>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

36 kolejka Primera Division [07-08.05.2008r.]

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
36 kolejka PD:

Znamy już mistrza Hiszpanii. Został nim Real Madryt, który w nadchodzącej kolejce zmierzy sie w niezwykle prestiżowym meczu z odwiecznym rywalem - FC Barceloną, która to jeszcze walczy o drugie miejsce w lidze. Walczy o nie jedynie z Villarealem które na swój mecz wyjeżdża do Huelvy.
Ciekawie zapowiada się walka o utrzymanie. Prócz pewnych już spadkowiczów - Levante i Murcii, na spadek ma &quot;szansę&quot; ma spadek aż 9 zespołów, z czego osiemnastą Osasunę, dzielą od trzynastego Getafe zaledwie dwa punkty.
Zapraszam do typowania ???? .
 
S 0

szymon-wlo

Użytkownik
Real M.-Barcelona x
Wielkie derby Hiszpani


Osobiście jestem w tym meczu za Barceloną jednak obstawie remis. Barcelona napewno będzie waczyla o 2 miejsce w lidze i o prestiż. Rijkaard będzie mial wielki ból głowy przy wystawianiu składu. W Barcy zabraknie Deco, Eto, Yaya Toure, Andresa Iniesty a pod znakiem zapytania stoją występy Milito, Marquez i Xavi. Jednak myśle ze Barcelona nawet to takich oslabieniach stac na remis. Jest jeszcze napewno podbudowana ostatnim meczem ligowych w którym rozgromili Valencie (6:0) no i ten pechowy mecz w LM który napewno będą chcieli jak najszybciej wymazać z pamięci.
Królewscy Primera Division już wygrali wiec jedyną mobilizacją dla nich jest cheć wygrania &quot;derbów&quot; i dokopanie Barcelonie, ale wydaje mi się ze to nie wystarczy...
W składzie realu zabraknie Fabio Cannavaro, Gabriel Heinze i Metzeldera
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Deportivo La Coruna - Levante 1 (-1)⛔⛔⛔ @ 1,80 Bet-at-home
Bardzo lubie sytuacje, kiedy drużyna będąca w formie w końcu przegrywa spotkanie. Chodzi mi oczywiście o Deportivo, które w ostatniej kolejce przegrało na wyjeździe z Realem Saragossą. Często po takiej porażce drużyna z powrotem wraca do pasma zwycięstw, a Levante to nie jest rywal z górnej półki więc zadanie będzie tym bardziej łatwe. ????
Gospodarze wciąż walczą o prawo gry w PU więc potrzebują punktów, bo strata do szóstej Sevilli wynosi już sześć punktów. Obrońca Deportivo, Pablo Amo powiedział w wywiadzie, że kluczem do dalszej walki jet zdobycie tutaj 3 punktów. Do drużyny gospodarzy wraca weteran Juan Carlos Valeron który zastąpi Xisco. Tymczasem szkoleniowiec gości ma poważne problemy kadrowe. Zawieszeni są: Alvaro i Mathieu Berson, a kontuzjowani Alex Geijo, Laurent Courtois, Damiano Tommasi, Miguel Angel i David Castedo. Jeśli dobrze policzyłem to jest tam siedmiu zawodników. Ogólnie Levante gra teraz lepiej, bo włoski trener próbował grać nudne Catenaccio w La Liga, a to nie mogło wypalić.:-? Na szczęście temu panu już podziękowano...
Spodziewam się tutaj jednostronnego pojedynku. Deportivo, które poradziło sobie z Barcą nie powinno mieć problemów z ostatnim Levante. Kurs na handicap całkiem niezły dlatego polecam ten typ. ????
Wynik: 1-0
 
F 0

filweb

Forum VIP
Przyznam szczerze, że Primiera Division obstawia mi się bardzo ciężko. Podbudowany sporym zyskiem ostatnią kolejką (Sevilla, Atletico Villarreal i X2 na Real na jednym kuponie) dalej staram się wyszukiwać ciekawych kursów w rozgrywkach La Liga. Oto moje typy:

1) Huelva - Villarreal

Tutaj wskażę aż dwa zdarzenia, na które warto postawić. Po pierwsze, oczywiście wygraną gości, którzy na wyjazdach w tym sezonie jeszcze nie remisowali. Biorąc pod uwagę ich obecną formę oraz różnicę klas obu drużyn bardzo ciężko byłoby mi wskazać na 3 punkty dla słabiutkiego Recreativo. Ci, którzy z zasady nie obstawiają V&#39;realu na wyjazdach powinni zainteresować się opcją powyżej 2,5 gola w meczu.

2) Real Betis - Valladolid

Gospodarze mi nierównej gry postarają się sprawić przyjemność swoim fanom i powinni pewnie pokonać kiepski Real V. Tutaj także typ na powyżej 2,5 gola w meczu wydaje się być bardzo rozsądny.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
W środe dużo meczy w Hiszpanii i troche kombinuje co zagrać. Deportivo na jedynke z handi to na pewno, ale wypadałoby coś jeszcze dorzucić do tego typu.
Mecze nie są łatwe, bo np Gran Derby to nie jest mecz do stawiania, tylko do oglądania... ewentualnie. Ważny mecz ma Valencia, ale ostatnio dostali lanie na Camp Nou. Jeszcze ponad tydzień temu liczyłem że w końcu zaczną grać, przyszedł nowy trener i pewnie wygrali 3:0 z Osasuną. Może w Barcelonie to był tylko wypadek przy pracy? ???? , tutaj zaryzykowałbym 1✅✅✅.
No i trzeci typ poszedłby na Seville✅✅✅. Ważny mecz dla obu drużyn, ale Racing jakoś mnie osobiście nie przekonuje. Sevilla to solidna firma, a do składu wracają Poulsen, Mosquera i Adriano. Lusi Fabiano strzela jak natchniony, więc mysle, ze Seville stać tutaj na zwycięstwo. ????
Będe wdzięczny za jakieś sugestie. ????
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
co powiecie na Real Mallorca - Osasuna 1?

Mallorca jest w formie, pokonali nie dawno takie ekipy jak Bilbao (2:1) Racing (3:1). O tym ze stadion Realu jest ciezkim terenem przekonaly sie tez takie zespoly jak Real Madryt czy Deportivo La Coruna (odpowienio 1:1 i 1:0). Zespol ma jeszcze teoretyczne szanse na zajecie miejsca premiujacego gra w Pucharze UEFA. Aby tak sie stalo musza ten mecz wygrac. Osasuna gra slabo, przegrala juz 17 spotkan w tym sezonie, wygrala tylko 4 spotkania wyjazdowe czyli tyle, ile Mallorca u siebie przegrala. Zespol z Pampeluny zaraz po Levante, Murcii i Saragossie jest najgorsza ekipa pod tym wzgledem. STrzelanie goli na wyjazdach tez im za szczegolnie nie wychodzi (tylko 11 trafien!). Fakt iz na 7 minut przed koncem meczu prowadzili u siebie z Realem Madryt a mimo to przegrali na pewno ich nie zmobilizuje. W Osasunie zabraknie jej czolowego zawodnika Cesar Cruchaga, kontuzjowani sa Xaviera Margairaza i Ludovica Delporte. Ostatnie 2 spotkania miedzy tymi zespolami zakonczyly sie wysokim zwyciestwem gospodarzy (3:1 w lidze i 4:0 w pucharze).
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja na dziś proponuję Valencię która walczy o utrzymanie i jeśli dziś wygra to może byc raczej pewna utrzymania. Ostatnio także na nich stawiałem jak grali u siebie i nie zawiedli pokonując Osasunę 3:0. Ostatni mecz &quot;Nietoperze&quot; grają z Levante na wyjeździe więc bardzo realny jest scenariusz że w ostatnich dwóch swoich pojedynkach zgromadzą komplet punktów. Z pewnością dziś nie mogą przegrac ponieważ Saragossa także nie ejst pewna utrzymania i tak jak Valencia potrzebuję punktów. Na pewno sporym zaskoczeniem jest że obie drużyny walczą o utrzymanie ponieważ sezon temu obie ekipy były w czubie tabeli. Valencia dziś wygra, bo w przeciwnym razie mogą miec kłopoty
Real już mistrzem więc dzisiejszego meczu nie tykam. Barcelona z pewnością będzie chciała wygrac na terenie odwiecznego rywala, i mistrza ale z drugiej strony &quot;Królewscy&quot; będą chcieli pokazac że absolutnie zasługują na tytuł mistrzowski, grają przecież przed swoją publicznością i nie wypadałoby przegrac. Mecz bardzo ciężki do wytypowania więc ja ten mecz odstawiam na szary koniec ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

GETAFE-ALMERIA
Typ: 1
Kurs : 1,70
bwin ✅✅ WYNIK 4:2 ✅✅

Tak świetnie spisująca sie ekipa Getafe w UEFA Cup,która była blsika wyeliminowania Bayernu Monachium spadnie do Segunda Division?! Chyba mało kto w to wierzy. Po tym co pokazali na europejskich boiskach pora na wygranie meczu w Primera Division bo widmo spadku moze zajrzec w oczy niespodziewanie. Finalista Copa del Rey i mozna powiedizec ze wielki przegrany tego sezonu zagra dzisiaj z zespolem Almerii ktora moim zdaniem to druzyna jedynie wlasnego boiska gdzie wygrała z Realem i zremisowala z FC Barceloną. A na wyjazdach jak do tej pory maja bilans 4-5-8. Getafe u siebie moze nie jest jakims klubem nie do zatrzymania ale napewno jest grozne dla kazdego.
Oba zespoły w ostatnich latach spotkały sie ze soba pieciokrotnie i 2 razy wygralo Getafe oraz padly trzy remisy wiec jak łatwo mozna sie domyslec Almeria nie wygrala ani razu.
W dodatku goście nie walczą juz o nic bo do miejsca w pucharach tracą 6pkt, a do rozgrywek o puchar Intertoto druzyna nie zostala zgloszona wiec mozna powiedziec ze goscie są juz po sezonie ;)
A dzisiejsza wygrana Getafe z pewnościa uspokoi sytuacje w klubie i podopiecznie Laudrupa będą mogli spokojnie dograc sezon do konca i byc moze pokaża jeszcze próbke swoich przeciez nie tak małych umiejetnosci ;)

Prawdopodobne składy :

▶Getafe: Abbondanzieri - Licht, Belenguer, Diaz, Cortes, Granero, Casquero, La Red, Contra, Del Moral, Albin

▶Almeria: Alves - Cisma, Garcia, Pulido, Rekarte, Iriney, Soriano, Crusat, Corona, Ortiz, Negredo
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Spotkanie: Deportivo vs Levante
Typ: 1 (-1.0)⛔ 1:0
Kurs: 2.05 Expekt

Heh, ten sam typ co fabregas, ale wklejam analizę ????

Dziś na El Riazor spotkanie dwóch zespołów, których los w tegorocznych rozgrywkach Primera Division jest przesądzony. Deportivo jeszcze niedawno miało realne szanse na występ w pucharze UEFA, ostatni tydzień jednak zweryfikował te zamierzenia na minus. Porażka z Zaragozą nie przekreśla takowych szans, ale są to tylko szanse iluzoryczne. Gracze Depor musieliby wygrać wszystkie nadchodzące mecze i liczyć na cudowne wpadki przeciwników - niestety, czeka ich jeszcze konfrontacja m.in. z Villareal i Atletico Madryt, więc dziś już chyba zagrają pogodzeni z losem. O dzisiejszym przeciwniku piłkarzy z La Coruny, wiele pisać nie trzeba - powiem tyle, że sztab Levante prawdopodobnie już od dawna rozpracowuje zespoły Segundy, co by powrót do elity zamknąć w jednym straconym sezonie.
Postawa Deportivo w ostatnich meczach może zaimponować: ograli m.in. przyćmione ostatnio gwiazdy Barcy, spuścili bolesne łomoty Racingowi i Athletic Bilbao. Wiele mówi bilans bramkowy ostatnich 5 meczy: 9-2. Levante gra w kratkę, urwie komuś punkty, by chwilę potem oddać je innemu zespołowi. Choć oba teamy osłabione, zagrają dziś bez większych ciśnień i w tym upatruję piękny bramkowy spektakl z serią bramkowych asów w rękawie gospodarzy.
Prawdopodobne składy:
Deportivo: Aouate, Manuel Pablo, Lopo, Pablo Amo, Coloccini, Filipe, Wilhelmsson, Sergio, De Guzman, Lafita, Xisco.
Levante: Reina, Descarga, Armando, Serrano, Rubiales, Ettien, Juanma, Saul, Leon, Courtois, Geijo.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Wczorajszy &quot;hiszpański&quot; kupon niestety spudłowałem, bo choć typy na Valencie i Seville okazały się dobre, to mój pewniak, czyli handi na Deportivo troche mnie zawiódł.
Dziś mamy jedno spotkanie, w którym Espanyol podejmuje Atletico. Nie będę za dużo o tym meczu pisał, bo zwyczajnie mi sie nie chce. Sprawa ma się tak, Atletico zajmuje 4 miejsce i ma tyle samo punktów co Sevilla i prawdopodobnie walka o miejsce w LM będzie toczyła się do samego końca. Trzeba jednak wykorzystywać sytuacje, kiedy przeciwnik jest w słabej formie i nieco osłabiony. W czym tkwi problem Espanyolu? Wydaje mi się, że kluczowy jest brak dwójki zawodników, napastnika Raula Tamudo i środkowego pomocnika Ivana de la Peni. Po za tym nie zagrają: Dani Jarque, Moises Hurtado i Alberto Serran. Atletico gra w kratke i nie potrafią wygrać kilku spotkań z rzędu. Dziś do składu wracają Simao Sabrosa i Jose Antonio Reyes. Ja postawiłem w tym meczu x2, po za tym prawdopodobny wydaje się typ, że obie drużyny strzelą. ;-)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Patrząc na poprzednie lata to obecny sezon już jest bardzo dobry dla Atletico, ale nie zmienia to faktu, że ta drużyna gra chimerycznie i o czym wspominał fabregas nie potrafi wygrać kilku spotkań z rzędu. Powrót Simao jest sporym wzmocnieniem szeregów Rojiblancos, ale jesli chodzi o Reyesa to już niekoniecznie, bo ten zawodnik wyraźnie nie może odnaleźć się w Atletico.

W walce o 4 miejce premiowane grą w europejskich pucharach najbardziej kibicuję drużynie Atletico, którą chciałbym zobaczyć w elitarnych rozrywach Champions League w przyszłym sezonie. Zadanie będzie trudne, bo Sevilla nie odpusci do ostatniej kolejki, ale Atletico ma ten atut, ze ma o 1 mecz więcej do rozegrania, wlasnie dzisiejszy z Espanyolem, w ktorym bądź co bądź co najmniej 1 punkt powinno zdobyć. Kurs na x2 mnie jednak nie zachwyca i raczej odpuszczę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom