>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka La Liga [13-14/05/2017]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Granada jest cienka i tyle. Osasuna mimo spadku i słabej obronie to pokazuje, że gra do końca. Na pewno mają jakiś pomysł na grę i według mnie pokonają mega słabą Granadę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Espanyol - Valencia
Typy
Espanyol @ 2.35 ⛔
powyżej 2.5 gola @ 1.69 ⛔
buk: unibet
Mecz tak naprawdę o prestiż. Obie ekipy nie walczą już o nic w tym sezonie, ale na pewno nie mają zamiaru odpuszczać w jutrzejszym spotkaniu. Idę tu w stronę gospodarzy oraz bramek. Espanyol w ostatnim czasie wygląda solidnie. W ich grze szło zauważyć dużo poprawy, szkoda tylko, że ten zespół tak późno się przebudził, bo gdyby to nastąpiło dużo wcześniej gospodarze mogli by namieszać w górze tabeli. Valencia mnie nie przekonuje. Ten zespół dalej gra w kratkę i tak naprawdę nie wiadomo czego można się jutro po nich spodziewać. Po sezonie stanowisko trenera ma objąć dobrze wszystkim znany Marcelino, który w tym sezonie prowadził Villarreal. Jestem zdania, że ten zespół przy tym Panu odżyje w przyszłym sezonie. Wróćmy jednak do samego spotkania. Myślę, że ekipę gości na pewno stać na trafienie w minimum jednej bramki. W ostatnich spotkaniach dobrze spisuje się Zaza, który trafia do bramki dość regularnie. Odnośnie statystyk, Valencia przegrała na Cornelia El -Prat aż trzy z ostatnich czterech spotkań z Espanyolem. Jutro to gospodarze wystąpią w roli faworyta, którzy zapewne będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska oraz świetnie dysponowanych ostatnio Gerarda Moreno, który strzelił swoją 13 bramkę w sezonie oraz wypożyczonego z Valencii Pablo Piattiego, który ma na swoim koncie jedenaście asyst.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
16:00 Espanyol - Valencia
Typy
Espanyol @ 2.35
powyżej 2.5 gola @ 1.69
buk: unibet

Mecz tak naprawdę o prestiż. Obie ekipy nie walczą już o nic w tym sezonie, ale na pewno nie mają zamiaru odpuszczać w jutrzejszym spotkaniu. Idę tu w stronę gospodarzy oraz bramek. Espanyol w ostatnim czasie wygląda solidnie. W ich grze szło zauważyć dużo poprawy, szkoda tylko, że ten zespół tak późno się przebudził, bo gdyby to nastąpiło dużo wcześniej gospodarze mogli by namieszać w górze tabeli. Valencia mnie nie przekonuje. Ten zespół dalej gra w kratkę i tak naprawdę nie wiadomo czego można się jutro po nich spodziewać. Po sezonie stanowisko trenera ma objąć dobrze wszystkim znany Marcelino, który w tym sezonie prowadził Villarreal. Jestem zdania, że ten zespół przy tym Panu odżyje w przyszłym sezonie. Wróćmy jednak do samego spotkania. Myślę, że ekipę gości na pewno stać na trafienie w minimum jednej bramki. W ostatnich spotkaniach dobrze spisuje się Zaza, który trafia do bramki dość regularnie. Odnośnie statystyk, Valencia przegrała na Cornelia El -Prat aż trzy z ostatnich czterech spotkań z Espanyolem. Jutro to gospodarze wystąpią w roli faworyta, którzy zapewne będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska oraz świetnie dysponowanych ostatnio Gerarda Moreno, który strzelił swoją 13 bramkę w sezonie oraz wypożyczonego z Valencii Pablo Piattiego, który ma na swoim koncie jedenaście asyst.
Piatti nie zagra
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Espanyol vs Valencia . Espanyol 2.2 Sportingbull lub Valencia nie strzeli dwu bramek 1.55 Sportingbull
Co tu duzo pisac, u siebie Espanyol jest solidny, tylko Barca strzelila im trzy gole. Valencia bodaj na 12 meczy tylko w dwu meczach wyjazdowych strzelala po 2 bramki na wyjezdzie. Z tak solidna ekipa jak Espanyol wg mnie max na co stac Valencie to jeden gol, a byc moze nie zobaczymy nawet jednej bramki strzelonej przez nietoperze. Espanyol jest solidny.
0:1 Valencia. Trza bylo brac under 1.5 gola Valencia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 14

slabytyper

Użytkownik
Espanyol - Valencia obie strzela 1.65 Unibet

Typ pod względem gry gości. Valencia potrafi strzelać i dużo traci,Espanyol że gra na swoim terenie,powinien mecz wygrać i tutaj moim typem jest że obie strzela.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja dziś gram bardzo niekonwencjonalnie. W 1xbet znalazłem ciekawy bet na zmiany.
Osasuna - Granada
1 zmiana w 1 połowie @4.64 1xbet ⛔
W Osasunie o tym, że jest szpital to wiemy, też nie brakuje zmian już w 1 połowach. Ostatnio nie zmieniali ( w ostatnich 5 meczach) w 1 połowie tylko w meczach z Atleti i Barceloną, ale tam więcej było czystego biegania niż walki, więc nic wielkiego się stać im nie mogło. Dziś jest szansa na jakiś mecz walki, nawet jeżeli obie ekipy już spadły, to warto nie być tym ostatnim i też walczyć o skład w przyszłym sezonie.
Goście też mieli momenty ze zmianami w 1 połowie. W ostatnich 5 meczach aż 2 razy ( z tym Sevillą 2 zmiany)

Espanyol - Valencia
1 zmiana w 2 połowie @1.71 1xbet ⛔
Bardzo rzadko ekipom zdarzało się zmieniać piłkarzy. Ostatnio wszyscy co grają bez większych urazów. Ekipy mają pewny byt, więc też tej złośliwości na koniec powinno być mniej. Kurs mnie tylko zachęcił, bo dałbym tu max 1.40.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Athletic+Atletico
AKO: 2.33
buk: unibet
Wynik: ⛔
Baskowie walcza o europejskie puchary i mają u siebie świetny bilans, a Leganes ostatnimi występami niemal zapewniło sobie utrzymanie. Idę w stronę Athletic którzy w końcówce tego sezonu wyglądają bardzo dobrze, a w spotkaniach u siebie przegrali tylko z Realem i Barceloną. Gospodarze są tu faworytem i liczę na kolejne okazałe zwycięstwo. Valverde na to spotkanie ma dostępnych wszystkich swoich podstawowych graczy. Do dubla dodaje Atletico. Betis jest w słabej formie i nie powinien sprawić wielkich problemów defensywie Los Colchoneros. Jedyne co może martwić to braki w zestawieniu obronnym gości. Jutro nie zagrają Juanfran, Gimenez i Vrsaljko, a dodatkowo nie zobaczymy Godina, który ujrzał czerwoną kartkę w poprzednim spotkaniu. Pomimo takich braków w defensywie goście nie mogą narzekać na braki w ofensywie. W dobrej dyspozycji są ostatnio Saul, Griezmann czy też Carassaco. Po raz kolejny oczekuję minimalnej wygranej drużyny z Madrytu. Odnośnie statystyk Betis u siebie z Atletico nie wygrał od 2006 roku, od tego czasu drużyna przegrała aż sześć spotkań w tym ostatnie trzy ligowe z rzędu.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Valverde na to spotkanie ma dostępnych wszystkich swoich podstawowych graczy.
Brak Laporte (kartki).
Co do Betis - Atletico, to gościom starcza remis do zajęcia pewnego 3. miejsca. Lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Sevillą FC.

Alaves - Celta. Przewidywania są takie, że Berizzo puści na ten mecz po raz kolejny rezerwowy skład, a podstawowy zagra w środę z Realem Madryt w zaległym spotkaniu. Dlatego też kursy na gospodarzy są dość niskie i choć oni sezon ligowy od dawna mają z głowy, to muszą dbać o formę i morale, by odpowiednio się przygotować do spotkania z Barceloną w finale PK.

Real Madryt - Sevilla FC
Real Madryt -1.5 AH @1.55 uni
Nie sądzę, by wyjazdowa Sevilla mogła zagrozić Realowi w takiej formie. Królewscy mają opcję zremisowania jednego spotkania ze względu na zaległy mecz. Ale nie na porażkę. Jeżeli mają stracić gdzieś punkty to może to być na Balaidos z Celtą, choć wątpię.
W Sevilli zabraknie: Sergio Escudero, Mariano, Vicente Iborry, Samira Nasriego, Adila Ramiego i Paulo Henrique Ganso + Sarabia za kartki.
Sevilli brakuje 1 punktu do pewnego 4. miejsca, więc zapewne stanie się to w meczu z Osasuną na Pizjuan w ostatniej kolejce.
Villarreal + Athletic @2.16 uni
Ja proponuję takiego dubla na ostatnią kolejkę.
Villarreal tj. Athletic walczą nie tylko o top6 dające pewną grę w LE za rok, ale także walka o 5 miejsce, które daje LE bez fazy eliminacyjnej.
Villarreal i Athletic żeby o tym myśleć muszą zwyciężyć dzisiaj, bo za tydzień bardzo ciężkie spotkania. Villarreal spotka się na wyjeździe z Valencią w derbach, a Athletic zagra z Atletico, które żegnać będzie Vicente Calderon i przeniesie się na nowy stadion, więc to dodatkowa motywacja dla Atleti.
Dzisiaj się wydaje, że mają łatwych rywali. Oba zespoły zagrają z drużynami, które bronią się przed spadkiem. Atheltic podejmuje u siebie Leganes, a Villarreal - Deportivo.
Los Turcos grają bardzo słabo, więc ciężko będzie im powstrzymać Żółtą Łódź Podwodną, a utrzymanie zapewnią sobie na spokojnie w ostatniej kolejce z Las Palmas, o ile Sporting sam się nie wyeliminuje z meczu z Eibar.
Leganes na finiszu dość nieźle punktuje, ale u siebie. Na wyjeździe nie grają nic dobrego, a granie z Los Leones na San Mames jest zawsze wielkim wyzwaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 125

roger12

Użytkownik
Co myślicie na temat meczu Eibar-Sporting Gijon. Tam o ile mnie pamięć nie myli w poprzednim sezonie Eibar puścił mecz rywalowi.W tym sezonie trochę skomplikowana sytuacja a skomplikował ją ostatni mecz Betisu z Leganes. Po kursach widać że chyba nie będzie nic na rzeczy, co nie znaczy że Sporting ma szansa i walczyć będą.
3,6 Sporting Gijon lekko można próbować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom