>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

36 kolejka Serie A [13-14 maja 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP




Pierwsze dwa sobotnie spotkania z górną połówką tabeli. Po raz kolejny przyjemnie będzie zobaczyć w akcji rewelacje tego sezonu czyli Lazio na wyjeździe i Atalantę u siebie. Obie grają z dziadami, ciężko nawet określić kto jest większym przegranym tego sezonu w parze Fiorentina - Milan czyli tzw. &quot;grupie pościgowej&quot; do gry w LE.
Niedziela to na pewno starcie tej kolejki Roma - Juventus. Kluczowy mecz w kwestii wicemistrzostwa, Roma lepiej po przegranych derbach nie mogła odpowiedzieć. Po raz kolejny San Siro zaliczone, rok temu 3-1 teraz jeszcze wyżej, Juventus myślami na pewno już przy finale LM. Korespondencyjny pojedynek na linii Dżeko - Higuain dodaje jeszcze większych emocji. Dżeko +3 po meczu z Milanem w stosunku do Gonzalo i najprawdopodobniej szykuje się scenariusz, że jeden z największych drewniaków ligi zostanie królem strzelców.
W grze o utrzymanie Genoa zdobyła arcyważne 3 punkty z Interem i teraz czeka ich &quot;nie lada wyzwanie&quot; jakim jest Sycylia i gra ze zdegradowanym Palermo. Zrobią komplet i utrzymanie zostanie przyklepane. Z kolei Empoli z wyjazdu remis jest jak najbardziej wstanie przywieźć, może nawet coś więcej przy ich obecnej formie podobnie jak Crotone, które u siebie po Interze i Milanie dostaje kogoś z niższej półki. Walka zapowiada się do końca jednak w dalszym ciągu Crotone jest w beznadziejnej sytuacji i raczej nic już ich nie uratuje, szkoda na pewno ale co zrobić.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy :wink:
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Tak na szybko bo jeszcze trochę czasu zostało na większe analizy do weekendu ????
Dwa fajne kursy wysokie gdzie naprawdę jest spora szansa, że wejdzie.
Lazio po takim kursie to trzeba spróbować! Fiorentina jest spokojnie do ogrania u siebie, a jeśli Rzymianie zagrają jak ze Sampą czy wcześniej w derbach z Romą to jestem spokojny o zwycięstwo. Ogólnie jako kibic Serie A zdecydowanie lepiej ogląda się Lazio, a Fiorentina to zdecydowanie duży zawód tego sezonu. Mieli jeden fajny mecz, dosłownie jeden. z Juve 2:1 wygrali... reszta średniiiaaa
Atalanta gra z Milanem, również fajny kurs na zwycięstwo tym razem na gospodarzy. Co można powiedzieć o grze Atalanty a czego nie można o grze Milanu? To solidność! Atalanta nie raz pokazywała w tym sezonie jak jest mocna, a u siebie to już w ogóle. Milan to jest takie zombi. Czasami coś zagra, z reguły zawodzi. Jak ostatnio z Romą u siebie. Dla mnie bierze to ekipa z Bergamo.

A gdzie widzę gole?
Na pewno w meczu Torino - Napoli. Belo w ataku u Turyńczyków powinien coś wcisnąć, o Neapol jestem spokojny, że coś strzelą ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Tak na szybko bo jeszcze trochę czasu zostało na większe analizy do weekendu ????
Lazio po takim kursie to trzeba spróbować! Fiorentina jest spokojnie do ogrania u siebie, a jeśli Rzymianie zagrają jak ze Sampą czy wcześniej w derbach z Romą to jestem spokojny o zwycięstwo. Ogólnie jako kibic Serie A zdecydowanie lepiej ogląda się Lazio, a Fiorentina to zdecydowanie duży zawód tego sezonu. Mieli jeden fajny mecz, dosłownie jeden. z Juve 2:1 wygrali... reszta średniiiaaa
Fiorentina 5-4 Inter
Fiorentina 3-3 Napoli
Fiorentina 2-1 Juventus
Fiorentina 0-0 Atalanta
Fiorentina 0-0 Milan
Fiorentina 1-0 Roma
+ ogólny bilans u siebie 9-7-1 i jedyna porażka w &quot;derbach&quot; z... Empoli.
Podobne myślenie niemal identyczne co Twoje miałem, gdy do Florencji zawitało Napoli. Kursy były takie same. Też w jakimś stopniu lekceważyłem Violę tymi tragicznymi wyjazdami jakie robią i wtedy ogólnie słabą robią (m.in. kolejkę wcześniej dostali od Lazio 3-1).
Z tych wszystkich w/w meczów widziałem 4 i pół bo z Interem oglądałem na przestrzał. Już kiedyś pisałem o Fiorentinie bodajże do meczu z Juventusem. Biegali jak naćpani, Juventus nie miał nic do powiedzenia podobnie jak z Napoli i w sumie teraz z Interem. Te 3 wygrane były w zupełnie innym stylu jak pierwsze 3 wyniki z Romą, Milanem i Atalantą. Dwie inne bajki.
Bałbym się grać na zdecydowaną dwójkę w tym przypadku na Lazio. Mimo bombowej formy Laziale, tj. w końcu 14 bramek w 3 meczach(!). Kolejna fajna statystyka - Lazio na wyjeździe ostatnio tj. 8 spotkań i bilans 6-2-0. Punktują niemal bezbłędnie ze średniakami bo z czołówką ligi mieli do tej pory zawsze problemy choć warsztat Simeone Inzaghiego trochę odwraca tą tendencję jak np. 2 razy wygrane derby z Romą w super stylu. Ale i w między czasie KO od Napoli 0-3 w Rzymie. Także jeszcze trochę czasu i jakości w letnim mercato potrzebne w Błękitnej części Rzymu.
Kursy na over czy bts zbite totalnie. 1,37 na bts?! Prawie jak w hokeju już się robi. Oczywiście wszystko wskazuje na bramki, ale bez przesady. Nieźle buki musiały dostać po dupie w ostatnich latach, że już na 3 kolejki przed końcem mają tak niskie kursy.
Szukam czegoś atrakcyjniejszego i znalazłem takie typ jako pre, po 45 minutach będzie można tłuc coś na live, gdyby potoczyło się inaczej.

1 połowa BTS @ 3,2 Unibet ⛔ Klasyka, druga połowa z 5 bramkami ????
+ rzuty rożne, ale na tą chwilę nie widzę nigdzie oferty. Niemniej, obie ekipy w tym aspekcie w mocnej formie ostatnio zwłaszcza sobotni gospodarze.
--------------
Świeże informacje;
Zwycięstwo Juventusu w dwumeczu z Monaco i awans do finału Ligi Mistrzów oznacza, że w przyszłą środę Lazio rozegra spotkanie ze Starą Damą w ramach finału Coppa Italia. To wymusza na Simone Inzghim pewne korekty w składzie na sobotnie starcie z Fiorentiną.
Szkoleniowiec rzymian myśli o wprowadzeniu paru zmian na starcie z Violą. Do obrony miałby wskoczyć Bastos, najprawdopodobniej kosztem de Vrija. W pomocy wystąpiłby Alessandro Murgia, na skrzydle Luis Alberto, a w ataku Filip Djordjevic. Dzisiaj zawodnicy wrócili zresztą do zajęć i powoli przygotowują się do pojedynku z ekipą Paulo Sousy. Sobotni mecz jest jednak dobrym momentem do odpoczynku dla kilku graczy. Wśród nich oprócz wspomnianego już Holendra mają się znaleźć Ciro Immobile, Lucas Biglia, czy Keita Balde.
SSLazio.pl
Buki już zareagowały i Fiorentina co naturalne staje się wyraźnym faworytem.

W drugim rzymskim zespole też spory problem co do podstawowego składu;
Nie najlepsze wiadomości napłynęły z obozu Romy. Edin Dzeko nie wystąpi bowiem z Juventusem, a pod sporym znakiem zapytania stoi udział Radji Nainggolana. Obydwaj gracze przeszli dziś szczegółowe badania.
Testy, które przeszedł Belg, wykazały krwiaka mięśnia bliźniaczego lewej łydki. Gracz, jak podano w komunikacie, będzie przechodził zalecane leczenie, a jego kondycja będzie oceniana z dnia na dzień.
U Edina Dzeko stwierdzono uraz mięśniowy I stopnia mięśnia bliźniaczego lewej łydki. Prognoza, licząc od meczu z Milanem, wynosi około 10 dni. Prawdopodobny powrót jest zatem datowany na połowę przyszłego tygodnia.
asroma.pl
+ za pewne rotacja ze strony Juventusu i z wielkiego hitu mocno spada ranga meczu
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
A co powiecie na Inter - Sassuolo? Planowałem grać na Inter który po ciągu niepowodzeń musi wygrać żeby się liczyć w walce o puchary. I tu klops właśnie usłyszałem, że oni nie chcą grać w pucharach. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
A co powiecie na Inter - Sassuolo? Planowałem grać na Inter który po ciągu niepowodzeń musi wygrać żeby się liczyć w walce o puchary. I tu klops właśnie usłyszałem, że oni nie chcą grać w pucharach. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
Inter już chyba szykuję się na kolejny sezon.Trener wyleciał na zbity pysk ,padają nazwiska następcy : Spaletti , Conte..Smaczku dodaję fakt iż przylecieć ma do Mediolanu z Chin sam boss.Także w klubie będzie jeszcze bardziej gorąco ,bo piłkarze będą grali o własne kontrakty ,co może biedaków dodatkowo zestresować.. Czy obecnie najgorszą drużynę (ex aequo z Pescarą) stać na 9 punktów w 3 meczach? ....Śmiem wątpić.
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
A co powiecie na Inter - Sassuolo? Planowałem grać na Inter który po ciągu niepowodzeń musi wygrać żeby się liczyć w walce o puchary. I tu klops właśnie usłyszałem, że oni nie chcą grać w pucharach. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
Skąd takie wieści że nie chcą grać w pucharach?
 
cerny 9

cerny

Użytkownik
Panowie. Inter i Milan nie chcą grać w żadnej lidze europejskiej. To jest kłopot. Nie mówię, że w tej kolejce przegra i Inter i Milan, ale nikt mi nie wmówi że chcą grać w lidze europejskiej. Ani to prestiżu nie daje takim wielkim nazwą, ani pieniędzy wielkich, a tylko jest możliwość ośmieszenia np. jak w ostatniej edycji ligi europejskiej w grupie gdy Inter przegrywał z jakimiś ogórkami z Izraela w Mediolanie. Koniec końców nawet trener ówczesny Interu Pioli po ostatnim meczu ze Sparta wypowiadał się w stylu: &quot;całe szczęście, że ta liga europejska się już skończyła i możemy skupić się na lidze&quot;. Kolejna sprawa to plany na wakacje. Oba zespoły będą grały z wielkimi firmami sparingi różnego rodzaju na całym świecie i granie np.w eliminacjach do LE to spory kłopot. Trzeba wcześniej ogarnąć skład, wcześniej zacząć przygotowania do sezonu itp. A potem i tak to tragicznie wygląda jak w przypadku Interu. Większość drużyn tych mocniejszych z Serie A w przyszłym sezonie będzie od początku nacieralo w lidze, bo od przyszłego sezonu aż 4 pierwsze drużyny z Włoch beda miały zapewniony start w lidze mistrzów. Zresztą zobaczmy na Inter. Mieli szansę włączyć się do walki o 3 miejsce i Napoli wtedy straciło punkty i właśnie wtedy zremisowali z Torino i jakby już zeszło z nich powietrze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Fiorentina - Lazio
Typ; Fiorentina @ 1,95 Expekt
✅✅3:2​

@Grac45 już wspomniał wyżej o sytuacji z tego meczu w skrócie. Teraz mamy więcej danych odnośnie składów itp. Zatem jedziemy z informacjami najważniejszymi. Sprawa jest prosta. Lazio ma w środę finał Coppa Italia. W lidze więc w tym meczu Simone Inzaghi będzie oszczędzał najważniejszych graczy. Normalnie Lazio jest w gazie, rozgromili Romę, Sampdorię, złapali taki wiatr w żagle, że postawią się Juventusovi, tak się wydaje. Bo np kiedy mieli wziąć szturm na pozycje 1-3 to akurat dostali oklep od Napoli i pokazali, że w meczu nie byli w stanie nic zwojować.

Fiorentina obecnie ma 56 punktów i wciąż ma realne szansę na pozycje numer 6, która da Ligę Europy, obecnie zajmuje te miejsce AC Milan, który w tej kolejce udaje się na trudny teren do Bergamo.
Fiorentina jest bardzo nieregularna i chimeryczna, ale co jak co na własnym obiekcie trzeba im oddać, że punktują regularnie i ponieśli tylko 1 porażkę, akurat niespodziewaną bardzo bo 0:1 z Empoli. Za to wygrali tutaj przecież z Juventusem czy ostatnio z Interem, kiedy nagle zrobiło się 5-2 i dopiero rozpaczliwa pogoń Interu dała 5:4.

Według włoskich dzienników i tego co Simone Inzaghi zapowiada na konferencji prasowej to Lazio w tym meczu zobaczymy w takim składzie:

Lazio: Strakosha; Bastos, Hoedt, Radu; Patric, Parolo, Murgia, Lukaku; Keita, Luis Alberto; Djordjevic

Od razu widać, że odpoczynek dostaną najwazniejsi: Immobile, Felipe Anderson, Milinkovic-Savic, Biglia, De Vrij, Lulić, Wallace i Basta. Tak sobie myślę, że wystawianie Balde Keity w tym meczu też nie ma sensu raczej. Piłkarz ten ostatnio przecież po prostu wymiata, w meczu z Romą najlepszy, przeciwko Sampdorii znowu skuteczny. Więc ta postać w tym składzie mi akurat nie pasuje. Zobaczymy czy wszystkie przewidywania się sprawdzą, ale sam Inzaghi mówi wyraźnie, że priorytet teraz to mecz z Juventusem, który już w najbliższą środę na Stadio Olimpico.

Fiorentina bez Badelja i Gonzalo Rodrigueza. Pierwszy kontuzjowany, a drugi pauzuje za kartki.

Kursy już i tak mocny zjazd zaliczyły,ale nawet po tym bliskim @2,00 warto pograć na FIorentinę, choć trzeba mieć na uwadze, że nie jest to ekipa ze ścisłego topu w tym sezonie i potrafi zawieść w najmniej spodziewanym momencie. Jednak nie wykorzystać takiego faktu jak rezerwowy skład przepełniony młodymi albo przeciętnymi graczami Lazio jak Djordjević czy Luis Alberto to byłoby nadużycie.

----------------------------------

Ani to prestiżu nie daje takim wielkim nazwą, ani pieniędzy wielkich, a tylko jest możliwość ośmieszenia np. jak w ostatniej edycji ligi europejskiej w grupie gdy Inter przegrywał z jakimiś ogórkami z Izraela w Mediolanie. Koniec końców nawet trener ówczesny Interu Pioli po ostatnim meczu ze Sparta wypowiadał się w stylu: &quot;całe szczęście, że ta liga europejska się już skończyła i możemy skupić się na lidze&quot;
Po części się można zgodzić, a po części polemizować.
No bo Inter, który tutaj omawiany jest to ostatnio własnie tylko nazwa. Nazwa, która znaczy niewiele, a raczej jest pośmiewiskiem, nie tylko we wspomnianej Lidze Europy, bo od kilku sezonów w Serie A także same rozczarowania.
Słowa Piolego były tego typu ponieważ kiedy on obejmował schedę w klubie po Franku De Boerze to już nie miał zdaje się szans na awans z grupy w LE, dlatego powiedział co powiedział.
Inter przegrywał z ogórkami, bo sam w tamtym momencie grał jak ten przysłowiowy ogórek, albo i jeszcze gorzej. Teraz też ten klub się tylko ośmiesza. Rozumiem, że LE im nie w smak, ale trochę przeceniają swoje czyny na zamiary, czy stać ich na Ligę Mistrzów? Szczerze? Po tym co w tym sezonie wyprawiali to nie! Pojedyncze zrywy, świetny okres za Piolego, ale kolejne zwolnienie trenera ten klub w moich oczach pogrąża! Można mieć kasę, ale co z tego jak się nie ma klasy?
Mam nadzieję, że żaden Luciano Spaletti tam nie trafi, Spall musi zostać w Romie! Tutaj ma misję do wykonania i niech nawet Sabatini nie próbuje go namawiać :p
Inter jest żenujący w ostatnich kolejkach. Dla nich dobra przygoda w LE byłaby wskazana, ale jak maja znowu skompromitować Serie A jak w tym sezonie to niech faktycznie przegrywają kolejne mecze.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Panowie. Inter i Milan nie chcą grać w żadnej lidze europejskiej. To jest kłopot. Nie mówię, że w tej kolejce przegra i Inter i Milan, ale nikt mi nie wmówi że chcą grać w lidze europejskiej. Ani to prestiżu nie daje takim wielkim nazwą, ani pieniędzy wielkich, a tylko jest możliwość ośmieszenia np. jak w ostatniej edycji ligi europejskiej w grupie gdy Inter przegrywał z jakimiś ogórkami z Izraela w Mediolanie. Koniec końców nawet trener ówczesny Interu Pioli po ostatnim meczu ze Sparta wypowiadał się w stylu: &quot;całe szczęście, że ta liga europejska się już skończyła i możemy skupić się na lidze&quot;. Kolejna sprawa to plany na wakacje. Oba zespoły będą grały z wielkimi firmami sparingi różnego rodzaju na całym świecie i granie np.w eliminacjach do LE to spory kłopot. Trzeba wcześniej ogarnąć skład, wcześniej zacząć przygotowania do sezonu itp. A potem i tak to tragicznie wygląda jak w przypadku Interu. Większość drużyn tych mocniejszych z Serie A w przyszłym sezonie będzie od początku nacieralo w lidze, bo od przyszłego sezonu aż 4 pierwsze drużyny z Włoch beda miały zapewniony start w lidze mistrzów. Zresztą zobaczmy na Inter. Mieli szansę włączyć się do walki o 3 miejsce i Napoli wtedy straciło punkty i właśnie wtedy zremisowali z Torino i jakby już zeszło z nich powietrze.
Przyznam, że ciekawią mnie takie &quot;teorie&quot;. Zakładając, że zarówno Milan jak i Inter nie pali się do gry w przyszłym sezonie w Europie, uważam że w tej kolejce zobaczymy zwycięstwa Fiorentiny i Atlanty. Przeanalizowałem terminarze Atlanty, Milanu, Interu i Fiorentiny i stąd też moje powyższe dwa typy. Być może coś w tym jest, że zarówno jedni jak i drudzy z Mediolanu chcą z niejako carte blanche wystartować od nowego sezonu i faktycznie gra w Lidze Europy nie jest ich priorytetem w tym momencie. Nie zastawiając domów, można spróbować.
Atlanta wygra (vs Milan) - @2.00⛔
Fiorentina wygra (vs Lazio) - @1.95✅
AKO: @3.9⛔
forBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
godz: 15:00
Spotkanie Torino-Napoli
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem ⛔ 0-5
Kurs 3.95
Buk Unibet
Analiza: 36 kolejka Włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, Torino na własnym stadionie w tym spotkaniu podejmowało będzie ekipę Napoli, które w tym momencie zajmuje 3 pozycję w ligowej klasyfikacji ze stratą zaledwie 1 punkty do zespołu Romy. Goście mają sporą szanse żeby wskoczyć na pozycję wicelidera ponieważ Roma swoje spotkanie rozegra z rewelacyjnie grającym i będącym w tym momencie liderem zespołem Juventusu Turyn. Napoli ostatnio ma bardzo dobrą formę , 9 poprzednich spotkań to 7 zwycięstw oraz 2 podziały punktów , tutaj również to gości są faworytem do zdobycia kompletu punktów mają o co grać , gospodarze natomiast do Milanu tracą już 9 punktów i nie mają szans na grę w europejskich pucharach , dlatego na pewno mogą sobie pozwolić na eksperymenty w zestawieniu. Torino również jest w bardzo dobrej formie , nie przegrało od 7 kolejnych spotkań,ale zazwyczaj notowało remisy i traciło również sporo bramek, myślę że w tym wypadku również obie ekipy co najmniej o jednej bramce będą w stanie strzelić, Napoli czasami traci głupie bramki a Torino ma kim postraszyć więc myślę że spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ja osobiście na ten mecz przygotowałem kilka typów, goła dwójka na Napoli, obie strzelą oraz przedział bramek 3-4 ponieważ myślę że goście wygrają tutaj 1:2 .
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Atalanta - Milan
Czy Milan chce czy nie chce awansować, to ten mecz musi rozegrać i przyjechać do Bergamo pograć w piłkę. Mimo słabych wyników, Rossoneri nałogowo nagromadzają rzuty rożne. Myślę, że nawet jakby chcieli się trochę podłożyć to i tak nie oddadza całkowicie pola gry. Skoro wcześniej nabijali mnóstwo korków, liczę, że i dzisiaj kilka ich będzie.
Ostatnie zdobycze Milanu to 9 z Romą, 11 z Crotone, 10 z Empoli, 8 z Interem, 8 z Palermo. No chyba można mieć nadzieję, że te 5 nabiją ?
Tym bardziej, gdy zobaczymy jak Atalanta gra z &#39;wielkimi&#39;. Niedawno z Juve u siebie w rożnych 7-10, w Rzymie z Romą 11-3. Wcześniej 6 nabił im Inter (przy 7 bramkach) i 7 Napoli.
Milan powyżej 4,5 rożnych @1.68 Unibet ✅ ✅ ✅
Biorąc pod uwagę, że tylko w wyjazdowym meczu z Romą, spośród wyżej wymienionych, Atalanta nie przekroczyła progu 7 korków, a dzisiaj na papierze mecz o 6 punktów, spróbuję również ich kornery. Nawet jakby brać pod uwagę teorie spiskowe, to Milan powinien łatwiej dopuszczać ich pod własne pole karne. Z resztą wyniki pokazują, że Rossoneri i tak robią to dość często. Przy tym ogromie nabitych rogów, również rywale sporo ich zdobyli. Po 6 nabiła im Roma i Crotone, Empoli 4, Inter 2, Palermo 5. Myślę, że mocna ofensywnie Atalanta, która ma o co grać i umie nabijać kornery, również sporo ich zdobędzie.
Atalanta powyżej 6,5 rożnych @1.90 Unibet ✅ ✅ ✅
Fiorentina - Lazio
Lazio się oszczędza, Fiora gra na pełnej o puchary. Lazio traciło co najmniej 2 gole w sześciu ostatnich meczach. Ostatnio w meczach zespołu z Florencji pada dużo goli. Podobnie, jak w bezpośrednich pojedynkach między tymi drużynami. Jak wspomniałem Lazio personalnie, siłowo i mentalnie nie rzuca na szalę wszystkiego, co ma więc uważam, że to gospodarze będą dziś strzelać bramki. Kleje to z jednym z powyżej i jest fajne AKO.
Fiorentina powyżej 1,5 gola @1.46 Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
S 14

slabytyper

Użytkownik
Atalanta - AC Milan
Atalanta 1.98 Unibet ⛔ 1-1
Milan rozczarowanie,każdy się spodziewał trochę więcej ,forma słaba , Atalanta zmotywowana gra w europejskich pucharach.Mocni u siebie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Godz: 20:045
Spotkanie: AS Roma - Juventus
Typ: 1 DNB ✅ (Wynik 3:1) ✅
Kurs: 1,8
Buk: Totolotek
Analiza: Już jutro szlagier ligi włoskiej AS Roma, która walczy o wice mistrzostwo Włoch oraz bezpośredni awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów zagra z Juventusem, który w przypadku wygranej w Rzymie zostanie ponownie mistrzem Włoch. Uważam jednak, że to Roma będzie bardziej zdeterminowana, aby wygrać. Juventus w tygodniu awansował do finału Ligi Mistrzów, w którym zmierzy się z Realem, więc możliwe, że trener da odpocząć niektórym zawodnikom, poza tym za tydzień w 37. kolejce podejmie na swoim stadionie Crotone, a zawsze lepiej zdobyć mistrzostwo na &quot;swoich śmieciach&quot;. Roma w dwóch ostatnich kolejkach zagra z Chievo (w) i Genoa (d), natomiast jej konkurent w walce o bezpośredni awans do LM, czyli drużyna Napoli zagra z Fiorentiną (d) i Sampdorią (w), więc spotkania o podobnym ciężarze gatunkowym, Roma ma nad Napoli aktualnie 1 punkt przewagi i żeby go utrzymać musi wszystko do końca wygrać, oczywiście przy założeniu, że Napoli nie straci punktów. H2H z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków rozegranych w Rzymie na korzyść Romy 3 wygrane, remis i przegrana, ale decydującym czynnikiem myślę, że będzie jutro motywacja piłkarzy Romy i większa presja na wygraną, dodatkowo zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Palermo - Genoa - Genoa @1.85 iforbet
⛔⛔⛔ pewno zza firanki by siadło :]

Tydzień temu Inter podłożył się Genoi jak dla mnie ewidentnie. Zresztą można było zauważyć to po H2H. Ten karny w ostatnich minutach strzelony na odpie.... ???? śmiech na sali.
Dziś Genoa również zdobędzie 3 pkt. Tym razem podłoży się Palermo. Widać, że drużyny współpracują. Niestety w przyszłym sezonie będzie przerwa, a że w pierwszym meczu wygrało Palermo to dziś Genoa bierze mecz.
Na 11 sezonów w dziesięciu widać współpracę. W 8 podział punktów natomiast w dwóch sezonach był podział remis + wygrana.
Palermo już spadek, Genoa potrzebuje zwycięstwa. Nie widzej innej opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Cagliari - Empoli
Na 3 kolejki do końca rozgrywek, Empoli nie może być pewne utrzymania. Doskonale spisujące się ostatnio Crotone zbliża się co raz bardziej. Różnica wynosi już tylko 4 oczka. Empoli musi brać pod uwagę, że ich rywal gra dziś u siebie z, niegrającym już o nic, Udine. W przypadku wygranej Crotone i porażki w Cagliari, sytuacja zrobi się bardzo niekomfortowa. Empoli przyjedzie na Sardynię wygrać. Dzisiejsi gospodarze również grają już tylko o prestiż, ale ekipie tej nie zdarza się odpuszczać meczy, szczególnie u siebie. Przy układzie: Empoli gra o wygraną, a Cagliari im nie odpuszcza, dostrzegam tu dużą szansę na BTS.
Obie drużyny nie mogą pochwalić się dobrą defensywą. Po 35 kolejkach mają straconych odpowiednio 67 i 55 goli. Cagliari nadrobiło znacznie więcej strzelonymi i dlatego to oni dziś mogą spać spokojnie. Jednak nie da się ukryć - goście nie powinni mieć dziś problemu z ukłuciem rywala. Ostatnie mecze pokazują, że potrafią strzelać gole, a dziś nie zabraknie im ambicji i determinacji. Cagliari z kolei zagra bez presji, zapewne coś skontruje. Nie zwykli kończyć meczy u siebie bez strzelonego gola.
Żeby nie być gołosłownym - Cagliari nie znaleźli u siebie drogi do bramki rywala tylko w potyczkach z Lazio, Juve i Napoli. W pozostałych 14 meczach trafiali do siatki. Ogólnie od sześciu spotkań trwa ich passa z przynajmniej jednym golem na koncie. Równie kolorowo wygląda to w przypadku Empoli - seria pięciu meczów. Co ciekawe w ciągu tej serii zawsze rywal również coś ustrzelił. Dziś będzie podobnie.
BTS @1.54 Unibet ✅ ✅ ✅
Torino - Napoli
Pojedynek dwóch drużyn będących w bardzo dobrej formie. Torino niepokonane od siedmiu spotkań, Napoli od dziewięciu. Tylko goście mają dziś o co grać, bo przecież wciąż trwa walka o bezpośredni awans do LM, jednak Torino z pewnością nie odpuści. Podobnie, jak w derbowym pojedynku z Juve, będą chcieli napsuć krwi wyżej notowanemu rywalowi. W przypadku obu ekip potencjał ofensywny jest bardzo duży, w przeciwieństwie do postawy defensywy. Jednak nie na bramki będę tutaj liczył. Spodziewam się sporego oporu ze strony gospodarzy i ciągłej walki Napoli o stwarzanie dogodnych sytuacji.
W meczach obu ekip pada sporo rożnych. Ostatnie pięć meczy Torino to następujące rezultaty: 12-1 z Juve, 4-3 z Sampdorią, 5-9 z Chievo, 11-5 z Crotone, 5-2 z Cagliari. Nie inaczej jest w przypadku Napoli: 7-2 z Cagliari, 8-4 z Interem, 2-9 z Sassuolo, 15-2 z Udinese i 3-4 z Lazio. Jak widać Napoli jest w stanie nawet w pojedynkę pokryć niejedną linię, w szczególności gdy zależy im na dobrym wyniku, którego jeszcze nie udało im się osiągnąć. Mówię tu np. o meczu z Udinese, gdy do przerwy było 0-0, a w kornerach 10-1; czy pojedynku z Sassuolo, gdzie goniąc wynik, dobili do 9 rożnych. Jak wspomniałem, spodziewam się, że Torino dziś postawi się przyjezdnym. Nie sposób nie liczyć w tym przypadku na kornery.
powyżej 10,5 rzutów rożnych @1.86 Unibet ⛔ ⛔ ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom