>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy (19.05-20.05.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Ostatni akcent w Lotto Ekstraklasie, w walce o mistrzostwo zostały już tylko dwie ekipy Legia i Jagiellonia, stołecznej drużynie wystarczy remis w Poznaniu, żeby obronić tytuł, czy uda im się to osiągnąć czy jednak Kolejorz zatrzyma ich przy Bułgarskiej, a tytuł pojedzie do Białegostoku? Oczywiście, żeby się tak stało Jaga musi wygrać swój mecz z Wisłą Płock, która ciągle walczy o udział w europejskich pucharach. Oprócz Nafciarzy o miejsce w kwalifikacjach Ligi Europy jest jeszcze Górnik oraz Biała Gwiazda. Na dole mecz o życie w Gliwicach, Piast jeżeli chce grać w przyszłym sezonie w elicie musi pokonać Termalice, czy mu się uda?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Trałka - kartka 2.5 sts
https://www.flashscore.pl/zawodnik/tralka-lukasz/lUpYbMW4/
7 kartek w sezonie. Całą rundę dodatkową przetrzymał bez kartki. Każda następna eliminowała go. I choć w co najmniej dwóch meczach rundy finałowej wcale za bardzo się nie pilnował to już w ostatnim w Krakowie nie brał nawet udziału w przepychance w końcówce. A nawet pilnował w niej Gajosa (także był zagrożony). Z piłkarzy Lecha oprócz Burica najbardziej związany z poznańskim klubem. W niedzielę z Legią już nie będzie się pilnował, jestem pewien. Dojdzie frustracja sezonem, atmosfera na stadionie (jakakolwiek by ona w niedzielę nie była).
Poza tym mam wrażenie, że Trałka wie co to PR ;) Wie co powiedzieć w prasie przed meczem, zdaję sobie sprawę, że każdy ostry faul na piłkarzu Legii będzie nagrodzony brawami itd.
W ostatnim meczu z Legią również karany był kartką.
Gram w ciemno, bez obsady sędziowskiej.
----
Uważam też, że kurs na Wisłę Płock jest za wysoki. W mojej opinii mecz co najwyżej 60-40 na korzyść Jagi.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Cytując klasyka - &quot;Przynajmniej liga będzie ciekawsza&quot;.
Polska Ekstraklasa chociaż w jednym ma przewagę nad czołowymi ligami europejskimi. Do ostatniej kolejki nic nie wiadomo. Na wyspach - City, w Niemczech - Bayern, we Francji - PSG. Jedynie we Włoszech trochę się działo, ale ogólnie nuda.
U nas w ostatniej kolejce mamy aż 4 mecze (50%), w których przynajmniej jeden zespół jest czymś zainteresowany. Jedynym zespołem, który w tych 4 parach gra o pietruszkę jest Kolejorz.
Nie sądzę, by Kolejorz zrobił krzywdę Legii. Przynajmniej nie na tyle, by narobić jej strachu, i przy zwycięstwie Jagi odebrać jej tytuł mistrzowski.
Lech - Legia typ: X2
Górnik i Wisła Kraków walczą o 4 miejsce dające prawo do gry w lidze Europy, ale Płock musi jakieś punkty z Jagą zgubić. W lepszej sytuacji jest Górnik, który musi zdobyć więcej punktów od Płocka. Biała Gwiazda musi wygrać i czekać na porażkę Płocka.
Jeśli chodzi o sam mecz Górnika z Wisłą, to widzę w nim zwycięstwo Wisły. Górnik już jest rozkupiony i nie bardzo wiem, jak w takiej sytuacji będzie się grało jego &quot;gwiazdorom&quot;. Wg mnie mają przej....e u kibiców, a tym samym niewiele pokażą.
Górnik - Wisła typ: 2
Jaga - Płock
Kibicuję i ściskam kciuki za Jagę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Legia przyjedzie bez majtek z Poznania.
Wynika z tego, że Jaga powtórzy(ła) swój największy sukces (vicemistrz), co i tak uważam za b. dobry wynik.
Płock wybitnie im nie leży, a ponadto Płock walczy o puchary. Jeśli się załapią, to kasa się znajdzie przy Orlenie.
Jeśli Górnik nie wygra z Wisłą, to Płock potrzebuje remisu i nie wykluczam, że ten remis dostanie.
Jagiellonia - Wisła Płock typ: X
Szkoda, że Jaga nie gra z Legią w ostatniej kolejce.
Do takiego meczu dojdzie w dolnej ósemce, gdzie Piast zmierzy się z Brukbetem (fajna nazwa by była dla &quot;legalnego&quot; brukowego buka)
Kibice muszą tu pomóc piłkarzom, bo inaczej to będzie ich spadek. Ale czy tak się stanie? Piast nieskuteczny, a teraz dodatkowo presja. Słonie będą się bronić i kontrować, bo to łatwiejszy (a&#39;la Mourinho) sposób na futbol.
Myślę, że w tabeli nic się nie zmieni i Piast ma zjazd. I tym oto wierszykiem kończę ????
Piast - Termalica typ: X2
 
M 451

malizna

Użytkownik
Cytując klasyka - &quot;Przynajmniej liga będzie ciekawsza&quot;.
Polska Ekstraklasa chociaż w jednym ma przewagę nad czołowymi ligami europejskimi. Do ostatniej kolejki nic nie wiadomo. Na wyspach - City, w Niemczech - Bayern, we Francji - PSG. Jedynie we Włoszech trochę się działo, ale ogólnie nuda.
U nas w ostatniej kolejce mamy aż 4 mecze (50%), w których przynajmniej jeden zespół jest czymś zainteresowany. Jedynym zespołem, który w tych 4 parach gra o pietruszkę jest Kolejorz.
Nie sądzę, by Kolejorz zrobił krzywdę Legii. Przynajmniej nie na tyle, by narobić jej strachu, i przy zwycięstwie Jagi odebrać jej tytuł mistrzowski.
Lech - Legia typ: X2
Górnik i Wisła Kraków walczą o 4 miejsce dające prawo do gry w lidze Europy, ale Płock musi jakieś punkty z Jagą zgubić. W lepszej sytuacji jest Górnik, który musi zdobyć więcej punktów od Płocka. Biała Gwiazda musi wygrać i czekać na porażkę Płocka.
Jeśli chodzi o sam mecz Górnika z Wisłą, to widzę w nim zwycięstwo Wisły. Górnik już jest rozkupiony i nie bardzo wiem, jak w takiej sytuacji będzie się grało jego &quot;gwiazdorom&quot;. Wg mnie mają przej....e u kibiców, a tym samym niewiele pokażą.
Górnik - Wisła typ: 2
Jaga - Płock
Kibicuję i ściskam kciuki za Jagę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Legia przyjedzie bez majtek z Poznania.
Wynika z tego, że Jaga powtórzy(ła) swój największy sukces (vicemistrz), co i tak uważam za b. dobry wynik.
Płock wybitnie im nie leży, a ponadto Płock walczy o puchary. Jeśli się załapią, to kasa się znajdzie przy Orlenie.
Jeśli Górnik nie wygra z Wisłą, to Płock potrzebuje remisu i nie wykluczam, że ten remis dostanie.
Jagiellonia - Wisła Płock typ: X
Szkoda, że Jaga nie gra z Legią w ostatniej kolejce.
Do takiego meczu dojdzie w dolnej ósemce, gdzie Piast zmierzy się z Brukbetem (fajna nazwa by była dla &quot;legalnego&quot; brukowego buka)
Kibice muszą tu pomóc piłkarzom, bo inaczej to będzie ich spadek. Ale czy tak się stanie? Piast nieskuteczny, a teraz dodatkowo presja. Słonie będą się bronić i kontrować, bo to łatwiejszy (a&#39;la Mourinho) sposób na futbol.
Myślę, że w tabeli nic się nie zmieni i Piast ma zjazd. I tym oto wierszykiem kończę ????
Piast - Termalica typ: X2
Cytując klasyka - &quot;Przynajmniej liga będzie ciekawsza&quot;.
Polska Ekstraklasa chociaż w jednym ma przewagę nad czołowymi ligami europejskimi. Do ostatniej kolejki nic nie wiadomo. Na wyspach - City, w Niemczech - Bayern, we Francji - PSG. Jedynie we Włoszech trochę się działo, ale ogólnie nuda.
U nas w ostatniej kolejce mamy aż 4 mecze (50%), w których przynajmniej jeden zespół jest czymś zainteresowany. Jedynym zespołem, który w tych 4 parach gra o pietruszkę jest Kolejorz.
Nie sądzę, by Kolejorz zrobił krzywdę Legii. Przynajmniej nie na tyle, by narobić jej strachu, i przy zwycięstwie Jagi odebrać jej tytuł mistrzowski.
Lech - Legia typ: X2
Górnik i Wisła Kraków walczą o 4 miejsce dające prawo do gry w lidze Europy, ale Płock musi jakieś punkty z Jagą zgubić. W lepszej sytuacji jest Górnik, który musi zdobyć więcej punktów od Płocka. Biała Gwiazda musi wygrać i czekać na porażkę Płocka.
Jeśli chodzi o sam mecz Górnika z Wisłą, to widzę w nim zwycięstwo Wisły. Górnik już jest rozkupiony i nie bardzo wiem, jak w takiej sytuacji będzie się grało jego &quot;gwiazdorom&quot;. Wg mnie mają przej....e u kibiców, a tym samym niewiele pokażą.
Górnik - Wisła typ: 2
Jaga - Płock
Kibicuję i ściskam kciuki za Jagę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Legia przyjedzie bez majtek z Poznania.
Wynika z tego, że Jaga powtórzy(ła) swój największy sukces (vicemistrz), co i tak uważam za b. dobry wynik.
Płock wybitnie im nie leży, a ponadto Płock walczy o puchary. Jeśli się załapią, to kasa się znajdzie przy Orlenie.
Jeśli Górnik nie wygra z Wisłą, to Płock potrzebuje remisu i nie wykluczam, że ten remis dostanie.
Jagiellonia - Wisła Płock typ: X
Szkoda, że Jaga nie gra z Legią w ostatniej kolejce.
Do takiego meczu dojdzie w dolnej ósemce, gdzie Piast zmierzy się z Brukbetem (fajna nazwa by była dla &quot;legalnego&quot; brukowego buka)
Kibice muszą tu pomóc piłkarzom, bo inaczej to będzie ich spadek. Ale czy tak się stanie? Piast nieskuteczny, a teraz dodatkowo presja. Słonie będą się bronić i kontrować, bo to łatwiejszy (a&#39;la Mourinho) sposób na futbol.
Myślę, że w tabeli nic się nie zmieni i Piast ma zjazd. I tym oto wierszykiem kończę ????
Piast - Termalica typ: X2
Większych bzdur odnośnie meczu Górnik - Wisła, rozprzedaniu „gwiazdeczek” i przeje**** u kibiców to nie czytałem. Jakbyś się chociaż trochę zainteresował tematem, to kibice życzą Kądziorowi i Kurzawie powodzenia i dziękują za liczby jakie wykręcili w tym oraz poprzednim sezonie. Z Górnika na ten moment odchodzi jeszcze tylko Bochniewicz (powrót z wypożyczenia, może go wykupią po sprzedaży Żurkowskiego), więc nie wiem o co chodzi. W niedziele ma być komplet, jest szykowana oprawa, oraz pożegnanie Rafał i Damiana. Ja tutaj widzę mecz z dużą ilością bramek, możliwy remis
BTS @ 1,60 STS
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Obsada sędziowska 37. kolejki Lotto Ekstraklasy:
GRUPA SPADKOWA:
sobota,Arka Gdynia - Śląsk Wrocław Sędzia: Wojciech Myć (Lublin)
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Cracovia - Pogoń Szczecin Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz Sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
GRUPA MISTRZOWSKA:
niedziela Lech Poznań - Legia Warszawa Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
Korona Kielce - Zagłębie Lubin Sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Górnik-Wisła
Górnik cudem wszedł do ekstraklasy, mieli przebojową końcówkę przy fatalnej reszty stawki gdzie było naprawdę gęsto, czy chcą się teraz bawić w puchary?Ruchy transferowe mówią że Nie, łatanie ubytków i wygląda na to że koncentracja na przyszłym sezonie.Ja wiem że kibice by tego chcieli, w Zabrzu mają potencjał tralala i takie tam, jakby coś chcieli robić w tym kierunku to ptaszki które zaraz wyfruną dalej by tam grały, zresztą odnoszę wrażenie że Górnik w rundzie mistrzowskiej grał jak chciał.W Wiśle jest trochę inaczej, z grą różnie bywało ale parcie na puchary jest, od tego także może zależeć byt kilku kopaczy.Kurs lepszy na Wisłę i myślę że w tym lepiej grać, choć na same statystyki, strzały itd.
------------------------------
Jagiellonia-W.Płock

Trener Jagi zrzucił z Jagi presję i jakość wróciła, pytanie czy właśnie na to spotkanie nic się tam znowu nie wkradnie?Jaga może, nie musi, nie wszystko od nich zależy.Płock wyjdzie również na presji jeśli chcą puchary.
???
Nie mam zdania co do wyniku, czuje że mogą być cyrki w Poznaniu a tytuł i tak będzie w stolicy.
-----------------------------
Lech-Legia

Kolejorz zakończył rundę zasadniczą na pierwszej pozycji, ekipa z bilansem 12-3-0 u siebie dostaje w rundzie mistrzowskiej 3 łomoty z rzędu na Bułgarskiej, od Korony, Górnika i Jagi.Jaki z tego wniosek?Nasze drużyny nie radzą sobie z presją w zapyziałej lidze i powinny dostać pucharowy szlaban.Trudno grać o swoje, komuś przeszkadzać jest łatwo i super, Lech po ,ptokach, gości Legię która przyjeżdża do Poznania świętować Mistrzostwo?Jestem pewien że Lech zagra super spotkanie i wcale mnie to nie zdziwi jak się powtórzy 3-0.Legia nie oszukujmy się ma sporo farta a ich gra jest średnio słaba, co prawda potrafią spiąć się w meczach o konkretną stawkę, ale tak jak pisałem w tym meczu Lech nie walczy o swoje, a o to by utrzeć im nosa tak więc presji tu nie ma.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
kibice życzą Kądziorowi i Kurzawie powodzenia
Nie wiem co to za &quot;kibice&quot;, bo Kądzior idzie do rywala Górnika i to za psie pieniądze. Chodzi mi o pieniądze dla klubu (Górnika), bo on sam pewnie nieźle się obłowi.
Gdyby jeszcze Lech zakwalifikował się do Ligi Mistrzów..., ale to moim zdaniem jeszcze bardziej denny klub niż Górnik. Bo w Górniku jest progras, a w Lechu ściernisko. Gdybym był kibicem Górnika, to bym gwizdał na Kądziora non-stop i wyzywal od sprzedawczyków!
Nie mógł zostać, jak nie czuł się na siłach, by wybrać przyzwoity zachodni klub?
Nie wiem gdzie idzie Kurzawa, ale tak się nie robi jak on. Nie mogł poczekać do niedzieli?
Jeśli kibice będą im klaskać, to d....ki nie kibice!
Poza tym Górnik, którego polubiłem (bez kitu!) będzie niczym bez swoich dwóch graczy napędowych
 
M 451

malizna

Użytkownik
Ale rozumiesz, że Kadzior mial klauzulę 400 tys euro? Na miejsce Kurzawy jest już zakontraktowany gość z Hiszpanii do których Brosz ma oko, więc o to się nie martwię. Jak z Ciebie taki kibic, który po tak udanym sezonie Rafała i Damiana by na nich gwizdał, to już mam twój obraz. Siedzisz na trybunach bądź przed telewizorem i za każde złe zagranie jeb**sz grajków.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Ale rozumiesz, że Kadzior mial klauzulę 400 tys euro? Na miejsce Kurzawy jest już zakontraktowany gość z Hiszpanii do których Brosz ma oko, więc o to się nie martwię. Jak z Ciebie taki kibic, który po tak udanym sezonie Rafała i Damiana by na nich gwizdał, to już mam twój obraz. Siedzisz na trybunach bądź przed telewizorem i za każde złe zagranie jeb**sz grajków.
Ten ziomek z Hiszpanii ma dobre statystyki i podobnież całkiem niezły jest...może drugi Carltios ????
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Piast - Nieciecza 1 fortuna 2.10
&quot;Mecz o wszystko&quot; dla jednych jak i drugich. Nie będę ukrywał - nie posiadam mocnych argumentów za swoim typem. Idę za tym co podpowiada mi logika. A ona mi mówi, że kolejny sezon Niecieczy w Ekstraklasie nie będzie nikomu na rękę. Piast ma naprawdę SOLIDNĄ kadrę, nie wierzę że polecą z tymi nazwiskami i trenerem Fornalikiem do 1. ligi.
Dla tych co grają w tej kolejce zwycięstwa Legii i Jagielloni polecam &quot;mistrzowskie ako&quot; LEGIA + JAGIELLONIA w forbet po kursie 5.0. Ogółem po zbiciu 2 tych zdarzeń wychodzi średnio 4.3; więc ostro zaszaleli albo miało być 4.5
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Na kogo obstawiać w głównym meczu Ekstraklasy

W ostatniej rundzie mistrzostw, głównym meczem będzie mecz w Poznaniu pomiędzy miejscowym &quot;Lechem&quot; i &quot;Legią&quot;. Gospodarze stracili najpierw pierwsze miejsce w mistrzostwach, a następnie i drugie, i chcą jak najszybciej zakończyć rozczarowujący sezon.

&quot;Legia&quot; również musi zagrać przynajmniej remisem, aby zostać mistrzem i nie dopuścić do dogonienia &quot;Jagi&quot;. Kiedy jeden zespół potrzebuje wszystkiego, przy tym drugi nic - wynik wydaje się przewidywalny.

Zakład: 1xBet &quot;Legia&quot; nie przegra za 1.4.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Piast - Termalica
Piast @ 2.05
Fortuna

Chyba nikomu nie trzeba mówić jak bardzo ważne jest to spotkanie dla obu ekip w kontekście utrzymania się w ekstraklasie. Piast potrzebuje tylko i wyłącznie trzech punktów, natomiast goście wystarczy, że zremisują to spotkanie i tym samym zapewnią sobie utrzymanie. Pomimo, że nie sympatyzuję ekipy gospodarzy to idę w ich kierunku. Piast bardzo dobrze zagrał w Wrocławiu, dlatego to min. przekonuje mnie do zagrania ich zwycięstwa. Piastunki w tamtym spotkaniu mogą mówić o sporym pechu, ponieważ nie byli zespołem słabszym, ale piłka niestety nie chciała tamtego dnia wpadać do siatki rywala. Piast przy stanie 2:0 walczył do końca o korzystny wynik i gdy zdobyli kontaktowego gola wydawało się, że doprowadzą do remisu. Niestety gol na 3:1 zabił mecz i ostudził zapały gości.Piast w ostatniej kolejce musi zagrać o pełną pulę. Termalica nie wyglądała tak dobrze w spotkaniu z Arką. Gol strzelony do szatni dał jednak piłkarzom nadzieje na korzystny wynik, a gol strzelony w drugiej połowie dał zwycięstwo . Sam jestem ciekaw jak zagra Termalica. Czy będzie to zachowawcze trzymanie się bezbramkowego remisu i oczekiwanie na ostatni gwizdek, czy jednak postraszą swojego rywala i będą dążyć do zdobycia gola/goli, aby wybić gospodarzom walkę o utrzymanie. Piast w tym spotkaniu musi zagrać odważnie i od pierwszych minut rzucić się na swojego rywala. Tu już niema co kalkulować i czekać, tu trzeba atakować i strzelać. Na dodatek atut własnego boiska na pewno pomoże gospodarzom. Obie drużyny przystąpią do zawodów w najsilniejszych dla siebie składzie, dlatego na brak okazji do zdobycia goli nie powinniśmy narzekać. Kibice również nie mają zawieść i pomimo zakazu będą dopingować swoją drużynę sprzed stadionu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dla tych co grają w tej kolejce zwycięstwa Legii i Jagielloni polecam &quot;mistrzowskie ako&quot; LEGIA + JAGIELLONIA w forbet po kursie 5.0. Ogółem po zbiciu 2 tych zdarzeń wychodzi średnio 4.3; więc ostro zaszaleli albo miało być 4.5
Kurs zawyżony celowo, żeby jak najwięcej osób to pograło, osobiście uważam jednak, że nie wejdzie, mam tu na myśli głównie mecz w Poznaniu, gdzie Lech po kompromitującej rundzie mistrzowskiej zrobi wszystko by choć w minimalnym stopniu odbudować pozycję u kibiców i nie pozwolić Legii zdobyć mistrzostwa. Dla mnie typowanie w tym meczu 1x2 to typowy no bet, myslę, że najlepiej pójść w tym spotkaniu w stronę kartek, bo zapowiada się &quot;święta wojna&quot; i nikt tu nogi nie odstawi, jak narazie linię na kartki wystawił tylko Totolotek, więc podaje kursy z tego buka
powyżej 5,5 żk @1,65
powyżej 6,5 żk @2,2

ciekawym zakładem jest też podany przez kfjatek
Trałka otrzyma kartkę @2,5 STS
Sędzią w tym spotkaniu będzie Daniel Stefański, który prowadził w tym sezonie 27 meczy i legitymuje się średnią 4,44 żk/mecz (120 zółtych i 5 czerwonych kartek, w tym jedna bezposrednia), jest to trzeci najbardziej kartkujący sędzia, a w niedzielę okazji do upominania zawodników na pewno mu nie zabraknie i liczę, że &quot;podbuduje&quot; swoją średnią.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Under 2,5 @ 1,84

1xbet

Prawdziwy baraż o utrzymanie. Charakterystyki zespołów są podobne, oba prezentują przeciętną skuteczność w obronie i często zdarza im się marnować okazje do dobycia bramki. Aby się utrzymać Piast musi wygrać to spotkanie, więc powinien grać do przodu, ale nie może zapomnieć o asekuracji, ponieważ jeśli straci jedną bramkę to będzie musiał strzelić dwie, jak straci dwie to będzie musiał strzelić aż trzy a w fazie finałowej poza wystrzałem z myślącą o finale Pucharu Polski Arką w Gdyni podopieczni Waldemara Fornalika nie zdołali zdobyć więcej niż jedną bramkę. Nie pomaga tu nawet atut własnego boiska. Dlatego ważne będzie aby strzelić, ale też aby nie stracić a w szczególności nie dać wyjść rywalowi na prowadzenie. Termalica mimo, że jest teoretycznie lepszej sytuacji, bo nie musi wygrać a wystarczy, że nie przegra. To jednak będzie musiała zagrać tak samo, jej forma strzelecka wyraźnie spada gdy gra poza Niecieczą, o wiele częściej niż u siebie kończy mecze bez zdobyczy bramkowej, dlatego można domniemywać, że też nie rozegra otwartego spotkania.

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Arka bez remisu @ 1,74

Betrally
Obie strzelą @ 1,59
1xbet
Dla trenera i kilku piłkarzy Arki będzie to mecz pożegnalny a wypadało by odejść w dobrym stylu wygrywając. Śląsk w rundzie finałowej prezentuje się świetnie, wciąż bez poražki. Udało się przełamać największą bolączkę jaką były mecz wyjazdowe, ale w Ekstraklasie im więcej czasu minęło od ostatniej porażki tym bardziej jest ona prawdopodobnia. Oba zespoły w ostatnich tygodniach zdobywają i tracą bramki w znakomitej większości przypadków. Jest to ostatni mecz w tym sezonie, obie strony od paru kolejek mają zapewnione utrzymanie w lidze, więc możliwe, że zagrają bardziej sparingowe spotkanie z naciskiem na ofensywę. Inne dobrze grające zespoły jak Cracovia i Pogoń po serii udanych występów w końcu właśnie na wyjeździe jednak doznawały tej porażki, dlatego bardziej skłaniam się w stronę zespołu z Gdyni.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Piast - Bruk Bet
Typ:
Rafał Grzelak otrzyma żółtą kartkę ⛔
Kurs: 1.75 (sts)
Strasznie niski kurs, ale w takim meczu nie można popełniać błędów, a jak się zdarzy to trzeba będzie nadrabiać faulami. Grzelak ma na swoim koncie 8 żółtek, a gra od rundy wiosennej. Trzeba spojrzeć na drużynę Piasta, która ma w swoich szeregach niezłych technicznie wyszkolonych zawodników i obronie Niecieczy będzie bardzo ciężko aby ich powstrzymać.
Po meczu: 0 - dosłownie &quot;zero&quot; zółtych kartek dla gości, wynik 4:0. Tak przejść obok meczu to ...
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Na dodatek atut własnego boiska na pewno pomoże gospodarzom.
Z tym atutem własnego boiska to bym uważał. Aż trudno w to uwierzyć ale Piast na 17 spotkań w tym sezonie u siebie wygrał zaledwie 3 strzelając przy tym zaledwie 11 bramek i jest najgorszą ekipą jeżeli chodzi o mecze domowe. Ostatnie zwycięstwo odnieśli dokładnie pół roku temu 1-0 nad Cracovią.
Co prawda może mieliby lepszy bilans po meczu z Górnikiem ale patrząc ile stracili bramek w ostatnich minutach bądź doliczonych to tam jeszcze wszystko mogło się wydarzyć.
Ale jak to mówią każda seria czy ta dobra czy ta zła kiedyś ma swój koniec i mam nadzieję, że jutro skończy się ta zła dla Piasta jeżeli chodzi o mecze domowe.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
. Cracovia - Pogoń 1 @ 2.22 1xbet 5j
3Cracovia - Pogoń ah-1 @ 3.26 3j
Ostatnie spotkanie niby mecz o pietruchę aczkolwiek Cracovia będzie chciała się w godny sposób pożegnać się że swoimi kibicami. Kibice Portowców nie będą mieli możliwości obejrzenia swoich piłkarzy na żywo bo jak się można było spodziewać sektor gości na to spotkanie będzie zamknięty.
Cracovia u siebie w tym roku 5 zwycięstw 3 remisy.
Pogoń w tym roku na wyjeździe 1 zwyciestwo 3 remisy 3 porażki.
W tym sezonie rozegrali że sobą 2 spotkania:
Cracovia - Pogoń 3:0
Pogoń- Cracovia 0:3.
Zespół Pogoni zapewnił sobie utrzymanie i postanowił odpuścić spotkanie w Krakowie.
W kadrze zespołu że Szczecina bardzo wiele zmian. Średnia wieku całej kasy meczowej nieco ponad 23 lata w tym 7 młodzieżowców.
Trener Kosta Runjanic zezwolił Delevovi na szybsze wakacje i powrót do kraju. Rapa w związku z zawarciem związku małżeńskiego również wcześniej wrócił do swojego rodzimego kraju. Nie bedzie również Murawskiego, który już zakończył karierę w Szczecinie i miał oficjalne pożegnanie z kibicami w ostatnim spotkaniu z Lechią. Piotrowski odchodzi do Genk i również nie ma co w kadrze. Blanik i Piątkowski powołani do kadry U21 i również nie ma ich w kadrze. Dodatkowo brak wcześniej kontuzjowanych Fojuta i Załuski (1bramkarz) oraz pauza za kartki Budzilka (2bramkarz) między słupkami zatem dopiero 3 bramkarz Pogoni. Na koniec aby dodać kolorytu również zabraknie trenera Portowców Kosty Runjanica, który doznał kontuzji na gierce podczas treningu ????
Chyba wystarczające argumenty do grania na Cracovię. Z fartem !
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
. Cracovia - Pogoń 1 @ 2.22 1xbet 5j
3Cracovia - Pogoń ah-1 @ 3.26 3j
Ostatnie spotkanie niby mecz o pietruchę aczkolwiek Cracovia będzie chciała się w godny sposób pożegnać się że swoimi kibicami. Kibice Portowców nie będą mieli możliwości obejrzenia swoich piłkarzy na żywo bo jak się można było spodziewać sektor gości na to spotkanie będzie zamknięty.
Cracovia u siebie w tym roku 5 zwycięstw 3 remisy.
Pogoń w tym roku na wyjeździe 1 zwyciestwo 3 remisy 3 porażki.
W tym sezonie rozegrali że sobą 2 spotkania:
Cracovia - Pogoń 3:0
Pogoń- Cracovia 0:3.
Zespół Pogoni zapewnił sobie utrzymanie i postanowił odpuścić spotkanie w Krakowie.
W kadrze zespołu że Szczecina bardzo wiele zmian. Średnia wieku całej kasy meczowej nieco ponad 23 lata w tym 7 młodzieżowców.
Trener Kosta Runjanic zezwolił Delevovi na szybsze wakacje i powrót do kraju. Rapa w związku z zawarciem związku małżeńskiego również wcześniej wrócił do swojego rodzimego kraju. Nie bedzie również Murawskiego, który już zakończył karierę w Szczecinie i miał oficjalne pożegnanie z kibicami w ostatnim spotkaniu z Lechią. Piotrowski odchodzi do Genk i również nie ma co w kadrze. Blanik i Piątkowski powołani do kadry U21 i również nie ma ich w kadrze. Dodatkowo brak wcześniej kontuzjowanych Fojuta i Załuski (1bramkarz) oraz pauza za kartki Budzilka (2bramkarz) między słupkami zatem dopiero 3 bramkarz Pogoni. Na koniec aby dodać kolorytu również zabraknie trenera Portowców Kosty Runjanica, który doznał kontuzji na gierce podczas treningu ????
Chyba wystarczające argumenty do grania na Cracovię. Z fartem !
Słusznie prawisz, to dorzucę jeszcze jeden typ od siebie.
Pogoń strzeli poniżej 1,0 bramki @ 1,8 1xbet
Bramki zdobyte na wyjeździe to największa bolączka Portowców. Wyżej wymienione okoliczności sprzyjają kontynuacji tej słabej postawy. Mimo dobrej gry w min. Niecieczy, Gliwicach czy Zabrzu to wiosną tylko w jednym spotkaniu udało się pokonać bramkarza rywali.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Piast - Termalica
Piast @ 2.05
Fortuna

Chyba nikomu nie trzeba mówić jak bardzo ważne jest to spotkanie dla obu ekip w kontekście utrzymania się w ekstraklasie. Piast potrzebuje tylko i wyłącznie trzech punktów, natomiast goście wystarczy, że zremisują to spotkanie i tym samym zapewnią sobie utrzymanie. Pomimo, że nie sympatyzuję ekipy gospodarzy to idę w ich kierunku. Piast bardzo dobrze zagrał w Wrocławiu, dlatego to min. przekonuje mnie do zagrania ich zwycięstwa. Piastunki w tamtym spotkaniu mogą mówić o sporym pechu, ponieważ nie byli zespołem słabszym, ale piłka niestety nie chciała tamtego dnia wpadać do siatki rywala. Piast przy stanie 2:0 walczył do końca o korzystny wynik i gdy zdobyli kontaktowego gola wydawało się, że doprowadzą do remisu. Niestety gol na 3:1 zabił mecz i ostudził zapały gości.Piast w ostatniej kolejce musi zagrać o pełną pulę. Termalica nie wyglądała tak dobrze w spotkaniu z Arką. Gol strzelony do szatni dał jednak piłkarzom nadzieje na korzystny wynik, a gol strzelony w drugiej połowie dał zwycięstwo . Sam jestem ciekaw jak zagra Termalica. Czy będzie to zachowawcze trzymanie się bezbramkowego remisu i oczekiwanie na ostatni gwizdek, czy jednak postraszą swojego rywala i będą dążyć do zdobycia gola/goli, aby wybić gospodarzom walkę o utrzymanie. Piast w tym spotkaniu musi zagrać odważnie i od pierwszych minut rzucić się na swojego rywala. Tu już niema co kalkulować i czekać, tu trzeba atakować i strzelać. Na dodatek atut własnego boiska na pewno pomoże gospodarzom. Obie drużyny przystąpią do zawodów w najsilniejszych dla siebie składzie, dlatego na brak okazji do zdobycia goli nie powinniśmy narzekać. Kibice również nie mają zawieść i pomimo zakazu będą dopingować swoją drużynę sprzed stadionu.
18:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków
over 2.5 gola @ 1.65
over 3.5 gola @ 2.65
Fortuna

Na przeciwko siebie stają dwie ekipy, które dalej walczą o występ w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Jednak żeby w tych pucharach zagrać to muszą liczyć na to, że Wisła Płock przegra w Białymstoku. Idę w stronę goli, ponieważ jest to już ostatni mecz w ekstraklasie w tym sezonie. Górnik to zespół, który gry mocno ofensywą piłkę, a co najważniejsze przebudził się na koniec sezonu. Zabrzanie w tym sezonie strzelili najwięcej goli w tym sezonie, ale i również sporo stracili. Dla niektórych graczy będzie to ostatni mecz w barwach Górnika, a więc zapewne będą chcieli godnie się pożegnać z klubem. Trener Brosz nie będzie mógł skorzystać z Adama Wolniewicza (pauza za żółte kartki) i Łukasza Wolsztyńskiego (kontuzja). Goście bez Rafała Boguskiego (pauza za żółte kartki), Michała Buchalika, Macieja Sadloka, Frana Veleza, Ivana Gonzaleza czy Patryka Małeckiego (kontuzje). Do składu Wisły powraca Carlitos, dla którego również może to być ostatni mecz w barwach Wisły. Carlitos łączony jest z Dinamem Zagrzeb. Wisła podobnie jak Górnik spisuje się bardzo dobrze, a zmiana trenera wpłynęła pozytywnie na klub. Spodziewam się dobrego widowiska, a piłkarze mam nadzieje, że nam je zwiastują. Oba kluby mają jasny cel - puchary.
18:00 Lech - Legia
czerwona kartka @ 2.78
over 6.5 żółtej kartki @ 2.37
Fortuna

Na to spotkanie podobnie jak inni nie widzę innej opcji niż zagranie kartek. Lech zrobi wszystko aby wygrać to ostatnie spotkanie i sprawić aby Legia martwiła się o wynik w Białymstoku. Ten mecz nie będzie należał do najładniejszych, a to za sprawą tego, że jest to ostatni mecz w lidze, a kartki nie przechodzą na następny sezon. Tu nie będzie gorąco tylko na trybunach, ale i na boisku czy przy bocznej linii. Piłkarze na pewno nie będą się oszczędzać, a Pan Stefański będzie miał naprawdę sporo pracy. Kibice Lecha dali do zrozumienia swoim piłkarzom, że dla nich liczy się tylko zwycięstwo w tym spotkaniu:
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy któryś bukmacher wystawił zakład rzut karny w meczu Arka Gdynia - Śląsk Wrocław ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom