>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka La Liga + Zaległe [09.05 - 13.05.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
37. kolejka + zaległe spotkania

kursy od: bah

Barcelona po wczorajszych Gran Derbi dalej pozostaje niepokonana w lidze. W zaległym spotkaniu podejmować będzie kolejnej trudnego rywala jakim jest Villarreal. Czy Barcelona zatopi Żółtą Łódź Podwodną?. Real Madryt wybiera się do Sewilii, na tamtejsze spotkanie z Sevillą. Ekipy, które dalej walczą o siódmą pozycję po raz kolejny stają na przeciwko siebie. Przed nami kolejna bardzo trudna kolejka do typowania, ale i tak zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów.​
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sevilla - Real Madryt
Typ: Sevilla over 2.5 żółtych kartek
Kurs: 2.04
Bukmacher: 1xbet
Niezwykle smakowicie zapowiada nam sie zalegly mecz miedzy Sevilla a Realem Madryt. Dlaczego? To bardzo proste. Druzyna gospodarzy bedzie grala w tym meczu o byc albo nie byc za to &quot;Los Blancos&quot; podejda do meczu na luzie, bez zadnej spiny bo o nic juz praktycznie nie graja. Mozna powiedziec ze goscie jedynie o co powalcza to o honor oraz zapewne swoja szanse otrzymaja rezerwowi zawodnicy, ktorzy beda chcieli sie pokazac z jak najlepszej strony. Sevilla zajmuje w tym momencie 8 miejsce w lidze i do ostatniego premiowanego gra w LE miejsca 7 traca jeden punkt. Mobilizacji zawodnikom z Ramón Sánchez Pizjuán z pewnoscia nie zabraknie co spowoduje duzo ostrej gry oraz fauli taktycznych ktore przyniosa zolte kartki. Dyskusji z arbitrem i stykowych sytuacji rowniez mozna sie spodziewac. Kibice swoja cegielke do goracej atmosfery tez doloza. Real slynie z mega groznych kontratakow, ktore trzeba bedzie zatrzymywac za wszelka cene. Sedziuje jeden z moich ulubiencow jesli chodzi o tego typu zaklady bo Pan Mateu &quot;Drukarz&quot; Lahoz, ktory czasami rzuca kartkami na prawo i lewo bez opamietania. Jego srednia na mecz to 5.24. W takiej sytuacji na 3 kolejki przed koncem z perspektywa kolejnego derbowego meczu na wyjezdzie z Betisem full atak Sevilli jest obowiazkowy. Nie widze tutaj innej opcji niz over 2.5 zoltek gospodarzy.
 
jonesy 53

jonesy

Użytkownik
Wydaje mi się, że warto pograć w zaległych meczach coś przeciwko faworytom. Barcelona z Realem stoczyli między sobą w niedzielę bardzo intensywne spotkanie, przez co prawdopodobnie w obu tych drużynach zobaczymy spore rotacje. W Barcelonie zapowiedział je Valverde, a w Madrycie będą one konsekwencjami urazów, które dotknęły niektórych zawodników. Najbezpieczniej byłoby poczekać do ogłoszenia oficjalnych składów, ale swoje przemyślenia i typy podaję już teraz.
Sevilla - Real Madryt
Sevilla wreszcie przerwała fatalną passę meczów bez zwycięstwa i w ostatniej kolejce pokonali Real Sociedad pod wodzą nowego szkoleniowca. Teraz trzeba pójść za ciosem i punktować. Każda wpadka może okazać się brzemienna w skutkach i spowodować brak europejskich pucharów, które ciągle są w ich zasięgu. Może być ciężko, ponieważ rywal wymagający - Real Madryt. Jednak w szeregach gości zabraknie kilku kluczowych graczy. Na pewno nie zobaczymy Ronaldo i Carvajala, a o wpływie Cristiano Ronaldo na ofensywne poczynania Królewskich chyba nie trzeba się za bardzo rozpisywać. Najprawdopodobniej nie zobaczymy Isco, który ostatnio zmagał się z urazem, a spodziewać się można, że także Varane, który ostatnio wrócił po rehabilitacji może rozpocząć mecz na ławce. W Madrycie wszyscy wiedzą jaki jest priorytet, zwycięstwo w Lidze Mistrzów jest zdecydowanie ważniejsze od zajęcia drugiego miejsca na krajowym podwórku. W skrócie - drużyna gospodarzy powinna walczyć o przysłowiowe życie, a ich przeciwnikiem będzie (najprawdopodobniej) przemeblowany Real Madryt, który myślami jest już przy finałowym spotkaniu LM. W obliczu zaistniałej sytuacji proponuję Sevilla DNB @ 1.77 w LVBet.
Barcelona - Villarreal

Ernesto Valverde zapowiedział ostatnio, że w meczu z Villarreal powinniśmy zobaczyć graczy, którzy dostawali w tym sezonie mniej szans. W spotkaniu na pewno nie zobaczymy Sergiego Roberto, który w niedzielnym spotkaniu z Realem otrzymał czerwoną kartkę oraz Samuela Umtitiego, który nie trenował z drużyną ze względu na dyskomfort lewego kolana. Ostatnio również spotkać można było informację, że Iniesta zmaga się z jakimś dyskomfortem od momentu zakończenia finałowego spotkania PK. Drużyna gości zanotowała w ostatniej kolejce zwycięstwo nad Valencią, znacznie przybliżając się tym samym do zagrania w LE w przyszłym sezonie. Trener żółtej łodzi podwodnej zapowiedział, że jego zawodnicy uhonorują Barcelonę szpalerem za zwycięstwo w lidze, który mają wykonać przed rozpoczęciem spotkania. Ostatnim razem gdy Ernesto Valverde zaszalał z rotacjami, Barcelona szczęśliwe zremisowała na wyjeździe 2-2 z Celtą Vigo. Jak będzie tym razem? Ciężko uwierzyć żeby Barcelona w końcówce sezonu zaprzepaściła szansę na dokonanie legendarnego wyczynu, jakim jest zwycięstwo w lidze bez porażki, ale jeśli padłby tu remis... chyba nikt nie mógłby narzekać. Spodziewam się raczej spokojnego meczu, bez zbędnej agresji i gradu bramek. Podwójna szansa 0-0 @ 2.45 oraz typ 02 przy handicapie 0:1 @ 2.02 (oba kursy z Fortuny)to moje propozycje na te spotkanie. Dodatkowo można byłoby poszukać jakiegoś underu kartkowego, jeśli linia i kursy będą satysfakcjonujące, nigdzie nie znalazłem bukmachera oferującego tego typu zakład, póki co.
Ktoś widzi to podobnie?
/ranczo: linie kartkowe ustawione sa na poziomie 4.5 w Unibet i 1xbet
 
T 57

tankzor

Użytkownik
Sevilla 1x @1,41 fortuna
✅✅ 3-2
Prosta sprawa, idealny typ do większej kombinacji bądź do dubla, gdyż kurs na to zdarzenie bardzo przyjemny. Sevilla wciąż niepewna pucharów w następnym sezonie, a poza kadrą Realu Madryt na to spotkanie znajdują się: Navas, Marcelo, Varane, Carvajal, Modric, Kroos, Isco, Bale i Ronaldo. Czy trzeba coś więcej mówić? W barwach Realu zobaczymy zapewne pomieszanie z poplątaniem i skład będzie mocno kombinowany. Ogólnie spodziewam się następującej jedenastki: Casilla - Nacho, Ramos, Vallejo, Theo - Casemiro, Ceballos, Kovacic - Asensio, Lucas, Benzema. O ile pierwszy skład nie jest najgorszy o tyle ławka Realu dzisiaj całkowicie bezzębna. W ostatnich pięciu spotkaniach na Ramon Sanchez Pizjuan &quot;Królewscy&quot; odnieśli tylko jedno zwycięstwo, co dodatkowo &quot;wzmacnia&quot; ten typ. Ostatnimi czasy Realowi gra się tutaj bardzo ciężko i to grając Once de Gala.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
W Realu standardowo wjadą rotacje, więc wszystko wskazuje na Sevillę która klasycznie gra najlepszy mecz w sezonie z Realem ;) co do składu to dziś będzie bardzo eksperymentalnie. Z pierwszego garnituru zagra tylko... Ramos. Podobno. Nie spodziewam się tu dużej liczby bramek, ale granie w stronę sevilii wskazane i popieram typy
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Barcelona - Villarreal
over 10.5 rzutów rożnych @ 1.85
fortuna

Barcelona pod wodzą Valverde nabija bardzo dużo rzutów rożnych, a to dzięki temu, że gospodarze stwarzają sobie dość sporo sytuacji podbramkowych. Ich średnia w ostatnich pięciu spotkaniach domowych to 6 rzutów rożnych na mecz. Jest to całkiem przyzwoity wynik, który napędza mnie do zagrania tego typu. Dziś być może zobaczymy rotacje w składzie i będzie to jedna z ostatnich szans dla zawodników, którzy grzeją ławę. Do tego Barcelona dalej chce śrubować rekord bez porażki w La Liga. Villarreal jest praktycznie jedną nogą w europejskich pucharach, ale dziś będzie chciał się naprzykrzyć gospodarzom. Myślę, że goście są w stanie dołożyć 3/4 rzuty rożne, które by pomogły w pokryciu tego overa.
21:30 Sevilla - Real Madryt
over 10.5 @ 1.75
Fortuna

W tym samym kierunku idę w spotkaniu Sevilli z Realem Madryt. Gospodarze do ostatniej kolejki muszą walczyć o europejskie puchary, a dziś przed nimi nie lada wyczyn aby pokonać tak mocnego rywala jakim jest Real. Gospodarze po zmianie trenera w końcu odnieśli długo wyczekiwane zwycięstwo, które zapewne poprawiło nieco nastroje w szatni. Spodziewam się dość szybkiego tempa w tym spotkaniu i sporo okazji podbramkowych, które oprócz goli powinny przynieść również rzuty rożne. W bezpośrednich spotkaniach padało ich całkiem, a więc dlaczego dziś nie miało by być podobnie?
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Spotkanie: Sevilla- Real Madryt
Typ: 1/-4.5 gola w meczu
Kurs: 3.05
Bukmacher: forBet
Ja również idę w stronę Sevilli. Liczę na to, że ten mecz z RSO dał wiatr w żagle ekipie z Pizjuan. Sevilla na swoim terenie jest niezwykle groźna i na pewno pamięta tę upokarzającą porażkę na Bernabeu w tym sezonie. To nie może się powtórzyć, nawet nie ma takiej możliwości i żaden z kibiców gospodarzy nie bierze tej opcji pod uwagę. Wszyscy wiemy jaka panuje atmosfera na Ramon Pizjuan. Tam kibice chcą wygrać i w dodatku w dobrym stylu. Do rzeczy. Argument jest jeden na to spotkanie - kadra Realu:
Nieobecni:
Kontuzjowani: Carvajal, Isco i Cristiano
Decyzją trenera: Keylor, Marcelo, Varane, Modrić i Kroos
Zawieszeni: Bale
W kadrze są tacy gracze jak: Achraf, Tejero i Quezada, Óscar oraz atak będą reprezentować Benzema, Lucas Vázquez i Borja Mayoral. To nie żarty. Zidane daje odpocząć przed finałem i wprawdzie mówiąc, pogodził się już z 3 miejscem w La Lidze. Natomiast brak pucharów w Sevilli... ktoś w ogóle umie to sobie wyobrazić? Ćwierćfinalista LM nie awansuje nawet do Ligi Europy. No way, dzisiaj stawiam na 3 punkty dla Sevilli, ale 5 bramek się nie spodziewam. W kadrze Sevilli zabraknie kontuzjowanego Kjaer&#39;a oraz pauzującego za kartki Sarabii.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Sevilla nie musi tutaj wygrać aby awansować do LE, Barcelona wygrywając Puchar Króla zwoniła już jedno miejsce w LE po finale włąśnie z Sevillą. Jeśli Atletico wygra LE/Real LM to dojdzie kolejne miejsce.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Interesowałem się tym, czytałem również forum, ale nigdzie nie znalazłem żadnego oficjalnego odniesienia do zaistniałej sytuacji (Sevilla jest za Getafe, które we wszystkich tabelach aktualnie jest uwzględnione w LE w następnym sezonie, natomiast Sevilla- mimo udziału w finale CDR- nie). Proszę o oficjalne źródło w celu potwierdzenia ww. opinii ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Sevilla nie musi tutaj wygrać aby awansować do LE, Barcelona wygrywając Puchar Króla zwoniła już jedno miejsce w LE po finale włąśnie z Sevillą. Jeśli Atletico wygra LE/Real LM to dojdzie kolejne miejsce.
Nie musi wygrać jednak przy remisie tylko zrównają się punktami z Getafe a już w sobotę mają derby w Betisie, który pewnie będzie chciał odebrać rywalowi zza miedzy puchary bo 8 miejsce już ich nie daje. I co za bzdury że jeśli Real lub Atletico wygra LE czy to LM to zwolnią miejsce. Jeśli ktoś z tej dwójki wygra zwalnia miejsce dla mistrzów innych lig nie znam się dokładnie jakich ale kolejnych w rankingu europejskim
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Karny dla Realu wydrukowany i chyba tylko Lahoz wie za co go podyktowal. Unbelievable! :cwl:
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Widzieliście kuszący kurs na sobotnie spotkanie Atletico z Getafe? kurs na wygraną Los Cholchoneros wynosi 3.35. Finał LE dopiero za 4 dni, a Real chyba ma jeszcze szanse zrównać się punktami. Wydaje mi się, że kursy spadną i biorę to w ciemno, ale chciałem jeszcze znać zdanie innych. Oglądałem mecz LP z Getafe i goście prawie nic nie grali.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Widzieliście kuszący kurs na sobotnie spotkanie Atletico z Getafe? kurs na wygraną Los Cholchoneros wynosi 3.35. Finał LE dopiero za 4 dni, a Real chyba ma jeszcze szanse zrównać się punktami. Wydaje mi się, że kursy spadną i biorę to w ciemno, ale chciałem jeszcze znać zdanie innych. Oglądałem mecz LP z Getafe i goście prawie nic nie grali.
Goscie o nic nie walcza za to Getafe musi wygrac jesli chca myslec o miejscu premiowanym gra w LE. Do tego zapewne Atletico wyjdzie rezerwami zeby byc w pelni wypoczetym na final LE. Granie na Los Colchoneros moze skonczyc sie podobnie jak granie wczoraj na Real.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:30 Betis - Sevilla
over 7.5 żółtej kartki @ 1.94
gospodarze powyżej 3.5 żółtej kartki @ 1.91
goście powyżej 3.5 żółtej kartki @ 1.61
Unibet

Derby Sewilli nie muszą być w cale nudne jak by mogło się wydawać. Ekipa gospodarzy to rewelacja rozgrywek kończącego się powoli sezonu w La Liga. Ten zespół przez cały sezon oglądało się przyjemnie i efekt w postaci piątego miejsca jest tu w pełni zasłużony. Gospodarze jako odwieczny rywal Sevilli zrobi wszystko aby goście w przyszłym sezonie nie zagrali w europejskich pucharach, dlatego stąd mój typ na kartki. Sevilla po ostatniej wygranej 3:2 z Realem, nie może sobie pozwolić na stratę punktów ponieważ cały czas czuje oddech przeciwników, jutro będą potrzebować zwycięstwa aby utrzymać siódme miejsce w tabeli. Spodziewam się ostrego i nieprzyjemnego spotkania, a te już w Derbach Sewilli były oglądane nie raz. Jesień oprócz ośmiu goli oglądaliśmy nieczyste mecz, a sędzia pokazał aż dziewięć żółtych kartoników z czego trzy dla Sevilli, a sześć dla Betisu. Ogólnie gdy spojrzymy na H2H to zobaczymy tam dużo kartek, ale nic w tym dziwnego ponieważ jest to mecz o panowanie w mieście, tak już to jest z Derbami. Sędzią jutrzejszego pojedynku będzie Pan Alfonso Álvarez Izquierdo, który raczej jest underowym sędzią jeśli chodzi o liczbę kartek. Jestem jednak zdania, że jutro będzie miał sporo roboty. Sevilla potrzebuje tego zwycięstwa jak wody, a Betis zrobi wszystko aby utrzeć nosa rywalowi i nie dopuścić gości do europejskich pucharów. A jak będzie naprawdę, przekonamy się jutro wieczorem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Słucham? Underowy sędzia? Średnia grubo ponad 6 i jest to jeden z czołowych sędziów, którzy wyciągają kartoniki, ponadto co trzeci mecz czerwona kartka ;) Rozumiem, że sprawdziłeś tylko statystyke z tego sezonu, w którym pokazał 58 żółtych kartek w 14. spotkaniach, natomiast zalecam sprawdzenie detaliczne arbitra spotkania.
PS. W unibecie liczone są zarówno żółte jak i czerwone kartki. Żółta=1, Czerwona=2, Żółta x2= 3.
Również w tym meczu gram kartki oraz faule, to drugie za spore pieniądze.????
Sugerowałem się obecnym sezonem, stąd wyszła mi tak niska średnia. Skoro czerwo co trzeci mecz to i może warto i pograć?. Kurs 2.25 zachęca.
 
jonesy 53

jonesy

Użytkownik
Levante - Barcelona
Niedawno próbowałem zakład na gola Iniesty w meczu z Realem po kursie 7.50. Przed nim 2 ostatnie mecze w barwach Barcelony, dzisiaj grają z Levante, a kurs na gola Iniesty @ 6.5 w LVBet. Skoro próbowałem po niewiele większym kursie, z o wiele cięższym rywalem to grzechem byłoby nie spróbować i teraz. Fajnie byłoby coś strzelić na pożegnanie ;).
Espanyol - Malaga
W tym meczu proponuję typ wygrana Espanyolu i under 3.5 gola w meczu @ 2.11 w eFortunie. Tak na dobrą sprawę to mecz o... kompletnie nic. Malaga już od dawna pewna spadku, Espanyol utrzymania. Często takie mecze o pietruszkę kończą się jakimś niskim wynikiem po mało emocjonującym spotkaniu, liczę na podobny przebieg tutaj, z wskazaniem na gospodarzy. W ostatnich meczach niezła forma, dwa wyjazdowe zwycięstwa z wymagającymi rywalami - Atletico i Gironą. Jednak dochodzą do tego 3 mecze bez zwycięstwa u siebie. Chyba odpowiedni moment na przerwanie tej krótkiej niemocy na własnych śmieciach. Ostatni domowy mecz u siebie, najsłabsza drużyna ligi tego sezonu. Skromne zwycięstwo mile widziane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom