>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy (2.06.2017) - Strefa Spadkowa

Status
Zamknięty.
G 11

gasmen

Użytkownik
Wybaczcie spam, ale przypomnijcie sobie jak parę lat temu Śląsk zdobywał mistrza Polski na Wiśle. . Ta sama sytuacja
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wybaczcie spam, ale przypomnijcie sobie jak parę lat temu Śląsk zdobywał mistrza Polski na Wiśle. . Ta sama sytuacja

Pisałem o tym parę postów wcześniej i wrzucałem nawet skrót meczu. Konkluzja mojego postu była jednak taka, że w tym meczu padł &quot;dobry&quot; wynik, ale Wisła wbrew kibicowaniu w tym meczu grała dobry mecz i nawet w doliczonym czasie mogła wyrównać. Wtedy jeden kibic Śląska powiedział mi po meczu, że chyba by była przyjaźń zerwana, gdyby Śląsk nie wygrał. Jakby to miało zależeć od kibiców, jaki wynik padnie :jezora: A czas pokazał, że zgoda i tak nie przetrwała.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co do Śląska, to jutro jadą na mecz z Wisłą Płock w okrojonym składzie w 17 graczy.
Dodatkowo 3 z nich to juniorzy.
Nie jedzie: Kovecevic, Pawełek, Riera, Kokoszka i Joan Roman - Ci trzej ostatni wiadomo.
Mają zagrać Zieliński i niewidziany dawno dawno Grajciar.
Także może być wesoło zwłaszcza, że bronił będzie ktoś przeciętny.
 
roch 19

roch

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Pamiętam jak wyżej wspominali już mecz Wisła Kraków - Śląsk co dopiero chyba w końcówce drugiej połowy Wisła straciła bramkę [51 minuta] więc myślę że podobnie będzie i w tym meczu osobiście obstawiam remis do przerwy, jeśli ma być jakaś ustawka to mecz musi wyglądać na mecz walki, chyba że bez masła Arka jak dawniej wygra ten mecz po za boiskiem..Zagłębie zdecydowanie lepszy poziom aktualnie i to przemawia przede wszystkim za nimi i powinno podejść do tego bez żadnych kalkulacji a Arka wrócić do 1 ligi.
Po za tym to co Arka zrobiła w ostatnim meczu strzelając bramkę ręką sędzia ślepy uznał tą bramkę to nic tylko się wkur więc prędzej Ruch jutro ze złości na PZPN odda perfidnie mecz Górnikowi niż Zagłębie odda Arce. Karma wraca więc Arka jutro wraca do 1 ligi.
X do przerwy - 2,16 ⛔
1X 1,91 ⛔
Górnik Łęczna 1,78
LVbet ⛔
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie - Arka
Jak wiadomo wszystko już o tym meczu zostało napisane, kto wygra, kto nie przegra etc...
Ja zagram na kartki w tym meczu a mianowicie kto otrzyma ich więcej.
Jak już większość wskazała Arka tego meczu nie przegra i zapewne piłkarze już przed meczem ze spokojem będą wyczekiwać ostatniego gwizdka sędziego oznajmiającego ich utrzymanie.
Ja jednak uważam, że Zagłębie jak ma oddać ten mecz to nie zrobi tego za szybko i to może tylko negatywnie wpłynąć na zawodników Arki u których zaczną pojawić się oznaki nerwowości co może przełożyć się na kartki.
Typ: Arka więcej żółtych kartek ✅ 0 - 4
Kurs: 2,0
STS

Ruch - Górnik Ł
Tutaj analogiczna sytuacja. Ruch już pogodzony ze spadkiem, raczej przez wydarzenia z ostatniej kolejki nie będzie zabijał się o wynik. Kibice na stadionie zapewne też dołożą swoje i zaintonują parę razy piosenkę znaną zapewne wszystkim &quot;Arka Gdynia kur.. świn..&quot;.
Poza tym w całym sezonie Niebiescy zebrali zaledwie 52 żółte kartki zaś Łęczna 70. Pod większą presją jednak goście bo oni muszą wygrać i liczyć na Zagłębię więc z ich strony spodziewam się większej determinacji jeżeli chodzi o zaangażowanie w grę.
Typ: Górnik Łęczna więcej żółtych kartek ✅ 0 - 2
Kurs: 2,0
STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia - Piast
Przed nami ostatnia kolejka sezonu i mecz dwóch drużyn mających już zagwarantowane utrzymanie. Spodziewam się otwartego spotkania z wieloma sytuacjami bramkowymi.
Jak już wcześniej pisał ibis spotkania tych drużyn obfitują w dużą ilość goli.
Dodatkowo w drużynie Piasta nie zagra Hebert a więc filar defensywy za nadmiar żółtych kartek, niepewny jest występ Szmatuły, którego w ostatnim spotkaniu z powodu kontuzji w przerwie zastąpił Rusov. Tak więc defensywa Piasta może być nieco przemeblowana. Po pauzie za kartki z kolei zapewne zagra Badia najlepszy strzelec drużyny jak i bardzo kreatywny zawodnik ciągnący grę do przodu. Ostatnio przebudził sie Jankes i może on też dołoży jakąś bramkę.
W tym ostatnim spotkaniu poszukam typów przede wszystkim na bramki i rożne (na razie nie znalazłem nigdzie takich zakładów ale zapewne pojawią się) bo granie fauli, kartek w takim meczu mija się z celem.
Powyżej 3,5 goli / Kurs: 2,95 / Expekt ⛔ 0- 1
Dorzucam do tego meczu typ na rzuty rożne. Spodziewam się dużo swobody w grze ofensywnej obu drużyn co powinno przełożyć się na sporą ilość rzutów rożnych.
Powyżej 11,5 rzutów rożnych / Kurs: 2,45 / STS ✅ 9 - 3
edit: zaznacz co do konkurs, bo masz 3 zamiast 2. pzdr! Robson1416
edit2: Przykro Mi, ale w regulaminie jest określone w jaki sposób trzeba oznaczyć typy. A w związku z tym, że w poprzednich kolejkach trzem osobom z tego powodu musiałem odjąć punkty, niestety nie mogę zaliczyć. Generalnie jest tak, ze w tym momencie zamiast ✅ 245, masz ✅ 200 - Robson1416
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Płock vs Śląsk Wrocław 0:3
Over 2.5 @ 1.74 ✅
unibet

Jak już pisałem tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/f344/37-kolejka-lotto-ekstraklasy-2-06-2017-strefa-spadkowa-145975-2.html#post6430448
Śląsk mocno osłabiony, nie zagra kilku podstawowych graczy. Najważniejszy ubytek to mimo wszystko Pawełek, zagra Budzyński, fajny młody chłopak, ale popełnia takie błędy, że aż ciężko na to patrzeć.
W Wiśle nie zagra Kante, Szymiński.
W Śląsku powinien zagrać Grajciar i Zieliński, może zagrać młody Łyszczarz, generalnie z gadki Urbana na konferencji wynika, że może być jutro wesoły futbol. Chociaż uparcie opowiada jak to ważne jest dla niego 10 miejsce, to pozwolenie na wcześnijszy zabieg dostał Pawełek czy też jest szansa, że jutro na stoperze zagra junior, po prostu wszystkim ulżyło, spadek uniknięty, będzie granie ofensywne. Wisła to samo, nic do stracenia, ciekawie to wygląda,
Wisła z Piastem pokazała jak można tracić bramki w prosty sposób, generalnie ich brak wyglądała średnio chyba zeszło ciśnienie związane z walką o utrzymanie i generalnie dobra jest nic się nie dzieje, a no to wystarczy powiedzieć, że w rundzie o utrzymanie, nie wygrali u siebie, porażka i dwa remisy, co sprawia, że w ostatnim meczu można wynagrodzić nie co kibicom ostatnie wpadki, a będzie okazja, bo jak mówię, Śląsk nie będzie grał defensywnie.
Cracovia vs Piast Gliwice 0:1
Over 2.5 @ 1.78 ⛔
unibet


Na konferencji Zieliński zaznaczył, że Cracovia ma spory problem, oto fragment jego wywiadu w połączeniu z artykułem ze sportowe fakty:
Miroslav Covilo z powodu urazu głowy pauzuje już od lutego, ale 20 czerwca, pierwszego dnia przygotowań do nowego sezonu, ma wznowić treningi z pełnymi obciążeniami. Z kolei z Deleu, Diego i Jaroslava Mihalika trener Jacek Zieliński nie mógł skorzystać w ostatnich tygodniach.
- Teraz doszli następni. Kuba Wójcicki i Hubert Wołąkiewicz mają uraz po meczu ze Śląskiem Wrocław, a Grzesiek Sandomierski od dłuższego czasu był przez nas &quot;klejony&quot;. Miał uraz przeciążeniowy kolana, a teraz nie ma sensu, żeby grał, bo to się pogłębiło - tłumaczy trener Cracovii.
Grzegorz Sandomierski był jedynym zawodnikiem Pasów, który w sezonie 2016/2017 wystąpił w każdym z 36 ligowych spotkań. Jego w bramce zastąpi Krystian Stępniowski.
Tak więc można się spodziewać sporych roszad w składzie.
W Piaście nie zagra Hebert z tego co wiadomo - za kartki.
Piast drużyna overowa, to, że nie grali defensywnie walcząc o utrzymanie, tzn., że tym bardziej nie będą się bronić w spotkaniu z Cracovią, które nie decyduje o niczym po za kolejnością.
Generalnie H2H tych ekip overowe:
5:1, 2:2, 1:1, 2:2, 1:2, 0:3, 3:1, 4:2, 5:1 -&gt; wszystkie mecze od 2014 roku tylko jeden nie złapał się na over. I dodatkowo rozgrywany w Gliwicach.
Mecz o podobnym ciężarze gatunkowym jak ten w Płocku, chociaż ciężko to nazwać jakimkolwiek ciężarem. Overowi sprzyja nowy bramkarz Cracovii, Zieliński twierdzi, że da sobie radę w tej roli, no ale co on ma powiedzieć. Moim zdaniem może być różnie.
Piast potrafił strzelić 4 bramki Wiśle Płock, 3 Ruchowi, 2 Łęcznej, 2 Śląskowi w rundzie finałowej, generalnie mają passę 3 wygranych spotkań, coraz lepiej to wygląda, aż szkoda, że się kończy sezon ;). Cracovia u siebie zaczęła grać dobrze, a przynajmniej potrafi strzelać u siebie bramki co jest kolejną opcją do overu.
edit: W Krakowie poziom żenujący.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Jeszcze odnośnie Zagłębie-Arka...
Zakładając wyjątkowe luźne podejście gospodarzy ,to jednak Arka musi zacząć strzelać gole.Ostatnie 5 meczy to jedyne 3 zdobyte gole ,a w historii meczy Za-Ar ,to w 5 meczach mamy 7:1 ! na korzyść Zagłębia.... Skoro prowadząc we Wrocławiu 1:0 wdał się stres i skończyło się 4:1.... jeśli Zagłębie jednak się zepnie i nie będzie taryfy ulgowej ,to Arka już po 45 minutach może żegnać się z ligą. No chyba,że będzie powtórka z finału pucharu Polski i coś Arka wturla do bramki,albo jak ktoś wyżej zauważył -rzut karny.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Witam , powiem szczerze że staram się wyszukać cokolwiek o meczu Zagłębia i przeglądając między innymi forum Zagłębia to tam raczej wszyscy jednym głosem piszą żeby tego meczu nie odpuszczali więc radze uważać z tą grubą kasą
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego posta. Nie to miało być ????
edit: Zrobione - Robson1416
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Piast
Typ: 1
Kurs: 2,25 ⛔
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnia kolejka sezonu w grupie &quot;spadkowej&quot; Polisz Esktraklasy. Obie ekipy grają praktycznie o nic, co najwyżej walczą o godne pożegnanie tego nie udanego dla obu ekip sezonu. Gospodarze będą chcieli za wszelką cenę sprawić radość swoim kibicom (tak rzadko w tym sezonie im to wychodziło) wygrywając z Gliwiczanami. Stawiam tu na Crakse tylko i wyłącznie dlatego że grają u siebie, a ich trener Jacek Zieliński będzie się chciał pożegnać z publiką. Piast na wyjeździe ma bilans 3-5-9, a więc bardzo średnio. Myślę że możemy spodziewać się eksperymantów w składach, a co za tym idzie większej ilości bramek ku uciesze kibiców.
Dodatkowo jestem tego samego zdania co po niektórzy że Ruch się podłoży Łęcznej.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Cracovia - Piast over 4,5 @5 fortuna 1,5/10 ⛔

Wiele zostało napisane na ten temat, obie ekipy ze sporymi roszadami w składzie. Rezerwowy bramkarz gospodarzy, brak Heberta, to z pewnością argumenty przemawiające za overem. Ostatnio oba zespoły grają szybki futbol, no może Cracovia wciąż szuka gry długą piłką, ale to ich mocna strona. Oczywiście żeby padło 5 bramek skuteczność po obu stronach musi być wysoka, niemniej okazje bramkowe powinny być, rezerwowi z pewnością będą chcieli godnie się pokazać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
@ 199

@2.00

Użytkownik
Wszyscy mówią o ustawce na rzecz Arki, ale wówczas bukmacherzy zbankrutują. Będzie ustawka, ale w drugą stronę.
 
legia 122

legia

Użytkownik
na wesz ciekawy teks podsumowujący statystykę
Ogólny bilans spotkań Potencjalni Leżakowicze – FC Noże na Gardle
6 wygranych drużyn walczących o czapkę gruszek
5 zwycięstw ekip toczących krwawą batalię o ligową przyszłość
1 remis
także z tą Arką to pół na pół...jeśli byłoby to takie pewne to piłkarze braliby kredyty, chwilówki i zastawiali domy a ich teściowie ładowaliby w to taką kasę, że kursy na ten moment oscylowałyby już wokół 1,4
granie na tanim sentymencie póki co jest
 
legia 122

legia

Użytkownik
gdzie najwcześniej podadzą składy bo czekam czy dać 1x zagłębie jak wyjdą normalnym składem ? wygląda na to, że zagrają poważnie
 
M 0

mintajem

Użytkownik
Nikt jeszcze nie pisał o ... Smudzie.
Facet od lat w Ekstraklasie, ma układy, nigdy nie został ukarany (jako jedyny za pracę w ... Zagłębiu), więc prędzej uwierzę w to, niż w układy kibolskie.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Nikt jeszcze nie pisał o ... Smudzie.

Facet od lat w Ekstraklasie, ma układy, nigdy nie został ukarany (jako jedyny za pracę w ... Zagłębiu), więc prędzej uwierzę w to, niż w układy kibolskie.
Łęczna w tym sezonie rozgrywała u nich mecze jak dobrze pamiętam. I kibicowskie też coś ich chyba bedzie łączyć.
Co mi sie wydaje ze Arka splynie z Ruchem dzisiaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom