprawę jak gra Górnik na wyjazdach, od początku atakuje rywali licząc na ich błąd i tutaj zapewne będzie podobnie. Stąd zapewne zaczną skoncentrowani i skupią się przede wszystkim aby na początku nie stracić jakiejś głupiej bramki. Goście grają szybko, bardzo dużo biegają i obrońcy czy pomocnicy Legii nieraz będą zmuszenie do faulu aby powstrzymać akcję przeciwnika, sami też potrafią długo utrzymywać się przy piłce co będzie zmuszało rywali do popełnienia przewinienia.
Mecz powinien obfitować w sporo akcji podbramkowych stąd typ na rożne i dodatkowo obie ekipy są dosyć mocne w tym elemencie i mają podobne liczby w tym sezonie, Legia - 182, Górnik - 179 rożne.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Legia @ 1,76 Totolotek✅✅✅
Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,70 iforBet▶
Bez wątpienia Legia spośród zespołów grupy mistrzowskiej w tej ostatniej fazie rozgrywek jest w zdecydowanie najlepszej formie. Dobra gra zaczeła się po zwolnieniu Romeo Jozaka a zatrudnieniu Deana Klafuricia, który radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Legia może nie gra wybitnie, ale potrafi wykorzystać fakt że dysponuje najlepszymi personaliami jeśli chodzi o zawodników w lidze i pokazuje swój potencjał na tle innych rywali. Nareszcie potrafią dochodzić do większej ilości sytuacji podbramkowych i zdecydowanie lepiej ułożona jest defensywa. Wąpie aby Górnik chciał zagrać w europejskich pucharach z tak wąską i niedoświadczoną kadra, mogłoby to się odbić na wynikach ligowych na początku przyszłego sezonu. Stawiamna zwycięstwo wojskowych i kolejny duży krok z ich strony ku Mistrzostwu Polski.
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Jagiellonia @ 1,93 LVBET✅✅✅
Remis bez wygranej gości @ 1,80 iforBet▶
Jagiellonia w ostatniej chwili się przebudziła i w ładnym stylu pokonała Lecha przy Bułgarskiej 2:0 i w dalszym ciagu liczy się w walce o tytuł Mistrza Polski. Dziś zwycięstwo podopiecznych Ireneusza Mamrota jest konieczne i może się okazać zbawienne, bowiem w ostatniej kolejce Lech u siebie podejmie Legię i jeżeli Kolejorz wywalczy 3 punkty oraz Legia potknie się dziś z Górnikiem a Jaga wygra za tydzień również z Wisłą Płock u siebie co jest bardzo prawdopodobne uda sie zdobyć tytuł - trudne ale nie niemożliwe. Zagłębie już sobie odpuściło ten sezon, celem był awans do górniej ósemki i ten cel został osiągnięty. Licze na kolejny dobry mecz Jagiellonii, jeśli będzie na tym poziomie co ten w środe w Poznaniu to o wynik kkorzystny dla Białostoczan jestem spokojny.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Obie strzelą @ 1,9

1xbet

Zagłębie po dobrym okresie przegrało do zera dwa ostatnie mecze. Dzisiejsze spotkanie będzie ostatnim rozgrywanym w Lubinie w tym sezonie i to z silnym rywalem, więc są to już dwa dobre argumenty za tym aby gospodarze podeszli poważnie do tego spotkania i dali z siebie 100%. Jagiellonia też będzie tutaj szła do przodu, ponieważ aby pozostać w grze o mistrzostwo bez oglądania się na wyniki innych spotkań musi dziś wygrać a nie da się tego osiągnąć nie strzelając gola.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom