>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

36 kolejka Premier League [05.05 - 08.05] + zaległy mecz

Status
Zamknięty.
gats 12,9K

gats

Użytkownik
17:00 Arsenal - Manchester United
Typ: Zawodnik strzeli gola: Ozil M. (ARS)
Kurs: 5.00
buk: STS
Wynik: ⛔
słaby mecz ????

Od razu zaznaczam ze ten typ jest bardzo ryzykowny i tylko dla odwaznych.
Nie mam zupelnie pomyslu na ten mecz bo wszystko sie tu moze wydarzyc.
ARS bedzie gryzc murawe bo na tym etapie kazdy punkt jest na wage zlota.
MU raczej koncetruje sie juz na LE i rewanzu na Old Trafford.
Ja wiem ze Ozil gra straszny piach ostatnio ale akurat przeciwko MU ma bardzo dobre wyniki i lubi / umie im strzelac bramki.
Mysle ze Jose zablokuje dzisiaj kompletnie gre Sancheza i Giroud, klasyczny autobus potem gra z kontry.
Ozil to dla mnie taki szybki bąk ktory sie turla po boisku i szuka okazji do wpuszczenia jakiegos szczura dlatego przeczuwam ze z pomoca Ramseya czy Coquelina wbije dzisiaj bramke.​
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
07.05.2017 g. 17.00 Arsenal- Manchester Utd
-
Typ: 1 ✅✅✅
Kurs: 2,12
Marathonbet
6/10


Manchester ma w głowie LE, gdzie wynik 1-0 z Celtą jest dobry ale nie daje jeszcze awansu. W dodatku plaga kontuzji, szczególnie ważny jest brak Ibry, który dawał zespołowi ogromnie dużo.

Arsenal sezon może spisać na straty, bo brak awansu do LM, to katastrofa. Dziś mają szansę na doskoczenie na 2 pkt do czerwonych diabłów. Arsenal skład ma dobry, jednak coś im gra się nie klei w obecnych rozgrywkach. Sądzę że po sezonie odejdzie kilku kluczowych grajków jak Alexis i Mesut.

Dlaczego idę w kierunku gospodarzy, oto powody:
- Arsenal- potencjał większy niż osiągane wyniki, stać ich na wygraną
- Manu ma w głowie LE, która daje awans do LM
- Manu z plagą kontuzji
- Manu seria 25 spotkań ligowych bez porażki

Alternatynie:
under 2,5 @ 2,21 Marathon 4/10 ✅✅✅
Arseanal wygra + under 3,5 @ 3,10 Marathonbet 2/10 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
le_compadre 29

le_compadre

Użytkownik
Arsenal vs Man Utd

07.05.2017 17:00
Typ: x2
Kurs: @1.7
Buk: STS
Nie chce mi się wierzyć, żeby Mourinho dał sobie wkopać na Emirates tylko dlatego, że za kilka dni czeka go rewanż z Celtą na Old Trafford w półfinale Ligi Europy. Poza tym, dochodzą też sprawy honorowe, jak jego osobista rywalizacja z Wengerem (kolejnej okazji może już nie być). Zwycięstwo Arsenalu może okazać się gwoździem do trumny United, jeśli chodzi o ligę, bo przed nimi jeszcze wyjazd na White Hart Lane. Moim zdaniem tak doświadczony trener, jak Mourinho wie, że nie można postawić jeszcze na tym etapie wszystkiego na jedną kartę, bo można skończyć z niczym. Kolejny sezon bez Ligi Mistrzów byłby na pewno bolesny i mocno uprzykrzyłby plany wszystkim w Manchesterze, w szczególności jeśli chodzi o ściągnięcie do klubu nowych zawodników. Co do statystyk, to Arsenal ma co prawda dobry rekord na Emirates w tym sezonie, ale to United w lidze nie przegrywa praktycznie na wyjazdach (nawet kosztem autobusu w bramce). Ostatnia rzecz jaka przemawia za gośćmi jest powrót kata Kanonierów, który prawdopodobnie dzisiaj dostanie szansę od Portugalczyka, czyli Wayne Rooney we własnej osobie.​
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Axel kartka TAK 3,20
Na prawej obronie w meczu z Arsenalem zagra Tuanzebe. Zagral on tylko kilka minut w meczu z FA CUP kiedy zmienił Fosu. Jak dla mnie value. Zwłaszcza,że po jego flance hasać będzie Sanchez.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Arsenal - ManU​


Hit 36 kolejki Premier League. Arsenal ze stratą aż 9 pkt do 4 miejsca dającego grę w kwalifikacjach LM. Sytuacja wydaję się dość słaba lecz ma do rozegrania jeszcze 2 zaległe spotkania czyli zakładając 2 wygrane zostają tylko 3 pkt i pozostanie w grze. ManU po czwartkowym meczu w Lidze Europy z Celtą również ma chrapkę na grę w LM. 4 pkt straty do czwartego City to nie dużo, ale dzisiaj trzeba zapunktować. Sytuacja jest o tyle lepsza, że są bardzo blisko finału w LE w czwartkowym zwycięstwie, a potem zostanie już tylko Ajax. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się bramkowym remisem po bramkach w drugiej połowie. Dzisiaj również liczę na małą ilość bramek, autobus Mourinho przed polem karnym i liczenie na kontry. Przewiduje dzisiaj jedynie dwa możliwe wyniki: 1:0 lub 0:0. Więcej bramek raczej dzisiaj nie zobaczymy. Życzę wszystkim powodzenia.

Arsenal - ManU
Typ: U 2,5
Kurs: 2,05
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Co dzisiaj w meczu Chelsea? Granie na Gospodarzy po kursie 1.15-1.17 nie ma sensu. Overy, handi też jakoś do mnie nie przemawiają. Ja dzisiaj idę w kartki Gości. Poczekam na składy. Jakby nie było. Mecz zacznie się od stanu 0:0 i The Boro na bank zagra defensywnie od początku licząc na cud. Co za tym idzie, wszystkie chwyty dozwolone. Fauli będzie po stronie Gości na pewno kilkanaście, więc pan Craig Pawson wyciągnie kartonik z kieszeni zapewne nie raz. Mam dwóch faworytów do &quot;zdobyczy&quot; kartkowej. Są nimi De Roon i George Friend. Obaj w tym sezonie wyłapali kilka kartek i dzisiaj stając naprzeciw The Blues będą zmuszeni do gry faul. Jak wyżej wymienieni gracze wyjdą w podstawie gram na nich. Pozdro! ;)
Marten De Roon kartka TAK --&gt; 3.20 Óni
George Friend kartka TAK --&gt; 4.75 Óni
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Dzisiaj mamy zaległy mecz Southampton vs Arsenal. Chyba nikomu nie trzeba mówić że oba zespoły grają o różne cele. Arsenal może jeszcze powalczyć o LM (chociażby o baraże) gdyż do Liverpoolu tracą 7 punktów a mają o dwa mecze mniej do rozegrania czyli w teorii mogą mieć po dwóch meczach zaległych stratę 1 punktu. Ogólnie po drodze są oba Manchestery ale nie wnikamy co i jak bo Arsenal musi te zaległe mecze wygrać i kropka i zobaczyć co dalej im to da. Za to Southampton gra tylko o honor i tyle.
Arsenal ostatnio ograł Manchester United bez straty gola i Jeszce wcześniej wygrał 3 z 4 meczów także jakąś forma jest. Wszyscy najważniejsi są do dyspozycji Wengera. Na wyjazdach nie idzie im najlepiej ostatnio to fakt ale dziś motywacja jest na pewno po ich stronie. Southampton zagrał dobry mecz z Liverpoolem ale tylko z tyłu z przodu mieli dwie okazję i je zwalili ogólnie od dwóch meczów gola nie strzelili. Dziś myślę że Arsenal będzie się męczył z nimi to fakt ale ostatecznie wygrają jak dla mnie bez straty gola. Southampton ich nie strzela (mało traci też fakt) i Arsenal też mało ich traci dla mnie fajny bet Arsenal bez straty gola kurs 3.75 ✅✅✅ dla mniej odważnych czysta dwójka. Jeżeli dziś Arsenal nie wygra nici realnie z LM dla nich mecz o być albo nie być
 
L 122

lethias

Użytkownik
Southampton - Arsenal
Myślę, że czysta dwójka nie jest taka pewna. Może być tu niespodzianka w postaci remisu albo wymęczone 1:2 dla Arsenalu.
Znalazłem jednak fajny, dosyć pewny zakład: RZUTY ROŻNE HANDICAP +1.5/ -1.5
TYP: Arsenal FC stawka 2.20 na iforBet. Arsenal musi tu atakować na maxa bo to dla nich mega ważny mecz, jest lepszą drużyną niż Southampton i na pewno będzie miał więcej sytuacji podbramkowych i więcej też rzutów rożnych. Myślę, że minimalnie 2 rzuty rożne więcej będzie miał spokojnie.
Dla większych ryzykantów ciekawy typ jest też na Unibecie :Arsenal wygra + over 10,5 rzutów rożnych w meczu - stawka 4.25 !!! Trochę ryzyka ale jest to typ całkiem możliwy.
Osobiście typuję tu wymęczone zwycięstwo kanonierów (1:1 ht, 1:2 ft)
Powodzenia
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Oglądający spotkanie Świętych z Liverpoolem, mogli odnieść wrażenie, że Soton czeka już na koniec sezonu. Brak presji na wynik, głęboka defensywa i zapobiegawcza gra - to cechowało mecz na Anfield w wykonaniu podopiecznych Puela. Spodziewam się, że dziś zagrają podobnie. Nikt nie będzie wypruwał sobie żył bez większego celu, a jako, że przyjeżdża Arsenal, to trzeba będzie trochę się cofnąć i grać bardziej w obronie. Nikt nie będzie latał za piłką, tylko szczelnie się zabarykadują na własnej połowie i co będzie to będzie.

Arsenal w zgoła innej sytuacji. Walka o top4 weszła w kulminacyjny punkt. Kanonierzy powinni mieć teraz takie nastawienie, aby wszystko do końca wygrać, bo i tak nie będą zależni tylko od siebie. Jednak patrząc na słabą postawę Liverpoolu i zaległości w kalendarzu, szanse nie są małe. Podopieczni Wengera przyjadą tu po zwycięstwo i będą o nie mocno walczyć. Gospodarze z kolei postarają się napsuć im krwi.

Biorąc pod uwagę defensywne nastawienie Świętych i chęć zwycięstwa Arsenalu, pójdę w stronę kornerów gości. Ostatnio całkiem sporo ich nabijają: 5 z ManU, 5 z Totkami, 12 z Lisami, 5 z City i 4 z Boro. Nawet gdy przegrywali w fatalnym stylu z CP potrafili zdobyć 8 korków. Z kolei Southampton w niedawnych potyczkach całkiem sporo dawał ich sobie nabijać. Po 6 ugrali Hull i Chelsea, 8 City, 7 West Brom. Jedynie w ostatnim meczu z Liverpoolem, The Reds tylko 3 razy dośrodkowywali z linii końcowej, ale tak, jak wspomniałem, Liverpool jest aktualnie po prostu kiepski i prezentuje 0 kreacji w ataku. Kanonierzy powinni zagrać z dużo większym zębem.

Arsenal powyżej 4,5 rzutów rożnych @1.57 Unibet
Poniżej 2,5 gola i powyżej 10,5 rzutów rożnych @4.75 Unibet
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton - Arsenal
Typ: Arsenal ✅
Kurs: 2,04
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zaległy mecz angielskiej Premier League, oba zespoły w obecnym sezonie poniżej oczekiwań, o ile Arsenal ma jeszcze teoretyczne szanse na Ligę Mistrzów lub bynajmniej jej kwalifikacje, tak Southampton nie walczy już praktycznie o nic i w tym upatruję większej motywacji zespołu z Londynu, dodatkowo w ostatniej kolejce wygrali z Manchesterem United co też doda im pewności. H2H na korzyść drużyny Arsenalu, ostatnie wyniki również przemawiają za nimi, więc wychodzi, że czysta &quot;dwójka&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom