>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

36 kolejka Serie A [07.05 - 09.05]

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP


Coraz bliżej do końca sezonu. Milanowi brakuje 1 punkt do scudetto. Udinese walczy z Lazio o puchary. Derby della lanterna w Genui, z Sampdorią na zaskakująco niskiej pozycji ... także na pewno się nie będziemy nudzić.
Zapraszam do dyskusji.
PRAWDOPODOBNE SKŁADY
 
simons 646

simons

Forum VIP
Roma - Milan x2 @ 1.55 expekt ✅
Roma - Milan X @ 3.25 Betsafe ✅
Roma bez Perrotty, Mexesa i De Rossiego. Ostatnio forma nie jakoś super.
Milan 1 punkt do scudetto. Pogrywaja spoko ostatnio, nie powinni tego punktu odpuścić.
x2 wydaje mi się bardzo fajne po 1.55 , a skoro najbardziej mi pasuje tu czysty X to mozna mniejsza czesc kapitalu postawic na remis.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Genoa-Sampdoria
Derby Genui zapowiadają się bardzo interesująco. Gospodarze pomimo ze maja zapewnione utrzymanie na pewno podejdą do tego meczu bardzo zdeterminowani by zesłać drużynę rywali do Serie B. Wczoraj na treningu Genuy było 2,500 kibiców. Ponadto do zespołu wracają kluczowi piłkarze Palacio i Milanetto. Pole manewru w ofensywie będzie wiec zdecydowanie większe aniżeli w meczu przeciwko Napoli. Sampa jest najsłabszą drożyną obok Bari w tym sezonie i myślę ze w derbach nie dotrzyma kroku rywalom zza miedzy. W spotkaniu z Brescia remis uratował Mannini w doliczonym czasie, teraz ciężko będzie gościom uratować jakikolwiek punkt. Mimo tego ze są to derby i wszystko jest możliwe uważam ze warto zagrać na Rossoblu.
Ciekawostka. Burmistrz Genui Marta Vincenzi zasugerowała ze dla dobra miasta lepiej będzie jeśli dwa kluby będą w najwyższej klasie rozgrywkowej ????
1 @ 2,70 ✅
1x @ 1,46 ✅

Brescia-Catania
Gospodarze mieli sporego pecha tracąc w Genui punkty dopiero w końcówce. Nie mniej szansa na utrzymanie jeszcze jest i jak powiedział prezes Bresci Gino Corioni: &quot;Liczymy na cud ale w piłce czasami zdarzają się cuda&quot;. Pozostaje wiec powalczyć o trzy punkty u siebie i wierzyć w przegrane Ceseny, Sampy czy Lecce. Kontuzje lecza Zoboli i Zanetti. Z przodu zawsze groźni Eder i Caracciolo.
Diego Simeone przed tym meczem przyznał ze Brescia to rywal który gra lepiej niż wskazuje na to miejsce w tabeli. Wyspiarze z kolei mają 5 punktów przewagi nad strefą spadkową ale jeszcze nie mogą czuć się bezpieczni. W nadchodzącym spotkaniu nie zagrają za kartki Alvarez i Ledesma. Zastąpią ich Potenza i Lodi. Myślę ze Brescia powalczy w tym meczu i przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
1 @ 1,85 ⛔

Udinese-Lazio
Guidolin po ostatnich wtopach ma zmienić ustawienie na 4-5-1. Trzeba powiedzieć ze obrona Udine jest słaba jak barszcz. Wątpię czy przesuniecie Pasquale bardziej do tylu coś tu pomoże.
Nie zagra kontuzjowany w ostatnim meczu Coda, za kartki pauzują jeszcze Inler i Domizzi. Być może zagra Sanchez ale jeśli nawet to w meczu z Parmą pokazał ze daleki jest od formy sprzed paru tygodni. Podobna sytuacja jest ze Scullim w Lazio - może zagrać. Garrido i Bresciano maja natomiast zacząć mecz od pierwszej minuty.
Rzymianie zdecydowanie przeważając nie ugrali nic na Stadio Olimpico. Stwarzali okazje ale celnych strzałów było jak na lekarstwo. Niemiłosiernie pudłował Zarate. Może przy słabej obronie Udine pokaże się z lepszej strony?
x2 @ 1,66 ⛔ szkoda karnego..
 
R 17

rogaleq

Użytkownik
Roma bez Perrotty, Mexesa i De Rossiego. Ostatnio forma nie jakoś super.
Roma faktycznie ostatnio formą nie zachwyca. Niektórzy ponadto twierdzą że brak Perroty, Mexesa i De Rossiego to wzmocnienie przed meczem z Milanem :grin:

Roma - Milan X2 1.55 ✅
Expekt

Roma faktycznie w ostatnich meczach nie znajduję się w dobrej formie. Ostatni mecz z ostatnim w tabeli Bari, choć wygrany, to pojedynek okupiony sporą dawką farta i start kadrowych. Roma, która ma nadzieję na grę w europejskich pucharach, w meczu z ostatnim zespołem Serie A pokazała że nadzieja matką głupich bo sportowo na pewno nie zaprezentowała się na miarę Champions League. Spotkanie to było istnym piłkarskim cyrkiem - sędzia podyktował jedynie 3 karne a po faulach i zagraniach ręką w obu zespołach a spokojnie mógł podyktować ich znacznie więcej. W meczu ponadto padły 4 żółte i 3 czerwone kartki, w tym dwie dla zawodników Romy - De Rossiego i Perrotty (naprawdę nie wiem który z nich zasłużył na większą salwę śmiechu). Decydująca bramka dla Romy to również sporo szczęścia. Rosi skierował piłkę z najbliższej odległości do bramki bo złym przyjęciu a po zdobyciu gola latał po stadionie jakby co najmniej przeszedł sam całe boisko kładąc do tego bramkarza. Choć szanuję zespół Montelli to uważam że na grę w LM w tym sezonie zasłużył o wiele bardziej rywal zza miedzy.
Na Stadio Olimpico przyjedzie Milan, który jak wiadomo potrzebuje tylko, albo i aż jednego punktu do triumfu w całym sezonie. Myślę że z tak grającą Romą powinni sobie poradzić i choć zawsze jest to najtrudniejsze - postawić kropkę nad &quot;i&quot;. Rossoneri jak zawsze mają trochę problemów kadrowych ale sytuacja i tak wygląda lepiej niż kilka tygodni temu. Poza tym Milan pokazał w tym sezonie że potrafi sobie z takimi problemami radzić.
Niektórzy twierdzą że Milan może przegrać ten mecz, aby świętować Scudetto po meczu z Cagliari na San Siro. Nie wierzę że podopiecznych Allegriego stać na takie ryzyko po tylu latach dominacji Interu na własnym podwórku. Moim zdaniem Rzym to równie dobre jak i nie lepsze miejsce do świętowania Mistrzostwa Włoch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Roma - Milan

W ostatniej kolejce Roma rzutem na taśmę wygrała z ostatnią ekipą w lidze Bari 2:3. Dramatyczna końcówka była właściwie na życzenie samych piłkarzy ze stolicy (Totti przy stanie 2:2 nie strzelił karnego). Po wygranej nad Bari ekipa z Rzymu ma nadal szanse na 4 miejsce premiowane awansem do LM. Aby jednak tak się stało Roma musi wygrać 3 ostatnie mecze w sezonie. Jako pierwszy na tej drodze stanie Milan. Mediolańczycy pewnie zmierzają po mistrzostwo. Jak ktoś wcześniej pisał brakuje im do tego 1 punkt. Jest wielce możliwe, że będą chcieli zdobyć go w Medilanie przed własną publicznością i świetować tytuł mistrzowski u siebie. Wcale bym się nie zdziwił jakby tak było... w końcu to Włochy, a potej lidze można się spodziewać wszystkiego.
Roma na swoim stadionie w tym sezonie gra bardzo dobrze. Świadczą o tym uzyskane wyniki: 10 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. Sęk w tym, że Milan równie dobrze spisuje się na wyjazdach: 11 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Pytanie teraz tylko komu bardziej zależy na zwycięstwie?
Milanowi, który na 99% zdobył mistrzostwo i bezpośredni awans do Ligi Mistrzów czy Romie walczącej o 4 miejsce premiujące kwalifikacja do LM?
Moim zdaniem Roma będzie bardziej zdeterminowana aby wywalczyć 3 punkty. Milan zagra na luzie i jeśli nawet przegrają, a w następnym meczu pokonają u siebie Callgiari to kibice nie będą pamiętać o porażce z Romą.

Roma win
2.30
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 1

adi666

Użytkownik
Roma - Milan - X-3,00 ✅... Rossonerim od lat ciężko gra się z Romą ... remis w tym meczu daje Scudetto Milanowi ... nie ma mowy o odpuszczaniu Roma ze swoimi problemami kadrowymi oraz nie najlepszą grą ... Milan w ostatnim meczu też strasznie się męczył z Bologną ... mecz pod remis zarówno jedni jak i drudzy nie zremisowali od 6 spotkań ba ostatnie 4 mecze między nimi na Olimpico to 3 remisy i jedno zwycięstwo Romy. wg mnie wszystko przemawia za remisem, który jednym da mistrzostwo a drugich jeszcze całkiem nie przekreśli w walce o LM ponieważ Udine gra na Lazio w tej kolejce.
Cagliari - Cesena -2 ✅... kurs na Cesene leci łeb na szyje
http://www.betexplorer.com/soccer/italy/italian-serie-a-2010-2011/nextmatch.php?matchid=6677679
w ostatnich meczu Cesena w dramatycznych okolicznościach przegrała z Interem tracąc bramki w 91 i 95 min ... wcześniej wygrana z Bologna oraz Bari remisy z Palermo i Fiorentiną ... mecz bardzo ważny dla nich Cagliari nie gra już o nic ... warto spróbować a kurs na gości 2- 2,40
Udinese - Lazio - x - ⛔bardzo ważne spotkanie jeśli chodzi o walkę o 4 miejsce dające awans do LM, drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, jedni i drudzy ostatnio nie prezentują się najlepiej ... remis w tym meczu jeszcze nic nie przekreśla ... dodam tylko że Udine ostatni remis zanotowało 10 kolejek temu a Lazio 12 ... do składu Bianconerich wraca Di Natale oraz Sanchez ... ale wydaje mi się że Lazio po ostatnich głupich wpadkach z Juve i Interm nie da się pokonać 3 raz z rzędu mecz pod X kurs 3.20

Palermo - Bari - 1✅ - 1,35 ... myślę że można próbować 1 do połowy lub hindicap na Palermo ... ostatnio może nie grają najlepiej ale Bari już w 2 lidze a Palermo ze swoim charyzmatycznym prezesem u siebie myślę że da radę ????
można próbować jeszcze Fiora strzeli Interowi ostatnio ładnie gra a Inter w obronie dalej sito, Brescia też powinna dać radę u siebie Catani , mecz o życie ...

P.s Bologna - Parma - X ... i under ✅ale mecz już zdjęli ... remis wygodny dla obu ekip które bronią się przed spadkiem.
 
R 17

rogaleq

Użytkownik
Ciekawostka. Burmistrz Genui Marta Vincenzi zasugerowała ze dla dobra miasta lepiej będzie jeśli dwa kluby będą w najwyższej klasie rozgrywkowej
To by choć trochę tłumaczyło wysokie kursy na zwycięstwo Genoi (2.65 - Expekt). Dlaczego dziesiąta drużyna tabeli w meczu z drużyną uciekającą od spadku ma tak wysoki kurs ? Coś mi tutaj nie pasuje, tym bardziej że są to derby a w nich raczej żadna ze stron nie odstawia nogi. Weźmy pod uwagę również to że Doria w ostatnich meczach prezentuje się słabo. Kurs 2.60 na wyjazdowe spotkanie derbowe, zwłaszcza w takiej dyspozycji jaką prezentuje Sampdoria jest co najmniej podejrzany. W sumie Genoa jest na bezpiecznej pozycji - żadnych pucharów w tym sezonie nie osiągnie, od strefy spadkowej również jest bardzo daleko, więc mogłaby się podłożyć Sampdorii.
Podobne kursy były przed spotkaniem Milanu z Interem, jednak tam różnica między zespołami była tylko trzypunktowa.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Z tego co czytałem kibice C.F.C. Genoa nie mogą się doczekać by zobaczyć rywala w drugiej lidze także spokojnie :]
Lecce-Napoli
Komisja ligi anulowała czerwona kartkę Davidowi Di Michele:
http://calcio.fanpage.it/lecce-napoli-2011-squalifica-di-di-michele-annullata/
Lecce ze swoim kluczowym zawodnikiem jest w stanie nawiązać walkę z Napoli, które te trzecie miejsce dające Ligę Mistrzów już ma raczej zapewnione. Lecce na chwilę obecną spada ale ma lepszy kalendarz spotkań niż Sampdoria czy Cessena i w przypadku niezłego wyniku w niedzielnym meczu szansa utrzymania będzie realna.
Obrona Salentini popełnia błędy także spodziewam się również bramki po stronie drużyny z Neapolu. Co ciekawe najczęstszy wynik jaki padał między tymi zespołami to 1-1 ;) Myślę że obie strzelą ale kurs 1,53 nie przekonuje .. ✅
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kurs 2.60 na wyjazdowe spotkanie derbowe,
A co to za różnica czy wyjazdowe, czy home jak to derby ?:p Chyba ze cos mi umknelo i nie graja na Ferraris.
Co do derby della lanterna to kurs jest pewnie taki, bo Sampa ma o co grać i jest to derby czyli, w takich spotkaniach wszystko mozliwe. Duzo szumu wokół tego spotkania takze buki maja pole do popisu z kursami :p Niby Genoa bedzie walczyc zeby Sampa spadla, ale jak bedzie sie okaze, mnie to do konca nie przekonuje.
Fajny typ na obie strzela Lecce - Napoli ( to co mati89 podał) jak i też moim zdaniem BTS w Udine wygląda fajnie ... ale to napiszę parę słów później.
 
R 17

rogaleq

Użytkownik
A co to za różnica czy wyjazdowe, czy home jak to derby ?:p Chyba ze cos mi umknelo i nie graja na Ferraris.
Głównie doping kibiców, zawsze ma to jakiś wpływ na wysokość kursów ????
/SimonS - może i ma nie zwracałem uwagi, ale moim zdaniem nie ma, albo ma marginalnie niski wpływ.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Palermo spokojnie zajmuje 8 miejsc w lidze bez szans już na awans do Europejskich Pucharów (ale grają jeszcze w Pucharze Włoch). Na własnym boisko Palermo w tym sezonie odniosło 10 zwycięstw (ostatnio 2-1 z 3 w tabeli Napoli), natomiast Bari w tym sezonie wygrało tylko 2 razy na wyjeździe ale nie to ma największe znacznie, ponieważ ulegając 3-2 (u siebie) Romie, Bari zapewniło sobie na 3 kolejki przed końcem sezonu spadek do Serie B. Gospodarze dzisiejszego meczu ulegli w ostatniej kolejce 3-1 Parmie ale co z tego jeśli Bari ulega każdemu i 3 ostatnie mecze to same porażki i zgromadzenie raptem 21 punktów przez 35 kolejek. Co tu więcej napisać najbardziej przemawia za mną fakt że Bari już spadło i tyle.
Typ:1
Kurs:1.51

Pinnacle Sports
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bologna - Parma X ✅
Juve - Chievo 1 ⛔
AKO:1.80 Ladbrokes
Bologni jak i Parmie 1 pkt nie zaszkodzi, a dogadywać się nawet lubią. Można 0-0 nawet dać.
Juve czasem w &quot;dziwnych okolicznościciach faworyzowane&quot; i potrzebuje punktów. Chievo już ma utrzymanie i często oddaje mecz .... nie żebym coś sugerował, ale dla mnie wybór prosty :p
Brescia - Catania 1 @ 2.01 Pinnacle ⛔
Brescia ma teoretyczne szanse utrzymania. Catania kaleczy wyjazdy, więc ostatnia szansa dla Bresci na możliwe utrzymanie ... czy wykrozystają ? Powinni, a że kurs fajny można pograć.
Udinese - Lazio over 3 @ 2.30 10bet ▶
Otwarty mecz gdzie żadna z drużyn nie powinna podejść ultradefensywnie, bo remis nikomu nic nie daje. Ustawienie 4-5-1 Udine jak to już mati89 napisał sugeruje wpuszczenie 1-2 bramek przez Udinese. Ofensywa gospodarzy, nie najgorsza także 1 też powinni strzelić. Ogólnie wydaje mi się, że tutaj z golami będzie obficie.
x2 tutaj również fajne.
Genoa - Sampdoria 2 DNB @ 2.00 Sportingbet ⛔ 96&#39; :|
Derby jak derby. Sampa nie może spaść i nie spadnie ???? więc nie może tego przegrać. No chyba, że inni spadkowicze zrobią to (przegrają) za nich. W każdym bądź razie układy układziki, w to specjalnie nie wierzę ... ale w końcu muszą coś ugrać. x2 bym zagrał ale za nisko to DNB.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Udinese - Lazio over 3 @ 2.30 10bet
Otwarty mecz gdzie żadna z drużyn nie powinna podejść ultradefensywnie, bo remis nikomu nic nie daje.
Jak to nie ? Dzięki temu Roma zwiększy szanse na 4msc i kwale Champions League ;)
W Udinese brak Inlera, Domizziego, Basty i Cody. Wraca Sanchez więc duet Toto Di Natale + Sanchez znowu będzie kąsał. Lazio też musi wygrac, ostatnio Zarate w dobrej dyspozycji. Hernanez również. Brak Mauriego i Ledesmy .Co za tym idzie dzisiaj spodziewam sie otwartego meczu z obu stron. Popieram się jak najbardziej argumentacje za overem i sam się o taki pokusze. Równie dobrze wygląda dla mnie BTS chociaż kurs rzecz jasna niższy..
UDINESE - LAZIO
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,75 bet365 ✅2:1
-----------------------
GENOA - SAMPDORIA
Typ : Sampdoria @ 2,75 bet365⛔2:1
Z innych spotkań rowniez jestem skłonny pójśc za teorią, że Sampdoria się utrzymuje w Serie A. Zatem dzsiiaj w derbach chyba wygrają. Z drugiej jednak strony kto ma strzelac te bramki ? No właśnie..
Akcja utrzymanie może byc trudna do zrealizowania jeżeli dzisiaj nie zainkasują 3pkt bowiem za tydzień zagrają z Palermo, a w ostatniej serii gier czeka ich mecz na Olimpico z Romą, która wciąż walczy o 4msc.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Mega ciekawy mecz dzisiaj pomiedzy ekipami Lecce i Napoli.
Gospodarze z nozem na gardle walcza o pozostanie w elicie i prawdopodobnie beda dzis gryzc trawe zeby wygrac to spotkanie bo tylko 3pkt daja im jeszcze nadzieje na uratowanie I-szo ligowego bytu.Ostatnie 2 mecze to porazki w Genoi i w Chievo co moglo podlamac morale druzyny wiec do konca nie wiadomo jak bedzie z nastawieniem pilkarzy,ale mysle ze dopoki pilka w grze beda sie mocno starac o jakies punkty.
Napoli pod koniec sezonu zlapalo lekka zadyszke.Wiadomo mistrzostwo przegrali na rzecz Milanu ale dalej walcza z interem o 2 lokate,ktora jest w ich zasiegu.Ostatnio odniesli zwyciestwo po 2 porazkach pod rzad i tym samym mysle wrocili na dobra droge do wygrywania co potwierdza dzisiaj,gdyz w nastepne mecze beda o wiele trudniejsze niz ten dzisiejszy(u siebie Inter i wyjazd do Juventusu) i zgarna 3pkt czym pograza Lecce.

Moje propozycje:
Zwyciestwo Napoli-3,00⛔⛔
Over 2,5 bramki-1,60
✅✅

A jednak porazka Napoli...
dobrze ze chociaz over trafiony...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Serie A 8.05.2011 20-45
Genoa- Sampdoria
typ: 2
2.93
Pinnacle
Analiza

Dziś w spotkaniu konczacym trzydziesta szosta kolejke wloskiej serie a czekaja nas derby genui. Genoa na wlasnym boisku podejmie inna ekipe z tego miasta Sampdorie Genoa. Gospodarze zajmuja aktualnie dziesiate miejsce w tabeli. Maja zapewnione utrzymanie oraz nie maja juz szans na gre w europejskich pucharach w przyszlym sezonie. Dla Sampdorii jest natomiast bardzo wazne spotkanie. Nie tak jej kibice wyobrazali sobie ten sezon. Sampdoria zajmuje aktualnie trzecie miejsce od konca, w strefie spadkowej. Tylko zwyciestwo pozwoli jej sie wydostac z niej i przeskoczyc zespol lecce. To goscie napewno beda dzis bardziej zdeterminowani do zwyciestwo ,to im bardziej bedzie zalezec na zwyciestwie. Gospodarze natomiast w tym meczu moga nieco odpuscic, aby uratowac ekipe z tego samego miasta przed spadkiem do serie b. Goscie dzis po prostu nie maja innego wyjścia, musza zdobyc trzy punkty. Sampdoria nie przegrala od dwoch spotkan i widac, ze ich forma powoli zwyzkuje. Dla dzialaczy Sampdorii napewno katastrofa byloby gdyby ta druzyna nie utrzymala sie w lidze. Dlatego tez ja niewidze tutaj innego wyniku niz zwyciestwo gosci.
 
T 215

tyczner

Użytkownik
po dzisiejszym zwyięstwie lecce nie widzę inaczej niż zwycięstwo Sampdori. Rywalizacja między klubami pójdzie na bok i gospodarze pomogą.
SAMPDORIA WYGRA!!!
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik

Dziś w Turynie dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Juventusem(7 miejsce) i Chievo(13 miejsce). Oj każdy pamięta jeszcze jak Juve walczyło zawsze o Mistrza a teraz walczą by grać w Europejskich Pucharach. Juventus ostatnio jest w dobrej formie, weźmy pod uwagę 5 ostatnich spotkań to Juventus ma bilans 3-2-0 a Chievo 2-1-2. Jakby nie patrzeć to Juventus wygrywając dzisiejszy mecz będzie miał jeszcze szanse by grać w LM (będzie tracił 3 punkty do Udinese) na 2 kolejki przed końcem sezonu. Ostatnie 2 mecze Chievo na wyjeździe to porażki z Romą 1-0 i Interem 2-0, a dwa ostatnie mecze ekipy z Turynu to remis 2-2 z Catanią i 3-2 z Genuą. Wygrywając mecz Juventus zbliży się na 1 punkt do strefy pucharowej w której są Lazio i Roma. Mecz startuje o 20:45 zapraszam wszystkich mam nadzieję że na wygraną Juvntusu Turyn.
Typ:1
Kurs:1.35

Cenbet
Typ: over2.5
Kurs:1.70

bet365​
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Juventus (4-4-2): Buffon - Motta, Barzagli, Chiellini, Grosso - Krasic, Marchisio, Aquilani, Pepe - Matri, Del Piero

Chievo Verona (4-3-1-2):
Sorrentino - Sardo, Andreolli, Cesar, Mantovani - Fernandes, Rigoni, Constant - Bogliacino - Thereau, Pellissier
Juve widać, że wychodzi ofensywnie.. Mało tego, dzisiaj kapitan Juve: Del Piero przedłużył swoją umowę z Juventusem o kolejny sezon. Takie decyzje mogą tylko podbudować zespół. Dziwię się nieco decyzji Del Piero.. Juve nie ma zapewnionego awansu do LE a mimo to przedłużył kontrakt.
Juventus Turin - Chievo Verona 2:2 ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.30

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom