>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

36. kolejka Premier League (28.04 - 30.04.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
36. kolejka

kursy od: bah

Southampton i Stoke dalej w grze o utrzymanie. WBA urwało punkty Liverpoolowi i United, czy mają jeszcze szanse na Premier League w przyszłym sezonie?. Chelsea do Tottenhamu traci tylko pięć punktów. Czy The Blues zobaczymy w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Wiele pytań i coraz bliżej jesteśmy tych wszystkich odpowiedzi. Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
WITAM !
Wiem , że mamy dopiero wtorek , i że do kolejnej kolejki naszej ulubionej ligi zostało jeszcze szmat czasu , ale już teraz mam ułożone kolejne typy na następne spotkania Premier League.
Pierwszym meczem , którym mam przyjemność przeanalizować , będzie to mecz pomiędzy ekipą Burnley a Brighton. Będzie to bardzo cenne spotkanie dla ekipy z Turf Moor, gdyż wygranie tego meczu przybliży ekipę gospodarzy do udziału w eliminacjach do Ligi Europejskiej.
Z kolei po drugiej stronie mamy gości , którzy aby zapewnić sobie bezpieczne miejsce z dala od okolić strefy spadkowej oraz w środku tabeli , muszą te spotkanie chociaż zremisować, choć na zawodnikach Chrisa Hughton&#39;a nie ciąży teraz chyba aż tak duża presja .
Moim zdaniem , szykuje się nam jeden z najciekawszych spotkań tej kolejki Premier League , w którym nie powinno zabraknąć bramek, ciekawych akcji oraz szybkiego tempa meczowego.
Główny typ: wygrana Burnley Kurs:2,25 fortuna ⛔⛔⛔
Poboczny typ: over 2,5 gola Kurs:2,56 fortuna ⛔⛔⛔
WYNIK: 0-0

PRZEGRANA ????
⛔⛔⛔

Southampton - Bournemouth

Mecz z Wisienkami będzie dla drużyny Southampton sprawa kluczową . Wygrania zniweluje 4 punktową stratę do siedemnastej Swansea , jednak aby tak się stało , drużyna z Walii musi przegrać u siebie z Chelsea, co akurat jest całkiem możliwym scenariuszem.
Mecz zapowiada się niezwykle zacięcie , o wygranej w tym meczu powinna zadecydować tylko jedna bramka lub ewentualnie czerwona kartka dla zawodnika którejś z drużyny , co powinno się przyczynić do zwycięstwa jednej lub drugiej drużyny.
Podsumowując :mecz , według mnie , nie będzie jakimś spektakularnym widowiskiem , ale jednak swój typ kierowałbym w stronę gospodarzy.
Główny typ: wygrana Southampton/poniżej 3,5 bramki Kurs: 2,49 fortuna ✅✅✅
Poboczny typ: under 3,5 bramki Kurs:1.41 fortuna ✅✅✅
Wynik:2-1
Bramki:

Southampton: Tadić 25&#39; , 54 &#39;
Bournemouth: King 45+1 &#39;
WYGRANA:eek:kay:
✅✅✅✅✅✅

Swansea - Chelsea

Trudna przeprawa na walijskiej ziemi czeka londyńską Chelsea. Będąca tuż nad strefą spadkową Swansea za wszelka cenę będzie broniła dostępu do swojej bramki , nastawiając swoja taktykę na ten mecz na ultra defensywną. Ewentualnymi atakami będą indywidualne szarże pojedynczych zawodników oraz wysoki pressing na połowie przeciwnika , co może pomóc Swansea w uzyskaniu chociażby remisu na własnym terenie , a tym samym zdobycie jakże cennego jednego punktu z o wiele mocniejszym kadrowo przeciwnikiem.
Jednak ekipa gości nie raz udowodniła ,że nawet z tak niewygodnymi rywalami potrafi sobie poradzić , jednakże wyjazdy do stolicy Walii nie zawsze kończyły się szczęśliwie dla ekipy z zachodniego Londynu.
Podsumowując: spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie , Swansea powinna wyjść na boisko z bardzo bojowym nastawieniem , gdyż tylko ambicją i naprawdę ciężką pracą Łabędzie będą mogli zremisować to spotkanie. Z drugiej jednak strony o ten wspomniany wcześniej remis będzie niezwykle trudno.
Moim zdaniem w tym meczu jest możliwy zarówno remis , jak i wygrana ekipy przyjezdnych.
Mecz nie będzie raczej obfitował w gole oraz dużą ilość asyst , więc dobrym wyborem jest postawienie
na małą ilość goli .
Główny typ: under 3,5 bramki Kurs: 1.28 fortuna ✅✅✅
Poboczny typ: wygrana Chelsea Kurs: 1.54 fortuna ✅✅✅
WYNIK: 0-1
Bramka:

Cesc Fabregas 4&#39;
WYGRANA
✅✅✅✅✅✅✅✅
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
Ruszamy z typowaniem jednej z trzech ostatnich kolejek Premier League, niestety fantastyczny sezon na wyspach zmierza ku końcowi, ale nie ma co narzekać, w końcu za ok 1,5 miesiąca rusza największa piłkarska impreza na świecie- Mundial....
Przechodząc do piłki kopanej na wyspach przedstawiam kilka propozycji:
28.04.2018 g. 13.30 Liverpool- Stoke
Typ: under 1,5 HT✅
Kurs: 1,70
Assianodds
Stawka 7/10

Jak zwykle unikam gry w kierunku zespołów, które dobrze zaprezentowały się w tygodniu w Europejskich pucharach, tym razem spodziewam się trudnej przeprawy Liverpoolu z murarzami ze Stoke. Moim zdaniem goście mimo bardzo słabego sezonu postawią solidny opór, gdyż widmo spadku coraz głębiej zagląda im w oczy.
Przeanalizowałem wyniki Stoke i potrafią solidnie zamurować bramkę szczególnie w pierwszej połowie, nie zawsze udaje się dowieźć wynik do końca ale pierwsze 45 minut potrafią zagrać na pełnej koncentracji.
Liverpool meczu zapewne nie odpuści bo walczy jeszcze o vice mistrza i nie ma tak naprawdę jeszcze zapewnionego miejsca w TOP4. Mimo to uważam że Klop nieco da odpocząć swoim asom i szanse gry w przodu powinni dostać Solanke czy Ings, co na pewno wpływa korzystnie na zaproponowany przeze mnie typ.
Poza tym do końca sezonu wypadł OX, który w ostatnim czasie był ważnym ogniwem gospodarzy.
Pomijając kwestię undera do przerwy uważam że można delikatnie spróbować zakładu X2, gdyż:
- LFC po lidze mistrzów,
- Stoke walczy o życie,
- Liverpool 17 domowych spotkań bez porażki
- Liverpool 4 domowe zwycięstwa z rzędu
- Stoke 12 wyjazdów bez zwycięstwa
Alternatywne typy na to spotkanie:
Liverpool pierwszy gol 28+ @ 2,05 Efortuna 6/10⛔
Stoke (+1,5) @ 2,12 Marathonbet 4/10✅
Stoke (+0,5) @ 3,70 Unibet 2/10✅


------------------------------------------------------------------------------------------
28.04.2018 g. 16.00 Cr. Palace- Leicester
Typ: BTS
Kurs: 1,77
Betrally
Stawka 6/10

Prosty typ bez kalkulowania, Palace ma kim atakować, mają świetnego Zahę. Leicester też złym zespołem w ataku nie jest. Mają Vardyego czy Marheza. Oba zespoły teoretycznie walka o pietruszkę, więc powinniśmy zobaczyć ciekawe widowisko z wesołym i otwartym futbolem.

------------------------------------------------------------------------------------------
29.04.2018 g. 17.30 Manchester Utd- Arsenal
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 1,77
Betolimp
Stawka 8/10

Kogoś zdrowo pogrzało z tymi kursami, 1,44 na ManU z Arsenalem. Sorry Winnetou ale Czerwone Diabły nie grają z Brighton czy West Bromem, tylko z Kanonierami, którzy mimo słabego sezonu są nieobliczalni.
Osobiście jako singla gram w tym spotkaniu goły remis gdyż Manu od 13 a Arsenal od 12 kolejek bez remisu.
Arsenal niby po LE, ale tam nie gra Aubameyang, który będzie wypoczęty na niedzielny szlagier, a także do gry wraca Mkhitarian. Ta dwójka zdecydowanie będzie wzmocnieniem zespołu w porównaniu z meczem z Atletico.
Manu grają niezły sezon, aczkolwiek mocno falami- potrafili w niezły stylu ograć Liverpool, by 3 dni później przegrać na Old Trafford z Sevillą, później wygrana 3-2 po zwariowanym meczu z City, a w następnej kolejce bęcki od ostatniego West Bromu....
Ostatnio pokonali Tottki, to może tym razem lepiej pójdzie zespołowi z Londynu.
Poza tym spójrzmy na historię ostatnich spotkań na Old Trafford:
19.11.16 PL Manchester Utd Arsenal 1 : 1
28.02.16 PL Manchester Utd Arsenal 3 : 2
17.05.15 PL Manchester Utd Arsenal 1 : 1
09.03.15 FAC Manchester Utd Arsenal 1 : 2
10.11.13 PL Manchester Utd Arsenal 1 : 0
03.11.12 PL Manchester Utd Arsenal 2 : 1
Uważam również że powinniśmy tutaj zobaczyć kilka bramek, bo oba zespoły z dużym potencjałem pod bramką rywala.
Moja alternatywa:
X2 @ 3,05 Unibet 5/10
X @ 5,00 Unibet 4/10
Bts + over 2,5 @ 2,14 Efortuna 4/10
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Liverpool meczu zapewne nie odpuści bo walczy jeszcze o vice mistrza i nie ma tak naprawdę jeszcze zapewnionego miejsca w TOP4. Mimo to uważam że Klop nieco da odpocząć swoim asom i szanse gry w przodu powinni dostać Solanke czy Ings, co na pewno wpływa korzystnie na zaproponowany przeze mnie typ.
Poza tym do końca sezonu wypadł OX, który w ostatnim czasie był ważnym ogniwem gospodarzy.​
Solanke zacznie na ławce, natomiast Ings zagra za kontuzjowanego Mane. Trochę rotacji jutro będzie, ale głównie wynikają one z kontuzji. Liverpool powinien jednak to spokojnie pewnie wygrać, bo jak napisałeś, ciągle walczy o top4, a przewaga nad Romą (mam nadzieję) tym razem okaże się wystarczająco bezpieczna.
Skład będzie wyglądał tak:
Karius, Trent, Gomez, Van Dijk, Klavan, Moreno, Henderson, Wijnaldum, Salah, Firmino, Ings.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Southampton vs Bournemouth. South 1.7 fortuna 2:1.
Teraz
albo nigdy. Święci jak dzis nie wygraja to zegnaja sie z Premier. Swansea trudny mecz z Chelsea, Święci wg mnie dzis ruszą na Bourne jak wilk na owce i dwa gole minimum strzelą.
Burnley vs Brighton. Burnley 2.19 fortuna. Tu niestety 0:0. z tym ze strzelic im trudno trafnie podalem.
Burnley u siebie i nie tylko to kozaki, strzelic im trudno a do tego sami gola prawie co mecz wbijają. Burnley to bierze.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Southampton vs Bournemouth 1 @1,74 1xbet 2:1 ++++ Hughes przeczytał, wystawił Tadicia i mamy wygraną ????
Również idę w stronę Świętych. Grają fatalny sezon, Pellegrino wydaje się, że kompletnie tej drużyny nie poukładał ale kadrowo to jest wciąż środek tabeli jak nie wyżej. Mark Hughes co prawda punktowo nic nie poprawił, ale miał bardzo trudny terminarz. Ostatni punkt w Leicester to dobry znak, dzisiaj nie mają wyboru i muszą zagrać na 110% żeby ratować ten sezon. Także motywacja będzie, jest kim grać bo Bertrand, Tadic, Ward-Prowse, Cedric, Hoedt, Hojbjerg to są świetni zawodnicy, gracze reprezentacji i nie widzi mi się ich spadek do Championship. Hughes to doświadczony trener, który mam nadzieje to poustawia. Liczę też, że w końcu zagrają 4 w obronie i do składu wejdą Tadic i Redmond
Po drugiej stronie Bournemouth, które niby się jeszcze nie utrzymało ale dużo im do szczęścia nie brakuje. Po fajnym okresie gry, gdzie dużo razy wracali do spotkań z roli przegrywającego, ostatnio 2 porażki z mocnymi druzynami i 2 remisy. Na pewno jest to solidna drużyna, kadrowo fajnie to wygląda bo gra duzo Anglików ale nie mają takiej sytuacji jak gospodarze i na pewno nie muszą grać na takiej intensywności.
Warto wspomnieć, że Southampton ma przed sobą mecz ze Swansea, która gra dzisiaj ciężki mecz z Chelsea. W przypadku wygranej dzisiaj Świętych wszystko jest otwarte
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ja tam zakladam ze mecz Liverpool - Stoke jest dogadany na gosci.
Bo zobaczcie
Bedac menadzerem Stoke wyslalbym emisariuszy do Liverpoolu i grzecznie wytlumaczyl sprawe. A zakladam ze Paul Lambert i wlasciciele sa troche inteligentni.
Jesli Liverpool sie zgodzi - a zakladam ze tez pojda po rozum do glowy - mamy piekne show i np 2-3 jak rok temu ze Swansea i zagraja najlepsi zawodnicy i beda nieruszeni przed rewanzem, w biegu
Jezeli sie nie zgodzi, to gramy uczciwie, przy czym np przy 1-0 Liverpool nakazalbym kazdemu zawodnikowi mojej druzyny zlamanie nogi swojemu odpowiednikowi z Liverpoolu. I tak wszystkim naraz, w tej samej sekundzie.
Caly swiat by to zobaczyl. A rezerwy musialyby zagrac w rewanzu w lidze mistrzow ???? Ciekawe jak by im poszlo
Stoke by bylo wtedy wszystko jedno bo i tak spada wiec 11 czerwonych gwizdze na to. Natomiast Liverpoool nie bedc ludzmi stracilby wszystko
Zakladam ze spotkali sie inteligentni ludzie z inteligentnymi, gram dwojke i dokladam na dwojke nawet jesli Liverpool strzeli pierwszego gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Ja tam zakladam ze mecz Liverpool - Stoke jest dogadany na gosci.
Bo zobaczcie
Bedac menadzerem Stoke wyslalbym emisariuszy do Liverpoolu i grzecznie wytlumaczyl sprawe. A zakladam ze Paul Lambert i wlasciciele sa troche inteligentni.
Jesli Liverpool sie zgodzi - a zakladam ze tez pojda po rozum do glowy - mamy piekne show i np 2-3 jak rok temu ze Swansea i zagraja najlepsi zawodnicy i beda nieruszeni przed rewanzem, w biegu
Jezeli sie nie zgodzi, to gramy uczciwie, przy czym np przy 1-0 Liverpool nakazalbym kazdemu zawodnikowi mojej druzyny zlamanie nogi swojemu odpowiednikowi z Liverpoolu. I tak wszystkim naraz, w tej samej sekundzie.
Caly swiat by to zobaczyl. A rezerwy musialyby zagrac w rewanzu w lidze mistrzow ???? Ciekawe jak by im poszlo
Stoke by bylo wtedy wszystko jedno bo i tak spada wiec 11 czerwonych gwizdze na to. Natomiast Liverpoool nie bedc ludzmi stracilby wszystko
Zakladam ze spotkali sie inteligentni ludzie z inteligentnymi, gram dwojke i dokladam na dwojke nawet jesli Liverpool strzeli pierwszego gola.
Az musialem sie wtracic . Czlowieku jak sie czyta takie brednie to masakra. Teorie spiskowe w Twojej glowie chodza. To jest premier league wiadomo ustawia sie mecze ale bez przesady Jakie lamanie nog 11 pilkarzom Co Ty bierzesz chlopie. To jest futbol sport tutaj trzeba tego szukac a nie wszedz9ie dopatrywac sie spisku Liverpool dzisiaj to wygrywa tak samo jak Burnley Co do Southampton bardzo sliski typ. Sorry za off top ale jak sie czyta takie cos to rece opadaja pozdro
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Czyli jednak Liverpool oddał ligę i dorobił bukmacherów. Z dwoma najsłabszymi zespołami ligi zdobywa 2 punkty. Sam się dałem nabrać że będzie im się chciało
 
R 125

roger12

Użytkownik
Czyli jednak Liverpool oddał ligę i dorobił bukmacherów. Z dwoma najsłabszymi zespołami ligi zdobywa 2 punkty. Sam się dałem nabrać że będzie im się chciało
uwielbiam takie gadanie. Jak oddał?? Stoke dziś walczyło i sami sobie ten remis wypracowali. Pool faktycznie trochę w głowach sama LM ale to nie zmienia faktu że walczą oni o 2 miejsce co w PL jest ważną rzeczą.
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
2 mecze przekrecili siedziowie, z WBA ewidentny karny na Ingsie, ze Stoke ewdietna reka zawodnika Stoke. Liverpool nie gral porywajaco ale 2 karygodne bledy w tych spotkaniach pod rzadu ;) komus nie Lezy Liverpool w 4. bedzie trzeba to rozjedziemy CHelsea na Stamford Bridge
 
C 247

corner91

Użytkownik
Swansea - Chelsea
Obie Strzelą (Tak) @ 2.05 Etoto

Mecz pomiędzy drużyną, która bije się o utrzymanie przeciwko ekipie walczącej o Europejskie Puchary. Większe szanse na zwycięstwo daje się ekipie The Blues ja spoglądając na dotychczasowe osiągnięcia zespołów oraz bezpośrednie pojedynki postanowiłem pograć iż obydwie drużyny strzelą bramkę a kurs 2.05 jest dla mnie dużym Valuebetem.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Southampton vs Bournemouth. South 1.7 fortuna 2:1.
Teraz
albo nigdy. Święci jak dzis nie wygraja to zegnaja sie z Premier. Swansea trudny mecz z Chelsea, Święci wg mnie dzis ruszą na Bourne jak wilk na owce i dwa gole minimum strzelą.
Burnley vs Brighton. Burnley 2.19 fortuna. Tu niestety 0:0. z tym ze strzelic im trudno trafnie podalem.
Burnley u siebie i nie tylko to kozaki, strzelic im trudno a do tego sami gola prawie co mecz wbijają. Burnley to bierze.
Mi tez właśnie nie weszło Burnley ???? ???? :|
Panowie , macie jakieś propozycje na jutrzejsze mecze ???
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Manchester United - Arsenal Londyn
United wygra 1 połowe
1,91 pinnacle

1:0 ++++ No i fajnie ;)

Słabe kursy na czyste United, ale to nie może dziwić, bo Arsenal gra o pietruszke, wyjdzie w lekko rezerwowym składzie i na pewno w głowach maja mecz z Atletico.
United raczej drugie miejsce utrzyma bez problemu ale i tak powinno im bardziej zależeć na wygranej. Cały sezon spada na nich lekka krytyka za styl gry, więc jest to dobra szansa na fajne widowisko. Ostatnio ważna wygrana z Tottkami z pucharze, Alexis się przełamał i ma w tym meczu dużo do udowodnienia. W obronie Arsenalu zagra Chambers, który jest gwarancją sytuacji dla United. Nie wiem, jak on tam gra tyle spotkań skoro na wypożyczeniu w Middlesbrough mało grał i słabo się prezentował.
Nie wierzę też, że Mou odpuści Wengerowi ostatni taki klasyk tym bardziej, że wszystkie okolicznośći sprzyjają dzisiaj United.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
WHU vs City. Whu 9.9 fortuna
MU vs Arsenal . Arsenal 8.2 fortuna
A
pogram cos takiego. City z Liverpoolem pokazali ze jak ich sie przycisnie mozna ich ograc. WHU nie ma nic do stracenia, czasem potrafia odpalić i po takim kursie warto .
Z kolei MU u siebie cos ostatnio potrafi zakaszanic. Z Sevilla pokazali slabosc mentalną. Arsenal z kolei na wyjazdach gra gorzej niz w swojej twierdzy ale jest to szlagier i wszystko jest mozliwe, po takim kursie rowniez warto cos w ich strone pograć.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
WEST HAM – MANCHESTER CITY
godz. 15:15
West Ham ma jeszcze cztery spotkania ,aby się utrzymać. Sądzę,że wystarczy im do tego celu 5-6 punktów ,ale walkę zacząć muszą już dzisiaj i to ze świeżym mistrzem Anglii.Czas ucieka ,a na rozkładzie mają jeszcze inną drużynę z Manchesteru-United.Naturalne w takiej sytuacji jest szukanie w każdym meczu punktów,a co za tym idzie - goli.Goście przyjeżdżają wprawdzie bez Aguero ,ale bramki zapewnia im trio : Sterling,Gabriel,Silva. Także wątpię w jakieś rozluźnienie w City ,tym bardziej ,że dziś zapewne ustrzelą magiczną liczbę 100 bramek… Zatem Ja także celuję w tym spotkaniu w bramki.

Typ: btts i over 2.5 za 2.03 @ Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ogolnie Joe Hart jest slepy i nie wiedziec czemu ma miejsce w skladzie zapewnione.
Malo tego sa opinie zeby zagral na mundialu(!) - zapewne on sam albo jego agent oplaca artykuly sponsorowane.
Pisalem wam jakis czas temu ze West Ham to gang bezdomnych psow wycyckanych przez wlascicieli i w koncu spadna a ci zwina sie obrabiac kolejny klub ale poki co zawsze moga kilka meczow kupic plus kilku sedziow i tak ratuja lige juz od dwoch - trzech lat
Sportowo nie maja najmniejszych szans, oni za slabi sa na lige juz od kilku lat ale majetni wlasciciele + wplywy w federacji powoduja ze jakos sie trzymaja
Pytanie powinno brzmiec czy kupili dzis. Na sportowo nie maja najmniejszych szans. Wystarczyc powinny juz tylko trzy punkty
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Spotkanie: Tottenham-Watford
Typ: over 4.5
Kurs: 2.65
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie zamykające nam 35 serię spotkań w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa popularnych kogutów na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Watfordu. Gospodarze na chwilę obecną znajdują się na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji, co daje im awans do gry w lidze mistrzów w kolejnym sezonie, goście natomiast są dopiero na 12 miejscu i na puchary nie mają już żadnych szans, ale nie grozi im tez spadek , znaczy grozi, ale jest to bardzo mało prawdopodobne, bowiem mają kilka punktów przewagi. Tak więc goście do spotkania mogą sobie podejśc na luzie, gospodarzom natomiast przydały by się 3 punkty wywalczone na swoim stadionie, żeby nie zastanawiać się w późniejszym terminie czy nie minie ich ekipa Chelsey, która ma małą stratę. Tottenham na swoim boisku rzadko przegrywał, ale w ostatnich dwóch spotkaniach poniósł porażki, goście natomiast przegrywali praktycznie wszystkie spotkania wyjazdowe z dwoma małymi wyjątkami w ostatnim czasie, gdzie udało im się ugrać remisy, patrząc na wyniki pomiędzy tymi dwiema ekipami to gospodarze wygrywali za każdym razem, myslę że tak też będzie tym razem. Stawiam na wynik 4:1 na koniec spotkania.
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Ogolnie Joe Hart jest slepy i nie wiedziec czemu ma miejsce w skladzie zapewnione.
Malo tego sa opinie zeby zagral na mundialu(!) - zapewne on sam albo jego agent oplaca artykuly sponsorowane.
Pisalem wam jakis czas temu ze West Ham to gang bezdomnych psow wycyckanych przez wlascicieli i w koncu spadna a ci zwina sie obrabiac kolejny klub ale poki co zawsze moga kilka meczow kupic plus kilku sedziow i tak ratuja lige juz od dwoch - trzech lat
Sportowo nie maja najmniejszych szans, oni za slabi sa na lige juz od kilku lat ale majetni wlasciciele + wplywy w federacji powoduja ze jakos sie trzymaja
Pytanie powinno brzmiec czy kupili dzis. Na sportowo nie maja najmniejszych szans. Wystarczyc powinny juz tylko trzy punkty
Grasz, czy tylko dywagacje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom