>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

36 KOLEJKA Primera Division [16-17 maj 2009r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



Kursy by TOBET

Czy Barcelona w tej kolejce będzie koronowana? Chyba nikt nie wyobraża sobie że będize inaczej. Wyjazdowy mecz na Mallorce zapowiada się dośc łatwo. Świeżo upieczeni zdobywcy Copa Del Rey zapewne zdobęda w niedzielny wieczór dublet, do potrójnej korony będzie im brakowac tylko triumfu w Champions League. A co z Realem, czeka ich wyjazd na El Madrigal ale tak rozbita psychicznie drużyna bez wątpienia o nic już nie walczaca nie będize miała atutuów aby się przeciwstawic Żóltej Łodzi Podwodnej, która walczy wciąż o LM na przyszły sezon. Wogóle to walka o jedno miejsce które gwarantuje LM w następnym sezonie jest pasjonująca. Szanse na to ma aż 5 zespołów zaczynając od Malagi poprzez Deportivo, Villareal, Atl.Madryt na Valenci kończąc. Hitem tej serii bez wątpienia jest mecz na Vicente Calderon. Rojiblancos ostatnio są sprawcami świetnych horrorów i meczów z dreszczykiem hehe. Przykladu nie trzeba daleko szukac. Mezc ostatniej koeljki gdy przegrywali 0-2 i grali w 10 a mimo to w doliczonym czasie zdołali strzelic bramke na 3-2 ! Zatem mecz z Valencią zapowiada się super.
Walka o utrzymanie także nierozstrzygnięta pozostaje.

Zapraszam do analiz i prowadzenia sensownej dyskusji ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Oglądając przed tygodniem spotkanie Valencii z Realem Madryt byłem zażenowany postawą &quot;Królewskich&quot;. Wyraźnie piłkarzom tej drużyny nie chciało się grać i coś mi się wydaje, że tym razem może być podobnie. Villarreal zdeterminowane w walce do samego końca o choćby kwalifikacje do Ligi Mistrzów przed tygodniem walczyło do ostatniej minuty na Camp Nou i ugrało cenny punkt. Teraz u siebie powinno dyktować warunki gry i dodatkowo grając z większym zaangażowaniem pewnie wygrać to spotkanie. O Realu w końcówce sezonu / po porażce z Barceloną można powiedzieć - zero ambicji. Stawiam na Villarreal.
Mój typ: Villarreal - 2,25 (6/10) dla zwiększenia bezpieczeństwa mozna grać 1x - ok 1,30 ✅
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Potwierdzam TBM. W typach dnia umieściłem typek -1 dla Villareal :]

Ja proponuje taki meczyk .

Espanyol - Bilbao
Espanyol , 1.55 @ Bet-at-home
Stake : 8/10j


Gram na Espanyol, który gra świetny futbol w tej części sezonu. Zagrożeni spadkiem zdobywają sporo punktów. Bilbao nie jest zagrożone awansem. Ostatnio przegrali w Finale Pucharu Hiszpanii ... Nie mają już nic do zrobienia w tym sezonie. Do Espanyolu wrócili podstawowi gracze. Ich dobra gra nie jest teraz przypadkiem.
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Villarreal - Real Madryt [HC 0-1] 1 @4.59 Betsafe​


Dzisiaj poźnym wieczorem dojdzie chyba do najciekawszego spotkania w ramach 36 kolejki PD. Na własnym stadionie ciągle jeszzcze aktualny vicemistrz Villarreal podejmował będzie Real MAdryt. Żółte łodzie podwodne aktualnie zajmują szósta pozycję w tabeli , ale ciągle mają jaeszcze szansę na pierwszą czwórke dającą prawo gry w LM w przyszłym sezonie. . Podopieczni Pellegriniego chcąc zrealizować ten cel , muszą pokonac dzis Królewskich. A z tym myslę ,że nie powinno byc wiekszych problemów. Ustępujący mistrz jest w głębokim dołku po porażce z Barcą 2:6. Dobitnie byo to widac w meczu na Mestalla , gdzie Real przegrał z Valencia 3:0 , nie podejmując praktycznie żadnej walki. W obu ekipach spore osłabienia:
Pellegrini nie będzie mógł skorzystac z usług: Cygana , Senny , Franco i Cazorli. W Realu ne zagrają L. Diarra, M.Diarra, Guti, Sneijder i Pepe.
Obie ekipy mają jednak wyrównane kadry , więc osłabienia nie powinny miec większego znaczenia. Gospodarze są bardzo zmotywowani ,żeby dzis to spotkanie wygrać , widac ,że chłopakom zalezy na grze w LM . Dobitnie pokazali to tydzien temu remisując na Camp Nou 3:3.
Królewscy juz o nic nie walczą . W klubie mysli sie juz o wyborach prezydenckich i czystkach kadrowych.
wg mnie dzis Villareal wypunktuje rywala w nie gorszym stylu niż Valencia czy Barca
 
rafhack 0

rafhack

Użytkownik
W Realu ne zagrają L. Diarra, M.Diarra, Guti, Sneijder i Pepe.
Lass zagra to po pierwsze ???? nie zagra Mahamadou Diarra? trzeba było jeszcze napisać, że nie zagra Nistelrooy i De la Red ;]
granie handicapu na Villarreal jest chyba grubą przesadą ;] , mimo sporych osłabień - bo oprócz przez Ciebie wymienionych piłkarzy, nie zagrają również Gago, Salgado, Metzelder i Marcelo - Real na pewno nie odpuści i powalczy o zwycięstwo (jakkolwiek to brzmi ;/)
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Ja popieram typ na Villareal, za mniejszą kasę Villareal -1. Real nie walczy o nic, w dodatku jest osłabiony i z pewnością przybity - graczy bardziej interesuje to, czy i gdzie zagrają w przyszłym sezonie oraz kogo sprowadzi &quot;zbawiciel&quot; Perez (bo chyba nikt nie ma wątpliwości, ze to on będzie prezesem).
A Villareal ciągle gra o LM...
Prócz tego proponuję over 2,5
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mi wypada zgodzić się z FC_BARCELONA jeśli chodzi o spotkanie Espanyol - Athletic Bilbao.

Ekipa z kraju Basków przez ostatnie dni ciągle myślała o spotkaniu w Finale Pucharu Króla, które niestety przegrali. Wielkiej Barcelonie przeciwstawili ambitną grę, ale to okazało się za mało. Teraz zapewne wielu piłkarzy nie będzie już tak umotywowanych do gry, a to bardzo ważny czynnik w końcówce sezonu. Espanyol jeszcze nie ma pewnego utrzymania, dlatego spodziewam się, że po raz kolejny zagra o pełną pulę, bo nawet mimo porażki z Atletico 2-3 na przestrzeni ostatnich spotkań grało naprawdę bardzo dobrze.
Mój typ: Espanyol - 1,62 w Tobet (6/10) ✅
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Betis Sevilla - UD Almería X 3,65

Betis w co trudno uwierzyc jest najgorsza - obok Recreativo - ekipa jesli chodzi o zdobycz pkt na wlasnym stadionie w tym sezonie. Zaledwie 16 pkt w 17 spotkaniach – 3 zwyciestwa i 7 remisow, bramki 21:24. W najbliższym meczu zmierza się z Almeria, ktora na wyjazdach prezentuje się katastrofalnie – zaledwie 9 pkt w 17 spotkaniach, 2 zwyciestwa, 3 remisy i az 12 porazek, bramki 18:36. Gdyby Almeria grala choćby w polowie na wyjazdach tak jak u siebie z powodzeniem walczyla by o europejskie puchary. Almeria ostatnio gra bardzo rowno, albo wygrywa albo przegrywa, ostatni remis zanotowala 11 spotkan wstecz, w meczu z Recreatio na wyjezdzie (1:1). Od tamtego czasu 5 razy wygrywali i 5 razy schodzili z boiska pokonani co ciekawe, dopiero w ostatnim meczu wyjazdowym z Racingiem zdolali odniesc 2 w tym sezonie zwyciestwo. Ogolnie, Almeria notuje juz 3 zwyciestwa z rzedu. Betis zas w ostatnich 10 spotkaniach zdobyl tylko 10 pkt, wygrywajac zaledwie 2 mecze i 4 remisujac. Betis walczy o utrzymanie i kazdy pkt jest dla tego zespolu na miare zlota. W ostatnim meczu Alvaro Negredo co prawda gola nie strzelil ale asystowal przy 2 bramkach dla Almerii, jest w kapitalnej formie i bedzie wielka szkoda dla zespolu jesli odejdzie po sezonie na co sie zanosi. Poki co, napewno swoim kolegom w tym meczu pomoze.Betis to przede wszystkim Achille Emana - 11 goli w tym sezonie i Sergio Garcia - 9 bramek. O zwyciestwo na Estadio Manuel Ruiz de Lopera Betisowi bedzie bardzo trudno bowiem podobieczni Hugo Sancheza sa w formie, dlatego mysle ze ten mecz zakonczy sie podzialem pkt.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Villarreal - Real Madryt

Ja tam osobiscie co by nie gadac o Realu wiem, ze Real to zawsze Real i wydaje mi sie, ze w tym spotkaniu zawalczy lepiej niz w spotkaniu z Valencia. Tutaj nie chodzi o to czy sie chce czy nie, nie mozan tak sobie biegac &quot;nie chce mi sie grac&quot;, poniewaz za tym przeciez ida wielkie pieniadze. Zolci sa w dobrej dyspozycji co pokazali w meczu z Barca. Ja takze uwazam ze stawianie na Villa -1 to lekka przesada;)
W obu ekipach sa spore oslabienia wiec, to nie jest tak, ze tylko Real nie moze zlozyc 11stu.
Ja na ten mecz zagram pinnacle X kurs 3.730 i chyba wlasnie ten kurs mnie do tego przekonal poniewaz nigdzie indziej nie spotkalem tak wysokiego na X na ten meczyk;)
A sadze, ze X jest prawdopodobne;)
powodzenia:spokodfhgfh:
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Dodam tylko,że Na mecz Villareal-Real obejrzymy najprawdopodbniej następujące skłdy:

Villarreal: Lopez - Venta, Gonzalo, Godin, Capdevila - Cani, Eguren, Ibagaza, Pires - Llorente, Rossi

Real M.: Casillas - Ramos, Cannavaro, Metzelder, Heinze - Robben, Javi Garcia, Gago, Marcelo - Hiquain, Raul

Atutem gry na Villareal może być też brak u ,,Królewskich&quot; Pepe,Sneijdera czy choćby Gutiego.

Moje typy:
Villareal 2,15
Over 2,5 1,50
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Dodam tylko,że Na mecz Villareal-Real obejrzymy najprawdopodbniej następujące skłdy:
Villarreal: Lopez - Venta, Gonzalo, Godin, Capdevila - Cani, Eguren, Ibagaza, Pires - Llorente, Rossi
Real M.: Casillas - Ramos, Cannavaro, Metzelder, Heinze - Robben, Javi Garcia, Gago, Marcelo - Hiquain, Raul
Atutem gry na Villareal może być też brak u ,,Królewskich&quot; Pepe,Sneijdera czy choćby Gutiego.
Moje typy:
Villareal 2,15
Over 2,5 1,50
Nie wiem skąd u Ciebie Metzelder i Marcelo przecież oni są kontuzjowani i nawet nie zostali powołanni do 18-nastki meczowej.
Oficjalne jedenastki:
Villarreal: Diego López; Vanta, Gonzalo, Godin, Capdevila; Cani, Eguren, Bruno, Ibagaza; Llorente, Rossi
Real Madryt: Casillas; Ramos, Cannavaro, Heinze, Miguel Torres; Lass, Javi Garcia, Robben, Van der Vaart; Raúl, Huntelaar
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Samolot na Majorkę odleciał bez Piqué, Touré, Xaviego, Messiego, Puyola, Busquetsa i Pinto. Tego ostatniego zabraknie ze względu na kontuzję. Guardiola powołał w ich miejsce piłkarzy z drużyny rezerw, Xaviego Torresa, Abrahama, Thiago, Jeffrena, Fontása i Oiera.
Można puścić 1 albo 1X, mi udało się złapać jeszcze kurs 5.25 teraz w bahu jest 4.55 ????
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Popieram zdanie wdura i odradzam dzisiaj granie na Barcelonę. Jak wiadomo, wczoraj Blaugrana zapewniła sobie tytuł mistrza Hiszpanii ( ???? ) - i jak napisał wdur - kilku kluczowych graczy pozostało w domu. Najprawdopodobniej na boisku zobaczymy graczy, którzy nie mieli w tym sezonie specjalnie dużo okazji na grę - jak Gudjohnsen czy Hleb, a być może także graczy, którzy nic nie mówią postronnym obserwatorom jak Pedro, Abraham, Xavi Torres czy Jeffren.
Dlatego można łapać 1X lub może under 2,5? ????
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Under 2,5 bym raczej zostawił cięzko powiedzieć ile w tym meczu padnie bramek, wydaje mi się że Barca zdoła strzelić minimum jedną bramkę tylko pytanie ile straci bez Pique, Puyola i Toure ????
Jedną z ciekawych opcji to postawienie jak ktoś ma możliwość że Eto&#39;o strzeli gola, mistrzostwo już jest także wszystko bedzie szło pod Eto&#39;o (karne, rzuty wolne i przede wszystkim podania) choć troche mały kurs 1.75
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
R.C.D. Espanyol - Athletic Bilbao
Analiza: Zacznę od faktu, iż kursy na gospodarzy od początku tygodnia stopniowo maleją u wszystkich bukmacherów. Parę dni temu było można załapać się o kurs aż o 15 groszy większy przy zwycięstwie Espanyolu. Katalończycy są już o krok od zapewnienia sobie utrzymania w Primera Division. Parę kolejek temu dostali &quot;kopa&quot; do gry dzięki czemu wybili się z ostatniego miejsca. Aktualnie wygrywają mecz za meczem a kibice odzyskują wiarę w klub. W ostatniej kolejce polegli w Madrycie z drużyną Athletico, lecz wynik 3:2 i świetna gra napawa optymizmem, że Espanyol dalej może być jedną z najlepszych drużyn na półwyspie Iberyjskim. Powodem, dla którego śmiało gram na gospodarzy, jest fakt, iż przegrali swój najważniejszy mecz w sezonie. Skupili się na pucharach, gdzie dotarli aż do finału. Przygotowywali się do tego spotkania wiele czasu, trener parę razy podkreślał, że ich celem jest zdobycie Pucharu Hiszpanii. Motywacja była ogromna, cel jasny, przeciwnik trudny. Nadzieja zwielokrotniła się w momencie, gdy to w Valencii Bilbao strzeliło bramkę na 1:0. Miała być sensacja, a skończyło się 1:4 dla Messiego &amp; spółki, a gracze Athletico ze łzami w oczach opuszczali murawę. Po takim ciosie ciężko jest się podnieść i grać na pełnych obrotach w najbliższych meczach. Stawiam na wysoką wygraną gospodarzy.

Typ: 1 @ 1.60
Typ: 1 [-1.0] @ 2.65
Typ: Gospodarze Wygrają obie polowy @ 4.25
Typ: 1 polowa - Handicap HC Draw @ 3.00
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Co myslicie o typie ze Valladolid strzeli bramke.Nie trafili od 7 spotkan bramki moze wreszcie dzisiaj sie przełamia??Podejrzewam ze na live okolo minuty 15-20 jesli w meczu bedzie 0-0 to kurs na to ze strzela bedzie pewnie okolo 2,00.
I może Mallorca tez strzeli??bo podobno Barca nie wystawia najsilniejszej ekipy
 
kddz88 0

kddz88

Użytkownik
Witam,
Mój typ na dzisiaj
Atletico Madrid - Valencia
Czy Diego Forlan strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry?
Tak
kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt
W ostatnich pięciu meczach Forlan strzelił 7 bramek, to mówi samo za siebie, poza tym wciąż liczy się w walce o tytuł króla strzelców la liga, ma 27 bramek, zajmuje drugie miejsce, ustępuje tylko Eto&#39;o, który ma 28 bramek. Poza tym Atletico i Valencia walczą o 4 miejsce w tabeli premiowane kwalifikacjami LM. Można stwierdzić, że ostatnio strzelał bramki raczej ligowym średniakom, ale nie zapominajmy, ze potrafił strzelil 2 bramki Barcelonie, bramkę Realowi czy Villareal.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Pep oszczedza zawodnikow przed LM, mistrzostwo wczoraj zdobyli takze nie ma takiej potrzeby aby przemeczac kluczowych graczy choc nie wiem czemu Busquets nie pojechal. Wg. mnie Guardiola chce dac szanse gry tym ktorzy najmniej grali w lidze (m.in. Caceres, Hleb i Gudjohnsen) oraz przekonac sie kogo warto sprzedac po sezonie a kogo zostawic. To samo tyczy sie mlodziezy ktora zabrał. Sezon temu Pep trenował 2 zespół Barcelony wiec wie kogo na ile stac i moze w przyszlym sezonie zobaczymy nowe, młode twarze w pierwszym zespole.
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Fajna jedenastka :jezora:

Barcelona:
Oier; Alves, Caceres, Abidal, Sylvinho; Xavi Torres, Gudjohnsen, Hleb; Pedro, Eto&#39;o, Bojan.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom