>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

36 kolejka Premier League [05.05 - 08.05] + zaległy mecz

Status
Zamknięty.
lukee 178

lukee

Użytkownik



Już dziś startuje 36 kolejka Barclays Premier League. 3 kolejki przed końcem wciąż nie znamy jeszcze mistrza Anglii, nadal nie wiemy kto prócz Sunderlandu spadnie z ligi. Dalej również trwa walka o TOP4. Kilka z tych rozstrzygnięć możemy poznać już po weekendowych spotkaniach. Zapraszam do typowania oraz pisania analiz. Rozkład meczy wygląda tak:

Piątek 05.05

21:00 West Ham - Spurs

Sobota 06.05

13:30 Man City - Crystal Palace

16:00 Bournemouth - Stoke
16:00 Burnley - West Brom
16:00 Hull - Sunderland
16:00 Leicester - Watford

18:30 Swansea - Everton

Niedziela 07.05

14:30 Liverpool - Southampton

17:00 Arsenal - Man Utd

Poniedziałek 08.05

21:00 Chelsea - Middlesbrough

Środa 10.05 / zaległy mecz

20:45 Southampton - Arsenal​
Oficjalna strona rozgrywek ---&gt; https://www.premierleague.com/
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
West Ham - Tottenham
Nie od dziś wiadomo, że Młoty dalekie są od swojej najlepszej dyspozycji. Obraz może zatrzeć pierwszy rzut oka na &#39;formę&#39; w tabeli, jednak gdy przyjrzymy się dokładnie z kim grali podopieczni Bilica, bilans 1-3-1 wygląda jeszcze gorzej. Po zupełnie bezbarwnej grze z Arsenalem, kiedy ulegli Kanonierom 3-0, przyszła wygrana ze słabą ekipą Swansea. Następnie mamy remis 2-2 z jeszcze słabszym Sunderlandem i 2 remisy bez strzelonego gola, z Evertonem i Stoke.
Dzisiaj Młoty podejmą drużynę ze zdecydowanie wyższej półki. Rozpędzony Tottenham powinien wypunktować West Ham podobnie, jak Arsenal. Inicjatywa z pewnością będzie po stronie Kogutów, którzy będą chcieli zbliżyć się i wywrzeć presję na Chelsea.
Nie będę jednak grał na win Spurs, bo kurs 1.40 na wyjazdowe zwycięstwo w Premier League mnie nie interesuje. Jednak ponownie Unibet przyjemnie mnie zaskoczył i nie spodziewa się dużej ilości rzutów rożnych ze strony przyjezdnych... Nie wiem czym się kierowali, ale zamierzam to wykorzystać. Najpierw jednak spróbuję was dalej przekonać, żeby zagrać razem ze mną.
Jak już wspomniałem to Totki na pewno przez większość czasu będą prowadziły grę. Powinno to wyglądać jak we wcześniejszych ich meczach. Rożnych można się spodziewać więc po dośrodkowaniach Walkera/Trippiera czy Eriksena - rośli obrońcy Młotów powinni sobie z nimi radzić; po strzałach Kane&#39;a, Alliego, Sona - wiadomo.
Spójrzmy na to jeszcze ze strony statystycznej. Ostatnie 5 delegacji Tottehamu to następujące liczby przy kornerach: 11 z CP, 11 z Chelsea w pucharze, 7 ze Swansea, 7 z Burnley, 7 z Fulham w pucharze. Ani jednego niepokrycia linii - to po prostu wynika ze stylu gry Kogutów.
A na ile rożnych pozwalał West Ham swoim ostatnim domowym rywalom ? Everton 4, Swansea 3, Leicester 5, Chelsea 4, WBA 5. Bez szału, jednak mam pewność, że żadna z tych drużyn nie jest tak &#39;łakoma&#39;na korki jak Spurs i, oprócz Chelsea, żadna nie prowadziła tu gry w tak zdecydowany sposób, jak poprowadzi ją dziś Tottenham.
Tottenham powyżej 5,5 rzutów rożnych @1.53 Unibet ✅ ✅ ✅
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
21:00 West Ham United -€“ Tott&#39;€™ham Hotspur @ Canal+ Sport 2
Dość nietypowo bo w piątek rozpocznie się 36 kolejka Barclays Premier League. Na London Stadium dojdzie do pojedynku derbowego między Młotami a Kogutami. Gospodarze w tym sezonie kompletnie rozczarowują. Ich obecna forma jest fatalna o czym świadczy tylko 1 wygrana w ostatnich 11 meczach. Słabe występy przełożyły się fakt że 3 mecze przed końcem sezonu West Ham wciąż nie może czuć się pewny utrzymania. Gospodarzom nie pomogła też przeprowadzka na nowy stadion na którym prezentują się mizernie i zajmują dopiero 16 miejsce w tabeli w uwzględnieniu tylko meczy u siebie. Drużyna która zeszły sezon zakończyła na 7 miejscu i grała w eliminacjach Ligi Europy w obecnych rozgrywkach kompletnie zawodzi. W poprzednich rozgrywkach gospodarze dzisiejszego meczu charakteryzowali się dużą siłą w ofensywie co przekładało się na liczbę bramek na poziomie czołowych drużyn BPL. W trwającym sezonie nie pomagają Młotom liczne kontuzje i urazy znaczących zawodników. Również strata w zimowym okienku najlepszego piłkarza jakim był D.Payet nie pomaga drużynie.
Na odmiennym biegunie znajduje się drużyna gości która niczym walec „rozjeżdża” kolejnych ligowych rywali. Koguty wygrały ostatnie 9 meczy pod rząd a ostatni raz w lidze przegrali prawie 3 miesiące temu. Ta znakomita forma przełożyła się na 2 miejsce w tabeli i szansę na zdobycie mistrzostwa. Tottenham prezentują się super zarówno w obronie jak i w ofensywie. W ostatnim czasie drużynę omijają kontuzje a w wysokiej formie znajdują się gracze odpowiedzialni za ofensywę. Goście praktycznie w każdym meczu aplikują przeciwnikowi minimum 2 gole. W ostatniej kolejce pokonali u siebie Arsenal 2:0 a gdyby byli bardziej skuteczni mogło się to skończyć pogromem.
Trudno zatem przypuszczać że dziś gospodarze którzy mają ostatnio problemy ze zdobywaniem goli będą w stanie nawiązać walkę z rozpędzonymi Kogutami. Na pocieszenie miejscowych pozostaje fakt że w ostatnich 4 meczach 3 razy udało im się zagrać na zero z tyłu.
Wszelkie te aspekty sprawiają że kurs na wygraną gości jest bardzo mały i ciągle spada. Wg mnie gospodarze skupią się na zabezpieczeniu własnej bramki. Tottenham praktycznie w każdym meczu dominuje nad rywalem i tworzy bardzo dużo sytuacji bramkowych. Dziś wieczór nie powinno być inaczej.
Tottenham @ 1,4 Unibet
Za drobne
H. Kane strzeli @ 1,71
D. Alli strzeli @ 2,38
C. Eriksen zaliczy asystę @ 2,6
⛔ x4
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
05.05.2017 g. 21.00 West Ham- Tottenham
-
Typ: 1 (+1,5)✅✅✅
Kurs: 1,85
Pinnacle
Stawka 6 j


Bardzo ciekawe derby czekają nas dzisiejszego wieczoru w Londynie, West Ham podejmuje rozpędzone &quot;Koguty&quot;, które próbują dogonić Chelsea na finiszu sezonu w Premier League. Piątkowy wieczór to bardzo nietypowa pora na rozgrywki PL, ale nic tylko się cieszyć, zamiast 3 to 4 dni z ligą angielską przed tv. Pozostały 4 kolejki do końca i 4 punkty straty Tottenhamu do The Blues, także szansa jest, jednak karty rozdaje zespół Antonio Conte.

West Ham to jedno z największych rozczarowań bieżącego sezonu, gdzie kibice na pewno po ubiegłorocznych rozgrywkach gdzie młoty zajęły 7 miejsce mieli apetyty na walkę o puchary a nie o ligowy byt. Duże nadzieje pokładano w Payecie, który finalnie zdezerterował do Francji. Gospodarze niemal pewni utrzymania z 7 punktami przewagi nad strefą spadkową, ale motywacja do walki z lokalnym rywalem na pewno jest. Nie sądzę aby piłkarze położyli się na boisku, tylko będą chcieli wynagrodzić w końcówce sezonu kibicom kiepską lokatę.

Tottek tak jak wspomniałem w niesamowitym gazie, 9 kolejnych ligowych zwycięstw z rzędu, świetna seria. Warto jednak dodać że zespół Pochettino nie prezentuje się na wyjazdach tak wybornie na WHL. Przypomnijmy poprzednie spotkania:
- wygrana z Cr. Palace 1-0, po fenomenalnej bramce Eriksena w ostatnim kwadransie
- wygrana ze Swansea 3-1, mimo iż łabędzie prowadziły 1-0 aż do 88 minuty!!! Nie wiem jak dali sobie to wyrwać, ale to już ich problem.
- wygrana z Byrnley 2-0, gdzie do 66 minuty był bezbramkowy remis
- porażka z Liverpoolem 2-0
- remis z czerwona latarnią Sunderlandem 0-0
- remis 2-2 z City.

Tak więc jak widać, wyjazdowe zwycięstwa nawet jak się trafiają to nie przychodzą tak łatwo. Nie wiem jakie są relacje pomiędzy po między klubami na linii WH-Chelsea i WH- Tottek, ale o ile nie będzie tutaj pozasportowej gry to wyczuwam ciężki mecz dla gości, którzy mogą w końcu stracić punkty.

Zresztą H2H pokazuje że nawet jak Tottenham wygrywa na wyjeździe z Młotami to nie są to wysokie zwycięstwa:

2.03.16 PL West Ham Tottenham 1 : 0
16.08.14 PL West Ham Tottenham 0 : 1
03.05.14 PL West Ham Tottenham 2 : 0
25.02.13 PL West Ham Tottenham 2 : 3
25.09.10 PL West Ham Tottenham 1 : 0
23.08.09 PL West Ham Tottenham 1 : 2
29.07.09 AT West Ham Tottenham 0 : 1


Alternatywnie:
Typ: 1X ✅✅✅
Kurs: 3,25
Unibet
Stawka 3 j

Typ: under 1 HT ✅✅✅
Kurs: 2,43
Marathonbet
Stawka 3 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
lukee 178

lukee

Użytkownik
Tak więc jak widać, wyjazdowe zwycięstwa nawet jak się trafiają to nie przychodzą tak łatwo. Nie wiem jakie są relacje pomiędzy po między klubami na linii WH-Chelsea i WH- Tottek, ale o ile nie będzie tutaj pozasportowej gry to wyczuwam ciężki mecz dla gości, którzy mogą w końcu stracić punkty.
Nie wiem dokładnie co miałeś na myśli pisząc o grze pozasportowej ale jeśli chodzi o relacje Londyńskich klubów to nie znajdziesz tam raczej współczucia ani chęci pomocy ;) To tak w delikatnych słowach żeby nie opisać tych relacji dosadnie ;) Trudno też liczyć na jakieś &quot;podkładanie&quot; skoro WHU może jeszcze spać z ligi. Ogólnie w tej lidze chyba gra się zawsze na maxa i ja osobiście nie wierzę że ktoś tam się by komuś podkładał.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
samobójstwo
Tottenham po 1.40? Bez jaj... To jest liga angielska!
Wystarczy wspomnieć 2 ostatnie kolejki: porażkę Liverpoolu u siebie, remis u siebie United i wyjazdowy remis City, które miało rozjechać spadkowicza z Boro (jeszcze matematyczne szanse mają).
Granie na wyjazdowy mecz po kursie 1.40 to samobójstwo. Dodatkowo ta seria Tottenhamu. Ile ona będzie trwała? Przecież nie wiecznie.
Nie od dziś wiadomo, że Młoty dalekie są od swojej najlepszej dyspozycji. Obraz może zatrzeć pierwszy rzut oka na &#39;formę&#39; w tabeli, jednak gdy przyjrzymy się dokładnie z kim grali podopieczni Bilica, bilans 1-3-1 wygląda jeszcze gorzej.
Tutaj tylko dodam, że przed remisem Swansea miała bilans ostatnie 5. meczy 1-1-3 i zremisowali w Teatrze Marzeń. A wcześniej więcej porażek + remis u siebie z Boro.
Podobnie miało Boro przed meczem z City.
Nie muszę dodawać, że zarówno Liverpool jak i City to były mecze z gatunku &#39;must win&#39;.
Z mojej strony powiem tak: Tottenham gra już o pietruchę. Chelsea ma już tylko mecze z pionkami: Boro, Sunderland, Watford i WBA, w dodatku 3 z nich u siebie. Może kompletu nie zdobędą ale 9p u siebie powinni zdobyć.
Tottenham ma za to 3 wyjazdy w tym ciężki mecz w Leicester czy mecz u siebie z United. Wg mnie po takiej serii to raczej oni gdzieś pogubią punkty.
Typ: 1 (+1,5)
Kurs: 1,85
W pełni popieram powyższy kurs. Dodatkowo sam zaryzykuję jeszcze 1X po 3.00.
Chcieć to jedno, móc to drugie.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Wystarczy wspomnieć 2 ostatnie kolejki: porażkę Liverpoolu u siebie, remis u siebie United i wyjazdowy remis City, które miało rozjechać spadkowicza z Boro (jeszcze matematyczne szanse mają).
Sorry ale porównanie Liverpoolu czy United do obecnej formy Tottenhamu nie ma żadnego sensu. United co drugi mecz u siebie nie są w stanie wygrać więc jaki ma sens ich porównywać do Tottenhamu? Ja nie zmuszam nikogo do grania swoich typów. Stawiam to co wydaje mi się realne do trafienia a nie to gdzie kurs jest wysoki. Każdy ma prawo stawiać na to na co ma ochotę.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
co myslicie panowie o jutrzejszym meczu Swansea : Everton
kurs o 20:30 dzis jest 2,85 na Swensea a na Everton 2,35
zastanawiam sie nad tym meczem
moja analize i typ podam jutro przed poludniem
pozdr.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
witam ????
co myslicie panowie o jutrzejszym meczu Swansea : Everton
kurs o 20:30 dzis jest 2,85 na Swensea a na Everton 2,35
zastanawiam sie nad tym meczem
moja analize i typ podam jutro przed poludniem
pozdr.
Ja chyba 1x będę grał i nawet za drobne 1 stestuje ???? Jutro tez podam co i jak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 216

viewer12

Użytkownik
Jaki piękny wynik w piątek padł ;) Na przekór znafcom ????

Co do sobotnich meczów, to jest kilka perełek (wszystkie kursy z Fortuny:

Swansea - Everton

Must-win dla gospodarzy; oba zespoły to raczej drużyny własnego podwórka; Everton nie walczy totalnie o nic, Walijczycy przegrać nie mogą, a zatem można spodziewać się paru bramek.

Swansea @2.75
BTTS @1.59
over 2,5 @1.85


Burnley - WBA

Gospodarze po osiągnięciu bezpiecznej przewagi nad strefą spadkową troszkę zwolnili tempo, jeśli chodzi o mecze na własnym boisku (w pewnym momencie byli twierdzą nie do przejścia), natomiast zaczęli ciułać oczka na wyjeździe ???? WBA natomiast fatalna forma, zespoły Pulisa po osiągnięicu 40 pkt odpuszczają; należą się propsy za sezon i grę w początkowych fazach, natomiast teraz zespół nie gra totalnie o nic i nie spodziewam się wysokich obrotów; Burnley natomiast matematycznie nie jest jeszcze utrzymane, poza tym na własnym boisku od dawna nie wygrali, do czego przyzwyczaili swoich fanów w całym sezonie, na pewno będą chcieli jutro zapewnić sobie byt i dobrze się zaprezentować. Pójście w drużynę gospodarzy w tego typu meczach raczej nie powinno zaszkodzić ;)

Burnley @2.33
under 2,5 @1.52


Hull - Sunderland

Czarne Koty wreszcie spadły, Hull natomiast jest na najlepszej drodze do uratowania swojego sezonu; pod wodzą Silvy fantastyczny bilans na własnym boisku i nie sądzę, by świeżo zdegradowana drużyna Sunderlandu miała im zagrozić - chłopy w połowie meczów nie umieli zdobyć bramki, natomiast ekipa Grosika u siebie nie zwalnia tempa.

Hull @1.53
over 2,5 @1.72


Bournemouth - Stoke

Mecz drużyn środka tabeli - gospodarze prezentują ciekawy football i grę ofensywną, Stoke natomiast otrząsnęło się po serii porażek, pomógł na pewno powrót Shaqiriego, natomiast forma wyjazdowa nadal pozostawia wiele do życzenia i raczej punktują na własnym boisku. Zespoły bez większych ambicji na chwilę obecną, zatem idę zgodnie z zasadą w stronę gospodarzy - oni będą chcieli zapewnić fanom rozrywkę i dobry mecz na koniec sezonu na własnym stadionie.

Bournemouth @2.33
BTTS NIE @2.29


Leicester - Watford

Watford to drużyna fatalna na wyjazdach, typowy team własnego podwórka - w dodatku są w grupce razem z paroma innymi drużynami, które mają po 40 punktów i raczej nie ma o co grać. Leicester natomiast po odpadnięciu z Ligi Mistrzów mimo wszystko kontynuuje dobrą formą i na pewno będą chcieli zakończyć sezon z przytupem, w dodatku przed własną publicznością to nadal jest jeden z najbardziej niewygodnych zespołów.

Leicester @1.61
under 2,5 @1.88


Manchester City - Crystal Palace

Seria świetnych wyników ze strony Orłów, nadal jednak nie mogą być pewni utrzymania. Nie wydaje mi się jednak, by mieli po raz kolejny ograć faworyta. City jest w formie, wraca do składu Jesus i o ile ciekawe jest, jakim ustweineiem z przodu wyjdą w jutrzejszym dniu, o tyle o bramki jestem spokojny. Po ostatnim remisie-blamażu na Boro czas zapunktować, bo rywale zza miedzy nie śpią i mimo wszystko TOP4 nie jest wcale takie pewne - terminarz jest niezwykle sprzyjający, jednak trzeba wyjść na boisko i wygrać pewnie mecz.

City -1,5 @1.65
under 3,5 @1.86
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
po namysle postanowilem zagrac z jedyne 100 zl nastepujacy kuponik
Swansea : Everton typ 1 kurs 2,7 ✅ 1:0
totolotek
w ten weekend 2 ciekawe spotkania ekip walczacych o utrzymanie czyli Hull i Swansea.Hull zagra z Sunderlandem, ktory juz z liga sie pozegnal i nie ma o co walczyc.Labedzie tez moga sie pokusic o zgarniecie 3 punktow z Evertonem.Goscie chyba chca zeby ten sezon sie zakonczyl.Swansea jest mocno zmotywowana i moim zdaniem ma wieksze szanse na utrzymanie niz Hull.Poza tym ma Swansea latwiejszy terminarz wobec tego licze na wygrana dzis druzyny Fabianskiego.
pozd. i powodzenia
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tottenham wczoraj jeden z najsłabszych meczów w sezonie. Gra im się nie kleiła od smaego początku. Nie potrafili złapać rytmu. Eriksen był jakiś taki nie swój. Kane nie dostawał w ogóle piłek i przegrali, przegrali nie tylko mecz, ale i mistrzostwo, które jeszcze gdzeiś tam się pojawiło na horyzoncie po tej kapitalnej serii. Szkoda, bo Spurs to naprawdę świetny twór w tym sezonie. Oby za rok im się równie dobrze wiodło, bo miło się patrzy jak ekipa Pochettino sobie poczyna ;)

VS

Manchester City - Crystal Palace


Manchester City - Crystal Palace

Seria świetnych wyników ze strony Orłów, nadal jednak nie mogą być pewni utrzymania. Nie wydaje mi się jednak, by mieli po raz kolejny ograć faworyta. City jest w formie, wraca do składu Jesus i o ile ciekawe jest, jakim ustweineiem z przodu wyjdą w jutrzejszym dniu, o tyle o bramki jestem spokojny
Gabriel Jesus już wrócił na derby Manchesteru tak gwoli ścisłości.

Piszesz, że &quot;City w formie&quot;, hmm ciekawa teza, bo jak się spojrzy na ich grę, czy ostatnie wyniki to jest to dalekie od formy. Wiesz ile meczów wygrali na ostatnie 10 we wszystkich rozgrywkach? całe 3. Dlatego nie piszmy, że ktoś jest w formie jeżeli gra tak jak ostatnio Manchester City. Spotkanie z Middlesborough w ich wykonaniu było bardzo słabe. Nie mieli pomysłu na wykreowanie sytuacji. Przy prowadzeiu Boro 1-0, dostali karnego z kapelusza, tzn Leroy Sane tak perfidnie to wymusił,że eh...

Jedyne co ratuje City ostatnio to Gabriel Jesus.

Warto też wspomnieć o kontuzjach. Wypadł Sergio Aguero, który wrócić może dopiero w okolicach 15 maja, na mecz z Leicester, tak podaje BBC. Ponadto Claudio Bravo uraz, John Stones także, oraz dłuższe kontuzje Ilkaya Gungogana, ale to wiadomo od dawna.
W dodatku David Silva pod dużym znakiem zapytania na dzień dzisiejszy. Siła rażenia City więc będzie mniejsza. Można mówić, że Aguero taki i taki,ale w czasie gdy brakowało Jesusa, to jednak grał dobre mecze, harował na całej szerokości, jak nie on momentami.

Crystal Palace bez Cabaye, Tomkinsa i być moze Souare. Ale wszyscy są pod znakiem zapytania. Allardyce się cieszy, że zdrowi są Zaha i Benteke. Obaj mogą najwięcej zagrożenia stworzyć pod bramką Caballero.

Crystal Palace zdolne do niespodziewanych wyników. Ich forma lekkie załamanie ostatnio, bo dwie porażi,ale wcześniej 6 wygranych w 8 meczach! To musi budzić respekt, potrafili przecięż wygrać na Stamford Bridge. Nie ma co więc tak przekłamywać rzeczywistości i mówić, że to City w formie ;)

Może i City wygra, nie twierdzę, że nie, ale jednak będzie im ciężko moim zdaniem. Ja tam wierzę w Crystal Palace dzisiaj ;) Ale nie gram nic, jedynie obejrzę sobie.
VS

Swansea - Everton

Labedzie tez moga sie pokusic o zgarniecie 3 punktow z Evertonem.Goscie chyba chca zeby ten sezon sie zakonczyl.Swansea jest mocno zmotywowana i moim zdaniem ma wieksze szanse na utrzymanie niz Hull.Poza tym ma Swansea latwiejszy terminarz wobec tego licze na wygrana dzis druzyny Fabianskiego.
Według mnie to ciężki mecz do typowania. Swansea wiadomo potrzebuje punktów, ale też Everton grając na luzie może im spłatać figla. Z Chelsea Everton to pewnego momentu grał jak równy z równym, Lukaku trochę nie miał porozumienia z pomocą, bo ofensywni gracze Evertonu nie grali w ogóle piłek gdzie pokazywal Lukaku, mnóstwo niedokładności na tym polu było. Jeżeli ten element poprawią to może wyjść tylko na plus dla The Tofees.

Nie wiem czy ma to jakieś pzrełożenie, ale Swansea wygrała tylko 2 razy z 26 meczów z Evertonem! To bilans bardzo mizerny.
Everton dziś bez Schnederlein i McCarthy.

Powodzenia w typowaniu wszystkim piszącym i odwiedzającym ten dział życzę ;)
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Hull - Sunderland
Tygrysy absolutnie nie mogą zlekceważyć zdegradowanej ekipy Czarnych Kotów. Nie będą oglądać się z jakim nastawieniem przyjadą goście, a sami wezmą sprawy w swoje ręce. Ten mecz trzeba po prostu wygrać. Wybić z głowy Sunderlandowi jakieś podrygi na koniec, strzelić im kilka goli i kontynuować marsz do utrzymania w Premier League. Spodziewam się, że Silva tak właśnie poinstruuje piłkarzy i od początku zobaczymy ostry napór na bramkę Czarnych Kotów. Ponownie zatem pójdę w stronę rzutów rożnych konkretnej ekipy.
Linia na korki Hull ustawiona na poziomie 5,5. I ja to pobieram. Ma kto tam te boczne akcje nakręcać... ;-) Z resztą szturm będzie szedł nie tylko skrzydłami. Tygrysy powinny raz po raz wjeżdżać w kiepską defensywę przyjezdnych.
Ostatnio Hull notuje całkiem sporo kornerów. Muszą walczyć i próbować grać do przodu więc nie może być inaczej. A dziś powinno być jeszcze łatwiej niż w poprzednich meczach. Spójrzmy właśnie jak to się ostatnio przedstawiało.
W Southampton 6, u siebie z Watfordem 4 (grali od 25 minuty w 10), 7 w Stoke, 3 u City, 8 u siebie z Boro. I jak tu tego nie pograć ze słabiutkim, zdegradowanym Sunderlandem...
Hull powyżej 5,5 rzutów rożnych @1.62 Unibet ✅ ✅ ✅
Bardzo przyjemne AKO można skleić z 1X na Leicester @1.13. Watford po utrzymaniu się totalnie wypompowany, bez ambicji. Z resztą na wyjazdach cały czas grali słabiutko. W dodatku dzisiaj znowu plaga kontuzji i eksperymentalna obrona. Leicester zapowiada walkę o jak najwyższe miejsce na koniec. Wszak to Mistrz Anglii, wypadałoby te top10 osiągnąć. Lisy powinny lekko dziś wygrać. Dorzućcie do tego Real po @1.11 i macie AKO +2. ✅

Manchester City - Crystal Palace
To może być bardzo ciekawy mecz. Wszyscy pamiętamy, co CP osiągnęło na Stamford Bridge czy Anfield oraz jak ograli u siebie Arsenal. Ale czy ponownie będzie ich stać na sprawienie niespodzianki ? Moim zdaniem może być ciężko, bo po prostu trudniejsze dni przeżywają teraz podopieczni Allardyce&#39;a. O ile porażkę z Tottenhamem można zrozumieć i bez problemu wybaczyć, tak wtopa z Burnley bardzo komplikuje im sprawę. W dodatku dziś duże problemy kadrowe i gra z eksperymentalna defensywą. Szczególnie odczuwalny będzie brak Sakho.
O ile swoje problemy ma też Manchester City, o tyle ma on po prostu lepszą ławkę rezerwowych i być może ekipa Guardioli nawet na tym skorzysta.
Powiem tak: tutaj gol na pewno padnie, a jak już padnie to posypią się kolejne. Dla obu ekip porażka będzie bardzo bolesna i nie ma co kalkulować, tylko w razie niepowodzenia, rzucić się do odrabiania strat. Myślę, że będzie tu sporo walki i mnóstwo akcji w dwie strony.
Obie ekipy wręcz słyną z nabijania kornerów, nawet nie będę tu przytaczać statystyk, bo każdy kto stawia swoje pieniądze na ligę angielską, powinien doskonale o tym wiedzieć.
powyżej 2,5 gola i powyżej 10,5 rożnych @1.95 Unibet (zakładka rzuty rożne) ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; &lt;table class=&quot;MsoNormalTable&quot; style=&quot;mso-cellspacing:1.5pt; mso-yfti-tbllook:1184&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr style=&quot;mso-yfti-irow:0;mso-yfti-firstrow:yes&quot;&gt; &lt;td style=&quot;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt&quot;&gt; Arsenal
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt&quot;&gt; -
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt&quot;&gt; Manchester Utd
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;mso-yfti-irow:1;mso-yfti-lastrow:yes&quot;&gt; &lt;td style=&quot;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt&quot;&gt; Typ arsenal
Kurs 1.85
unibet
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;padding:.75pt .75pt .75pt .75pt&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

Obie ekipy nie zachwycają formą w ostatnich meczach, wiec istotny będzie fakt iż mecz rozgrywany jest w Londynie, kolejny argument to ilość kontuzji w zespole Mourinho, która ogranicza pole manewru Portugalczykowi, który musi brać pod uwagę czwartkowy mecz z Celtą. Zdrowy rozsadek podpowiada ze mecz z Hiszpanami będzie dla czerwonych diabłów ważniejszy.
Arsenal ma 1 zaległy mecz w porównaniu z resztą zespołów z czołówki i jeśli będą wygrywać do końca sezonu mają realną szansę nawet na 4 miejsce
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;false&quot; DefSemiHidden=&quot;false&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;371&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footnote text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;header&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footer&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;table of figures&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;envelope address&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;envelope return&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footnote reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;line number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;page number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;endnote reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;endnote text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;table of authorities&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;macro&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toa heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Closing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Signature&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Message Header&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Salutation&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Date&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text First Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text First Indent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Note Heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Block Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Hyperlink&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;FollowedHyperlink&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Document Map&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Plain Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;E-mail Signature&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Top of Form&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Bottom of Form&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal (Web)&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Acronym&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Address&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Cite&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Code&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Definition&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Keyboard&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Preformatted&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Sample&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Typewriter&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Variable&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal Table&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation subject&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;No List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Contemporary&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Elegant&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Professional&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Subtle 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Subtle 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Balloon Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Theme&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;41&quot; Name=&quot;Plain Table 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;42&quot; Name=&quot;Plain Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;43&quot; Name=&quot;Plain Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;44&quot; Name=&quot;Plain Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;45&quot; Name=&quot;Plain Table 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;40&quot; Name=&quot;Grid Table Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:&quot;Table Normal&quot;; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Arsenal - Manchester United
kolejny argument to ilość kontuzji w zespole Mourinho, która ogranicza pole manewru Portugalczykowi, który musi brać pod uwagę czwartkowy mecz z Celtą. Zdrowy rozsadek podpowiada ze mecz z Hiszpanami będzie dla czerwonych diabłów ważniejszy.
Wiadomo Celta teraz najwazniejsza. Po 1 meczu jest dobry rezultat. Marcus Rashford super bramkę zdobył w Vigo i na Old Trafford trzeba obronić tę zaliczkę.
Co do odpuszczania meczu z Arsenalem jutro i rotacji. Wiadomo rotacja będze, ale nie uważasz, że Jose na mecz z Wengerem nie odpuści tak łatwo? Co jak co, ale z Wengerem? To się nie trzyma kupy według mnie ;)
Zawsze pierwszy jest w kolejce by mu wbić szpilkę przecież.
Skład Man.Utd na jutro może być inny niż na Celtę, ale popatrzmy na to kto siedział na ławce w meczu z Celtą: Rooney, Mata, Carrick, Smailling, De Gea. Ich wiadomo, że raczej na stówkę zobaczymy jutro w pierwszym składzie.
Do tego Martial, który wszedł z ławki, pewnie też Herrera z Carrickiem w środku zagra. W obronie wraca rzekomo Jones, Valencia to koń więc będzie hasał. No i Darmian raczej też pogra sobie.
Więc jakbym miał być w głowie Jose i patrzeć, że priorytetem jest mecz z Celtą co wiadomo to na jutro wyszedłby taki skład:
De Gea - Valencia, Smailling, Jones, Darmian - Carrick, Herrera - Lingard, Mata, Martial - Rooney
A wiadomo też, że Pogba ma końskie zdrowie więc kto wie czy on nie zagra jutro od początku?
Arsenal wygrał też tylko jeden raz na ostatnie 11 meczów ligowych z Man.Utd. Akurat było to w tamtym sezonie. Po takim kursie w życiu bym nie zagrał Arsenalu jutro akurat.
Arsenal niby zmienił taktykę na 3-5-2, ale czy oni grają jakoś dobrze? Mecz z City w FA Cup był przeciętny, Oxlade Chamberlain tam super zagrał to fakt, ale potem w lidze też widziałem ich mecz z M&#39;Boro i tydzień temu ze Spurs to grali przeciętnie naprawdę. Sanchez nie błyszczy, Ozil gra dramat jednym słowem, niby jest na boisku, a nic z jego gry nie wynika.
Jedyny jasny punkt to Oxlade Chamberlain.
Wg mnie to będzie wyrównany mecz, zadecydują niuanse, i wcale po takim kursie nie warto ruszać Arsenalu ;)
 
V 216

viewer12

Użytkownik
VS

Manchester City - Crystal Palace




Gabriel Jesus już wrócił na derby Manchesteru tak gwoli ścisłości.

Piszesz, że &quot;City w formie&quot;, hmm ciekawa teza, bo jak się spojrzy na ich grę, czy ostatnie wyniki to jest to dalekie od formy. Wiesz ile meczów wygrali na ostatnie 10 we wszystkich rozgrywkach? całe 3. Dlatego nie piszmy, że ktoś jest w formie jeżeli gra tak jak ostatnio Manchester City. Spotkanie z Middlesborough w ich wykonaniu było bardzo słabe. Nie mieli pomysłu na wykreowanie sytuacji. Przy prowadzeiu Boro 1-0, dostali karnego z kapelusza, tzn Leroy Sane tak perfidnie to wymusił,że eh...

(...)

Może i City wygra, nie twierdzę, że nie, ale jednak będzie im ciężko moim zdaniem. Ja tam wierzę w Crystal Palace dzisiaj ;) Ale nie gram nic, jedynie obejrzę sobie.
W lidze szło im całkiem nieźle - ogórów odprawiali z kwitkiem, remisy z United oraz z walczącym o życie jak lwy Middlesborough - jak na ich cały sezon, to dość stabilne punktowanie. Zblamażowali się być może w pucharze, ale widząc grę i uwzględniając powrót Jesusa do składu czuć było, że potencjal w ofensywie jest.

Tym razem mi się poszczęściło i miałem rację ;) Tylko under nie wszedł, nie spodziewałem się aż piątki..
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna ANglia
Godz: 17:00
Spotkanie Arsenal-Man Utd
Typ: 1/1
Kurs 3.0
Buk Unibet
Analiza: Ciekawe spotkanie zobaczymy na stadionie Londyńskiego Arsenalu, który podejmował będzie ekipę Manchesteru United, gospodarze w tym spotkaniu są faworytem do zdobycia kompletu punktów , pomiędzy obiema ekipami jest w tym momencie 5 punktów różnicy na korzyść tych drugich, którzy mają jedno spotkanie więcej na swoim koncie, gospodarze mają jeszcze szanse na kwalifikację do piłkarskiej Ligi Mistrzów bowiem mają 9 punktów mniej niż Liverpool,ale gospodarze mają dwa spotkania mniej i tutaj się jeszcze może wszystko zdarzyć, Arsenal musi w tym meczu zdobyć komplet punktów na swoim stadionie to jest jeden z warunków do spełnienia, gościom bardziej w tym momencie zależy na grze w Lidze Europejskiej , w której już jedną nogą są w finale bowiem wygrana z zespołem Celty na wyjeździe na pewno ich do tego finałowego spotkania przybliżyła , goście nie dośc że mają znaczne osłabienia w składzie to jest opcja iż wyjdą na to spotkanie w jeszcze słabszym - rezerwowym zestawieniu. Myślę że w tym meczu obie ekipy zdołają strzelić co najmniej po jednej bramce i stawiałbym na wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że United całkowicie tego spotkania nie odpuści,ale tutaj wszystkie atuty według mojej oceny są po stronie zespołu gospodarzy, który na prawdę tych punktów bardzo potrzebuje.
 
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Co myślicie na temat spotkania L&#39;pool - Soton? Liverpool musi, Soton niekoniecznie, kurs zachęcający do grania do jakiegoś dubla.
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Stanowczo za dużo na tym forum tego słowa... &quot;Musi&quot;. Ręce opadają. Właśnie w takich meczach, gdzie ktoś coś musi, najczęściej nie potrafi tego dokonać. Przykład ? Hull, Tottenham... wczoraj.
Southampton ma patent na Liverpool. Wygrali z nimi 3 z ostatnich 4 pojedynków, przedzielając to remisem. Grają bez presji, a w dodatku mają jeszcze matematyczno-regulaminowe szanse na LE. Zawsze lubią utrzeć nosa The Reds, którzy raz po raz podkupują ich najlepszych piłkarzy. Nie inaczej powinno być dzisiaj. Nie twierdzę, że Soton zwycięży, ale z pewnością napsują sporo krwi ekipie gospodarzy, która ostatnimi czasy po prostu nie zachwyca. Na Anfield pada sporo bramek i również dziś spodziewam się BTS.

Liverpool - Southampton BTS @1.68
Unibet ⛔ ⛔ ⛔ napsuli krwi w inny sposób... żałosny mecz Liverpoolu.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Liverpool - Southampton
Krótka piłka - jak pogra Coutinho, to 1 @1.6; jeśli bez Brazylijczyka dzisiaj, to skłaniam się ku X2 @2.4, jak również under 2,5 @2.22 lub bezpieczniej under 3,5 @1.45.
Liverpool nie gra zbyt dobrze z zespołami spoza top7, zaliczają sporo wtop, a wygrane nie są przekonujące - to nie ten sam zespół, co na początku sezonu, gdy grali Lallana, Mane, Henderson - teraz tych ludzi brakuje, jest to odczuwalne w ofensywie i nie spodziewam się już w ich meczach tylu bramek, co wcześniej. Ostatnio wyszarpali cenne puntky na wyjazdach, natomiast wtopa z Palace nie pomaga i chociaż nadal są w bardzo pewnym miejscu jesli chodzi o Top4, to potrzeba dziś punktów i Coutinho jeśli będzie mógł, to raczej pogra, bo w tym momencie to on jest kluczową postacią pod nieobecność innych i to on odmienia grę liverpoolu, nawet jeśli wchodzi w 60 minucie.
Arsenal - United
Pierwsze zwycięstwo Wengera nad Mou? Czemu nie. Arsenal traci do Top4, ale Arsenal ma zaległe mecze i zwycięstwa dzisiaj i w środę na własnym boisku zdecydownaie poprawiłyby sytuację w tabeli. Gra nie powala, ale awans do finału Pucharu być może podniósł morale i biorąc pod uwagę, że Manchester na priorytecie ma LE (mimo dobrego wyniku nadal nie można być niczego pewnym), to pomimo występu kilku kluczowych piłkarzy nadal będzie to skład osłabiony i nastawiony na remis, a zatem propozycje to czysta 1 @2, a co za tym idzie over 2,5 @1.8 (wynik w stylu 2-1 mi się tutaj widzi, jak Arsenal coś ukuje to United tez powinien do porzdu pograć).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom